Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Algimanto Pečkausko individuali veikla

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Algimanto Pečkausko individuali veikla

Atsiliepimai apie Algimanto Pečkausko individuali veikla

Gera kaina ir puiki kokybė
Parašyk savo nuomonę apie Algimanto Pečkausko individuali veikla

Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų kontaktus matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Zmogus, kuris ismano savo darba. Pirkau jau tris baterijas, konsultacijos ir aptarnavimas auksciausiame lygyje.
Tikrai išskirtinis aptarnavimas. Lietuvoje nesu patyręs tokios priežiūros iš prekės tiekėjo, kaip teko patikrti su šia įmone. Perkant prekę gavau ir laiku atliktą siuntos pristatymą ir papildomą konsultaciją telefonu su naudingais patarimais, kaip išlaikyti įsigytos prekės ilgaamžiškumą ir kaip deramai ja rūpintis. Taip pat, būtina pabrėžti garantinio papildomą aptarnavimą.
Dėmesys klientui yra toks, tarytum būtum vienintelis klientas. Vien tik teigiami atsiliepimai! Sėkmės.
Pirkome akumuliatoriu siurbliukui. Kolkas viskas puikiai veikia ir labai maloniai buvome aptarnauti. Dekojame
Pirkau nešiojamo kompiuterio DELL akumuliatorių. Prekę gavau laiku. Prekė kokybiška ir veikia puikiai. Aptarnavimas malonus. Rekomenduoju.
Kokybiškas aptarnavimas ir nepaprastas rūpestingumas. Prekė pristatyta tvarkingai, puikiai veikia. Rekomenduoju kitiems
pirkom akumuliatorių, labai operatyviai atsiuntė, maloniai ir aiškiai viską paaiškino.
esam patenkinti tokiu aptarnavimu.
Tikrai labai geras aptarnavimas ir greitas pristatymas. Daugiau tokių e - pardavėjų, rekomenduoju 100%. Ačiū!
Greitas pristatymas, malonus bendravimas. Garantiniu periodu buvo gedimas - baterija pakeista greitai ir be problemų. Rekomenduoju.
Viskas puiku, baterija gauta, viskas veikia.
iPad4 maksimalios apsaugos (nepamenu kaip jis tiksliai vadinasi) deklas tikrai atrodo kokybiskai padarytas, nors dar neaisku kaip jis nesiosis. Taciau negaliu meluoti - pacia pirmaja diena po idejimo i dekla mano iPad'as netycia iskrito is ranku is 1, 2-1, 4m aukscio ant kietu grindu ir... ekranas skilo. :) ant pacio deklo jokios zymes, gal tiesiog labai nedekingai krito... nezinau. Techniskai vertinant - deklas tikrai gerai ir apgalvotai pagamintas (ypac kaip uz tokia kaina), taciau gal tiesiog cia bad luck.. :)
Viskas puiku malonus aptarnavimas ACIU.
Viskas kaip sutarta!
Atsakingas požiūris į darbą, puikus bendravimas su klientu, greitas prekės pristatymas.
P. Algimantas rūpinasi kiekvienu klientu ir stengiasi parinkti geriausią prekę. Viskas skaidru, patikima ir tikrai rekomenduosiu kitiems. Ačiū Jums.
Puiki kaina, greitas pristatymas ir malonus bendravimas. Dėkoju.
Kiek užtruko, bet tai buvo gamintojo klaida. Pardavėjas dirba atsakingai
Puikus ir profesionalus aptarnavimas bei spartus pristatymas, rekomenduoju!
Greitas pristatymas, rekomenduoju.
Pirkau baterija fotoaparatui, greitas pristatymas, malonus bendravimas, gera kaina, viskas puiku.Sėkmės !!!!
Puikus ir greitas aptarnavimas, operatyviai ir maloniai teikia informaciją telefonu, prekių pristatymas itin lankstus, baterijos kokybė nepriekaištinga. Rekomenduoju naudotis įmonės paslaugomis
Viskas tvarkingai, sklandžiai.
viskas kuo puikiausiai, patenkintas preke kokybiska.
Profesionalios konsultacijos, geros kainos, greitas bei malonus aptarnavimas. Tikrai rekomenduoju 100%
Puikus aptranavimas. Viskas laiku. Užsakyta baterija veikia gerai.
Viskas gerai, operatyviai išspręsti visi, smulkūs nesklandumai. Rekomenduoju.
Viskas atlikta sklandžiai
Paslauga esu patenkintas. Sėkmės Algimantui!
Baterija pirkau prieš metus ir iki šiol veikia nepriekaištingai. Rekomenduoju.
Juozas Petrusevičius
2015-07-25 07:47:25 IP 5.20.165.199
Prisijungiu prie gerai atsiliepiančių apie Algimanto Pečkausko įmonę ir liudiju, tai TIKRAI PUIKUS DARBAS.
Kompetencija + operatyvumas + lankstumas + kokybė + kainos + etc etc etc.

Linkiu sėkmės ir verslo plėtros!
Greitas aptarnavimas, malonus bendravimas. Geras baterijų, kainos ir kokybės santykis.
Esu labai patenkinta Algimanto teikiamomis paslaugomis. Prekė nepriekaištingai veikia, be to buvo pristatyta labai greitai.

Didžiausią įspūdį paliko pardavėjo operatyvumas ir nuoširdumas konsultuojant. Gavau būtent tai ko reikia
Labai rišlus bendravimas, pardavėjas pats bendrauja su klientu, kad būtų užtikrintas teisingos prekės pasirinkimu ir kuo greitesniu jos pristatymu. Gavęs bateriją ją tinkamai paruošiau darbui ir iki šiol jos laikymo trukmė puiki.
Gediminas Matulevičius
2015-07-22 11:04:05 IP 78.56.141.68
Bateriją gavau laiku ir tvarkingoje pakuotėje. Baterijos veikimo trukmė puiki.
Labai geras ir greitas aptarnavimas. Paskambini, užsakai prekę padarai pavedą ir prekė tuoj atkeliauja pas tave. Labai šaunu. Sėkmės Jums darbe. Rekomenduoju visiems.
Geras, greitas aptarnavimas.
Rekomenduoju visiems, greitas aptarnavimas, taipogi baterija kainavo pigiau nei kitur kur tik ieškojau.
Esu labai patenkintas preke ir aptarnavimu. Labai rekomenduoju si zmogu!!
Drąsiai galiu rekomenduoti šį žmogų. Tiek aptarnavimas, tiek kainos šiuo atveju puikios.
Labai malonus aptarnavimas, preke esu patenkinta.
Aš likau patenkintas ir paslauga ir preke.
Ačiū, Algimantai ! Nemėgstu tuščių žodžių, tad sakau: greit ir gerai ! Laukite naujų mano užsakymų.
Likau patenkintas. Maloniai bendrauja, viską paaiškina kas kaip. Prekę gavau greitai ir kokybišką. Visiems rekomenduoju, o pardavėjui sakau ačiū ir sėkmės darbe.
Greitas ir kokybiškas aptarnavimas, prieinama kaina, patikima, rekomenduoju.
Malonus bendravimas, greitas aptarnavimas. Pardavėjas tikrai patikimas. Ačiū už suteiktas paslaugas.
Puikus aptarnavimas, prekė kokybiška. Visiems rekomenduoju naudotis Jūsų paslaugomis.
Malonus, greitas aptarnavimas.Preke kokybiška. Ačiū jums
Labai aciu uz greita ir malonu aptartnavima.
Malonus ir kokybiškas aptarnavimas, geros kainos. Sėkmės versle!
Tikrai nustebino greitas aptarnavimas. Viskas puiku.

Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Veiklos sritys: biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...

Adresas: S. Žukausko g. 41, LT-09130 Vilnius.

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.
1A.LT
Internetinė parduotuvė www.1a.lt

Adresas: Naujakiemio g. 6, LT-08314 Vilnius.
Kodėl rinktis internetinę parduotuvę 1a.lt? Didžiulis pasirinkimas, puikus klientų aptarnavimas, žemos kainos – visa tai internetinėje parduotuvėje 1a.lt! • 100% duomenų saugumas apsiperkant - 1a.lt Internetinė parduotuvė naudoja SSL sertifikatą, garantuojantį duomenų šifravimo autentiškumą, tokiu būdu apsaugojant...
DIRECTO
Adresas: J. Balčikonio g. 9, LT-08318 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Esame verslo valdymo sistemos „Directo“ platintojas ir diegėjas Lietuvoje. „Directo“ sistema apima tokius modulius kaip finansai, sandėlis, pirkimai, pardavimai, CRM, žmogiškieji ištekliai, projektų valdymas, elektroniniai dokumentai, darbo laiko apskaita, gamyba. Mūsų siekis – padėti klientams rasti optimizuotą ir...

Kaip elgtis, kad jūsų augintiniai būtų sveiki, gražūs ir laimingi?
Kaip elgtis, kad jūsų augintiniai būtų sveiki, gražūs ir laimingi? 04-11 18:14
Šiandien jau sunku rasti namus, kuriuose nebūtų augintinio - dažniausiai šeimininkus džiugina bent vienas ar keli naminiai gyvūnėliai. Ko gero, net nereikia ir sakyti, kiek daug...
Prakalbo apie alkoblokų įrengimą nuomojamuose automobiliuose
Prakalbo apie alkoblokų įrengimą nuomojamuose automobiliuose 04-22 14:27
Po sekmadienio naktį Vilniuje įvykusios tragiškos avarijos, kurios metu žuvo jauna mergina, susisiekimo ministras Rokas Masiulis teigia, kad reikia diskutuoti apie vadinamųjų alkoblokų –...
Knygą parašė ieškodamas optimalios investicijų portfelio sudėties
Knygą parašė ieškodamas optimalios investicijų portfelio sudėties 04-22 13:29
Statutinį darbą dirbančio vilniečio Justino Jazepčiko hobis jau nuo 2005 m. yra investavimas, tačiau iki praėjusių metų jam vis nepavykdavo surasti optimalios investicinio portfelio sudėties.

Kokį automobilį vairuojate?

Mamaimam