Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Akvazoo, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Akvazoo

Atsiliepimai apie Akvazoo, UAB

Naminių gyvūnų prekės, akvariumai Kaune

Su meile gyvūnams!
Parašyk savo nuomonę apie Akvazoo, UAB

Inga 2019-05-26 22:19:08
Šiandien Bige aptarnavo nulinio lygio kasininkė. Jokio bendravimo, aš ir laba diena ir norėčiau susimokėti ir viso gero.. nulis emocijos ar reakcijos tik veiksmai nudelbus akis.
Nupirkau žuvelę, pakeliui į automobilį vaikas ją išmušė iš rankų. Tai nubėgau, kad į naują vandenį įdėtų, išeinant sulaukiau komentaro "Ėė, tai o susimokėt nereikia?". Už vandenį?... :D Nu blemba nei soriuko nesulaukiau.
labai atsiprašome už nemalonų incidentą. Stengsimės, kad ateityje tokių nesusipratimų nebūtų.
Konsultantė Ieva labai maloni. Išsamiai viską papasakojo apie mane dominusias žuveles, taip pat suteikė informacijos apie kitų dominusių gyvūnų mitybą. Ačiū jai labai, būtinai sugrįšiu.
Pirkau prekes internetu. Aš sumokėjau už prekę ir sumokėjau už siuntimą. Gavau prekę išdraskytoje pakuotėje.
Reikėtų rašyti skundą į Omniva, nes ji gabeno prekę ir grąžinti išdraskytą prekę.
Neturiu laiko užsiimti tuo, bet minusas Akvazoo.
Pati geriausia is visu pardaveju ta, kurios jau ilga laika nera.Ji visada maloniai patardavo ir atsakydavo i visus klausimus.visada su sypsena veide.
Labai gera parduotuvė. Tik gaila, kad paskambinus pasiteirauti ar neieško darbuotojų, atsiliepė labai nemaloni, nemandagi mergina kuri nieko nežino, o pasiklausus kas žino, padiktavo netikrą numerį..
Vakar buvau nusipirkti zuvu. Mane irgi aptarnavo ta moteriske su apgamu. Nezinau kokio aptarnavimo Aurelija tikejosi, taciau pardaveja tikrai sauni. Buvo ir laba diena, ir viso gero, ir tikrai buvo suteikta visa informacija apie zuvytes. Daug nesileidziant i smulkmebas, mes su zmona likome labai patenkinti pardavejos darbu.
ЗДРАВСТВУЙТЕ
Хочу выразить благодарность работниками зоомагазина что находится в Биге в Вильнюсе Аквазоо. Я не из Литвы
поэтому писать по литовски не умею.Недавно я гостила у друзей в Вильнюсе-пошли гулять в Биг. Это была суббота 12го,
зашли в зоомагазин Аквазоо, так как у меня дома много животных.Аккуратно разложен товар: чисто и уютно. Большой
выбор товара а самое главное трое приятных продавцов! Вежливые и знающие не только свой родной язык. Молодцы.
Конечно этот вид магазина зависит от их нелегкого труда. Так как я не говорю по литовски: то быстро ко мне подошла
худенькая светлая девушка и обслужила меня. Обьяснила что мне было неясно: посоветовала с улыбкой и удовольствием.
Спасибо ей отдельное. Побольше таких продавцов в магазинах.Мне все понравилось ушла я довольная с покупками.
Думаю что следующий раз при посещении Литвы я с удовольствием буду закупаться в Аквазоо.Посетите зоомагазин Аквазоо
в Вильнюсе в Биге и сами убедитесь что все так как я писала. Наверное тоже захотите постоянно закупаться здесь.
С благодарностью Ирена.
Sveiki. Parduotuvė nuostabi - tiek išdėstymas, tiek įvairovė. Visur švaru ir tvarkinga. Nudžiugau, nes įsirenginėju naują akvariumą.
BET. KODĖL tokioje puikioje parduotuvėje dirba tokios nemalonios pardavėjos-konsultantės? Buvau dvi dienas, todėl tai NE vienkartinis atvejis. Vieną dieną buvo dvi stambios moterys, viena turėjo labai įsimintiną didelį apgamą ant veido. Sekančią diena - viena ta pati stambi (be apgamo), kita - šviesiaplaukė liesa. NEI laba diena, NEI viso gero. Bet čia gėlytės. Ko paklausi to negausi - "norime šio stiklo valytuvo" - "KOKS LITRAŽAS?" - "24l" - "PER DIDELIS" (spjaute išspjauna). TYLA. Tai palauk - ar turite mažesnių, klausiame. "JO". Tai man ir kyla klausimas, ar šios parduotuvės pardavėjos yra suinteresuotos KĄ NORS parduoti, ar jos tik šiaip ten plavinėja?
Pati esu dirbusi tokį darbą ir gana ilgai. Ir žinau KAIP reikia dirbti. Tai tik viena situacija. Tokių buvo gal penkios.
Mano pažįstami neseniai ten lankėsi - irgi sakė, kad nebegrįš.
Todėl peršasi išvada - jog tokių klientų - daugybė. Kur žiūri parduotuvės vadovybė?
Pakeiskite darbuotojas - pamatysite kaip greitai viskas pasikeis į gerąją pusę.
Per tuos du apsilankymus kilo tik kaltės jausmas, kad tu nori kažką nuspirkti ir visiškas noras pabėgti kuo greičiau.

Lietuva planuoja pati statyti švietimo ir kultūros centrą Suvalkuose
Lietuva planuoja pati statyti švietimo ir kultūros centrą Suvalkuose 06-18 21:22
Lietuvos Vyriausybė planuoja, kad švietimo ir kultūros centrui Suvalkuose, Lenkijoje, reikės statyti naujas patalpas, nes Lenkijos pasiūlyti objektai tam netiko.
Vilniaus festivalio finalui – muzikos ir literatūros chuliganų darbas
Vilniaus festivalio finalui – muzikos ir literatūros chuliganų darbas 06-18 20:10
Vilniaus festivalį birželio 21 d. Lietuvos rusų dramos teatre užbaigs katalonų režisieriaus Calixto Bieito ir norvegų rašytojo Karlo Ove’s Knausgardo bendras darbas – simfoninė pasija "Laukimas"...
Rusija įveda elektronines vizas ir tikisi 25% daugiau turistų
Rusija įveda elektronines vizas ir tikisi 25% daugiau turistų 06-18 19:43
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas nurodė užtikrinti, kad nuo 2021 m. sausio 1 d. užsienio turistams būtų įvesta vieninga elektroninė vienkartinė viza, leidžianti įvažiuoti į Rusiją. Lietuvos...

Kur atostogausite šią vasarą?

Keurig Dr Pepper 30,04 +4,92%
Citigroup 66,54 -1,39%