Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Alantas

Atsiliepimai apie Alantas, UAB

Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie Alantas, UAB

Prieš du mėnesius užsakėme virtuvės baldus. Terminas pasibaigė Rugpjūčio pradžioje. Iki šiol jokio atgalinio atsako į laiškus, tik skambučiai su atsikalbinėjimais, kad fabrikas rugpjūčio pirmas dvi savaitės atostogauja, dabar montuotojai atostogauja prie to pačio gautos nekokybiškos prekės... Baisu pagalvoti, kas bus kai pradės montuoti baldus. Ir po viso šito dar kaip galima netikėti atsiliepimais!! Būkite budrus.
Lietuvoj baldu gamintoju pasirinkimas tikrai didelis. Konkuruoja tarp kainu ir kokybes bei baldines zaliavos pasirinkimu. dziaugiuosi, bet karta paklausiusi vyro ir issirinkusi UAB Alantas Virtuves spinteliu gamybai. Labai dekinga direktorei Linai is Klaipedos skyriaus, uz jos profesionaluma, patarimus ir bet koki mano uzgaidos ivykdyma. Namuose dar dau tusciu vietu, kurios bus uzpildytos tik Alanto gaminiais. Aciu dideliausias
Tauragės skyriuje teko bendrauti su darbuotoje Juzefa Butviliene.Ji labai maloniai priemė mano užsakymą.Už tai labai dėkingas.Ir visam kolektyvui !
Meistriskas piuvvis