Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę A. Ripinskis ir Ko, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę A. Ripinskis ir Ko

Atsiliepimai apie A. Ripinskis ir Ko, UAB

Parašyk savo nuomonę apie A. Ripinskis ir Ko, UAB

Esam labai patenkinti Ripinskio ir Ko darbu.
Teko ilgokai sugaisti beieskant, kas sutiktu isasfaltuoti palyginus nedideli kiema Siauliuose (kas bande susitvarkyti 'kiemuka', zino kad dauguma panasiu firmu pirmenybe - didziuliai, 'pelningi' darbai!)
Jau kita diena, sureagaves i skambuti, Algimantas Ripinskis su savo komanda - maloniais, mandagiais vaikinais, apsilanke ivertinimui. Labai idemiai isiklause kokio rezultato tikimes, (iskaitant uzbaigimo terminus) darbus pradejo jau po poros dienu.
Ypac graziai pats direktorius motyvavo savo komandos narius, reguliariai aplankydamas juos, o tuo paciu aplankydamas ir kiemo gyventojus pasitikrinant, kad visi butu patenkinti del siokio tokio sujudimo paruosiamuju darbu metu.
Rezultate - kokybiskai atliktas darbas! Dailiai isasfaltuotas musu kiemas atsigavo naujam gyvenimui!
Linkiu visiems, ieskantiems kiemo ar kelio dangos specialisto, kreiptis i 'A.Ripinskis ir Ko' vadova Algimanta Ripinski.
Apie Algimantą Ripinskį sužinojau atsitiktinai - internete ieškojau rimto specialisto, galinčio atlikti įvairius žemės tvarkymo - lyginimo darbus. Daug kam skambinau dėl norimų atlikti darbų, bet rimto, konkretaus pokalbio nei su vienu nebuvo - tai darbų atlikimo terminai labai išpūsti buvo, tai technikos reikiamos neturi, tai atostogauja, tai per mažas užsakymas, tai kaina už darbus neadekvati ir t. t. Susidarė toks įspūdis, kad tie, su kuriais kalbėjau, yra per žemos kvalifikacijos atlikti tai, kas man reikalinga. Jau galvojau, kad Šiauliuose nebėra rimtų specialistų mano darbams atlikti, kai visai atsitiktinai pamačiau A. Ripinskio kontaktus. Paskambinau, paaiškinau ko noriu. Ponas Ripinskis labai aiškiai ir konkrečiai paaiškino visą darbų atlikimo eigą bei terminus. Darbų atlikimo terminas buvo pasiūlytas kokius tris kartus trumpesnis, nei kiti siūlė. Atvyko darbuotojai su rimta technika ir dirbo daug keletą dienų. Darbus atliko labai kokybiškai, greitai, ir pigiai. Taip su ponu A. Ripinskiu bendradarbiauju jau keletas metų, kai tik prireikia rimto specialisto pagalbos. Visi, kam yra reikalinga rimto specialisto pagalba, tikrai galite kreiptis pas poną A. Ripinskį. Jo atliktais darbais tikrai liksite patenkinti. Sėkmės ponui A. Ripinskiui ir visai jo komandai.

Evaldas
Šiauliai
Noriu padėkoti ir parekomenduoti profesionalią komandą.Darbus atliko greitai ir kokybiškai, puikus santykis su klientu.
Dėkui už puikiai atliktą darbą. Kruopščiai, greitai, gerai. Tikrai rekomenduoju.
Tik pačios geriausios ir nuoširdžiausios rekomendacijos!!! Darbai atlikti greitai, net patys taip greit nesitikėjome ir buvome maloniai nustebinti. Darbas kokybiškas ir labai tvarkingas. Džiaugiamės turėję galimybę bendradarbiauti būtent su šia įmone. Ir ateityje jei tik reikės, kreipsimės tik čia. Linkime puikiam vadovui ir visai komandai didelės sėkmės darbuose. Taip ir toliau...kokybiškai ir nepriekaištingai!
Norime pasidžiaugti įmonės darbu. Viskas labai sklandžiai, greitai, operatyviai ir daug informacijos pateikia vadovas. Malonus toks rūpestis ir dėmesys. Darbai padaryti greičiau nei už sutartą laiką, sąmata mažesnė nei tikėjomės. Darbų kokybė nepriekaištinga. Drąsiai rekomenduojame. Džiugu, kad taip dirba įmonės darbuotojai ir pats vadovas.Linkiu visokeriopos sėkmės darbuose!
Esame labai dėkingi už puikiai ir greitai atliktą darbą. Puikus vadovas, tikrai išmanantis savo darbą. Linkime sėkmės ir tolimesniuose darbuose. Didelis Ačiū.
Atkreipsiu dėmesį:
Kuo gurmaniškesni ir inoringesni bus norai - tuo kūrybiškiau ir su užsidegimu dirbs A. Ripinskis ir Ko kūrybinė grupė. Apie tai...kaip manau aš - kalba mūsų kolegos, draugai, pamatę A.Ripinskio darbus:
Preciziška, juvelyriška, pedantiška. Šie trys žodžiai (auksiniai teiginiai) nusako šios įmonės bruožus, kurie atsispindi realiame pasaulyje. Nėra jokių neleistinų keitimų (esant tam tikroms mėnulio fazėms) be užsakovo suderinto leidimo ir vykdomojo žodžio.
Jei yra ko negali gamta, ar kiti - gali A. Ripinskis. Jis kaip vėjas. O prieš vėją nepapūsi.
Spaudžiu dešinę ir nuoširdžiai linkiu kūrybiškai palankių sekančių metų.

UAB Prekypolis
Vadovas
Apie šią įmonę sužinojau atsitiktinai. Prie rekonstruojamo pastato buvau sukaupęs didelę krūvą statybinio laužo, kurį planavau panaudoti įvažiavimo pagrindui formuoti, o iškastą gruntą panaudoti teritorijoje esantiems nelygumams užpilti. Planas geras, bet vykdytojo jam įgyvendinti ieškojau ilgai ir nesėkmingai. Didieji dirba stambiuose objektuose, o mažiukai turi vieną bobcat, ir kai pasako kainą ir laiką, kiek jie dirbs, mažai nepasirodo. Algimantas pasiūlė schemą, kai vienas nedidelis ekskavatorius kasa tranšėją įvažiavimui ir gruntą pila į labai manevringą ir didelio pravažumo ir didelės talpos kėbulą turintį traktorių, kuris gruntą nuveža į lyginamą plotą ir išpila reikiamoje vietoje, o kitas ten esantis ekskavatorius iš karto šį gruntą lygina. Vėliau vienas ekskavatorius pakrauna statybinį laužą į "džipą", kuris atvežęs supila į tranšėją, o antrasis ekskavatorius jį išlygina. Kai pamačiau vakare rezultatą, kiek per dieną jie padarė, buvau maloniai nustebintas. Darbuotojų profesionalumas ir darbo sparta taip pat džiugino. Supratau, kad šios komandos tikslas pirmiausia yra profesionaliai ir organizuotai atlikti paslaugą užsakovui, o uždarbis ateina per didelį darbo našumą. Labai džiaugiuosi sutikęs šią komandą ir linkiu Jiems kuo didžiausios sėkmės ir sveikatos.
Romualdas,
Kairiai

Hres
Skubus krovinių gabenimas

Adresas: Liepkalnio g. 122, LT-02121 Vilnius.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; vandens transportas.
Tarptautinis krovinių gabenimas į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Švediją, Estiją, Lenkiją. Skubus tarptautinis krovinių gabenimas per 24 valandas. Skubus krovinių gabenimas (per 24 valandas) į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Estiją, Švediją, Lenkiją. Gabenimas krovininiais automobiliais. Tarptautinis...
TIROLA
Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas

Adresas: Žalgirio g. 112A, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; sandėliavimas; transporto paslaugos.
PASLAUGOS Krovinių pervežimas standartinėmis 13,6 m ilgio puspriekabėmis, refrižeratoriais ir autotraukiniais (didžiakūbėmis); Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas iš Rusijos į Europos Sąjungos šalis, taip pat į Norvegiją, Serbiją, Turkiją; Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas iš Europos Sąjungos valstybių į Rusiją...
LINĖJA transport
Krovinių gabenimas – ekspedijavimas

Adresas: Didžioji g. 38, LT-57257 Kėdainiai.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
KROVINIŲ PERVEŽIMAI Pilni kroviniai Daliniai kroviniai Negabaritiniai kroviniai Birūs kroviniai Temperatūrinių krovinių pervežimas Pabaltijo šalyse PAGRINDINĖS KROVINIŲ KRYPTYS LT – LT Baltijos šalys – PL – Baltijos šalys LT – Baltijos šalys – LT Baltijos šalys – Vakarų Europa – Baltijos šalys TRANSPORTO...
Daroda
Transporto paslaugos | Statybų darbai

Adresas: Raudondvario pl. 150, LT-47174 Kaunas.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; ekspedijavimas; eksportas; fasadas, fasado apdaila; logistikos paslaugos; sienos, lubos; statyba.
UAB „Daroda“- tai profesionali komanda, kasdien pasiruošusi nuvažiuoti daugybę kilometrų tam, kad pristatytume Jūsų produktus į tikslinę vietą ir užtikrintume sklandų tiekimą. Savo veiklą pervežimų srityje vykdome jau ne vienerius metus, o šiandien esame patikimas partneris daugybei kompanijų Lietuvoje ir kitose...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; automobilių pervežimas; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas.
2004 m. Lietuvoje savo veiklą pradėjo vokiečių kapitalo UAB „Hegelmann Transporte“, kuri priklauso Hegelmann įmonių grupei. Šiandien įmonė įsikūrusi Kaune taip pat turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Alytuje. UAB Hegelmann transporte - pirmoji transporto ir logistikos imonė Lietuvoje, sertifikuota...

Verslo procesų valdymas panaudojant didžiuosius duomenis
Verslo procesų valdymas panaudojant didžiuosius duomenis 05-24 10:48
Žmonės ir organizacijos yra linkę ieškoti saugumo ir stabilumo, o iš to kyla savotiška prieštara su pasaulio savybe keistis. Keičiasi metų laikai, potvynius keičia atoslūgiai, kvėpuojame...
Civilinės sąjungos įstatymas – kompromisas tarp emocijomis ir mitais grįstų argumentų bei vakarietiško požiūrio į šeimą? 05-24 02:19
2022 m. gegužės 16 d. grupė Seimo narių įregistravo Civilinės sąjungos įstatymo projektą, kuris nustatytų bendruosius civilinės sąjungos santykių teisinio reglamentavimo principus ir numatytų...
Agroverslo finansuotojas: mūsų misija – paskolomis prisidėti prie tvaraus ūkio augimo 05-24 02:12
Rūta Gucu, SEB banko Verslo klientų paslaugų departamento direktorė, kalba apie tai, kaip dabartinė makroaplinka veikia žemės ūkio ir apskritai agroverslo klientus, jų santykius su bankais. Ji...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

JPMorgan 124,60 +6,19%
Citigroup 52,77 +6,07%