Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Alsotana, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Alsotana

Atsiliepimai apie Alsotana, UAB

SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie Alsotana, UAB

Projektavome ir gaminomės virtuvę, drabužinę bei koridoriaus spintą - rezultatu esu tikrai patenkintas. Baldai kokybiški, gerai surinkti, atitinka projektą. Buvo kelios smulkmenos, kurias įmonė operatyviai sutvarkė, dirbo labai malonūs meistrai. Vienintelis minusas - nemažas (apie pusantro mėnesio) vėlavimas, reikėjo gan dažnai priminti, teirautis.
Dirbome su UAB Alsotana kuriant baldų projekta odontologijos klinikai.
Baldų kokybė labai bloga, montavimo metu buvo naudojama ne ta furnitura kuri nurodyta sutartije, o pigesnis pakaitalas.
Daugybe klaidų gamybos ir projektavimo metu, ne visos iš kuriu galiausiai buvo ištaisytos. Personalo neprofesionalumas.
Nemandagus bendravimas su klientu. Montavimo metu apgadintos grindys. Terminu nesilaikymas, montavimas velavo, sutriko planuota klinikos veikla.
Jeigu nenorite turėti problemu, ir ieškote profesionalios atsakingos įmonės - laikykites atokiau nuo UAB Alsotana.
Profesionali komanda ir kokybiški baldai. Labai patiko, kad ieško originaliú sprendimú
Stebina šiuos įmonės darbuotojų požiūris į klientą. Nuvykus į Vilniaus esantį saloną vadybininkės visai nerodė noro sudominti kliento, šnekėjosi tarpusavyje ir paminėjo kad penktadienio vakarą nelabai norėtų rodyti medžiagų asortimento.
Vėliau nusiuntėm nemažą užklausą baldams su techniniais brėžiniais ir dizainerio nurodymais medžiagoms. Skyriaus vadovė pažadėjo atsiųsti kainą po 1.5 savaitės. Sutikom palaukti, tačiau nurodytą dieną gavom atsakymą iš kitos darbuotojos kad ji gavo užklausą iš kolegės tik šiandien ir turim palaukti dar pusę savaitės. Kai pasakiau kad toks variantas netinka - pažadėjo paskaičiuoti kiek anksčiau, po kelių dienų gavau kainą - buvo paskaičiuota tik dalis užklausoje nurodytų baldų ir pasiūlyta užsisakyti projektinę dalį - kad galėtų atvažiuoti, išmatuoti, patarti dėl medžiagų ir paskaičiuoti baldus, kurie detaliai buvo nurodyti brėžiniuose ir ši paslauga kainuoja 1000 eur. Kai pasakėm kad toks variantas netinka (kitos įmonės žymiai greičiau nemokamai paskaičiavo visų baldų kainą pagal pateiktus brėžinius) vadovės atsakymas buvo - "netinka tai netinka"
Tikrai nerekomenduoju šios įmonės, aptarnavimo kokybė žemiau plintuso.
Teko susidurti su šia kompanija. Klientų aptarnavimas žemiau plintuso. Jeigu nenorite turėti problemų tiek derybiniuose, tiek gamykliniuose procesuose apeikite kuo toliau..
Viskas su jais gerai - kokybiškas bendravimas, dizaino paslaugos - viskas kas užskyta - atvažiavo laiku, sumntavo, išsiurbė dulkes ir išvažiavo...
Kristina 2018-06-25 11:12:08
nu jo..... susitarėme prieš dvi savaites dėl vonios 2 spintelių, taip pat dėl spintos mergaitės kambaryje, o šiandien telefonu man pasakė, kad dėl spintelių iš Alytaus į Varėna jie nevažiuoja, pradžiai reikia virtuvinius baldus užsisakyti :)))))))
UAB Alsotana specializuojasi virtuvės baldų gamyboje. Kuomet bendrame projekte yra spintos ir spintelės, tuomet projektuojame ir gaminame. Atsiprašome, jei įvyko nesusipratimas ir buvote klaidingai informuota, kad dizaineris pas jus atvyks.
Nežinau kaip kituose padaliniuose, tačiau Alytuje dirba pasibaisėtinai neatsakingi darbuotojai. Buvo nurodytas terminas - 2 savaitės. Tai kur mūsų užsakymas? Suprantu, kad visko atsitinka, tačiau galima ir informuoti, o ne atsibusti po 3 savaičių ir sakyti, kad bus gal ryt vakare...
Beje, vienas Jūsų vadybininkas mus informavo, kad jiems per sunku dirbti priimant mano užsakymą. Tai gal neverta tada dirbti, jei Jums per sunku???
Bendradarbiavimui ieškosiu kitos įmonės, kuri sugebės mandagiai bendrauti ir nešališkai žiūrėti į smulkųjį verslą. Kitiems šios bendrovės nerekomenduoju.
Situacija tokia pati, kaip ir prieš tai rašiusio žmogaus. Skaičiavo ilgai, laukėme, kai pradėjau klausti ar jau paskaičiavo, net neatrašė. O kai paskambinome pranešė, kad neturi laiko ir baldu negamins mums. Viskas gerai būtu gerai šitoje situacijoje, jei praneštu patys ir anksčiau, kad neturi laiko, tada žmonės neieškotu jūsu, o kreiptūsi pas kitus baldininkus.
Visą mėnesį laukiau kol paskaičiuos kelių baldų kainas ir galiausiai pasakė, kad nepaskaičiuos, nes man bus per brangu. Jūs net nežinojote mūsų finansinių galimybių. Tai tik parodo jūsų lygį. Jokios pagarbos žmogui ir minimalios kultūros. Visą mėnesį vilkinote laiką, būtume kažkur kitur užsisakę. Niekam nerekomenduočiau jūsų įmonės.
Žana 2016-05-18 16:38:57
Bendravau su įmonės darbuotoja Justė Barcevičiūtė elektroniniais laiskais ir telefonu. Kai priėjom to momento, kai jau reikėjo atvažiuoti pas mane į namus atlikti galutinius matavimus ir aptarti detales, tai DU kartus nesugebėjo paskirti laika ir atvažiuoti. Aš buvau labai lanksti įmonės atžvilgiu, siuliau atvažiuoti bet kuriuo metu, iš anksto pranešus. Bet niekas taip ir neatvažiavo ir nepaskambino. Tuo bendravimas ir baigesi. Dabar ieskau kitų, kas gales realizuoti mano virtuves svajone.
Laba diena, labai atsiprašome dėl šios situacijos. Ši mergaite jau pas mus nebedirba. Dėkui už pastabas, būtinai atkreipsime dėmesi ir informuosime kitus darbuotojus.
Šiandien užėjau į įmonės saloną Domus galerijoje. Kai paklausiau dėl baldų, man išdidžiai buvo atsakyta, kad baldai gaminami Alytuje, o baldų atvežimas kainuos 250 eurų. Suprask, baldai pagaminti įmonėje ne tavo nosiai. Ar tikrai įmonė nenori parduoti baldų, kad šitaip elgiamasi su klientais.
Mieli klientai prašome nesuklysti skaitydami komentarą apie mūsų įmonę ir apie įmonės darbuotoją. Komentatorius yra parašęs ne vieną skundą ir kitoms įmonėms, taigi peršasi nuomonė, kad jis dažnai nepatenkintas.. Mūsų nuomone vertėtų susimąstyti ar šiam piliečiui nėra intereso rašinėti tokius komentarus.
Nešališka nuomonė
2015-01-29 15:34:17 IP 2i24rtva
Teko bendrauti su Gerb. Linu Strumskiu. Šis žmogus yra apsoliučiai netaktiškas. Nemokantis bendrauti su kitais. Telefoninis pokalbis atrodo taip lyg vergas atėjo pas Imperatorių. Jokios pagarbos, supratimo arba kitų minimalios kultūros žymių. Asmeniškai nenoriu tūrėti reikalų su šita įmone ir nepatariu kitiems. Mes gyvename rinkos ekonomikoje kur yra begalė kitų niekom blogesnių, o kartais ir pralenkiančių įmonių. Tikiuos šis atsiliepimas bus naudingas tiems kad ketins susidurti su šita įmone. Ačiū už dėmesį.

Dusėtai
Baldai namams

Veiklos sritys: baldai (prekyba); interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
Baldai Namams atstovauja daugiau nei 60 skirtingų Italijos baldų gamintojų. Daugiau kaip 20 metų Lietuvoje bei už jos ribų veikiantis baldų salonų tinklas prekiauja baldais iš Italijos, Vokietijos ir Lenkijos. Visi baldai gali būti tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus. Atstovaujamų gamintojų asortimentas...
ZBIGA
Magrės baldai

Adresas: Beržų g. 2B, Riešės k., LT-14266 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės.
Ažuona
Baldų namams gamyba ir prekyba, HORECA projektai

Adresas: Taikos pr. 125B, LT-47270 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas.
"Sofaforma" baldų salonuose Vilniuje ir Kaune bei internetu prekiaujame svetainės, miegamojo, valgomojo baldais namams bei įvairiais interjero aksesuarais. Pas mus rasite gausų kėdžių, sofų, minkštų kampų, fotelių ir lovų asortimentą. Aukščiausios kokybės baldai pagaminti siekiant maksimalaus patogumo, todėl į...
Gintaro baldai
Baldai visiems namams

Adresas: Akmenų g. 12, LT-92347 Klaipėda.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); interneto parduotuvės.
Mes padedame klientams kurti jaukius namus nuo 2002 m. „Gintaro baldų“ istorija prasidėjo Klaipėdoje nuo pirmojo baldų salono ir sėkmingai tęsiasi iki šiol Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Šiuo metu galime pasidžiaugti, jog esame didžiausias baldų salonų tinklas Lietuvoje. Manome, kad kiekvieni namai nusipelnė...
Balt Furn
EASE

Adresas: Vytenio g. 20-110, LT-03229 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); eksportas; gamyba; interjero apdailos medžiagos; mediena, jos gaminiai; šviesos sistemos, šviestuvai.
EASE. Mano namų stilius Baldų salonai: Vytenio g. 20,Vilnius P. Lukšio g. 32, Vilnius „Domus Galerija" EASE. Mano namų stilius - tikras jūsų namų ambasadorius. Laikas namuose dažnai yra ribotas, bet itin vertingas siekiant vertingai praleisti laiką su šeima ar individualiai, pailsėti ir paskui pilnomis jėgomis, bei...

E. Macronas paragino ES vieningai parengti naują saugumo susitarimą ir jį pateikti Rusijai 01-19 14:34
Europos Sąjunga (ES) turi dirbti išvien dėl naujo stabilumo ir saugumo susitarimo regione ir jį pristatyti Rusijai, trečiadienį Europos Parlamentui pareiškė Prancūzijos prezidentas Emmanuelis...
Pavasarį "Sostena" Vilniuje atidarys beveik 5.000 kv. m "Renault" ir "Dacia" saloną 01-19 14:28
4,8 mln. Eur kainavęs centras pristatomas kaip itin modernus, jis leis paspartinti tiek asmeninės, tiek komercinės paskirties automobilių bei elektromobilių pardavimą ir priežiūrą.
A. Dulkys žada atskirą testavimosi tvarką viešojo sektoriaus darbuotojams
A. Dulkys žada atskirą testavimosi tvarką viešojo sektoriaus darbuotojams 01-19 14:21
Sveikatos apsaugos ministerija viešojo sektoriaus darbuotojams ketina numatyti atskirą testavimo tvarką, sako sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys.

Ar buvo šiemet Jūsų įmonės kalėdinis vakarėlis?

AT&T 27,31 +0,48%
Visa 215,71 +0,48%