Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Alkava, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Alkava, UAB

Atsiliepimai apie Alkava, UAB

Išregistruotas: Likviduotas bankrutavus.
Parašyk savo nuomonę apie Alkava, UAB

Daugiau niekada jokių užsakymų čia, užsakai atvažiuoji pasiimt ir neranda užsakyto torto (Vilniaus Akropolyje)???? sugadinta šventė, ačiū labai ???? niekam nerekomenduoju ????
Vasario 8 d. atsiėmiau užsakytą Kauno tortą PC Savas. Labai nusivyliau, net nepanašus į buvusį prabangų, tiesiog bulkos ir nutelos kratinys.Pagal receotūrą anksčiau tokios nesąmonės nebuvo, matosi pritapnota dėl svorio. Kaina didžiulė, puošimas apgailėtinas. Nusivyliau, daugiau užsakinėsiu Bioloje, kurioje gaminama iš natūralesnių produktų ir kainos taip neišpūstos.
Šiandien buvau Vilniuje, PC BIG parduotuvėje, , Alkava". Norėjau pasiteirauti dėl vieno deserto, pardavėja buvo labai nemaloni, paklausiau kainos deserto, o ji net to normaliai man negalėjo pasakyti, paklausus galiojimo laiko ji taip pat buvo įžūli. Pati dirbu aptarnavimo sferoje, todėl puikiai suprantu kaip turi elgtis pardavėjas su klientais. Labai nemalonu buvo eiti, daugiau neisiu tikrai.
Lika Malunaviciute
2021-11-22 11:22:16 IP 29maa7rn
Labai uzkeltos kainos, pats tortas tikrai nevertas tokiu pinigu, nebent uzsakant su specialiais papuosimais tada vien del grozio versta, bet visa kita ispudzio didziausio nepaliko. Nuosidziai rekomenduociau pasiziureti daugybe kitu kepeju uz beveik dvigubai mazesnes kainas ir nemanau kad nors siektiek prastesniu skoniu.
Vakar kovo 20d pirkau Napoleono torto gabaliuką Mole. Pradėjau valgyti ir!!! Pelėsis vidury torto! Net supykino! Kaip šitaip galima?!
Tortą, kurį užsisakėm mergaitei 2metukų proga labai stipriai nusivylėm. Pirmiausia dėl puošimo nebuvo išpildyti mūsų norai.
Tiesiog neatrodė šventiškai, gražiai ir puošniai.
Buvau išsirinkusi pistacijų-aviečių skonio nei vienam svečiui nepatiko. Nepatiko todėl, kad buvo be skonio, sausas ir atrodė, kad ne šviežias. Buvo per daug glaisto, todėl daug svėrė ir kaina 50€.
Labai gaila bereikalingai išmestų pinigų ir ne skanios šventės.
Deja, niekam nerekomenduočiau jūsų.
Ne pirmą kartą perku pyragą, ar tortą Alkava PC Big, pardavėja šviesiais plaukais maloni, visada pataria, tačiau šiandien aptarnavo pardavėja juodaplaukė moteris, vidutinio amžiaus, labai nemaloni, visu pirma paprašius medaus torto, ir paklausus ar atpjautų, tai pareiškė "jei tik puse imsiu". Na suprantu, gal nenori pjaustyti, bet visada kalbėjo pakeltu tonu, paprašiau tuomet napaleono 2 gabaliukus ir mačiau, kad kaina ~1, 80 Eur, pagalvojau kad vieno gabaliuko kaina tokia, o pasirodo 100 g. Paklausiau dėl kainos napaleono, nes norejau pasitiksilnti, tai pardavėja juodaplaukė šaukt pradėjo, kad čia 100 g kaina. Paklausiau, kodel ji rėkia ir kalba pakeltu tonu, tai atsakė " kad per kauke nesigirdi" ir tuomet patraukus kauke nuo veido toliau šaukė man į veidą. Pasakiauj, kad būtinai parašysiu del tokio elgesio atsiliepimą. Kraupu. Kad ir koki skanūs tortai būtų, bet daugiau pardavėjos dėka niekada negrįšiu ir šią vietą ir įspėsiu pažįstamus.
Pasibaisėtinas aptarnavimas, nuvykau į parduotuvę Ukmergės gatvėje sakė užsakymų nepriima nes reikia skambinti, davė numerį. Prieš kiek uzsakyti negalėjo pasakyti bet sakė savaitei šiai negali tikrai pagaminti. Paskambinau nurodytu telefonu, ilgai laukiau ir poto paaiškejo kad užsakytj telefonu negalima, reikia važiulti į ukmergės gatve, nes reikia avanso, ar skambinti į Kauną... Torto reikia Vilniuje.. žodžiu taip ir neužsakiau nes jei tarpusavyje negali sutarti kas priima užsakymą tai kaži ar sutartu laiku ir reikiamoje vietoje gausiu tortą.
Labai patenkinti sios imones atliktu darbu. Uzsisakem gan dideli torta anukes krikstynom ir likom suzaveti. Tortas buvo meno kurinys, detales, spalvu palete, skonis o ypac bendras vaizdas. Sveciai vis klausinejo kur toki grozi pirkom. Aciu jums uz ispildytus reikalavimus ir nuostabu sventes akcenta. Uzsisakinesime tik Alkavos parduotuvese. Nuostabiai atliktas darbas. Gerus konditerius turite. Labai pasikeite gaminiu braizas. Saunuoliai! Rekomenduoju pirkti saldumynus tik Alkavoj o ypac graziausius tortus
Labai dziaugemes krikstynu tortu, taip tiksliai pagal foto ispildytas uzsakymas, islaikytos spalvos, forma, skonis nepakartojamas, visi liko patenkinti, o musu buvo gana daug 50, rinkomes Kauno skonio torta, tik alkavoje uzsakinesim tortus, 100 procentu pateisino lukescius, didelis ACIU !!!
Torta gavom kaip pajuoka pamanem nedabaigtas o tortas 'rafaello'nu zodziu sveciai pasibaisejom
Norėjome užsisakyti tortą parduotuvėje esančioje varnių gatvėje. Taip ir išėjome be torto. Pardavėjos bendravimo kultūra, tai baisu. Ištisai susiraukus, kažkuo nepatenkinta. Nuėjome ir užsisakėme kitoje parduotuvėje, kur mus labai maloniai aptarnavo. Nuo tos dienos nei patys neinam į alkavos parduotuvę ir kitiems patariame nepirkti. Nežinau kaip kitiems, bet man labai nemalonu, kai atėjus į parduotuvę turiu jaustis kalta dėl pardavėjos prastos nuotaikos. Tada geriau nueiti kitur, ir būti aptarnautai su šypsena.
Sveiki.
Jūsų tortai yra patys skaniausi.Per visas šventes renkamės tik iš jūsų.Tačiau Varnių gatvėje dirbanti pardavėja yra labai labai nemaloni.Nieko nepaklaus " Gal ko noresite?" vien tik surauktas veidas ir vis konors paklausiant netgi pakeliamas balsas ant kliento.Vien dėl to nebesinori grįžti į tą vietą, nors dabar ir reikalingas tortas, tačiau rinksimės geriau kur nors iš toliau, nei vėl eisim pamatyti blogos jos nuotaikos perduodamos kitiem. :)
Norite surūgusio torto- pirkite Alkavoje, Varnių g. Skanaus.
Nors svarstykles stovi pries akis, vis tiek drista nusukti.. Kas kvailas? O cekiu tai jau ne pirmas kartas kaip nepasivargina ismusti..
Sveiki, " Alkava",
Dėkoju už puikų skonį ir tortą "Ferre". Užsakiau šį gaminį Gimtadienio proga, visi svečiai liko sužavėti torto šviežumu, grožiu, skonio deriniu. Noriu padėkoti pardavėjoms, už malonų ir šiltą aptarnavimą Kėdainių Alkavos skyriuose. Visada malonu atvykti, pasivaišinti puodeliu šviežios kavos ir paragauti saldaus, šviežio gaminio.
Nuoširdžiai Jūsų-"Alkavos" produkcijos pirkėja
Laba diena. Norėjome užsisakyti torta is alkavos (varniu gatve). Bet sake kad nepriima uzsakymu ir kad negali rezervuoti torto ir reikia ateiti ir bandyti laime, ar bus ar ne. Pardaveja labai nemaloni, turejome isklausyti morala kaip zmones uzsisako ir neateina, o tortas lieka stoveti. Norejome iskarto susimoketi, o torta pasiimti po keliu dienu. Deja atrodo jiems neaktualu klientu pinigai.
Pardaveja isties nemaloni ir atzagari.
Eglė Žiurauskaitė
2016-02-05 22:17:50 IP 28mes6hp
Skaniausi tortai visame Kaune, jau ne vienerius metus užsisakinėju tortus iš "Alkava" įvairiomis progomis, dažnai užeinu į kavinukę arba paviljonus kokio pyragėlio. Mane pačią stebina, kad tiek laiko sugeba visdar išlaikyti pačią geriausią kokybę ir nenusivažiuoja. Ketinu kaip tik artimu metu užsakinėti vestuvinį tortą.
Truputi info dirbantiems su "ALKAVA" !!!
ATSARGIAI,
uz zaliavas sie ponuliai pinigaus moka tik teisminiu keliu...
Alkava administracija
2015-08-31 15:34:02 IP 2be6cacq
Rita 2015-08-28 18:37:36
Laba diena, 2015 08 27 vakare pirkau torta svaja, deja nuvykus i svecius lauke staigmena, suruges tortas, negalejau patiketi, kad taip buna ALKAVOJE, net turguje nesu tokio rugesio nusipirkusi.

Labai griežtai prižiūrime savo gaminių kokybę. Tai pavyksta, nes turime kokybės vadybininką, kuris tikrina kiekvieną gaminį ir taip pat Kauno Akropolyje didelis prekių apyvartumas padeda natūraliai išlaikyti šviežumą.

Ar galite su mumis susisiekti [email protected] arba tel. nr. 8-686-44020. Nesame gavę jokio skundo internete ar parduotuvėse nurodytais kontaktais. Tai reikalinga norint įvertinti Jūsų skundo pagrįstumą.

Labai lauksime Jūsų skambučio.
Laba diena, noriu paklausti kodėl jau kelinta kartą perkant tokius dieviškus pyragėlius gauni viena surūgusi dalyka - tai aptarnavima. Kauno akropolyje parduotuvėje "Alkava" pardavėjos dažniausiai surūgusiais veidais, net nepasivargina kliento paklausti ko norėtumėte, kažką burba sau po nosimis ir atleiskit, bet tai tikrai nebevilioja pirkti pas jus vien dėl prasto aptarnavimo.
Sveiki, 2015 m. kovo 17 dieną pirkau pyragaičių "Mocartas" ir "Marakuja" iš Jūsų prekybos vietos, kuri yra Akropolyje. Nupirkti pyragaičiai buvo sugedę. Tiksliau jie buvo surūgę, jautėsi pelėsio skonis. Pažiūrėjus atidžiau jautėsi, jog grietinėlės įdaras yra sugedęs.

Rašau šį atsiliepimą todėl, kad jau keletą kartų teko nusipirkti šiuos pyragaičius sugedusius...

Atkreipkite dėmesį į gaminą produkciją, kad ateityje nebetektų nusipirkti sugedusių gaminių.
Alkava administracija
2014-08-20 11:07:39 IP 2be6cacq
stirna 2012-09-17 18:54:22
Rugpjūčio 26 dieną Kauno Akropolio Alkavos parduotuvėje nusipirkome tortą vaiko gimtadieniui. Gimtadienį šventėme kitą dieną. Deja, torto įdaras su avietėm buvo prarūgęs. Tortą valgė tik vaikai. Gimtadienis buvo sugadintas. Daugiau iš Jūsų įmonės tortų tikrai nepiksime, o ir visų dalyvavusiu vaikų tėvai taip pat. Nors galiojimo laikas buvo dar geras

labai gaila, kad anksčiau nepastebėjome Jūsų komentaro, nes būtume norėje sužinoti daugiau detalių apie Jūsų pirkimą.

Alkavoje visi darbuotojai žino, kad mūsų prioritetas yra šviežumas ir aukštos kokybės žaliavos. Niekad netaupome savo Klientų sąskaita. Alkavos firminėse parduotuvėse turime labai griežtą šviežumo kontrolę, kurią prižiūri tiesiogiai atsakinga pardavėja ir tą parduotuvę prižiūrintis vadybininkas. Tai mums padeda užtikrinti, kad Klientas nusipirks šviežią gaminį ir paskui vėl pas mus grįš.

Beje, tikriausiai tortą pirkote vis dėlto ne iš mūsų, nes niekada nesame turėję torto su aviečių įdaru. Turime puikų natūralios grietinėlės tortą su šaldytomis avietėmis naudojamomis papuošimui ant viršaus. Šios avietės laikant tortą ilgiau nei nurodyta jo galiojime galėtų pradėti pelyti (kas būtų akivaizdžiai matoma), bet ne "prarūgti".

Taip pat, esame visada pasiruošę tiesiogiai išklausyti savo Klientų nuomones ir pasiūlymus 8-656-53333 arba [email protected] Labai rimtai reaguojame į visus atsiliepimus.

Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Vytauto g. 134A, Garliava, LT-53250 Kauno r.
Veiklos sritys: konditerija, saldumynai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės; kavinės, klubai, barai, restoranai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus, kepame duoną. Naujiena: tortų, pyragų, pyragaičių, desertų, sausainių internetinė parduotuvė. Laukiame...
APUNTA
REKLAMINIAI SALDAINIAI | VERSLO DOVANOS

Adresas: J. Jasinskio g. 10, LT-01112 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; didmeninė prekyba; dovanos; eksportas; grafika, dizainas; konditerija, saldumynai; renginių organizavimas; spaustuvės, leidyba; tara, pakuotės.
„Saldi reklama“ — originalios verslo dovanos ir saldūs reklaminiai suvenyrai, proginiai sveikinimai. Didžiausia saldžių verslo suvenyrų kolekcija Lietuvoje. Leidyklėlė „Šokoladukai ir vaizdai“ — unikalus produktas „Šokoladinė mozaika“. Tai naujas požiūris į leidinį, reklamą, šokoladą ir įmonės pristatymą. Leidžiame...
Daisena
COFFEEPLACE.LT

Adresas: Sandraugos g. 23, LT-52102 Kaunas.
Veiklos sritys: kava, arbata; didmeninė prekyba; gėrimai (nealkoholiniai); interneto parduotuvės; konditerija, saldumynai; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
COFFEEPLACE.LT CoffeePlace.lt – modernus papildomas pardavimo kanalas Jūsų išskirtiniams produktams. Jau beveik 20 metų mūsų kava sėkmingai keliauja į klientų namus. Sukauptos patirties dėka, galime pasiūlyti tik kruopščiai atrinktus ir pačius geriausius kavos skonius. Saldumynų ir užkandžių asortimentas išties...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: kuras, naftos produktai, degalinės; autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; maisto produktai; tepalai, alyvos.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Piestro
RANKŲ DARBO PYRAGAI

Adresas: L. Giros g. 50, LT-06325 Vilnius.
Veiklos sritys: konditerija, saldumynai; gamyba; kepyklos; maisto produktai.
Kiekvienas mūsų pyragas yra minkomas, formuojamas, puošiamas bei pakuojamas rankomis. Mes tikime, jog kokybiški produktai ir žmogaus rankos geba sukurti žymiai daugiau, negu patys moderniausi prietaisai. Todėl kiekvienas pyragas – individualus, pagamintas tik Jums. Nenaudojame jokių pakaitalų. Vadovaudamiesi šia...

Efektyvus žemės ūkio sektoriaus rizikų valdymas – kokybiško maisto tiekimo užtikrinimui 05-20 00:45
Siekiant užtikrinti pakankamą kokybiško maisto tiekimą ir tai galintį garantuoti žemės ūkio sektoriaus finansinį stabilumą, vis daugiau dėmesio skiriama racionalių sprendimų paieškai, kad sausra...
Naujasis "Bentley" flagmanas "Bentayga EWB" kelionėms pirmąją klase suteikė kitą prasmę 05-20 00:38
"Bentley Bentayga" nuo pat pirmųjų dienų buvo populiariausias gamintojo modelis. Nuo šiol jam tenka dar vienas svarbus titulas – flagmanas. "Bentley" pristato jau penktąjį modelį savo gamoje –...
Personalizuotos ūkininkavimo technologijos – ateitis, kuri prasideda šiandien
Personalizuotos ūkininkavimo technologijos – ateitis, kuri prasideda šiandien 05-20 00:09
Šiandien mes stovime ant slenksčio, kai atsiranda inovatyvios biotechnologijos ir tuo pačiu alternatyvos iki šiol gaminamoms mineralinėms trąšoms, o taip pat erdvė tvarioms individualioms...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

Cisco 42,94 +2,92%
Oracle 68,63 +2,37%