Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę ALG knygynai, UAB Pegasas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę ALG knygynai (Pegasas)

Atsiliepimai apie ALG knygynai, UAB (Pegasas)

Ko gero geriausias sporto klubas Vilniuje! 💪 Ateik ir įsitikink!
Parašyk savo nuomonę apie ALG knygynai, UAB (Pegasas)

Labai nemandagios Prienų pegaso parduotuvės pardavėjos. Pirkom su vaikais pratybas sumaišėm klases, tai pareiškė taip" kam jūs imat dvi ar jum reikia. Bet pasiimkit nes pakeist negaliu". Nustūmė prekes ir ėmė kito kliento prekes. Tikrai nemanau kad nebuvo galima išminusuoti. Tik labai gaila nežinau nei vardo nei pavardės.
Užsakiau Klaipėdos akropolio knygyne liepos 11d. knygą, mergina pasakė kad yra 3 vnt per visą tinklą, užpildžiau prašymą dėl knygos užsakymo, mačiau kaip nunešė mano lapelį į kažkokį kabinetą prie kakes makes sukabintu rūbų stendo, po savaitės jokių žinių, nes man labai reikėjo tos knygos, tada nusprendžiau užsukti į knygyną po savaitės laiko nuo užsakymo, nuėjau paklausti ar užsakyta mano knyga man pareiškė kad per tinklą rodo 3 vienetus ir niekas nesius man knygos, nes per mažas likutis per tinklą, esu labai nusivylęs, nerekomenduoju šito knygyno, nes totali betvarkė ten, konsultantai niekas nieko nežino, ko paklausi to negausi iš jų. Likau dar ir kaltas kad man reikalinga knyga, ir kad man reikia ją parsisiųsti, nors mergina kuri priėmė mano užsakymą tikrai sakė įmanoma gauti tą knygą.
Nusivyliau knygynu. Užsakiau knygas per el. parduotuvę, apmokėjimo per Paysera automatiškai atlikti galimybės nebuvo, todėl tiesiog atlikau įprastą pavedimą ir Paysera sistemoje nurodžiau knygyno el. paštą, kuriuo jis iškart būtų informuotas apie gautą mokėjimą. Sekančią dieną tyla, užsakymo statusas nesikeičia. Paskambinau. Konsultantė pasakė, kad ji irgi sistemoje nemato kitokio statuso, ir pasakė, kad reikėjo nusiųsti el. paštu pavedimo išrašą. Nusiunčiau išrašą (dar iki 12 val. dienos, kad greičiau gaučiau savo užsakymą). Tyla. Po kelių valandų vėl skambinu paklausti, ar gavo mokėjimą, ar gavo išrašą. Vėl konsultantė mato tik tą patį, ką matau aš, apie išrašą nieko negali pasakyti, nes el.paštu užsiima kažkas kitas, ir dėl mokėjimo nieko negali pasakyti, tik nuramina, kad jeigu viską padariau, tai turiu kantriai laukti kurjerio skambučio, o prekės bus pristatytos per 3 d.d. Trečią darbo dieną gaunu el. laišką iš knygyno, kad dėl techninių kliūčių užsakymas vėluos 2-3 d.d. ir klausimas "Ar sutinkate laukti?" Į mano atsakymą daugiau nesulaukiu jokios reakcijos, vėl tyla ir nežinomybė. Praėjus dar 3 d.d. paskambinau ir užsakymą atšaukiau, nes jis taip ir neatėjo. Po kokios savaitės-dviejų ateina el. laiškas, kad siunta jau įteikta kurjeriui. Vėl skambinu, aiškinu, kad aš jau seniai atšaukiau užsakymą ir nieko man siųsti nereikia. Dar sekančią dieną man vis tiek skambina kurjeris, vežantis siuntą, ir jam vėl tenka pasakyti, kad užsakymo aš jau atsisakiau, gali nieko nevežti. Žodžiu, kas ten vyksta knygyno viduje - absoliuti mistika. Toks jausmas, kad didelis knygynas neturi normaliai veikiančios užsakymų apskaitos sistemos, net užsakymo atšaukimas taip gaunasi nebuvo joje fiksuotas (arba pastebėtas), konsultantai nieko negali pasakyti nei apie gautus el. laiškus, nei apie gautas įmokas, ir toks jausmas, kad neturi jokio ryšio su buhalterijos skyriumi ir likusiais darbuotojais. Žodžiu, kainos už leidinius didžiausios, o aptarnavimas - tragiškas.
Pegasas sau daro didžiulę antireklamą, tokia didelė įmonė, o tvarkos ir pagarbos klientui, lygiai 0. Pratybos užsakytos rugsėjo 13d. iki šiol aš jų taip ir negavau, taip pat, jokios žinutės ar įspėjimo apie vėluojantį pristatymą. Bent jau viena mokykla Klaipėdoj tikrai daugiau nesirinks šio knygyno, žinoma jiems menkas nuostolis, bet lašas po lašo ir akmenį pratašo. Su tokiu požiūriu į klientus toli, nevažiuosi.
Lina 2018-09-12 14:45:10
Jolanta ar pinigus jum grąžino?
Žinoma, kad ne. Jie nekalti. Vienas nuo kito stumdo.
Jolanta 2018-09-08 22:29:36
Tikrai daugiau neužsakinėsiu knygų internetu. Kadangi pratybas užsakytas 09.04, turėjau gauti per 2-3d.d., bet jų taip ir negavau. Gausiu tik 09.10. Tai kam imamas pristatymo mokestis, jei nesugeba jų pristatyti laiku.
Jolanta ar pinigus jum grąžino?
Kaune, Laisvės al. "Pegasas". Pasakė, kad pratybų nėra, bus kitą savaitę. Vidinės nuojautos vedina užsukau po dešimt min.ir vėl pasiteiravau. Dabar jau pratybos BUVO !!! ir jas galėjau įsigyti. Nei atsiprašau, nei labas nei viso gero, nei ačiū nei prašom. O kiek tėvų taip ratais mina ieškodami pratybų? Vienu žodžiu, aptarnavimas tikrai labai prastas.
Klaipėdos akropolio pegaso knygyne labai nemaloni aplinka, netvarkingas išdėsymas, nepatogu rasti norimą knygą, ir kas labiausiai piktina kad knygynas virtes vaikų žaidimų kambariu, negali ramiai rinktis knygos kai aplink rėkauja ir laksto vaikai.Labai nuvylė daugiau nesilankysiu ir niekam nerekomenduosiu šio knygyno.
Apsilankiusi ROKIŠKIO knygyne "Pegasas" likau labai ne maloniai nustebinta pardavėjų elgesiu. Į knygyną atėjau su 2, 5 metų dukryte, pirkti dovanos. Po keletos minučių mergaitė užsimanė į tualetą, tad mandagiai paprašiau pardavėjų leisti pasinaudoti jų tualetu...BET vienos iš konsultančių atsakymas tiesiog pribloškė:
-ŠITAS vaikas dar su pampersais, o ten yra mūsų asmeniniai daiktai. Čia tau ne viešasis tualetas, neleisiu. Ne, ne, ne, neleisiu.
Pasijaučiau asocialia bei lyg būčiau kaltinama, galinti apvogti jas, pasisavinti jų asmeninius daiktus.
Šiai minutei gailiuosi tik vieno - visgi nepaisant tokio pasišaipymo, nupirkau pirmą pasitaikiusią knygą (nes be planuotos dovanos ne galėjau išeiti iš parduotuvės) ir prisidėjau prie labai "mandagios" pardavėjos atlyginimo. GĖDA ir NEŽMONIŠKA
Kėdainiuose likęs tik vienas knygynas, kuriame ir taip užsisakius knygą jos nelieka, likau nusivylus aptarnavimu.
Kauno Akropolio „Pegase“ dirba šaunios pardavėjos ir konsultantės. Malonus aptarnavimas, šypsena ir pagalba. Rekomenduoju!
aš nusivyles nes užsisakiau preke tačiau gmail dezuteje gavau laiska kad tokios prekes neturime po to užsisakiau dar viena preke ir jos nebuvo o aš buvau užsisakes pieštuka trintuka tušinuka ir spalvoto popieriaus ir jie tipo nieko neturi
Sveiki, labai norėčiu padėkoti už itin malonų aptarnavimą VCUP prekybos centre konsultantės Veronikos. Moteris, atrodo, skaičiusi viską ir puikiai sudominanti skaitytoją. Nuostabi darbuotoja, daugiau tokių!
Virginija 2015-05-26 17:40:56
Knygyne Pegasas pirkau knygą už 24.00 eurus (ne pigi sakyčiau). Paskui pasidomėjusi kituose knygų pardavimo tinkluose supratau, kad permokėjau 6.00 eurus - na nesvarbu. Tačiau noriu pasakyti, kad pardavėja knygos net neįdėjo į jokį maišelį, pasakė, kad reikia susimokėti už jį, ir dar puolė brukti kažką kas manęs visai nedomino. Gal atsipeikėkit - tokias kainas pasidarę nors paprasčiausią maišelį duokit. Kaunas Molo prekybos centre esantis knygynas.
Būtų mano valia, tai visur maišeliai būtų mokami. Kam tą aplinką teršt? Ką, mažai maximinių maišų namie turit? Prekybcentriuose dar ne už tokias sumas perkat maistus visokius ir maišelių nemokamai nei rimi, nei norfos, nei dar kas neduoda. Pats laikas rankinėj, kišenėj ar dar kažkur pradėti nešiotis savo maišelį. Pirkit nors ir už 100 eurų. Jei maišelis mokamas, vadinasi - mokamas. o iki popierinių maišelių mums dar toli.
Buvome nemaloniai nustebinti knygyno, esančio pc "Molas", darbuotojų požiūrio į pirkėjus. Padovanojome kolegei 10€ ir 15€ vertės dovanų čekius. Knygyne jai pasakė, kad kasa rodo, kad jog čekis ne už 15€, o už 10€. Reikia pirkimo čekio, įrodančio tikrą kainą. Kitą dieną, kolegei davėm kasos kvitą, gerai, kad neišmetėm. Nuėjus dar kartą į knygyną, darbuotojos pasakė, kad purkta " Akropolio" knygyne, tad jos nieko negali pakeisti. Tai nejaugi mūsų problema, kad suklydo jų darbuotoja?. Mes norėdamos pradžiuginti žmogų, sukėlėme tim rūpesčių ir sugaišinome laiką ir sugadinome nuotaiką. Manau reiktų gerbti savo pirkėjus, ypač kai ateinama su dovana. Vadinasi kažkas norėjo pradžiuginti, o ne pasityčioti iš jo.
Sveiki, dažniausiai mūsų šeima apsipirkdavo Panevėžio J.Masiulio knygyne, kur ir šiais metais rugsėjo pradžioje atvykau pirkti vaikams pratybų užduočių. Per didelę gausą leidinių suklydau pirkdamas vieną užduočių sąsiuvinį. Grįžęs į namus ir sužinojes, kad nupirkau ne tai ko reikėjo, iškart susiskambinau su knygynu, dėl pakeitimo. Tačiau buvo "sausai" atsakyta, kad pakeisti jokių galimybių nėra, nors taip nutinka ne man pirmam in dar ne paskutiniam, kai kituose knygynuose pardavėjos nebuvo tokios kategoriškos, ir sakė, jog esant reikalui, ne tik pakeičia, bet kartais ir grąžina pinigus, net ir Pegaso filialuose. Esant norui kopijuoti pratybas, yra daug galimybių jas gaut iš klasės draugų, o iš prekybininkų norėtusi trupučio supratimo, kai perka ne mokytojai, kurie tikrai žino su kokiomis pratybomis dirbama. Šiuo atveju Panevėžio J.Masiulio knygyno darbuotoja nesublizgėjo... : (
Ieškojusi knygų atostogoms
2015-06-20 21:27:21 IP 2i575vl8
Sveiki, norėčiau padėkoti knygyno darbuotojai Linai iš Laisvės alėjos 29 Kaune esančio "Pegaso". Dėkui už pozityvią nuotaiką nuo pačio ryto, taiklius, išsamius ir naudingus patarimus, kurie padėjo išsirinkti pageidaujamas knygas ir numatyti dar bent keletą būsimų pirkinių. Sėkmes Jums!

GSP SUPPLY
GSP

Adresas: Birželio 23-iosios g. 12, LT-03205 Vilnius.
Veiklos sritys: dovanos; gamyba; grafika, dizainas; plastikas, guma, jų gaminiai; popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos; spauda, laikraščiai, žurnalai; spaustuvės, leidyba.
SKAITMENINĖ SPAUDA Modernus spausdinimo būdas, leidžiantis pagaminti mažus spaudos tiražus per labai trumpą laiką. Greitas, bet kokybiškas spausdinimas; Galima spausdinti nedidelius tiražus; Konkurencinga kaina; Personalizuotos spaudos galimybės. Bukletai, brošiūros, lipdukai, skrajutės, lankstinukai, reklaminiai...
Senamiesčio spaustuvė
Adresas: Savanorių pr. 180B-101, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: gamyba; grafika, dizainas; popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos; spauda, laikraščiai, žurnalai; spaustuvės, leidyba.
UAB, Senamiesčio spaustuvė 1500 kv. metrų gamybinėse patalpose savo pajegumais galime pagaminti produkcijos spektrą nuo tų pačių 100 vnt. vizitinių kortelių bei kitų standartinių spaudos darbų, iki daugiatūkstantinių žurnalų tiražų, baldinių išstatymų-dekoracijų prekybos centrams, kartoninių pakuočių, plastikinių...
Copy pro
Adresas: Pylimo g. 22, LT-01118 Vilnius.
Veiklos sritys: popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Copy Pro – 2010 m. spalio mėnesį atvėręs duris Vilniuje kopijavimo paslaugų centras, kuris teikia visas nespalvoto bei spalvoto kopijavimo ir spausdinimo paslaugas. Kopijavimas ir spausdinimas pradedant nuo A8 - A0+ (plotis - 1067 mm). Taip pat atliekame papildomas paslaugas - įrišimas, laminavimas, skenavimas...
SPAUDOS DEPARTAMENTAS
Adresas: P.Lukšio g. 18, LT-08222 Vilnius.
Veiklos sritys: dovanos; grafika, dizainas; popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos; spauda, laikraščiai, žurnalai; spaustuvės, leidyba.
SPAUDOS DEPARTAMENTAS - neribotos spaudos galimybės. Turima moderni įranga, leidžia greitai ir kokybiškai atlikti pačius įvairiausius spaudos darbus tiek mažais, tiek ypač dideliais tiražais. Teikiame ofsetinės, skaitmeninės, plačiaformatės spaudos, šilkografijos ir tampografijos, sublimacijos, lazerinio...
Marškinėlis
www.mreklama.lt www.marskinelis.lt www.poegle.lt www.maikute.lt

Adresas: Panerių g. 26, LT-03209 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; gamyba; grafika, dizainas; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
UAB "Marškinėlis" buvo įkurtas 2010 metų balandžio 9 d. Veiklą pradėjome kaip labai labai maža įmonė. Pamažu atradome savo klientą ir įgijome jo pasitikėjimą. Laikui bėgant klientų ratas plėtėsi, norėdami savo klientui suteikti visas paslaugas iš vienų rankų plėtėsi mūsų komanda bei prekių ir paslaugų spektras...

Po susitikimo Liuksemburge kietojo "Brexit" galimybė nesuminkštėjo
Po susitikimo Liuksemburge kietojo "Brexit" galimybė nesuminkštėjo 09-17 07:17
Britų premjero ir Europos Komisijos pirmininko susitikime Liuksemburge vakar nepasiekta jokio reikšmingo proveržio. Liuksemburgo premjeras Xavieras Bettelis ministro pirmininko B. Johnsono požiūrį...
Paaiškėjo "Metų finansų vadovo 2019 m." finalininkai
Paaiškėjo "Metų finansų vadovo 2019 m." finalininkai 09-16 20:48
"Verslo žinios" kartu su Finansų analitikų asociacija šiemet šeštą kartą pakvietė dalyvauti "Metų finansų vadovo" konkurse.

"Brexit" įvyks..

Chevron 124,12 +2,16%