VZ.lt
Straipsniai ir pranešimai, kuriuose paminėta įmonė American English School, VšĮ.

Straipsniai, kuriuose minima American English School

Straipsniai apie American English School, VšĮ

anglu kalbos mokymai imoniu darbuotojams su galimybe gauti iki 80 islaidu kompensacija
Anglų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su galimybe gauti iki 80% išlaidų kompensaciją 2020-09-04
Užsienio kalbos žinios - įmonės sėkmės kriterijus Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau daugiau kaip keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik visame pasaulyje, tad įmonės sėkmė priklauso ne tik nuo joje dirbančių žmonių kompiuterinio raštingumo, bet ir jų kultūrinės bei kalbinės kvalifikacijos. Tik nuolat kompetencijas kelianti organizacija gali išlikti konkurencinga tiek vietinėje, tiek užsienio rinkose. Naujausias Europos Komisijos (EK) paskelbtas...
kalbos mokymasis uzsienyje 2 3 kartus greiciau nei namuose
Kalbos mokymasis užsienyje: 2-3 kartus greičiau nei namuose? 2019-05-10
Pirmosios kalbų mokyklos Lietuvoje "American English School" vadovė Eglė Kesylienė įsitikinusi, kad prieš pradedant mokytis užsienio kalbų labai svarbu aiškiai atsakyti į klausimą, koks yra mūsų tikslas. Jei galutinis tikslas yra puikiai išmokti kalbą, tai reikia mokytis nuosekliai, integruojant visus kalbinius įgūdžius, tuomet mokymosi procesas bus malonus ir veiksmingas. 1. Šiandien kaip niekad užsienio kalbą siūloma išmokti "nepaprastai lengvai". Ką galėtumėte pasakyti tokiais pažadais...
del studiju negalintys apsispresti moksleiviai jas gali pasimatuoti
Dėl studijų negalintys apsispręsti moksleiviai jas gali "pasimatuoti" 2019-03-25
Atėjus pavasariui, dalyje šeimų kyla nerimo banga - ar vaikas gerai išlaikys egzaminus, ar jis tinkamai pasiruošęs, koks universitetas pakvies studijuoti ir į kokią specialybę? Dar daugiau nežinios ir nerimo kyla, kai mylima atžala nusprendžia studijuoti užsienyje - dėl netinkamo pasirinkimo tai gali būti sunku ne tik morališkai, bet finansiškai. Pasak jaunuolius studijoms užsienyje ruošiančios "American English School" (AMES) vadovės E. Kesylienės, tokiu atveju geriausia atlikti "namų...
anglu ir rusu kalbos mokymai imoniu darbuotojams su galimybe gauti iki 80 islaidu kompensacija
Anglų ir rusų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su galimybe gauti iki 80% išlaidų kompensaciją 2019-03-18
Užsienio kalbos žinios - įmonės sėkmės kriterijus Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau daugiau kaip keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik visame pasaulyje, tad įmonės sėkmė priklauso ne tik nuo joje dirbančių žmonių kompiuterinio raštingumo, bet ir jų kultūrinės bei kalbinės kvalifikacijos. Tik nuolat kompetencijas kelianti organizacija gali išlikti konkurencinga tiek vietinėje, tiek užsienio rinkose. Naujausias Europos Komisijos (EK) paskelbtas...
anglu_kalbos_mokymai_imoniu_darbuotojams_su_80_islaidu_kompensacija
Anglų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su 80% išlaidų kompensacija 2018-05-15
Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik visame pasaulyje, tad įmonės sėkmė priklauso ne tik nuo joje dirbančių žmonių kompiuterinio raštingumo, bet ir jų kalbinės bei kultūrinės kvalifikacijos. Tik nuolat besimokanti organizacija gali išlikti konkurencinga ne tik vietinėje, bet ir užsienio rinkose.
kaip_gauti_stipendija_studijoms_jav
Kaip gauti stipendiją studijoms JAV? 2016-04-30
Garsiausi JAV universitetai - atviri norintiems studijuoti lietuviams, o negalintys susimokėti už mokslus didžiąją dalį išlaidų gali padengti gaudami stipendiją. Universitetai pateikia pasiūlymą, kuriame iškart apskaičiuojama metinė studijų ir pragyvenimo kaina, kuriai su specialistų pagalba geras studentas gali iškart gauti iki 75% nuolaidą jai ir pats mokėti tik už likusią dalį.
kaip_issirinkti_studijas_uzsienyje
Kaip išsirinkti studijas užsienyje? 2016-01-25
Atsiradus galimybei studijuoti užsienyje, nemaža dalis abiturientų renkasi mokslus kitų šalių universitetuose. Juos vilioja įdomesnės studijų programos, galimybės lengviau susirasti darbą ir susipažinti su užsienio kultūra. Kiekviena šalis turi švietimo sistemą ir skirtingai priima užsienio studentus - Didžiojoje Britanijoje mokslas mokamas, bet nesunku gauti paskolą, Olandijoje, Prancūzijoje - studijos nemokamos, JAV - galima gauti stipendiją, o mokslo bei apgyvendinimo kaina bus panaši kaip Didžiojoje Britanijoje.
5_priezastys_kodel_verta_vykti_i_stovykla_uzsienyje
5 priežastys, kodėl verta vykti į stovyklą užsienyje 2015-05-28
Vasara - geriausias metuose laikas, kuomet geras oras skatina nelikti namuose ir svarstyti, koks geriausias ir naudingiausias laiko praleidimo būdas būtų vertingiausias. Galimybė rinktis visuomet yra, todėl ne vienas moksleivis nusprendžia susirasti naujų draugų linksmai leidžiant laiką stovykloje.
kodel_verta_rinktis_mokslus_didziojoje_britanijoje
Kodėl verta rinktis mokslus Didžiojoje Britanijoje? 2014-12-22
Šiandien vis daugiau jaunuolių mąsto apie perspektyvią tarptautinę karjerą. Apie tai, kad vaikas baigtų ne tik universitetą, bet ir vidurinę mokyklą užsienyje, vis dažniau pasvarsto ne tik patys moksleiviai, bet ir jų tėvai.
i europos verslo oskarus pateko 15 lietuviu
Į Europos verslo Oskarus pateko 15 lietuvių 2012-05-30
Vakar paaiškėjo pretendentai į Europos verslo Oskarus, tarp kurių – ir 15 Lietuvos bendrovių, atrinktų į Europos verslo apdovanojimų 2012–2013 m. finalą. Įmonės sako, kad vien patekimas į prestižinio verslo konkurso finalą bendrovei tampa kokybės ženklu, stiprinančiu pozicijas rinkoje.
Nuolaidų – šimtai, tik naudos mažai 2010-11-21
Vis daugiau bankų klientus vilioja siūlydami mokėjimo korteles su dešimtimis ar šimtais nuolaidų. Į šias programas įsitraukę verslininkai ne visuomet sulaukia daugiau klientų. Specialistai aiškina, kad labai ilgas nuolaidų sąrašas – klaida. Retas klientas visą perskaito. Tad galimybė, kad kortelė atves klientą būtent į tavo parduotuvę – mažėja.
Lietuviai plūsta į kalbų mokyklas 2010-03-29
Geresnio gyvenimo Skandinavijos šalyse ieškoti apsisprendę lietuviai plūsta į kalbų mokyklas, rašo naujienų portalas lrt.lt.

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Rusija pusmečiui uždaro kai kurias Juodosios jūros akvatorijas
Rusija pusmečiui uždaro kai kurias Juodosios jūros akvatorijas 04-16 18:55
Maskva iki spalio pabaigos ribos užsienio karinių ir valstybinių laivų navigaciją tam tikrose Juodosios jūros dalyse, penktadienį pranešė rusų žiniasklaida, o šį žingsnį netrukus pasmerkė Ukraina...
Aplinkos ministras sustabdė medžioklę Punios šile
Aplinkos ministras sustabdė medžioklę Punios šile 04-16 18:08
Aplinkos ministras Simonas Gentvilas nuo gegužės 1-os dienos pavedė Valstybinių miškų urėdijai stabdyti medžioklę Punios šile esančiuose profesionalios medžioklės plotuose.
Ukrainos, Prancūzijos ir Vokietijos lyderiai rengia derybas, tvyrant įtampai su Rusija
Ukrainos, Prancūzijos ir Vokietijos lyderiai rengia derybas, tvyrant įtampai su Rusija 04-16 17:33
Ukrainiečių prezidentas Volodymyras Zelenskis penktadienį atvyko į Paryžių derybų su Prancūzijos prezidentu Emmanueliu Macronu ir Vokietijos kanclere Angela Merkel, augant įtampai tarp Kijevo ir...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Akcijų kainos

NVIDIA 645,49 +5,63%
Twitter 71,71 +2,82%
Humana 433,94 +2,65%
eBay 64,36 +2,50%
Hasbro 99,01 -0,98%
ConocoPhillips 51,90 -1,50%
AIG 46,66 -1,75%
Bank of America 38,74 -2,86%

Žaliavų kainos pasaulyje

Apelsinai 0,58 -7,94%
Nafta 63,15 +4,94%
Vištiena 1,81 0,00%
Auksas 1808,17 -3,15%
Benzinas 1,76 +12,82%
Jautiena 4,66 +4,48%
Varis 8470,94 +6,26%
Cukrus 0,66 +4,76%