Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Akropolis LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Akropolis LT

Atsiliepimai apie Akropolis LT, UAB

Išregistruotas: Juridiniam asmeniui pasibaigus po reorganizavimo.
Parašyk savo nuomonę apie Akropolis LT, UAB

Noriu pastebėt, kad po rekonstrukcijos Vilniaus akropolyje, išklijuotos beprotiškai slidžios grindų plytelės. Vakar teko lankytis akropolyje, nesitikėjau ir neįvertnau slidžių plytelių pavojaus. Paslydus pargriuvau ir stipriai susimušiau dešinę kūno pusę.
Baisu pagalvoti kas bus kai ateis žiema ir grindys bus šlapios. Grindinio slidumas prilygsta čiuožyklai. Įdomu, kas atsakys už žmonių patirtas traumas.
Apsilankiau Kauno Akropolyje ir norėjosi kuo greičiausiai bėgti iš čia, nes kiekviename kampe plyšauja tokia garsi muzika kad net galvą pradėjo skaudėti.Galvojom su drauge prie kavos puodelio pabendrausim, neîmanoma ! Muzika ir ten tokia garsi kad negalima buvo susikalbėti.Brangieji, Vadovai, kur mes randamês ? Muzika turi sudaryti tik foną, bet ne tokiame lygyje... Tualete ir ten plyšauja muzika.Ar to reikia ?? Gal Akropolis skirtas tik jaunimui ? Aplankiusi esu daug pasaulio šalių, bet to girdėti ir matyti neteko.Pagalvokite apie ten dirbančius žmones.
Laba diena, gegužės 26 d. lankiausi parduotuvėje, , Kulinarinių šedevrų namai, ,. Esu rami klientė, tačiau su šia pardavėja jau tenka antrą kartą susidurti. Nemandagi, įžūli..... Paprašius parodyti prekę, kuri buvo aukštai padėta, burbuliuodama užlipo ant kopetėlių ir galima sakyti, kad, , pametė ant prekystalio prekę, kadangi buvau jau kelias prekes atsidėjusi, neturėjau kitos išeities, nenorėjau pasirodyti ne mandagi, tai išlikau rami ir toliau stebėjau jos darbą su kitais klientais. Maniau, kad pardavėja Kairienė, tik su manim taip bendrauja, tačiau buvau nustebusi, kad ir su kitais.... Ramiu tonu paklausiau, ar Jūs visada taip bendraujate ??? Ponia Kairienė įžūliai atsakė, kad ji jau dirba trečią diena...... Tokiu tonu pamaniau, kad gali kalbėti, tik vedėja, todėl net nesistengiau klausti kas šios parduotuvės vadovė, priėjusi prie kasos apsimokėti už prekes pardavėja Miglė M. (ant čekio pavardė) prašė, kad nereikia nemalonumų........ Jos ir paklausiau, kaip šios pardavėjos pavardė, pasakė Kairienė. Turbūt Kairienė nuo, , JAMAM, , pervargusi., tačiau jau antrą kartą, ar ne per dažnai ???? Labai gaila, kad šios parduotuvės niekas nekontroliuoja.
MUZIKA!
Labai per garsiai, skundžiasi klientai! Dirbantiems išbūti visą dieną (11 val) prie garsisi leidžiamos muzikos, aplink rėkiančių vaikų, garsiai telefonais besikalbančių ir t.t, neįmanoma. Su pagyvenusiais žmonėmis nesusikalbi prie tokios muzikos.
Visų pirma, noriu pradėti nuo to, kad akropolyje dirbu.
Visų antra - esu rūkanti.
Visų trečia, problema ir yra apie rūkymą, vietą jos ir ten rūkančius žmones.
Taigi, klausimas, kodėl Šiaulių akropolyje yra begalė apsaugos darbuotojų bet nei vienas neišeina į lauką pažiūrėti kas darosi? Ar tik man taip atrodo, ar tikrai jie nemoka dirbti savo darbo, juk su striukėmis yra? Kodėl trečiame aukšte, (ant stogo), visada pilna nepilnamečių, kurie rūko? Ar akropolis tai toleruoja? Pilna nepraustaburnių, šiukšlina, spjaudosi. Šlykštu. Stovi dvylika nepilnamečių, kurių žodynas yra tragiškas, kiekvieno burnoje po cigaretę....Ir tie vaikai, be jokio gėdos jausmo, pagarbos, pamokų metu, ar po jų...pastoviai toje vietoje trinasi ir rūko. Per dieną, tokių nepilnamečių - begalės. Apsaugos darbuotojas, stovi už lango, viduje ir tyli. Vaikyti tokius reikia. Ar apsaugos darbuotojas neturi teisės drausti rūkyti dvylikamečiui?
Taigi, ar būtų galimybė tuos vaikus sudrausminti?Neleisti rūkyti viešose vietose? Visi vaikai iš mokyklos ateina rūkyti į akropoly, nes ten niekas nieko nesako....pati girdėjau, nes vienas vyras norėjo juos sudrausminti, o jų atsakymas buvo toks.
Prašau, dėl vaikų gerovės ir dėl ten rūkančių vyrų ir moterų, pradėti spręsti šią problemą. Ačiū už sapringumą.
Su pagarba, akropolio klientė ir darbuotoja.
Niekam niekada nerekomenduoju eiti dirbti į Akropolį, kadangi jos gerbiamoji direktorė Saulė Z. yra psichiškai nestabili. Tyčiojasi iš darbuotojų, nuolatos juos menkina, vien dėl jos visa komanda tiesiog laukia kada bus atleisti, nes išmokamos geros išeitinės. Apie kokius darbo rezultatus galima kalbėti? Didžiulė kaita vien dėl šios direktorės. Kur yra Vilniaus prekybos vadovų akys, kuomte ši psichiškai nenormali moteris tiesiogine šio žodžio parsme gadina visą įmonės vardą. Iš jos jau juokiasi ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Ar tai yra normalu? Tikrai niekam niekam nerekomenduotu eiti dirbti pas šią idiotę.
Sveiki, norėčiau pasidalinti pastebėjimu. Kauno akropolyje praleidžiu daug laiko ir pastebėjau, kad akropolyje leidžiamos dainos dažnai kartojasi tos pačios. Norėtusi kažkokių naujesnių dainų.
Akropolio čekiai yra visiška nesamonė, apgavystė tai mano nuomone. Sumokėti tikri pinigai, o skirtumo perkant už čekį negražina jokio. Tai jei kainuoja 98€ o čekis 100€ jau manau pavogė 2€ savo taisyklėmis. Atgal į pinigus nekeičia.
Mano nuomone, čekių taisykės ir reklamų tekstai surašyti taip, kad apgaudinėti mamas, bobutes, skubančius vyrus ir moteris, t.y. neskaitančius specialiai, manau klaidinančiai suformuluotų sakinių visuose puslapiuose, pastabose ir žvaigždute pažymėtose smulkiose vietose. Pavyzdžiui: "Dovanų čekiu galėsite atsiskaityti bet kurio AKROPOLIO parduotuvėse", "AKROPOLIO dovanų čekiu galite atsiskaityti visose visų AKROPOLIŲ prekių ir paslaugų prekybos vietose..", "AKROPOLIO Dovanų čekis galioja parduotuvėse, paslaugų teikimo bei pramogų vietose, esančiose visuose prekybos ir pramogų centruose AKROPOLIS (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose), ir kuriose yra pateikta informacija apie tai, kad toje vietoje galima atsiskaityti Dovanų čekiu..", "AKROPOLIO Dovanų čekis galioja parduotuvėse, paslaugų teikimo bei pramogų vietose, esančiose visuose prekybos ir pramogų centruose AKROPOLIS (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose), ir kuriose yra pateikta informacija apie tai, kad toje vietoje galima atsiskaityti Dovanų čekiu.".
Komentaras: na taip, atrodo kad praktiškai bet kur, kad tik akropolyje. O iš tiesų, tik kai kur Akropolyje.
Nemaža dalis parduotuvių tų čekių iš viso neima. Pavyzdžiui H&М, Sportsdirect, net akropolio mac'donald ir tas neima. Bėgioji paskui kaip kvailas po akropolį bandydamas iškišti tuos "netikrus", "sugadintus" pinigus pavadinimu čekis.
Mano nuomonė išskirtinai bloga apie tai, manau tai yra visiškas vartotojų apgaudinėjimas, bent jau kol nėra galimybės jų išsikeisti atgal.
Šiandien buvau "Nokia atstovybėje" Akropolyje. Norėjau sumokėti užstatą ir patikrinti ar telefonas "ryšasi" su automobiliu per blutooth.Taip -turi ekspozicinį aparatą. Telefonas kainuoja 1300.Siulau užstatą - 2000. Man jo reikia 5 min. Atsakymas neigiamas. Siulau man jį parduoti o po 5 min. grąžinsiu. Atsakymas toks pats. Tai yra DEBILŲ ATSTOVYBĖ. Jai nerūpi nei Nokios pardavimai, nei klientai. Įvertinčiau jus 0 žvaigždučių, bet neturiu tokios galimybės, todėl rašau 1.

Rinvest
Nauji butai, kotedžai ir namai Vilniuje

Adresas: Žirgų g. 19, Antežeriai, LT-14158 Vilniaus r.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
Rinvest, UAB – viena didžiausių naujos statybos butų vystytoja Vilniuje. Pagrindinė veiklos sritis – nekilnojamojo turto projektų vystymas, plėtra. Įmonė specializuojasi gyvenamojo būsto: daugiabučių namų, individualių, blokuotų vienbučių gyvenamųjų namų / kotedžų statybos sektoriuje. Nuo 2012 metų pastatė daugiau...
Indema
Adresas: Mėnulio g. 11, 8 aukštas, LT-04326 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; projektavimas; statyba.
UAB INDEMA - technologiškai pažangi ir šiuolaikišku požiūriu pasižyminti bendrovė, užsiimanti nekilnojamo turto vystymu, statybų valdymu, energetiniais sprendimais bei modulinėmis sistemomis. UAB INDEMA dirba remdamasi socialiai atsakingo verslo principais. Tai atsispindi įmonės darbuose, vertybėse ir įmonės...
Groupinvest
Nekilnojamojo turto plėtra

Adresas: Žirgų g. 19, Antežerių k., LT-14158 Vilniaus r.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
GROUPINVEST UAB – investicinių nekilnojamojo turto projektų plėtros ir vystymo įmonė, sėkmingai plėtojanti gyvenamosios paskirties pastatų projektus Vilniaus mieste ir rajone. Patikimi parneriai, žinios ir įgyta patirtis investicinių nekilnojamojo turto projektų vystymo srityje užtikrina kokybišką ir efektyvią...
Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; greitieji kreditai, paskolos; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...
Saurida
SAURIDA Group

Adresas: Montuotojų g. 8, LT-89101 Mažeikiai.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dujos, dujų įranga; kuras, naftos produktai, degalinės; malkos, kuras šildymui; mažmeninė prekyba; nekilnojamasis turtas; šildymas, įrenginiai; transporto paslaugos.
SAURIDA GROUP – pažangios gamybos technologijos, inovacijos, malonus aptarnavimas ir lankstumas, nedarant kompromisų dėl aukščiausios kokybės. Kasdien tobulėdami, siekiame patenkinti savo klientų poreikius ir lūkesčius, kaskart siūlome inovatyvius ir praktiškus sprendimus. Įmonė daugiau nei 20 metų dirba ir...

VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės
VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės 12-06 15:49
Stiklinės pertvaros - tai vienas tų įprastų dalykų į kuriuos nekreipiame dėmesio, nors matome kasdien. Biure, parduotuvėje ar sporto klube - stiklinės pertvaros naudojamos visur. Kodėl mus supa...
SEB bankas vasarį įdiegs naują IT platformą
SEB bankas vasarį įdiegs naują IT platformą 12-13 09:07
SEB bankas Lietuvoje kitų metų vasarį įdiegs naują IT platformą, kuria bus valdoma dauguma banko teikiamų paslaugų ir verslo procesų.
ES, išskyrus Lenkiją, sutarė iki 2050 m. pereiti prie klimatui neutralios ekonomikos 12-13 08:39
Europos Sąjungos (ES) šalių, išskyrus Lenkiją, lyderiai po intensyvių derybų Briuselyje penktadienio naktį sutarė iki 2050 metų pereiti prie klimatui neutralaus ekonomikos modelio.

Ar pritariate mokesčių didinimui individualiai dirbantiems?

FedEx 164,89 +3,65%

Dyzelis 1,94 0,00%