Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Amber Food, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Amber Food

Atsiliepimai apie Amber Food, UAB

"Charlie pizza", "Katpėdėlė", "La crepe"

Greater Outdoors
Parašyk savo nuomonę apie Amber Food, UAB

Buvom šiandien kartu su drauge Kauno Šiaurės pr Charlie pizza, ką galiu pasakyti kažkokia tragedija! Pirmiausia, užsisakiau mėlynių kokteilio, kol jį atnešė praėjo gal koks 15-20min, atnešus padavėja atsiprašė, galvoju na nieko tokio, bet kai jį paragavau, tai nebuvo kokteilis, o kažkoks skystas jogurtas. Nuo kada vietoj kokteilio atneša jogurtą??? Apie maisto meniu tai išvis nieko nekalbu, pasirinkimo jokio nėra, o kainos! Ilgai galvojom ką čia tokio užsisakyti, nusprendėme užsisakyti po vištienos kebabą su grybais ir bulvytėmis, nes iš foto atrodė tikrai neblogai. Laukėme apie kokį pusvalandį, bet tikrai labai nusivylėme. Atnešė, paragavus jausmas buvo toks kad valgom kebabą ne su vištiena ir grybais, o žuvim! Jis visas smirdėjo žuvim, įsivaizduokit grybai buvo ant tiek pasenę! Bulvytės irgi, sausos jokios druskos, net kečupo nesugebėjo prie jų atnešti. Tame kebabe taip pat jokio padažo nebuvo, visas sausas. Likom tikrai labai nepatenkitos! Pasidarė net bloga, beveik visą porciją palikom ir išėjom. Šlykštesnio kebabo, žinokit, tikrai niekur dar nesu valgiusi!!! Gyvenime čia daugiau neisiu! Visiška nesąmonė. O ir kainos kosminės kažkokios! Niekam nepatariu eiti
Buvau Vilniaus Gedimino pr. La crepe, uzsisakiau vistiena su makaronais, valgiau ir mesoje pasitaike gabaliukas vielos metalines ir vos neuzspringau!!! Esu labai nusivyles siuo restoranu ir daugiau ten nebeeisiu!! Gaila, kad nepadariau foto.
Ozo esanti Manami, vadovai, susitvarkykite su personalu, t.y. Su vėplom padavėjom kurios vaikšto, bet negali priimti užsakymo, apmokykite jas dirbti! Buvau jau išsirinkusi ką valgysiu, bet padavėja, ne tik, kad nepriėjo, bet dar ir ignorą dėjo! Aš suprantu kai yra žmonių srautas, kai nespėja padavėjai, bet kai vos keli staliukai užimti, tai trūksta žodžių…išmokykite darbuotojus suktis, o ne vėplauti ir vaikščioti be tikslo!
Mėsainio plėšytos kiaulienos skonis buvo, kaip konservų, bulvytės beveik neiškepusios, padažas aliejaus sluoksnis ant viršaus. Gaila 16 eurų už dvi porcijas.

07-08
Kauno Akropolis
Charlie pizza (Ozas). Bjauriausia vietu kur esame buve.
Apie 22:50 val. padavejas papraše apmoketi saskaita, pasakes kad greit kavine užsidaro, bet apmokeje mes galesime ramei davalgyt savo maista ir dagert gerimus. 23:05 ateina pamainos vadove ir sako kad mes tuoj pat turime išeiti, nes jie užsidaro. Sužinojus, kad padavejas pasake jog galesime ramei baigt valgyt, atsake “čia padavejo problemos, kad jis leido”, kai paprašem sudeti musu maista, atsakymas buvo “ne”, kodel-niekas nepaaiskino, tik persejo kad duoda mums 2 minutes kad išeitume ir iškviete apsauga. Tam kad mes išeitume nebaigius valgyt, mums buvo išjungta šviesa, nežiurint i tai, kad mes buvome su mažais vaikais.
Tokie darbuotojai, vadinami “vadovais” tikrai neturetu dirbti tokiuose vietuose, nemokedami mandagiai bendrauti su klientais.
06.17d buvome su vyru Žirmūnų Katpedėlėje. Na kažkoks siaubas ir aptarnavimas ir maistas! Negana to, kad vyras užsakė girą, jam atnešė apelsinų sultis, ok, pagalvojom, kad tiek to nieko nesakysime, bet kai vyras gerdamas sultis pajuto lūpdažis skonį, tai jau tikrai tapo nejuokinga, kai ant stiklinės pamatė kažkieno paliktus lūpų dažų pėdsakus. Ir čia tik dar laukėme maisto. Užsisakėme keptų koldūnū su kumpiu ir svogūnais. visada važiuodavo būtent cia juos valgyti, nes pateikdavo skaniausiai su daug padažu. O šiandien atnešė sudegintų koldūnus, beveik be padažo ir su trupučiu sūriu. Teko valgyti paprastus kietus koldūnus ir kokie tris koldūnai gavo padažą. Ir pabaigai kai bevalgant paprašėme sąskaitos nes labai skubėjome, jau nenorėjome konflikto, padavėja atnešė sąskaitą, bet kazkodel mums bevalgant išnešė stalo įrankius ir servetėlės. iš pradžių pagalvojome, kad kažkas su jais negerai ir tuoj atneš naujus, bet baigė valgyti taip niekas nieko neatnešė. Tokios tragiškos patirties kavinėje neturėjau niekada. Nežinau kas kavinėje pasikeitė bet kainą pakelėte, o maistas ir aptarnavimas žemiausio lygio. Ilgai dar mašinoje aptarinėjome šiuos pietus ir juokas ima ir verkti norisi nuotraukos net neleidžia įkelti, nes failas per didelis.... žodž.
Siaubas, o ne darbas, visų pirma žadą daug, bet nieko neįštesi. Žadėjo mokėti bent minimumą. 25€ už krepšinį, viskas ok, bet už Mamantovo koncertą, už 9h didelio renginio, kur darbas vipuose yra sunkus, neturi nei minutės pailsėti, gavome tik 25€, kur tuo tarpu, bariukuose, kas dirbo, , , gaudė” poilsį ir gavo tą patį, ką ir žmonės dirbantys vipuose. Nors žadėjo už didelio mąsto renginius mokėti bent 40€. Maistas gaminamas tiesiog pašildant mikrobanginėje, be pirštinių, ar plaukų tinkelio ir patiekiamas žmonėms, net gėda. Kol nėra darbo, net iki tuoleto negali išeit, nes vat o gal žmonės ateis, o patys (direktorius Deividas Miezanskas ir jo, , pavaduotoja”, sena darbuotoja Odeta Martusevičiūtė, bei Charlio vadovė Gabrielė Starkutytė, sėdi viršuj kambariuke ir geria, rūko, kol darbuotojai, kaip vergai dirba 9h, be pertraukos už 25€. Charlie nepatariu valgyti, maistas gaminas dar bjauriau, ir pačiai teko nekartą dirbti už baro ribų, pvz: gira kuri kibiruose guli, pilama su samčiais ir paduodama klientui, ne kartą teko sakyti, jog giros neturime, nes tiesiog šlykštu, paduoti klientam. KATASTROFA.
Algos apgailėtinos… Pirmus mėnesius moka normaliai kaip sutarta, o poto valandinis siekia vos 2, 7€, o čia darbas renginiuose vip ložese kur 3h lakstai su padėklu non stop, prieš darba pilna paruošiamų darbų, po darbo visas savo ložes dar nurinkt, tai 9h darbo (14-23h)=25€
Visi seni darbuotojai vaidina vadovais, neeina atskirt kas vadovas, o kas ne. Kas liečia darbą charli, tai siaubas kokia kokybe, už baro dirba padavėjos kurios nesupranta kur randas, alus pasenes, gira metos kibiruose ant grindu, užsakymai pametami už kuriuos jei žmones atsisako pats susimoki. Maistas pasenes kuri jei neišnaudoja duoda žmonėms pasenusi.
Sveiki, viskas puiku, nuostabus maistas, nerealus aptarnavimas???????? lankėmės 04.26- La crepe Vilniuje, Gedimino prospekte, aptarnavo vaikinukas kalbantis angliškai arba rusiškai ???? Labai labai mandagus ir dėmesingas padavėjas, paslaugumas ir nuoširdumas tiesiog sužavėjo ???????? Prašau, perduokite tam darbuotojui didelį didelį ACIU ????????????????
Šiandien šalia Pilies g. Katpėdėlės esančioje kavinėje gerdama kavą iš šono stebėjau kaip kone visas kolektyvas išėjęs į lauką kažkokiem žmonėm (atrodo lyg ir lankytojams, o gal tik praeiviams, nepagavau tiksliai) įsikarščiavę aiškino, kad jie palaiko karą Ukrainoje.
Rusiškai. Už karą. Vilniaus miesto širdyje.
Neįtikėtina.
Kauno akropolio Charlie pizza. Meniu laukt ilgai, padavėjos zuja aplink tik, bet nesiteikia aptarnaut. Aptarnaudamos džiaugsmo irgi nerodo. Picos ir salotų teko ilgokai palaukt. Atnešė šaltoką maistą ir dar reikėjo įrankių ir gėrimų laukt. Mokėjau su nuolaidų kortele, paskaičiavus, suma priskaičiuota 1, 12 eurų daugiau... Paskutinis kartas čia valgyta. Senai tokioj prastoj įstaigoj teko valgyt...
Vilniaus Ozo charlis apgailėtinas....
atvykome su dviem vaikais. Žaidimû aisktele tokia purvina, kad prie jos net neimanoma vaiku prileisti. Kam ji ten reikalinga tada is viso!?!?
Maistas šlykstus,
Kjevo kotletai guminiai, jû viduje ne sviestas su zolelemis, o kazkoks riebalu misinys su nekokiu kvapu... viskas taip riebu...
Iš vaikiško meniu užsisakėme desreles su bulvytem fri. Paprasiau, kad desreles isvirtu vandenyje, o nr aliejuje kartu su bulvem (padaveja pasake viskas gerai isvirsime). Galiausiai atnese tikrai ne virtas...
NEREKOMENDUOJU.
Edgaras 2021-11-20 19:06:39
Alytuje charlie pizza labai apstulbau netinkamu aptarnavimu. Pateikus per klaidą kitos įmonės nuolaidų kortelę buvo su PAŠAIPA pasakyta kad tai ne jų kortelė.
neapsiverkei?
Restorane charlie pica klaipedos akropolis.Pralaukeme 30min, niekas nepriejo.Paprasius padavejo aptarnauti pasake, kad ne jo zona ir nuejo.Taip nieko nesulaukeme net dar karta parasius.Isejo ~50€ ir ~5€ arbatos i kita zona.
Esu labai nepatenkinta restorano Charlie Pizza Klaipėdos Akropolio personalu. Labai nemandagus, reikėjo labai ilgai laukti, buvome su vaikais, tik paprašius meniu juos gavome tada teko vėl kviesti nuo baro darbuotojus, bet abu ginčijosi kuris prieis, taip nesulaukus teko pakilti ir išeiti į kitą restoraną, darbuotojai net nepastebėjo kad mūsų nebėra, apsimetė kad mūsų nematė.
Labai gaila sugaišto laiko ir vaikų.
Tomas (Detempo GmbH)
2022-03-04 15:10:17 IP 2cfq6d1k
Atejau su partneriu pavalgyt, kol prieis priimt uzsakyma laukiame apie 25min, zmoniu buvo mazai gal 5 staliukai po 2 zmones.
Paprasciausios picos su sampinionais laukiau 30min. Aptarnavimas tragiskas. Ne rekomenduoju cia ateiti valgyt.
We will continue boykotting UAB Amber Food and other Kremlin-related businesses as long as the corrupt and anti-human Kremlin regime exists! Slava Ukraini!
2022.02.12 uzsukom pietu į Ozo charlie.
Kaip visada aptarnavimas toks, kad čia visai nesinori ateit. Uzsakom gėrimus 2 kavas ir vandens stalo, laukiam 15 Min, Atneša kava kuri tikrai ner šviežiai pagaminta o tiesiog kažkokia pastovėjus, paklausus kur kiti gėrimai, sako tuoj...nuo kada kavas 2 ir vandenį, nešama atskirai? Pažiūrėjus į kava paprašiau pakeist, na Ok gavom normalu užsakymą. Maistas atvyko greiciau nei gėrimai, nors tai džiugina. Paklausus padavėjos kodel įkišt bande kita pastovėjusia, salta kava, ji juokėsi. Jei jums juokinga tai Ok.. bet su tokiu aptarnavimu tai ką žinau kiek ilgai turėsit klientu.
Kol atėjo laukėm pusvalandi
Siandien buvom tryse pietu Klaipedos Charlie picerijoj...tragedija o ne pietai....uzsisakiau cepelinu ir atsigert....nu ir prasidejo....pradejau valgyt pirma kasni uz valandos..galejo ir pokaituka nusnaust kol atneše..ir kam dalykas dar neviskas...mes atejom anksciau uz kitus zmones.o jiems atneše anksciau negu mums..o paskui atejusi padaveja pasake kad reiks laukt kol išvirs kiti cepelinai uz 20 minuciu...arba keptu.. Sakau tada keptu...bet atneše kazkodel virtus bet vienas buvo grynai šaltas pašildytas arba kieno nesuvalgytas...o kitas sviezias virtas..nu kaip gali taip daryt..atsiprase padare nuolaida.. Bet mes norim normaliu pietu o ne nuolaidu ir dar isdurineja...pirmas ir paskutini karta ten.....
Labai nemandagus personalas, ypač Alytaus charlie
Vakar atvykome su vaiku pavakarieniauti į Ozo charlie pizza. Į patalpas įėjome 19.45-19.50. Žmonių buvo maksimum 10 staliukų po porą lankytojų. Apgulties tikrai nebuvo. Apie 10 min prasėdėjome ir niekas prie mūsų su meniu nepriėjo. Patys nuėjome paprašyti meniu, bet nedavė, sakė po minutės atneš. Dar bent 5 min pralaukėme, susiraukusi padavėja atnešė suskurusius meniu su krentančiais lapais. Paprašėme normalių meniu, tai su pašaipa davė geresnį, mažiau suplyšusį. Užsisakėme gėrimus, kurių pralaukėme 40 min (Nealkoholinis alus, kurio skardinę išimt iš šaldytuvo ir vaikui susltis įpilti, trunka tiek laiko?!). Per tą laiką paklausiau pro šalį einančios padavėjos, kodėl tiek reikia laukti gėrimų, sakė dar nelaukiat 20 min, tai čia yra viskas normalu. Man paklausus ar ji čia rimtai kalba, sakė taip, rimtai. Ir nuėjo. Sėdime ir laukiame toliau. Trūkus kantrybei pati nuėjau prie baro ir paklausiau kas čia vyksta ir kodėl tyčiojasi iš mūsų, tai atsakymas buvo - kad jie nesusitvarko su žmonių antplūdžio (ir toliau sėdi ant rankų pirštų suskaičiuojamas staliukų kiekis). Man nuėjus atgal prie staliuko po dar kokių 5 min gavome dalį užsakytų gėrimų, nes tik po tiek laiko sugebėjo pasakyti, kad dalies gėrimų neturi. Maisto nuo užsakymo laukėme 40 min, čia viskas suprantama, picų telpa tiek kiek telpa. Maistas buvo skanus. Stebint Jūsų personalą, akivaizdu, kad tai ne profesionalus, bendrauti nemokantis ir tingus personalas, kuris mirtinai prašosi būti pakeičiamas, jeigu norite turėti klientų. Merginos sustojusios prie r-keeper pliurpia, barmenė stovi be darbo ir žvalgosi vietoje to, kad iš šaldytuvo ištrauktų užsakytą gėrimą. Be to, VISOS merginos, vakar vakare dirbusios picerijoje, kaukes pasikabinusios ant smakrų šlitinėjo išdidžiai po patalpas nesijaudindamos dėl savo atliekamo darbo ir klientų, kurie pasiruošę sumokėti pinigus. Aptarnavimas pas Jus tikrai apgailėtinas! Beja, mes ne vieni nepatenkinti vakar vakare aptarnavimu buvome, dar viena šeima garsiai reiškė nepasitenkinimą, bet ir čia Jūsų personalui buvo vienodai...
Laisvės alėja, Charlie Pizza - puikus aptarnavimas, gavom labai skanų maistą, o padavėjas buvo super charizmatiškas ir fainas ???? Buvo labai smagu čia lankytis☀️
Noriu pagirti Ozo Charlie personala. Ypac merginas dirbancias vaiku zonoj. Labai pakiles aptarnavimo lygis, demesys klientui maximalus. ir kai zmoniu buna daug, merginos sukasi greitai, o virtuve irgi neatsilieka. per 2 men lankemes 3 kartus ir visada viskas aukstumoj. daug karmos tasku siunciu ir linkiu sekmes.
2021 10 16 Kaunas ~12:00 tvirtoves al. amber grill.

Pietavom 2 asmenys.

Užsakyta:
Traškios menkės salotos
Česnakinis viskio krūtinėlės kepsnys.

Abudu užsisakę apsinuodyjo. Tai buvo pirmas ir paskutinis šeštadienio maistas. Vėmimas ir paleisti viduriai.
Perduota institucijoms, deja, per covid pandemiją nepriėjome prie infekcinio, gydomės smarkų apsinuodyjimą maistu praėjus ~6 valandom po pietų šioje kavinėje.

Prašau visų paskaityti šį komentarą ir turėti omenyje, kad maistas yra labai prastos kokybės, nors prekinė išvaizda užburia.
Apsinuodyjimas rimtas, turime antibiotikus, kas per parazitas pagautas kolkas neaišku.
Gavome picas visiškai šaltas reikėjo laukti 37 min....mes mokame pinigus už karštas picas o ne šaltas..
Šiauliai saulės miestas.....
Blogas aptarnavimas ir šaltas maistas atneštas po valandos : restoranas Katpėdėlė Amber Food, UAB P.Lulšio g. 34, Vilnius 2021-09-08, stalas L4, padavėjas 112p15. Laukėme nuo 13. 00 iki 14. 08. Bulvių plokštainis - tragiškas. Vištiena jame - rūkytos vištos, sena, kieta, sūri.... Bulvinis blynas su lašiša- šaltas, nevalgomas. Su kava sumokėjome 17.50, o pavalgėme bjauriai. NIEKAM NELINKIU EITI Į KATPĖDĖLĘ LUKŠIO G.
tragedija o ne kokybe.
Vakar buvome charlie oze. Buvo viskas suprantama, nes rugsėjo 1d. Daug darbo. Bet aptarvavimas tragiškas. Padevėjai matė, kad atėjom, pasisisveikino. Prisėdome prie staliuko ir meniu laukėm 30min, kol nepaemėm patys. Jau išsirinkusios maistą laukėm užsisakyti, padavėjos vaiksčiojo aplink, bet į mus net nereipė dėmesio. Tada teko patiems kviesti padavėją, kuri priėjusi pasakė “mes jau šitoje pusėje nebedirbam” ir pastatė kėdę, buvo pasakyta, kad laukiam jau 40min ir kedės dar nebuvo kaip atėjom, atsakė, kad negali nieko padėt ir liepė persėst. Tada geranoriškai norėjome persėst, padavėja vėl pabėgo, nepasakė kur net atsisėst galima, nes jau kedės stovėjo beveik visur. Prie baro sedėjo pilva padavėju ir nei viena nesiruošė aptarnauti. Teko po jau geros 1h tiesiog išeiti. Veltui išvaistytas laikas.
J. Basanavičiaus gatvėje, Utena. Rugsėjo 1 dienai, nepasiruošta. Padavėja, nesusitvarko su savo darbu. Picų neturi, maisto laukti apie valandą. Nors ėmėm kokteilius, kavą ir arbatos. Tokia dieną galėjo, padidinti pajėgas tiek žmonių, aptarnavimas prastas.
Sveiki, rašau čia tikiuos atkreipsit demesi. Atvažiave iš Vilniaus sustojom pavalgyti i panevežio Charrlie pizza. (08.28)
Bet pakraupau! Pati esu dirbus, ten sistema ar kas nesuprantama!
Nueja į antra aukšta, mus aptarnavo labai maloni mergina, jaunute.
Picu laaukem apie 40minučiu tai tikrai, sistema užlužus. Ji viena tarp tiek klientu ir stalu!!?
Išeidinedami pro pirma aukšta, ten mačiau apie 3-4padavejus ir dar administratore. Nu likau pakraupus, nežinau kas pas jus sudarineja sistemas, bet kodel ji viena?? Antram aukšte? Šeštadienio vakara!
Vargše mergaite, tikras išnaudojimas....
Picu kepejai tai neįsivaizduoju ką tiek laiko reikia kepti, dirbus Oze "Charrlie pizzoj" Vilniuje, srautas žmoniu didžiulis ir laukt picos 30-40minučiu tikras pravalas!!!
Padavejai sekmes didžiausios, laikytis tokiam kolektyve su tokia sistema :).
O aš dar pasiieškosiu kur čia dar parašyti, nes likau apšalus. Dirbant tokioje vietoje reiketu apie viską pagalvoti logiškai.
Praėjo beveik savaitė po "jaukaus" apsilankymo "Charlie pizza" Klaipėdoje (prekybos centras BIG2, Taikos pr. 141). Jau emocijos nuslūgo, tad galima pasidalinti mintimis apie aptarnavimo kultūrą (nekultūrą). Rugpjūčio 23 dieną buvo rezervuotas staliukas lauko terasoje. Reikalavimuose viešojo maitinimo įstaigoms numatyta, jog lauke prie vieno staliuko be galimybių paso gali sėdėti 5 žmonės. Mūsų tiek ir buvo. Tačiau matyt gerai informuota darbuotoja mus pasitiko bandymu paaiškinti, jog prie vieno staliuko lauke penkiese gali sėdėti TIK vienos šeimos nariai (čia turbūt administracijos pareiga paaiškinti dirbantiems asmenims galiojančius nutarimus). Po trumpo pokalbio buvome įleisti. Dar laukė '"malonausia" dalis. Prasidėjo valgių nešimas ant stalo (teisingumo dėlei - patiekalai išties skanūs). Atneštas indas su ledukais buvo padėtas ant dviejų nelygių stalų susikirtimo, tad nuvirto - ledukai išbiro, pasiūlymo padėti surinkti nuo stalo ar pakeisti ledukus nebuvo. Nieko, rinkome patys - kas kaip... Kas šaukšteliais, kas servetėlėm... Gražu ir higieniška. Tuo metu dedant lėkštes su antraisiais patiekalais vienas iš dalyvių buvo apipiltas riebiu padažu - ir ką... Nei atsiprašau, nei pasiūlymo nuvalyti stalą. Matyt, kas čia tokio - padažas ant rūbų... Taip ir likome sėdėti prie riebaluoto stalo nesupratę - KUR MES? Kur elementarus mandagumas, pagarba restorano svečiui? Ar tik tada kai vėliau formaliai kaip niekur nieko buvo paklausta: "Ar skanu buvo?". Taip, skanu. Bet aptarnavimas neikada nebesugrąžins noro įžengti pro šio restoranų tinklo duris.
Manami Klaipėdos Akropolis. Trečias ir paskutinis apsilankymas. Daugiau šansų nebesuteiksime. Pietų metu padavėjai net nekreipia dėmesio į naujai atėjusius klientus, turime patys blaškytis ir brautis pro kitų klientų stalelius ir ieškoti vietos (visi staleliai nėra matomi iš vienos vietos, reiki vaikščioti po atskiras eiles). Bet čia dar nieko tokio. PIETŲ reikia laukti 40min!!! Manami, jūsų žiniai, dirbantys žmonės paprastai turi 1val pietų pertrauką. Taigi virtuvė “suvalgo” didžiąją laiko dalį. Per likusias 20min žmogus tiesiogine to žodžio prasme turi suryti savo pietus ir spėti grįžti į darbą. Jūs net siūlote dienos pietus, tai bent jau tuos patiekalus sugebėkite patiekti per 10-15min.! Žodžiu, blogai.
Labai prastas aptarnavimas. Per 30 minuciu nesugebejo pateikti meniu. Kauno MEGA
Nuvylė aptarnavimas ozas charie. Atvykę 6 žmonių grupėje, paklausėme pas padavėją Kornelija ar galima sustumti stalus, kadangi visi stalai buvo skirti tik 4 žmonėms, tik arčiau išėjimo sėdėjo apie 10 žmonių, tikriausiai šventė gimtadienį. Padavėja davė leidimą. Sustume stalus, atbėgo kitą (vardas Julija) ir pakeltu balsu pradėjo sakyti, kad stalus negalima stumti, ir reikėjo gauti leidimo, į ką atsakėme, kad padavėją leido, paklausė kuri, parodėme, bet į klausimą kodėl negalima stumti
nepateikė jokio atsakymo, tik pasakė, kad nepažada, kad mus kažkas aptarnaus ir prie mūsų gali prisikabinti, labai įdomu kas :) Tada Julija nubėgo pas tą padavėją kuri leido ir pasakė, kad mūsų 6 žmonių neaptarnaus. Nuo kada 6 žmonės negali ateiti į kavinę? Kai klientų nėra daug, kadangi tai darbo dienos vakaras, jokio karantino ir apribojimų tokių nėra, kas čia per naujos išgalvotos padavėjų taisyklės? Net nesinori čia daugiau vykti, nes gali būti išvarytas iš kavinės, nes padaveja Julija tinges Jūs aptarnauti. Prie mūsų staliuko atėjo mandagi padavėją Vakarė, kuriai didelis ačiū už tokį mandagų ir mielą aptarnavimą. Ir labai atsiprašome Kornelijos, kad teko nuo Julijos išklausyti nesamoningu dalykų. ❤
Charlie.Paskambini užsisakyti išsinešti, kas turejo kainuot apie 8€, panelės išmuša 14€. Bevartydamos akis ir uzsipuola kad "reikejo sakyt kad išsinešti". Nu pardon, tam ir skambinau, kad išsinešti. Net nesiteikė analiuoti sąskaitos, tik įžūliai vartė akis ir purkštavo - sėkmės gaut arbatpiniginių
Aivaras Dailidė
2021-07-10 22:27:11 IP 2ju3kvsq
Jau antrus metus lankomes pc Studlendas Charlie pizza restorane. Tikrai nuostabu, kai įmonė išlaiko tokią kainą su tokia aukšta kokybe. Visai ne tai mus atveda čia, o skanus maistas. Ir norim pasakyti ačiū padavėjai Erikai Verbanovaitei. Visiems rekomenduoju čia užsukti.
Vakar paskambinus i Mazeikiu La creoe ir paklausus ar rodys krepsini buvo atsakyta taip, ateje gavom parys tvarkytis televizoriu nes padaveju atsakymas jie metai laiko nebuvo ijungti, negana to kad labai karsta nes nera viduje konddicionieriaus maisto laukem begalo ilgai, blyneliu teko laukti apie valanda. Servereliu nebuvo prie stalu, tusciu leksciu niekas nesurinkinejo nuo stalo, jau ten negrysim jokiu budu, ir kitiem patarsim neiti net, jei en maisto ilgumas kol.pagamins butume iskart iseje. Ir dar mokant saskaita nepasitenkinimas is administratores kad i skirtingas saskaitas, jos pasakymas tai is kart reikejo sakyti, o kad niekad neklausia musu ar mes kartu mokesim ar atskirai, zodziu i tokias kavines negrysim nei vienas !
Havajų bbq pica be ananasų, bei žiauriai sūri ir sausa. Pica kurioje kontekstas ties saldžiais ananasais bei bbq padažu, buvo visiškai be ananasų, sausa ir sūri, o kaina- 12€. Beje prie to pacio užsakymo drauge gavo tūno salotas i kurias pamiršo įdėti alyvuogių. Aptarnavimas 8/10; Maisto kokybe 0/10. Manau benamiu maitinimo įstaigose maitina geriau ir skaniau negu Ozo charlie pica. Graudu žiūrėti, tačiau džiugu žinoti jog daugiau galima niekada gyvenime nebegrįžti i charlie :)
La crepe Mažeikiai. Puikus aptarnavimas. Skanus maistas ir gražus pateikimas
Yra ir geresnių vietų kur pavalgyti už tokius pinigus...
Be to, terasoje leista rūkyti, tai teko kvepuoti rūkalais, nes į vidų be g.paso patekti negalima..
Žodžiu, nusivyliau..
Klaipėdoje, PC Studlende yra nerealus aptarnaujantis personalas ???? visada, ir padavejai pasmaikstauja, pamirsus kortele nuolaida pritaiko, apskritai cia sugrysti pasaka ????
Nusivylusi Klientė :(
2021-05-02 20:04:15 IP 51b3geao
Lankiausi Klaipėdos Senamiesčio (dabar uždarytoje : () Charlie pizza picerijoje. Atėjusi, buvau puikios nuotaikos. Laukiau nesulaikiau kada galėsiu nusipirkti pica už 1 eurą (beje, manau, kad ši akcija turėtų sugrįžti). Kaip ir visada, kartu su bendraklasiais užsisakėme gan didelį kiekį picų, tačiau, dažniausiai, padavėjai turi gerą klausą, bei moka rašyti. Deja, mūsų padavėja to nemokėjo...Atėjo laikas atsisveikinti, tačiau, vienos picos vis dar nebuvo! Tai pastebėję mes maloniai paprašėme padavėjos ją atnešti. Tai pasirodė didelė klaida. Padavėja ne tik atsisakė atnešti mums picą, bet ir pasiuntė mus... na, Jūs žinote. Tą dieną labai nusivyliau, ne tik Charlie pizza, bet ir žmonija. Štai kodėl rašau šį atsiliepimą. Ne tam, kad šmeižti. Tam, kad žmonės kurie galėjo patirti panašų nusivylimą ar skausmą, nesijaustų vieniši. Pabaigai, norėčiau pasiūlyti Jums vėl atidaryti Klaipėdos Senamiesčio Charlie pizza. Ne tik tam, kad pasipelnyti, bet ir tam, kad susitaikyti. Ačiū
Charlie pizza Kaune, užsakius maistą į namus iš vaikiško meniu -patiekalų skonis -tragedija.
Mėsa kieta, pasenus, varskėtukai - tragiški..

Nerekomenduoju.
Vasario 20, užsakius maistą per Bolt iš Katpedeles Mada, balandeliu porcija labai maža. Jau ne pirmą kartą užsakiau, bet dar tokio mazumo porcijos nebuvo
Laura 2021-02-13 19:46:10
2021-02-13 d. Vilniuje Cupe esančiame Charliepizza, užsisakiau picą 30 cm, kurios kaina ir internete ir meniu yra 4, 80 eurų. Atėjusi atsiimti picą, atsinešiau skrajutę, kurią Cupe dalina, kad būtent Cupe užsisakius maistą išsinešimui taikoma 40% nuolaida, tačiau kainą išmušė 6, 60 eurų, paklausus iš kur tokia suma, pasakė jog pica kainuoja 10 eurų. Įvyko konfliktas, nes Charliepizzos vadovė, su šią dieną aptarnaujančiu padavėju nesugebėjo atsakyti į mano klausimą. Nors esmė ta, kad praeitą savaitę užsisakė kolegos maistą iš Charliepizzos picą ir mokėjo virš 3 eurų tik. Faktas yra tas, kad š*******o kontora o ne Charliepizza, maistas dažnai būna šaltas, kainos kosminės. O aptarnaujantis personalas išvis tragedija.
Sveiki. Kaip matau kalba eina Vasario 13 diena. Cia yra savaitgalis. Galiu pasakyt kad vadovybe savaitgaliais nedirba. Tai nezinau su kuo jus ten kalbejote
Užsisakėme maistą į namus iš Charlie Pizza Šiaurės pr. Kaune, kebabai prarado savo pavadinimą po šių. Šlykščiau gyvenime nei kaip vaizdo nesu mačiusi nei skonio nesu ragavusi. Kopūstai neaiškios kilmės, vištiena nedakepta, tikiuosi neapsinuodijome. Nepatariu niekam, aplamai uždaryti reiktų tokias kavines jeigu visas maistas ten toks.
Paskutine skyle

Jordano Kenstavičiaus IV
Kaimo turizmo sodyba “Karpynė”

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; gėrimai (alkoholiniai); pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai.
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Vytauto g. 134A, Garliava, LT-53250 Kauno r.
Veiklos sritys: konditerija, saldumynai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės; kavinės, klubai, barai, restoranai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus, kepame duoną. Naujiena: tortų, pyragų, pyragaičių, desertų, sausainių internetinė parduotuvė. Laukiame...
Villon
Vilnius Grand Resort

Adresas: Ežeraičių g. 2, Ežeraičiai, LT-14200 Vilniaus r.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kavinės, klubai, barai, restoranai; nekilnojamasis turtas; pramogos ir poilsis; spa centrai.
Vilnius Grand Resort“ kambario raktas atrakina daugiau nei duris. Jis atveria mintis naujiems potyriams, įspūdžiams ir emocijoms, subtiliems pojūčiams į supančią aplinką ir kulinarijos meną. „Vilnius Grand Resort“ – laisvalaikio, SPA poilsio, pramogų ir renginių kompleksas, džiuginantis svečius išskirtine...

Profilaktinis vizitas pas odontologą – geriausia investicija, užkirsianti kelią rimtoms problemoms
Pastarieji keleri metai į visų gyvenimus atnešė nemažai nerimo. Kone kiekvieną mūsų palietusi pasaulinė pandemija, greta vykstantis karas, netylančios kalbos apie artėjančią krizę - visa...
Kova su pinigų plovimu – prasčiausia visų laikų investicija?
Kova su pinigų plovimu – prasčiausia visų laikų investicija? 10-07 00:57
Laikantis dabartinės kovos su pinigų plovimu politikos, atsakingos institucijos kasmet sulaiko apie 3 mlrd. JAV dolerių, gautų nusikalstamu būdu. Nors šis skaičius gali pasirodyti nemažas, pinigų...
Mindaugas Raipa. Kuo naudingas obligacijų platinimas ir įsigijimas?
Mindaugas Raipa. Kuo naudingas obligacijų platinimas ir įsigijimas? 10-07 00:53
"Kreda" grupę vienijanti Jungtinė centrinė kredito unija pirmą kartą veiklos istorijoje platina subordinuotųjų obligacijų emisiją. Planuojama išplatinti iki 3 mln. eurų vertės septynerių metų...

Ar per šiuos metus dalyvavote mokymuose/konferencijose?

Chevron 161,42 +1,82%
Hasbro 68,55 +0,38%