Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Algimanto Pečkausko individuali veikla

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Algimanto Pečkausko individuali veikla

Atsiliepimai apie Algimanto Pečkausko individuali veikla

Puikios kokybės baterijos
Valau Profesionalų komanda teikia visas
valymo paslaugas visoje Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie Algimanto Pečkausko individuali veikla

Vieną dieną užsakiau kompiuterio bateriją. Kitą dieną jau turėjau. Pardavėjas maloniai bendraujantis ir geras savo srities žinovas. Baterijos kokybė labai gera. Rekomenduoju.
Geras ir greitas aptarnavimas.
Prekę gavau praktiškai kitą dieną
Labai maloniai ir kantriai bendravo telefonu
Apie kiekvieną žingsnį buvo pranešimas pašte.
Viskas tvarkingai ir aiškiai
Rekomenduoju.
Pirkome bateriją dronui. Pristatė pagal žadėtus terminus. Labai nustebino, kad kiekvieną kartą keičiantis užsakymo statusui, informadavo el.paštu, o kai gauvo prekę iš tiekėjo, pasiteiravo kokiu būdu siųsti - kaip mums būtų patogiau priimti. Tikrai malonus, savo darbą išmanantis žmogus. Informacija pateikiama aiškiai, konsultuoja operatyviai. Tikiu, kad ir patys pirksime dar, nes aptarnavimas išvystytas 100%. Duodu 10/10 ir rekomenduoju!
Dėkingas už geras baterijas.Malonus pardavėjas, laikosi žodžio.Dėkui.
Puikus pardavėjas ir konsultantas
Esame labai patenkinti ne tik treniruokliu, bet ir nuoširdžiu bendravimu! Linkime sėkmės ir dėkojame už profesionalumą.
Labai geras ir nuoširdus bendravimas, vertingi patarimai ir pagalba ieškant rekalingų prekių.Profesionalus aptarnavimas, greitas prekių pristatymas. Labai ačiū...
Geras pardavėjas, greit išsiuntė, prekė gera
Ačiū labai! Jūsú dėka galiu vėl naudotis spausdintuvu. Profesionalus aptarnavimas, greitas pristatymas tarpušvenčio metu! Rekomenduosiu draugams
Lietuvos sporto centras
2020-12-10 09:06:56 IP 2i250ma9
Puikus aptarnavimas, greitas pristatymas, prekė kokybiška. Ačiū
Skuodo r. sav. administracija
2020-11-19 11:49:21 IP 5los4ls2
Profesionalus aptarnavimas, greitas pristatymas.
Radau ko man reikėjo. Pristatymas greitas. Labai svarbu, kad užsakovas yra informuojamas apie prekės judėjimą.
Esu patenkinta preke. į klausimus atsako operatyviai, lanksčiai prisitaiko del pristatymo, kokybiska preke. Aciu
Ieškojau maitinimo šaltinio senam spausdintuvui, radau šioje parduotuvėje. Prie prekės buvo išsamus aprašymas, dar pasitikslinau telefonu. Malonus ir greitas aptarnavimas. Dabar galiu vėl naudotis senu įrenginiu.
Man labai patiko ir rupestis, ir greitas pristatymas pagal nora. Kabelis pats labai geros kokybes. kokybiskai ir saugiai supakuotas. Rupestingai pristatytas. Aciu labai!
Viskas gerai organizuota, prekę gavom laiku, kokybišką. Ačiū už rūpestingumą!
Viskas labai gerai, labai informativus aptarnavimas ir informavimas kiekviename žingsnyje.
Aptarnavimas puikus prekes taip pat.Sėkmės versle.
Bateriją gavau greitai, veikia puikiai.Tinklapyje informacija išdėstyta aiškiai.Užsakymo eiga kiekviename žingsnyje buvo informuojama, jautiesi, kad rūpi.Ačiū.
Antra karta siunciaus baterija tikrai geras ir malonus siuntėjas vertas dėmesio.
geras pardejas, vertas demesio!!!!
Prekę gavau laiku kaip žadėta esu patenkintas veikia puikiai.labai malonus bendravimas viska parašo.tikrai db galiu pasityket ir kita karta uzsisakydamas.aciu labai.
Gavau bateriją, viskas tiko, atsiuntė labai greitai. Ačiū :).
Nebe pirmą kartą užsakau robotams baterijas, patenkintas kokybe ir kaina. Ačiū.
Puikus ir operatyvus aptarnavimas.Kokybiškos prekės.
Nuoširdus dėmesys klientui, paslaugumas, puikus bendradarbiavimas. Ačiū!
Tikrai nuoširdžiai nustebinta operatyvumo, nuoširdžių patarimų kaip išsirinkti tinkamą detalę Dyson siurbliui.
Malonus ir paslaugus bendravimas, nuoširdus rūpinimasis klientu.
Prekė kokybiška, puikiai veikia, pristatyta laiku.
Viską puikiai galima paderinti telefonu.
Rekomenduoju tikrai nenusivilsite nes žmogus sąžiningas.
Vien tik teigiami atsiliepimai! Sėkmės.
Parduoda tinkamą pakaitalą originaliai Neato roboto siurblio baterijai.
Kokybiška prekė, puikus aptarnavimas, greitas pristatymas
Pirkau bateriją Neato Botvac D85 robotui-siurbliui ir pakrovėją Lenovo laptop'ui.
Baterija talpesnė nei originalas ir tai tikrai pasijautė. Siurblys dirba ilgiau vienu pakrovimu.
Su pakrovėju irgi viskas OK.
Prekių vietoje neturėjo, siuntė iš sandėlio Vokietijoje. Visa tai užtruko savaitę nuo užsakymo, iki kol kurjeris pristatė prekes į rankas.
Viskas profesionaliai, galiu rekomenduoti.
Malonus ir greitas aptarnavimas. Prekė gavom kokybiška.
Baterija pristatyta laiku, viskas veikia, rekomenduoju.
Viską puikiai galima paderinti telefonu.
Greitas pristatymas, gera baterija. Viskas veikia puikiai. Rekomenduoju.
Malonus ir paslaugus bendravimas, nuoširdus rūpinimasis klientu. Prekė kokybiška, puikiai veikia. Tikrai rekomenduoju! Sėkmės Algimantui!
Tikrai rekomenduoju pirkti baterijas https://baterijoskompiuteriams.com, geras kainos ir kokybės santykis.
Uz baterija tikrai esu dekingas. Gavau greitai tik panaudojau po kurio laiko. Bet esu patenkintas puikiai tiko ir puikiai laiko. Gal net geriau negu kai pirkau nauja laptopa :D rekomenduoju.
Greitai ir kokybiškai. Prekę į Vilnių gavau labai greitaiž, kokybė puiki. Rekomenduoju
Greitas pristatymas, baterija veikia puikiai.
Esu patenkintas aptarnavimu ir produkto kokybe.
Pirkau bateriją Mac, gera kokybė, puikus pardavėjas. Rekomenduoju
Prieš 1, 5 mėnesio pirkau akumuliatorių vejos robotui Husqvarna. Esu patenkintas aptarnavimu ir prekės kokybe.
Sąžiningas žmogus. Rekomenduoju.
Patikima greita ir paprasta. Rekomenduoju
Pries trejeta menesiu isigijau baterija senam kompiuteriu. Parekomendavo gera varianta su greitu pristatymu, kaina taip pat tinkama.

Esu labai patenkintas.
Užsakymas įvykdytas greitai, prekės kokybiškos. Rekomenduoju.
Geras ir greitas bei profesionalus aptarnavimas. Rekomenduoju tikrai nenusivilsite nes žmogus sąžiningas rinksiuosi ir vėl kai prireiks!
Prekė kokybiška, gerai veikia. Pristatyta laiku ir greitai.
Kokybiška paslauga, jokių problemų!
Arturas Valiavicius
2018-09-27 09:11:57 IP 5f4sopta
Aciu, daiktas kokybiskas, kaina gera, pristatymas labai greitas. Rekomenduoju.

Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Adresas: Piliakalnio g. 23, Karmėlava, LT-54447 Kauno r.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
Rivilė
Buhalterinės apskaitos, finansų ir verslo valdymo sistema

Adresas: Geležinio Vilko g. 5-48, LT-03131 Vilnius.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; apskaita; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
Rivile - patikimas partneris augti norinčiam verslui! Daugiau nei 28 metus veikianti UAB „Rivilė“ - viena populiariausių verslo valdymo ir apskaitos sistemų Lietuvoje. Programos funkcionalumas, lankstumas ir patikimumas lėmė, kad su Rivile GAMA vedama beveik kas trečios Lietuvos įmonės apskaita ir/ar valdomas visas...
DIRECTO
Adresas: Juozo Balčikonio g. 9, LT-08247 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Esame verslo valdymo sistemos „Directo“ platintojas ir diegėjas Lietuvoje. „Directo“ sistema apima tokius modulius kaip finansai, sandėlis, pirkimai, pardavimai, CRM, žmogiškieji ištekliai, projektų valdymas, elektroniniai dokumentai, darbo laiko apskaita, gamyba. Mūsų siekis – padėti klientams rasti optimizuotą ir...

"Boeing 737 Max” turi naujų problemų
"Boeing 737 Max” turi naujų problemų 04-10 15:10
Penktadienį JAV aviacijos bendrovė "Boeing" dėl galimos elektros sistemos problemos rekomendavo 16 savo klientų sustabdyti lėktuvų "737 Max" eksploatavimą.
JAV tarnybos nerado ryšio tarp "Johnson & Johnson" vakcinos ir kraujo krešulių susidarymo atvejų 04-10 14:32
Pagrindinė JAV farmacijos sektoriaus priežiūros tarnyba penktadienį paskelbė iki šiol neradusi "priežastinio" ryšio tarp bendrovės "Johnson & Johnson" ("J&J") sukurtos vakcinos ir retų atvejų, kai...
"Litexpo" jau planuoja reklamas būsimiems renginiams
"Litexpo" jau planuoja reklamas būsimiems renginiams 04-10 13:48
"Litexpo" parodų centras su komunikacijų planavimo agentūra "Carat" pasirašė preliminarią iki 250.000 Eur vertės sutartį dėl reklamos būsimiems renginiams.

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Procter & Gamble 136,37 -0,65%