Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Akvazoo, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Akvazoo

Atsiliepimai apie Akvazoo, UAB

Naminių gyvūnų prekės, akvariumai Kaune

Su meile gyvūnams - Akvazoo!
Valau Profesionalų komanda teikia visas
valymo paslaugas visoje Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie Akvazoo, UAB

Pc Big dirba siaubingos pardavėjos, jau nebe pirmą ir nebe antrą kartą tenka nusivilti. Aptarvaimas klaikus ir niekas nesikeičia jau eilę metų, gal būt reikėtų pakeisti pardavėjas? Įprastai visose normaliose gyvūnų parduotuvėse perkant žuveles pardavėjai atsižvelgia į tai kurios žuvelės kliemtas nori, šioje parduotuvėje yra gaudoma bet kas, klientui pačiam pasakius spalvą, pardavėjos visvien gaudo bet ką, matyt "labai užsiėmę" sėdėjimu ir kudakavimu už prekystalio. Paprastai perkant žuveles normalūs pardavėjai paklausia būten kurios klientas nori, ir ją pagauna, sugaišdamas minute ilgiau.... o čia pardavėjos per daug susireikšminę, siaubingai nemandagios, nepaslaugios. Laba diena, ačiū, prašom ir viso gero šioje parduotuvėje taip pat neegzistuoja. Džiugus naujo augintinio įsigyjimas yra nuolatos sugadinamas bjaurių konsultančių. Šioje parduotuvėje lankyčiausi žymiai dažniau jei joje dirbtų kiti asmenys.
2020 m. birželio 13 d. buvau Akvazoo parduotuvėje Ogmios miestas. Pirkau žuvytes mikrorazboras ir nykštukinius corydorus. Minėjau kad žuvytes reikia palaikyti iki pirmadienio kurias noriu nuvežti i darbe stovinti akvariumą. Pasakė šitų žuvyčių neleisti i namie stovinti akvariuma nes poto nepagausiu. Dar paklausė ar neturiu oro pompos, pasakiau kad ne, bet paklausiau del deguonies tablečių. Parodė turimas deguonies tablėtes. o jokios oro pompos net nepasiule. ir nieko nepaaiškino kad jei zuvytes bus nedideliame inde kad negalima ideti per didele doze tabl. Tai ar ne jūsų pardėjų pareiga viską išaiškinti klientui. Tai ar negalėjo pasiulyti man oro pompa kuri tekainuoja 3, 90 eur ir su kuria būtų maziau problemų. Aš i inda 3l idėjau pusę deguonies tabl. Ko pasekoje mirė vis 5 nykštukiniai corydorai ir 5 mikrorazboros. Ar taip turi dirbti jūsų pardavėjos. Ar jūsų pardavėjos neturi klientui duoti pilną informaciją ir pasiulyti geriausią variantą?
bige dirba pardavejos nezinau ar galima taip sakyti... visai jokio mandagumo ir nesiskaitimo su klientais vakar taip ir nedaejau iki edalo sunu nes negalejau pravaziuoti vezimeliu visur ismetytos dezes ir kai uzkliuni dar ziuri kreivai visos cia normalu?
Inga 2019-05-26 22:19:08
Šiandien Bige aptarnavo nulinio lygio kasininkė. Jokio bendravimo, aš ir laba diena ir norėčiau susimokėti ir viso gero.. nulis emocijos ar reakcijos tik veiksmai nudelbus akis.
Nupirkau žuvelę, pakeliui į automobilį vaikas ją išmušė iš rankų. Tai nubėgau, kad į naują vandenį įdėtų, išeinant sulaukiau komentaro "Ėė, tai o susimokėt nereikia?". Už vandenį?... :D Nu blemba nei soriuko nesulaukiau.
taip ir man teko susidurti su jomis kaskart nemandagios..
Pirkau internetu išorinį filtrą, gavau antrą darbo dieną. Viskas super! Prekinsimes dar.
Mes visada ten perkam žuvytes, ir viskas gerai. Labai patenkinti, visuomet gaunam nuosirdzius patarimus, viskas labai profesionalu.
Molinezijos, ugniniai barbusai, ancitrusai.. Kolkas ne pakliuvo jums toks "geris" kaip mums iš šios parduotuvės.
Inga 2019-05-26 22:19:08
labai atsiprašome už nemalonų incidentą. Stengsimės, kad ateityje tokių nesusipratimų nebūtų.
Konsultantė Ieva labai maloni. Išsamiai viską papasakojo apie mane dominusias žuveles, taip pat suteikė informacijos apie kitų dominusių gyvūnų mitybą. Ačiū jai labai, būtinai sugrįšiu.
Pirkau prekes internetu. Aš sumokėjau už prekę ir sumokėjau už siuntimą. Gavau prekę išdraskytoje pakuotėje.
Reikėtų rašyti skundą į Omniva, nes ji gabeno prekę ir grąžinti išdraskytą prekę.
Neturiu laiko užsiimti tuo, bet minusas Akvazoo.
Pati geriausia is visu pardaveju ta, kurios jau ilga laika nera.Ji visada maloniai patardavo ir atsakydavo i visus klausimus.visada su sypsena veide.
Labai gera parduotuvė. Tik gaila, kad paskambinus pasiteirauti ar neieško darbuotojų, atsiliepė labai nemaloni, nemandagi mergina kuri nieko nežino, o pasiklausus kas žino, padiktavo netikrą numerį..
Vakar buvau nusipirkti zuvu. Mane irgi aptarnavo ta moteriske su apgamu. Nezinau kokio aptarnavimo Aurelija tikejosi, taciau pardaveja tikrai sauni. Buvo ir laba diena, ir viso gero, ir tikrai buvo suteikta visa informacija apie zuvytes. Daug nesileidziant i smulkmebas, mes su zmona likome labai patenkinti pardavejos darbu.
ЗДРАВСТВУЙТЕ
Хочу выразить благодарность работниками зоомагазина что находится в Биге в Вильнюсе Аквазоо. Я не из Литвы
поэтому писать по литовски не умею.Недавно я гостила у друзей в Вильнюсе-пошли гулять в Биг. Это была суббота 12го,
зашли в зоомагазин Аквазоо, так как у меня дома много животных.Аккуратно разложен товар: чисто и уютно. Большой
выбор товара а самое главное трое приятных продавцов! Вежливые и знающие не только свой родной язык. Молодцы.
Конечно этот вид магазина зависит от их нелегкого труда. Так как я не говорю по литовски: то быстро ко мне подошла
худенькая светлая девушка и обслужила меня. Обьяснила что мне было неясно: посоветовала с улыбкой и удовольствием.
Спасибо ей отдельное. Побольше таких продавцов в магазинах.Мне все понравилось ушла я довольная с покупками.
Думаю что следующий раз при посещении Литвы я с удовольствием буду закупаться в Аквазоо.Посетите зоомагазин Аквазоо
в Вильнюсе в Биге и сами убедитесь что все так как я писала. Наверное тоже захотите постоянно закупаться здесь.
С благодарностью Ирена.
Sveiki. Parduotuvė nuostabi - tiek išdėstymas, tiek įvairovė. Visur švaru ir tvarkinga. Nudžiugau, nes įsirenginėju naują akvariumą.
BET. KODĖL tokioje puikioje parduotuvėje dirba tokios nemalonios pardavėjos-konsultantės? Buvau dvi dienas, todėl tai NE vienkartinis atvejis. Vieną dieną buvo dvi stambios moterys, viena turėjo labai įsimintiną didelį apgamą ant veido. Sekančią diena - viena ta pati stambi (be apgamo), kita - šviesiaplaukė liesa. NEI laba diena, NEI viso gero. Bet čia gėlytės. Ko paklausi to negausi - "norime šio stiklo valytuvo" - "KOKS LITRAŽAS?" - "24l" - "PER DIDELIS" (spjaute išspjauna). TYLA. Tai palauk - ar turite mažesnių, klausiame. "JO". Tai man ir kyla klausimas, ar šios parduotuvės pardavėjos yra suinteresuotos KĄ NORS parduoti, ar jos tik šiaip ten plavinėja?
Pati esu dirbusi tokį darbą ir gana ilgai. Ir žinau KAIP reikia dirbti. Tai tik viena situacija. Tokių buvo gal penkios.
Mano pažįstami neseniai ten lankėsi - irgi sakė, kad nebegrįš.
Todėl peršasi išvada - jog tokių klientų - daugybė. Kur žiūri parduotuvės vadovybė?
Pakeiskite darbuotojas - pamatysite kaip greitai viskas pasikeis į gerąją pusę.
Per tuos du apsilankymus kilo tik kaltės jausmas, kad tu nori kažką nuspirkti ir visiškas noras pabėgti kuo greičiau.

Rusija pusmečiui uždaro kai kurias Juodosios jūros akvatorijas
Rusija pusmečiui uždaro kai kurias Juodosios jūros akvatorijas 04-16 18:55
Maskva iki spalio pabaigos ribos užsienio karinių ir valstybinių laivų navigaciją tam tikrose Juodosios jūros dalyse, penktadienį pranešė rusų žiniasklaida, o šį žingsnį netrukus pasmerkė Ukraina...
Aplinkos ministras sustabdė medžioklę Punios šile
Aplinkos ministras sustabdė medžioklę Punios šile 04-16 18:08
Aplinkos ministras Simonas Gentvilas nuo gegužės 1-os dienos pavedė Valstybinių miškų urėdijai stabdyti medžioklę Punios šile esančiuose profesionalios medžioklės plotuose.
Ukrainos, Prancūzijos ir Vokietijos lyderiai rengia derybas, tvyrant įtampai su Rusija 04-16 17:33
Ukrainiečių prezidentas Volodymyras Zelenskis penktadienį atvyko į Paryžių derybų su Prancūzijos prezidentu Emmanueliu Macronu ir Vokietijos kanclere Angela Merkel, augant įtampai tarp Kijevo ir...

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Bank of America 38,74 -2,86%