Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Akorus Real Estate, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Akorus Real Estate

Atsiliepimai apie Akorus Real Estate, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Akorus Real Estate, UAB

Kelioms įmonėms patikėjau pardavinėti kelis savo butus, bet iš visų labiausiai išsiskyrė Akorus. Kas mane nustebino, kad patys pasiūlė pardavinėti didesne kaina nei galvojau pats ir tokia kaina pardavė. Nesu tikras, bet, manau, kad dauguma įmonių net nebūtų to dare, nes mažesne kaina lengviau parduoti. Didelis ačiū už paprastuma, tikslumą ir profesionalumą. Rekomendacijos iš manęs visada.
Puikūs savo srities žinovai. Labai žmogiškai patarė ir padėjo, parduodant ir įsigyjant turtą.
Nei vienoje nekilnojamo turto agentūroje nėra tokio dėmesio žmogui ir jo poreikiams. Didelis Ačiū
10 balu. Gavome puikia konsultacija ir priememe sprendimus. Neverte pardavineti turto kaip kiti. Rekomenduoju visiems ieskantiems zmogiskumo.
talpina neteisingą informaciją, nenurodo tikslios vietos žemėlapiuose, nesiskaito su klientais
Įmonė, kurioje dirba visiški megėjai, skelbimuose skleidžiantys dezinformaciją apie būstą. Dažniausiai įvedami neteisingi statybos metai. Su tokiais brudais geriau neturėti jokių reikalų.
Mindaugas ir Vaida - profesionalūs, nuoširdūs, draugiški. Jie dirba labai sklandžiai, be galo etiškai. Jaučiausi saugiai visą bendradarbiavimo laiką. Greitai ir sėkmingai pavyko išnuomoti namą. Viskas vyko punktualiai, puikiai suderinant laikus. Jokios įtampos. Esu laiminga ir labai dėkinga už tokią kokybę. Rekomenduosiu Jus visiems, kam reikės tokio pobūdžio paslaugų. Ačiū, esate tikri profesionalai, savo srities žinovai, be galo darbštūs ir šilti žmonės.
skelbimuose nuolat ka nors privelia, nutyli, klaidina, ideda nuotraukas "panasiu" objektu, kai realus objektas dar nepastatytas ir t.t. ir pan.; nedaug yra nt agenturu, kad zemelapyje butu problema bent apytiksliai nurodyti kur yra parduodamas nt. sitiems probolema. tiesiog gaisina zmoniu laika.
Teko ir parduoti ir pirkti su šios įmonės pagalba. Greit rado pirkėją, patarė dėl kainos, puikiai atstovavo derybu metu bei padėjo surasti kitą butą. Jei ateityje reikės tokio pobūdžio pagalbos, kreipsiuosi tik į juos. Bendravau su Mindaugu ir mergina, kurios vardo nepamenu. Abu vertinu 10/10.
Ne kartą Akorus Real Estate yra pagelbėję, tiek konsultacijomis, tiek NT pirkimo / pardavimo klausimais. Tikri savo srities profesionalai!!!
Viskas puiku, bendradarbiavimas pasižymėjo atidumu, dėmesiu, žodžio laikymusi. Patikima įmonė.
Gerbiami pirkėjai,
Nerekomenduoju pirkti butų Akorus parduodamame sublokuotame name Vilniuje, Balsiuose (ID 8091: adresas nurodytas klaidingai - turėtų būti Kaukų g. 33), nes šis pastatas yra tikra uždelsto veikimo bomba: namas pastatytas ant prieš 25 metus sumontuotų rūsio blokų, tarp kurių esantys tarpai palikti atviri, ir į paslėptą rūsį laisvai patenka vanduo. Be to, 10 cm storio rūsio šiluminė izoliacija įrengta tik maždaug iki 20 cm nuo žemės paviršiaus. Antžeminės sienų dalies šiluminės izoliacijos storis (20 cm) irgi neatitinka šiuolaikinių reikalavimų. Pradedant statyti šį namą, buvo pakabinta informacinė lenta žiūr. nuotraukas), kurioje buvo nurodyta, kad statomas dviejų butų namas. Nežiūrint į tai, pastatytas keturių butų namas, tačiau Vilniaus miesto savivaldybės įsakymu namui suteikti tik du adresai. Atkreipiu dėmesį, kad būsimi keturių butų pirkėjai, norėdami gauti banko paskolas butams įsigyti bei eksploatuodami šiuos butus šiame daugiabučiame sublokuotame name, neišvengiamai susidurs su problemomis, nes kiekvienas iš dviejų pagal savivaldybės suteiktą adresą įregistruotų butų bendros nuosavybės teise priklausys dviem savininkams.

Like · Comment
Jokiu priekaistu. Maloniai nustebintas, kad tavimi rupinasi. Didelis ACIU uz pagalba
renkantis, aprodymus, patarimus ir kantrybe!
Ačiū, Akorus Real Estate, už tokį nuoširdų ir profesanalų darbą, bandant parduoti mūsų sklypą, Vilniuje, Tvenkinių g. Skelbimas pateiktas labai gražiai.Gal kaina ir šiek tiek aukštoka, tačiau negalime atistebėti pastangomis ieškant pirkėjo.Puikūs specialistai, atsakintys ir patariantys į visus iškilusius klausimus.
Akorus mums rekomendavo draugai, mes taip pat užtikrintai Juos rekomenduosime kitiems.
Dar kartą Ačiū!
Labai noriu padėkoti Akorus Real Estate už jų pagalbą renkantis Nekilnojamą turtą. Visu pirma tai mane labai sužavėjo dėmesys klientui, nuoširdumas, atvirumas. Turėjau krūva klausimų, bet šį įmonė man į juos padėjo labai greitai, konkrečiai atsakyti. Dar kartą ačiū už profesionalų darbą.
Bandėme nupirkti turtą. Brokerė melavo buto savininkams, kad siūlome tik 100tūkst. eur., nors iš tikrųjų siūlėme 106. Pokalbio metu prakalbus apie kainą buvo aišku, kad brokerė melavo ir tuos pinigus norėjo pasilikti sau. Išėjus iš buto, bandant su brokere išsiaiškinti situaciją, ji vis tiek žiūrėdama į akis melavo, kad sakė tikrąją kainą savininkams. Kadangi turtas buvo pardavinėjamas per keletą skirtingų įmonių, nusprendėme bendradarbiauti su kita agentūra. Nelinkėčiau niekam su jais susidurti.
Įmonės savo internetiniame puslapyje deklaruoja, kad jų vertybė - dėmesys klientams.

Paskambinus dėl NT apžiūros - sako, kad perskambins - niekada neperskambina.
Susitarus dėl susitikimo brokeriui patogiu metu (piko metu Vilniuje) ir vėluojant (7 minutes) atvykus sužinai, kad brokeris išvyko neįspėjęs.
Jeigu ši įmonė užtrunka parduodant ar nuomojant jūsų NT - nesistebėkite, nes su tais, kurie nori mokėti pinigus - nelabai skaitomasi ir savo deklaruojamų vertybių iš tiesų netui. Nerekomenduočiau bendradarbiauti.

Statybų energetika
Nekilnojamas turtas

Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
Parduodami naujos statybos butai ir kotedžai su privačiu žemės sklypu Kauno raj, Giraitėje. Galimybė rinktis: 52kv.m., 56,25 kv.m., t.y. 2 ir 3 kambarių butus su daline apdaila, visur grindinis šildymas, dujinis autonominis šildymas, privatus kiemelis 0,65 aro. Teritorija sutvarkyta, arti miesto trasportas, naujas...
4CT
Generalinis statybų rangovas

Adresas: Antano Tumėno g. 4, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; investicinė veikla; inžineriniai tinklai ir sistemos; nekilnojamasis turtas; projektavimas; statyba; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB 4CT pagrindinės veiklos kryptys: Generalinis rangovas (sutartys FIDIC, LUMP SUM, COST PLUS, OPEN BOOK principais). Atskiri statybų darbai (monolitinių ir surenkamų konstrukcijų montavimas, mūro darbai ir t.t.). Projektavimas (nuo idėjos ir galimybių studijos iki darbo projekto). Projektų valdymas ir...
UAB koncernas "ALGA"
Adresas: Gamyklų g. 4, LT-68108 Marijampolė.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; komunalinė technika; kuras, naftos produktai, degalinės; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; nekilnojamasis turtas; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; telekomunikacijos, ryšio priemonės; transporto paslaugos.
PAGRINDINĖ VEIKLA UAB koncerno „ALGA“ pagrindinis tikslas – pateikti kokybiškus ir saugius metalo konstrukcijų gaminius bei kitą gaminamą produkciją, taip pat suteikti projektavimo, statybos bei transporto paslaugas, atitinkančias klientų poreikius ir lūkesčius. Koncerno kokybės, aplinkos apsaugos ir darbuotojų...
He-Ma
Adresas: Ligoninės g. 3-5, LT-62114 Alytus.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; nekilnojamasis turtas; statyba; šiltinimas, renovacija.
Statybos įmonė UAB "He-Ma" įkurta 1992 metais. Šiandien čia dirba 28 kvalifikuoti specialistai, turintys ilgalaikę patirtį. UAB "HE-MA" atlieka įvairios paskirties ir apimčių statybos, šiltinimo bei remonto darbus. Bendrovės veiklos spektras apima gyvenamųjų, gamybinių, viešosios paskirties bei komercinių pastatų...
MIŠKŲ TARNYBA
PERKA MIŠKĄ | ATSISKAITO IŠ KARTO

Adresas: Birutės g. 39-11, LT-76214 Šiauliai.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; didmeninė prekyba; eksportas; malkos, kuras šildymui; mediena, jos gaminiai; miškininkystė; nekilnojamasis turtas.
Įmonė apima beveik visas miškininkystės sritis, perkame miškus su žeme ar išsikirtimui, patyrę specialistai, turintys miškininkystės išsilavinimą konsultuoja visais miškininkystės klausimais - NEMOKAMAI, ruošiame miškotvarkos projektus, Atliekame miško kirtimo ir medienos ištraukimo į tarpinius medienos sandėlius...

Dovanos darbuotojams: praktiškumas vis dar pirmoje vietoje
Dovanos darbuotojams: praktiškumas vis dar pirmoje vietoje 11-19 06:34
Įmonės ir verslo partneriams, ir darbuotojams vietoj smulkios atributikos vis dažniau dovanoja valgomas dovanas. Jų pardavėjai tikina, kad šiuo metu užsakymų – pats įkarštis, o susivėlinusiems...
Iliustruotoji istorija: sutemos virš Europos. Pirmojo pasaulinio karo pradžia.
Iliustruotoji istorija: sutemos virš Europos. Pirmojo pasaulinio karo pradžia. 11-18 19:49
Šiltą 1914 m. vasarą europiečiai mėgaujasi taika, gerove ir pažanga, tačiau du pistoleto šūviai išjudina įvykių griūtį ir įžiebia iki tol didžiausią istorijoje karą. Daugelis aprauda katastrofą...
JAV vyno legendos "Opus One" premjera Lietuvoje
JAV vyno legendos "Opus One" premjera Lietuvoje 11-18 19:23
Spalį Vilniuje vyko legendinio Amerikos vyno "Opus One", atsiradusio trijų XX a. įtakingiausių JAV ir Prancūzijos vynininkų – barono Philippe‘s de Rothschildo, jo dukros Philippine ir Roberto...

Ar jau laikas mažinti PVM?

SANO
Veiksmingesnė buitine chemija. Kokybė iš Izraelio.

Nike 59,19 +3,42%
Coca-Cola 45,71 -1,80%