Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Amber Vilnius, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Amber Vilnius

Atsiliepimai apie Amber Vilnius, UAB

A2B

Parašyk savo nuomonę apie Amber Vilnius, UAB

Toks jausmas, kad darbuotojus imone yra susirinkusi is stoties rajono. Dirbame netoli. Vairuotojai slapinasi laiptineje. Ruko ir meto nuorukas per langa. Siuksles ispila tiesiai is masinos atidare dureles ant asfalto tiesiai paciame Savanoriu prospekte. Gaila nespejome nufilmuoti. Bet kadangi pastoviai tai vyksta manau ilgai laukti nereiks :)
Jusu apskritai visos darbuotojos neturi jokios kalbejimo kulturos ir bendrauja kaip su kiemo draugais. Apskritai, jokios pagarbos. Labai nemalonu rasyti toki bloga atsiliepima, bet per visus metus tiek prisikaupe tokio Jusu nemalaus bendravimo, kad privalote keisti kazka savo komandoje. Negalima su tokia nepagarba bendrauti, mes Jusu klientai, biznio partneriai, ne kiemo draugai. Jeigu nenorite prarasti parnersytes su viena didziausiu tarptautiniu kompaniju, tai keiskite savo kalbejimo manieras ir priimkite reikalavimus atitinkancius darbuotojus. Sekmes.
To lapinas 2019-04-24 17:21:38
Jei manote, kad už 140 valandų normalu gauti 340 eurų į rankas rekomenduočiau pasitikrinti savo savo matematikos žinias. Lietuvos MMA arba minimalus mėnesinis atlyginimas šiuo metu yra 555 euro. Net kraunant vagonus tikrai daugiau galima uždirbti..
Cha...neseniai suzinojau kad bedarbio pasalpa didesne uz a2b alga, dirbant normaliu grafiku...va taip... as bedarbis... jau... :)
Lapinas 2019-04-21 17:23:03
Ko jus cia putojates...?atidirbu 140 val.gaunu 340 i rankas.turiu 14 iseiginiu!ir tada uzsidirbu.o cia-benzinui ir cigaretems.jei nepatinka-eikit vagonu krauti.... turesit kruva babkiu!
Papuolęs į spastus 2019-02-20 21:54:22
Nesidarbinkit į šią įmonę. JOKIU BŪDU. Maudo darbuotojus, moka centus. Sutartyje neparašytas etato kiekis, tad moka kiek nori. Uždirbsi pažadėtus 600 e nebent jei parduosi savo asmeninį gyvenimą.
Papuolęs į spastus
2019-02-20 21:54:22 IP 2g44c7pg
Banko darbuotojas
2018-12-06 15:36:22 IP 5f4son1q
Važiuodavau seniau su A2B, bet dabar pasižadejau, kad daugiau niekad. Buvo ir seniau nesklandumų - nemalonūs vairuotojai arba kartą - atrodo, kad vos teises išsilaikiusi taksiste, kuri vos nepadarė avarijos ir vos sugebėjo iš kiemo išvažiuoti atbuliniu, klausė kelio, etc

Bet labiausiai nusivyliau prieš porą dienų issikvietes taksi. Issikvieciau valandą prieš kelionę ir paminejau, kad važiuosiu į oro uostą - velavo 20 min nieko neinformuodami ir nebekeldami telefono!!!! Teko skambint į Smart taksi, kurie sugebėjo bent per 8 min prisistatyt ir nuvežti normaliai.

Skamba kaip reklama smartui, bet tikrai ne. Tiesiog rekomenduoju rinktis bet ką kitą, tik ne A2B. Gaila, jog mūsų įmonėje A2B yra vienas iš vežėjų pagal sutartis. Visiškas NULIS atsakomybės prieš klientą, galėjau per jus patirti didelių nuostolių ir sugaišti daug laiko bei paaukot nervų.
Pastoviai važiuoju į oro uostą. Pabandžiau A2B. Pavėlavo ir kelionė kainavo 3 kartus brangiau.
Užsakau taxi prieš 4val, bet sugeba vėluoti 25min. Čia normalu? Pereisiu į Smart taxi, gal labiau gerbs klientus.
Kultrūros keliuose truksta, viršijamas žymiai leistinas greitis, posukių nerodymas, mašinos numetamos kur nori, PRASTAI kalbu bendrai, jau tiesiog atsibodo tokie vairuotojai truksta kantrybė.
Tiek vairuotojo tiek automobilio atzvilgiu nusiskundimu tikrai neturiu. Veze artimiausiu marsrutu, laikesi KET. Vienintelis nusiskundimas tai kaina. Uz ta paty marsruta (nuo Ozo iki Vilniais oro uosto) su Taxify nuvaziuodavau uz max 7 eurus. Su A2b kaina isaugo iki 15.89.
2018.05.08 17:20 Auto Valst. Nr. T15420 Vieta: Savanorių pr. Vilnius
Sveiki, praveskit vairuotojui kultūros kursus... vairavimo ir bendravimo, nesolidu tokiai TAKSI įmonei tokį vairuotoją turėti...
Klientas pirmą ir paskutinį kartą
2018-05-05 07:58:28 IP 5f4sod8k
Suprantu mokėti už įsėdimą ir už km (nors 1 eur/km daug) bet absurdas kai moki dar už kelionės minutes.
Gerai kad neprašėme jungti kondicionieriaus ar muzikos :)))
Kas nori mokėti 2-3 kartus brangiau tai kvieskite a2b.
Aš suprantu, kad kartais atvažiuoti laiku yra pakankamai sunku, bet kurią valandą reikėtų pateikti užsakymą, kad nereiktų skambinti kas 20-30 minučių ir laukti atsakymo, kad taxi atvažiuot už 40-50 minučių? Spalio 25d. Užsakiau taxi, kad atvažiuotu kuo greičiau ir pasakėt, kad mano nurodytu laiku neatvažiuos. Kai paskambinau 2 kartą man pasakė, kad teks laukti 40min, ko daryt nesiruošiau ir išsikviečiau nors ir ne įmonės apmokamą, bet tikrai greitesnį variantą. Pastebėsiu, kad vėluoja taxi ne pirmą kartą ir dispečerių 5 minutės kartais tampa 15-20
Pirmą kart naudojantis taksi mieste man pasitaikė vairuotojas klounas.
2017 09 16 apie 24 val gatvėje susistabdžiau laisvą jūsų firmos taksi aut nr T 17, vairuotojo nr 277 taksometro nr 5249 vairuotojas Ernestas Ponelis (čia duomenis iš čekio kurį nenorom jis vis tik teikėsi man duot). važiavau nuo aguonų gatvės į pilaitę. pusiaukelėj kiti taksistai ėmė signalizuot ir rodyt mano vaiuotojui, kad tas važiuoja neuždaręs bagažinės dangčio, nors aš nieko į bagažinę nekroviau, nes važiavau vienas, o mano kuprinė gulėjo ant galinės sėdinės, Vairuotojas tik tuomet sustojo ir uždarė bagažinę. Atvažiavus į Karaliaučiaus gatvę mane nustebino skaitiklio parodymai: 17, 79 eurų kai naudojantis kitų firmų taksi kaina budavo maksimum 7 eurai, Kai paklausiau kodėl tiek prisuko vairuotojas ėmė kliedėt ir aiškino, kad tai brangiausia taksi firma mieste, o jo mašinoje įtaisyti kažkokie davikliai ir brangiai teks mokėt todėl, kad aš kuprinę vežu salone, o ne bagažinėje, o jei kuprinė būtų bagažinėje tuomet kelionė būt ženkliai pigesnė. Maža to tas veikėjas neturėjo pinigų ir negalėjo duoti grąžos. Teko važiuoti į degalinę ir keist 50 eurų. Ponai darbdaviai patikrinkite ar tas vairuotojas kažko nevartoja nes jo pasakos apie daviklius bagažinėje ir salone nuo kurių priklauso kelionės kaina man sukėlė įtarimų dėl jo psichinės būsenos. Kadangi dirbu psichiatrijos ligoninėje ir pasitaiko pacientų kuriems davikliai ir mikrofonai vaidenasi visur, tai galimai ir jūsų vairuotojas turėtų pasitikrinti sveikatą.
Irina 2017-07-16 07:10:30
Sveiki, labai nusiviliau jusu vairuotoju. Taxi buvo iskviestas ant 5.40, 5.25 gavau skambuti nuo vairotojo.. kada isejau is namu 5.33 gavau nuo vairuotojo velniu, kodel as veluoju.. ko toliau to smagiau, kreipesi i mane Tu, nors as ne vaikas, vaziuodamas 100km/val. buvo neprisegtas. Isrinko ne pati arciausia marsruta, del ko pavelavau i darba. Ne is kart atidave ceki, nors man ji reikia atiduoti i darba. Buvo labai namalonu vaziuoti su tokiu vairuotoju, kuris nepriziuri nei savo saugumo, nei kliento.
Laba diena, p. Irina,

dėkojame, kad naudojatės mūsų teikiamomis taksi paslaugomis ir apgailėstaujame, jog buvote netinkamai aptarnauta. Ar galėtumėte atsiųsti kvito kopiją į info@a2b.lt ? Išsiaiškinsime šią situaciją
Kazkoks vaikeza :D
2017-04-25 12:18:11 IP 2ju2plu1
Vardas ar imone 2017-02-08 12:43:00
Imone idomi bet kadrai...
Kazkoks tatuiruotas vaikeza su automibiliy valst.n 14603 treciadieni popiet vos daveze iki oro uosto, nervuotas, o jau leksikono perlai, 90-u m "iprociai"...
Man idomu jeigu Jus pradetu kazkas vadint ivairiais zodziais ir panasiai ar Jus tyletumet lbj abejoju. Galiu duot 100% kad netyletumet. Eikit padirbkit vairuotoja pora savaiciu ar dienu bent jau ir tada suprasit kas tai yra per darbas. Kai taip tai tik tipo Angle o kai taip tai ir rusiskai supranta ir rasyt matau moka. Linkejimai. :) p.s vaikezais galit vadint savo anukus ar vaikus ir turekit benk kazkes supratingumo vairuotojo atzvilgiu.
Laba diena. Jusu vairuotojas siendien vos nenunase koloneles taip ylekes (val. Nr. T15420)
Imone idomi bet kadrai...
Paskambinau padidinto tarifo numeriu, laukiau 3min kol kas nors atsilieps, neatsiliepė... Bandžiau dar kartą ir po minutės atsiliepė, pasakė, kad taxi bus už 20 minnučių, po 30 minučių gavau sms, kad taxi bus po 21min, dar palaukiau 25min ir atvažiavo... p.s. Ta muzikėlė belaukiant, kol kas nors atsilieps tiesiog šnypščia ir rėžia ausį...
Sharashkino kontora.
R 2016-05-10 20:03:08
Sveki, nors dar neteko pasinaudoti jusu taksi paslaugomis, taciau po sios dienos jusu chuliganisko vairuotojo elgesio kelyje (automobilio valst numeris T14560) ne tik kad nesinaudosiu, bet ir visiems facebook draugams bei kolegoms papostinau. Tokie vairuotojai diskredituoja jusu imones varda ir is anksto net neisbandzius paslaugos nuteikia labai neigiamai.
Ačiū už informaciją. Labai prašome patikslinkite įvykio datą ir laiką, kad galėtume imtis konkrečių veiksmų.
dirbes 2016-04-16 13:03:53
nepatikimas darbdavys, isskaiciuoja ir algos uz bet ka ir kiek nori (zalos pagrindu), buhalterija pastoviai apsukineja del pradirbtu valandu, uzsakymu ir taip mazai, nes tarifai neadekvatus konkurencijos atzvilgiu, zodziu jai jums tinka dirbt po 240h i menesi uz barankos ir gaut 400 (jai uz nieka neiskaiciuos), tai galit vergaut...Beto imone skolose, o tas nk nebaiges statytinis vaikas direktorius vaiksto nosi uzrietes ir buria kartu su vadybininkais kad mums cia sekasi, kad cia pleciames, makaronu kabintojai ir pasaku sekejai, o darbuotoju kaita kas menesi vis nauji veidai...
Suprantame kad esate raštingas ir "puikiai" viską išmanote. Bet kalbėkite faktų kalba. Jei žinote kad paskendę skolose, įvardinkite kiek ir kam? Jei tarifas neadekvatus rinkai, gal pabandykite paskaičiuoti 1 km savikainą ir kokiu tarifu jus galėtumėte vežti klientus? Jei apsuko, dėstykite faktus? Jei šito nepadarysite, vadinasi Jūsų rašliava neturi prasmės....
Aivaras 2016-01-14 00:37:53
Zmones ieskantis darbo ir surade sios imone darbo pasiulyma stipriai susimastykite. Darbas naujais automobilis cia yra vienintelis sios imones privalumas. Jus bendrai ~27proc. nuo viso uzdarbio dirbant tiek diena, tiek nakti. Uzsakymu kiekis yra labai mazas tad menesio gale maksimum ka galesite gauti cia minimalia alga. Gavus minimalia alga pastebesite kad imone neatsizvelgia i tai ar jus dirbate naktineje pamainoje ar dienineje. Taip pat jeigu dirbsite sventine diena imone paskaicios alga pagal paprastos dienos kaina. Siulau labai pamastyti pries darbinantis i sia imone.
Gerbiamas Aivarai, gal galite pasakyti kur Jums buvo nesumokėta už šventines dienas ar naktines taip kaip priklauso pagal įstatymą. Jei pateiksite faktus ištaisysime klaidas ir skirsime premiją, jei ne, vadinasi arba neturite absoliučiai jokio supratimo apie atlyginimų skaičiavimą arba paprasčiausiai užsiimat šmeižto kampanija.

Administracija
a*******i, zada viena atlyginima, moka kita. visad nuskaiciuojama uz kazka. reikalavimu 100 - noro moket 0. net negalvokit darbintis ten.

Dallis
1424.LT

Adresas: Paribio g. 8, LT-08101 Vilnius.
Veiklos sritys: taksi paslaugos.
eTransport – viena stambiausių sostinės taksi paslaugų bendrovė, kuri plečiasi į visą Lietuvą! Bendrovėje sukaupta daugiau kaip 50 metų patirtis taksi versle. Joje automobiliai geros būklės, talpūs ir patogūs. Automobilių parkas atnaujinimas kasmet, kadangi turime savo autoservisą. Turėdami puikią komandą, didelį...
Bolt Services LT
BOLT

Adresas: Žalgirio g. 90, LT-09303 Vilnius.
Veiklos sritys: taksi paslaugos.
Bolt - viena didžiausia pavežėjimo ir paspirtukų nuomos platforma Lietuvoje. Bolt - protingiausias būdas judėti mieste. Naudokite Bolt kada tik prireiks, nes tai greita, saugu ir už prieinamą kainą. Keliaukite automobiliu arba Bolt paspirtuku. Parsisiųskite mūsų programėlę iš App Store ar Google Play ir keliaukite:...

ES: Baltarusijos rinkimai nebuvo laisvi, šaliai gresia sankcijos
ES: Baltarusijos rinkimai nebuvo laisvi, šaliai gresia sankcijos 08-11 21:11
Europos Sąjunga antradienį pareiškė, kad savaitgalį vykę Baltarusijos prezidento rinkimai "nebuvo nei laisvi, nei teisingi".
Žurnalas "Žmonės" žengia į mokamą e. prenumeratą
Žurnalas "Žmonės" žengia į mokamą e. prenumeratą 08-11 20:44
Nuo šiol galima prenumeruoti ne tik popierinę, bet ir elektroninę gyvenimo būdo žurnalo "Žmonės" versiją.
Trečias neramumų vakaras Baltarusijoje: protestuotojai keičia taktiką, trauktis neketina 08-11 20:18
Antradienio vakarą Baltarusijos žmonės vėl raginami rinktis į gatves taikiam protestui. Specialiosioms pajėgoms užimant pozicijas strateginėse Minsko vietose, protestuotojai raginami vengti...

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

FedEx 199,98 +8,96%
Moody's 271,15 -1,59%