Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Algimanto Pečkausko individuali veikla

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Algimanto Pečkausko individuali veikla

Atsiliepimai apie Algimanto Pečkausko individuali veikla

Gera kaina ir puiki kokybė
Parašyk savo nuomonę apie Algimanto Pečkausko individuali veikla

Geras ir greitas bei profesionalus aptarnavimas. Rekomenduoju tikrai nenusivilsite nes žmogus sąžiningas rinksiuosi ir vėl kai prireiks!
Prekė kokybiška, gerai veikia. Pristatyta laiku ir greitai.
Kokybiška paslauga, jokių problemų!
Aciu, daiktas kokybiskas, kaina gera, pristatymas labai greitas. Rekomenduoju.
Viskas pristatyta, veikia. Rekomenduoju!
pirkau baterija kompiuteriui. Pristatymas greitas, kokybe puiki ! Rekomenduoju!
Pirkau bateriją prieš porą savaičių. Kol kas veikia puikiai
Pirkau baterijas ne vieną kartą, viskas vyko be jokių problemų. Rekomendavau įmonę ir savo pažįstamiems. Į visus laiškus atsako labai greitai.
Puikus aptarnavimas, greitas, prekė kokybiška. Pardavėjas bendrauja su klientu, derina pristatymo laiką. Naudojausi pirmą kartą, bet esu labai patenkintas ir rekomenduoju ir kitiems. Man reikėjo ir sąskaitos-faktūros, bet nebuvo jokių problemų.
Buvo malonu bendradarbiauti
Vieta iš kurios verta pirkti. Tiek prekių kokybė, tiek savininko bendravimas veri pasitikėjimo ir noro grįžti dar.
Zmogus, kuris ismano savo darba. Pirkau jau tris baterijas, konsultacijos ir aptarnavimas auksciausiame lygyje.
Tikrai išskirtinis aptarnavimas. Lietuvoje nesu patyręs tokios priežiūros iš prekės tiekėjo, kaip teko patikrti su šia įmone. Perkant prekę gavau ir laiku atliktą siuntos pristatymą ir papildomą konsultaciją telefonu su naudingais patarimais, kaip išlaikyti įsigytos prekės ilgaamžiškumą ir kaip deramai ja rūpintis. Taip pat, būtina pabrėžti garantinio papildomą aptarnavimą.
Dėmesys klientui yra toks, tarytum būtum vienintelis klientas. Vien tik teigiami atsiliepimai! Sėkmės.
Pirkome akumuliatoriu siurbliukui. Kolkas viskas puikiai veikia ir labai maloniai buvome aptarnauti. Dekojame
Pirkau nešiojamo kompiuterio DELL akumuliatorių. Prekę gavau laiku. Prekė kokybiška ir veikia puikiai. Aptarnavimas malonus. Rekomenduoju.
Kokybiškas aptarnavimas ir nepaprastas rūpestingumas. Prekė pristatyta tvarkingai, puikiai veikia. Rekomenduoju kitiems
pirkom akumuliatorių, labai operatyviai atsiuntė, maloniai ir aiškiai viską paaiškino.
esam patenkinti tokiu aptarnavimu.
Tikrai labai geras aptarnavimas ir greitas pristatymas. Daugiau tokių e - pardavėjų, rekomenduoju 100%. Ačiū!
Greitas pristatymas, malonus bendravimas. Garantiniu periodu buvo gedimas - baterija pakeista greitai ir be problemų. Rekomenduoju.
Viskas puiku, baterija gauta, viskas veikia.
iPad4 maksimalios apsaugos (nepamenu kaip jis tiksliai vadinasi) deklas tikrai atrodo kokybiskai padarytas, nors dar neaisku kaip jis nesiosis. Taciau negaliu meluoti - pacia pirmaja diena po idejimo i dekla mano iPad'as netycia iskrito is ranku is 1, 2-1, 4m aukscio ant kietu grindu ir... ekranas skilo. :) ant pacio deklo jokios zymes, gal tiesiog labai nedekingai krito... nezinau. Techniskai vertinant - deklas tikrai gerai ir apgalvotai pagamintas (ypac kaip uz tokia kaina), taciau gal tiesiog cia bad luck.. :)
Viskas puiku malonus aptarnavimas ACIU.
Viskas kaip sutarta!
Atsakingas požiūris į darbą, puikus bendravimas su klientu, greitas prekės pristatymas.
P. Algimantas rūpinasi kiekvienu klientu ir stengiasi parinkti geriausią prekę. Viskas skaidru, patikima ir tikrai rekomenduosiu kitiems. Ačiū Jums.
Puiki kaina, greitas pristatymas ir malonus bendravimas. Dėkoju.
Kiek užtruko, bet tai buvo gamintojo klaida. Pardavėjas dirba atsakingai
Puikus ir profesionalus aptarnavimas bei spartus pristatymas, rekomenduoju!
Greitas pristatymas, rekomenduoju.
Pirkau baterija fotoaparatui, greitas pristatymas, malonus bendravimas, gera kaina, viskas puiku.Sėkmės !!!!
Puikus ir greitas aptarnavimas, operatyviai ir maloniai teikia informaciją telefonu, prekių pristatymas itin lankstus, baterijos kokybė nepriekaištinga. Rekomenduoju naudotis įmonės paslaugomis
Viskas tvarkingai, sklandžiai.
viskas kuo puikiausiai, patenkintas preke kokybiska.
Profesionalios konsultacijos, geros kainos, greitas bei malonus aptarnavimas. Tikrai rekomenduoju 100%
Puikus aptranavimas. Viskas laiku. Užsakyta baterija veikia gerai.
Viskas gerai, operatyviai išspręsti visi, smulkūs nesklandumai. Rekomenduoju.
Viskas atlikta sklandžiai
Paslauga esu patenkintas. Sėkmės Algimantui!
Baterija pirkau prieš metus ir iki šiol veikia nepriekaištingai. Rekomenduoju.
Juozas Petrusevičius
2015-07-25 07:47:25 IP 5.20.165.199
Prisijungiu prie gerai atsiliepiančių apie Algimanto Pečkausko įmonę ir liudiju, tai TIKRAI PUIKUS DARBAS.
Kompetencija + operatyvumas + lankstumas + kokybė + kainos + etc etc etc.

Linkiu sėkmės ir verslo plėtros!
Greitas aptarnavimas, malonus bendravimas. Geras baterijų, kainos ir kokybės santykis.
Esu labai patenkinta Algimanto teikiamomis paslaugomis. Prekė nepriekaištingai veikia, be to buvo pristatyta labai greitai.

Didžiausią įspūdį paliko pardavėjo operatyvumas ir nuoširdumas konsultuojant. Gavau būtent tai ko reikia
Labai rišlus bendravimas, pardavėjas pats bendrauja su klientu, kad būtų užtikrintas teisingos prekės pasirinkimu ir kuo greitesniu jos pristatymu. Gavęs bateriją ją tinkamai paruošiau darbui ir iki šiol jos laikymo trukmė puiki.
Gediminas Matulevičius
2015-07-22 11:04:05 IP 78.56.141.68
Bateriją gavau laiku ir tvarkingoje pakuotėje. Baterijos veikimo trukmė puiki.
Labai geras ir greitas aptarnavimas. Paskambini, užsakai prekę padarai pavedą ir prekė tuoj atkeliauja pas tave. Labai šaunu. Sėkmės Jums darbe. Rekomenduoju visiems.
Geras, greitas aptarnavimas.
Rekomenduoju visiems, greitas aptarnavimas, taipogi baterija kainavo pigiau nei kitur kur tik ieškojau.
Esu labai patenkintas preke ir aptarnavimu. Labai rekomenduoju si zmogu!!
Drąsiai galiu rekomenduoti šį žmogų. Tiek aptarnavimas, tiek kainos šiuo atveju puikios.

Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Veiklos sritys: biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.
DIRECTO
Adresas: J. Balčikonio g. 9, LT-08318 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Esame verslo valdymo sistemos „Directo“ platintojas ir diegėjas Lietuvoje. „Directo“ sistema apima tokius modulius kaip finansai, sandėlis, pirkimai, pardavimai, CRM, žmogiškieji ištekliai, projektų valdymas, elektroniniai dokumentai, darbo laiko apskaita, gamyba. Mūsų siekis – padėti klientams rasti optimizuotą ir...

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

"Tesla" naikina 3.000 darbo vietų
"Tesla" naikina 3.000 darbo vietų 01-18 15:02
Elektromobilių gamintoja "Tesla" po sunkių praėjusių metų nusprendė sumažinti savo darbo jėgą 7%. Tai reiškia, kad darbo neteks 3.000 žmonių.
Klaipėdos uoste išsiliejo naftos produktai
Klaipėdos uoste išsiliejo naftos produktai 01-18 14:29
Penktadienį Klaipėdos jūrų uosto akvatorijoje išsiliejo naftos produktų, tikslus jų kiekis nustatinėjamas, pranešė Aplinkos apsaugos departamento Klaipėdos valdyba.
Teismas pratęsė areštą iš E. Masiulio per kratą paimtiems pinigams
Teismas pratęsė areštą iš E. Masiulio per kratą paimtiems pinigams 01-18 14:18
Politinės korupcijos bylą nagrinėjantis Vilniaus apygardos teismas pratęsė areštą iš teisiamojo Eligijaus Masiulio per kratą paimtiems daugiau nei 242.000 Eur.

Ko tikitės iš 2019-ųjų?

Caterpillar 134,54 +2,19%