Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Akvasanita, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Akvasanita

Atsiliepimai apie Akvasanita, UAB

Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie Akvasanita, UAB

Rašot, kad atspari karščiui.Nuo įkaitusio puodo dugno dviejose vietose suvirė.
Kaip pakeitėte gamybos procesus, kokių saugumo priemonių ėmėtes, kad apsaugotumėte savo darbuotojus nuo kenksmingų darbo sąlygų ir skaudžių pasekmių ateityje?
Tikrai rekomenduoju kreiptis dėl nekokybiško gaminio ir pasiimti pinigus, o dar tiek pat prisidėjus įsigyti Franke ar kito gamintojo kokybišką gaminį, kuris rūpinasi savo klientais, kokybe ir saugo įmonės vardą. :)
P.s. draugė turi Franke juodą kriauklę jau 9metus-ji atrodo kaip nauja
Aquasanita pirkome juodą kriauklę. Aptarnavimas buvo puikus, pristatyti prekę ir padėti išsirinkti padėjo ne tik salono vadybininkė, bet ir vyrukas sėdintis kabinete. Aptarnavimui davėm 100%, patikėjom kiekvienu žodžiu!
Ir štai, praėjus lygiai metams, mūsų juodoji kokybiškoji kriauklė tapo balkšva ir subraižyta (naudota pagal paskirtį ir tikrai saugota). Susisiekis su įmonės atstove gavom atsakymą, kad tai brokas. Prašėm pakeisti, ar atnaujinti, kad atrodytų padoriai. Dėje neradome pirkimo kvito. Ko pasekoje pasidarėme nebeidomūs kaip klientai... Taigi, įmonė deklaruoja apie mistinę 5metų garantiją, bet jos nesuteikė net praėjus 1-riems metams. Net nereikia klausti kokius atsiliepimus perduosiu saviems pažįstamiems, kurie statosi namus ir planuoja tokius pirkinius...
Patarimas visiems-nusipirkę prekė ne tik saugokite kvitus, bet fotografuokite, saugokite archyvuose, darykit kopijas ir pan., nes kaip žinia daugelis kvitų išblunka jau po pusmečio, o čia kalba eina apie 5metus.
Pasiskaitykite cia ir dings visi norai ten dirbti. http://m.technologijos.lt/cat/1/article/S-52389
Vytautas Jakubauskas
2016-01-19 18:26:56 IP 28mbu0r0
Noriu padekoti Uab Aquasnita direktoriui p. Svajunui Jonikai uz profesionalu poziuri i klijenta. Prie visu jau turimu, isigijote dar viena pastovu klijenta.
http://www.technologijos.lt/n/mokslas/zmogus_ir_medicina/S-52389/straipsnis/Mirtis-tykojo-darbe--plaucius-surijo-dulkes Radau straipsnį apie jūsų įmonėje dirbusį žmogų.
Labai maloniai aptarnavo, padėjo išsirinkti plautuvės ir maišytuvo spalvą, nepatingėjo atnešti iš sandėlio palyginimui, nebandė įsiūlyti bet ko. Plautuvė tvarkinga ir tikiu tarnaus ilgai. Sėkmės jums biznyje.
Akvasanita administracija
2015-01-13 09:04:43 IP 2i2506hu
Gerbiamas kliente, sausio 5 d. buvo pirmoji diena, grįžus po atostogų. Klientų srautas buvo didelis, o dėl valiutų pereinamojo laikotarpio ir atnaujintos programos trikdžių negalėjome operatyviai išrašyti sąskaitos. Apie tai informavome klientus, kad teks šiek tiek palaukti. Nuolaidų negalėjome suteikti, nes sausio mėnesį mūsų produkcijai nebuvo taikomos akcijos. Produktui suteikiama 5 metų garantija. Produktas yra aukštos kokybės, eksportuojama daugiau nei į 25 šalis. Apyvartumą matote, todėl dėl kokybės galite nesijaudinti. Savo klientus visuomet maloniai aptarnaujame ir išsamiai suteikiame informaciją.

ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: šviesos sistemos, šviestuvai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo produkciją platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. UAB “ELMO technologijos” gamina šviestuvus su savo prekiniu ženklu „ELMO light“, šiuos bei...

Saurida
SAURIDA Group

Adresas: Montuotojų g. 8, LT-89101 Mažeikiai.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dujos, dujų įranga; kuras, naftos produktai, degalinės; malkos, kuras šildymui; mažmeninė prekyba; nekilnojamasis turtas; šildymas, įrenginiai; transporto paslaugos.
SAURIDA GROUP – pažangios gamybos technologijos, inovacijos, malonus aptarnavimas ir lankstumas, nedarant kompromisų dėl aukščiausios kokybės. Kasdien tobulėdami, siekiame patenkinti savo klientų poreikius ir lūkesčius, kaskart siūlome inovatyvius ir praktiškus sprendimus. Įmonė daugiau nei 20 metų dirba ir...

Feel Group
TOP SECRET

Adresas: Molėtų pl. 47F, LT-08409 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba.
Feel.lt – apsipirkimo erdvė, kurioje susivienija kokybė, gera kaina ir pasirinkimo laisvė. Siekiame, kad mūsų internetinėje parduotuvėje visuomet rastumėte tai, ko ieškote, ir džiaugtumėtės maloniais pirkiniais. Feel.lt internetinėje parduotuvėje rasite visame pasaulyje gerai žinomų ir populiarių prekės ženklų...

Jungtinėse Tautose perspėjimai dėl naujo "šaltojo karo" grėsmės
Jungtinėse Tautose perspėjimai dėl naujo "šaltojo karo" grėsmės 09-22 20:08
Jungtinių Tautų generalinis sekretorius Antonio Guterresas antradienį paragino pasaulį neleisti, kad tarp JAV ir Kinijos kiltų "Šaltasis karas", ir nutraukti konfliktus, kad pagrindinį dėmesį...
Nobelio premijų teikimo ceremoniją pakeis televizinis renginys
Nobelio premijų teikimo ceremoniją pakeis televizinis renginys 09-22 19:43
Pirmą kartą nuo 1944 metų dėl COVID-19 pandemijos atšauktą tradicinę Nobelio premijų teikimo ceremoniją pakeis televizinis renginys, antradienį pranešė organizatoriai.
Dėl COVID-19 pavojaus atidedamas ES viršūnių susitikimas
Dėl COVID-19 pavojaus atidedamas ES viršūnių susitikimas 09-22 19:34
Europos Sąjungos lyderių susitikimas, turėjęs prasidėti ketvirtadienį, atidedamas, nes Europos Vadovų Tarybos pirmininko Charles'io Michelio apsauginiui buvo nustatytas koronavirusas.

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?

American Express 98,17 -5,09%