Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Amber team

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Amber team

Atsiliepimai apie UAB "Amber team"

Amber staff

Raskime sprendimą kartu!
Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Amber team"

Vidutinis atlyginimas UAB "Amber team" yra 353, 06 € (2020 m. liepa), t. y. ženkliai mažesnis nei MMA, kuris Vyriausybės 2019 m. liepos 3 d. Nr. 669 nutarimu nuo 2020 m. sausio 1 d. yra 607 eurai.
Arūnas 2019-02-24 22:15:18
Amber staff-vergvaldžių kontorėlė? Kaip Europos sąjungoje dirbanti įmonė gali mokėti 300 eur brutto (revzitai.lt duom.) visą mėnesį dirbantiems žmonėms? Pasityčiojimas, uždaryt tokias kontoras reikia.
Sveiki, Arūnai, ačiū už jūsų komentarą. Amber staff nėra vergvaldžių kontora, o socialiai atsakinga įmonė, kuri suteikia galimybes savo darbuotojams dirbti nuolatinį darbą ne pilnu etatu, po ne visą darbo dieną. Manome, kad Sodros pateikiama vidutinio atlyginimo skaičiavimo sistema yra ydinga, nes ji neatspindi darbuotojų vidutinio atlyginimo dydžio per valandą.
Buvau kaip kandidatė į darbą jų atstovaujamai įmonei. Labai patiko malonus ir profesionalus bendravimas. Nors ir nepavyko gauti darbo, bet tikrai maloniai nustebino šios komandos atstovė Toma. Rekomenduoju kreiptis ir darbdaviams, nes sąžiningai dairėsi darbuotojo atitinkančio numatyto kliento lūkesčius. Ačiū
Nu nieko blogo pasakyti negaliu. Normali imone, malonios darbuotojos ir laiku sumoketa alga.
Zemiau pateikta informacija neatitinka tikroves, nes www.ldb.lt yra klaidu. Cia nurodyta apyvarta taip pat yra netiksli pvz. del to Jog yra pasenusi. Ignoruokite ankstesni komentara, dekui. Autorius
Nuo 2013m. sausio 1d. - MMA yra 5, 65 LT už valandą atskaičius mokesčius. http://www.ldb.lt/LDBPortal/Pages/PositionOpeningPublic/PublicOpenPositionCard.aspx?branch=POSearch&pageId=15fc31f8-1e4e-46da-b123-185ce20523ba&itemID=085a4d26-f2cf-4ce7-9eec-e9f64d4a88ee peržvelgus tą skelbimą ir pasiskaičiavus gaunasi 4, 55 - 5, 11 LT val, be to ar tikrai tokia maža apyvarta? Nes jei dalintume 100 tūkst. litų iš 40 gautume 2500 LT per metus.

Nermeka
HireLabas Group

Adresas: Vasaros g. 24, LT-68110 Marijampolė.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas.
HireLabas Grupė – tai tarptautinė įmonių grupė, turinti padalinius Lietuvoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Švedijoje, Norvegijoje ir Ukrainoje. Šiuolaikiškai žiūrime į darbo rinką ir siūlome patogiausius žmogiškųjų išteklių valdymo sprendimus, atitinkančius naujausias darbo rinkos tendencijas. Visi sutinka, jog...
Atrankos
Atranka360

Adresas: Lvovo g. 105A, Park Town verslo centras, II aukštas, LT-08104 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai.
Daugiau apie mus kviečiame skaityti: http://www.atranka360.lt Atranka360 – personalo paieškos ir atrankos kompanija, taikliai ir betarpiškai padedanti verslui pritraukti tinkamiausius specialistus ir vadovus visoje Lietuvoje. Visos mūsų atrankų specialistės pasižymi giliomis psichologijos ir verslo žiniomis bei...
TS GROUP [BUSINESS-LINK]
BUSINESS LINK - DARBAS VEŽĖJAMS

Adresas: Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; tarpininkavimas.
Business-Link - transporto verslo praktikai iš Lietuvos ir Belgijos, sukaupę per 10 metų patirtį šioje srityje. Mes padedame kurti patikimus ir ilgalaikius ryšius tarp skirtingų šalių ir kultūrų įmonių. Business-Link teikia tokias paslaugas kaip: Vežėjų paieška (darbas su Vakarų Europos transporto įmonėmis, darbo...
Soprana Personnel International, UAB
Personalo paieška ir atranka Jūsų verslui!

Adresas: H. Manto g. 22-416 (Herkaus galerija 4 a.), LT-92445 Klaipėda.
Veiklos sritys: personalo atranka; darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
Didžiausią vertę įmonėms sukuria žmonės. Šiandien kompanijų vadovai susiduria su iššūkiais: kaip laimėti kovą dėl talentų? Jau 12 metų Lietuvoje veikianti skandinaviško kapitalo įmonė, tarptautinė personalo valdymo ir atrankų kompanija „Soprana Personnel International“ žino patikimus metodus, kaip rasti ir...
Galimybių Arsenalas
Adresas: Graužupių g. 12C, LT-14187 Vilnius.
Veiklos sritys: mokymo kursai; darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...

Tarptautinės kompanijos vadovas atskleidžia 7 dažniausiai daromas klaidas, siekiant pritraukti kvalifikuotus specialistus regionuose 09-14 15:23
Konkurencingas atlyginimas kvalifikuotų specialistų darbo rinkoje - savaime suprantamas. Tad norint pritraukti specialistus svarbu jiems pasiūlyti, ne tik gerą atlygį. Bet ar pasiūlyta patogi...
Minske sulaikyta per 300 žmonių, "Nexta" paskelbė VRM darbuotojų duomenis
Minske sulaikyta per 300 žmonių, "Nexta" paskelbė VRM darbuotojų duomenis 09-19 20:57
Teisėsaugos pareigūnai šeštadienį Minske sulaikė per 300 moterų maršo dalyvių, praneša "meduza.io", remdamasis žmogaus teisių centru "Vesna".
Rumunijoje atrastos 2017-aisias Londone pagrobtos itin vertingos knygos
Rumunijoje atrastos 2017-aisias Londone pagrobtos itin vertingos knygos 09-19 18:21
Rumunijoje policija atrado apie 200 retų ir vertingų knygų, pavogtų per sudėtingą sandėlio apiplėšimą Londone 2017-aisias, pranešė Europos teisinio bendradarbiavimo institucija "Eurojust".

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?