Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Akorus Real Estate, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Akorus Real Estate

Atsiliepimai apie Akorus Real Estate, UAB

Hiatus ŠILTOS STRIUKĖS Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Akorus Real Estate, UAB

Norėčiau padėkoti Ivetai už kompetenciją, dalykiškumą ir pardavimų procedūrų atlikimo terminus. Daugiau tokių specialistų Jūsų įmonėje. Dėkingas už pagalbą parduodant nekilnojamąjį turtą.
Tik geriausi atsiliepimai skirti brokeriui Valdui, tai žmogus atradęs pašaukimą. Pirkome būstą, esame labai patenkinti jo ir Akorus komandos geranoriškumu, atidumu bei paslaugumu. Ateityje būtinai naudosimės agentūros paslaugomis ir rekomenduosime kitiems! Sėkmės!
Noriu padekoti Valda uz pagalba parduodant buta. Labai malonu buvo bendrauti. Aciu.
100 proc. rekomenduoju šią įmonę. Labai paprastas, patogus ir suprantamas bendravimas. Didžiausias AČIŪ puikiai savo darbą išmanančiam brokeriui Valdui - tikras savo srities profesionalas.
Iveta Dobiliauskaitė pardavė man ne vieną butą. Esu patenkinta jos darbu. Viskas skandžiai, atsakingai, jokių rūpesčių. Ačiū už darbus!
Rekomenduoju Ivetą Dobiliauskaitę!!!
Esame labai patenkinti Onutės paslaugomis. Neturėjome jokių rūpesčių parduodant butą.
Onutė padarė net tik buto nuotraukas, bet ir 3D planelį su baldais. Maloniai bendravo, nuolat informavo apie pardavimo eigą, susidomėjusių skaičių.
Rekomenduojam Onutę parduodant butą, neturėsime jokių rūpesčių tiek apridant butą potencialiems pirkėjams, tiek organizuojant susitikimą su pirkėju pas notarą dėl sandorio įforminimo.
Noriu padekoti Ivetai uz puiku bendradarbiavima parduodant buta. Buvau maloniai nustebinta, kad busto pardavimas gali vyksti taip sklandziai ir greitai man paciai gyvenant uzsienyje. Puikus profesionalus bendradarbiavimas, patarimai dokumentu tvarkymo klausimais, greiti atsakymai i rupimus klausimus. Tikrai labai rekomenduoju bendradarbiavima su savo srities profesionale Iveta!!!! Aciu uz pagalba!!!!
Ačiū Aurikai už greitą ir sklandų būsto pardavimo procesą. Visada jaučiau betarpišką pagalbą, greitą reakciją į iškilusius klausimus. Profesionali ir patikima brokerė!
Norėčiau labai padėkoti už sklandumą ir pagalbą! Pirkau butą ir teko bendradarbiauti su Aurika! Man buvo kantriai paaiškintas kiekvienas žingsnis, ir taip visas sudėtingas pirkimo procesas tapo sklandus ir paprastas. Viso proceso metu jutau pasitikėjimą, ramumą ir palaikymą. Ačiū!
Labai profesionaliai nuo A iki Z pagelbėjo nupirkti būstą, konsultavo ir pagelbėjo kaip galėjo net ir ne darbo metu. Didelis ačiū Ivetai.
Perkant NT teko bendrauti su Onute Bieliauskaite. Bendravimas buvo malonus, geranoriškas, kultūringas, į visus kilusius klausimus atsakyta ir paaiškinta profesionaliai.
Nuoširdžiai dėkoju Onutei.
Sekmės!
Viskas puikiai. Rekomenduoju!
Naudojausi jų paslaugomis parduodamas butą. Visiškai pateisino mano lūkesčius t.y.: neturėjau jokio galvos skausmo.
Viskuo rūpinosi agentė (Kristina) tiek buto aprodymu interesantams, tiek procesų tvarkos išaiškinimu man ir pirkėjams, tiek pagalba pirkėjams tvarkant dokumentus ir tt. Pirkėjai TAIP PAT liko PATENKINTI (!).
Tam ir reikalingi šios srities profesionalai - kad palengvintų biurokratinių reikalų tvarkymą ir pirkėjams ir pardavėjams.
Ačiū!
Dėkojame Aurikai už pagalbą ir užsispyrimą imtis parduoti tai, ko nesiėmė kiti. Ačiū.
Buvo malonu iš Jūsų konsultanto Laurynas Žiūko gauti profesionalią paslaugą ir šiltą ir mandagų bendravimą.
Puiki patirtis, parduodant butą. Ačiū Ivetai už kantrybę ir profesionalumą. Jokių priekaištų, tik pagyrimai!
Noriu padėkoti Ivetai Dobiliauskaitei už profesionaliai atliktą darbą parduodant mano butą. Džiaugiuosi, kad iš visų brokerių pasirinkau Ivetą. Dabar savo draugams ir pažistamams rekomenduoju tik Ivetą! Nuoširdžiai Ačiū, Iveta dar kartą! Sėkmės!
Puikus personalas: vertina privatumą, visad galima teirautis, atsakys laiku.
Labai skaitykite sutaris, tiek preliminares, tiek pas notarą. Jie turi savo notarų ir siūlo tik savus notarus tam, kad nebūtu įrašyti punktai pirkėjo naudai. Jiems klientas įdomus iki tol kol užsirezervuojate būstą. O vėliau kad ir kaip neteisingai elgtųsi pardavėjas, jie atstovauja jo pusę. Nusipirkęs būsta dar papildomai turi mokėti už papildomus darbus, apie kuriuos niekas neminėjo ir sumos ateina iš "oro" be jokių sąskaitų, sutarčių ir pan. Būkite atidūs.
Norėjau padėkoti ir pasidžiaugti bendravimu su nekilnojamojo turto konsultante Iveta Dobiliauskaite. Nepajutau "perspaudimo" norint įsiūlyti parduodamą butą. Jutau rūpestį organizaciniuose reikaluose. Ačiū :)
Esu stipriai dėkinga Aurikai už pagalba parduodant butą, už nuoširdų bendravimą, ir už įpatingą rūpestį. Aurika, Jūsų konkretumas, profesionalumas ir pagarba man kaip klientei suteikė pasitikėjimą, o svarbiausiai - ramybę, nes apie kiekvieną veiksmą tvarkant pardavimo reikalus buvau informuota nedelsiant. Dėkoju už puikų darbą. Apkabinu, linkiu sėkmes visur ir visada.
Esu labai patenkintas Ivetos Dobiliauskaitės darbu išnuomojant mano butą. Labai greitai surado nuomininką, teisingai atstovavo abi puses, nuodugniai išsiaiškino abiejų šalių pozicijas. Linkiu jai viso ko geriausio jos darbinėje veikloje, bei asmeniniame gyvenime.
Buto paieškos susipažinus su Iveta tapo ramios - profesionali, maloni, patikima specialistė. Gavau visus atsakymus į savo klausimus, dokumentai aiškiai ir lengvai sutvarkyti. Labai džiaugiuosi, kai tenka turėti reikalų su puikiais žmonėmis. Ačiū jums, Iveta!
Super brokerė Iveta Dobiliauskaitė!
Tikrai nesitikejau, kad taip greitai suras klientus ir parduos mano buta. Super gera Brokekere ismananti savo darba
Noriu padėkoti Mindaugui už puikù darbà, parduodant žemės sklypà. Malonia ir aiškiai viskà išaiškindavo dėl dokumentù.Visada patardavo ir padràsindavo. Greitai išsprendė, suderino visus klausimus su pirkėjais ir dokumentais. Ačiū, Mindaugui už kantrybę ir supratingumà!
Labai rekomenduoju rinktis profesionalią agentę Iveta! Labai nuosekliai išsiaiskina poreikius bei pasiūlo puikiui variantus.
Dėkoju Inetai už pagalbą perkant ir išnuomojant būstą!
Vyko viskas organizuotai ir profesionaliai. Labai nuoširdi, taktiška, komunikabili, puiki specialistė. Rekomenduoju visiems. Didelės sėkmės, sėkmingų sandorių!!!
pagarbiai, Reda
ačiū :)
Noriu padėkoti įmonės agentei Ivetai Dobiliauskaitei. Labai maloni, neįkyri, kultūringa ir profesionaliai bei užtikrintai atliekanti savo darbą mergina. Pardavinėjant butą Iveta buvo su mumis kiekviename sandorio žingsnyje. Visuomet iš anksto pranešė, ką, kur ir kaip reikia daryti. Buvome ramūs, kad viskas tvarkoje. Ačiū Ivetai už bendradarbiavimą. Rekomenduoju Ivetą, o įmonei linkiu, kad tokius darbuotojus saugotų ir motyvuotų! Sėkmės Jums!
Prieš šventes su žmona pirkome butą, kurį pardavinėjo šios įmonės atstovė Kristina. Atvykus į apžiūrą ir pasiūlius kainą, Kristina puikiai atliko savo darbą viso proceso metu. Pradedant kompetetinga informacija atsakant į rūpimus klausimus, baigiant maloniu ir svarbiausia sąžiningu bendravimu. Kristina procesui įnešė ramybės, užtikrintumo. Ateityje, jeigu pardavinėsime savo turtą kreopsimės tik į šią pardavėją, nes visų pirma ji žmogus, o tik po to kompetetinga savo srities ekspertė. Ačiū, Kristina!
Turėjau butą su trūkumais. Pardavimas užtruko. Reguliariai sulaukiau dėmesio su informaciją apie situacija.
Patarimais dėl kainos, ką reiktų keisti.
Nebuvo įkyrūs.
Ačiū Mantui už kantrybę.
O vat mano komentaras bus labai neigiamas. Agenturos darbuotoja Kristina Surnaite izuliai melavo, neinformavo pardavejo apie siuloma kaina. Taip dirba saves negerbiantis brokeris.
Pagalvokit ar duot tokiai agenturai pardavinet buta, kai kaina apie siuloma buta nuo jusu slepiama.
Labai nerimta agentura.
Labai dėkinga Aurikai už pagalbą parduodant butą! Viskas vyko organizuotai ir profesionaliai. Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau šią agentę, nereikėjo niekuo rūpintis ir “sukti galvos”. Ačiū!
Į NT brokerius žiūrėjau skeptiškai ir butą galvojau parduosiu pati, tačiau pabandymui pasirinkau dirbti su Akorus, kadangi siūlė lanksčias sąlygas niekuo nerizikuojant ir vieną žemiausių komisinių rinkoje. Viskas pavyko labai sklandžiai, tad noriu padėkoti Ivetai už pagalbą parduodant būstą. Puikiai ir greitai viską suorganizavo, pirkėją surado per keletą dienų. Verta pabrėžt labai gerus derybinius įgūdžius! Ačiū.
Norėčiau padėkoti Ivetai už jos atliktą darbą pardavinėjant butą karantino metu.
Procesas prasidėjo lanksčiu sutarimu, tačiau atsiradus tam tikrai nežinomybei, bet čia gal man kaip klientui, pradėjus kilti įvairiems klausimams, tiek Iveta, tiek jos kolega Mindaugas atliko savo darbą nuo A iki Z ir sudėliojo visus taškus ant 'i' nuramindami mane ir supažindinami tiek su pirkimo/pardavimo statusu, ir tiek, kad iki pat raktų perdavimo stovėjo mums už nugaros.
Ačiū dar kartą ir gerų sandorių ateityje!
Ačiū Mindaugui už pagalbą ir konsultacijas.
Žinau, kad reikėjo kantrybės.
Visa Komanda operatyvi, nori padėti. Taip ir toliau !
Esu maloniai nustebinta po daugybės nesėkmingų patirčių.
Esu labai dėkinga komandai už atsakingumą ir pastangas parduodant butą. Aurika papirko savo nuoširdumu, taigi pradėjome bendradarbiauti, o vėliau prisijungė ir Mindaugas. Jeigu ateityje prireiks, vėl rinksiuosi jus!
Labai patiko profesionalus šios įmonės darbuotojos Ivetos darbas. Jaučiausi kaip vedama už rankos - viskas paruošta, viskuo pasirūpinta, susitarta, man beliko tik atvažiuoti ir pasirašyti. Ir šios įmonės atlygis ko gero mažiausias iš visų. Rekomenduoju.
pirkom buta super padare savo darba Aurika! viska aiskiai paaiskino, padare viska kad mums butu maziau rupesciu, viska organizavo labai gerai. aciu
Džiaugiuosi pasirinkęs savo būto pardavimui šią agentūrą. Viskas buvo sklandžiai, kokybiškai ir puikiai organizuota, niekuo nereikėjo rūpintis, gaišti laiko pardavinėjant būstą.Akorus nuėmė daug rūpesčių nuo mano pečių: rado klientus, bendravo su jais, sutvarkė visus dokumentus bei suderino viską su notarais. Nors būsto pardavimas dažniausiai yra sudėtingas ir varginantis procesas, pasirinkus Akorus viskas yra ypač paprasta ir lengva, nes tai žmonės, kurie žino ką daro! Ypač dėkingas brokerei Ivetai, kuri yra savo srities profesionalė - komunikabili, reprezentatyvi ir puikiai organizuota specialistė. Rekomenduoju, sėkmės!
Tariame didelį AČIŪ Ivetai. Tai-profesionali, darbšti, protinga ir savo darbą žinanti panelė. Atsižvelgiant į mūsų šeimos norus - gana kantriai, saugiai ir kokybiškai patenkino visus mūsų lūkesčius. 100% pelnė mūsų pasitikėjimą. Jūs Akorus komanda - esate tikri šaunuoliai! Sėkmės Jums, ir dar kartą AČIŪ.
Ačiū Agne!
Labai profesionalios paslaugos!
su manimi dirbo Agnė B. visa norima informacija pateikiama išsamiai ir aiškiai. pagelbėjo net ir tiesiogiai su pardavimu nesusijusiais klausimais. neliko jokių neaiškumų ir nesusidūriau su kokiais nors nesklandumais. stresinėje situacijoje nuramina ir paaiškina tolimesnę eigą. kai pirmą kartą perkant NT klausimų ir nežinojimo buvo labai daug, bet į visus mano rūpimus klausimus Agnė turėjo atsakymus. labai viskas tiko ir patiko. pateisino lūkesčius su kaupu.
Buvau maloniai nustebinta brokerės Aurikos teikiama pagalba dėl mano iškeltų, nekilnojamo turto, klausimų. Nuoširdžiai rekomenduoju Akorus Real Estate.
Dėkoju Agnei, už profesionalumą, stiprų charakterį kasdieniniame darbe, kuris leido mums pasiekti bendrą tikslą. Galiu palinkėti tik sekmės.
Malonus aptarnavimas. Turėjome ne vieną konsultaciją bei namų apžiūrą, visais atvejais patiko konkretus, dalykiškas aptarnavimas. Teko bendrauti su Laurynu bei Gyčiu. Niekada nenuvylė.
Objektyviai ir greitai atsako į visus kylančius klausimus, suteikia papildomos informacijos, o svarbiausia labai malonus ir dalykiškas aptarnavimas. Teko turėti reikalų su keliais darbuotojais, visada likau labai patenkintas
Bendradarbiauju su akorus jau keletą metų. Ne kartą ir ne du surado man klientus nuomai. Per karantiną padėjo parduoti patalpas. Aš visuomet kreipiuosi į Onutę. Nenuvylė.
Kreipiausi dėl nuomojamo buto, skambinant skelbime nurodytu numeriu, atsiliepia žmogus, kuris perduoda informaciją kitam žmogui kuris atsakingas už konkretų objektą, vėliau su manimi susisiekia atsakingas asmuo, jei noriu apie kažką vėl pakalbėti, vėl perduoda, tada arba nesulaukiu skambučio, arba tenka vėl skambinti, ir laukti kol perskambins kitas žmogus. Kaip klientui, man tai tikrai yra nepatogu, ir manau taip dirbant tikrai prarandamas potencialių klientų skaičius.
Dirba puikiai ir labai profesionaliai. Didelis ačiū Agnei už pastangas, malonu bendravimą, operatyvumą, kvalifikuotą darbą. Ateityje jei prireiks kreipsimes tik į Jus, rekomenduosim draugams ir pažįstamiems. Sėkmės !
Dirba labai gerai ir operatyviai.Malonus darbuotojei atsako i visus klausymus, darbščiai, atydžai.Rekomenduosiu savo pažįdtamiems tikrai.

Rinvest
Nauji butai ir kotedžai Vilniuje

Adresas: Pamiškės g. 2B, Miškinių k., LT-21119 Trakų r.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
UAB „Rinvest“ - nekilnojamojo turto vystytoja, sėkmingai plėtojanti gyvenamosios paskirties pastatų projektus, kuriuose ypatingą dėmesį skiria gyvenamajai aplinkai – ją kaskart stengiasi maksimaliai pritaikyti klientų gyvenimo būdui. Nuo 2012-ųjų „Rinvest“ įvykdė daugiau nei 30 įvairių naujos statybos butų, kotedžų...
Indema
Adresas: Mėnulio g. 11-101, LT-04326 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; projektavimas; statyba.
UAB INDEMA - technologiškai pažangi ir šiuolaikišku požiūriu pasižyminti bendrovė, užsiimanti nekilnojamo turto vystymu, statybų valdymu, energetiniais sprendimais bei modulinėmis sistemomis. UAB INDEMA dirba remdamasi socialiai atsakingo verslo principais. Tai atsispindi įmonės darbuose, vertybėse ir įmonės...
Groupinvest
Nauji butai Vilniuje

Adresas: Draugystės g. 17-1, LT-51229 Kaunas.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
GROUPINVEST UAB – investicinių nekilnojamojo turto projektų plėtros ir vystymo įmonė, sėkmingai plėtojanti gyvenamosios paskirties pastatų projektus Vilniaus mieste ir rajone. Patikimi parneriai, žinios ir įgyta patirtis investicinių nekilnojamojo turto projektų vystymo srityje užtikrina kokybišką ir efektyvią...
Lithome
Nekilnojamojo turto vystymas

Adresas: Kareivių g. 11B-4a, LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas.
Rūpestingai apgalvoti namai – mūsų išskirtinis požiūris į būsto rinką. Darome viską, jog šeimų gyvenimas būtų patogus – kruopščiai apgalvojame projektų lokaciją mieste, renkamės tik puikiu susisiekimu ir saugia kaimynyste pasižyminčius rajonus. Siekiame, jog naujakuriai su džiaugsmu grįžtų namo – pasirūpiname...
CITUS
Būsto projektų valdymas

Adresas: Lvovo g. 25-701, LT-09320 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; pastatų administravimas; patalpų nuoma.
#CitusDNR Dar vos prieš kelis metus tebuvome NT vystymo kompanija. Šiandien esame išskirtinių būsto projektų bei lanksčių sprendimų verslui generatoriai ir įgyvendintojai, miestų miestuose kūrėjai, interjerų magai. Statybų ir NT rinkoje, kur vyrauja masiniai, visiems tinkantys sprendimai, mes – CITUS – ieškome...

Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021 10-08 13:42
Nors šiuo pandemijos laikotarpiu ne viena įmonė patyrė įvairiausių iššūkių, nemažai jų sugebėjo augti, kartais netgi rekordiškai. Rekvizitai.lt kiekvienais metais...
Lenkijos pareigūnas: Baltarusija iš migrantų uždirba milijonus
Lenkijos pareigūnas: Baltarusija iš migrantų uždirba milijonus 10-16 14:16
Lenkijos saugumo tarnybų atstovo teigimu, Baltarusijos valdžia jau uždirbo milijonus dolerių organizuodama migrantų srautą į Lenkiją ir kitas rytines Europos Sąjungos šalis, penktadienį pranešė...
Istorinė relikvija: į Valdovų rūmus atvežta Abiejų Tautų Respublikos Gegužės 3-iosios Konstitucija 10-16 13:55
Šiąnakt į Valdovų rūmų muziejų atvyko neįkainojamas krovinys – dažnai kaip pirmoji įvardijama Europos Konstitucija, kurią prieš 230 metų, 1791 m. gegužės 3 d., priėmė Abiejų Tautų Respublikos...

Ar reiktų taikyti PVM lengvatą energijai?

Goldman Sachs 406,07 +3,80%
McDonald's 242,25 -0,94%