Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB AND KLINIKA

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę AND KLINIKA

Atsiliepimai apie UAB "AND KLINIKA"

Privati medicina prieinama kiekvienam.

Sveikata ne viskas, bet be sveikatos nėra nieko.
Melga
Parašyk savo nuomonę apie UAB "AND KLINIKA"

Buvau didelėje nežinomybėje, išėjus iš klinikos, pasijaučiau nuostabiai, puikiai. Buvo įdėta daug profesionalumo, rūpesčio, operatyvumo.Tiek malonus, rūpestingas, bendraujantis Vadovas, tiek profesionalus gydytojas neleido nusiminti.
Grįžau pavargus, bet su nuotaika.
Šiam sudėtingame laikotarptje džiugu, kad yra tokių įmonių, kaip AND KLINIKA.
REKOMENDUOJU, REKOMENDUOSIU
UAB "AND KLINIKA"
2019-12-13 14:22:40 IP 2be6c5bl
Anzela 2019-11-23 10:33:46
Klinikai priekaištų neturiu, gydytojai pas kuriuos teko lankytis profesionalus, bet administratorė - tragedija. Pakeičiau kliniką, nes man nepriimtinas toks bendravimas su pacientais, o tuos pačius nuostabius gydytojus gali rasti kitose jų darbuovietėse.
Sveiki Anzela. Noriu Jūsų paprašyti susisiekti su vadove Vaida Raubiene, telefonu +37065088464 arba elektroniniu paštu vaida@andklinika.lt. Mums svarbi Jūsų nuomonė, su kokia konkrečia situacija ar klausimu Jūs susidūrėte. Tik žinodami problemą, galime ją spręsti. Lauksime Jūsų skambučio ar elektroninio laiško.
Klinika gera, specialistai - labai geri, šeimos gydytoja - tiesiog savo darbo profesionalė. Bet kas kart ateinant čia susidūri su administratorėmis... Tragedija. Pas gydytoja užrašyti negali - registruikitės internetu. Bendrauja nemandagiai, šaiposi, niekad nieko nežino ir kas gali padėti irgi nežino. Labai grubios. Užsirašai mokamai paslaugai - tai dar turi pasiiaškint administratorei kam tau reikia. Tragedija! Lankausi tik kelis kartus per metus, bet situacija nesikeičia. Kas karta, kai reikia apsilankyt klinikoje su pusės metu ar metu pertrauka vis ateini su viltimi, jog gal pagaliau bus kita administratorė, bet deja niekas nesikećia. Liudna.
Emilija 2018-10-10 14:20:00
Lankomės šioje klinikoje tik dėl savo šeimos gydytojos. Medicinos administratorės bendravimas su klinikos pacientais-klientais labai nemalonus. Viską suprantu, visokių dienų ir situacijų būna. Bet jei kiekvieną kartą jautiesi skolingas, prašydamas vizito laiko pas gydytoją, tai pradedu galvoti apie klinikos keitimą. Mieli vadovai, nejau nėra malonesnių medicinos administartorių? Mums klinikoje tinka visos paslaugos ir gydytojai, bet atleiskite, administratorių darbas atgrasus. Jei taip ir toliau, bus labai gaila palikti savo šeimos gydytoją dėl tokio reikalo.
Sveiki Emilija. Noriu Jūsų paprašyti susisiekti su direktorės pavaduotoju Sauliumi Jurgelevičiumi. Kontaktai pateikti klinikos tinklapyje. Mums svarbi Jūsų nuomonė. Tik žinodami problemą, galime ją spręsti. Lauksime Jūsų skambučio ar elektroninio laiško.
Kad galėtume teikti dar profesionalesnes medicinines ir odontologines paslaugas, sulaukę neigiamo pobūdžio atsiliepimo situaciją sprendžiame pirmiausia pasikalbėję su darbuotojais. Tik išklausę pasakojimo iš jų perspektyvos galime daryti tam tikras išvadas, kadangi medicina yra sudėtinga, nenumatytų atvejų kartais neišvengianti sritis. Vizito laikas gali pailgėti iškilus keblumams, dažnai susijusiems su tėvelių nesupratimu, kaip vyksta gydymo procesas. Medicinos procedūros ne visada yra malonios, tačiau pagrindinis jų principas - jų būtinumas sveikatai. Pats odontologinis gydymas, kai danties audiniai pažeisti arba išgedę iki nervų lygmens, dažniausiai susijęs su skausmu. Sveiki ir prižiūrėti dantukai neskauda, o ir vaikas, turintis prižiūrėtus dantukus, dažniausiai be problemų leidžiasi apžiūrimas gydytojo ir už gerą dantukų priežiūrą gauna diplomą. Norėčiau pataisyti klientę, kad nebūtų suprasta klaidingai - paprastai taikydami vietinę nejautrą vaikus gydome kasdien ir pats pavadinimas pasako, kad nuskausminamieji yra suleidžiami tik vietiškai. Dėl to ir vaikai, ir suaugusieji prieš procedūrą gali valgyti. Kai taikome gydymą su sedacija ar intraraumenine nejautra, tuomet pacientui valgyti negalima, kad gydant dantis jo nesupykintų ir kad neužspringtų savo skrandžio turiniu. Atsiprašydama dėl vėlavimo turėčiau pripažinti, jog taip tikrai nutinka: kad nebereikėtų antrą kartą kartoti procedūros, kad nespėjus viso darbo atlikti vieno vizito metu problema neūmėtų, užmigdymo metu stengiamasi pagydyti kuo geriau ir kuo daugiau dantų. Dėl šių priežasčių gydytojas planuoja laiką apytiksliai. Gydytoja anesteziologė turi ilgametę darbo patirtį ir visada buvo greta bei sekė vaiko gyvybinius parametrus monitoriuje. Gydytoja odontologė, kurios užduotis - per ribotą laiką išgręžti ir išvalyti visus ėduonies pažeistus dantis, po to sluoksniais įdėti kompozitą, plombuoti, poliruoti, kontroliuoti, kad nepatektų drėgmės, ir nebesant danties vainikui uždėti ant pažeistų dantų metalinius vainikėlius, darė viską greitai ir atsakingai. Gydymo procedūrų metu tėveliai turėtų palaukti už durų, nes medicinos personalas ir mylintys tėveliai procesą regi skirtingomis akimis - tėveliai mato vaiką ir jo jausmus, o medicinos personalas mato problemą bei jos sprendimo būdus. Būtent dėl šių priešingų požiūrių tėvai ir medicinos personalas neturėtų būti vienoje patalpoje gydymo metu. Linkime teisingai priziureti sugydytus vaiko dantukus!
Suma butent tokia, uz dantu tvarkyma vaikui su vietine nejautra 680€...
Na su tokiom lietuvių kalbos žiniom tai ką kalbėt apie medicinines žinias... jau nekalbant apie vaiko priežiūrą...
Net nezinau nuo ko pradet. Uzrasiau vaika dantu tvarkymui su vietine nejautra. Paskire laika pries piet. Juk valgyt ir gert negalima. Priemimas veliavo valanda. Pagaliau suleido vaistus i uzpakaliuka. Vaikas tapo mieguistas ir mazai i ka regavo atsipalaidaves kitaip sakant. Paziurejo visus dantis. Sako reik nuotraukas daryt. Tai palaukit ar negalima buvo to padaryt kol vaikas buvo normalus? Toliau pats dantu tvarkymas. Dare viska neatsargei. Pastovei primint reik kad isiurbtu seilytes. Nosyte vis uzdenginejo juk vaikui kvepuot reik. Likau labai nusivilus. Padare dantukus sumokejau 680€ nors suma turejo but zymei mazesne... Jai buciau turejus kita pasirinkima buciau viska nutraukus po pirmo danties sutvarkymo. Bet mano vaikui skaudejo dantis o pas dantistus nuvest neimanona nediduoda nieko daryt. Taigi mamytes ir teveliai jai turit tokia problema tai darykit tik su pilna narkoze. Nes taip yra tikras vaiko kankinimas. Uz tokia sumoketa suma turejo padaryt viska idealei o ne kad tik daryt ir nieko negalvot.
Maloni aplinka bei aptarnavimas, patogu ir prieinama, džiaugiuosi, kad tapau AND klinikos kliente :)
Linkiu apeiti sia veterinarijos klinika (kitaip nepavadinsi) kuo toliau.
Registratore Valentina yra kazkokia tragedija, saiposi is zmoniu, sededama dar sugeba pasisaipyti is simptomu. Jus turit proto tokiam zmogui leist dirbt su zmonem???!
Pastovi AND pacientė
2017-07-27 21:42:39 IP 4ljk9be
Pritariu, kad AND klinikoje dirbančios registratorės
(ypač ponia Valentina) nemandagios ir atstumiančiai besielgiančios. Po apsilankymo pas kosmetologę pasijutau labai prastai ir paprašius leidimo pakliūti pas kurią nors šeimos gydytoją, buvau pamokyta, kad reikia registruotis kiti dienai arba grįžus namo kviesti greitąją.
Tik kai paklausiau, ar dabar kviesti greitąją į AND kliniką, sutriko ir liepė laukti. Pakliūvau į po 10 minučių pas gydytoją, kurią sutrukdžiau vos 5 minutes. Ačiū gydytojai Raimonai, kuri suprato ir priėmė mane.Tačiau man teko patirti ir stresą, ir išgyventi pažeminimą iš tos ponios Valentinos. Kodėl toks požiūris į žmogų??? Direktorei reikėtų atidžiau rinktis personalą, ypač priimant darbuotojus registratorių pareigoms. Manau, kad nuo jų malonaus bendravimo ir patys geriau jausimės ir noriai lankysimės šioje klinikoje. Po tokio atvejo susimąsčiau, ar verta čia likti ir būti žeminamai, ar tiesiog pereiti kitur...
Sveiki, pildziau botoksu pykcio raukslia ir likau labia nepatenkinta issiligino visai minimaliai, bet problema isliko, o procedura tikrai nepigi ir daktare garantavo jog po 7 dieno ji issiligins ir artimiausius 3 menesius nebus, apgavo iseina.
Patys geriausi atsiliepimai. Labai šauni klinika, profesionali gydytojų komanda, malonus aptarnavimas, šilta ir jauki atmosfera. Esu labai patenkinta gautų odontologinių paslaugų kokybe. Dėkoju gyd. odontologei Dovilei, kuri sudarė visą gydymo planą, nukreipė pas kitus specialistus: periodontologę Agnę Razmienę, gyd. ortopedę Ingą Jakubaitytę, burnos higienistę Ermaną, kuri labai kruopščiai atlieka burnos higieną. Rekomenduoju visiems šį šaunų kolektyvą. Ačiū!!! ;)
Likau labai nepatenkinta AND klinikos gydytojos Ingos (dantų protezavimas) konsultacija. Už 20 min. konsultaciją turėjau sumokėti 28 Eur. (mano valstybės tarnautojos dienos atlygis), nors registratūroje buvau įspėta, kad už konsultavimą turėsiu sumokėti 10 Eur. Truputį anksčiau konsultavo gyd. Agnė (konsultavimas + nuotrauka), teko sumokėti 15 Eur, pretenzijų daktarei tikrai neturiu. Gydytojos Ingos konsultavimas (nieko naujo nepatarė) LABAI brangus. Žiemą kitoje klinikoje sumokėjau už 2 dantų gydymą ir 3 dantų protezą virš 1000 Eur (dabar reikia šalinti visą konstrukciją, skilo šaknys) ir niekas neprisiima atsakomybės. PONAI ODONTOLOGAI atsipeikite prašau, mes gyvename Lietuvoje. Taip norėsi, kad mūsų Lietuvos žmonės nors kiek "patvarkytu" savo burnas, kad galėtų plačiai šypsotis. Atsiprašau, jei kartais įžeidžiau dorus gydytojus. Labai gerbiu Jūsų darbą.
Visų pirmą noriu pasakyti didžiulį AČIŪ! Gyd. Ieva,
Dėkui, kad taip maloniai ir super profesionaliai priėmėte. Tuo pačiu ačiū, kad viską taip profesionaliai sukuravote.
Beje noriu pasakyti, kad turite super profesionalią komandą AND klinikoje. Ermana kuri visko išaiškino, super malonios daktarės Agnė ir Ingrida. Daktarė Dovilė, kaip jus ir sakėte irgi super daktarė iš jos matosi, kad jinai jauna ir stengiasi viską iki perfekcionizmo padaryti.
Bendru žodžiu noriu padėkoti ir palinkėti gražios dienos!

"SSC Tuatara" sutrypė "Bugatti" greičio rekordą
"SSC Tuatara" sutrypė "Bugatti" greičio rekordą 10-24 14:12
1.774 AG variklio varomas amerikietiškas hiperautomobilis pasiekė 532,93 km/val. greitį ir pakliuvo į "Guinesso" rekordų knygą.
Vilnius buvusiems savininkams sumokėjo 1,79 mln. Eur už Profsąjungų rūmus
Vilnius buvusiems savininkams sumokėjo 1,79 mln. Eur už Profsąjungų rūmus 10-24 13:35
Sostinės savivaldybė sumokėjo teismo priteistus 1,79 mln. Eur bendrovei "VIPC Vilnius" už perimtus ir jau nugriautus Profsąjungų rūmus ant Tauro kalno.
Lenkijoje tęsiasi protestai prieš beveik visišką abortų draudimą
Lenkijoje tęsiasi protestai prieš beveik visišką abortų draudimą 10-24 13:20
Tūkstančiai lenkų penktadienį išėjo į gatves protestuoti prieš beveik visišką abortų draudimą šalyje, kur ir taip buvo taikomi vieni griežčiausių nėštumo nutraukimo apribojimai visoje ES. Pasak...

Ar Jums kelia nerimą Covid-19 skaičiaus didėjimas?

American Express 100,98 -3,64%

Auksas 1968,63 +6,61%