Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Andriaus pica

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Andriaus pica

Atsiliepimai apie UAB "Andriaus pica"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Andriaus pica"

Picos tikrai gan geros, man patinka, todėl Andriaus Pica yra mano sąraše. Tačiau vienas dalykas labai nepatiko, jau keletą kartą picą atveža kažkoks gal pabėgėlis, nežinau, bet ne esmė, esmė yra, kad jis lietuviškai nei bum bum, bando rusiškai kalbėti, bet kodėl?? Jam gi reikia bendrauti su klientais... čia aš jau savininkų požiūrio nesuprantu ir tiek.
Labai nusivyliau Andriaus pica... Darbo laikas iki 22val, bandant prisiskambint nuo 21val niekas nekelia ragelio, o atvaziavus 21:20val isgirsti kad picu nebekeps nes joms dar susitvarkyt reikia, tai iki keliu jus dirbat? Dar kazkada buvo sutuacija kai atvaziavau uzsisakyt picos, pardaveja pradejo traukt pica is tos dideles tases, pasakius kad cia ne mano uzsakymas padejo atgal ir pasake tada palaukt 20min kol man iskeps, visas tas 20min prasedejau lauke ir galiausiai atidave ta sena atsalusia pica, as suprantu kad nesinori eit i minusa, bet man ir nesinori valgyt atsalusios picos... sorry prarandot mane kaip kliente ir mano draugus, nes jusu daugiau niekam nerekomenduosiu
Picos tikrai skanios, bet paskutinius 3 kartus uzsakant picas i ofisa ivyko nesusipratimu. du kartus buvo sumaisyti uzsakymai - nesikreipem del to, nes bet kokios Andriaus picos yra skanios. Bet paskutini karta, vakar, uzsakem 3 dideles picas i ofisa 12 val. per foodout, sumokedami internetu. Apmokejimas buvo padarytas 10:30 val ir smsu pranesta, kad uzsakymas musu gautas ir kad pristatys 12 val. (pagaminimo laikas, parasyta, iki valandos.). Taigi 10 min po 12 teko paciai skambintis ir ieskot picu. buvo pranesta, kad prisistatys po 30 min (12:40). Galiausiai 12:30 val su manimi buvo susisiekta ir pasakyta, kad picos net nepradetos gaminti. Del zioplu zmoniu, nemanau kad dar kada uzsakinesim su kolegomis is cia.
Labai skani pica! Aciu, kad egzistuojat. Uzsisakiau telefonu pasiimiau pats nereikejo laukti nei minutes. Rekomenduoju. O tamsuoiam heiteriam linkiu uzmest aki i pica vietoje ir atvaziuot patiem pasiimt! :)

Gero darbo ir tobulu picu!
Anksčiau picos buvo skanios, bet ką šiandien gavau ogminos miestelyje nesu matęs net gyvendamas 4iose šalyse valgydamas visokiose situacijose. Pica buvo žalia, kaip skuduras konsistencijos, ingredientai tiesiog saujomis į vieną vietą. Ilgai pykino dėl masės žalios teslos su patirpusiais riebalais. Storule picų "gamintoja" nesilaikė jokių higienos normų, po 10 kart paprašyta kad pipiriukus atskirai, suverte visus ant picos. Sunku įsivaizduoti tokį aptarnavimą šiais laikais. Tik kiaules šerti tokio supratimo "kepejoms". Netinkamas personalas sugadina gera receptą ir idėja....
Verkių g. Ogmios miestas: aptarnavimas siaubingas, užsakymą telefonu priiminėja mandagumo nesužalotas vaikinas, nesugeba nieko paaiškinti, buvo pažadėta, kad pristatys už valandos, pristatė daugiau nei už pusantros ir dar nesivargino ieškoti įėjimo į pastatą, aš turėjau ieškoti pačio picų išvežiotojo ten, kur jis teikėsi priparkuoti automobilį, paaiškinimas "aš turiu daug užsakymų, neieškosiu čia jūsų". Pica, aišku, šalta.
Dažnai tenka užsisakyti picas iš Ševčenkos g. esančios picerijos ir jos būdavo labai skanios. Pastaruosius 2 kartus užsisakėmė picas, kurių sūris buvo labai kartus, visa tai sugadina visos picos skonį. Daugiau nebepirksime picų iš šios picerijos.
Jau nusirito andriaus pica, buvo anksciau skanios picos, dabar ju neimanoma valgyti
Andriaus pica T.Ševčenkos g. 16. mazo to kad storulia prie kasos ne draugiska, tai dar i padaza prie picos gavom su pelesem. Ko gero sliksciausia picerija
olga 2014-09-23 21:45:27
skanios picos andraus picos sanden valgau malonai suliciau nueti tikrai skanios ;)
ogmios mestas labai skanios siuliciau poragauti sanden valgau ;)
Andriaus Pica, ogmios miestas, šeimos aikštė 8, verkių g. 29, vilnius
Picų kepėja dirba be prijuostės, be tinklelio ant plaukų, darant picą suskambo jos telefonas, ji nusišluostė miltuotas rankas sau į šonus ir pasiėmus tlf kalbėjo ir toliau darė picas. Kadangi kepėja stamboka papilvė jos maikės raudona nuo padažų ir dar kažkokių ingridientų naudojamų picose. Tokios nevalos dar nebuvau mačiusi. Nors pica labai skani, bet sveikatos apsaugos higienos normų tikrai nesilaikoma. Savo namuose tikrai švariau visi valgyt daro, nei Andriaus pica Verkių g.
Esu labai nepatenkinta Andriaus pica T.Ševčenkos g. 16. Prieš porą dienų pirkau picą su kumpiu ir grybais. Nieko neitarusi pasiemiau ir nuvažiavau namo valgyti. Prisėdusi prie stalo ir pradėjus valgyti net aiktelėjau. Picoje radau 5 juodus trumpus plaukus ir vieną juodą siūlą. Pasibaisėjau....atgal nevežiau picos nes pakankamai toli buvau nuo picerijos todėl grįžti neapsimokėjo. Turiu įtarimą, kad plaukų prikratė ne lietuvių tautybės asmuo kuris gamina picas. Daugiau nevažiuosiu ir draugams nerekomenduosiu ten valgyti....Baisu....
Pica labai ir labai nebloga... Skanus padas, plonutis ir lengvai suviniojams.Aptarnavimas telefonu pasibaisėtinas, labai grubiai, nei laba diena, nei paiškinimo, nei patvirtinimo, kad suprato ko norime, tiesiog numetė..taip ir nesupratome ar priėmė užsakymą ar ne..Kurjeris malonus vyrukas..atvežė greitai.. vakar buvo skaniausios picos diena....buvo maloniai nustebinti svečiai iš Argentinos..
Egis 2014-09-10 17:30:55
Laba diena, šį kartą labai nusivyliau "Andriaus pica" kuri randasi Ševčenkos gatvėje. Užsisakiau atvežimą į namus pranešė kad reiks laukti 2h 30min pasakiau gerai, lauksiu. Po 2h 30min paskambino pasiklausė ar lauksiu dar valandą - sakė bus ankščiau - atsakiau: taip, palauksiu. Praėjo ne viena o dvi valandos, nusprendžiau paskambinti ir pasiklausti kiek man dar reiks laukti - tai iš penkto karto atsiliepė, o taip nekėlė ragelio. paskambinęs paklausiau kiek man dar reikės laukti atsakė: vairuotojas tik išvažiavo - greit turėtu būti. Iš viso laukiau apie 4 valandas. Tai kas čia per tvarka vairuotojas važiuoja 4 valandas 3-4 kilometrus ? :0 Tai kitą kartą mieliau pasirinksiu Andriaus picos konkurentus kurie sugeba pica pristatyti per 1 valandą, o ne per 4 valandas.
Pasirodo dar ir vairuotojas nesugeba duoti grąža, vistiek suxaliavina ir kelis litus pasiema sau nors atvežimo mokestis buvo įskaičiuotas. Tegu turi tuos kelis litus bet tiesiog principo reikalas, kaip jie nusukinėja mano brangų laiką ir pinigus :)
Mielieji, tvarkykit aptarnavima.Ta prasme mes esame 21 amziuje, tai tokie zodziai kaip 'laba diena' arba 'viso gero' labai daug jegu nekainuoja pasakyti, tom ilgablakstienem blondinem, kurios dirba naujamiescio filiale.Picos tikrai nuostabios, bet sekanti karta butent del aptarnavimo tikrai mieliau rinksiuosi jusu konkurentus.:)
Kodėl nevežate į Pašilaičius? Kada planuojate "pasiekti" šį mikrorajoną?
Pica labai skani, bet jau aptarnavimas baisus (Ševčenkos g.), darboviete netoli, todel pakankamai dažnai užsisakome picas, tokios nemandagios, nekulturingos merginos kad užeiti tikrai nesinori. Patarimas vadovui keiskite arba auklėkite personalą, kitaip tikrai prarasite dalį pirkėjų (nesinori gadinti nuotaikos).
Andriaus picos Ogmijos centre aptarnavimas žemiausiame lygyje. Į Valakampius neveža, nors anksčiau vežė. Vieną kartą bandžiau užsakyti į centrą darbe tai laiko neturėjo. Ir vis gąsdina kad laukti reiks 3 valandas. Be to ir švara nespindi kepyklėlė...
neveza i pasilaicius ? :D pasijauciau lyg kokiam gete gyvendamas....
Šiandien pirmą kartą teko apsilankyti "Andriaus pica" (Ševčenkos g., Vilnius). Pirkau dvi perlenktas picas, tai picos gal ir pusė velnio, bet kaip paklausus pardavėjos kaip atrodo perlenkta pica o, ši nesugeba paaiškinti, tai kažkaip aptarnavimo vertint gerai nesinoti. Juolab prastai atrodo ir tai, kai pardavėjos pradeda aiškinti, kad va perlenkta pica yra tik vienam žmogui, nors iš esmės tai net ne perlenkta pica, o parasčiausia roletas ir dar padalintas į dvi dalis, tai nesuprantu, kodėl jos negali užtekti dviem nelabai alkaniems žmonėms, kurie tiesiog nori į vertinti naują piceriją? Susidarė įspūdis, kad jų tikslas yra tik kuo daugiau uždirbti, o ne skaniai pavalgydinti klientą. O ir skonis tik pusė velnio. Daugiau neisiu ir kitiems nerekomenduoju.
Valgiau Andriaus pica nea viena karta.super tiesiog skanu:)
Artūras 2014-01-17 16:21:41
Nesu nusiteikęs prieš tokias picerijas, netgi džiaugiuosi, kad jos atsirado kaip atsvaras didiesiems picerijų tinklams. Bet kaip ir didieji picerijų gigantai, taip ir mažieji (naujieji) pradeda kartoti (daryti) vieną klaida.
"Pradžiai prisijaukinam klientą o jau po to galime daryti kaip norim ir ką norim"

Bet mes turime teise rinktis turiu teise ir aš. Ir todėl aš pasirenku kita piceriją!

Prisijungiu prie visų, deja, blogų atsiliepimu: (.... Pavilnioniu g. 35 (Pašilaičiai, Vilnius)
Gyvenu šalia picerijos ir visada vertinau jų picas kaip kokybės ir kainos santykį. Bet Šiandiena buvau dideliame nustebime kai parsinešus namo picą atidariau dėžute... gaila, kad čia nėra galimybės talpinti nuotraukų, nes tikrai nėra jokio noro aprašinėti, kaip ir nebuvo noro dėl trylikos litų eiti aiškintis... Pats kaltas, pasirodo reikia tikrinti jų picas prieš išeinant iš picerijos!

Vienintelis sprendimas būtu vengti šitos picerijos, arba laikyti ja rezervine, kai jau tingisi toli važiuoti ar eiti...

Bet čia yra tik mano nuomonė ir jūsų galite su ja nesutikti.

Ačiū!

P.S. Patarimas iš....
"Tikrinkite pinigus, o šiuo atveju picą, neatsitraukia nuo kasos" :)
Mielas, Arturai, o nuo kada "Andriaus pica" yra Pasilaiciuose? Ar gal gerbiamasis ne ten pataikete? Kaip bebutu gaila, jie net nepristatineja i Pasilaicius... Ir mano draugu ratui sios picos yra geriausios Vilniuje... Be to jus neivardinate nei vienos priezasties kodel buvo blogai, tiesiog kad blogai. :)

Bet čia yra tik mano nuomonė ir jūsų galite su ja nesutikti.

Ačiū!

P.S. Patarimas iš....
"Tikrinkite pinigus, o šiuo atveju picą, neatsitraukia nuo kasos" :)
skaniausios picos vilniuje
Labai išgirtos picos. Tačiau kai paragavau likau nesupratęs dėl ko jas giria... Viskas kas dedama ant picos be skonio, padažas irgi prastas, česnakinė pica be jokio česnako skonio... Lyginant su kitom picerijom kurių panaši veikla ši butų viena iš prasčiausių kurioje valgiau.
Labai skanu, ypac cesnakines.
Neskanu. Nekvepia. Padažai - fu.. Nebe grįšim.
Picos super ! Prisiskambinti piko metu beveik neimanoma. Siandien atradau nauja buda uzsisakyti internetu per maistasinamus.lt labai viskas greitai, ateina patvirtinimas su tiksliu pristatymo laiku. Dar patogu kad gali is anksto uzsisakyti, kad ir diena pries nurodant laika. Kurjeris atvaziavo 5 min ankscau.
Panašu jog prastėja kokybė, arba užtaikiau į vieną iš tų netikusių dienų. Pasiėmiau savo mėsgtamą Meksikietišką - padas pastorėjęs, faršo trupiniai, pats faršas be prieskonių arba perkepęs, svogūno tik vidurinioji dalis, pamėtyta dideliais tarpais, aštrumo - visiškai jokio. Net ir padažo skonis sukeistėjęs, jaučiasi majonezas. Šiek tiek nuvylėt.
Darius 2013-05-04 18:16:29
Šiandien norėjau išbandyti naują piceriją "Andriaus Pica" išsirinkau picą, bet atsiminiau, kad palikau piniginę mašinoi tai ėjau jos pasiimti, bet kai pamatė mane picerininkai išeinant nieko nepirkus suriko "sūka" tai iškart praėjo noras ten užsisakinėti picą.
Čia Ogmios Verkių g. 29, Vilnius
Picos skanios, gal net geriausios Vilniuje, aptarnavimas - paskutinis slamstas. 4 kartus i namus uzsakinejom is ju naujos vietos Ogmios - 2 atveze, 2 kartus ne - nezinau, ar namas po gatve ar rajona migruoja (gal net tarp rajonu), ar ju zemelapis? 5 karto uzsisakant nebus. Nenorit - nereikia
Pica buvo tikrai gardi, picų išvežiotojas taip pat labai simpatiškas ir malonus. O va darbuotoja telefonu priėmusi užsakymą galėtų pasimokyt tokio darbo subtilybių, bet kol kas tai atleistina :)
Daug skaniau negu cili arba focus, dar niekada nenuvyle! Ačiū !
Paragavau Andriaus picos (Ševčenkos g., Vilnius)ir supratau, kad čili pica nublanko, aptingo, pasidarė šykšti produktų. Buvo laaabai skanu, malonus aptarnavimas: išgirdę, kad aš noriu vienokios, o dukra - kitokios, tuoj pat pasiūlė padayti "dvi ant vieno pado".
Kitąsyk (birželio 29d.) atėjau su sese - ir vėl darbuotojai nenuvylė - buvo skanu, picos viršus ne skurdus, o gausus.
Ačiū:)

Sūkuriškės
Karpynė

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkų k., LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Beta Media
BETA.LT

Adresas: Savanorių pr. 178A, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: dovanos; fotografijos paslaugos, įranga; grožio salonai ir kirpyklos; interneto parduotuvės; kalbų kursai; kavinės, klubai, barai, restoranai; kelionės; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; pramogos ir poilsis; spa centrai; teatrai; viešbučiai, moteliai.
UAB „BETA MEDIA“ yra įkurta 2010-07-09. Bendrovė valdo ilgiausiai Lietuvoje veikiančius ir auksčiausią vartotojų patikimumą pelniusius internetinius paslaugų portalus www.beta.lt ir www.grupinis.lt. 2016 metų pradžioje įmonė pradėjo verslo procesų optimizavimo bei verslo administravimo kokybės gerinimo pagal...
Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: individuali veikla; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie Jazz Villa Konferencijų ir pokylių centras Jazz Villa yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Villa ir salės įvairioms progoms Turite galimybė organizuoti savo šventę ar susitikimą pasirinkdami vieną ar kelias renginių sales iš karto: Villa, Panoraminę...
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Kovo 11-osios g. 67, LT-50357 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus. Pagrindinis įmonės principas – aukšta produkcijos kokybė, geras skonis, kuris pasiekiamas naudojant...

Dėl studijų negalintys apsispręsti moksleiviai jas gali „pasimatuoti“
Dėl studijų negalintys apsispręsti moksleiviai jas gali „pasimatuoti“ 03-25 10:25
Atėjus pavasariui, dalyje šeimų kyla nerimo banga - ar vaikas gerai išlaikys egzaminus, ar jis tinkamai pasiruošęs, koks universitetas pakvies studijuoti ir į kokią...
Koja kojon su priešgaisrinės saugos reikalavimais: vamzdžių jungimo praktika JAV 03-22 14:09
Per keletą paskutinių metų, po garsiai nuskambėjusių nelaimingų atsitikimų Jungtinėje Karalystėje ir Latvijoje, visoje ES zonoje stipriai sugriežtėjo statinių priešgaisrinės saugos...
Seimas leido greičiau atgauti teisę vairuoti, jeigu automobilyje bus įrengtas alkoblokas 03-26 21:19
Seimas antradienį nusprendė leisti neblaiviems prie vairo sučiuptiems vairuotojams pasirinkti – teisę vairuoti prarasti ilgesniam laikui arba ją atgauti greičiau, tačiau įsipareigoti vairuoti...

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Hewlett-Packard 18,97 -1,91%