Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Alytaus Energija, UAB LITESKO filialas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Alytaus Energija, UAB LITESKO filialas

Atsiliepimai apie Alytaus Energija, UAB LITESKO filialas

Parašyk savo nuomonę apie Alytaus Energija, UAB LITESKO filialas

Nėra karšto vandens, jokio pranešimo nėra iškabinta, kiek laiko nebus vandens, bandem skambint niekas nekelia negaunam jokios informacijos, du maži vaikai namuose.. Mokam mokesčius, dar nemažus, o pagarbos nulis...
Esame labai nepatenkinti "Litesko". Visada vėluoja atlikti savo darbus ir tolina karšto vandens pajungimą. Ant durų būna užlipintas lapelis, kad karšto vandens nebus tada ir tada, o iš vakaro pakeičia nauju, kur karšto vandens nebuvimą pratęsia. Mums, turintiems mažų vaikų, tai labai aktualu, nes planuojamės dieną. Kiek žinau, kituose miestuose skuba sutvarkyti šiuos darbus, o pas mus kiekvieną kartą vilkina. Juolab, kad tenka naudotis karšto vandens skaitikliu, net ir nesant karšto vandens, nes šaltas vanduo yra ledinis. Būtų malonu, kad iš karto būtų pateikiama informacija kiek laiko nebus karšto vandens, o ne kiekvieną kartą iš vakaro pratęsiama.
As, esu tik vartotoja, gaunanti paslaugas{karsta vandeni, pagal laikmeti siluma, vonioje yra vadinamas gyvatukas}

Mes esame visi sios zemes zmones, neziurint i tai koks yra statusas., labai daznai mes pamirstame visa tai. Kuomet vartotojas turi isiskolinima jusu imone kosminiu greiciu perduoda vartotoja anstoliams. Kuomet vartotojui iskyla problema ji sprendziama vezlio zingsnelio greiciu. Juk Tu tik vartotojas, esi mazas sapelis ant gyvenimo kelio.
Mieli ponai, drisiu priminti, kad kiekvienam is musu reikia tiek nedaug tik laselio paprasto zmoniskumo.

pagarbiai vartotoja
Balandžio aštuntoji. Kažkada fašizmas buvo iš vienos pusės nugalėtas, bet vėl nubudo...
Koks žodis įdomus iš trijų skiemenų, kurių reikšmės žmogus, šizofrenija, aš ir galūnė. Įdomu :)))

IŠKLAUSIAU VAKAR ALYTAUS M. SAVIVALDYBĖS TARYBOS POSĖDŽIŲ ĮRAŠUS IR TUOS KLAUSIMUS, KURIUOS JUMS REKOMENDAVAU KLAUSYTI PASKUTINIAME POSĖDYJE 2017-04-27.O, koks vaizdelis, kokia kalba.24 klausimas aiškus be žodžių, o 7 ? CHA-CHA.
NETEIKSIU NIEKO, nes šizofrenijos pagydyti ir įrodyti neįmanoma Alytuje.Tokia medikų išvada.Reikia laukti kadencijos pabaigos. Gal būt, bus išrinktas plačių pažiūrų, laisvai, dalykiškai mąstantis, jaunas meras ir vyriausybės atstovas, o ir JŪS neamžini.Ar vadovas jau ne pensijinio amžiaus?TIEK. ATSIPRAŠAU, KAD BELDŽIAUSI, AŠ NEŽINOJAU, KAD... na taip:)))). Būkite laimingi miegodami ant maišo pinigų gautų iš valstybės biudžeto sukčiaujant, kartu su Alytaus m. savivaldybės MERU, ADMINISTRACIJA IR SAVIVALDYBĖS VYR.TEISĖS SPECIALISTU IR SAVIVALDYBĖS UAB ALYTAUS BUTŲ ŪKIO DIREKTORE.TEISĖJAIS.
su MEILE VIDA:))))
Ar taisysite klaidas. Informacija jau anksčiau pateikta. Sakote, kam taisyti -Alytaus ir tęstinumo principu Kėdainių apylinkės teismai ieškinius su žodeliais, , manytina'', , , tikėtina'' tenkino UAB Alytaus butų ūkio ir tęstinumo principu Alytaus energijos ieškinius.
O aš sakau Lietuva okupuota vagių.Vadinasi, savivaldybėje tęstinumo principu vyksta sukčiavimas. Jūs esate partneriai.
Klinikinio mokslinio tyrimo /Elgesio medicina/ aktą apie skurdinimo procesą Alytaus miesto savivaldybėje teikiu.
Prabėgo mėnuo kaip viena diena. Jūsų į teismą nedaviau, nes Jūs skaičiavimo šilumos energijos duomenis Daugų g. 3 namui, tęstinumo principu, 2003-11 perėmėte iš Alytaus m. savivaldybės turto ir verslo skyriaus ir jai tiesiogiai pavaldžios UAB Alytaus butų ūkio, kuri iki to momento rinko už visas komunalines paslaugas įskaitant šilumos suvartojimą.
Šiluma skaičiuojama pagal nustatytą priklausomybę - formulę, kurioje svarbi kiekviena dedamoji.2002 m. Jūs šypsojotės ir stebėjotės :, , Matai, ką jie daro>..'' Taip- mačiau ir norėjau ištaisyti klaidas. Kai kas pavyko padaryti...

Kodėl vėl Jums rašau? Alytaus m.savivaldybės, , išminčių'' metodikų pagrindu turėjau permokėti apie 11 litų tuo metu daugiau negu priklausė ir tik už šilumos energiją, bet, , išminčiai'' manipuliavo plotais ir už kitas komunalines paslaugas, bet jūsų tai neliečia. Bendraujant su jumis liko geras, žmogiškas prisiminimas. Daugiau informacijos vėliau. Liudiju JUMS. Tie, savivaldybėje patys muša, patys rėkia, teisia ir taip deklaruojama demokratija :). Ryt tarybos posėdis. Stebėkime kaip ten bus pasisakoma 7, 24 klausimais. Tų raštų reikėtų analizei.Gaukite. Aš iš Alytaus ištremta:)))?
Gerbiamieji, pirmiausia pasikalbėkime, o tik po to darykite išvadas. Žinau, Jūs mokėjimų, , metodiką'' tęstinumo principu Daugų g.3 namui perėmėte 2003 m. lapkričio mėn. iš UAB Alytaus butų ūkis, kuri yra Alytaus miesto savivaldybės įmonė ir tiesiogiai pavaldi turto ir verslo /ekonomikos/ skyriui./ Savivaldos įstatymo čia nekomentuosiu:/
Tęstinumo principu Sutartis nepasirašyta. Prašėte, bet negavote:)). Teisėjai prievartavimui buvo suteneriai:))) Nepavyko.
PAŽAIDĖT, PASIDŽIAUGĖT, PAGULĖJOT ANT MAIŠŲ PINIGŲ IR GAL GANA? Bet kaip sau norit.
Pagarbiai Vida.
2017-03-26 Geros JUMS kloties. Ar buvote ir esate teisūs, tikiuosi, išspręs Kauno administracinis teismas. Tikiuosi, kad kartu su Alytaus m. savivaldybės politikais, šiuo metu pasivadinusiais piliečiais, grąžinsite sukčiavimo principu pasisavintą lietuvišką, o dabar europietišką valiutą per nemokius gyventojus į valstybės- savivaldybės biudžetą.
O jeigu ne, vadinasi, vagių politika toliau Alytuje klestės remiama Alytaus rajono apylinkės teismo.Deklaracijos ir gyvenimo aplinka rodo, kad esate labai turtingi ir laimingi. Juk Alytaus m. savivaldybės kontrolės tarnyba įsikūrusi Alytaus energijos vadovo namų tvoros pašonėje. SAUGO. Ar blakes ir vadinsime piliečiais vien dėl to, kad jos siurbia gyventojų kraują tęstinumo principu?
Lietuvos Respublikos vardu, asociacijos Mes- Lietuvos vaikai vardu, įstatymų, Vyriausybės metodikų viršenybės vardu VIDA /ištremta vagių ir jų rėmėjų- teisėjų iš Alytaus/
STOT. TEISMAS ATEINA... Už Alytų, vaikai žygį tęsiu, bet dabar kitaip.
Vida 2013-05-14 09:32:31
2000-2002 m.mokėjimus už Alytaus energijos teikiamą Šilumos energiją reikėjo mokėti į UAB Alytaus butų ūkio
kasą. Kiek mokėti apskaičiuodavo UAB Alytaus butų ūkio kontora. Alytaus butų ūkio akcininkai, pasirodo, yra Alytaus m. savivaldybės politikai, todėl šios bendrovės pagrindinis tikslas kuo daugiau surinkti lietuviškos valiutos.
Tuo tikslu, pasitelktos kitos valstybinės įstaigos: valstybės įmonė registrų centras, teismas. Juk visur dirba žmonės, siekiantys miegoti ant maišo pinigų... Nuo 2003-11 į šį procesą buvo įtraukta Alytaus Energijos, UAB
LITESKO .
Notaro išduotu įgaliojimu Vida atsakinga už Daugų g,3 117 buto administravimą. Mokėjimus sustabdė LR BK pagrindu. Atiduosiu viską tik išaiškinsiu
Jūsų suktybes, biudžeto eikvojimo mąstą per nemokius gyventojus, nors trukdo teismas!!!? ALYTUJE.
MYLIME JUS. Ačiū už informaciją. Pagarbiai Vida Vakauskaitė
Teisė apbsoliuti sąvoka.
, , Teisė yra nesunaikinama. Todėl išorinė nusikaltimo manifestacija yra tokia niekinga.
Niekingumas yra nusikalstamos veikos esmė.Betgi tas, kuris yra niekingas, toks turi ir rodytis.
Ar nusikaltėlis nusikalsdamas yra protingas ir laisvas?Ar būtų protinga beprotį traktuoti kaip protinga žmogų?
Tai reikštų ką nors laikyti tuo, kuo jis NĖRA.

VALSTYBEI protas ne tik vadovauja- taip mokė Kantas- bet ir pati valstybė yra proto išraiška.
, , Valstybė savaime ir sau yra dorovinė visuma, laisvės įkūnijimas.Valstybė yra dvasia, kurioje pasaulis sąmoningai realizuojasi.
O! JŪS UAB -ATSIPRAŠAU. SUDERINKIM TEISES IR PAREIGAS. IŠTAISYKITE KLAIDAS. AR GALIT?
LITESKO.
Notaro išduotu įgaliojimu Vida atsakinga už Daugų g, 3 117 buto administravimą. Mokėjimus sustabdė LR BK pagrindu. Atiduosiu viską tik išaiškinsiu
MYLIME JUS. Ačiū už informaciją. Pagarbiai Vida Vakauskaitė

EV Sprendimai
Adresas: Taikos g. 4, LT-89116 Mažeikiai.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; elektros instaliacijos darbai; energetika; kompresoriai, siurbliai; mažmeninė prekyba; santechnika; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB „EV sprendimai“ – 2009 m. įsikūrusi įmonė, savo prioritetu pasirinkusi atsinaujinančią energetiką. Mūsų tikslas - atsinaujinančių energijos šaltinių rinkoje pirmaujanti, patikima, visuomenės gerbiama kompanija. Atsinaujinanti energija yra itin svarbi žmonijos gerovei – ji gali sumažinti aplinkos degradavimą...
Jukata
Adresas: Piliakalnio g. 3, LT-46224 Kaunas.
Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; elektros instaliacijos darbai; energetika; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; matavimo prietaisai; pramonės įrengimai; projektavimas.
Jukata, UAB šiuo metu ieško darbuotojų: reikalingas elektromontuotojas! Skambinti tel. 8 644 05449 UAB „Jukata“ PASLAUGOS: Technologinės galios įrangos montavimas, technologinės galios įrangos derinimas ir technologinės galios įrangos paleidimas Kaune, Kauno regione Automatikos ir valdymo skydų surinkimas...
PROMONTA
Inžinerinių sistemų projektavimas ir montavimas

Adresas: Kulautuvos g. 45A, LT-47190 Kaunas.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; automatizavimas, automatika; elektros dalys ir įranga; elektros instaliacijos darbai; energetika; inžineriniai tinklai ir sistemos; pastatų administravimas; priešgaisrinė sauga, sistemos; projektavimas; statyba; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; šviesos sistemos, šviestuvai; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Promonta“ - tai daugiau nei 10 metų veikianti įmonė, kurios pagrindinė veiklos sritis yra statinių inžinerinių sistemų montavimas, projektavimas bei priežiūra. Mūsų sėkmės garantas – kvalifikuoti specialistai, ilgametė patirtis, finansinės būklės stabilumas, patikimi partneriai ir tiekėjai bei nuolat...
Ekokodas
IZODOM2000 LIETUVA

Adresas: Verkių g. 48, LT-44499 Kaunas.
Veiklos sritys: energetika; konsultacijų paslaugos; nekilnojamasis turtas; projektavimas; statyba; statybinės medžiagos; šildymas, įrenginiai; tarpininkavimas.
Izodom2000 technologijos unikalumas Izodom2000 technologija yra skirta greitai ir kokybiškai statybai Izodom2000 elementai yra tarsi LEGO kaladėlės, kurias sudėjus ir užpildžius betono mišiniu sienos yra GALUTINAI baigtos Izodom2000 sistema išsprendžia 3 iš 5 būtiniausių sąlygų pasyvaus (A+, A++) namo statyboje...
DNV GL Lietuva
DNV GL - Business Assurance Lietuva

Adresas: K. Donelaičio g. 62-501, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; energetika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; kuras, naftos produktai, degalinės; laivų remontas, statyba; maisto gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mokymo kursai; pramonės įrengimai; sertifikavimo paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
Business Assurance - tai pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įstaiga. Mes bendradarbiaujame su bendrovėmis, siekdami užtikrinti jų organizacijos, produktų, darbuotojų, įrenginių ir tiekimo grandinių veiksmingumą, pasitelkiant sertifikavimo, vertinimo ir mokymų paslaugas. Priklausydami DNV GL Group, 2 000 Business...

Iliustruotoji istorija: Stalino budelis nužudė milijonus
Iliustruotoji istorija: Stalino budelis nužudė milijonus 07-20 16:57
Josifo Stalino užmiesčio namas skendi nakties tamsoje, kai 1953 m. kovo 2 d. juodas limuzinas sustoja priešais žaliai dažytą pagrindinį diktatoriaus vilos Pamaskvėje pastatą. Atsiveria galinės...
Vaikams – pigesnė "McLaren 720S" versija
Vaikams – pigesnė "McLaren 720S" versija 07-20 16:26
Šis automobilis atviru kėbulu, pakeliamomis durimis, garso arba vaizdo įrašus grojančia multimedijos sistema ir autonominiu (nors tiksliau – nuotoliniu) valdymo režimu parduodamas vos už 350 Eur.
Rusija konservuoja AE statybą Kaliningrade
Rusija konservuoja AE statybą Kaliningrade 07-20 15:16
"Rosenergoatom" skelbia, kad 2019 m. Baltijos atominės elektrinės statybos konservavimo darbams skirs beveik 0,5 mlrd. RUB.

Ar Lietuva turėtų mažinti akcizus alkoholiui?

Kraft Heinz Co 31,54 +1,58%
American Express 124,82 -2,79%