Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę American English School, VšĮ

AMES kalbų mokykla

Valau Profesionalų komanda teikia visas
valymo paslaugas visoje Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie American English School, VšĮ

Šį savaitgalį grįžau iš kursų Anglijoje Margeito mieste. Noriu pasidžiaugti ir padėkoti AMES konsultantei už puikias rekomendacijas, puikiai parinktą šeimą ir nuolatinį rūpestį. Saugiau jaučiausi keliaudama, nes žinojau, kad visada galėsiu susisiekti Facebooku ar telefonu. Išties nuo šiol kitaip žiūrėsiu į atostogas. Koks tikslas gulėti paplūdimy, jei gali mokytis. Grįžau ir patobulinusi anglų kalbą, ir kokybiškai pailsėjusi. Šauni mokykla, kokybiški kursai. Dėkoju už geras rekomendacijas.
Dėkoju mokytojai Irenai už kompetenciją, pagalbą ir paskatinimus mokant anglų kalbos. Po kursų teko dalyvauti seminare anglų kalba. Pirmą kartą apsisprendžiau bandyti savo jėgas be vertėjo. Buvo baugoka, bet pasirodžiau tikrai gerai. Visiems drąsiai galiu rekomenduoti ENGLISH FOR LIFE (arba tiesiog English :)) kursus AMES mokykloje. Kuo didžiausios sėkmės ir iki malonių susitikimų. Būtinai tęsiu pamokas, nes tai puikus būdas ir tobulėti, ir ilsėtis po dienos darbų.
„Mūsų įmonei American English School mokykla vedė Verslo Anglų kalbos kursą, turėjome 17 įvairių pareigybių darbuotojų per tris grupes, keletas eigoje nustojo lankyti pamokas dėl asmeninės motyvacijos stokos ar pasikeitusių prioritetų. 14 darbuotojų gavo AMES mokyklos pažymėjimus už išklausytas valandas ir pasiektus rezultatus. Viena dalis darbuotojų išklausė 60, antra 100, o trečia 120 akademinių valandų.
Organizuotis pamokas su AMES mokykla buvo tikrai sėkminga patirtis: galėjome lanksčiai derinti grafiką, prie Verslo anglų kalbos priderinti ruošimąsi LCCI egzaminui, buvome suprasti atsiradus poreikiui eigoje prijungti keletą naujų žmonių, atmosfera pamokose buvo itin jauki, skatinamas įsitraukimas, dėstytojai kompetentingi - drąsiai rekomenduotume ir kitiems - atitiks visų poreikius. Esame labai patenkinti ir vadovėliais, visos temos buvo aktualios ir įdomios.
Keturiems geriausius rezultatus pademonstravusiems darbuotojams įmonė suteikė galimybę laikyti LCCI Verslo Anglų kalbos egzaminą: 3 - Level 2, 1 - Level 3. Didžiuojamės, kad visi egzaminą išlaikė puikiais rezultatais. Be AMES mokyklos pagalbos nebūtume galėję to pasiekti. Labai teigiamai atsiliepiame ir apie patį egzaminą, kuris sudarytas taip, kad tikrai visapusiškai patikrina žinias, tai tarytum elgesio realaus gyvenimo situacijoje įvertinimas. Egzamino turinys atitinka ir užduotimis pamatuoja įgūdžius, kurie reikalingi mūsų versle, tad ruošimasis davė labai daug naudos, žinių, kurias galima pritaikyti kasdien.“ (Mokymų specialistė)

„Esu labai patenkinta AMES anglų kalbos kursais, kurie ne tik suteikė galimybę labai gerai išlaikyti LCCI egzaminą, bet ir įgyti daugiau pasitikėjimo anglų kalbos žiniomis. Dėstytojai buvo profesionalūs, jų mokymo stilius labai paprastas ir aiškus. Per užsiėmimus visuomet galėdavome ne tik gilintis į teorinę medžiagą vadovėlyje, bet ir mokytis diskutuoti visiems aktualiomis temomis. Patys kursai padėjo išmokti geriau vartoti anglų kalbą bei sklandžiau rašyti laiškus. LCCI egzaminas nebuvo lengvas, tačiau mokymų metu daug dėmesio skyrėme egzaminui ir jaučiausi jam pasiruošusi.“ - (Duomenų analitikė)

„Gražiausi pagiriamieji žodžiai dėstytojai Irenai Seniut. Labai kompetetinga ir maloni dėstytoja. Jos paskaitos visuomet buvo įdomios, struktūrizuotos, dėstytoja aiškiai pateikdavo naują mokomąją medžiagą, tikslingai akcentuodavo svarbiausius dalykus. Ruošiantis LCCI egzaminui pateikė daug pavyzdžių, į ką svarbiausia atkreipti dėmesį, kaip efektyviai savarankiškai ruoštis egzaminui.“ - (Buhalterė)

„Aš noriu padėkoti už suteiktą galimybę dalyvauti mokymuose. Gavau iš jų būtent tai, ko tikėjausi: aiškius reikalavimus kalbos egzaminui bei patarimų ruošiantis jam. Kas viršijo mano lūkesčius - tai pati dėstytoja. Nors, deja, ir negalėjau sudalyvauti visuose užsiėmimuose, tačiau tais kartais, kuriais susitikome pabendrauti, likau sužavėtas jos profesionalumu ir dalyko išmanymu. Šiais laikais, kai kone visas pasaulis kalba English-like (t.y. savo anglų kalbos interpretacija/tartimi/ (iškraipytomis) taisyklėmis), buvo gaivaus oro gūsis susidurti su žmogumi, kuris iš tiesų turi gilų dalyko supratimą ir „command of language“ - tiek teorine, tiek ir praktine prasme. Vienu žodžiu - respect“ (Komandos vadovas)
Dėkoju kvalifikuotiems AMES specialistams už rekomendaciją tobulinti anglų kalbos žinias su gimtakalbiu dėstytoju man patogiu laiku. Kadangi mano darbo grafikas yra labai įtemptas, atvykti į pamokas dažnai yra sudėtinga. Be to, kiek ieškojau, tikrai reta kalbų mokykla gali pasiūlyti kokybišką anglų kalbos programą su gimtakalbiu dėstytoju. Jau kone mėnesį mokausi su tikru anglų kalbos dėstymo profesionalu John namuose :). Nuotolinėje platformoje bendraujame su dėstytoju tarsi klasėje. Tik pamokos daug efektyvesnės. Gaunu daug darbo namuose, o susitikę online platformoje daug šnekame, diskutuojame, aptariame mano poreikius, pasiekimus. Greta pamokų su John papildomai mokausi AMES nuotoliniuose kursuose, kur randu visą didelę biblioteką naujausių ir aktualiausių straipsnių bei užduočių. Rekomenduoju drąsiai savo draugams ir visiems, kuriems sunku rasti laiko, bet norisi maksimalios kokybės. AMES visada pateisina savo vardą geriausiais sprendimais. Ačiū Jums.

Seimą pasiekė naujas projektas, kad ES piliečiai galėtų Lietuvoje steigti partijas 04-11 13:49
Seimą pasiekė naujas projektas, kuriuo būtų leidžiama Europos Sąjungos (ES) piliečiams tapti politinių partijų Lietuvoje steigėjais.
Savaitės skaitomiausi "Verslo žinių" straipsniai
Savaitės skaitomiausi "Verslo žinių" straipsniai 04-11 12:43
Antrąją balandžio savaitę daugiausia VŽ prenumeratorių dėmesio sulaukė infliacijos klausimas, didžiųjų įmonių biurų strategijos, aukštosios mokyklos įsigijimo sandoris bei nauji VMI ginklai.
"Google" pradėjo testuoti alternatyvą slapukams "Chrome" naršyklėje
"Google" pradėjo testuoti alternatyvą slapukams "Chrome" naršyklėje 04-11 12:14
Technologijų milžinė "Google" praėjusią savaitę išleido pirminę programėlių programavimo sąsajos "Federated Leaning of Cohorts (FLoC) versiją "Chrome" naršyklei.

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Procter & Gamble 136,37 -0,65%