Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Alaga, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Alagas

Atsiliepimai apie Alaga, UAB

LEDlumina

Parašyk savo nuomonę apie Alaga, UAB

Pirkėja 2021-01-31 13:53:21
Labai esu patenkinta šiuo kolektyvu, perku jau kelintą kartą ir rekomenduoju visiems. Tikrai patars, o, , neibruks, , , ir pasiderėti galima.Šaunuoliai, laikykitės.Pirkėja
Patys sau rašotes gerus atsiliepimus:))), nors IP adresą pasikeiskite:))), apie jūsų apsvietimo kokybę vaikšto legendos:)))
Puikus ir draugiskas kolektyvas, viska paaiskins paprastai, visiems suprantamai. Visiems rekomenduoju...
Fausta Šerpetytė
2021-01-27 12:46:52 IP 2e7r44v1
Sveiki. Užsisakiau led lemputes, atėjo laiku, bet lygiai po savaitės sprogo maitinimo šaltinis. Ilgai neteko džiaugtis.
Užsisakius Led rgb bluetooth valdiklį siuntą gavome laiku, prieš sventes, kaip ir žadėta. Gaminio kokybė atitiko lūkesčius, esame dėkingi.
Kažkokie laukiniai vakarai, užsakiau vieną prekę gavau kitą. Bendravimo kultūra visiškas nulis, o gerus atsiliepimus turbūt parašė giminaičiai :)
Prekės tikriausiai net nebepakeis, nes prekė surūdijo būdama mašinoj :)
Ingrida Liutkienė
2020-08-21 18:13:47 IP 2cfutvo9
Atsiliepimai tik patys geriausi!!! Turėjau problemų su led šviestuvu pirktu visai kitoje parduotuvėje. Kadangi pirktoje parduotuvėje, , žinovai'' nepadėjo problemos išspręsti, tad kreipiausi į, , Ledluminą". Aišku jie galėjo man nieko neaiškinti ir patarimų nedalinti, tačiau mielai paaiškino, ir problema buvo greitai išspręsta. Tad jeigu kam nors kils kokių neaiškumų su led šviestuvais, o konkrečiai valdomais pulteliu, manau šie žmonės tikrai padės, nes savo darbą tikrai išmano. Ačiū dar kartą jiems! Sekmės!
Siūlau neišsigąsti dviprasmiškų atsiliepimų ir nuvykus į fizinę ar apsilankius elektroninėje parduovėje patiems įsitikinti paslaugų kokybe. Mes likome labai patenkinti. Prekės kokybiškos, kainos konkurencingos. Dėl aptarnavimo kokybės ir bendravimo neturiu priekaištų - aukščiausias profesionalumas.
Puikus ir draugiskas kolektyvas, nusiderėjom ženklią sumą, rekomenduosiu visiems savo pažystamiems
Tragedija. Kultūros lygis nulis, aptarnavimo kokybė nulis. Jei norit susigadinti nuotaiką ir pasijusti blogai, tai tada važiuokit šiuo adresu, direktorius jus pamokys ir pakonsultuos, kad daugiau gyvenime nenorėsite sugrįžti.
Pirkome veidrodį su led apšvietimu, tokios nekokybiškos prekės dar buvom nematę, metaliniai laikikliai nugriuvo bekabinant, laikymui skirti lipdukai išvis neliečia sienos ir išvis kiniečių nesamonė !!!
Noriu padėkoti šiai įmonei ir jos darbuotojams už nuostabų bendravimą, palankią kainą (pirkome led veidrodį)beje pigiau nei turguj☺už humoro dozę.Likome labai patenkinti!!!!!!!!! Rekomenduoju!!!
Esame labai patenkinti sia imone.Musu namas nevisai standartinis, tai apvaziavom daug parduotuviu, cia mums patiko labiausiai.Viska isdeste paprasta, , zmoniska, , kalba (ir kai dabar deka ju specialistu as suprantu esme -nebera taip sudetingas tas apsvietimas), prekiu didelis pasirinkimas ir nusiderejom gana zenklia suma.Rekomenduojame visiems kas ieskote apsvietimo namams.O Jums didelis Dekui
Gausus produktų pasirinkimas, aukšta produktų kokybė ir protingos kainos. Specialistai dirba išmanantys savo darbą ir aptarnavimas malonus. Rekomenduoju!
Alaga dirba principu: bet kaip, bet kokiu būdu paimti pinigus. Sąžinė, aptarnavimas, bendravimas visai nesvarbu. Teko el. paštu susirašinėti, tai raštvedybos lygis prilygsta 3 klasės mokiniui.
Užsakinėjome prekę, užsakymą priėmė, o gavome ne tai ką pageidavome. Į pastabas reaguota karštligiškai, apkaltinus klientą.
Būkite apdairūs kolegos, juk pakankamas pasirinkimas prekių kitose vietose, kurios supranta teisingo verslo principus.
Nusipirkome šviestuvą internetu ir jis mums toesiog netiko. Prekė visoškai nepanaudota. Norėjome ją grąžinti remiantis 14 d. d grąžinimo garantija. Deja niekas nieko nepriima ir pinigų nežada grąžinti. Šviestuvas grąžinti siunčia neaiškius nuostatus kuoriais remiantis jie teisūs. I formacika perduota į vartotojų teises. Niekada niekam nerekomenduoju. Siaubas lupikų kontora
Žmonės visiškai nesuinteresuoti parduoti savo prekes. Darbo laikas iki 18, 00 atvažiuoju prieš tai susitaręs telefonu 17, 35 nieko nebėra ir taip du kartus. Kažkokiu būdu susitinku po dviejų savaičių padaro kažkokį tai brėžinį ir laukiu kol paskaičiuos kainas jau dvi sav. Kas skubate nerekomenduoju šitos parduotuvės.

ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: šviesos sistemos, šviestuvai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo produkciją platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. UAB “ELMO technologijos” gamina šviestuvus su savo prekiniu ženklu „ELMO light“, šiuos bei...
UAB "ENERGY GREEN"
Led apšvietimas

Adresas: Algirdo g. 46, LT-03209 Vilnius.
Veiklos sritys: šviesos sistemos, šviestuvai; didmeninė prekyba; eksportas; elektros dalys ir įranga; elektros montavimo medžiagos; importas; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „Energy Green“ – 2010 metais įkurta įmonė, užsiimanti LED apšvietimo sprendimų projektavimu, gamyba, montavimu bei didmenine ir mažmenine LED šviestuvų, LED juostų, aliuminių LED profilių ir jiems skirtų komponentų prekyba. Pagrindinis įmonės tikslas - pasiūlyti klientams unikalius sprendimus taupaus apšvietimo...
Elektra LT
Elektros prekių didmeninė ir internetinė prekyba

Adresas: Ateities pl. 31D, LT-52167 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros dalys ir įranga; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; energetika; statybinės medžiagos; šviesos sistemos, šviestuvai.
Didmeninė prekyba elektros komponentais, instaliacijos medžiagomis, dalimis ir įranga - pagrindinė Elektra LT, UAB veikla. Elektra LT, UAB yra: V-TAC oficialūs atstovai Lietuvoje Energokomplekt oficialūs atstovai Lietuvoje Elettrocanali oficialūs atstovai Lietuvoje Zext oficialūs atstovai Lietuvoje Tibox oficialūs...
Elektros taupymo sprendimai
ECOLIGHT

Adresas: Didlaukio g. 94-22, LT-08332 Vilnius.
Veiklos sritys: šviesos sistemos, šviestuvai; eksportas; elektros instaliacijos darbai; gamyba.
2009 metais įsteigta pramoninių šviestuvų gamykla ECOLIGHT (UAB "Elektros taupymo sprendimai") yra įsikūrusi Linksmakalnio miestelyje, Kauno rajone. ECOLIGHT yra socialinė įmonė ir įdarbina žmones su negalia. Mūsų produkcija yra parduodama daugiau kaip 17 pasaulio šalių įskaitant Vokietiją, Slovėniją, Lenkiją...
Šviesos technologijos
Šviesos ir technologijų namai „Sunamus“

Adresas: Lukšio g. 15, LT-09132 Vilnius.
Veiklos sritys: šviesos sistemos, šviestuvai; didmeninė prekyba; elektros dalys ir įranga; elektros montavimo medžiagos; mažmeninė prekyba; projektavimas.
“Šviesos technologijos” UAB veikla: Apšvietimo projektavimas ir skaičiavimas. Vidaus ir lauko šviestuvai, lauko stulpai ir stulpeliai, protingo namo sistemos, instaliaciniai gaminiai, lauko baldai ir įranga. Apšvietimo projektų vizualizacijos. Elektros instaliavimo darbai. PRODUKTAI Vidaus šviestuvai Lauko...

Šiemet pradedamas masinis NT registro archyvo skaitmeninimas
Šiemet pradedamas masinis NT registro archyvo skaitmeninimas 02-27 15:30
Registrų centras (RC), siekdamas plačiau atverti turimus duomenis ir paskatinti elektroninių paslaugų plėtrą, šiemet pradės masinį Nekilnojamojo turto registro (NTR) dokumentų archyvo...
"Telia" išjungia "Wi-Fi mieste" ir 118
"Telia" išjungia "Wi-Fi mieste" ir 118 02-27 15:03
"Telia Lietuva" nuo kovo pradžios nebetieks "Wi-Fi mieste" ir "118 informacijos telefonu" paslaugų. Anot bendrovės, išpopuliarėjus išmaniesiems telefonams ir mobiliajam internetui, šių paslaugų...
D. Vitkauskas. Verslas imasi teisminio būdo priešintis karantino draudimams
D. Vitkauskas. Verslas imasi teisminio būdo priešintis karantino draudimams 02-27 14:42
COVID-19 pandemija iškėlė iššūkių ne tik sveikatos apsaugai ir ekonomikai, bet ir žmonių santykiams su valdžia. Demokratinių šalių teismuose kaip grybai po lietaus dygsta valdžios COVID-19...

Ar karantino laikotarpiu perkate internetu dažniau?

Bank of America 34,71 -3,40%
Wells Fargo 36,17 -3,70%