Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Algimanto Pečkausko individuali veikla

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Algimanto Pečkausko individuali veikla

Atsiliepimai apie Algimanto Pečkausko individuali veikla

Puikios kokybės baterijos
Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie Algimanto Pečkausko individuali veikla

Antra karta siunciaus baterija tikrai geras ir malonus siuntėjas vertas dėmesio.
geras pardejas, vertas demesio!!!!
Prekę gavau laiku kaip žadėta esu patenkintas veikia puikiai.labai malonus bendravimas viska parašo.tikrai db galiu pasityket ir kita karta uzsisakydamas.aciu labai.
Gavau bateriją, viskas tiko, atsiuntė labai greitai. Ačiū :).
Nebe pirmą kartą užsakau robotams baterijas, patenkintas kokybe ir kaina. Ačiū.
Puikus ir operatyvus aptarnavimas.Kokybiškos prekės.
Nuoširdus dėmesys klientui, paslaugumas, puikus bendradarbiavimas. Ačiū!
Tikrai nuoširdžiai nustebinta operatyvumo, nuoširdžių patarimų kaip išsirinkti tinkamą detalę Dyson siurbliui.
Malonus ir paslaugus bendravimas, nuoširdus rūpinimasis klientu.
Prekė kokybiška, puikiai veikia, pristatyta laiku.
Viską puikiai galima paderinti telefonu.
Rekomenduoju tikrai nenusivilsite nes žmogus sąžiningas.
Vien tik teigiami atsiliepimai! Sėkmės.
Parduoda tinkamą pakaitalą originaliai Neato roboto siurblio baterijai.
Kokybiška prekė, puikus aptarnavimas, greitas pristatymas
Pirkau bateriją Neato Botvac D85 robotui-siurbliui ir pakrovėją Lenovo laptop'ui.
Baterija talpesnė nei originalas ir tai tikrai pasijautė. Siurblys dirba ilgiau vienu pakrovimu.
Su pakrovėju irgi viskas OK.
Prekių vietoje neturėjo, siuntė iš sandėlio Vokietijoje. Visa tai užtruko savaitę nuo užsakymo, iki kol kurjeris pristatė prekes į rankas.
Viskas profesionaliai, galiu rekomenduoti.
Malonus ir greitas aptarnavimas. Prekė gavom kokybiška.
Baterija pristatyta laiku, viskas veikia, rekomenduoju.
Viską puikiai galima paderinti telefonu.
Greitas pristatymas, gera baterija. Viskas veikia puikiai. Rekomenduoju.
Malonus ir paslaugus bendravimas, nuoširdus rūpinimasis klientu. Prekė kokybiška, puikiai veikia. Tikrai rekomenduoju! Sėkmės Algimantui!
Tikrai rekomenduoju pirkti baterijas https://baterijoskompiuteriams.com, geras kainos ir kokybės santykis.
Uz baterija tikrai esu dekingas. Gavau greitai tik panaudojau po kurio laiko. Bet esu patenkintas puikiai tiko ir puikiai laiko. Gal net geriau negu kai pirkau nauja laptopa :D rekomenduoju.
Greitai ir kokybiškai. Prekę į Vilnių gavau labai greitaiž, kokybė puiki. Rekomenduoju
Greitas pristatymas, baterija veikia puikiai.
Esu patenkintas aptarnavimu ir produkto kokybe.
Pirkau bateriją Mac, gera kokybė, puikus pardavėjas. Rekomenduoju
Prieš 1, 5 mėnesio pirkau akumuliatorių vejos robotui Husqvarna. Esu patenkintas aptarnavimu ir prekės kokybe.
Sąžiningas žmogus. Rekomenduoju.
Patikima greita ir paprasta. Rekomenduoju
Pries trejeta menesiu isigijau baterija senam kompiuteriu. Parekomendavo gera varianta su greitu pristatymu, kaina taip pat tinkama.

Esu labai patenkintas.
Užsakymas įvykdytas greitai, prekės kokybiškos. Rekomenduoju.
Geras ir greitas bei profesionalus aptarnavimas. Rekomenduoju tikrai nenusivilsite nes žmogus sąžiningas rinksiuosi ir vėl kai prireiks!
Prekė kokybiška, gerai veikia. Pristatyta laiku ir greitai.
Kokybiška paslauga, jokių problemų!
Arturas Valiavicius
2018-09-27 09:11:57 IP 5f4sopta
Aciu, daiktas kokybiskas, kaina gera, pristatymas labai greitas. Rekomenduoju.
Viskas pristatyta, veikia. Rekomenduoju!
pirkau baterija kompiuteriui. Pristatymas greitas, kokybe puiki ! Rekomenduoju!
Pirkau bateriją prieš porą savaičių. Kol kas veikia puikiai
Pirkau baterijas ne vieną kartą, viskas vyko be jokių problemų. Rekomendavau įmonę ir savo pažįstamiems. Į visus laiškus atsako labai greitai.
Puikus aptarnavimas, greitas, prekė kokybiška. Pardavėjas bendrauja su klientu, derina pristatymo laiką. Naudojausi pirmą kartą, bet esu labai patenkintas ir rekomenduoju ir kitiems. Man reikėjo ir sąskaitos-faktūros, bet nebuvo jokių problemų.
Buvo malonu bendradarbiauti
Vieta iš kurios verta pirkti. Tiek prekių kokybė, tiek savininko bendravimas veri pasitikėjimo ir noro grįžti dar.
Zmogus, kuris ismano savo darba. Pirkau jau tris baterijas, konsultacijos ir aptarnavimas auksciausiame lygyje.
Tikrai išskirtinis aptarnavimas. Lietuvoje nesu patyręs tokios priežiūros iš prekės tiekėjo, kaip teko patikrti su šia įmone. Perkant prekę gavau ir laiku atliktą siuntos pristatymą ir papildomą konsultaciją telefonu su naudingais patarimais, kaip išlaikyti įsigytos prekės ilgaamžiškumą ir kaip deramai ja rūpintis. Taip pat, būtina pabrėžti garantinio papildomą aptarnavimą.
Dėmesys klientui yra toks, tarytum būtum vienintelis klientas. Vien tik teigiami atsiliepimai! Sėkmės.
Pirkome akumuliatoriu siurbliukui. Kolkas viskas puikiai veikia ir labai maloniai buvome aptarnauti. Dekojame
Pirkau nešiojamo kompiuterio DELL akumuliatorių. Prekę gavau laiku. Prekė kokybiška ir veikia puikiai. Aptarnavimas malonus. Rekomenduoju.
Kokybiškas aptarnavimas ir nepaprastas rūpestingumas. Prekė pristatyta tvarkingai, puikiai veikia. Rekomenduoju kitiems
pirkom akumuliatorių, labai operatyviai atsiuntė, maloniai ir aiškiai viską paaiškino.
esam patenkinti tokiu aptarnavimu.
Tikrai labai geras aptarnavimas ir greitas pristatymas. Daugiau tokių e - pardavėjų, rekomenduoju 100%. Ačiū!
Greitas pristatymas, malonus bendravimas. Garantiniu periodu buvo gedimas - baterija pakeista greitai ir be problemų. Rekomenduoju.
Viskas puiku, baterija gauta, viskas veikia.
iPad4 maksimalios apsaugos (nepamenu kaip jis tiksliai vadinasi) deklas tikrai atrodo kokybiskai padarytas, nors dar neaisku kaip jis nesiosis. Taciau negaliu meluoti - pacia pirmaja diena po idejimo i dekla mano iPad'as netycia iskrito is ranku is 1, 2-1, 4m aukscio ant kietu grindu ir... ekranas skilo. :) ant pacio deklo jokios zymes, gal tiesiog labai nedekingai krito... nezinau. Techniskai vertinant - deklas tikrai gerai ir apgalvotai pagamintas (ypac kaip uz tokia kaina), taciau gal tiesiog cia bad luck.. :)
Viskas puiku malonus aptarnavimas ACIU.
Viskas kaip sutarta!

Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Adresas: Piliakalnio g. 23, Karmėlava, LT-54447 Kauno r.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...

Adresas: Vienybės g. 102, LT-70152 Vilkaviškis.

DIRECTO
Adresas: Juozo Balčikonio g. 9, LT-08247 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Esame verslo valdymo sistemos „Directo“ platintojas ir diegėjas Lietuvoje. „Directo“ sistema apima tokius modulius kaip finansai, sandėlis, pirkimai, pardavimai, CRM, žmogiškieji ištekliai, projektų valdymas, elektroniniai dokumentai, darbo laiko apskaita, gamyba. Mūsų siekis – padėti klientams rasti optimizuotą ir...

Adresas: Žalgirio g. 114, LT-09300 Vilnius.

Tarptautinės kompanijos vadovas atskleidžia 7 dažniausiai daromas klaidas, siekiant pritraukti kvalifikuotus specialistus regionuose 09-14 15:23
Konkurencingas atlyginimas kvalifikuotų specialistų darbo rinkoje - savaime suprantamas. Tad norint pritraukti specialistus svarbu jiems pasiūlyti, ne tik gerą atlygį. Bet ar pasiūlyta patogi...
Rumunijoje atrastos 2017-aisias Londone pagrobtos itin vertingos knygos
Rumunijoje atrastos 2017-aisias Londone pagrobtos itin vertingos knygos 09-19 18:21
Rumunijoje policija atrado apie 200 retų ir vertingų knygų, pavogtų per sudėtingą sandėlio apiplėšimą Londone 2017-aisias, pranešė Europos teisinio bendradarbiavimo institucija "Eurojust".
Turto bankas aukcione pardavinės Belmonto žirgyną sostinėje
Turto bankas aukcione pardavinės Belmonto žirgyną sostinėje 09-19 16:56
Valstybės valdomas Turto bankas spalį aukcione už 1,97 mln. Eur pradinę kainą aukcione pardavinės Belmonto žirgyną sostinėje.

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?