Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Aljansas AIBĖ, UAB

Atsiliepimai apie Aljansas AIBĖ, UAB

Viskas paprasta!
Parašyk savo nuomonę apie Aljansas AIBĖ, UAB

Algirdas 2022-03-29 13:38:16
Kokia betvarke dedasi Užvenčio Kelmės rajone Aibės parduotuvėje.Pirkau agurkus kokybe žiauri (sušaldyti)naudoti netinkami.Kas žmogui atlygins žalą?Akcijinės prekės etiketės nurodytos neteisingai.Kaip paimi prekę, o prie kasos pasirodo, kad akcijos nėra.
Laba diena, o kodel negrąžinot prekes atgal į parduotuve? Tikrai butu grąžinosios pinigus.pačios pardavėjos kartais nusiperka besibaigiančiu prekių iš savo mažo atlyginimo.
Skaitytojas 2020-03-14 15:46:44
2020-03-14 15:40 Kreipiuosi į sveiko proto Lietuvos žmones ir prekybininkus.

Viskas žmonės, parduotuvių ir masinio apsipirkimo laikai baigėsi. Prekybininkams neįdomu ar jūs mėgstate riestainius su razinomis ar riestainius su saulėgrąžomis. PREKYBININKAI (tiksliau personalas, salės darbuotojai, kasininkai) - tiesiog nenori susirgti. Gerbkite ir saugokite jų gyvybes. Nors ir viską valdo pinigai, bet dabar juos padedam į seifą jie tikrai bus ten saugūs. ir žiūrime jau ne į pinigus.
Apsiperkate kas būtina, apsipirkimus darote retai, vengiate kontakto, parduotuvėje perkate kuo mažiau rūšių, perkate kas būtina, ir 10 minučių nestovite prie lentynų galvodami ar kečupą pirkti su žolelėmis ar su prieskoniais ar klasikinį ar švelniai švelnų ar nešvelniai švelnų. Šitą galėsite daryti birželio mėnesį. o dabar atėjo laikas kai turime saugoti ne tik savo bet ir visų kitų gyvybes.

1. Turi būti uždaryti visi nebūtini prekybos centrų skyriai.
2. Maisto prekių parduotuvėse prekybininkai turi parduoti tik tai kas būtina. Prekių lentynų pildymas kojinėmis - nėra skubos prekė. Atidedam geresniem laikams. Per mėnesį laiko nebūsit stiliovai apsikirpę - tai bus proga sunešioti ir nestilingas, namie esančias senas kojines.
3. Mintis prekybininkams: Sudaryti pirkinių krepšelį kurį sudaro 1 pakuotė. Joje (30 kiaušinių, 2 kgryžių, wc pop, aliejus, makaronai 5 bananai nu ir panašiai) - mintį supratot. Jei visgi nesupratot nes esat atsilikėliai - aiškinu : Tikslas - kad pirkėjas parduotuvėje kuo trumpiau užtruktų.
4. Maisto prekių parduotuvės turi dirbti 4 valandas per dieną. Didesnių prekybos centrų atsisakome. Mažesnės parduotuvės - gali dirbti visą parą - nes jose visi ras to kas būtina. Dėl mažo lankytojų srauto manyčiau tikrai nereikia laikyti xxx parduotuvės vien dėl to kad per valandą ateis keli žmonės nusipirkti kečupo.
5. Tie, kas esate nepatenkinti trumpu prekybininkų darbo laiku - visada paliekama galimybė patiems įsidarbinti. Internetinių prekių parduotuvė, parduodanti maisto prekes šiuo metu labai stipriai ieško komandos narių. Tad prašom, galit patys be kaukių, parduotuvės salėje dirbti, ir būti visą dieną ten, kur lankytojų srautas yra, žmonės keičiasi. Jeigu esate bebaimiai - tai puiki galimybė užsidirbti pinigų.
6. Moksleiviai sustabdyto švietimo metu turi skirti dėmesį susitvarkyti spintą, padaryti internetinį projektą. Pakalbėti su savo tėvais, paskambinti močiutei, kurios nelankė 5 metus.
7. Turtingi tėveliai vaikų būrelių lankymą - atideda. Nuo to, kad Jūsų vaikas 1 mėnesį pabus be būrelio - nuo to degradu tikrai netaps. Suprantu, kad būrelių lankymas yra noras pasipuikuoti prieš gimines ir kaimynus - bet tą galėsite padaryti vėliau. Tikri talentai nemiršta.
8. Viešuoju transporto naudojamės tik tada, kai tai būtina. jei mūsų kelionė 2 - 5 stotelės - bandome paeiti pėsčiomis.
9. Pradedame darbo vietoje (maisto prekių parduotuvėse) devėti kaukes (ar kitas apsaugos priemones). Net jei vadovui tai nepatiks - būsite pirmasis Lietuvoje pavyzdys - kuris rodys, kad kaukės (ar kažkas kitko) yra svarbu ir sveikata - didžiausias mūsų turtas. Jei dėl to skyriaus vadovas Jus bars - nekreipkite dėmesio. Vadovas Jūsų neišmes, nes tada nebus kam dirbti.
10. Kieti ir krūti bahūrai keliones į cafeina ir silkių pavėžinimus su bmw atidedam - suprantu kad pavasaris, ir norisi užsiversti kokią silkę, ant galinės sėdynės, bet šitą atidedam. Nes ta silkė gali būti korona - pati to nežinodama.
11. Šiandien į prekybos centrą su 4, 2 varikliu nevažiuojame tam, kas nusipirktume 2 dešreles. Galvojame apie ateitį, ir į parduotuvę važiuojame tik kas 2 - 3 dienas.
12. Masinio pirkimo dideliais kiekiais idėjai nepritariu. Būtinų maisto prekių visada rasite. O kol kas valgykite iš virtuvės spintelių tai, kas yra užsistovėję ir neaišku kada pirkta - bus puiki proga sunaudoti ir persižiūrėti likučius.
13. Taupome pinigus, nes panašu, kad atvejų tik daugės. Darbai stos. IR po savaitės Jūs būsite atleisti iš darbo.
14. Internete žmonės juokauja, kad oj ko čia pergyvename... Lietuvoje tik 5 - 9 - 10 - 15 sergančių. Tai Jums sakau, Jūs dar palaukit.... Dar kiek užkrėstų yra... Tuoj pradės jiems ryškėti ligos simptomai - va tada jų didės ir didės. Po savaitės turėsime 200 sergančių. Po mėnesio 1000,
15. Uždarome visas LT sienas. Visus oro uostus. Tie, kas yra išvykę ir dar nenori grįžti - turi suvokti, kad jeigu nenori į Lietuvą - tai turės mėnesiui ir pasilikti toje savo šalyje, už kurią sumokėjo. Jeigu nenori grįžti viendėl to kad sumokėjo už 3 zvaigzdučių viešbutį - tai tegul ten ir sėdi. Ir tegul negrįžta, nes niekams jiems individualaus lėktuvo neskirs.
16. Autobusų parkams siūlau daryti savaitgalio maršrutus visomis dienomis, nes keleivių tikrai yra mažai.
17. Kodėl teikiu pasiūlymus? Todėl matau, kad dauguma žmonių į tai nežiūri rimtai.
18. Trumpuoju numeriu 1808 pradeda veikti koronaviruso karštoji linija. Skambinti į liniją galima visoje Lietuvoje visą parą nemokamai iš visų tinklų. Numerio 112 nenaudojame.

Skaitytojas 2020-03-14 15:40
Jau paleido is psich.dispanserio?
Ar visas 6 vakcinas ileido?
Kaip isgyveno toks nupuselis?

Noriu pranesti nepasitenkinima vienu is jusu darbuotuju.Olandu g. 54A Aibej ne karta mano draugas kuris nekalba Lietuviskai sulauke labai nemalonaus aptarnavimo.As savo akimis maciau jog zmones priimanti pardaveja labai maloniai elgesi su kitais klientais, bet su mumis elgiasi labai bjauriai, ypatingai kai mano draugas vienas, pardaveja elgiasi tikrai slyksciai, toks aptarnavimas yra sokiruojantis net rasizmas. Pardaveja labai negraziai nuziurineja drauga, kalba bjauriu tonu ir sako “Alio !” Kad atkreiptu demesi.
Tikiuosi kazkas del sito bus daroma.
Laba diena.
Atsiliepima rašau apie Stalgėnu km. Aibės parduotuvės vienos iš pamainos pardavėjas.
Kaip visose parduotuvėse yra priimta taisykle kad klientas visada teisus, tai toje pamainoje ši taisyklė negalioja. Pardavėjos nemalonios tave klienta pradeda Tujinti, akis sprogdina. Klientas turi laukti kol pavalgys pardavėjos, stovi už kasos ir valgo, ir dar turi naglumo pasakyti tai Tu palauk kol aš pavalgysiu. Kitas aspektas kainų nesudėtos ant prekių. Nežinoma kiek kas kainuoja. Labai save išaukštinusios laido prekes kaip pvz perki cigaretes pameta jas kaip šiukšlėms ir nukrenta ant žemės. Ar čia yra elgesys pardavėju? Mąstykite ka norit bet toks elgesys negali būti.
Kalba eina apie Vilniaus rajono, Marijampolio kaimo Aibę, Liepų gatvė. Ankščiau irgi teko pirkti supuvusią vištieną, kiaulieną, (nors ir nebuvo grąžinti pinigai) tačiau šį kartą jau nenusileisiu. Pirkau beveik 2kg faršo po 4.45€/kg kurį parsivežusi namo ir atsidariusi visa virtuvė prasmirdo nuo smarvės, akivaizdžiai mėsa jau pradėjo pūti. Pastoviai mulkinami žmonės, kainos sukeltos dvigubai. Už supuvusius agurkus yra prašoma 2€ vnt jus rimtai?!! Produkcija yra laikoma šaldytuvose, kuriuose net nesilaikoma temperatūros normų. Laukite visų instancijų kurių yra mūsų valstybėje. Iki greito !
Panevėžyje Kniaudiškių g. 41 esančioje Aibės parduotuvėje aptarnavimas žemiausio lygio, pardavėjos pastoviai susiraukusios. Pati prekyboje dirbu, ir suprantu, kad būna sunkesniu dienų, bet taip akivaizdžiai demonstruoti savo nepasitenkinimą ir blogą nuotaiką tai jau atsiprašau. Vien dėl jų net nesinori į tą parduotuvę kojos kelti. Jeigu jau taip nepatinka darbas, tai kam išvis dirbti ir gadinti žmonėms nuotaikas su tokiais susiraukusiais "snukiais"
Tokios parduotuvės, kaip Daugų Aibė, reikėtų paieškoti. Kolektyvas labai šaunus.Pardavėjos mandagios, paslaugios. Mėsos skyrius, super!
Pas jus yra koks aptarnavimo standartas?
Nes atrodo, kad pardavėjos iš kaimo surinktos, tokio bendravimo su klientu neteko matyti, 2021-08-01 mama nuėjo į Aibe Radviliškyje, padaryti pavedimą per perlo terminalą, pardavėja pervedė ne į sąskaitą o į kitą terminalą, paprašius grąžinti pinigus atsakė jog ji nieko negrąžins, kaip vėliau paaiškėjo ji, net nemokėjo padaryt grąžinimą, bet būtu užteke tik pasakyti, kad nemoku, o čia mandrai atšovė, kad niekas negrąžins.
Toliau veiksmas vyko toks jog pinigus grąžino ir mamai paprašius juos pervesti į sąskaitą, pardavėja atšovė iš principo nevesiu...
Tai kas čia per madam tokia dirba, kad gali kaip panorėjus elgtis su klientais???
Tai apgailėtina kompanija, kuriai yra didelė stoka dėl bendravimo. Paprastų kaimo parduotuvių savininkai neturėtų rinktis šios kompanijos, nes meškos paslauga bus padaryta tik jiems, o paprastas prekybininkas apgautas.
PERMOKAMA UŽ PRODUKCIJA, PERMOKA IR KLIENTAS
Aibė Vilniuje Pilies g. Kas atsitiko kad per pastarąjį mėnesį jau 4 kartą gaunu nusipirkti kavos su sugyžusiu pienu. Ši kartą jau neapsikenčiau ir nuėjau atgal ir pardavėja pakeitė pieną, tokių dalykų neturi ir negali būti. Manau kad sekantį kartą bus kviečiama veterinarinė tarnyba. Tokios kokybės tiek maisto tiek kavos negali net būti.
Išorų kaimo aibėje maišelio paprašius duoda ne aibės maišelį, o savo iš po prekystalio ir neįmuša į kasą, o sau pasiėma už maišelį. Ar čia yra normali praktika aibės parduotuvėse?
Siauliu aibeje, svetiamame skyriuke labai nemaloni pardaveja 2020 10 09 apsipirkinejome, pasijutome vos ne kalti kad pasvert reikejo ir paduoti surio... pradejo metyti bant prekystalio suri va rinkites koki norit... nu sorri ir taip ne pirma karta... P.S tamsi pardaveja juodais plaukais pagyvenusi. Aibe buvo megiama parduotuve bet vien del tokio aptarnavimo mes sia parduotuve tikrai apeisime....
2020.05.31 Aibėje, Erfurto g.1, Vilniuje laisvai vaikšto pirkėjai be kaukių, jiem niekas nieko nesako. Nedidelėje krautuvėlėje suskaičiavau net 5 žmones. Kasininko paklausus, ar jau atšaukta tvarka nešioti kaukes parduotuvėje, apsimetė, kad negirdėjo. Gal ir negirdėjo, nes buvau su kauke. Bet į šio tinklo parduotuves nebeeisiu, nes nesirūpina žmonių saugumu, negerbia vyriausybės reikalavimų.
Kodėl Sasnavos aibeje dirbanti darbuotoja (pavardė Brundzienė) nedevi jokių apsaugos priemonių? prie mano akių dėliojo mėsos gaminius į šaldytuvą..
Igliaukos mestelyje nueini į aibe su kaukia pirštinemis kaip reikalaujama. Vietiniai asocialai ne nieko tai kap suprast? Jai mano morda ne keturkampė nuo gėrimo tai man įstatymas galioja. O kandim ne? Tikrai daugiau pati neisiu ir pareklamuosiu kad neitu normalus pirkėjai
2020-03-14 15:40 Kreipiuosi į sveiko proto Lietuvos žmones ir prekybininkus.

1. Turi būti uždaryti visi nebūtini prekybos centrų skyriai.

Skaitytojas 2020-03-14 15:40
Nesuprantu, ar kažkas prižiūri tas parduotuves jai galėčiau jas taip pavadinti. Parduodamos prekės su savaite pasibaigusiu galiojimu. Kiek ateinu tiek pastoviai susiraukusios pardavėjos. Koks tikslas jūsų nuolaidų kortele turėti, jai jos niekada neprašo. Įmuša kaina be nuolaidos, o paskui akis drasko kad nekalta... Na atsiprašau, bet net noro nėra lankytis tokiose vietose...
Noriu pasidžiaugti Šėtos parduotuves kolektyvu.Visuomet šypsosi, maloniai aptarnauja.Prekiu asortimentas didelis.Dažnai lankausi ir niekada nekyla jokiu nesusipratimu.O tie kurie patis esa pikti žmonės, tai tokiems nieks netiks ir neitiks.Pradėkim nuo saves, kaip patis elgetes, o tada ieškokit minusu pas kitus.Vertinčiau 10 balų.Taip ir toliau.Sekmės, kad kuo mažiau butu piktu pirkeju.
Lietuvis verslininkas- verslininkas ubagas. Ir netolimo mastymo tavo sunelis, kuris sunkiau savo pimpalo ir sauksto rankoj nebuvo laikęs. Pasalink kloune skelbimus, kuriuose atlyginima nurodai 1.600 ir daugiau, idek skelbima, kad ieskai dal.ba.jo.bu kurie tau dirbtu ir tau moketu. Negali buti senas perdyla, kad 10 metu pardavinedamas pamo.jna slam.sta is sanitexo savo tupiems klientams, nesugebi sumoket padoriu atlyginimu darbuotojams.
Kėdainių raj. Šėta Kauno g. 1

Iš kur ištraukėte tokias pardavėjas nemalonios visada susiraukusios piktos. Jei žmogus nori priduodi butelius tai jos susigalvoja taisykles ir nebeleidžia nešti pilnus maišus neleidžia sako neškit po puse maišo ir dar pasipiktinusios. Tai čia jų toks darbas priimti maloniai aptarnauti žmones. Vedėja parduotuvės buvo susirgusi ir pardavėja pavadavo ją. Tai parduotuvėje atsiprašant pelė buvo pasikorus. Nieko nei mėsos žuvies žaptai tik gulėjo ant prekistalio. Atstovybe jei skaitot šia žinute susigriebkit ir jas pamokykite kūlturos. Nevisos jos tokios Vilma, Irma ypatingos tik nieko neklauskit jų nes dar užsipuls kad paklausėt!
Zokniai, parduotuvė, UAB "Nabatėja"
Radviliškio g. 108-2, 77107 Šiauliai AIBE

Alaus skardines daznai buna pazeistos ilenktos, saldytu maisto produktu pasiekti neimanoma, nes ant saldytuvo virsutiniu dureliu buna uzkrauti kiti maisto produktai.
Vieta : Tauragnų Aibė
Pardavėja: Vyresnio amžiaus, šviesių plaukų
Laikas: 2019 05 12

Labai nemalonus aptarnavimas, grubus, piktas tonas. Galbūt kaimo gyventojai pripratę prie tokio bendravimo, tačiau nederėtų taip bendrauti su klientais. Nesakau, kad reikia šypsotis per prievarta, tiesiog pardavėjai trūksta mandagumo.
Viaenas klientas pirko prekę ir jam buvo nemaloniu tonu pasakyta, kad kortele atsiskaityti negalima, tik grynais. Jokio atsiprašau, kad šiuo metu aparatas neveikia ar panašiai. Jis dar bandė kažko klausti, bet vėl buvo pakartota, kad atsiskaitymas tik grynais, pasimetęs nuėjo į kitą kasą ir ji jauna mergina iš karto aptarnavo.
Vėliau prekinausi aš, prašiau prekės, buvo piktai pasakyta, kad neturi, liepė rinktis iš to kas yra, išsirinkus kitą ir įmušus į kasą pastebėjau, kad buvo mano norima prekė ir jos paprašiau, vėl buvo piktai pasakyta, kad man ir davė pačiai rinktis pačiai, kad pasiimčiau ko reikia.
Sveiki.Esam labai nepatenkinti "AIBES"darbo grafiku, kalba eima apie tai jog parduotuves darbo lailas pvz 21.00val, ateinam 20, 50h, musu nebeileidzia, kodel????Nes teigia jog reikia jom susitvarkyti speti iki darbo pabaigos laiko, tai kam isvis tas laikas nurodytas jeigu dirba pagal savo grafika?!Klaipeda, Budelkiemio 15.
Sveiki. Noreciau kad butu pabendrauta su jusu pardaveja kuri jau ne pirma karta tikrai nemaloni.. Paemus mano banko kortele pati ja nuskanuoja nors as net nematau ivestos sumos po ko net cekio neduoda... Ir kai paemiau is jos kortele dar mane nesveika isvadino.. Gaila bet ten tikrai nebesilankysiu nors viskas salia namu. Adresas butu klaipeda. Naujakiemio 2
Labai prasta parduotuve. Prekes su pasibaigusiu galiojimo terminu. vakar sausio 28 d, buvo padetas fermentinis Vilkyskiu suris, kurio galiojimas iki sausio 25 d. Kad nematyti iki kada galioja - uzdetas lipdukas Daugiau jau niekada nepirksiu sio tinklo parduotuvese..
Nusivyliau Jūsų tinklo parduotuve.Dembavoje, Dembavos -44.Šiandiena prekinausi joje, tai buvau apšauktas, ištujintas.Prekių reikiamu negavau, tarą priėmė pasirinktinai.
Akvile 2016-09-09 20:33:48
Nusivyliau Ukmerges parduotuve. Prieme dirbti, ir ta pacia diena pranese, kad parduotuve uzdaroma. Diena pries tai mokiausi dirbti, sekancia diena pradirbau uz dyka. Niekas nei labas, nei viso gero. Labai nusivyliau. Taip pat girdejau atsiliepimu, kad algos veluoja, uz virsvalandzius nemokama. Atsargiai, norintys darbintis!
"girdėjau", apie visas įmones taip kalba. Daug kas dirba ir patenkinti. Kamerų reiktų tik, nes vakarais miestuose pasitaiko visko.

Hilla
Adresas: Plento g. 92, LT-19126 Širvintos.
Veiklos sritys: maisto produktai; interneto parduotuvės; maisto parduotuvės; sveiki produktai.
www.riesutaijums.lt – elektroninė maisto produktų parduotuvė, kurioje rasite platų kokybiškų ir kruopščiai atrinktų maisto produktų pasirinkimą. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje per 2 darbo dienas. Produktai: Riešutai Riešutų sviestas ir kremai Džiovinti vaisiai ir uogos Valgomosios sėklos Batonėliai Chalva...
Žiežmarių mėsa
Senolių tradicijų kraitis

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Visiems ypatingas pasaulis
VYP

Adresas: Pramonės pr. 4A, LT-51329 Kaunas.
Veiklos sritys: sveiki produktai; didmeninė prekyba; dovanos; gyvūnų globa; interneto parduotuvės; kava, arbata; konditerija, saldumynai; konsultacijų paslaugos; kosmetika, parfumerija; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; vaikų prekės; veterinarija; žaislai.
VISIEMS, nes pas mus rasite prekių vaikams, vyrams, moterims, sportininkams, norintiems sulieknėti, mėgstantiems gaminti, o taip pat augintiniams ir namams… YPATINGAS, nes mūsų parduodami produktai yra tik aukščiausios kokybės, natūralūs ir be dirbtinių priedų, ekspertų pripažinti ir pačių išbandyti… PASAULIS, nes...
Delikana
Didmeninė prekyba maisto produktais

Adresas: Taikos pr. 94, LT-51178 Kaunas.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; sveiki produktai; šaldyti maisto produktai.
UAB Delikana – 2007-aisiais metais veiklą pradėjusi didmeninės prekybos įmonė. Per šiuos metus įsitvirtino rinkoje kaip patikimas, stabilus B2B partneris. Pagrindiniai klientai – maisto prekių prekybos centrai, maisto prekių parduotuvės, turgūs, HoReCa. UAB Delikana klientus aptarnauja visoje Lietuvoje, išplėtoti...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

"Aston Martin" žymi naują galios erą ir Gudvudo greičio festivalyje pristato galingiausius savo kūrinius 06-23 15:05
• Garsiosiose Gudvudo "hill climb" lenktynėse "Aston Martin" pristatys ribotos ir galutinės serijos "V12 Vantage" modelį. • Viešai bus pristatytas greičiausias ir galingiausias prabangus pasaulio...
APVA primena apie Lietuvos renovacijos žemėlapį
APVA primena apie Lietuvos renovacijos žemėlapį 06-23 11:00
Interaktyvus Lietuvos renovacijos žemėlapis – puikus įrankis šalies gyventojams, besidomintiems daugiabučių atnaujinimu. Šioje platformoje galima rasti aktualiausią informaciją apie baigtus ar...
Naujasis "Flying Spur S" – sportinio stiliaus premjera "Goodwood Festival of Speed" renginyje 06-22 10:43
"Bentley" užbaigia savo naują į vairuotoją orientuotą S seriją, pristatydama naująjį "Flying Spur S", pasižyminti aštresne dinamika, įspūdinga išvaizda ir dramatišku variklio tonu, taip pabrėžiant...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

FedEx 243,24 +6,62%
AIG 52,77 +6,39%