Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Akropolis LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Akropolis LT

Atsiliepimai apie Akropolis LT, UAB

Išregistruotas: Juridiniam asmeniui pasibaigus po reorganizavimo.
SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie Akropolis LT, UAB

Lapkričio 30d, lankiausi Guess parduotuvėje, įėjus nebuvo nei vieno pirkėjo.. paprašius pardavėjos parodyti bižuteriją su nepatenkintu veidu ateina ir pareiškė jus jau žiūrėjote šį daiktą.. aš paklausiau ar čia priekaištas, kad renkuosi mąstau ar to daikto man reikia.. neprivalau teisintis esu pirkėjas.. labai įdomus aptarnavimas, kai salėje nei vieno pirkėjo..pasibaisėtina, kai nėra darbo ir tokiu nepatenkintu veideliu pardavėja dar frazes leidžia sau sakyti.. ši mergaite tikrai nesupranta, kas yra darbas su klijentais.. norima bižuterija liko neįsigyta, po tokio bendravimo..dėkoju!
Nežinau ar normalu, Kauno Akropoli 2021.01.16 dirbantys apsauginiai turėtu savartyne dirbti o ne prie žmoniu. Buvo užtvertas praėjimas šonai laisvi, jokio užrašo nebuvo. Atbėgo apsauginis išvadino durniais debilais. Negana to, kad kaukės net nebuvo ant nosies užsidėtas. Baisu. Jeigu jus taip renktatės darbuotojus. Atsisukit kameras pažiurekit. Ar čia normalu? Viskas normalu jei gražiai būtų pasakę. Bet šitaip rėkti nepagarbiai kalbėti tai atsiprašau. Pažiuresim ar bent kažkas sugebės atsiprašyti, ar valdžiai visiškai nusispjaut.
Prie pagrindinio įėjimo stovi apsauga kuris dalina kaukės žmonės kurios jau turi, kai priėjau paprašyti kaukės nes mano buvo susipurvinus ir suplyšus, atsakė neduosiu nes turit, sakau kodėl ka tik moteriai davėte, jis pasakė ten suplyšus buvo nors, kaukė matėsi gera nauja, moteris šiaip paprašė ir jai davė. Labai nekompetentiskas darbuotojas, dalina kam nori. O kam reikia nedalina.
Kauno Akropilio informacijoje (2020.08.21. 13h) dirba ne etiškai su pirkėjais bendraujanti mergina, kuri net nesiruošia suteikti informacijos. Paklausus ar galima sutrukdyti (tuo metu mergina lankstė dovanų čekių vokelius), pradėjo vartyti akis ir dūsauti. Paklausus kur rasti smulkios buitinės technikos konteinerį (šis konteineris tikrai yra šioje vietoje), mergina atsakė, kad tokio nėra ir, kad buitinė technika meta darbuotojams skirtoje rampoje. Pasakius, jog yra nurodytos koordinatės būtent Akropolyje, mergina nieko neatsakė. Net nesugebėjo pasiklausti ar paieškoti info. Teko man, pirkėjai, ratais sukti aplink Akropolį, kol radau. Didelis nepaslaugumas ir neetiškas bendravimas. Nesugeba išlementi nei "laba diena", nei "viso gero".
Noriu pastebėt, kad po rekonstrukcijos Vilniaus akropolyje, išklijuotos beprotiškai slidžios grindų plytelės. Vakar teko lankytis akropolyje, nesitikėjau ir neįvertnau slidžių plytelių pavojaus. Paslydus pargriuvau ir stipriai susimušiau dešinę kūno pusę.
Baisu pagalvoti kas bus kai ateis žiema ir grindys bus šlapios. Grindinio slidumas prilygsta čiuožyklai. Įdomu, kas atsakys už žmonių patirtas traumas.
Apsilankiau Kauno Akropolyje ir norėjosi kuo greičiausiai bėgti iš čia, nes kiekviename kampe plyšauja tokia garsi muzika kad net galvą pradėjo skaudėti.Galvojom su drauge prie kavos puodelio pabendrausim, neîmanoma ! Muzika ir ten tokia garsi kad negalima buvo susikalbėti.Brangieji, Vadovai, kur mes randamês ? Muzika turi sudaryti tik foną, bet ne tokiame lygyje... Tualete ir ten plyšauja muzika.Ar to reikia ?? Gal Akropolis skirtas tik jaunimui ? Aplankiusi esu daug pasaulio šalių, bet to girdėti ir matyti neteko.Pagalvokite apie ten dirbančius žmones.
Laba diena, gegužės 26 d. lankiausi parduotuvėje, , Kulinarinių šedevrų namai, ,. Esu rami klientė, tačiau su šia pardavėja jau tenka antrą kartą susidurti. Nemandagi, įžūli..... Paprašius parodyti prekę, kuri buvo aukštai padėta, burbuliuodama užlipo ant kopetėlių ir galima sakyti, kad, , pametė ant prekystalio prekę, kadangi buvau jau kelias prekes atsidėjusi, neturėjau kitos išeities, nenorėjau pasirodyti ne mandagi, tai išlikau rami ir toliau stebėjau jos darbą su kitais klientais. Maniau, kad pardavėja Kairienė, tik su manim taip bendrauja, tačiau buvau nustebusi, kad ir su kitais.... Ramiu tonu paklausiau, ar Jūs visada taip bendraujate ??? Ponia Kairienė įžūliai atsakė, kad ji jau dirba trečią diena...... Tokiu tonu pamaniau, kad gali kalbėti, tik vedėja, todėl net nesistengiau klausti kas šios parduotuvės vadovė, priėjusi prie kasos apsimokėti už prekes pardavėja Miglė M. (ant čekio pavardė) prašė, kad nereikia nemalonumų........ Jos ir paklausiau, kaip šios pardavėjos pavardė, pasakė Kairienė. Turbūt Kairienė nuo, , JAMAM, , pervargusi., tačiau jau antrą kartą, ar ne per dažnai ???? Labai gaila, kad šios parduotuvės niekas nekontroliuoja.
MUZIKA!
Labai per garsiai, skundžiasi klientai! Dirbantiems išbūti visą dieną (11 val) prie garsisi leidžiamos muzikos, aplink rėkiančių vaikų, garsiai telefonais besikalbančių ir t.t, neįmanoma. Su pagyvenusiais žmonėmis nesusikalbi prie tokios muzikos.
Visų pirma, noriu pradėti nuo to, kad akropolyje dirbu.
Visų antra - esu rūkanti.
Visų trečia, problema ir yra apie rūkymą, vietą jos ir ten rūkančius žmones.
Taigi, klausimas, kodėl Šiaulių akropolyje yra begalė apsaugos darbuotojų bet nei vienas neišeina į lauką pažiūrėti kas darosi? Ar tik man taip atrodo, ar tikrai jie nemoka dirbti savo darbo, juk su striukėmis yra? Kodėl trečiame aukšte, (ant stogo), visada pilna nepilnamečių, kurie rūko? Ar akropolis tai toleruoja? Pilna nepraustaburnių, šiukšlina, spjaudosi. Šlykštu. Stovi dvylika nepilnamečių, kurių žodynas yra tragiškas, kiekvieno burnoje po cigaretę....Ir tie vaikai, be jokio gėdos jausmo, pagarbos, pamokų metu, ar po jų...pastoviai toje vietoje trinasi ir rūko. Per dieną, tokių nepilnamečių - begalės. Apsaugos darbuotojas, stovi už lango, viduje ir tyli. Vaikyti tokius reikia. Ar apsaugos darbuotojas neturi teisės drausti rūkyti dvylikamečiui?
Taigi, ar būtų galimybė tuos vaikus sudrausminti?Neleisti rūkyti viešose vietose? Visi vaikai iš mokyklos ateina rūkyti į akropoly, nes ten niekas nieko nesako....pati girdėjau, nes vienas vyras norėjo juos sudrausminti, o jų atsakymas buvo toks.
Prašau, dėl vaikų gerovės ir dėl ten rūkančių vyrų ir moterų, pradėti spręsti šią problemą. Ačiū už sapringumą.
Su pagarba, akropolio klientė ir darbuotoja.
Niekam niekada nerekomenduoju eiti dirbti į Akropolį, kadangi jos gerbiamoji direktorė Saulė Z. yra psichiškai nestabili. Tyčiojasi iš darbuotojų, nuolatos juos menkina, vien dėl jos visa komanda tiesiog laukia kada bus atleisti, nes išmokamos geros išeitinės. Apie kokius darbo rezultatus galima kalbėti? Didžiulė kaita vien dėl šios direktorės. Kur yra Vilniaus prekybos vadovų akys, kuomte ši psichiškai nenormali moteris tiesiogine šio žodžio parsme gadina visą įmonės vardą. Iš jos jau juokiasi ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Ar tai yra normalu? Tikrai niekam niekam nerekomenduotu eiti dirbti pas šią idiotę.
Sveiki, norėčiau pasidalinti pastebėjimu. Kauno akropolyje praleidžiu daug laiko ir pastebėjau, kad akropolyje leidžiamos dainos dažnai kartojasi tos pačios. Norėtusi kažkokių naujesnių dainų.
Akropolio čekiai yra visiška nesamonė, apgavystė tai mano nuomone. Sumokėti tikri pinigai, o skirtumo perkant už čekį negražina jokio. Tai jei kainuoja 98€ o čekis 100€ jau manau pavogė 2€ savo taisyklėmis. Atgal į pinigus nekeičia.
Mano nuomone, čekių taisykės ir reklamų tekstai surašyti taip, kad apgaudinėti mamas, bobutes, skubančius vyrus ir moteris, t.y. neskaitančius specialiai, manau klaidinančiai suformuluotų sakinių visuose puslapiuose, pastabose ir žvaigždute pažymėtose smulkiose vietose. Pavyzdžiui: "Dovanų čekiu galėsite atsiskaityti bet kurio AKROPOLIO parduotuvėse", "AKROPOLIO dovanų čekiu galite atsiskaityti visose visų AKROPOLIŲ prekių ir paslaugų prekybos vietose..", "AKROPOLIO Dovanų čekis galioja parduotuvėse, paslaugų teikimo bei pramogų vietose, esančiose visuose prekybos ir pramogų centruose AKROPOLIS (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose), ir kuriose yra pateikta informacija apie tai, kad toje vietoje galima atsiskaityti Dovanų čekiu..", "AKROPOLIO Dovanų čekis galioja parduotuvėse, paslaugų teikimo bei pramogų vietose, esančiose visuose prekybos ir pramogų centruose AKROPOLIS (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose), ir kuriose yra pateikta informacija apie tai, kad toje vietoje galima atsiskaityti Dovanų čekiu.".
Komentaras: na taip, atrodo kad praktiškai bet kur, kad tik akropolyje. O iš tiesų, tik kai kur Akropolyje.
Nemaža dalis parduotuvių tų čekių iš viso neima. Pavyzdžiui H&М, Sportsdirect, net akropolio mac'donald ir tas neima. Bėgioji paskui kaip kvailas po akropolį bandydamas iškišti tuos "netikrus", "sugadintus" pinigus pavadinimu čekis.
Mano nuomonė išskirtinai bloga apie tai, manau tai yra visiškas vartotojų apgaudinėjimas, bent jau kol nėra galimybės jų išsikeisti atgal.
Šiandien buvau "Nokia atstovybėje" Akropolyje. Norėjau sumokėti užstatą ir patikrinti ar telefonas "ryšasi" su automobiliu per blutooth.Taip -turi ekspozicinį aparatą. Telefonas kainuoja 1300.Siulau užstatą - 2000. Man jo reikia 5 min. Atsakymas neigiamas. Siulau man jį parduoti o po 5 min. grąžinsiu. Atsakymas toks pats. Tai yra DEBILŲ ATSTOVYBĖ. Jai nerūpi nei Nokios pardavimai, nei klientai. Įvertinčiau jus 0 žvaigždučių, bet neturiu tokios galimybės, todėl rašau 1.

Rinvest
Nauji butai ir kotedžai Vilniuje

Adresas: Pamiškės g. 2B, Miškinių k., LT-21119 Trakų r.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
UAB „Rinvest“ - nekilnojamojo turto vystytoja, sėkmingai plėtojanti gyvenamosios paskirties pastatų projektus, kuriuose ypatingą dėmesį skiria gyvenamajai aplinkai – ją kaskart stengiasi maksimaliai pritaikyti klientų gyvenimo būdui. Nuo 2012-ųjų „Rinvest“ įvykdė daugiau nei 30 įvairių naujos statybos butų, kotedžų...
Indema
Adresas: Mėnulio g. 11-101, LT-04326 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; projektavimas; statyba.
UAB INDEMA - technologiškai pažangi ir šiuolaikišku požiūriu pasižyminti bendrovė, užsiimanti nekilnojamo turto vystymu, statybų valdymu, energetiniais sprendimais bei modulinėmis sistemomis. UAB INDEMA dirba remdamasi socialiai atsakingo verslo principais. Tai atsispindi įmonės darbuose, vertybėse ir įmonės...
Groupinvest
Nauji butai Vilniuje

Adresas: Draugystės g. 17-1, LT-51229 Kaunas.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
GROUPINVEST UAB – investicinių nekilnojamojo turto projektų plėtros ir vystymo įmonė, sėkmingai plėtojanti gyvenamosios paskirties pastatų projektus Vilniaus mieste ir rajone. Patikimi parneriai, žinios ir įgyta patirtis investicinių nekilnojamojo turto projektų vystymo srityje užtikrina kokybišką ir efektyvią...
Lithome
Nekilnojamojo turto vystymas

Adresas: Kareivių g. 11B-4a, LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas.
Rūpestingai apgalvoti namai – mūsų išskirtinis požiūris į būsto rinką. Darome viską, jog šeimų gyvenimas būtų patogus – kruopščiai apgalvojame projektų lokaciją mieste, renkamės tik puikiu susisiekimu ir saugia kaimynyste pasižyminčius rajonus. Siekiame, jog naujakuriai su džiaugsmu grįžtų namo – pasirūpiname...
CITUS
Būsto projektų valdymas

Adresas: Lvovo g. 25-701, LT-09320 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; pastatų administravimas; patalpų nuoma.
#CitusDNR Dar vos prieš kelis metus tebuvome NT vystymo kompanija. Šiandien esame išskirtinių būsto projektų bei lanksčių sprendimų verslui generatoriai ir įgyvendintojai, miestų miestuose kūrėjai, interjerų magai. Statybų ir NT rinkoje, kur vyrauja masiniai, visiems tinkantys sprendimai, mes – CITUS – ieškome...

Antstoliai pradėjo V. Kučinsko turto išieškojimą
Antstoliai pradėjo V. Kučinsko turto išieškojimą 01-24 20:39
Vidmantui Kučinskui, bankrutavusios "Arvi ir ko" įmonių grupės įkūrėjui, nepavykus pasiekti asmeninio bankroto, antstoliai pradėjo jo skolų išieškojimą. Verslininkas BNS patvirtino šią aplinkybę...
G. Landsbergis: mūšis dėl Europos vyks Ukrainoje
G. Landsbergis: mūšis dėl Europos vyks Ukrainoje 01-24 20:14
Jeigu Rusijos agresijos nepavyks atgrasyti ekonominėmis priemonėmis, tuomet tarptautinę tvarką teks ginti fronte, sako užsienio reiklų ministras.
J. Bidenas surengs pokalbį su Europos lyderiais, aptars bendrą atsaką į Rusijos grasinimus 01-24 19:20
JAV prezidentas Joe Bidenas vėliau pirmadienį surengs pokalbį vaizdo ryšiu su sąjungininkėmis Europoje ir aptars bendrą atsaką į Rusijos karinį spaudimą Ukrainai, pranešė Baltieji rūmai.

Ar pateisintumėte PVM mažinimą maisto produktams Lietuvoje?

Texas Instruments 175,64 +1,26%
Walt Disney 137,38 -6,94%