VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Alytaus poliklinika, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Alytaus poliklinika

Atsiliepimai apie Alytaus poliklinika, VšĮ

Solemlux NUOLAIDOS NET IKI 80%
Parašyk savo nuomonę apie Alytaus poliklinika, VšĮ
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Labai nusivyliau vaiku skyriaus daktares slaugytoja I.Miliūniene, atejusi besilaukdama su blogais tyrimais ji issityciojo is manes, pagal ja ko as atejau cia su savo atsakymais, nemandagiai eilini karta bendrauja, tiesiog zemina... kaip reikia jaustis atejus pas daktare kai tave taip pasitinka ir dar pareiskia man dar pavalgyti reikia eikit sedekit ir laukit. Jei taip nepatinka darbas ir tingi dirbti ko is viso tokios dirba tokiose istaigose?
Atsakyti
Darykite ką nors prašau, nes tam, kad pasitikrinti sveikatą dėl darbo 322 kabinete reikia laukti kartais ir visą dieną, arba sugrįžti kitą dieną. Seselė aiškiai turi sveikatos bėdų ir tikrai visi mato, kad netinkama tokiai darbo vietai, kur dideli žmonių srautai. Branginkit žmonių laiką. Taip pat nėra suteikiama informacijos apie tai kur eiti, kada kur registruotis, labai neaiškus eilės principas.
Atsakyti
Sveiki kas dedasi 322 kabinete ar ta sesute isgerus ar jau laikas į pensija žmones pralauke po dvi valandas ir nepriėjo vaiksto pasimetus nesupranta ka daro paižiurėkite kie išmušta talonėlių ir kiek žmonių priėjo betvarkė ne visi žmonės turi savo brangaus laiko cia reikia praeiti med.apžiura, o ne kryžiaus kalnu betvarkė, betvarkė nežinau už ka atskaičiuoja valstybė iš mūsų betvarkė...
Atsakyti
Gydytoja, odontologė Petravičienė neatitinka kompetencijos dirbti, paklausta nesugeba atsakyti į elementarų klausimą apie dantis.
Atsakyti
Tenka laikytis poliklinikoje dėl vairavimo teisių, kaip sakant, medicinis patikrinimas, kuris nėra nemokamas. Belakstant nuo vieno kabineto prie kito, buvo pasakyti, kad reikia man pasiimti išraša, kuris patvirtintų 5m duomenis, nes buvo pakeistas gydytojas. Atbėgus likus 5min iki 16h, man buvo pasakyta, kad: ''Tu čia galvoji tau kažkas padarys patikrinimą per dvi minutes, ateik rytoj'', na buvo likusios 5min ir žinant, kad tai užtrunka tik keletas kompiuterio mygtukų paspaudimų ir printerio greitį, taip net per dvi minutes toks darbas gali būti atliktas. Bet gal tiesiog užsikabinkite ant kabineto, kad dirbate iki 15.55h, kad Jums žmonės tas likusias 5min netrukdytų ir Jūs ramiai galėtumete atlaukti darbo pabaigos už kurį gaunate atlyginimą. Aišku lyg ir tragedijos nebūtų, bet kai esi užimtas žmogus, kur kiekviena minutė yra svarbi, moki pinigus ir su tavimi nepagarbiai šneka? Ne, čia nėra normalu, vien pradedant kreipiniais, balso tonacija ir piktų žvilgsniu davimu. Profesonalus aptarnavimas
Atsakyti
1dienį teko apsilankyti poliklinikoje. Ėjau priduoti kraujo tyrimų, kaip visada 7tas aukštas dirba puikiai ir be priekaištų.
Tuo pačiu sugalvojau apsilankyti pas ginekologę, pas kurią einu visada - Morkūnaitę. Okey, suprantu, kad atėjau neužsiregistravusi, nuėjau prie kabineto, pažiūrėjau ar nėra eilės - nei vieno žmogaus. Nuėjau į registratūrą ir paklausiau ar įmanoma gauti talonėlį, aišku atsakymas toks pats KAIP VISADA - "šiandien ne, eikit pas daktarę ir klauskit ar priims." vėl grįžau prie kabineto - tuščia. laukiu, laukiu, 15min. niekas nei įeina, nei išeina. galvoju pasibelsiu. vos pabeldus sulaukiau šiurkštaus - PALAUKIT!
Palaukiau dar 5min ir durys atsidarė, aišku kabinete buvo tik seselė ir daktarė (ir vis dar nei vienos laukiančios moters eilėje). pasiklausiau ar būtų galimybė šiandien būti apžiūrėtai, bet iš ponios (deja nežinau nei vardo nei pavardės) Morkūnaitės SESELĖS sulaukiau komentaro, pakeltu tonu - o tai čia taip skubu?! (kai paaiškinau, kad skubu, nes išvykstu ilgam i užsienį, jokio papildomo komentaro nebuvo) negali palaukti?! jei nėra talonėlių tai nėra! eik pas kitą daktarę. (ir vis dar buvo tusčia laukiamąjame).
Nu ir okey, nuėjau pas Adomaitienę, kuri iškart maloniai išklausė ir sutiko apžiūrėti. Ačiū jai! :) O ponioms dirbančioms darbą su pacientais patarčiau išmokti bendrauti su žmonėmis.
Atsakyti
Aš buvau poliklinikoje pas dantų gydytoją sabestina, reikėjo ištraukti dantį. Sako nėra vietų, paklausus kada bus, sako jis traukia dantis tik privačiai. Taip ir nepriėmė. Nesuprantu valdiškoje poliklinikoje gydytojas dirba privačiai???
Atsakyti
Labadiena.. po siandienos apsilankymo pas, Gerb. Daktare Dvilinskaite pasiurpau. Dvi savaites gydo nuo persalimo simtomu, israsydama tris tabletes antibijotiko, to pasekoje kaip kosejau taip kosciu, sloga, vakarais pakyla temperatura.Juociuosi prastai. Ir kas pikciausia jokiu tyrimu nei slapimo, nei kraujo. Apsurdas kaskoks dave siuntima pas lora, gal isgydis mano negalavimus... Pasiule uzdarom nedarbinguma, taip su tamstos gydimu gali ir numirti. Seip visiskai nesuenteresuota buti nedarbinga. Kam tokie gydytojiai reikalingi uz ka moka is musu dirbanciuju jiems. Ko tada kreiptis, nusipirk karsta ir lauk mirties Kuo tolyn tuo baisyn.....
Atsakyti
Man labai skaudejo dantį užsiregistravau penktadienį 16:30 atvažiavau anksčiau laukiau pas Sibastina sėdžiu laukiau kvietimo vienas kitą pacientas išeina įeina o manęs niekas nekviečia jau daugiau nei valandą sėdžiu atėjo seselė sako nelauk daktaras paskirs kitą datą ir laiką sakau aš negaliu kentėti skausmo jau net vaisiai nepadeda man kiek aš galiu laukti ir taip ir nuejo seselė į kabinetą ir visvien manęs nekviečia nu aš dar laukiau dar porą valandų ir niekas daktaras išėjo sako jau mano darbo laikas pasibaigė
Atsakyti
Lankiausi pas odontologę Diletą Leonavičiūtę. buvo penktadienis ir buvau pas ją nusiųsta su skaudančiu dančiu, pasidariau nuotrauką, gaila bet nepamatė supūliavusios dėsnos, tik buvau aprėkta : prižiūrėk dantis nes taip ir skaudės. Nors tai mano viena skylutė kuri buvo nejaučiama, tuo pat metu kalėsi protinis dantis ir visos dėsnos buvo patinę. Uždėjo vaistų kažkokių, bet dėl pūliavimo nieko nesakė. Visą savaitgalį gėriau vaistus nuo uždegimo ir nuo skausmo. Atrodau košmariškai, skruostas dvigubas, dėsnos ties tuo dančiu ištinę ir supūliavę. Nuėjus pirmadienį pas ją su kortele, buvau išvaryta nes kaip ji sakė neturi laiko, nors prie kabineto nei vieno žmogaus, tiesiog sėdėjo ir nieko neveikė. Negalėjo net pakonsultuoti ką tokiu atveju daryti. Juk ji tuos vaistus dėjo. Nusivylus esu jos darbu. Daugiau nesilankysiu pas tokią odontologę.
Atsakyti
2017-08-19 Šeštadienis Pabuvojau šiandien ir aš 118kab.Buvo aukšta temperatūra, skaudėjo plaučius.Gydytoja dirbusi VERA DEMČENKO priemė vizitas truko kabinete 3min. Temperatūros net nematavo išrašė antibiotikų ir paleido kam tokią gydytoją dar dirba gėda į Alytaus poliklinika eiti, kuri nesugeba normaliai priimti žmonių.
Pasitepk traumel
2017-06-23 16:32:06 IP 2e7r421u
Atsakyti
Pabuvojau šiandien ir aš 118kab. Pasitempiau čiurną, nepaeinu. Per 2metrus rūsti moteriškė pažiūrėjo ir pasakė, nu taip patempimas. Ateisi po savaitgalio pas traumatologą, pažiūrės, peršvies, gal raištis įplyšo, bet nieko, tu nešokinėk, mink koja normaliai, pasitepk traumel tepalo, žinai tokį? Mūsų pirma pagalba tokia. Laisva.
Atsakyti
Pritariu, skubios pagalbos kabinete dirbanti gydytoja, pagyvenusi moteris naudoja psichologini smurta, ateini iskart klausia kas tau yra ko tu cia atejai ir kodel tu per daznai cia ateini, kodel per ilgai miegi, nes kai sergi negalima miegot reikia poliklinikoj sedet pagal ja. Meskit tokias daktares is darbo
Atsakyti
Klaiku... " Skubios " pakalbos kabinete dirbanti daktare elgesi su pacientais nederamai, ateini iskart klausia ar karsciuoji pasakai taip tai uzsipuola is kir ta temperatura ir panasei, izeidineja tipo issigalvoju problema nes jau 4 karta per 4 menesiu cia ateinu. Taip norisi pasakyti " pas tave nei uz ka neiciau bet kad eiles visa menesi laukt reikia kol pateksiu pas savo daktare tai nera is ko rinktis " tvarka tai baisiau nei baisu tai jei zmogui blogai tai turbut tik i priimamaji vaziuoti nes sitoi poliklinikoi tai matau zmogus neturi vertes siuntineja is vieno kabineto i kita registraturoje irgi elgesi nemandagiai. Ta daktare kur dirba skubios pagalbos kabinete kai pagaliau baige naudoti psichologini smurta man israse kazkokiu zoliniu preparatu kai man 38 temperatura ir angina itaria, net prasnejet negaliu ir atsikoset o ji man arbatas liepe gert ir zolytem gydytis, tai atsiprasau kam dar cia eit reikejo pas ja kai toki gydyma galiu pasiskirti sau pati... As pasibaisejusi..
Atsakyti
Esu apsilankius pas moteru daktare M.Stravynskiene. Tikrai sauni ir maloni daktare. Maloniai elgesi. Nei vieno blogo zodziu negaliu pasakyti.
pikta sergancioji
2015-06-16 07:28:36 IP 28mesad1
Atsakyti
Nesamone, nuo7 ryto skambinau, kad gauti taloneli pas chirurga ir 20 min klausiau melodija, kol neatsiliepe ir pasake dziuge naujiena...jau nera taloneliu! Per 20 min atsiliepe 1 zmogus ir taip greitai isdalino telefonu talonus! Isvada vaziuot i priimamaji? ! Kad apziuretu? Sakes, priimkit daugiau darbuotoju!
Atsakyti
Apsilankiau Alytaus poliklinikoje, patyriau soka. Problema tame kai kurie darbuotojai tiesiog pamirsta kur dirba. Reikejo skubios pagalbos, siuntinejo is kabineto i kabineta, patuksenus ir praverus duris, buvo grubiai snekama, niekas net nesiteike uzklausti del ko ta skubi pagalba. Kas geriausia. 721 kab. man praverus duris.pirmi pasakyti seseles zodziai "nusiaukite batus". O tada "eikit i registratura".nors i kabineta taip ir nebuvau iejusi, ten dirbantis gydytojas nemanau jog spejo ivertinti sveikatos bukle, nors net ir neuzklause del ko as atejau, tik tiek kiek spejau susakyti. Sunku petekti pas musu gydytojus, ypac jei tau reikia skubios pagalbos. na dar paminesiu jog pagalbos reikejo ne man, o vaikui su kuriuo buvau. Sako reikia prisiregistruoti tvarka tokia. Kas vercia zmogu pasisventusi gydyti, atsukti nugara motinai su vaiku!
Atsakyti
Daktarės elgiasi bjauriai nemoka gražiai šnekėti, tai kam dar joms dirbti daktarėmis jei nemoka spręsti problemų. Darykit išvadas, gal nereiks tikslių pavardžių. Tiesiog baisu....
Atsakyti
AS TIESIOG BE ZODZIU, SKELBE PER TELIKA KREIPKITES PAS GYDYTOJA, JAI JUM BLOGAI, LAUKIAU PAS PSIHIATRA VISA MENESI, , SAKE EILES KIEK NUAINU NE VIENO ZMOGAUS, UZ KA JIE GAUNA ATLYGINIMA, NUEJAU PAS MATIJOSAITIENE, APAKUS ISRASE KAKOKIU VAISTU IR MAUK IS TEN TOKS JAUSMAS, KAD MANES NEKASO KAS TAU YRA, , NU NETURIU ZODZIU, UZTAI IR ZUDOSI PER TOKIUS GYDYTOJUS.IISVIS NIEKAS NETYLEKIT IR NEDIRBS TOKIE DAKTARAI.NE PUSE ZODZIO NEPASAKE KAIP ELGTIS KA TOLIAU DARYT, NU AS APAKUS TIESIOG.
Atsakyti
Neseniai buvau tiesiog šokiruota.Ir kur?mažiausiai galėtum pagalvoti-psichologinių konsultacijų kabinete.Mane tiesiog užsipuolė.Vos įėjau pro duris, daktarė puolė mane su priekaištais, ko aš čia atėjusi.Neį tikino, kad aš esu sveika ir jokiose klinikose negulėjau.Pasijutau kaip teismo psichiatrinėje ekspertizėje, lyg būčiau koks pavojingas elementas.Mano išsilavinimas-aukštasis, bet, įsivaizduokit, liepė nuo šimto atiminėt septynis, atvirkštine fvarka.Ta moterėlė, aiškiai pati turi vidinių problemų, kurias stengiasi ižgiežti ant kitų.Kaip toks žmogus iš viso gali dirbti psichologe.tai yra baisu.
Atsakyti
Prasčiau kaip Alytaus poliklinikoje negali būti.Nesakau, kad visur blogai, bet apskritai su pacijentais dažnai elgiamasi kaip su užguitais šunimis, nė kiek neperdedu.

Taip pat rekomenduojame

ESTETUS KLINIKA
LAZERINĖS IR ESTETINĖS DERMATOLOGIJOS KLINIKA

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Estetus Klinika atidaryta 2010 m rugpjūčio mėn. Kaune, Plastinės chirurgijos centre. Po dvejų metų atvėrė duris ir Vilniaus širdyje. Tai privati medicinos, estetikos ir grožio įstaiga, kur Jūsų laukia profesionali komanda, pasiruošusi padėti ir patarti. Estetus klinikos specialistai ne tik pritaiko savo daugiametę...
Pošiūno klinika
HEMANGIOMOS GYDYMAS

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 13, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
MISIJA IR VIZIJA Mes pasiruošę Jums padėti nuo tada, kai Jūsų mažylis kenčia dėl įgimto defekto ar ligos, iki tada, kai žmogus ruošiasi oriai senatvei ir nori išlikti gražus sau ir savo artimiesiems. Mūsų misija - suderinti daugiametę patirtį ir jaunystės entuziazmą, klasikines medicinos žinias ir naujausias...
AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Adresas: Žirmūnų g. 107, LT-09116 Vilnius.
Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Adresas: Savanorių pr. 79, LT-44208 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
Teisingai sakoma, kad oda yra viso organizmo veidrodis. Sveika oda spinduliuoja vidinį ir išorinį žmogaus grožį bei harmoniją. Vis tik daugelis mūsų nors kartą gyvenime susidūrėme su mažesnėmis ar didesnėmis odos problemomis. Klinika „Sveika oda’’ – specializuota odos ligų ir estetinės medicinos klinika. Joje dirba...
SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Adresas: Savanorių pr. 75, LT-44208 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras, įsikūręs pačiame Kauno centre – Savanorių prospekto pradžioje, turintis strategiškai patogų susisiekimą su kitais miestais, Vilniaus bei Kauno oro uostais, o miesto širdis - senamiestis, matomas tiesiog pro langus. SV plastinės chirurgijos centras – tai prestižinis plastinės ir...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Šildymas dujų balionais arba kodėl dujinis šildymas vėl madingas?
Šildymas dujų balionais arba kodėl dujinis šildymas vėl madingas? 10-14 14:04
Šaltuoju metu opiausia apkalbų tema tampa - šildymo sąskaitos. Ir tai galioja tiek gyvenantiems butuose, kas mėnesį mokantiems pateiktą sumą, tiek gyvenantiems nuosavuose namuose...
Dantų implantavimas ir protezavimas: panašumai, skirtumai ir individuali galimybė rinktis
Dantų implantavimas ir protezavimas: panašumai, skirtumai ir individuali galimybė rinktis 10-14 09:00
Apsilankius odontologijos klinikoje ar savarankiškai besidomint įvairiomis dantų gydymo procedūromis (plombavimu, implantavimu, protezavimu ir kt.), natūralu ir įprasta, kad dažnai kyla...
Baltarusijos KGB: žala dėl "nesąžiningų tarpininkų" siekia 1,5 mlrd. USD
Baltarusijos KGB: žala dėl "nesąžiningų tarpininkų" siekia 1,5 mlrd. USD 10-19 12:50
Baltarusijos Valstybės saugumo komitetas (KGB) įvertino, kad nepagrįsto tarpininkavimo mastai sudaro apie 3% šalies bendrojo vidaus produkto – tarpininkų kišenėse per metus nusėda apie 1,5 mlrd...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar pritariate Prezidento pasiūlytiems mokesčių pakeitimams?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Ford 9,29 +1,98%
Coca-Cola 54,78 +1,84%
AT&T 38,47 +1,75%
Humana 289,26 +1,32%
Western Digital 58,13 -2,50%
CBS 36,75 -2,73%
Macy's 15,12 -4,18%
Boeing 344,00 -6,79%

Žaliavų kainos pasaulyje

Vištiena 1,85 -2,63%
Sidabras 18,16 +5,46%
Benzinas 1,73 +2,37%
Dujos (JAV) 2,58 +16,22%
Anglis 65,75 +0,31%
Apelsinai 0,53 0,00%
Dyzelis 1,94 +6,59%
Kava 2,84 +2,16%