Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Alpinus LT, UAB

Alpinus

Melga
Parašyk savo nuomonę apie Alpinus LT, UAB

Vairuotojas 2020-07-31 17:59:42
Kaip tu su golfu ketvirtu baltu vairuoji tai siaubas žmogau. Pro kamštį per ištisinę priešpriešiniu, žiede užkišai kitoms mašinoms ir dar langą atsidaręs rėki kažką. Valst nr JBV. Siaubas. Veiksmas 07 31 vakare.
100% Mindaugas Pakalniškis vairavo
UAB "Alpinus" atliko devynaukščio gyv. namo sienų remontą. Darbu esame labai patenkinti. Darbus atliko laiku, dirbo labai tvarkingai, vyrai mandagūs, atsižvelgė į kiekvieną pageidavimą. Darbo kokybė ir bendravimas patiko visiems namo gyventojams. Ačiū Jums, tokių firmų Lietuvoje reikia paieškoti. Šaunuoliai.
Ačiū komandai. Šaunūs vyriokai ir karstosi kaip beždžioniukai. Nereikia jiems jokių pastolių. Jie tik virvėmis viską padaro. O ir tavęs ryte nepažadins, nes tik girdi, kad jie jau tavo balkone darbuojasi nuo ryto. Darbas fiziškai sunkus, bet už kokybę Ačiū.
Gerbiami UAB " Alpinus" vadovai.Jūsų meistrai - vardai Bogdan ir Rolandas š.m. gegužės 7 d. gerai organizavo namo lietvamzdžių ir latakų remonto darbus ir tvarkingai juos atliko.Nuoširdžiai Jiems už atliktą darbą dėkoju.Jei yra galimybė - prašome Juos paskatinti.
Pagarbiai, Aloyzas Tarvydas 705 DNSB pirmininkas
Marius Rumbaitis
2018-10-16 14:15:44 IP 5f4sotss
Inga 2018-10-15 08:53:41
Alpinus - atvyko tvarkyti musu daugiabuti 2018.09.21. karoliniskiu raj. man akys isoko. Du vaikinukai, taciau kulturos nulis.
mano kaimynas, pensijaus amziaus isejo klausti, kas jie kam atvyko ir t.t. (na tai paprastas pensininko darbas uz ka jam - mums, teks ir vel moketi). Vienas vaikinukas taip pasisiause, kad pradejo rekti ant senyvo amziaus. Nepaprastai rekti. buvo keiksmazodziu zodynas labai pilnas. As pentame aukste zodi i zodi girdejau. Bjauru ir slykstu. Net jei gyventoja ar klientas neteisus, tai dar nereiskias kad sitaip galima elgtis. Sedejo virsui, dauze durimis, tranke... as su vaiku iejau namo tai vienas darbuotojas kai isgirdo kai trenke tomis durmis kad pasau ir as ir mano vaikas pradejo verkti.
Tai pagal jus esate firma? atvykes vadovas kazka ziurejo prie darbuotoju masinos, bet net neatsiprase kaimynu.
slykstu vaikinu auklejimas labai bjauri firma.
Jei mano vaikas butu po to klykes naktimis buciau padavus iteisma uz moraline zala tiek vaikui tiek kaimynui. gal tada tiek tevai tiek vadovai ismoktu kulturos tokio amziaus.
nerekomenduoju sios firmos.
Labai atsiprašome Jūsų už patirtus nepatogumus!

Dėkojame, kad informuojate apie kylančias problemas.

Kiekvieno kliento nuomonė ir mūsų darbuotojų įvertinimas mums yra itin svarbūs.

Visada stengiamės patenkinti kiekvieno kliento poreikius, tačiau ne visada pavyksta išvengti žmogiškų klaidų.

Prašome Jūsų elektroniniu paštu info@alpinus.lt atsiūsti tikslų adresą, kuriuo įvyko šis incidentas, tam kad konkrečiai nustatytume dirbusius darbuotojus ir ateityje užkirstume kelią panašiems poelgiams.

Visada stengiamės gerinti aptarnavimo kokybę savo įmonėje, tad nuoširdžiai tikime, jog ateityje Jums neteks susidurti su panašiais nesklandumais.

Dar kartą atsiprašome už Jūsų patirtus nepatogumus.
slykstu vaikinu auklejimas labai bjauri firma.
nerekomenduoju sios firmos.

Nobaltis
Patalpų valymas | Teritorijų priežiūra

Adresas: Šaltoniškių g. 93, Pikeliškės, LT-15140 Vilniaus r.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; valymo priemonės.
Socialinė įmonė UAB ,,Nobaltis“ yra valymo paslaugas teikianti įmonė, kurios specialistai yra sukaupę 20 metų patirtį visose valymo ir pastatų administravimo sferose. Įmonės veikla atitinka šiuos ISO standartus: ISO 14001:2004 , OHSAS 18001:2007 , ISO 9001:2008. Turime visas reikalingas saugumo pažymas ypač...
Daistatus
Stogo ir fasado darbai, bendrastatybiniai darbai

Adresas: Užupio g. 9, LT-52155 Kaunas.
Veiklos sritys: stogų dangos, paslaugos; aukštalipių paslaugos; fasadas, fasado apdaila; gamyba; kita veikla; projektavimas; sienos, lubos; statyba; šiltinimas, renovacija.
Daistatus, UAB įmonės pagrindinės veikla - sutapdintų bei šlaitinių stogų projektavimas ir įrengimas, sienų iš daugiasluoksnių plokščių bei ventiliuojamų fasadų įrengimas, bendrieji statybos darbai bei skardos lankstinių ir išlipimo liukų gamyba Stogai, stogų dangos paslaugos Daugiasluoksnių plokščių sienos Lietaus...
LYDERA
PASTATŲ REMONTAS IR MODERNIZAVIMAS

Adresas: Dūkštų g. 20-4, LT-07172 Vilnius.
Veiklos sritys: stogų dangos, paslaugos; aukštalipių paslaugos; fasadas, fasado apdaila; metalo konstrukcijos, angarai; statyba; šiltinimas, renovacija.
ISO 9001 / 14001, OHSAS 18001. Statiniai: gyvenamieji ir negyvenamieji pastatai; statiniai, esantys kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje ir vietovėje Statybos darbų sritys: žemės darbai, statybinių konstrukcijų (gelžbetonio, betono, metalo, mūro, medžio) statyba ir montavimas, stogų įrengimas...
Aplinkos darbai
Medžių pjovimas, genėjimas

Adresas: Ašigalio g. 6A, LT-49142 Kaunas.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; konsultacijų paslaugos; krautuvai, keltuvai, liftai.
UAB "Aplinkos darbai" - nuolat tobulėjanti, perspektyvi ir jau gerą 10-metį sėkmingai dirbanti įmonė. UAB "Aplinkos darbai" teikiamos paslaugos medžių pjovimas medžių genėjimas kelmų frezavimas žolės pjovimas aplinkos tvarkymas UAB "Aplinkos darbai" išmano savo darbą ir atlieka jį kruopščiai pjauna sergančius...
Ainava
Valymo paslaugos, Tekstilinė automobilių plovykla

Adresas: Pilaitės pr. 7, LT-05132 Vilnius.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; automobilių plovyklos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; popierius, jo gaminiai.
Ainava, UAB - valymo paslaugos verslui ir ne tik. Jau 23 metus dirbame patalpų valymo ir teritorijos priežiūros srityje, turime sukaupę didelę patirtį. Įmonės darbuotojų tikslas yra išpildyti klientų lūkesčius ir suteikti tokio lygio paslaugas, kad jiems nereiktų ieškoti kitų sprendimų. Šiandien mūsų paslaugomis...

LLRA-KŠS dėl rinkimų pažeidimų kreipėsi į prezidentą ir Seimą, prašo naikinti rezultatus 10-27 22:00
Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga (LLRA-KŠS) dėl galimų Seimo rinkimų pažeidimų kreipėsi į prezidentą Gitaną Nausėdą ir Seimą, prašoma naikinti rezultatus daugiamandatėje...
V. Čmilytė-Nielsen COVID-19 neserga, bet dar lieka izoliacijoje
V. Čmilytė-Nielsen COVID-19 neserga, bet dar lieka izoliacijoje 10-27 21:44
Liberalų sąjūdžio pirmininkė, Seimo narė Viktorija Čmilytė-Nielsen teigia sulaukusi neigiamo COVID-19 testo rezultato, tačiau dar lieka izoliacijoje.
Balsų perskaičiavimą Utenoje organizavo E. Pupinio padėjėja, socdemai ruošia skundą VRK 10-27 21:24
Utenos vienmandatėje apygardoje balsų perskaičiavimą organizavo komisijos pirmininkė Rolanda Gudynienė, tuo pačiu dirbanti ir rinkimų nugalėtoju pripažinto Seimo nario Edmundo Pupinio padėjėja...

Ar Jums kelia nerimą Covid-19 skaičiaus didėjimas?

Auksas 1921,92 -2,37%