Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Akorus Real Estate, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Akorus Real Estate

Atsiliepimai apie Akorus Real Estate, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Akorus Real Estate, UAB

su manimi dirbo Agnė B. visa norima informacija pateikiama išsamiai ir aiškiai. pagelbėjo net ir tiesiogiai su pardavimu nesusijusiais klausimais. neliko jokių neaiškumų ir nesusidūriau su kokiais nors nesklandumais. stresinėje situacijoje nuramina ir paaiškina tolimesnę eigą. kai pirmą kartą perkant NT klausimų ir nežinojimo buvo labai daug, bet į visus mano rūpimus klausimus Agnė turėjo atsakymus. labai viskas tiko ir patiko. pateisino lūkesčius su kaupu.
Buvau maloniai nustebinta brokerės Aurikos teikiama pagalba dėl mano iškeltų, nekilnojamo turto, klausimų. Nuoširdžiai rekomenduoju Akorus Real Estate.
Dėkoju Agnei, už profesionalumą, stiprų charakterį kasdieniniame darbe, kuris leido mums pasiekti bendrą tikslą. Galiu palinkėti tik sekmės.
Malonus aptarnavimas. Turėjome ne vieną konsultaciją bei namų apžiūrą, visais atvejais patiko konkretus, dalykiškas aptarnavimas. Teko bendrauti su Laurynu bei Gyčiu. Niekada nenuvylė.
Objektyviai ir greitai atsako į visus kylančius klausimus, suteikia papildomos informacijos, o svarbiausia labai malonus ir dalykiškas aptarnavimas. Teko turėti reikalų su keliais darbuotojais, visada likau labai patenkintas
Bendradarbiauju su akorus jau keletą metų. Ne kartą ir ne du surado man klientus nuomai. Per karantiną padėjo parduoti patalpas. Aš visuomet kreipiuosi į Onutę. Nenuvylė.
Kreipiausi dėl nuomojamo buto, skambinant skelbime nurodytu numeriu, atsiliepia žmogus, kuris perduoda informaciją kitam žmogui kuris atsakingas už konkretų objektą, vėliau su manimi susisiekia atsakingas asmuo, jei noriu apie kažką vėl pakalbėti, vėl perduoda, tada arba nesulaukiu skambučio, arba tenka vėl skambinti, ir laukti kol perskambins kitas žmogus. Kaip klientui, man tai tikrai yra nepatogu, ir manau taip dirbant tikrai prarandamas potencialių klientų skaičius.
Dirba puikiai ir labai profesionaliai. Didelis ačiū Agnei už pastangas, malonu bendravimą, operatyvumą, kvalifikuotą darbą. Ateityje jei prireiks kreipsimes tik į Jus, rekomenduosim draugams ir pažįstamiems. Sėkmės !
Dirba labai gerai ir operatyviai.Malonus darbuotojei atsako i visus klausymus, darbščiai, atydžai.Rekomenduosiu savo pažįdtamiems tikrai.
Paliko labai gerą įspūdį puikus aptarnavimas ir malonus bendravimas, taip pat operatyvumas sprendžiant visus klausimus, susijusius su buto nuoma. Be to, informacija apie nuomą buvo teikiama laiku, objektyviai ir nebandant sukurti nepagrįstų lūkesčių, ypač atsižvelgiant į esamą situaciją. Tikrai rekomenduoju konsultantę Kristiną. Sėkmės darbuose!
Labai dėkoju darbščiai, atidžiai, protingai, apsukriai, kantriai, negailinčiai savo laiko ir pastangų nekilnojamo turto brokerei Ivetai Dobiliauskaitei už pagalbą išnuomojant butą. Jauna, trapi, bet profesionali Iveta tiki ir išlieka stipri net ir sunkiose situacijose, besikeičiančiose aplinkybėse. Iveta gera psichologė, gali nuraminti ir vėl suteikti vilties. Siūlo įvairias galimybės, ieško geriausių sprendimų kol pasiekiamas geriausias rezultatas. Rekomenduoju dirbti su Iveta visais nekilnojamo turto klausimais, pati, jei reiks, tikrai ir vėl kreipiuosi pagalbos į Ivetą.
Iveta dirba labai operatyviai. Viska detaliai paaiskina ir atsako i visus klausimus. Butinai rinksimes ja ir kita karta!
Dėkoju visai šauniai Akorus komandai, parduodant butą. Išskirtinė padėka brokerei Ivetai, tai profesionalus savo darbo žinovas, kantri, maloni, atidi ir super diplomatiškas žmogus. Likau labai patenkinta Jos darbu. Rekomenduoju šią įmonę visiems kam reikia pirkti ar parduoti NT.

Ačiū Jums ir sėkmės darbuose!
Gavau daug dėmesio ir patarimų bei konsultacijų. Gyvenimiškai situacijai net nebepirkome Turto, tačiau gavome daug patarimų. Ačiū Mindaugui už kantrybę.
NT agentus skirstydavau į dvi grupes:
1. "Nežinau"
2. "Nežinau, reiks pasitikslinti."

Tai taip ir ruošdavausi į susitikimus - regia / tpdr susirandi bendrąjį, detalųjį planą, apsižiūri kur komunikacijos ir t.t., įsivertini, savarankiškai apsižiūri pats jei tik išeina - ir tikiesi agentas atsives NT savininką aptarti sandoriui (pats linksmiausias nutikimas buvo, turbūt, kai ieškojome naujo ofiso - atvykus apžiūrėti patalpų, NT agentė mane ir kolegas atsivedė į hostelį ir jame beveik išnuomojo visą aukštą. Net.. net nežinau kaip taip įmanoma.).

Kai atėjau į sutartą susitikimą su Akorus, mane pasitiko Kristina su Mindaugu, ir pranešė, kad savininkas negalėjo atvykti dėl x priežasčių. "Nu super", pagalvojau.

Susitikimo metu, man pateikė visus dokumentus ir popierius kurių reikėjo. "Ok".
Labai maloniai bendravo, rodė kur komunikacijos ir kt. "Žinau... bet OK"
Pradėjus šnekėti kaip čia susitikus su sąvininku ir aptarti pirkimą, jo vardu tiesiai suderėjo kainą. "Nu gerai". (ir man rodos, visai gerai derėjosi)

Laukiant sandorio, viską gražiai ir aiškiai sudėliojo, susiekdavo patikrinti detalių ir įsitikinti jog viskas tinkamai, kartu ir maloniai pabendravome su Kristina kitais klausimais. Sandoris įvyko sklandžiai ir greitai.

Tai čia taip per aplinkui atsiprašau Akorus komandos, kad apie jus turėjau tokią nuostatą. Jūs esate pirmi NT agentai, su kuriais tikrai nuoširdžiai buvo malonu turėti reikalų. Ačiū!
Teko bendrauti su Aurika. Labai aktyvi vadybininke. Atrasdavo klientu apziurai net ir tada, kai busto kaina buvo ryskiai uzkelta. Labai lankscios bendradarbiavimo salygos.
Labai malonu buvo bendrauti su su Mindaugu Taraškevičiumi. Džiūgina jo profesionalus požiūris į darbą, atsakingumas.
Sėkmės profesinėje veikloje! Ačiū!
Agnė nuostabus žmogus! Su šaunia savo komanda puikiai atlieka visus pirkimo- pardavimo darbus! Ačiū Jums už bendradarbiavimą, šiltą bendravimą, informacijos suteikimą! Tikrai rekomenduojame šią įmonę visiems norintiems pirkti ar parduoti nekilnojamą turtą! Sėkmės Jums!
Komanda Akorus puikiai išmano ir dirba savo darbą. Per metus trukusią buto paiešką susipažinome su daugybe pardavėjų su kuriais neradome bendros kalbos. Agnė išsiskyrė natūraliu bandravimu, eksperto lygio patarimais, greita reakcija bei 24/7 pagalba pirkimo proceso metu. Taip pat patiko lankstumas bei Mindaugo komentarai teisiniais, NT procesų klausimais. Buvo malonu bendradarbiauti.
Esu dėkinga Agnei Baltutytei už pagalbą parduodant butą, patys to daryti negalėjome, nes išvykome. Akorus atstovų bendravimas išsiskyrė iš kitų savo paslaugas siūliusių agentūrų, todėl pasirinkome juos ir nenusivylėme. Nebuvo spaudimo, gavome reikiamų patarimų, pardavimas įvyko taip sklandžiai, kaip tik galėjo: diplomatija derybose, pagrįstas vertinimas, visokeriopa pagalba tarpininkaujant sandorio užbaigimui.
Žibute Peškaitienė
2019-10-14 07:21:02 IP 5juc1jeh
Laba diena.Susiklosčius aplinkybės turėjau parduoti butą ir likimas mane suvedė su jūsų komandos konsultante Agne Baltutyte. Tai žmogus tikrai žinantis savo darbą. Butą parduodant buvo visokių niuansų, kurie kainavo daug nervų, bet susiekus, pakalbėjus su Agne viskas tapdavo ramiau. Ji labai pozityviai moka nuteikti žmogų. Butą pardavėme gana greitai ir tai tikrai Agnės dėka, nes pirkėjų ji tikrai atrasdavo. Taip pat noriu padėkoti p. Mindaugui, kuris ir dalyvavo šiame procese. Tai labai malonus, tikrai žinantis ir suprantanti savo darbą žmogus. Jie abu su Agne visada geros nuotaikos, visada su šypsena, o tai žmogui labai daug reiškia.. Taip kad dabar butas parduotas ir dar kartą dėkuju p.Agnei ir p. Mindaugui už tikrai nuoširdų ir gerą darbą.Aš netgi rekomendavau šiuo darbuotojus savo dukrai, kuri irgi šiuo metu pardavinėja butą. Dirba jie tikrai kaip profesionalai.Tegul saugo juos dievas. O kad tokių žmonių būtų
daugiau tai ir gyvenimas būtų šviesesnis.
Ir dar trumpei teko pabendrauti su kita jūsų kolege Aurita. Tai irgi nuostabus žmogutis ir jai sekmės. Ačiū labai visai jūsų Sekmės visai jūsų komadaikomandai.
NT klausimais visad kreipiuosi į Akorus komandą - bendraujam jau daugiau kaip dešimtmetį. Konsultacijos labai profesionalios ir išsamios, o sandoriai vyko labai greitai ir sklandžiai, viskuom pasirūpinta ir apgalvota - nuo skelbimo iki pardavimo. Nuoširdus dėkui Mindaugui ir kolektyvui!
Truputį ne keista, kad geri komentarai seka vienas po kito tą pačią dieną? :D
Jurga Bagdonavičiūtė-Aldošinienė
2019-07-23 17:18:48 IP 66gp4ps7
Labai noriu padėkoti p. Agnei Baltutytei, kuri puikiai, profesionaliai, konkrečiai, be pigių marketinginių elementų, sklandžiai ir greitai padėjo rasti pirkėją ir pasirašyti sandorį. Tikrai ačiū!

Taip pat noriu padėkoti Mindaugui Taraškevičiui, kurio profesionali ramybė ir užtikrintumas labai nuramina pirkėją ir pardavėją tokiu nelengvu ir įtemptu sandorio metu.

Ačiū jums ir sėkmės darbuose!

Jurga
Dėkingas Agnei ir Mindaugui už greitą ir sklandų būsto įsigijimą.
Šauniai dirbanti kompanija! Puikūs pagalbininkai, kai susiduri su NT reikalais. Labai rekomenduoju. Ypatingai ačiū Laurynui už neskaičiuojamas darbo valandas, profesionalumą ir kantrybę!
Esu labai dėkingas brokerei p.Aurikai, kuri padėjo įsigyti taip ilgai ieškotą būstą. Savo srities profesionalė!
Pirkau buta, esu labai patenkinta paslaugomis,
ypatingai noreciau padekoti Mindaugui uz profesianaluma, lankstuma ir nuosirduma, labai rekomenduoju ir ateityje kreipsiuos tik i Jusu imone.Sirdingai aciu.
Visada malonu sugrizti pas Jus. Ne pirma karta kreipiames, viskas sklandziai nuo - iki.
Jau kelerius metus bendradarbiauju su šios profesionalios komandos nariais. Nuoširdus dėmėsys klientui jiems viena svarbiausių vertybių. Po šitiek įvairių situacijų galiu jiems tik padėkoti, kad visada rasdavome geriausią sprendimą vien tik jų dėka. Ir perkant ir parduodant nė karto neteko nusivilti jų punktualumu, žinių gausa, empatija ir svarbiausia - rezultatu. Pasikartosiu, bet geriausias žodis juos apibūdinti - Profesionalai iš P didžiosios.

Rekomenduoju!
Didžiausia padėka ir rekomendacija
Ačiū, už nuoširdžiai ir profesionaliai atliktą darbą parduodat Sklypą nuo A iki Z
GYTIS KRASAUSKAS +++++++++++++++++ ir dar +
Ačiū šauniam kolektyvui padedant nusipirkti būtą. Onutė buvo labai profesionali ir paslaugi konsultantė.
Savaitgalį išsiunčiau užklausas nekilnojamojo turtinįmonėms norėdamas apžiūrėti butus. Vieninteliai su manimi susisiekę buvo jie. Sulaukiau ir daugiau pasiūlymų iki susitikimo. Ne viskas tiko ar patiko, tačiau Ačiū už tai, kad sulaukiau Jūsų dėmesio. Gerų darbų ateityje.
Bendravome del gyvenamojo namo įsigijimo. Sandoris praėjo sklandžiai vien tik profesionalaus kolektyvo dėka. Esu dekinga už lankstumą ir žmogišką nuoširdumą ne tik užbaigti procesą, tačiau ir norą rasti būdus dėl priimtino finansavimo ir pardavimo sąlygų. Linkiu sėkmės tolimesniuose darbuose.
Skelbimuose reklamuoja neegzistuojantį butą Vilniaus Naujininkų rajone (likus pusvalandžiui iki sutarto buto apžiūros laiko paskambino ir pasakė, kad esą šeimininkai buto nusprendė nebepardavinėti) vien tam, kad įbruktų kitą savo parduodamą butą.

Visiška nepagarba klientui, aiškūs sukčiavimo požymiai. Negaiškite laiko su šia kontora.
Puikiai, profesionaliai dirba agentė Agnė, darbuotojai tikrai atstovauja nuomotojo interesus. Dėkinga už pagalbą.
super..AGNE, MINDAUGAS..10 balų..širdingai..
Ačiū Agnei ir Mindaugui už profesionalų darbą - labai lanksčiai suderinome apžiūros laikus ir sėkmingai radome pirkėją butui.
Labai geraj padare sunkus darbus.Gera imone ir geri darbotojaj....Aciu
Tik patys geriausi atsiliepimai! Puiki komanda, geri profesionalūs brokeriai, puikiai išmanantys savo darbą. Ypatingai didelis ačiū Laurynui Žiūkui. Butas buvo parduotas per labai trumpą laiką ir už maksimaliai norimą sumą.
Akorus Real Estate komandos dėka džiaugiamės naujais namais. Gavome nuoširdžią pagalbą renkantis namus, įsiklausymą į šeimos poreikius, profesionalias finansines konsultacijas bei rūpestį popierizmo labirintuose.
Ypač ačiū Gyčiui Krasauskui už jo empatiją bei profesionalumą.
Donatui Kojalai už lankstumą.

Rekomenduojame!
Noriu labai pasidziaugti sia puikia komanda, ypac Aurika Ragalskyte. Jos deka tapo daug lengviau ieskoti busto, ji pasiule keleta puikiu alternatyvu. Labiausiai patiko tai, kad viskas buvo atliekama laiku ir puikiai paaiskinta. Savo pazistamiems, kurie ieskosis buto, tikrai rekomenduosiu Akorus Real Estate! Jie profesionalai.
Turbūt kaip nemaža dalis pardavėjų pradžiai pardavinėjome namą patys, pusmetį nesisekė parduoti, vėliau kreipėmės į vieną NT pardavimo kompaniją (anti reklamos nedarysiu), bet jie taip pat nepardavė. Kadangi namas buvo kokybiškai įrengtas, statytas sau ir į medžiagas buvo daug investuota, kainos nebuvo labai kur leisti. Tuomet pažystama rekomendavo Akorus (mes nebuvome susidūrę), bet labai pradžiugino, kai namui pirkėją surado per mažiau nei per 2 mėnesius. Iškart optimistiškai nuteikė, kai pirmo susitikimo ir apžiūros metu, brokerė Kristina tvirtai pasakė, kad namą tikrai parduos. Mus nustebino kokybiškas namo nuotraukų pateikimas (lyginu su kitos NT kompanijos prieš tai darytomis nuotraukomis), kurios atskleidė erdvų namo išplanavimą, bei sutelkė dėmesį svarbioms detalėms. Visą laiką palaikė kontaktą, informuodavo apie potencialių pirkėjų pastebėjimus ar nuomonę po apžiūros. Pasirūpino rezervavimo bei pagrindinės sutarties paruošimu ir suderinimu. Dar kartą dėkui Kristinai ir jos kolegai Mindaugui.
UAB Naudingas plotas
2019-04-10 17:09:11 IP 2i250bi5
Rekomenduojame kaip labai patikimą partnerį NT pardavimuose. Savo kanalais kartais parduoda greičiau nei mes patys skelbdami portaluose ir tikrai išsiskiria Rezultatais iš visų kitų agentūrų. Džiaugiamės bendradarbiaudami!
Pasirinkau Akorus Real Estate internete perskačiusi gerus atsiliepimus apie juos, patikėjau ir nenusivyliau.Greitai ir profesionaliai padėjo mums parduoti butą, suteikė visapusišką pagalbą, padėjo išspręsti visas problemas, atsakė į visus dominančius klausimus.Paprastas ir draugiškas bendravimas nuteikia labai pozityviai.Ačiū Mindaugui ir Agnei už puikų darbą! Rekomenduoju!
Teko turėti labai malonios patirties su šia įmone. Darbuotojai prisitaikantys prie kliento poreikių, sandoriai praėjo be priekaištų, darbas atliktas maksimaliai, profesionalumas aukščiausio lygio. Rekomenduoju visiems pažįstamiems, kol kas nei vienas nenusivylė. Sėkmės Jūsų kolektyvui!
Didžiausia padėka ir rekomendacija, Akorus darbuotojams, ypatingai Agnei Baltutytei! labai sėkmingąir sklandų pardavimo sandorį turėjome Kovą, visapusiška pagalba, žinojimas ką daro ir kaip daro! Rekomenduočiau juos kaip profesionalus savo srities! ;)
Aukščiausio lygio profesionalai. Daugelį
metų įvairiais klausimais teko
kreiptis pagalbos ir visada likome patenkinti.
Rekomenduoju!
Nežinau kaip kiti brokeriai dirba, bet Laurynas Žiūkas dirba puikiai. Patikimas, punktualus, malonus, komunikabilus, sąžiningai atlieka savo darbą. Patenkinta rezultatu, jei reikės ateityje, būtinai kreipsiuos ir Jums rekomenduoju: 8 674 61870 (jo tel. numeris).
Akorus Real Estate - patikima kompanija, čia dirba tikri savo srities specialistai. Greitai, atsakingai, sąžiningai atlieka savo darbą.

Rinvest
Nauji butai ir kotedžai Vilniuje

Adresas: Žirgų g. 19, Antežeriai, LT-14158 Vilniaus r.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
UAB „Rinvest“ - nekilnojamojo turto vystytoja, sėkmingai plėtojanti gyvenamosios paskirties pastatų projektus, kuriuose ypatingą dėmesį skiria gyvenamajai aplinkai – ją kaskart stengiasi maksimaliai pritaikyti klientų gyvenimo būdui. Nuo 2012-ųjų „Rinvest“ įvykdė daugiau nei 30 įvairių naujos statybos butų, kotedžų...
Indema
Adresas: Mėnulio g. 11-101, LT-04326 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; projektavimas; statyba.
UAB INDEMA - technologiškai pažangi ir šiuolaikišku požiūriu pasižyminti bendrovė, užsiimanti nekilnojamo turto vystymu, statybų valdymu, energetiniais sprendimais bei modulinėmis sistemomis. UAB INDEMA dirba remdamasi socialiai atsakingo verslo principais. Tai atsispindi įmonės darbuose, vertybėse ir įmonės...
Groupinvest
Nekilnojamojo turto plėtra

Adresas: Žirgų g. 19, Antežerių k., LT-14158 Vilniaus r.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
GROUPINVEST UAB – investicinių nekilnojamojo turto projektų plėtros ir vystymo įmonė, sėkmingai plėtojanti gyvenamosios paskirties pastatų projektus Vilniaus mieste ir rajone. Patikimi parneriai, žinios ir įgyta patirtis investicinių nekilnojamojo turto projektų vystymo srityje užtikrina kokybišką ir efektyvią...
Kredito garantas
Adresas: Turgaus g. 33-4, LT-91249 Klaipėda.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; bankai, bankinės operacijos; finansai; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...
Simple Finance
Autolizingas, išperkamoji nuoma, NT paskolos

Adresas: Maironio g. 26B, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: finansai; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos; nekilnojamasis turtas.
SIMPLE FINANCE - paskolos su nekilnojamojo turto, automobilio įkeitimu. Siūlome finansavimo, refinansavimo, faktoringo paslaugas palankiomis sąlygomis. Padedame spręsti jūsų financines problemas. IŠPERKAMOJI AUTOMOBILIO NUOMA (AUTOLIZINGAS) Išsirinkite bet kokį naudotą automobilį iki 20 000 EUR Mes jį įsigysime ir...

"Rimi" atidaro prekių atsiėmimo punktus Klaipėdoje
"Rimi" atidaro prekių atsiėmimo punktus Klaipėdoje 05-25 14:32
Šį pavasarį prekybos tinklo "Rimi" atidaryta e. parduotuvė pradeda veikti Klaipėdoje. Prekių atsiėmimo punktai įrengti prekybos centruose "Taikos 64" ir "Molas".
"Rail Balticos" atkarpoje netikėtam radiniui tvarkyti skirta 3,9 mln. Eur
"Rail Balticos" atkarpoje netikėtam radiniui tvarkyti skirta 3,9 mln. Eur 05-25 14:16
Įgyvendinant europinės vėžės "Rail Baltica" projektą, dirbant Kauno geležinkelio mazge ties Palemonu, aptiktas didelis užteršto grunto kiekis naftos produktais.
"Tele2" ir "Telia" skelbia apie 5G startą Švedijoje, nors dažnių aukciono dar nebuvo 05-25 14:12
"Telia" pirmadienį Stokholme oficialiai paleidžia pirmą komercinį savo 5G tinklą. Apie tai bendrovė paskelbė sekmadienį popiet, netrukus po to, kai "Tele2" pranešė įjungianti savo komercinį 5G...

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Citigroup 44,10 -2,00%