Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Alfa klasė, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Alfa klasė

Atsiliepimai apie Alfa klasė, UAB

XXI a. standartus atitinkanti papildomo ugdymo akademija
Parašyk savo nuomonę apie Alfa klasė, UAB

Lankau matematikos pamokas pas Justina, džiaugiuosi kad sulaukiu pagalbos ir patarimu iš mokytojos. Pamokos yra idomios laisvai galiu paklausti ko nesuprantu. Justina yra puiki mokytoja.
Jau antrus metus lankau matematikos pamokas pas Justiną. Labai tuo džiaugiuosi, nes pamokos įdomios, linksmos, nebaisu paklausti ko nesuprantu. Matematika dingo iš nemėgstamiausių pamokų sąrašo, geriau sekasi spręsti uždavinius, žymiai pagėrėjo pažymiai. Justina yra puiki mokytoja
Martyna Petroškaitė
2018-01-30 14:39:17 IP 84.15.176.2
Šioje akademijoje lankau papildomas matematikos pamokas, kurias veda mokytojas Paulius. Esu patenkinta pamokų kokybe, mokytojo profesionalumu ir gebėjimu nuoširdžiai, tiksliai ir aiškiai išaiškinti naujas temas ir tai, ko mokykloje nepavyko suprasti. Rekomenduoju:)

American English School
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kalbų kursai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS VILNIUJE SU 80% KOMPENSACIJA American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta...
Galimybių Arsenalas
Adresas: Laisvės pr. 60-600, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...
SDG
Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; darbo sauga; energetika; gamtos apsauga; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; matavimo prietaisai; mokymo kursai; priešgaisrinė sauga, sistemos; sertifikavimo paslaugos; teisinės paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
DARBŲ SAUGA Darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos funkcijų vykdymas Darbuotojų saugos ir sveikatos auditai Konsultacijos darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais Konsultacijos tiriant nelaimingus atsitikimus Darbų saugos dokumentai PRIEŠGAISRINĖ IR CIVILINĖ SAUGA Priešgaisrinės saugos būklės kontrolės...
DNV GL Lietuva
DNV GL - Business Assurance Lietuva

Adresas: K. Donelaičio g. 62-501, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; energetika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; kuras, naftos produktai, degalinės; laivų remontas, statyba; maisto gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mokymo kursai; pramonės įrengimai; sertifikavimo paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
Business Assurance - tai pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įstaiga. Mes bendradarbiaujame su bendrovėmis, siekdami užtikrinti jų organizacijos, produktų, darbuotojų, įrenginių ir tiekimo grandinių veiksmingumą, pasitelkiant sertifikavimo, vertinimo ir mokymų paslaugas. Priklausydami DNV GL Group, 2 000 Business...
Judruma
personaloprojektai.lt

Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka.
UAB JUDRUMA – konsultacinė įmonė, teikianti profesionalias personalo valdymo paslaugas organizacijoms. Su ženklu "personalo projektai" dirbame nuo 2003 metų. Mūsų veikla: Personalo mokymai Darbuotojų atranka Darbuotojų vertinimas Psichologinio klimato tyrimas Komandos formavimo ir kiti renginiai Mūsų tikslas –...

G. Nausėda šią savaitę su valdančiaisiais aptars būsimą Vyriausybę, turi moterų kandidačių 07-16 22:07
Prezidentas Gitanas Nausėda ketina šią savaitę susitikti su valdančiųjų partijų atstovais aptarti Vyriausybės formavimą ir žada siekti, kad naujajame Ministrų kabinete būtų moterų.
Konkurencijos tarybos pirmininko pavaduotoja paskirta D. Lurje
Konkurencijos tarybos pirmininko pavaduotoja paskirta D. Lurje 07-16 21:02
Konkurencijos tarybos narė Dina Lurje paskirta institucijos pirmininko pavaduotoja. Šias pareigas ji pradėjo eiti nuo liepos 15 d.
Teismuose atsiras laikini teisėjai, bus vertinamas kandidatų charakteris
Teismuose atsiras laikini teisėjai, bus vertinamas kandidatų charakteris 07-16 20:30
Teisėjų atrankos komisija turės vertinti ne tik pretendento kvalifikaciją, bet ir jo būdą, o dėl įvairių aplinkybių ilgai eiti pareigų negalinčius teisėjus pakeis laikinieji.

Kur atostogausite šią vasarą?

Western Union 20,77 +1,32%
Texas Instruments 119,84 +1,28%