Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Aliuma

Atsiliepimai apie Aliuma, UAB

Patyrusios komandos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Mažeikiuose

Parašykite savo atsiliepimą apie Aliuma, UAB

Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!

Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.

  Saugos kodas

  Lankytojų nuomonės ir komentarai

  Neatsiskaito už atliktus darbus, skambučius ignoruoja. Nerekomenduoju turėti reikalų su šia įmone!!!

  Puikiai ir greitai atliktas darbas.
  Drąsiai rekomenduoju šią įmonę.

  1-831628.jpg 1-831628-105.jpg 1-831628-414.jpg

  Labai dėkoju visai komandai ir yoač Deividui už puikiai atliktą darbą, už puikią kokybę, už profesionalų bendravimą su klientais. Už darbų terminų laikymąsi ir net greitesnį jų atlikimą.

  Tikrai drąsiai rekomenduosiu “Aliumą” visiems!
  Sėkmės Jums!

  1-818168.jpg

  Darbai atlikti puikiai, kokybiškai ir greičiau ne buvo nurodyta sutartyje. 10 balų!

  Darbų kokybė super, atlikimo terminai greiti, sąžiningas tiekėjas. Rekomenduoju!

  Noriu labai padėkoti už atliktus du nuostabius projektus, montuojant stiklo sienas ir turėklus. Lengvas, profesionalus ir sklandus bendravimas, kokybė nuo projektavimo pradžios iki pat įgyventintų projektų :) 100 proc. Rekomenduoju ne tik kaip patikimus tiekėjus, bet ir puikiomis kainomis. Patikėkit, ieškota ir prasiderėta buvo su daugeliu:) Kadangi mums apsispręsti padėjo būtent žmonių atsiliepimai, garantuojame ir už savo UAB Aliuma įgyvendintus projektus. Ačiū, kad papuošėte ir suteikėte prabangos jausmą mūsų namams!

  Vieninteliai iš krūvos įmonių, kurie apsiėmė stiklinti mūsų nestandartinį balkoną. Meistrai ir vadovai labai kruopštūs, viską labai gražiai ir paaiškina ir išaiškina, džiugino, kad žiūri į darbą atsakingai, jie mums pasiūlė ir kaip būtų geriau įstiklinti balkoną, nes nelabai patys žinojom kokį variantą rinktis patogesnį. Ačiū jiems :)

  1-782933.jpg 1-782933-525.jpg

  Super fainas kolektyvas.
  Sumontavo stoginę ant terasos, patys įrengė polius net neprašyti. Montavimo metu pamatė kad per silpnos grindys, tada nulėkė atsivežė cinkuoto metalo, sutvirtino grindis. Na sąžiningumu ir kruopščiu darbu tai tikrai pasižymi. Ačiū.

  1-741190.jpg

  Labai operatyviai ir greitai pastatė aliuminio su stiklu stoginę. Viskas atlikta tvarkingai, anksčiau nustatyto laiko, kas reta šiais laikais. Tik teigiami atsiliepimai.

  Išsirinkau aliuminę stoginę ir nenusivyliau. Stabilumas, spalva ir estetinė išvazda. Rado sprendimą ir puikiai pritaikė prie esamų mūro kolonų. Meistriukai žino savo darbą. Pagarba ! Sėkmės darbuose.

  Dėkui šiam šauniam kolektyvui už aliuminę stoginę.
  Jie žino ką daro. Panašu, kad pažengę daugiau nei visi kiti. Montavimas nepriekaištingas, grąžūs suleidimai, gegnių taip pat negailėjo mūsų stogui, nebūčiau turėjęs kaimyno pavyzdžio būčiau nepastebėjęs esminių skirtumų. Kaimynui linko 3m stogelis nuo sniego (darė pas kitus) - pas mus žiema praėjo sklandžiai. Ir pats stoginės stabilumas puikus, o žmona labai džiaugiasi solidžiai ir kokybiškai atrodančia spalva, kuri kaip mums sakė yra specialaus dažymo ir tie dažai su savo technologija laiko ilgesnius metus nei kiti. Ačiū vaikinai ir toliau eikite savu keliu, Jūs puikūs! Nesigailim pasirinkimu!

  Iš daugelio pasiūlymų pasirinkome šios įmonės stoginę dėl dviejų priežasčių ir likome patenkinti savo sprendimu.
  1. Ypatinga profilių spalva išties suteikia solidžią išvaizdą ir yra mažiau teplūs.
  2. Šie gamintojai siūlo ypač tvirtus karkasus ir sunaudoja daugiau aliuminio statydami, nei kiti.
  Likome patenkinti sumontavimo kokybe. Darbai atlikti puikiai. Ačiū Aliumos vyrukams! REKOMENDUOJU!

  Turbūt kompanijoje prasta situacija, nes SPAM siunčia visiškai be jokios gėdos.

  Taip pat rekomenduojame

  Oro Parko g. 2, Sergeičikų I k., LT-54462 Kauno r.
  Veiklos sritys: gamyba; medicininė įranga.
  Hollister Incorporated- nepriklausoma, darbuotojų valdoma įmonė, kuri kuria, gamina ir platina sveikatos priežiūros produktus visame pasaulyje. Kompanija gamina priemones, skirtas stomos, šlapimo šalinimo sutrikimų ir kritinės būklės pacientų priežiūrai. Be to, ji rengia mokomąją pagalbinę medžiagą pacientams ir...
  Pramonės g. 8, LT-94102 Klaipėda.
  Veiklos sritys: elektros dalys ir įranga; elektros instaliacijos darbai; elektros varikliai; gamyba.
  UAB Lithutec (by PIT Group) - yra greitai auganti ir dinamiška elektronikos gamykla. Teikiame aukštos kokybės elektronikos komponentų, elektroninės įrangos gamybos, kabelių modulių surinkimo ir prekių žymėjimo paslaugas. Surinkti mūsų kabeliai yra naudojami ne tik automobilių, bet ir saugos inžinerijos bei vėjo...
  Piliakalnio g. 3, LT-46224 Kaunas.
  Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); gamyba.
  UAB „Freda“ yra tarp lyderiaujančių baldų gamybos įmonių Europoje dažytų baldų segmente. Savo pagamintus baldus tiekia į 50 pasaulio šalių, kuriose yra jos prekybos partnerio parduotuvės. Visi įmonėje eksploatuojami įrenginiai ir įdiegtos gamybos sistemos yra pagaminti žymiausių ir inovatyviausių Vakarų Europos...
  Justiniškių g. 62A-201, LT-05239 Vilnius.
  Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; baldai (gamyba); baldai (prekyba); didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interjero apdailos medžiagos; mediena, jos gaminiai.
  UAB Li Arnani – įmonė, besispecializuojanti vidaus durų ir baldų gamyboje. Širvintose įmonė turi nuosavą gamybinį cechą su naujausia įranga bei patyrusių darbuotojų komanda, tad gali įgyvendinti daugumą Jūsų sugalvotų idėjų. Įmonės gaminamos vidaus durys pasižymi aukšta kokybe ir individualiu dizainu. Klientui...
  J. Janonio g. 4, LT-35101 Panevėžys.
  Veiklos sritys: elektros dalys ir įranga; gamyba; kita veikla.
  PKC Group Lithuania yra viena iš didžiausių įmonių Lietuvoje, įsikūrusi Panevėžio ir Klaipėdos regionuose. Būdama įmonių grupės Motherson Group nare, įmonė PKC Group yra patikima partnerė globalioje komercinių transporto priemonių laidų gamybos srityje. Mes esame savo srities ekspertai, tad aptarnaujame klientus...