Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Baltijos dermatologijos klinika, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Baltijos dermatologijos klinika

Atsiliepimai apie Baltijos dermatologijos klinika, UAB

Baltic Dermatology

Sveika ir graži Jūsų oda
Hiatus ŠILTOS STRIUKĖS Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Baltijos dermatologijos klinika, UAB

Atvykau su kūdikiu į konsultaciją, dakatarė iškarto paklausė ar buvote kur iki manęs, ką sakė, papasakojau ir tiesiog sako aš tą patį manau. Toks jausmas, kad net nežinodama pritarė kažkieno nuomonei. Vizitas truko 5min. Na keista kai už kito nuomonės patvirtinimą, mokami pinigai. Manau reikėjo bent dėl vaizdo apžiūrėti, laiką patempti...
Labai džiaugiuosi atradusi šią Baltic Dermatology kliniką. Esu labai patenkinta jos teikiamų paslaugų kokybe ir kaina. Visada malonu grįžti. Merginos konkrečios ir malonios. Sėkmės Jums.
P.S. Naujos modernios patalpos, kvepia švara ir jaukumu!
Niekam nerekomenduoju sitos klinikos. Buvau uzsirases pas dermatologe, atvykau laiku, o pasirodo, kad registraturoje ne toki telefono numeri uzsirase ir vietoje mano vizito irase kita zmogu. Registraturoje chamiskai elgesi, nebandydami kazkaip issprest sita nesusipratima, tiesiog grazia forma parode duris. Nemaniau, kad siais laikais tokios klinikos, taip gali elgtis. NEREKOMENDUOJU
Labai patiko gydytojos Aurėjos atlikta pigmentinių dėmių šalinimo procedūra. Nauja klinika atrodo labai šiuolaikiškai. Mielai apsilankysiu ir dar kartą :)
Ne kartą bandžiau surasti profesionalius specialistus, tačiau tekdavo nusivilti tiek procedūrų kokybe, tiek jų kainomis, tiek ir supratus, kad bandoma įsiūlyti bet ką, už ką galima imti pinigus. Todėl paieškose atradau Baltic Dermatology kliniką, kur buvau nuo pat pradžios maloniai priimta, gydytoja Gintarė, išklausiusi problemą, nuodugniai paaiškino procedūras, kurių primygtinai nesiūlė, o patarė ką ir kaip reikėtų daryti. Pasirinkta procedūra buvo atlikta kokybiškai, todėl net nedvejodama užsirašiau kitam kartui. Ačiū už malonų priėmimą ir profesionalumą.
Šiandien lankiausi ir esu sužavėta! Ačiū Jums labai už malonų bendravimą, už gerą gydytoją ir puikiai atliktą procedūrą. Rekomenduoju, tikrai, jei jieškote šiuolaikiškos dermatologijos klinikos ir nuoširdaus bendravimo, tikrai būtent čia!
Ačiū Jums dar kartą ir sėkmės visam kolektyvui darbuose!
Nerekomenduoju! Nekokybiskai atlieka proceduras, sumoketi pinigai veltui. Nesutinka net pakonsultuoti po savo blogai atlikto darbo... Administratore nekompetetinga, neisigilina i kliento prasymus, paaiskinimus. Taip pat patys anuliuoja vizita, dzyn jiems tas klientas... Paslaugu kaina yra didele, o kokybe nuline. Tikrai nerekomenduoju!
Paslaugų kokybė prasta, niekas nieko net nesistengia paaiškinti ar suteikti informacijos. Kainas pasako vienas, o po procedūros jos tampa kitomis, bet labiausiai nustebino kai sąskaitoje įtraukė daugiau atliktų darbų, kad sukelti kainą. Nerekomenduoju šios vietos.
Paslaugų suteikimo kokybė nulinė. Laiką rezervuoti reikia prieš mėnesį. Tačiau pati klinika nesiderinusi su klientu ir nepranešusi apie tai, gali laiką keisti savo pageidavimu kaip tik nori. Nesvarbu, tinka tas naujas laikas klientui ar ne.
Skambini i registratūrą, atsiliepia nekompetetinga registratorė. Pažada pasiklausti gydytojo dėl laiko ir atskambinti ir to nepadaro. Klinikos direktorė mėto regelį. Nerekomenduoju turėti reikalų su šią įstaiga. Neprofesionalus darbas ir chamiškas elgesys.
Susiderini vizitą, atvyksti ir sako: "uoj, mes jūsų neregistravom, gal kitą laiką imkit". Matyt ir procedūras taip aplaidžiai daro, kaip registruoja.
Administratore visiskai nemoka bendrauti su klientais, vien del nemalonaus bendravimo nusprendziau neatlikti proceduru sioje klinikoje.
Lankiausi kelis kartus šioje klinikoje ir likau labai patenkinta gydytojos Dailės Malinausakitės suteikta greita konsultacija ir parinktu gydimu.Jau po dviejų dienų pamačiau žymų pagerėjimą.Gydytoja profesionaliai ir gerai atliko karpos šalinimą prie akies.Ačiū Jums gydytoja.
Vieną kartą buvau užsiregistravusi ir atsišaukiau, nes susirgau, tai buvo prieš pat pirmą karantiną jau esant korona viruso grėsmei, paskambinau ir atšaukiau procedūra. Tačiau jų sistemoje buvau pažymėta kaip "Neatvyko", patekau į kažkokį juodą sąrašą ir dabar procedūroms neberegistruoja. Nemaloniai bendrauja.
Lankausi metus laiko, atlieku plaukelių šalinimą lazeriu ir frakcinį odos šlifavimą. Malonus aptarnavimas, geri gydytojai. Rekomenduoju!
Sėkmės darbuose, pacientė Justina.
Apgailėtina. Paima nemažas sumas už procedūras, kurių nesugebėjo atlikti.
Esu patenkinta gydytojos Dailės konsultacija ir atliktu šalinimu. Klinikoje lankiausi pirmą kartą, buvau šiltai pasitikta ir maloniai išlydėta. Rekomenduoju!
Labai patiko, nors kaina pasirode didoka, bet veido procedura pateisino visus lukescius, aciu kosmetologei Evelinai, pasistengsiu sugrizti!
Klinikoje man buvo atliktas frakcinis odos atnaujinimas lazeriu. Tikrai esu labai patenkintas rezultatu ir procedūrą atlikusio gydytojo profesionalumu. Tikrai rekomenduoju.
Rekomenduoju!!! Lankomės visa šeima 2metus, tikrinamės ir šalinome apgamus. Ačiū Jums už kokybiškai atliktas procedūras. Dirba aukštos kvalifikacijos gydytojai. Sėkmės Jums!
Pacientė Raminta su šeima.
Nuoširdžiai dėkoju gydytojai Dailei už konsultacijas ir atliktas procedūras. Žaviuosi Jūsų kompetencija ir šiltu bendravimu. Sėkmės ir nuolatinio tobulėjimo profesinėje srityje.
Šioje klinikoje lankausi 3 metus. Esu labai labai patenkinta teikiamų paslaugų kokybe. Ypač dėkinga savo gydytojai Dailei, kuri profesionaliai atlieka mano grožio procedūras.
Dėkui Jums, gydytoja, už Jūsų profesionalumą, malonų ir šiltą bendravimą. Sėkmės Jums ir visam kolektyvui.
Pagarbiai Ilona

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicininių tyrimų tinklas

Adresas: Gumbinės g. 33C, LT-77171 Šiauliai.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje. Atliekame 10000 įvairių tyrimų kas dieną! 96000 lojalių klientų! Virš 4 milijonų atliktų tyrimų! Užsakius medicininius tyrimus, sukuriame prisijungimus, kad klientai savo tyrimų rezultatus galėtų rasti ir kaupti vienoje vietoje...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.

Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021 10-08 13:42
Nors šiuo pandemijos laikotarpiu ne viena įmonė patyrė įvairiausių iššūkių, nemažai jų sugebėjo augti, kartais netgi rekordiškai. Rekvizitai.lt kiekvienais metais...
Nacionalinis muziejus: laukiant nepalankių orų, Gedimino kalnas nuolat stebimas
Nacionalinis muziejus: laukiant nepalankių orų, Gedimino kalnas nuolat stebimas 10-17 14:27
Gedimino kalno Vilniuje tvarkymo projekto rengėjai įspėja apie naujas grėsmes, Nacionalinis muziejus tikina nuolat stebintis situaciją ir pasirengęs reaguoti aptikus net ir nedidelių įtrūkimų.
FT: Kinija išbandė naują hipergarsinę raketą
FT: Kinija išbandė naują hipergarsinę raketą 10-17 13:56
Kinija išbandė naujus kosminius pajėgimus, paleidusi naują hipergarsinę raketą, šeštadienį pranešė britų laikraštis "The Financial Times" (FT).

Ar reiktų taikyti PVM lengvatą energijai?

Goldman Sachs 406,07 +3,80%
McDonald's 242,25 -0,94%