Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninė, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninė

Atsiliepimai apie Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninė, VšĮ

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninė, VšĮ

Esu pasibaisėjus daktarų abejingumu ir nežmoniškumu.. Nesuprantu visiškai, kam jie duoda priesaiką ir dirba, jei taip nekenčia savo darbo ir elgesi taip bjauriai, kad norisi kaukt.. Kelintą kartą tenka su mažom dukrytėm papulti pas echoskopuotojus, tai nors pabėk.. Nemandagūs, nemoka elgtis su vaikais, ir net ne kompetetingi paaiškinti ką jie mato..Esu pašiurpus ir apmaudu, kad net parašius skundą niekas nekeistų.... Vieninteliai skyriai kurie nenuvylė ir elgiasi kaip su žmogumi tai akušerijos, gimdyvių bei vaikų reanimacija.. Va čia tai apskritai tobulos moterys dirba... Tačiau grįžtant į pradžią, sunku suvokti, kad šitie "daktarai" echoskopuotojai žmonėmis turbūt laiko tik tuos, kur jiem pravartu ir kurie pagal juos jau skaitosi ponai....
Suprantu, kad po karantino daug žmonių užplūdo ligonines, tačiau jūs man paaiškinkit, kokiu principu dirba registratūra, jei nuo darbo pradžios 2 valandas bandai prisiskambinti ir iš 150 skambučių nei vieno "sėkmingo" kviečia ir niekas neatsiliepia. Gal registratorės kavytės namuose galite atsigeri????
Noriu padekoti visam vaikų ligų skyriaus personalui už rūpestį, gerumą ir profesionalumą gydant mūsų dukrytę Emą :)
Teko ir man pabuvoti lapkričio 1 dieną priėmimo skyriuje.Tokios nemalonios gydytojos neteko sutikti.Pavardes nežinau.Ji neurologė.Tipo tau čia nieko nėra.Bet kaip tu negali net oro įkvėpti ir skauda.Po to apžiūrėjo būtinais gydytojas, ir pasirodo tarpšonkaulinis nervo uždegimas.
Sveiki, kadangi įsimenu daugiau gydytojų pavardes nei vardus, tad šiuo atveju paminėsiu pavardes. Visos savo šeimos vardu noriu padėkoti kardiologams Laurušonienei bei anksčiau jūsų įstaigoje dirbusiam gyd. Cikanavičiui, kurių dėka po 2014m patirto sirdies raumens uždegimo, apsiėjau be didesnių pasekmių nes buvo man skirtas ambulatorinis operatyvus gydymas, tai pat noriu padėkoti vaikų chirurgui Juozui Grambai, ir vaikų neurologei už detalias rekomenduotas konsultacijas ir savo sūnaus apžiūra bei paskirtas mankštas puikūs gydytojai, vaikutis žymiai pasidarė aktyvesnis, tai pogi noriu padėkoti ginekologei Maciulevičienei ir jos kolegai Salikliui bei visam ginekologijos personalui už tai kad mano draugei kaip ji gulėjo ligoninėje visokeriopai buvo rūpinamasi, o praeitą pavasarį kaip atsinaujino man pačiam kelio sąnario trauma tikrai puikiai konsultavo ir skyrė gydymą traumatologas Leketas, bei reabitologė Dimšienė, žodžiu dar kartą pagarbiai dėkoju visai ligoninės gydytojų komandai, tikrai esate aukšto lygio specialistai.:)
Noriu padėkoti Vidaus ligų 1-ojo skyriaus daktarų tandemui - vedėjai Vidutei Vitkauskienei ir gydytojui rezidentui Povilui Bardzilauskui. Dvi savaites Jūsų priežiūroje praleidusi mamytė sakosi gydyta ne tik vaistais, bet ir gerumu, atida, švelnumu. Ligos patale visi tampame labai pažeidžiami, atmintin įsirašo kiekvienas gydytojo ištartas žodis. Jų, teigia mamytė, buvo daug: guodžiančių, keliančių ūpą, kupinų solidarizavimosi su savo pacientu. Motina labai vertina atliktus išsamius sveikatos tyrimus, nesidairant per petį į jos amžių. Tad už demonstruotas kompetencijas, jautrų požiūrį, kantrybę, už taktą ir atsidavimą ligonių reikalams - labai Jums AČIŪ.
Pačius gražiausius padėkos žodžius mamytė adresuoja skyriaus slaugytojoms. Dieną naktį koridoriais bėgte, bet prie ligonio lovos jau kitaip - atidžiai, dėmesingai, atsiklausdamos, pasitardamos, pasiūlydamos mažas, bet tokias reikalingas paslaugas - kad ir karšto vandens stiklinaitę. Už dosniai dalijamą rankų šilumą ir netaupytus žingsnius - nuoširdžiai AČIŪ. Mums abiem buvo nuostabu sutikti vienoje vietoje tiek daug kasdienės rutinos neįveiktų asmenybių. Tegu šio skyriaus medikų kolektyvui likimas atlygina šimteriopomis malonėmis.
Tačiau po padėkų - ir šaukštas deguto. Apie tai rašyti sunkiausia, bet privalau dėl kitų pacientų. Net ir išvykdama iš ligoninės, motina tvirtino: jei šalia nebūtų buvę lydinčio asmens, iš ligoninės Priėmimo - skubiosios pagalbos skyriaus ji tą patį vakarą būtų išsiųsta namo. Dėl tos pat priežasties - tikimybės po apžiūros būti išsiųstai namo, - motiną kviesti greitąją pagalbą pavyko įkalbėti tik atvykus į Alytų. (Pastaba: apie greitosios pagalbos ekipažą galime atsiliepti tik palankiausiais žodžiais.) Kokia turi būti bloga patirtis, kad komplikacijoms grasinant gyvybei bijotum kreiptis skubios pagalbos? Tačiau šioji tokia. Mano giminaitė, „dėl puokštės“ mamos ligų čia jau tapusi beveik sava, tvirtino, kad mums pasisekė, nes apžiūrą esą atliko „bene maloniausias priimamojo gydytojas“ - ji juos jau atrenka pagal apibūdinimą ir žino, ko tikėtis, kokios atsikalbinėjimo guldyti į ligoninę formulės bus pritaikytos. Jos patirtis čia - daug liūdnesnė ir piktinanti. Atvirai kalbant, lankydama mamą per porą savaitgalių iš pirmų lūpų prisiklausiau nemažai apmaudžių priimamajame išgyventų abejingumo istorijų.
Gerb. Ligoninės administracija, subūrusi kvalifikuotą specialistų komandą, daugybe atvejų pelniusią ligonių ir jų artimųjų pripažinimą, pasitikėjimą ir dėkingumą, ar ne pats laikas būtų padaryti tvarką ir čia, priimamajame?
Noriu padekoti apskritai visiems kas padejo gimdyti ir po gimdymo kaip perkele labai visi draugiski ir padejot aciu
Noriu padėkoti daktarei R.Janulynaitei už diagnozės nustatymą ir puikų gydymą. Labai šilta, rūpestinga daktarė.

Taip pat daktarei R.Juknelienei, pavasarį išgelbėjusiai mano vyrą A.Baranauską nuo stipraus plaučių uždegimo, Esam labai dėkingi už puikų ir malonų, rūpestingą kontaktą visam jos vadovaujamam personalui. Linkim daktarei geros kloties darbinėje veikloje ir asmeniniame gyvenime.
Rima Baranauskienė
Vakar, 2019-08-25 dieną atvykau į priėmimo skyrių dėl įtariamo uždegimo. Pralaukiau laukiamajame pusantros valandos kol mane priėmė. Buvo kažkokia merga praktikantė, kuri man pamatavo spaudimą ir sakė, kad mano spaudimas yra per aukštas. Padarė kardiogramą ir pasakė, kad kardiograma yra gera. Tada, padariau šlapimo tyrimą ir pasikvietė mane praktikantė su sesute suleist man lašelinę. Tą praktikantę pamokino kaip man pastatyti lašelinę. Ok, pastatė. Sulašėjo lašelinė, pakviečiau sesutę ir laukiau atsakymų. Gydytoja (jos tokia net nepavadinčiau) Edita Laurušonienė žiūri į mano atsakymus ir nieko nesupranta! „Tai čia geri tyrimai, nors leukocitų šiek tiek padidėję, bet čia nieko, antibiotikų tikrai nereikia skirti“ - sakė ji. Tą dieną buvo man naktinė pamaina ir jai tai pasakiau, ji manęs paklausė: Tai į darbą nenori eit, ane? Aš atsakiau, kad būtų sunku atidirbti naktinę pamainą mažai miegojus ir dar kitame mieste. Ir ji man sako „palaukit“ ir kažkur išėjo! Laukiu, laukiu, pusvalandis praėjo, o jos kaip nėra taip nėra. Ir aš nežinau ar man skambinti meistrui ar man duos biuletenį, juk nieko man ji nepasakė, kad žada man duoti biuletenį. Pasiteiravau kitos sesutės kur dingo daktarė, aš labai skubu. Ji atkirto, kad ne aš viena esu priėmime ir daugiau yra pacientų. Po 10 minučių kažkuri seselė nuėjo ir ją pašaukė ir Edita Laurušonienė tikrąja to žodžio prasme pradėjo ant manęs rėkti, kad aš keliu skandalą, kad ji man buvo išėjus per kitą kompiuterį pildyti biuletenio, KURIS MAN NEPRIKLAUSO ir kad tas kompiuteris „stringa“. Aš jai atsakiau, kad jūs man nesakėt jog einat man pildyti biuletenio, jūs sakėt žodį „palaukit“ ir kažkur pusvalandžiui išėjot. Ji man atkirto, kad einu aš tau visai atšauksiu biuletenį, tau jis visai nepriklauso! Sakau: gerai, eikit atšaukit, aš skambinu meistrui tada ir viso gero! Paskui apsiraminus man davė biuletenį dviems dienoms prie mano akių atsisėdo prie kompiuterio ir tik tada supildė man biuletenį. Dar į akis melavo, kad buvo išėjus man biuletenio pildyt pusvalandį laiko! Padavė lapus, apsisukau ir išėjau. Bet čia dar ne istorijos pabaiga! Šiandien, 2019-08-26 buvau poliklinikoje pas savo šeimos gydytoją. Pasakiau, kad buvau priėmime ir man pamatavo spaudimą, kur praktikantė teigė, jog mano spaudimas yra aukštas! Daktarė pažiūrėjo atsakymus ir pasakė, kad mano spaudimas visai neaukštas, o normalus, kodėl ji sakė, kad jis aukštas? Mano gydytoja nusiuntė mane darytis ekstra šlapimo tyrimų ir ką jūs manot? Leukocitų - 500! UŽDEGIMAS. Prirašė antibiotikų. Kai nunešiau šlapimo tyrimus sesutė net išsigando, paklausė ar nesergu mėnesinėmis, sako: siaubas, kas čia darosi! Tai va jums ir Alytaus priėmimas. Bučiau nenuėjus šiandien pas savo gydytoją tai nežinau kaip man būtų užsibaigę. Už ką mes mokame kiekvieną mėnesį psd po 40 eurų? Už tai kad prireikus pagalbos būtumėme apšaukti? Supuvus Lietuvos sveikatos sistema.
Turiu parašyti du atskirus atsiliepimus - padėką ir skundą apie Vidaus ligų I skyrių.
Praėjo jau beveik du mėnesiai po tėčio mirties.Pirmiausia dėkoju palatos gydytojai Jūratei Jauneikienei, med. sesutėms, slaugutėms. budinčiam gydytojui (tai buvo birželio 4d.) A.Jankauskaui, kad padarėte viską, kad palengvintumė tevelio paskutines gyvenimo dienas. Ačiū Jums už suteiktą pagalbą. Sėkmės sunkiame darbe ir asmeniniame gyvenime.
O dabar apie šio skyriaus garbingo amžiaus gydytoją O.Šiugždinienę.Tėtis gulėjo ligoninėje 10 dienų ir du kartus budint šiai gydytojai susidūriau su jos nekompetencija, net pažeminimu.Aiškiai matosi, kad jai per sunku dirbti, baigiantis dienai jau taip "pavargusi", kad nereguoja nei į personalo, nei į artimųjų prašymus padėti mirštančiam ligoniui.Pirmą kartą sesutė nuėjo pakviesti konsultacijai, nes ligonis pasituštino kraujais, ji pasakė, kad neateis, o antrą kartą po dviejų dienų ligonis negalėjo šlapintis.kentė skausmus prašiau ir aš, ir med. sesutės, kad įvestų kateterį (be gydytojos raštiško nurodymo med. seserys negali), bet ji liepė duoti gerti vandens nors žmogus jau nei gėrė nei valgė tik lašalinėmis buvo gyvas.Mane išvis ignoravo, Aš nuo jos neatstojau ir mažai trūko, kad būčiau ją viasip iškoneveikus, bet laimei 20 val. atėjo budintis gydytojas A.Jankauskas, kuris, išklausęs mane, per 5 min atliko visus reikalingus veiksmus. Dar kartą jam dėkoju.Tokie turi būti daktarai, o senelei "gydytojai" jau pats laikas namo ant pečiaus snausti.
Labai blogas požiūris į pacientą. Žmogus, turintis 190 kraujospūdįį, atvykęs lydimo asmens, į priėmimo skyrių turi laukti apie 4-5 val.chirurgo. Kaip manote, ar tai yra normalu???
Teko atsidurti šios ligoninės akušerijos skyriuje, 36 sav del pilvo skausmu.Priemime dirbusios moterys tikrai buvo labai paprastos ir malonios, punkte dirbančios sesutės/akušerės taip pat, bet tu viskas ir baigėsi.Po 3-4 val palatoje pagaliau mane pasikvietė daktaras, vedejas skyriaus apžiūrai, turėjau vaginalinę apžiurą ultragarsu, komentaras vienas kaklelis ilgas ir niekam nepasiruošęs.Viskas grįžau į palatą gavau skysto pavidalo valerionu lašų ir lašelinę, tai dienai tiek..Taip ir nesupratau nes pilvo skausmai praėjo dar tik nuvykus į ligoninę, vaisiaus judesius jaučiau puikiai..Jokių kitų tyrimų man nebuvo paskirta nei vakar nei šiandien ryte, laukiau gydytojo ilgiausiai.10 ryto man vėl atvažė lašelinę, aš jos atsisakiau nes be jokio paaiškinimo kam man ji skirta tikrai nenorėjau lašintis.Prieš 12 val sulaukiau pono gydytojo.Paklausė kaip jaučiuosi, psakiau jog puikiai ir kad mane išleistų namo nes nežinau priežasties kodėl esu laikoma, tai daktaras tiesiog pasiuto, liepe gultis ant lovos grubiais judeliais apčiuopė vaisiaus padetį, paskui sako o kokių jūs tyrimų norit? Aš sakau bent vaisiaus echo, kraujo ir šlapimo.Jis man atrėžė kad tie tyrimai nieko neparaodys o mane laiko dėl gresiančio persileidimo? Man labai idomu iš ko tai buvo nustatyta kai vienintelis tyrimas buvo gimdos kaklelio echo kuris neparode jokiu indikaciju.manau tokiam žmogui išvis nederetų dirbt.
Labai noriu padėkoti Linai Džėjaitei. Jauna, bet kompetentinga, aukšto lygio specialistė, išmananti ir mylinti savo darbą. Labai, labai jums ačiū. Dėkoju Jums ir linkiu visokeriopos sėkmės.
Labai noriu padėkoti ligoninės vaikų chirurgams už gerai atliktas operacijas mano vaikui. Dėkoju ir visam chirurginio skyriaus personalui už rūpinimąsi ir priežiūra. Ačiū Jums už atsidavimą savo darbui, dėmesingumą, malonų bendravimą. Ačiū Jums. Linkiu daug daug sveikatos ir visokeriopos sėkmės, mielieji, Jūsų gyvenime.
Sūnaus Tomo ir savo vardu norime padėkoti gydytojai neurologei Danguolei Tučkienei už ypatingai atidžią priežiūrą, rūpestį, atliktus tyrimus, suorganizuotą reabilitaciją. Šios gydytojos dėka žinome, ką toliau daryti su dar viena sportine trauma. Va, ką reiškia žmoniškumas, kai tai net nepriklauso padaryti, o žmogus atsakingiausiai net tuo pasirūpina :) Linkime kuo daugiau gražiausio gyvenimo džiaugsmo gydytojai Danguolei :) Tomas ir Laima
Raimonda Remeikienė
2018-08-17 17:04:51 IP 4ljgqov
Esu labai dėkinga akių gydytojai Steponaityteo už mielą, kompetentingą operaciją, malonų ir nuoširdų priėmimą. Ačiū Jums. Tai profesionali gydytoja. Rekomenduoju
Labai esu nepatenkinta Alytaus priėmimo skyriumi dirbusiu praeitą naktį, personalas buvo grubus; nepatenkintas. Atvykau į ligoninę su greitąja 23 h, buvo slaugės nepatenkintos, iš skausmo negalėjau net sėdėti. Tyrimų laikiau visą valandą. Elgėsi kaip su gyvuliu kokių. Suprantama juk vėlus paros metas ir negalės susėdę gurkšnoti kavutės. Pirmas ir paskutinis kartas buvo, kad vykau į šią gydymo įstaigą....
Emilija Makstutiene
2018-06-27 15:11:14 IP 28mesp7k
Dekoja uz dukrai atlikta tyrima 2018. 06. 25 diena, kuris reikalavo daug kantrybes bei nuosirdumo. Nuostabus specialistai ir aukstos kokybes aptarnavimas. Dekoju anesteziologu brigadai, gyd Vilmai Janciukienei, Anesterijos b.prakt slaugytojai Vidai Zailskienei. Endoskopiju brigadai, Gyd. Sigitui Katkeviciui, b.prakt. slaugytojai Ritai Liaurukienei. JUS tikri angelai. Stiprybes. Prie padeku taip pat prisideda jusu paciente Kristina Trakseliene. Atsiprasom uz klaidas jaigu ju padarem rasydami.
Rašau padėka Neurologinio skyriaus gydytojams ir aptarnaujančiam personalui, kurie nuosirdziai rūpinosi mano mama, gegužės 1-7 dienomis, didelis ačiū visam kolektyvui !!!!
balandzio 16 darbe buvo sunkiai suzeistas mano vyras, reanimacijoje jam bande ideti kateteri i slapimo pusle 3 kartus, bet nesugebejo.TAI buvo padaryta tik kaune.
Labai dekoju Alytaus ligonines priemimo skyriuje kovo 30d. dirbusiems medikams. Kurie sugebejo teisingai nustatyti diagnoze ir prisidejo prie pirminio gydymo. Jeigu ne Alytaus medikai, nezinau ar buciau laimingai pasiekusi Kauna.
Aciu Jums uz operatyvia pagalba ir sekmes darbuose.
Aciu Jums uz operatyvia pagalba ir sekmes darbuose.
Apie 1 vidaus ligų skyriaus personalą,
nors jau praėjo nemažai laiko nuo mylimos mamytės mirties (2018 03 08), tačiau negaliu pamiršti personalo profesionalumo, nuoširdumo ir pagalbos sunkią gyvenimo akimirką. Šiais laikais nuolat girdime kalbas apie nekompetentingus medikus, nepriežiūrą ir žmogiškumo trūkumą, todėl noriu labai pasidžiaugti, kad Alytaus ligoninėje dirba tokie puikūs specialistai. Atskirai norėčiau padėkoti vidaus ligų gydytojai Vidutei Vitkauskienei ir jos vadovaujamam personalui. Ačiū Jums už suteiktą pagalbą, ramybę ir žmogiškumą sunkiu metu. Stiprybės ir lai nuolat visur lydi jus sėkmė!

Jadvyga Semelevičienė
Bandem issikviesti greitaja, taciau pradejus diktuoti duru pertrauke ir pasake, jog 5 skaitmenu ir zvaigzdutes duru kodo nesugebes ivesti. Paklausus ka tuomet daryti, atsake, kad ziureti pro langa ir laukti. Taciau langu i aikstele mes neturime, todel buvo paprasyta paskambinti, kai privaziuos. Atsakymas-neskambinsim cia jums ir taip turim ka veikt. Klausiam kada bent apytiksliai zada atvaziuot - nezino.
Neseniai teko patirti "kurioza": atvaziavom i priimaji su 2 metu dukryte. Daktare (gaila, kad pavardes nepamenu) senyvo amziaus, skubino tvarkyt reikalus del guldymo. As, gultis negalejau, nes maitinu mazesne dukryte, gali gultis tetis, bet kadangi tetis, tai jau gulet dvivietej negalima, nes turi gulet suaugusieji tos pacios lyties. Rimtai?? taisykles sovietmeciu kvepiancios, cia tikrai pas jus tokia "politika"? Pagulde i infekcini. Kai atejau aplankyt, tai vos nenukritau, jai koridorium einant buvo baisu, o iejus i palata - SAKES! Ir bendras tualetas? Vaiku infekciniam? Juokaujat? Palatoj sienos apsilupusios, laidai pakabinamu sviestuvu izoliacija apvynioti...ir ne viena istorija, kaip su plauciu uzdegimu, angina, bronchitu vaikas paguldomas i infekcini - pasigauna roto virusa (ar koki kita) ir atsiduria reanimacijoj...Kas uz tai atsakingas lieka?
Kad jau tokia sistema ir is suagusiuju ligu darosi pinigus...blogaia bet jau ka padarysi... bet kaip bando pasipelnyti is dar neseniai pasauli isvydusiu leliuku. Tai man yra baisu.... siulo ortopedines pagalveles net neisitikinus ir neisigilinus ar tikrai reikia... gal yra beda gal nera... ai dedam... o kad vaikui tai gali pakenkti jeigu jis sveikas tai nemastot.. turbut priedus gerus uz tai moka... kadangi nepasitikejom nuvykom pas spec. I kita miesta kur istiria nuodugniai o nespelioja kaip ir kas. Gerb Vadlugiene.. gal neeksperimentuokite su tokiais dar nekaltais ir gyvenimo nesugadintais zmoguciais.
Noriu nuoširdžiai padėkoti Alytaus priemimo skyriaus personalui ir budinčiai gyditojai dirbusiems (2017.08.25d 20.00 val-00.20)
Mama buvo apžiūrėta, suteikta pagalba, padaryti tyrimai, viskas paaiškinta ir išaiskinta.Malonus ir kokybiškas aptarnavimas.Jaunutė gydytoja tiesiog sužavėjo.Stiprybės ir ištvermės jums! Ačiū
Niekam nerekomenduoju kreiptis I Alytaus ligonine! Nemoka suteigti net primos pagalbos! Ka jau kalbeti apie tolimesni gydyma! Personalas siurkstus, nemalonus, rekia be priezasties! Kreipkites I didesnius miestus! Labai gaila kad taip merdeja Alytus...
Noriu padekoti 58 kabineto visam personalui už malonų priėmimą ir elgesį, tariu nuoširdū ačiū ir linkiu jums sėkmės
2017-03-17 ligonis
Baisu, savartynas o ne ligoninė! Atvažiuoji su sunkiu ligoniu, kuris jėgų daug neturi ir greit pervargsta, pusė dienos pralauki chirurgo, kuris atėjęs pamaigo pilvą ir išėjęs seselėm pagūžčioja pečiais, nusijuokia ir dingsta nieko nepasakęs! Tyrimų lauki visą dieną, niekas nesiskubina padėt, ko paklausi sako nieko negaliu padaryt!! Siaubas!!! Alytaus chirurgai tik apendicitą moka išoperuot ir nieko daugiau nesugeba!!
Ramune 2012-04-29 16:23:03
ALYTAUS LIGONINES GYDYTOJAI-KOSMARAS!
Niekam nepatariame kreiptis med.pagalbos i sio miesto medikus, vaziuokite bet kur, bet tik ne i Alytaus ligonine!Po dideles avarijos Krokialaukio km., 2012.04.27 19val.Alytaus ligonines medikai, 2 m.vaikui padare kelio rentgenograma, diagnose-sumusimas, ir patare saldyti ledu koja. Suaugusiajam, po rentgenogramos irgi"neiko nerade", nors nuotrauka buvo daryta vienintele ir tik is priekio, kaip nustatinejant plauciu uzdegima, diagnose-sumusimas, ir patare susiverzti krutine bintu, ir isleido namo garantuodami, kad nieko rimto.Apziurinejant abu nuketejusiuosius, nei prie vieno is ju nei vienas is gydytoju net pirstu neprisiliete, nors vaikas spiege nesavu balsu, o tik sugebejo paklausti-kur skauda, ir paziureti i nuotraukas.Po 2012.04.28 Kauno mediku tyrimu konstatuota, kad vaikui yra luzusi desine koja, o suaugusis po daugybes krutines lastos rentgenogramu, po galvos kompiuterinio tomografo tyrimo, paliktas stebejimui ir pakartotiniam krutines tyrimams.L.gaila, kad nezinome gydytoju pavardziu.
Labai gaila, kad jums nepasiseke su gydytojais, bet....Alytaus ligonineje tikrai ne visi gydytojai yra blogi.Ir sioje ligonineje yra labai geru specialistu.Paprasciausiai keli tokie nie kam tike gydytojai sutersia visu gera varda : (
Laba diena noriu papasakot sutuacija su kuria siandien susidurem 7.30 min pas gydydoja Ališauska. Żodziu dukrai 15m gavom siuntima issitirti skrandi, uzsiregistravom tipo pas geriausia endoskopuotoja.Kadangi neteko susidurti su tokia situacija nezinojom kad reikia nestis ranksluostuka.Ir ka jus galvojat uztai kad tamstai gydytojui reikejo atplest kelias serveteles jis atsigavo ant dukros, ne tai kad si procedura vaikui ir taip sudetinga jis ant jos sauke, kad nekriauksetu, nes tipo ir taip neturi ranksluoscio, reikia serveteliu plesyt o dar cia krisuksi.Mergaite isejo verkdama ne nuo baimes ar skausmo, bet uzuot elgesys ramiai atsigavo ant vaiko, gaila kad mergaite pasake tik namie, nes tikrai tokio priesiskumo del ranksluostuko...na nesuvokiamas man toks dalykas.
Teko susidurti su gydytoja D.Kudarauskiene...manau kaip vaiku gydytojai truksta bendro elgesio ir kulturos igudziu...pasirode nepatenkinta ir tiesmuka, aplamai Alytaus V.Kudirkos priemimo skyriuje elgiamasi blogai...kartais jautiesi pazemintas zmogus
Arnas 2016-01-29 12:06:25
Visiškai netikiu nė vienu žodžiu kas ir ką rašo apie Danutę Kudarauskienę. Labai puiki ir išsilavinusi gydytoja.Visada pasirengusi padėti. Prie jos užaugau. Manau, kad čia tik išlepintų vaikelių tėvelių išpūstas burbulas su pagražinimais.
O aš tikiu visais žodžiais, kurie parašyti apie šią personą vadinamą gydytoją, nes man taip pat teko pabendrauti su šia gydytoja. Gydytojai trūksta elementarios bendravimo kultūros. Dirba su vaikučiais, o bendrauti nemoka. Aš nesakau, galbūt yra visokių pacientų, bet juk ji gydytoja.Ir ne bet kokia, o vaikų. Nors pas ją pabuvus atrodo, kad ji ne žmonių gydytoja o žvėrių. Tikrai nenorėčiau pas ją daugiau lankytis.Galbūt tokius gydytojus reikėtų siųsti į žmonių bendravimo kursus
Labai gėdingas, nepagarbus ir žeminantis elgesys gydytojos Elvyros Jaseliūnienės ir jos med sesutės su pacientais. Š.m. rugpjūčio 10 d. baigė daug anksčiau, prieš nosį med. sesutė užrakino duris... Suaugusių registratūros darbuotoja niekur gydytojos nerado. Kitą dieną nepriėmė, nes, pasak Jų, masė žmonių.. Visą valandą sėdėjau ir laukiau nei gyvos dvasios... Bet...
Kaip gali dirbti ir už ką mokamas joms atlyginimas????? Tokie darbuotojai tik teršia gerą medicinos personalo vardą.
sveiki, jau vaiku registraturos darbuotoju mandagumas tai ziaurus paskambini tai atsiliepimas, , nu'' ir pokalbio nebaigus ragelio numetimas......dar taip nemaciusi kad taip bendrautu tokiu istaigu darbuotojai o dar aplamai dasiskambinti vaika ir uzregistruoti yra labai sunku nieks nekelia ragelio...............
Kestas 2013-10-08 17:57:23
Labai pasibaisejom danute kudarauskiene labai neissilavinusi gydytoja, kaipsakant kaimiete prijemus preisaika o atrodo turgaus boba reke ismesti is gydytoju
Visiskai pritariu!
Mano vyras po nelaimingo atsitikimo darbe buvo atvežtas į Alytaus priėmimo skyrių. Vyro abi rankos papuolė tarp besisukančių volų. Buvo nutraukyti nervai ir sutraiškyti minkštieji audiniai nuo pirštų iki alkūnių. Dumbliauskas parašė teismui, kad mano vyras atvežtas su keliais įbrėžimais, sutvarstytas ir išleistas namo. Tačiau mano vyras buvo operuotas ir ligoninėje išgulėjo dvi savaites. Gydytojas Dumbliauskas suklastojo mano vyro dokumentus darbdavio naudai ir niekam Alytuje nei ligoninės vadovui, nei tyrėjams nei teismui neužkliuvo suklastoti dokumentai. Aš turiu du atskirus ligoninės įrašus. Vienas, kad sutvarstytas ir išleistas, kitą, kad gulėjo ligoninėje dvi savaites nors datos sutampa. Pone Dumbliauskai po tokių veiksmų turėjote būti teisiamas, o jūs ir toliau žaidžiate žmonių likimais. Kur žiūri ligoninės vadovas Vasiliauskas?
Praejo jau 2 savaites po tetes laidotuviu, atrodo viskas turi aprimti, bet koki pazeminima jis pajuto paskutines dienas pries mirti guledamas ligonineje pas Daktare Jukneliene nelinkeciau niekam. As galiu suprasti daug ka -mazus atlyginimus, galbut problemas seimoje, siaip bloga nuotaika.... bet kodel reikia viska islieti ant sunkiai sergancio ligonio, kuo jis jums daktare nusikalto. Taip jis labai sunkiai sirgo, jau po savaites jus informavote mama kad reikia pasiimti namo, o deguonies kauke kuri jam buvo butina galima ir isinuomoti. Noriu pasakyti kad tetis buvo sportininkas, valingas zmogus, apdovanojimai veteranu varzybose tai liudija ir isgirsti is daktares Jukneliene kad jis tingi valgyti (po antros operacijos buvo maitinamas mamos) yra ne tik neetiska bet ir ziauru. Daktare Janutieniete kreipiuosi asmeniskai i jus-jusu istarti zodziai "jis tinginys todel ir nevalgo" buvo istarti kelios valandos pries jo mirti. Izeidet mirstanti zmogu ir jo seima (girdejo kiti palatoje guleje ligoniai), pakeisti nieko negalima, bet galbut tai pades jums suvaldyti emocijas su kitais ligoniais.... jeigu jumyse nera uzuojautos geriau nesakykite nieko.
esu labai nepatenkinta gyd. Audrium Matuleviciu, mano vyras buvo priemime su skausmais, jam skaudejo ir spranda ir sirdies plote, kardiograma buvo gera, tyrimai geri, o jis tiesiog issireiske kodel tu cia atvaziavai ir netaupai ligonines pinigu, o jau pries iseinant namo kaip jis atnese tyrimu rezultatus tiesiog pareiske, kad tu esi pagerentis uz tai tau ir bloga, o juk zinau gyvenu su juo kad jis negeria, pries kelias dienas jam bloga buvo skaudejo lieziuvi ir veidas aptirpes buvo, uz tokius issisokimus jam nevalia dirbt tokio atsakingo darbo.
rolandas 2014-10-08 21:46:04
jau perskaiciau ne 1 atsiliepima apie danutes kudarauskienes neprofesionaluma, kulturos nebuvima ir aplamai ytariu kad sie komentarai iki vadovybes nenueina nes kiek zmoniu ja besiskustu ji vistiek dirba ir zmones kolioja.. sendien ir mano seimai teko susidurti su sia mano nuomone PABAISA. mergaite turejo virs 38 temperaturos gydytoja net neapziurejus mergaites pradejo ant zmonos rekt cituoju - ko tu cia ja atveziai. dar gerai atrodo. varyk pas savo daktare. nors mergaite turi astminy bronchita... trumpai tarent : (as pasibaisejes : (
Turiu nusiskundimu apie traumatologa-ortopeda Sauliu Zemaiti, mum israse freiko pagalvele kudikiui tarp kojyciu, teige kad klubu displazija, nepatikejau ir pasitikrinau pas TIKRA specialista kuris dirba kaune, pasirodo musu kojytem viskas gerai, tiesiog idealiai sveiki klubai. Girdejau gandus kad daktaras Zemaitis su tom pagalvelem suka bizny, buvau pakraupus jok skiria gydyma kai vaikas sveikut sveikutelis, niekada daugiau pas jy nesilankysiu, sveika kudiki gali padaryti invalidu!!!! Baisu..
Labai smagu kai Alytaus ligoninėje turi praleisti visą dieną, kad sužinotum tyrimų atsakymus, o jeigu nenori laukti užsiregistruok, taip pasako daktaras, kuris prieš savaitę tvirtino, kad atsakymams nereikia registruotis ateini ir priima, juo labiau pabandžius registruotis pasako kad pakartotinai nėra vietų!!! Žodžiu nesvarbu kad žmogus naktimis nemiega dėl nežmoniškų skausmų, jiems užtenka prirašyti vaistų ir pasakyti MAN ATRODO KAD TAU TAS AR ANAS..."Gerbiamieji" gal pasirūpinkite tokia sistema, kuri būtų suprantama žmogui ir nereiktų laukti visą dieną dėl atsakymo, taip pat pastebėjimas, darbas prasideda 8, 00 val. registratūra paskiria laiką 8.00 val. Daktaras į savo darbo vietą sugeba ateiti 8.40 val. žmonės laukia, bet kas gi čia tokio juk jie neturi ką veikti, sveikata brangiausia reikės ir mėnesį palauks, tai kai kalbama apie daktarų negerbimą, tai gal patiems reiktų pažiūrėti kaip gerbiate pacientus... Ateina jaunas žmogus atsiprašęs nuo darbo ir dar nesugeba jo priimti laiku arba išvis pasiūlo palaukti kai visi pacientai bus apžiūrėti ir tik tada gausi tyrimo atsakymus GRAŽIAI GRAŽU... sistema Lietuvoje tiesiog NUOSTABI, ateina daktarėlis į ligoninę padirba 4 val. ir eina uždarbiauti kitur, o tu žmogau moki kiekvieną mėnesį po 70 lt sveikatos draudimui, bet nesulauki nei pagarbos nei pagalbos ir net žmogiško supratimo. LIŪDNA IR GAILA, KAD ALYTAUS LIGONINĖS VADOVYBĖ NEKREIPIA DĖMESIO KAS IR KAIP DIRBA. ŽINOMA IR SISTEMA KVAILA PADARYTA. ŽODŽIU GREIČIAU NUMIRK TU ŽMOGAU BUS VISIEMS LENGVIAU, TOKS MEDIKŲ ŠŪKIS TURĖTŲ BŪTI. AČIŪ LABAI ALYTAUS LIGONINEI, KURI TAIP "RŪPINASI" ŽMONĖMIS...už tokį elgesį daktarai neverti nei atlyginimo nei pagarbos! Tikiuosi, kad kas nors padarys bent kažkokias išvadas, nes Graudu žiūrėti į kai kurių daktarų aplaidumą.
Sveiki.Kreipiuosi į ligoninės vadovus.Gal galėtumėt patarti, kaip užregistruoti vaikus pas gydytoją ortodontę Urbonavičienę.Jau kelintas mėnuo nepavyksta to padaryti.Kiekvieno mėnesio 15 diena mūsų šeimai tampa išbandymu.Visi kas tik gali budi prie telefonų ir kompiuterių ir vis vien liekame prie suskilusios geldos...Internete registracija atsiranda, kai lieka 0 laisvų vietų, o jei pavyksta prisiskambinti telefonu, tai ragelis arba nekeliamas arba pakeliamas ir iškart vėl numetamas...Taip buvo ir šiandien...Juk mūsų vaikams irgi reikalingas gydymas, ne tik ligoninės personalo, draugų, giminaičių ir kaimynų vaikams...O gal tie vaikai kažkuo ypatingi...Labai prašau atkreipti į tai dėmesį...
Alytaus ligoninė - labai prastą medicininę pagalbą teikianti ligoninė, pacientų daug, o specialistų, teikiančių pagalbą, labai prasta kvalifikacija, neskaitant dar ir to, kad dauguma gydančio personalo yra labai grubūs ir nemandagūs žmonės. Išsilavinimo trūkumas, nemokėjimas ir nenoras kokybiškai gydyti ligonius, etiketo nebuvimas verčia daugelį ligonių rinktis kitas gydymo įstaigas. Šios gydymo įstaigos vadovams verta susimastyti, priimti atitinkančius sprendimus ir keisti ligoninės tvarką bei mokyti medicinos personalą, tarp jų - gydytojus bei slaugytojus etiketo ir bendravimo su žmonėmis įgūdžių, nes dabartinė padėtis yra tikrai baisi. Juk mes visi esame žmonės. Juk visais amžiais būdavo svarbiausia - ne pacientų kiekybe, o gydymo ir geranoriškumo padėti žmogui kokybė. Prisijunkite mielieji piliečiai, kas pritaria mano nuomonei. Ačiū.
Sveiki. Noreciau padekoti Alytaus S.Kudirkos ginekologinem skyriui, skyriaus vedejui daktarui Tiskui, daktarei Tarutienei ir visoms mane slaugiusioms akuserem uz isgelbeta man gyvybe, uz nuostabu slaugyma, rupesti ir malonu priziurejima. Nu nuostabus zmones. Esu labai jums dekinga. Va cia tai personalas.Dar karta dekui. Su didziausia pagarba Gintare.
2012-11-22
Mano dukrą paguldė į infekcinį vaikų skyrių. Atsakinga buvo Danutė Kudarauskienė, aš buvau pasibaisėjąs kaip iš vaiko ėmė kraują. Ji rėkė ant viso skyriaus. Bet pasirodo, kad vaikui kraujo nepaėmė. Atėjo paimti į palatą nr. 6, kraują iš piršto, seselė ėmė kraują iš mano kūdikio, pirštai visi buvo kruvini seselė metė man vatą į veidą ir pasakė, kad iš pradžių reikia sumokėti už elektrą, kad naudojamės virduliu ir kitais prietaisais, mes labai nepatenkinti mokesčių mokėtojai už tokio lygio aptarnavimą.
ALYTAUS LIGONINES GYDYTOJAI-KOSMARAS!

Affidea Lietuva
Radiologijos paslaugos

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 26 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Adresas: Gervėčių g. 14, LT-50152 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras, įsikūręs pačiame Kauno centre – Savanorių prospekto pradžioje, turintis strategiškai patogų susisiekimą su kitais miestais, Vilniaus bei Kauno oro uostais, o miesto širdis - senamiestis, matomas tiesiog pro langus. SV plastinės chirurgijos centras – tai prestižinis plastinės ir...

07-07 20:07
Kultūros paveldo departamentas (KPD) vertina žalą, kilusią dėl Raseinių rajone, Ariogaloje, esančio Čekuvos dvaro nepriežiūros, pranešė BNS.
SAM parengė naujas rekomendacijas grįžtantiems į Lietuvą ir keliaujantiems svetur 07-07 19:32
Sveikatos apsaugos ministerija (SAM), įvertinusi koronaviruso infekcijos plitimo tendencijas kai kuriose pasaulio šalyse, ragina keliautojus imtis reikiamų atsargumo priemonių ir paisyti...
Pandemijos grėsmę menkinusiam Brazilijos prezidentui patvirtintas COVID-19
Pandemijos grėsmę menkinusiam Brazilijos prezidentui patvirtintas COVID-19 07-07 19:11
Brazilijos prezidentui Jairui Bolsonaro, dažnai neigdavusiam naujojo koronaviruso pandemijos grėsmę, nustatyta šio užkrato infekcija, antradienį pranešė Britanijos visuomeninis transliuotojas BBC.

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Goldman Sachs 207,36 +5,05%