Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Alpinus LT

Atsiliepimai apie Alpinus LT, UAB

Alpinus

Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Alpinus LT, UAB

UAB "Alpinus" atliko devynaukščio gyv. namo sienų remontą. Darbu esame labai patenkinti. Darbus atliko laiku, dirbo labai tvarkingai, vyrai mandagūs, atsižvelgė į kiekvieną pageidavimą. Darbo kokybė ir bendravimas patiko visiems namo gyventojams. Ačiū Jums, tokių firmų Lietuvoje reikia paieškoti. Šaunuoliai.
Ačiū komandai. Šaunūs vyriokai ir karstosi kaip beždžioniukai. Nereikia jiems jokių pastolių. Jie tik virvėmis viską padaro. O ir tavęs ryte nepažadins, nes tik girdi, kad jie jau tavo balkone darbuojasi nuo ryto. Darbas fiziškai sunkus, bet už kokybę Ačiū.
Kaip tu su golfu ketvirtu baltu vairuoji tai siaubas žmogau. Pro kamštį per ištisinę priešpriešiniu, žiede užkišai kitoms mašinoms ir dar langą atsidaręs rėki kažką. Valst nr JBV. Siaubas. Veiksmas 07 31 vakare.
Gerbiami UAB " Alpinus" vadovai.Jūsų meistrai - vardai Bogdan ir Rolandas š.m. gegužės 7 d. gerai organizavo namo lietvamzdžių ir latakų remonto darbus ir tvarkingai juos atliko.Nuoširdžiai Jiems už atliktą darbą dėkoju.Jei yra galimybė - prašome Juos paskatinti.
Pagarbiai, Aloyzas Tarvydas 705 DNSB pirmininkas
Marius Rumbaitis
2018-10-16 14:15:44 IP 5f4sotss
Inga 2018-10-15 08:53:41
Alpinus - atvyko tvarkyti musu daugiabuti 2018.09.21. karoliniskiu raj. man akys isoko. Du vaikinukai, taciau kulturos nulis.
mano kaimynas, pensijaus amziaus isejo klausti, kas jie kam atvyko ir t.t. (na tai paprastas pensininko darbas uz ka jam - mums, teks ir vel moketi). Vienas vaikinukas taip pasisiause, kad pradejo rekti ant senyvo amziaus. Nepaprastai rekti. buvo keiksmazodziu zodynas labai pilnas. As pentame aukste zodi i zodi girdejau. Bjauru ir slykstu. Net jei gyventoja ar klientas neteisus, tai dar nereiskias kad sitaip galima elgtis. Sedejo virsui, dauze durimis, tranke... as su vaiku iejau namo tai vienas darbuotojas kai isgirdo kai trenke tomis durmis kad pasau ir as ir mano vaikas pradejo verkti.
Tai pagal jus esate firma? atvykes vadovas kazka ziurejo prie darbuotoju masinos, bet net neatsiprase kaimynu.
slykstu vaikinu auklejimas labai bjauri firma.
Jei mano vaikas butu po to klykes naktimis buciau padavus iteisma uz moraline zala tiek vaikui tiek kaimynui. gal tada tiek tevai tiek vadovai ismoktu kulturos tokio amziaus.
nerekomenduoju sios firmos.
Labai atsiprašome Jūsų už patirtus nepatogumus!

Dėkojame, kad informuojate apie kylančias problemas.

Kiekvieno kliento nuomonė ir mūsų darbuotojų įvertinimas mums yra itin svarbūs.

Visada stengiamės patenkinti kiekvieno kliento poreikius, tačiau ne visada pavyksta išvengti žmogiškų klaidų.

Prašome Jūsų elektroniniu paštu info@alpinus.lt atsiūsti tikslų adresą, kuriuo įvyko šis incidentas, tam kad konkrečiai nustatytume dirbusius darbuotojus ir ateityje užkirstume kelią panašiems poelgiams.

Visada stengiamės gerinti aptarnavimo kokybę savo įmonėje, tad nuoširdžiai tikime, jog ateityje Jums neteks susidurti su panašiais nesklandumais.

Dar kartą atsiprašome už Jūsų patirtus nepatogumus.
slykstu vaikinu auklejimas labai bjauri firma.
nerekomenduoju sios firmos.