Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Amber Vilnius, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Amber Vilnius

Atsiliepimai apie Amber Vilnius, UAB

A2B

Parašyk savo nuomonę apie Amber Vilnius, UAB

Važiuodavau seniau su A2B, bet dabar pasižadejau, kad daugiau niekad. Buvo ir seniau nesklandumų - nemalonūs vairuotojai arba kartą - atrodo, kad vos teises išsilaikiusi taksiste, kuri vos nepadarė avarijos ir vos sugebėjo iš kiemo išvažiuoti atbuliniu, klausė kelio, etc

Bet labiausiai nusivyliau prieš porą dienų issikvietes taksi. Issikvieciau valandą prieš kelionę ir paminejau, kad važiuosiu į oro uostą - velavo 20 min nieko neinformuodami ir nebekeldami telefono!!!! Teko skambint į Smart taksi, kurie sugebėjo bent per 8 min prisistatyt ir nuvežti normaliai.

Skamba kaip reklama smartui, bet tikrai ne. Tiesiog rekomenduoju rinktis bet ką kitą, tik ne A2B. Gaila, jog mūsų įmonėje A2B yra vienas iš vežėjų pagal sutartis. Visiškas NULIS atsakomybės prieš klientą, galėjau per jus patirti didelių nuostolių ir sugaišti daug laiko bei paaukot nervų.
Pastoviai važiuoju į oro uostą. Pabandžiau A2B. Pavėlavo ir kelionė kainavo 3 kartus brangiau.
Užsakau taxi prieš 4val, bet sugeba vėluoti 25min. Čia normalu? Pereisiu į Smart taxi, gal labiau gerbs klientus.
Kultrūros keliuose truksta, viršijamas žymiai leistinas greitis, posukių nerodymas, mašinos numetamos kur nori, PRASTAI kalbu bendrai, jau tiesiog atsibodo tokie vairuotojai truksta kantrybė.
Tiek vairuotojo tiek automobilio atzvilgiu nusiskundimu tikrai neturiu. Veze artimiausiu marsrutu, laikesi KET. Vienintelis nusiskundimas tai kaina. Uz ta paty marsruta (nuo Ozo iki Vilniais oro uosto) su Taxify nuvaziuodavau uz max 7 eurus. Su A2b kaina isaugo iki 15.89.
2018.05.08 17:20 Auto Valst. Nr. T15420 Vieta: Savanorių pr. Vilnius
Sveiki, praveskit vairuotojui kultūros kursus... vairavimo ir bendravimo, nesolidu tokiai TAKSI įmonei tokį vairuotoją turėti...
Klientas pirmą ir paskutinį kartą
2018-05-05 07:58:28 IP 188.69.197.76
Suprantu mokėti už įsėdimą ir už km (nors 1 eur/km daug) bet absurdas kai moki dar už kelionės minutes.
Gerai kad neprašėme jungti kondicionieriaus ar muzikos :)))
Kas nori mokėti 2-3 kartus brangiau tai kvieskite a2b.
Aš suprantu, kad kartais atvažiuoti laiku yra pakankamai sunku, bet kurią valandą reikėtų pateikti užsakymą, kad nereiktų skambinti kas 20-30 minučių ir laukti atsakymo, kad taxi atvažiuot už 40-50 minučių? Spalio 25d. Užsakiau taxi, kad atvažiuotu kuo greičiau ir pasakėt, kad mano nurodytu laiku neatvažiuos. Kai paskambinau 2 kartą man pasakė, kad teks laukti 40min, ko daryt nesiruošiau ir išsikviečiau nors ir ne įmonės apmokamą, bet tikrai greitesnį variantą. Pastebėsiu, kad vėluoja taxi ne pirmą kartą ir dispečerių 5 minutės kartais tampa 15-20
Pirmą kart naudojantis taksi mieste man pasitaikė vairuotojas klounas.
2017 09 16 apie 24 val gatvėje susistabdžiau laisvą jūsų firmos taksi aut nr T 17, vairuotojo nr 277 taksometro nr 5249 vairuotojas Ernestas Ponelis (čia duomenis iš čekio kurį nenorom jis vis tik teikėsi man duot). važiavau nuo aguonų gatvės į pilaitę. pusiaukelėj kiti taksistai ėmė signalizuot ir rodyt mano vaiuotojui, kad tas važiuoja neuždaręs bagažinės dangčio, nors aš nieko į bagažinę nekroviau, nes važiavau vienas, o mano kuprinė gulėjo ant galinės sėdinės, Vairuotojas tik tuomet sustojo ir uždarė bagažinę. Atvažiavus į Karaliaučiaus gatvę mane nustebino skaitiklio parodymai: 17, 79 eurų kai naudojantis kitų firmų taksi kaina budavo maksimum 7 eurai, Kai paklausiau kodėl tiek prisuko vairuotojas ėmė kliedėt ir aiškino, kad tai brangiausia taksi firma mieste, o jo mašinoje įtaisyti kažkokie davikliai ir brangiai teks mokėt todėl, kad aš kuprinę vežu salone, o ne bagažinėje, o jei kuprinė būtų bagažinėje tuomet kelionė būt ženkliai pigesnė. Maža to tas veikėjas neturėjo pinigų ir negalėjo duoti grąžos. Teko važiuoti į degalinę ir keist 50 eurų. Ponai darbdaviai patikrinkite ar tas vairuotojas kažko nevartoja nes jo pasakos apie daviklius bagažinėje ir salone nuo kurių priklauso kelionės kaina man sukėlė įtarimų dėl jo psichinės būsenos. Kadangi dirbu psichiatrijos ligoninėje ir pasitaiko pacientų kuriems davikliai ir mikrofonai vaidenasi visur, tai galimai ir jūsų vairuotojas turėtų pasitikrinti sveikatą.
Irina 2017-07-16 07:10:30
Sveiki, labai nusiviliau jusu vairuotoju. Taxi buvo iskviestas ant 5.40, 5.25 gavau skambuti nuo vairotojo.. kada isejau is namu 5.33 gavau nuo vairuotojo velniu, kodel as veluoju.. ko toliau to smagiau, kreipesi i mane Tu, nors as ne vaikas, vaziuodamas 100km/val. buvo neprisegtas. Isrinko ne pati arciausia marsruta, del ko pavelavau i darba. Ne is kart atidave ceki, nors man ji reikia atiduoti i darba. Buvo labai namalonu vaziuoti su tokiu vairuotoju, kuris nepriziuri nei savo saugumo, nei kliento.
Laba diena, p. Irina,

dėkojame, kad naudojatės mūsų teikiamomis taksi paslaugomis ir apgailėstaujame, jog buvote netinkamai aptarnauta. Ar galėtumėte atsiųsti kvito kopiją į info@a2b.lt ? Išsiaiškinsime šią situaciją
Vardas ar imone 2017-02-08 12:43:00
Imone idomi bet kadrai...
Kazkoks tatuiruotas vaikeza su automibiliy valst.n 14603 treciadieni popiet vos daveze iki oro uosto, nervuotas, o jau leksikono perlai, 90-u m "iprociai"...
Man idomu jeigu Jus pradetu kazkas vadint ivairiais zodziais ir panasiai ar Jus tyletumet lbj abejoju. Galiu duot 100% kad netyletumet. Eikit padirbkit vairuotoja pora savaiciu ar dienu bent jau ir tada suprasit kas tai yra per darbas. Kai taip tai tik tipo Angle o kai taip tai ir rusiskai supranta ir rasyt matau moka. Linkejimai. :) p.s vaikezais galit vadint savo anukus ar vaikus ir turekit benk kazkes supratingumo vairuotojo atzvilgiu.
Laba diena. Jusu vairuotojas siendien vos nenunase koloneles taip ylekes (val. Nr. T15420)
Imone idomi bet kadrai...
Paskambinau padidinto tarifo numeriu, laukiau 3min kol kas nors atsilieps, neatsiliepė... Bandžiau dar kartą ir po minutės atsiliepė, pasakė, kad taxi bus už 20 minnučių, po 30 minučių gavau sms, kad taxi bus po 21min, dar palaukiau 25min ir atvažiavo... p.s. Ta muzikėlė belaukiant, kol kas nors atsilieps tiesiog šnypščia ir rėžia ausį...
Sharashkino kontora.
R 2016-05-10 20:03:08
Sveki, nors dar neteko pasinaudoti jusu taksi paslaugomis, taciau po sios dienos jusu chuliganisko vairuotojo elgesio kelyje (automobilio valst numeris T14560) ne tik kad nesinaudosiu, bet ir visiems facebook draugams bei kolegoms papostinau. Tokie vairuotojai diskredituoja jusu imones varda ir is anksto net neisbandzius paslaugos nuteikia labai neigiamai.
Ačiū už informaciją. Labai prašome patikslinkite įvykio datą ir laiką, kad galėtume imtis konkrečių veiksmų.
dirbes 2016-04-16 13:03:53
nepatikimas darbdavys, isskaiciuoja ir algos uz bet ka ir kiek nori (zalos pagrindu), buhalterija pastoviai apsukineja del pradirbtu valandu, uzsakymu ir taip mazai, nes tarifai neadekvatus konkurencijos atzvilgiu, zodziu jai jums tinka dirbt po 240h i menesi uz barankos ir gaut 400 (jai uz nieka neiskaiciuos), tai galit vergaut...Beto imone skolose, o tas nk nebaiges statytinis vaikas direktorius vaiksto nosi uzrietes ir buria kartu su vadybininkais kad mums cia sekasi, kad cia pleciames, makaronu kabintojai ir pasaku sekejai, o darbuotoju kaita kas menesi vis nauji veidai...
Suprantame kad esate raštingas ir "puikiai" viską išmanote. Bet kalbėkite faktų kalba. Jei žinote kad paskendę skolose, įvardinkite kiek ir kam? Jei tarifas neadekvatus rinkai, gal pabandykite paskaičiuoti 1 km savikainą ir kokiu tarifu jus galėtumėte vežti klientus? Jei apsuko, dėstykite faktus? Jei šito nepadarysite, vadinasi Jūsų rašliava neturi prasmės....
Aivaras 2016-01-14 00:37:53
Zmones ieskantis darbo ir surade sios imone darbo pasiulyma stipriai susimastykite. Darbas naujais automobilis cia yra vienintelis sios imones privalumas. Jus bendrai ~27proc. nuo viso uzdarbio dirbant tiek diena, tiek nakti. Uzsakymu kiekis yra labai mazas tad menesio gale maksimum ka galesite gauti cia minimalia alga. Gavus minimalia alga pastebesite kad imone neatsizvelgia i tai ar jus dirbate naktineje pamainoje ar dienineje. Taip pat jeigu dirbsite sventine diena imone paskaicios alga pagal paprastos dienos kaina. Siulau labai pamastyti pries darbinantis i sia imone.
Gerbiamas Aivarai, gal galite pasakyti kur Jums buvo nesumokėta už šventines dienas ar naktines taip kaip priklauso pagal įstatymą. Jei pateiksite faktus ištaisysime klaidas ir skirsime premiją, jei ne, vadinasi arba neturite absoliučiai jokio supratimo apie atlyginimų skaičiavimą arba paprasčiausiai užsiimat šmeižto kampanija.

Administracija
a*******i, zada viena atlyginima, moka kita. visad nuskaiciuojama uz kazka. reikalavimu 100 - noro moket 0. net negalvokit darbintis ten.

Dallis
1424.LT

Adresas: Paribio g. 8A, LT-08101 Vilnius.
Veiklos sritys: taksi paslaugos.
1424.LT – viena iš stambiausia sostinės taksi ir pavėžėjų paslaugų bendrovė. Bendrovėje sukaupta daugiau kaip 50 metų patirtis taksi versle. Joje automobiliai geros būklės, talpūs ir patogūs. Automobilių parkas atnaujinimas kasmet, kadangi turime savo autoservisą. Turėdami puikią komandą, didelį automobilių...
Edvardo Bukavecko ind. veikla
Alytus Veža

Adresas: Statybininkų g. 37, LT-63406 Alytus.
Veiklos sritys: individuali veikla; taksi paslaugos; transporto paslaugos.
Nemokama taksi linija 8 800 73131 Jūsų paslaugoms patyrę ir paslaugūs vairuotojai. Mūsų tikslas, kad po kelionės taksi, liktų tik malonūs prisiminimai... Todėl mes siūlome Jums profesionalias ir kokybiškas paslaugas, draugiškus vairuotojus ir tvarkingus automobilius. Taksi paslaugos: *Ilgalaikės bei trumpalaikės...

Visiems namų šviestuvam Kalėdinė nuolaida -30%!
Visiems namų šviestuvam Kalėdinė nuolaida -30%! 12-17 10:07
Vakarams ilgėjant ir tamsėjant, vis daugiau laiko tenka praleisti namuose, todėl labai svarbu pasirūpinti, kad juose būtų tinkamas apšvietimas. Jauki ir šilta šviesa padeda...
Sulaikytas buvęs prosovietinės organizacijos "Jedinstvo" lyderis V. Ivanovas
Sulaikytas buvęs prosovietinės organizacijos "Jedinstvo" lyderis V. Ivanovas 12-18 22:15
Vilniuje antradienį sulaikytas Rusijos pilietis Valerijus Ivanovas, BNS patvirtino Generalinės prokuratūros atstovė Elena Martinonienė.
Seimas pradeda diskusijas dėl kainų mažinimo priemonių
Seimas pradeda diskusijas dėl kainų mažinimo priemonių 12-18 19:30
Seimas antradienį priėmė svarstyti kai kurias priemones, kurios, kaip teigiama, skatintų kainų mažėjimą, taip pat didintų rinkos priežiūros institucijų įgaliojimus.

Jūs esate..

Bank of America 24,47 -0,04%