Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Alauša, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Alauša

Atsiliepimai apie Alauša, UAB

Varle.lt 10€ NUOLAIDOS KODAS ČIA
Parašyk savo nuomonę apie Alauša, UAB

Dalius 2020-02-13 08:49:30
Isipiliau benzino Biržuose degalinėje respublikos g. 40 litrų pavažiavus pora kilometrų pradėjo gesti varyklis. Turėjau didelių problemų turėjau išvalyti visa sistemą. Neaiškus kažkoks benzinas, papildus ne išgaruoja lieka kažkokie riebalai. Turiu čekį. Piliausi 2020 02 07.
Sveiki pilu kura ignalinoj alausos degalinej pilu tiek imones tiek savo transportuj nusiskundimu neturiu tiem kas sako kad uzsipile ignalinoj alausoj kuro ir pravaziave 2 km poto rekia keist purkstukus noriu pasakiti nerasinekit nesamoniu, kur matita kad geri purkstukai sugestu po 2 km, klausimas kur jus iki tol piletes kura?
Drįstu teigti, kad Alaušos kuras yra labai prastos kokybės. Asmeninė patirtis - automobiliui su common rail kuro sustema profilaktiškai buvau patikrinęs visus 5kis purkštukus, trys iš jų buvo blogi, pakeitus juos automobilis dirbo idealiai ir tyliai, maždaug po dviejų mėnesių, pravažiuota buvo daugiausiai 3000km automobilis pradėjo sunkiai vestis, triukšmingai dirbti ir suprastėjo trauka, vėl patikrinau visus 5kis purkštukus ir mano nuostabai 4uri iš 5kių purkštukų buvo blogi. Tada buvo patikrintas ir kuro bakas, kuras buvo labai purvinas ir drumzlinas. Visą tą laiką kuras buvo pilamas tik Ignalinoje esančioje Alaušos degalinėje.
Taigi, sutaupyti keliolika eurų pigesniam dyzeliniui kurui virto kelių šimtų eurų kuro sistemos remontu. Daugiau niekada nesirinkčiau šių degalinių tinklo kuro.
Avoid by any cost. For some reason they charge.10 pc / litre more then displayed. No clarification from the cashier, she was extremely rude.
Monika 2020-04-02 20:02:27
Įsipylus Alaušos degalinėje dyzelio ir nuvaziavus 2km mašina pradejo gesti. Teko keisti visus purkštukus. Nepigus malonumas. Siūlau nesipilti šiose degalinėse kuro
Sveiki, gal galėtumėte papasakoti ar kreipėtės i Alaušą dėl šio įvykio? Nes turiu tokia pat problemą.
Užsipyliau benzino Vilniuje kalvarijų gatvėj "Alaušos" degalinėj pilną baką 50litrų. Pravažiavau 10km automobilis nedirba. Aplenkite šitą degalinę kuo toliau. Jeigu vadovybė susidomės šiuo atsiliepimu turiu pirkimo čekį.
Labadiena, noreciau pranesti apie jusu degaline Vilnius.Kirtimu g.Labai nemaloni operatoriai.beveik visi.Nes pakankamai daznai uzvaziuoju.Neviena karta ne isgirdau labadiena.prasom.aciu.visogero.
Laba vakarą, Marijampolėje stoties g. Esančioje jūsų kolonėlėje savitarnos kasoi sumokejau 10euru bet kuro negavau, būtų malonu kad šis klausymas kaip nors išsispręs tų
Šiuo metu Širvintose skelbia, kad taiko 7ct nuolaidą litrui degalų. Būkite atidūs- Ale pamiršta kažką paspausti ir nuolaidos nėra jei ne pasižiūri : (
Savitarnos degalinėje dieną Visagine užsipyliau degalų už 10€. Naktį prie mano automobilio atvažiavo taksi vairuotojas ir pareiškė, jog išvažiavau iš degalinės nesusimokėjus ir bus perduotas pranešimas policijai už vagystę. Kitos dienos rytą nuvažiavus aiškintis, kita dirbanti moteris pareiškė, kad turi užsirašius būtent mano automobilio valstybinius numerius, ir jog yra gavusi iš kolegų pranešimą apie nesusimokėjimą. Nekokia patirtis, likau nemaloniai nustebinta, kuomet atvažiuoja svetimi žmonės ir kaltina nebūtais dalykais. Siūlau pirma susitvarkyti savitarnos aparatus ir tik tuomet leisti naudotis jais klientams...
Dariaus ir Girėno gatvėje, Vilniuje, esančios degalinės darbuotojai turėtų pasimokyti kultūros, o įmonės vadovai turėtų atidžiau priimti darbuotojus, arba pravesti bent minimalius bendravimo su klientais apmokymus. Ne pirmą karta pastebiu, jog bendravimas ir požiūris į klientus, pasibaisėtinas. Konkrečiai kalbu apie 2016 04 28 ir 2016 04 29 dienomis dirbusias merginas.
klientė 2015-06-19 21:11:58
Sveiki, vieną gražų rytą važiuojant pro Daugailių miestelį, Utenos rajonas berods nutariau stabtelėti kavos. (geriau būčiau nestojusi) užeinu prie kasos stovi mergaitė su akinukais, pasisveikiname, pasišypsome, susimoku už kavą ir tuo metu pasigirsta trijų aukštų rusų kalbos žodynas...man px...nx...tu tokia...kaip supratau tai telefonu kalbėjo ar vadovė ar vadybininkė su darbuotoja, dėl kažkokių parašų.. jei šitaip vadovas bendrauja su darbuotojais tai atsiprašau, kaip dar ta mergaitė šypsojosi man prie kasos tai pagarba, rodėsi kad ji raudonuoja už tą moteriškę...kartą esu prašiusi užpilti dujų toje pačioje degalinėje, tik gavau pylos nuo dujininko kad jam iki darbo pradžios dar 4 minutės, pasiūliau palaukti, bet užpylė:) tai tik įrodo, kad geruoju galima daugiau pasiekti nei keiksnojant, ir konfliktuojant:))) Pravažiuoju pro šią degalinę tikrai dažnai, ir kaip ir stojau ir stosiu, tik gaila tų mergaičių stovinčių kitoj prekystalio pusėj: (gal dėl to ten tokia darbuotojų rotacija....
Noriu padėkoti, kad esate lojali mūsų klientė ir atsiprašyti už sukeltas nemalonias emocijas tą dieną kai užsukote į degalinę atsigerti kavos.Klystame ir keikiamės dauguma (emocijas reiškiame kiekvienas skirtingai) tiesiog jai taip ir buvo, tai ne vieta taip elgtis.Kas liečia darbuotojų rotacija, žiauriai likau įskaudinta, jaučiu kažkam labai neįtinku, kas nori tas ir dirba, nesu tokia kokia nupiešėt, ačiū už komentarą, kuris padėjo suvokti kas per žmogus esu........
Kas liečia dujininkus, niekada nei vienam nebuvo atsakyta, kad nepripildys dujų, jai darbuotojas ar po darbo, ar prieš darbą dar degalinėje ir tuo labiau jai esate lojali klientė tai iš matymo pastoviems jau būtų neatsakę pripildyti, nežinau kokia Jums ta diena buvo degalinėje, ir dar kartelį atsiprašau.Geros Jums kloties.
Sveiki, jau beveik 10 metu musu seima gyvenanti Vilniuje, Grigiskese, pilames degalus Jusu ALAUSO degalineje.Taciau, pastaruoju metu, Grigiskiu degalineje netenkina aptarnavimas.Pirmoje koloneleje, A-95, sugedes koloneles pistoletas, nefiksuoja pylimo padeties..Pries menesi, savaite ir siandiena, pasakiau pastaba, taciau niekas nesureagavo..Dar degalines darbininkai apreke, kad tai ne ju reikalas..Apie sia problema, degalines vadove zino, bet padetis nepasiteike.Salta laikyti pistoleta pirstais, apsipila ranka. Prasau, reaguoti i mano pastabas ir informuoti mane...Vytautas N. tel. 8 682 42510..
Labai suprastėjus Alauša Ukmergėje.
Plovėjai iš viso daro ką nori, likus 40 min iki darbo pabaigos jis jau mašinos nespės nuplauti (viduje mašina jau sausinama buvo). Amžinai surūgę, mandagumo 0. Aišku pavargsta gal, bet aš moku pinigus už paslaugą, per sunku nedirbk.
Viduje stovi kavos aparatas ir staliukas, prie kurio viena kėdė, nes kitos dvi išneštos į lauką darbuotojų- jiems atsisėdus prieš saulutę parukyti. Nu kažkokia betvarkė, seniau tikrai taip nebūdavo ir ne iš vieno nusiskundimų esu girdėjus kodėl ten nebevažiuoja.

Saurida
SAURIDA Group

Adresas: Montuotojų g. 8, LT-89101 Mažeikiai.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; didmeninė prekyba; kuras, naftos produktai, degalinės; malkos, kuras šildymui; mažmeninė prekyba; nekilnojamasis turtas; šildymas, įrenginiai; transporto paslaugos.
SAURIDA GROUP – pažangios gamybos technologijos, inovacijos, malonus aptarnavimas ir lankstumas, nedarant kompromisų dėl aukščiausios kokybės. Kasdien tobulėdami, siekiame patenkinti savo klientų poreikius ir lūkesčius, kaskart siūlome inovatyvius ir praktiškus sprendimus. Įmonė daugiau nei 20 metų dirba ir...
UAB koncernas "ALGA"
Adresas: Gamyklų g. 4, LT-68108 Marijampolė.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; kuras, naftos produktai, degalinės; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; patalpų nuoma; statyba; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
PAGRINDINĖ VEIKLA UAB koncerno „ALGA“ pagrindinis tikslas – pateikti kokybiškus ir saugius metalo konstrukcijų gaminius bei kitą gaminamą produkciją, taip pat suteikti projektavimo, statybos bei transporto paslaugas, atitinkančias klientų poreikius ir lūkesčius. Koncerno kokybės, aplinkos apsaugos ir darbuotojų...
DNV GL Lietuva [DNV GL - Business Assurance Lietuva]
Adresas: Minijos g. 19, LT-91207 Klaipėda.
Veiklos sritys: sertifikavimo paslaugos; dujos, dujų įranga; energetika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; kuras, naftos produktai, degalinės; laivų remontas, statyba; maisto gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mokymo kursai; pramonės įrengimai; tyrimai, ekspertizės.
Business Assurance - tai pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įstaiga. Mes bendradarbiaujame su bendrovėmis, siekdami užtikrinti jų organizacijos, produktų, darbuotojų, įrenginių ir tiekimo grandinių veiksmingumą, pasitelkiant sertifikavimo, vertinimo ir mokymų paslaugas. Priklausydami DNV GL Group, 2 000 Business...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: kuras, naftos produktai, degalinės; autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; maisto produktai; tepalai, alyvos.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Soliris
Q8 Oils, ORLEN Oil

Adresas: Elektrėnų g. 1G, LT-51189 Kaunas.
Veiklos sritys: tepalai, alyvos; autokosmetika; automobilių dalys; autoservisai; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; kuras, naftos produktai, degalinės; pramonės įrengimai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; žemės ūkio technika.
UAB „Soliris“ gali pasiūlyti šių prekinių ženklų produkciją: Q8 Oils, ORLEN Oil, YUKOIL, AGRINOL alyvas taip pat tepalus iš Rusijos ir Baltarusijos (GOST). Be to, UAB „Soliris“ prekiauja įvairiais skysčiais: aušinimo skysčiais, stiklų plovikliais bei AdBlue tirpalu.

Izraelyje preliminariai pritarta siūlymui paleisti parlamentą
Izraelyje preliminariai pritarta siūlymui paleisti parlamentą 12-02 19:38
Opozicijos pateiktas siūlymas paleisti Knesetą buvo priimtas 61 balsais prieš 54, kai Benny Gantzui išvakarėse paskelbus, kad jo vadovaujama partija "Mėlyna ir balta" parems šią trapiai koalicijai...
V. Putinas nurodė pradėti Rusijoje vakcinavimą
V. Putinas nurodė pradėti Rusijoje vakcinavimą 12-02 19:20
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas trečiadienį sveikatos apsaugos pareigūnams nurodė nuo kitos savaitės pradėti plataus masto vakcinavimą nuo koronaviruso.
Mobiliąją programėlę "KoronaStopLT" atsisiuntė 4%
Mobiliąją programėlę "KoronaStopLT" atsisiuntė 4% 12-02 18:33
Artumą su koronavirusu sergančiais žmonėmis fiksuojančią mobiliąją programėlę "KoronaStopLT" iki šiol parsisiuntė 130.000 žmonių – maždaug 4% Lietuvos gyventojų, trečiadienį pranešė Sveikatos...

Karantino metu Jūs:

Hasbro 96,19 +3,40%