Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Alveva

Atsiliepimai apie Alveva, UAB

Skystųjų atliekų tvarkymo profesionalai!

Parašykite savo atsiliepimą apie Alveva, UAB

Jūsų įvertinimas*
0
/
10

Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!

Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.

  Saugos kodas

  Lankytojų nuomonės ir komentarai

  Labai greitai ir kokybiskai dirba vyrukas Kauno, Jonavos raj. Labai patenkinta paslauga. Rekomenduoju 100%!

  Noriu pagirti ALVEVOS darbuotojus už greitai atliktą ir kokybišką nuotėkų išvežimą, mandagų ir išsamų bendravimą. Esu jais labai patenkintas ir rekomenduočiau ir kitiems.

  Nuoširdus ir didelis AČIŪ Jūsų vairuotojui Svajūnui. Begalo kantrus, malonus, draugiškas darbuotojas. Privažiavimas iki objekto dėl sniego buvo sudėtingas.

  Algirdas Paltanavicius

  Puiki įmonė ir šaunus kolektyvas!
  Dėkui!

  Dėkoju už kokybišką ir greitą paslaugą, kaina normali, vairuotojas mandagus, paslaugus. Atvyko sutartu laiku. Rekomenduoju visiems.
  Sėkmės darbuotojams!

  Atsiliepimas tik geriausias visada sutartu laiku niekada nevleuoja is vakaro pasiskambina susitaria pasitikslina vairuotojai mandagus neburba darbo savo padaro kokybiskai...aciu kad yra tokia kantora Vilniuje rekomenduoju visiem! Naudoju ir naudosiuosi ju paslaugomis ir visiem rekomenduosiu!

  Naudojuosi įmonės paslaugomis jau 3 metus ir visuomet tiek pačios paslaugos, tiek bendradarbiavimas yra aukščiausio lygio! Nekartą darbuotojai geranoriškai atlikdavo nuotekų valymą “skubos” tvarka, už tai esu dėkingas! Rekomenduoju!

  Verslas pastatytas ant darbuotojų išnaudojimo, ariama po belekiek valandų už deklaruojamus 737e. į rankas ir žinoma jokių socialinių garantijų. Na bandykit ir čia komentarą ištrinti, gi gadina vaizdą tarp jūsų pačių rašytus atsiliepimus apie save.

  Retai rašau komentarus, bet nuoširdžiai dėkoju UAB Alveva kolektyvui už operatyvumą, profesionalizmą ir žmogiškumą ir linkiu Jums tik sekmės ir augimo. Padėjo išspręsti man problemą, nors galėjo to ir nadaryti.
  Vairuotojai draugiški ir mandagus.

  Rekomenduoju visiems šią įmonę.

  Atvaziavo sutartu laiku, padare kas sutarta - saunu.

  Bendradarbiaujame jau keletą metų.
  Labai operatyvus reagavimas į iškvietimus, malonus bendravimas.
  Rekomenduoju!

  Andrius
  2021-03-23 15:21:20

  Užsakymai atliekami laiku ir operatyviai. 10 balų. Rekomenduoju.

  labai esu patenkintas jusu paslaugomis viskas greita punktualu ir konkreciai....ymone pagirtina daug kam pasimokyti is jos reiketu!!!rekomenduosiu visiems....10balu!

  Užsakymai atliekami laiku ir operatyviai. 10 balų. Rekomenduoju.

  Esu patenkintas UAB „Alveva“ aptarnavimu. Viskas vyksta operatyviai, sutartu laiku ir kokybiškai. Rekomenduoju visiems.

  Greitas ir kokybiškas paslaugos atlikimas, darbuotojai mandagūs, draugiški. Ačiū įmonei ir jos darbuotojams! :)

  Patikima ir puiki įmonė. Dabar užtenka nusiųsti žinutę apie paslaugos poreikį, atvažiuoja, viska sutvarko ir po dienos telieka apmokėti gautą sąskaitą. Labai patogu - paslauga tokia kokios ir reikia. Ačiū.

  Ačiū už darbą. Kita įmonė pavedė, o jūs skubiai man padėjote. Vairuotojas draugiškas, profesionalus, nezyziantis kaip kiti. Sumokėjau mažiau nei kitiems ir likau labai patenkintas paslauga. Visiems jus rekomenduosiu ir pats tik pas jus užsakinėsiu.

  Greitas ir patikimas aptarnavimas, protinga kaina. Nuotekas išveža sekančia diena po užsakymo, dirba savaitgaliais.

  Greitas, malonus ir profesionalus aptarnavimas. Paskambinau, gavau informacija visa ir po poros dienu jau buvo viskas sutvarkyta. :-) Naudosimes paslaugomis ir ateityje.

  Aciu! greit, kokybiskai ir geriausia kaina atliko darba. Puikus personalas.

  Šaunus personalas dirba šioje įmonėje, lengva susitarti, operatyviai reaguoja. Viskas puiku, rekomenduoju.

  Rekomenduoju! Buvo lengva suderinti detales, vairuotojas prieš atvykdamas dar perskambino, paslauga suteikta kokybiškai.

  Labai patikima įmonė. Visuomet viskas laiku ir tvarkingai. Jau ne vienus metus naudojuosi paslaugomis ir lieku patenkinta.

  Labai patikima įmonė, kurios paslaugomis naudojamės jau ne pirma karta, visada atvažiuoja pažadėtu laiku ir darbą atlieka labai kokybiškai.

  Taip pat rekomenduojame

  Ukmergės g. 222, LT-07157 Vilnius.
  Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; langai; santechnika; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
  ŠILĖJA, UAB PASLAUGOS Pastatų administravimas Pastatų techninė priežiūra Pastatų šilumos ūkio priežiūra Pastatų dujų ūkio priežiūra Pastatų termoviziniai tyrimai Patalpų valymo paslaugos Paslaugos bendrijoms Bendrijų administravimas Plastikinių langų bei durų gamyba ir montavimas Meistras į namus Statybos remonto...
  Vydūno g. 17, LT-06206 Vilnius.
  Veiklos sritys: pastatų administravimas; komunalinės paslaugos; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos.
  UAB "ADMI“ - įmonė, teikianti visas pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Bendrovėje dirba ilgametę patirtį sukaupę savo srities profesionalai nuolat keliantys kvalifikaciją ir neatsiliekantys nuo naujovių. Administracijos bei techninio skyriaus specialistai puikiai pasirengę operatyviai vykdyti visus...
  Maironio g. 51, Tytuvėnai, LT-86472 Kelmės r.
  Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; valymo priemonės.
  Valymo paslaugos Patalpų valymas reikalauja ne tik daug laiko, bet ir jėgų. Ar nemalonu būtų išvengti krūvos rūpesčių ir patikėti nemalonius darbus kitiems. Mūsų valymo komanda visus valymo rūpesčius gali išspręsti už Jus. Atsižvelgiame į kiekvieno kliento individualius poreikius ir pageidavimus. Kasdienis...
  Butrimonių g. 5, LT-50203 Kaunas.
  Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; chemijos pramonė, gaminiai; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; valymo priemonės.
  Visos valymo paslaugos, dezinfekcija, deratizacija, spec. dezinfekcija nuo Covid-19 UAB „Vitaresta“ - valymo paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje, taip pat ir mūsų kaimyninėje šalyje Latvijoje, Rygoje. Geras valymas - mūsų darbo kasdienybė. NUOLATINĖS VALYMO...
  Pilaitės pr. 7, LT-05132 Vilnius.
  Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; automobilių plovyklos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; popierius, jo gaminiai.
  Ainava, UAB turinti Valstybės akreditavimo sveikatos priežiūros licenciją patalpų dezinfekavimui, atlieka dezinfekavimo garais paslaugą. Ainava, UAB - valymo paslaugos verslui ir ne tik. Jau 26 metus dirbame patalpų valymo ir teritorijos priežiūros srityje, turime sukaupę didelę patirtį. Įmonės darbuotojų tikslas...