Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę ALTERNATYVIŲ TECHNOLOGIJŲ SPRENDIMAI

Atsiliepimai apie UAB "ALTERNATYVIŲ TECHNOLOGIJŲ SPRENDIMAI"

Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie UAB "ALTERNATYVIŲ TECHNOLOGIJŲ SPRENDIMAI"

vad. Vladas Paulauskas
2019-10-23 14:39:57 IP 65hih7nq
Tomas 2019-09-16 10:32:41
Nusivyliau tiek aš, tiek mano draugai, kurie naudojomos šios įmonės paslaugomis. Kol moki pinigus, viskas gerai, į telefonus atsiliepia ir pn. Kuomet jau būni atsiskaitęs iki galo ir išlenda garantiniai, prisikviesti neįmanoma, ragelius kartais pakelia, prisižada atvykti konkrečią datą, bet nei tą datą, nei po mėnėsio ar metų nepasirodo. Tad aptarnavimas itin prastas, svarbiausiai parduoti produkta, kad klientai po pardavimo tiesiog "atsipistų|" Visiškai nerekomenduoju. Yra daug kitų puikių atstovų, tad siūlau tiesiog kitur kreiptis. Šiai įmonei po pardavimo - klientai nerūpi.
Sveiki Tomai,
Jei būtumėte mūsų klientas tokiu nepatogumu neturėtumėte. Su visais esamais ir buvusiais klientais visada randame kompromisą.
vad. Vladas Paulauskas