VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Alsotana, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Alsotana

Atsiliepimai apie Alsotana, UAB

Aldirma Įmonė brangiai perka miškus!
Parašyk savo nuomonę apie Alsotana, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Stebina šiuos įmonės darbuotojų požiūris į klientą. Nuvykus į Vilniaus esantį saloną vadybininkės visai nerodė noro sudominti kliento, šnekėjosi tarpusavyje ir paminėjo kad penktadienio vakarą nelabai norėtų rodyti medžiagų asortimento.
Vėliau nusiuntėm nemažą užklausą baldams su techniniais brėžiniais ir dizainerio nurodymais medžiagoms. Skyriaus vadovė pažadėjo atsiųsti kainą po 1.5 savaitės. Sutikom palaukti, tačiau nurodytą dieną gavom atsakymą iš kitos darbuotojos kad ji gavo užklausą iš kolegės tik šiandien ir turim palaukti dar pusę savaitės. Kai pasakiau kad toks variantas netinka - pažadėjo paskaičiuoti kiek anksčiau, po kelių dienų gavau kainą - buvo paskaičiuota tik dalis užklausoje nurodytų baldų ir pasiūlyta užsisakyti projektinę dalį - kad galėtų atvažiuoti, išmatuoti, patarti dėl medžiagų ir paskaičiuoti baldus, kurie detaliai buvo nurodyti brėžiniuose ir ši paslauga kainuoja 1000 eur. Kai pasakėm kad toks variantas netinka (kitos įmonės žymiai greičiau nemokamai paskaičiavo visų baldų kainą pagal pateiktus brėžinius) vadovės atsakymas buvo - "netinka tai netinka"
Tikrai nerekomenduoju šios įmonės, aptarnavimo kokybė žemiau plintuso.
Atsakyti
Teko susidurti su šia kompanija. Klientų aptarnavimas žemiau plintuso. Jeigu nenorite turėti problemų tiek derybiniuose, tiek gamykliniuose procesuose apeikite kuo toliau..
Atsakyti
Viskas su jais gerai - kokybiškas bendravimas, dizaino paslaugos - viskas kas užskyta - atvažiavo laiku, sumntavo, išsiurbė dulkes ir išvažiavo...
Atsakyti
Kristina 2018-06-25 11:12:08
nu jo..... susitarėme prieš dvi savaites dėl vonios 2 spintelių, taip pat dėl spintos mergaitės kambaryje, o šiandien telefonu man pasakė, kad dėl spintelių iš Alytaus į Varėna jie nevažiuoja, pradžiai reikia virtuvinius baldus užsisakyti :)))))))
UAB Alsotana specializuojasi virtuvės baldų gamyboje. Kuomet bendrame projekte yra spintos ir spintelės, tuomet projektuojame ir gaminame. Atsiprašome, jei įvyko nesusipratimas ir buvote klaidingai informuota, kad dizaineris pas jus atvyks.
Atsakyti
nu jo..... susitarėme prieš dvi savaites dėl vonios 2 spintelių, taip pat dėl spintos mergaitės kambaryje, o šiandien telefonu man pasakė, kad dėl spintelių iš Alytaus į Varėna jie nevažiuoja, pradžiai reikia virtuvinius baldus užsisakyti :)))))))
Atsakyti
Nežinau kaip kituose padaliniuose, tačiau Alytuje dirba pasibaisėtinai neatsakingi darbuotojai. Buvo nurodytas terminas - 2 savaitės. Tai kur mūsų užsakymas? Suprantu, kad visko atsitinka, tačiau galima ir informuoti, o ne atsibusti po 3 savaičių ir sakyti, kad bus gal ryt vakare...
Beje, vienas Jūsų vadybininkas mus informavo, kad jiems per sunku dirbti priimant mano užsakymą. Tai gal neverta tada dirbti, jei Jums per sunku???
Bendradarbiavimui ieškosiu kitos įmonės, kuri sugebės mandagiai bendrauti ir nešališkai žiūrėti į smulkųjį verslą. Kitiems šios bendrovės nerekomenduoju.
Atsakyti
Situacija tokia pati, kaip ir prieš tai rašiusio žmogaus. Skaičiavo ilgai, laukėme, kai pradėjau klausti ar jau paskaičiavo, net neatrašė. O kai paskambinome pranešė, kad neturi laiko ir baldu negamins mums. Viskas gerai būtu gerai šitoje situacijoje, jei praneštu patys ir anksčiau, kad neturi laiko, tada žmonės neieškotu jūsu, o kreiptūsi pas kitus baldininkus.
Atsakyti
Visą mėnesį laukiau kol paskaičiuos kelių baldų kainas ir galiausiai pasakė, kad nepaskaičiuos, nes man bus per brangu. Jūs net nežinojote mūsų finansinių galimybių. Tai tik parodo jūsų lygį. Jokios pagarbos žmogui ir minimalios kultūros. Visą mėnesį vilkinote laiką, būtume kažkur kitur užsisakę. Niekam nerekomenduočiau jūsų įmonės.
Atsakyti
Žana 2016-05-18 16:38:57
Bendravau su įmonės darbuotoja Justė Barcevičiūtė elektroniniais laiskais ir telefonu. Kai priėjom to momento, kai jau reikėjo atvažiuoti pas mane į namus atlikti galutinius matavimus ir aptarti detales, tai DU kartus nesugebėjo paskirti laika ir atvažiuoti. Aš buvau labai lanksti įmonės atžvilgiu, siuliau atvažiuoti bet kuriuo metu, iš anksto pranešus. Bet niekas taip ir neatvažiavo ir nepaskambino. Tuo bendravimas ir baigesi. Dabar ieskau kitų, kas gales realizuoti mano virtuves svajone.
Laba diena, labai atsiprašome dėl šios situacijos. Ši mergaite jau pas mus nebedirba. Dėkui už pastabas, būtinai atkreipsime dėmesi ir informuosime kitus darbuotojus.
Atsakyti
Bendravau su įmonės darbuotoja Justė Barcevičiūtė elektroniniais laiskais ir telefonu. Kai priėjom to momento, kai jau reikėjo atvažiuoti pas mane į namus atlikti galutinius matavimus ir aptarti detales, tai DU kartus nesugebėjo paskirti laika ir atvažiuoti. Aš buvau labai lanksti įmonės atžvilgiu, siuliau atvažiuoti bet kuriuo metu, iš anksto pranešus. Bet niekas taip ir neatvažiavo ir nepaskambino. Tuo bendravimas ir baigesi. Dabar ieskau kitų, kas gales realizuoti mano virtuves svajone.
Atsakyti
Šiandien užėjau į įmonės saloną Domus galerijoje. Kai paklausiau dėl baldų, man išdidžiai buvo atsakyta, kad baldai gaminami Alytuje, o baldų atvežimas kainuos 250 eurų. Suprask, baldai pagaminti įmonėje ne tavo nosiai. Ar tikrai įmonė nenori parduoti baldų, kad šitaip elgiamasi su klientais.
Atsakyti
Mieli klientai prašome nesuklysti skaitydami komentarą apie mūsų įmonę ir apie įmonės darbuotoją. Komentatorius yra parašęs ne vieną skundą ir kitoms įmonėms, taigi peršasi nuomonė, kad jis dažnai nepatenkintas.. Mūsų nuomone vertėtų susimąstyti ar šiam piliečiui nėra intereso rašinėti tokius komentarus.
Nešališka nuomonė
2015-01-29 15:34:17 IP 2i24rtva
Atsakyti
Teko bendrauti su Gerb. Linu Strumskiu. Šis žmogus yra apsoliučiai netaktiškas. Nemokantis bendrauti su kitais. Telefoninis pokalbis atrodo taip lyg vergas atėjo pas Imperatorių. Jokios pagarbos, supratimo arba kitų minimalios kultūros žymių. Asmeniškai nenoriu tūrėti reikalų su šita įmone ir nepatariu kitiems. Mes gyvename rinkos ekonomikoje kur yra begalė kitų niekom blogesnių, o kartais ir pralenkiančių įmonių. Tikiuos šis atsiliepimas bus naudingas tiems kad ketins susidurti su šita įmone. Ačiū už dėmesį.

Taip pat rekomenduojame

ZBIGA
Magrės baldai

Adresas: Beržų g. 2B, Riešė, LT-14266 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės.
BALDAI KURIANTIEMS ŠEIMĄ „Magrės baldų“ apskritai nebūtų, jei Lietuvoje nebūtų tvirtų, modernių, savo namus mylinčių šeimų. Tačiau lygiai taip pat neįsivaizduojame, kad tvirta šeima apskritai įmanoma be tvirtų, modernių ir namus puošiančių minkštųjų baldų! Kitaip tariant, galima sakyti, kad kokybiški „Magrės...
Elevyt
Sofa-lova.lt; minkštų baldų prekyba Vilniuje

Adresas: Žirmūnų g. 70, Klasikos namai, 3 aukštas, LT-09124 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); gamyba; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba.
Sofa-lova.lt yra specializuota sofų ir sofų lovų internetinė parduotuvė, kuri jau eilę metų džiugina savo pirkėjus aukštos kokybės, išskirtinio komforto ir dizaino sofomis. Mums svarbu, kad kiekvienas pirkėjas rastų bei lengvai ir patogiai įsigytų savo svajonių sofą arba sofą lovą. Reaguodami į rinkos poreikius...
Dusėtai
Baldai namams

Adresas: Savanorių pr. 192B, LT-44151 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
Baldai Namams atstovauja daugiau nei 60 skirtingų Italijos baldų gamintojų. Daugiau kaip 20 metų Lietuvoje bei už jos ribų veikiantis baldų salonų tinklas prekiauja baldais iš Italijos, Vokietijos ir Lenkijos. Visi baldai gali būti tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus. Atstovaujamų gamintojų asortimentas...
Baltic Master
Mūsų nauja el. parduotuvė! www.e-gastro.lt

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 175, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pardavimo automatai; pramonės įrengimai; prekybos įranga; projektavimas; restoranų, kavinių, barų įranga; statyba; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB "Baltic Master" veiklą pradėjo 1993 metais. Solidus kompanijos specialistų žinių bagažas, išplėtota logistikos sistema, platus tiekėjų ratas, 26 metų darbo patirtis, leido kompanijai tapti pripažintu Partneriu daugeliui Lietuvos ir užsienio įmonių, dirbančių prekybos, gamybos, pramonės, restoranų verslo...
Pigu
Pigu.lt

Adresas: Žalgirio g. 114, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; baldai (prekyba); buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuteriai ir programinė įranga; kosmetika, parfumerija; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Pigu“ įkurta 2007 m. birželio mėnesį. Po nuoseklių pasiruošimo darbų, visuomenei internetinė parduotuvė Pigu.lt pristatyta jau 2008-aisiais. 2009-aisiais Pigu.lt pirkėjų pripažinta geriausia interneto parduotuve Lietuvoje, 2012 m. paskelbta, kaip sparčiausiai augusi įmonė Vilniaus apskrityje ir apdovanota...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Kaip nepatekti į darbdavių pinkles ir gauti viską, ką pavyko išsiderėti?
Kaip nepatekti į darbdavių pinkles ir gauti viską, ką pavyko išsiderėti? 02-17 11:28
Metų pradžia darbo rinkoje - migracijų laikotarpis. Talentingiausi darbuotojai, ypač pardavimų srityje, „susirenka" metines premijas ir ima dairytis naujų darbo pasiūlymų, didesnių algų...
JAV: Rusija įgyvendina plačios apimties dezinformacijos dėl koronaviruso kampaniją
JAV: Rusija įgyvendina plačios apimties dezinformacijos dėl koronaviruso kampaniją 02-22 19:08
Tūkstančiai su Rusija susijusių socialinės žiniasklaidos paskyrų ėmėsi koordinuotų veiksmų skleisti paniką dėl naujojo koronaviruso plitimo, taip kenkdamos pasaulinėms pastangoms kovoti su...
TVF blogina pasaulio ekonomikos prognozę, bet tiki antru ketvirčiu
TVF blogina pasaulio ekonomikos prognozę, bet tiki antru ketvirčiu 02-22 18:33
Kristalina Georgieva, Tarptautinio valiutos fondo (TVF) generalinė direktorė pareiškė tikinti, kad koronaviruso COVID-19 poveikis pasaulio ekonomikai bus palyginti trumpalaikis, o Kinijos...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar reikia didinti greičio matuoklių skaičių keliuose?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

CBS 40,77 +3,63%
Philip Morris 89,64 +2,52%
Colgate-Palmolive 76,27 +1,48%
Symantec 23,75 +1,45%
Microsoft 178,59 -3,16%
Goodyear 10,85 -3,73%
NVIDIA 294,07 -4,74%
Hasbro 89,97 -9,01%

Žaliavų kainos pasaulyje

Varis 6077,06 +3,70%
Benzinas 1,71 -0,58%
Anglis 66,18 -1,21%
Kava 3,45 +10,93%
Apelsinai 0,52 -1,89%
Nafta 53,33 -0,84%
Dyzelis 1,99 +3,11%
Dujos (JAV) 2,24 -15,47%