Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Aljansas AIBĖ, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Aljansas AIBĖ

Atsiliepimai apie Aljansas AIBĖ, UAB

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie Aljansas AIBĖ, UAB

Vieta : Tauragnų Aibė
Pardavėja: Vyresnio amžiaus, šviesių plaukų
Laikas: 2019 05 12

Labai nemalonus aptarnavimas, grubus, piktas tonas. Galbūt kaimo gyventojai pripratę prie tokio bendravimo, tačiau nederėtų taip bendrauti su klientais. Nesakau, kad reikia šypsotis per prievarta, tiesiog pardavėjai trūksta mandagumo.
Viaenas klientas pirko prekę ir jam buvo nemaloniu tonu pasakyta, kad kortele atsiskaityti negalima, tik grynais. Jokio atsiprašau, kad šiuo metu aparatas neveikia ar panašiai. Jis dar bandė kažko klausti, bet vėl buvo pakartota, kad atsiskaitymas tik grynais, pasimetęs nuėjo į kitą kasą ir ji jauna mergina iš karto aptarnavo.
Vėliau prekinausi aš, prašiau prekės, buvo piktai pasakyta, kad neturi, liepė rinktis iš to kas yra, išsirinkus kitą ir įmušus į kasą pastebėjau, kad buvo mano norima prekė ir jos paprašiau, vėl buvo piktai pasakyta, kad man ir davė pačiai rinktis pačiai, kad pasiimčiau ko reikia.
Sveiki.Esam labai nepatenkinti "AIBES"darbo grafiku, kalba eima apie tai jog parduotuves darbo lailas pvz 21.00val, ateinam 20, 50h, musu nebeileidzia, kodel????Nes teigia jog reikia jom susitvarkyti speti iki darbo pabaigos laiko, tai kam isvis tas laikas nurodytas jeigu dirba pagal savo grafika?!Klaipeda, Budelkiemio 15.
Sveiki. Noreciau kad butu pabendrauta su jusu pardaveja kuri jau ne pirma karta tikrai nemaloni.. Paemus mano banko kortele pati ja nuskanuoja nors as net nematau ivestos sumos po ko net cekio neduoda... Ir kai paemiau is jos kortele dar mane nesveika isvadino.. Gaila bet ten tikrai nebesilankysiu nors viskas salia namu. Adresas butu klaipeda. Naujakiemio 2
Labai prasta parduotuve. Prekes su pasibaigusiu galiojimo terminu. vakar sausio 28 d, buvo padetas fermentinis Vilkyskiu suris, kurio galiojimas iki sausio 25 d. Kad nematyti iki kada galioja - uzdetas lipdukas Daugiau jau niekada nepirksiu sio tinklo parduotuvese..
Nusivyliau Jūsų tinklo parduotuve.Dembavoje, Dembavos -44.Šiandiena prekinausi joje, tai buvau apšauktas, ištujintas.Prekių reikiamu negavau, tarą priėmė pasirinktinai.
Akvile 2016-09-09 20:33:48
Nusivyliau Ukmerges parduotuve. Prieme dirbti, ir ta pacia diena pranese, kad parduotuve uzdaroma. Diena pries tai mokiausi dirbti, sekancia diena pradirbau uz dyka. Niekas nei labas, nei viso gero. Labai nusivyliau. Taip pat girdejau atsiliepimu, kad algos veluoja, uz virsvalandzius nemokama. Atsargiai, norintys darbintis!
"girdėjau", apie visas įmones taip kalba. Daug kas dirba ir patenkinti. Kamerų reiktų tik, nes vakarais miestuose pasitaiko visko.

Žiežmarių mėsa
Senolių tradicijų kraitis

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

Buvusi "Apple" prekybos vadovė prisijungia prie "Airbnb"
Buvusi "Apple" prekybos vadovė prisijungia prie "Airbnb" 05-26 01:00
Apgyvendinimo paslaugų įsigijimo tarpininkavimo paslaugas teikiančios interneto platformos "Airbnb" direktorių valdybą papildė aukšto kalibro profesionalė Angela Ahrendts, buvusi "Apple" prekybos...
Lietuva renka prezidentą ir europarlamentarus
Lietuva renka prezidentą ir europarlamentarus 05-26 00:47
Sekmadienį Lietuvoje vyksta prezidento rinkimų antrasis turas ir Europos Parlamento (EP) rinkimai.
Verslas požiūrį į atsakingą vartojimą pradeda keisti nuo savęs
Verslas požiūrį į atsakingą vartojimą pradeda keisti nuo savęs 05-25 16:50
Tvarų ir atsakingą vartojimą skatinantys prekybininkai ir gamintojai sako, kad nors jų rinka dar, palyginti, siaura ir nišinė, visuomenės supratimas gilėja. O labiausiai prie atsakingo požiūrio...

Kur atostogausite šią vasarą?