Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Akorus Real Estate, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Akorus Real Estate

Atsiliepimai apie Akorus Real Estate, UAB

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie Akorus Real Estate, UAB

Labai geraj padare sunkus darbus.Gera imone ir geri darbotojaj....Aciu
Tik patys geriausi atsiliepimai! Puiki komanda, geri profesionalūs brokeriai, puikiai išmanantys savo darbą. Ypatingai didelis ačiū Laurynui Žiūkui. Butas buvo parduotas per labai trumpą laiką ir už maksimaliai norimą sumą.
Akorus Real Estate komandos dėka džiaugiamės naujais namais. Gavome nuoširdžią pagalbą renkantis namus, įsiklausymą į šeimos poreikius, profesionalias finansines konsultacijas bei rūpestį popierizmo labirintuose.
Ypač ačiū Gyčiui Krasauskui už jo empatiją bei profesionalumą.
Donatui Kojalai už lankstumą.

Rekomenduojame!
Noriu labai pasidziaugti sia puikia komanda, ypac Aurika Ragalskyte. Jos deka tapo daug lengviau ieskoti busto, ji pasiule keleta puikiu alternatyvu. Labiausiai patiko tai, kad viskas buvo atliekama laiku ir puikiai paaiskinta. Savo pazistamiems, kurie ieskosis buto, tikrai rekomenduosiu Akorus Real Estate! Jie profesionalai.
Turbūt kaip nemaža dalis pardavėjų pradžiai pardavinėjome namą patys, pusmetį nesisekė parduoti, vėliau kreipėmės į vieną NT pardavimo kompaniją (anti reklamos nedarysiu), bet jie taip pat nepardavė. Kadangi namas buvo kokybiškai įrengtas, statytas sau ir į medžiagas buvo daug investuota, kainos nebuvo labai kur leisti. Tuomet pažystama rekomendavo Akorus (mes nebuvome susidūrę), bet labai pradžiugino, kai namui pirkėją surado per mažiau nei per 2 mėnesius. Iškart optimistiškai nuteikė, kai pirmo susitikimo ir apžiūros metu, brokerė Kristina tvirtai pasakė, kad namą tikrai parduos. Mus nustebino kokybiškas namo nuotraukų pateikimas (lyginu su kitos NT kompanijos prieš tai darytomis nuotraukomis), kurios atskleidė erdvų namo išplanavimą, bei sutelkė dėmesį svarbioms detalėms. Visą laiką palaikė kontaktą, informuodavo apie potencialių pirkėjų pastebėjimus ar nuomonę po apžiūros. Pasirūpino rezervavimo bei pagrindinės sutarties paruošimu ir suderinimu. Dar kartą dėkui Kristinai ir jos kolegai Mindaugui.
UAB Naudingas plotas
2019-04-10 17:09:11 IP 88.119.193.157
Rekomenduojame kaip labai patikimą partnerį NT pardavimuose. Savo kanalais kartais parduoda greičiau nei mes patys skelbdami portaluose ir tikrai išsiskiria Rezultatais iš visų kitų agentūrų. Džiaugiamės bendradarbiaudami!
Pasirinkau Akorus Real Estate internete perskačiusi gerus atsiliepimus apie juos, patikėjau ir nenusivyliau.Greitai ir profesionaliai padėjo mums parduoti butą, suteikė visapusišką pagalbą, padėjo išspręsti visas problemas, atsakė į visus dominančius klausimus.Paprastas ir draugiškas bendravimas nuteikia labai pozityviai.Ačiū Mindaugui ir Agnei už puikų darbą! Rekomenduoju!
Teko turėti labai malonios patirties su šia įmone. Darbuotojai prisitaikantys prie kliento poreikių, sandoriai praėjo be priekaištų, darbas atliktas maksimaliai, profesionalumas aukščiausio lygio. Rekomenduoju visiems pažįstamiems, kol kas nei vienas nenusivylė. Sėkmės Jūsų kolektyvui!
Didžiausia padėka ir rekomendacija, Akorus darbuotojams, ypatingai Agnei Baltutytei! labai sėkmingąir sklandų pardavimo sandorį turėjome Kovą, visapusiška pagalba, žinojimas ką daro ir kaip daro! Rekomenduočiau juos kaip profesionalus savo srities! ;)
Aukščiausio lygio profesionalai. Daugelį
metų įvairiais klausimais teko
kreiptis pagalbos ir visada likome patenkinti.
Rekomenduoju!
Nežinau kaip kiti brokeriai dirba, bet Laurynas Žiūkas dirba puikiai. Patikimas, punktualus, malonus, komunikabilus, sąžiningai atlieka savo darbą. Patenkinta rezultatu, jei reikės ateityje, būtinai kreipsiuos ir Jums rekomenduoju: 8 674 61870 (jo tel. numeris).
Akorus Real Estate - patikima kompanija, čia dirba tikri savo srities specialistai. Greitai, atsakingai, sąžiningai atlieka savo darbą.
Aistė 2016-01-14 09:45:47
Įmonės savo internetiniame puslapyje deklaruoja, kad jų vertybė - dėmesys klientams.

Paskambinus dėl NT apžiūros - sako, kad perskambins - niekada neperskambina.
Susitarus dėl susitikimo brokeriui patogiu metu (piko metu Vilniuje) ir vėluojant (7 minutes) atvykus sužinai, kad brokeris išvyko neįspėjęs.
Jeigu ši įmonė užtrunka parduodant ar nuomojant jūsų NT - nesistebėkite, nes su tais, kurie nori mokėti pinigus - nelabai skaitomasi ir savo deklaruojamų vertybių iš tiesų netui. Nerekomenduočiau bendradarbiauti.
Mums irgi taip buvo pasake, kad su mumis susisieks taip ir nepaskambino.
Ačiū už išsamią suteiktą informaciją, punktualumą, malonų ir atvirą bendravimą. Rekomenduoju!
Ačiū, už nuoširdžiai ir profesionaliai atliktą darbą. Kiekviename žingsnyje buvo suteikta pagalba, patarimai bei sprendimai į iškilusius klausimus. Būtinai rekomenduoju Jūsų paslaugas.Profesionali, nuoširdi komanda. Įvertinimas 10/10.
Žmogiškas, paprastas, nuoširdus dėmesys klientui-ko šiais laikais pasigendu daugumoje įmonių-čia radau. Ačiū!
Rekomenduoju Akorus darbuotojus turint kokių nors reikalų su NT. Puikūs specialistai, geranoriški, mandagūs, korektiški, tikslūs, punktualūs ir garbingi žmonės. Teko bendrauti su Emilijum ir Mindaugu - tikrai rekomenduoju kreiptis. Dėkoju jiems ir bendrovės vadovui p.Donatui.

Daznai su buto pardavimu susidurti netenka, bet ir vel kreipciausi cia ir tiktai cia nes daug privilegiju turi kuriu nesiulo kitos nekilnojamo turto agenturos
Jeigu reikalinga NT specialistų profesionalų komanda, rekomenduoju Akorus konsultantus! Darbuotojai paslaugūs, nuoširdūs, išmanantys savo sritį. Negaili laiko, viską išsamiai paaiškina. Šios įmonės konsultantus rekomendavau giminaičiams, jie taip pat liko nustebinti profesionaliu, kultūringu bendravimu, greitu ir efektyviu sandorio sudarymu. Ypač dėkoju brokerei Kristinai už pagalbą! Sėkmės darbuose visam kolektyvui!!!
Esam dekingi uz optimalu sprendima perkant - parduodant nekilnojama turta. Puikus darbuotojai, zinovai savo darbo, greiti sprendimai, padejo igyvendinti musu lukescius. Aciu!
labai geros paslaugos, aciu
Labai nemalonu, kad įmonė XXI a. nemoka greitai reaguoti į būsto statuso pakeitimus ir internete nepakeičia informacijis. Šitaip nesilaiko Lietuvos nekilnojamojo turto agentūrų asocijacijų etikos kodekso. 9 straipsnis teigia, kad negalima viešojoje informacijoje klaidinti klientų ir skleisti neteisingos/netikslios informacijos apie būstą. Namai rezervuojami žodžiu pirkėjams, tačiau apie tai nerašoma skelbimuose. Maža to, namai, kurie jau yra parduodami klientams VIS DAR yra skelbimuose. Tai yra klientų negerbimas, todėl su šia įmone nesinori bendradarbiauti ir tikrai nesiūlyčiau jos rinktis kitiems ir negaišinti savo laiko spėliojant ar namas praduodamas ar visgi jau rezervuotas/parduotas.
Padėjo realizuoti nekilnojamą turtą per gana trumpą laikotarpį. Darbuotojai profesionalūs, paslaugūs, sueikia visą reikiamą informaciją. Jei reikėtų rinkčiausi šios įmonės nekilnojamo turto brokerių paslaugas vėl.
Puiki, profesionali komanda.

Sekmes jums!
Pirkdami namą likome maloniai nustebinti profesionaliu kolektyvo darbu. Viskas vyko greitai, sklandžiai ir informatyviai. Malonu bendradarbiauti su tikrais savo srities profesionalais! Ačiū, labai REKOMENDUOJU.
Būkite atidūs!
Akorus skelbimai skleidžia klaidingą informaciją apie parduodamą būstą. Pirkome naujai pastytą namą naujoje gyvenvieteje. Kai nusipirkome papraseme isimti musu namo nuotrauką is interneto. Akorus darbuotojai to nepadare, nors buvo prasyta ne karta. Galiausiai po keliu savaiciu iseme skelbimą, taciau po puse metu stai, jis vel atsirado!
Paskambinus dėl sio nesklandumo buvo darbuotojai sake, kad perskambins - neperskambino ir ragelio nebekele -visiskai nesiskaito su buvusiais klientais.
Pritariu komentarams ir galiu patvirtinti, kad jie deda nuotraukas "panasiu" ir tokiu pat objektu, kai realus objektas dar nepastatytas ir t.t. ir pan. Irodymas-mano mano nuotraukos.
Esu nusivylusi tokiu poziuriu! NEREKOMENDUOJU!
Didelis aciu. Profesionalus darbas. Greitai ir sekmingai pavyko parduoti buta. Esu laiminga ir dekinga uz toki darba. Mindaugas ir visa komanda, esate tikri profesionalai ! Aciu uz pagalba. Rekomenduoju visems, kam reikia tokios pagalbos.
Kelioms įmonėms patikėjau pardavinėti kelis savo butus, bet iš visų labiausiai išsiskyrė Akorus. Kas mane nustebino, kad patys pasiūlė pardavinėti didesne kaina nei galvojau pats ir tokia kaina pardavė. Nesu tikras, bet, manau, kad dauguma įmonių net nebūtų to dare, nes mažesne kaina lengviau parduoti. Didelis ačiū už paprastuma, tikslumą ir profesionalumą. Rekomendacijos iš manęs visada.
Puikūs savo srities žinovai. Labai žmogiškai patarė ir padėjo, parduodant ir įsigyjant turtą.
Nei vienoje nekilnojamo turto agentūroje nėra tokio dėmesio žmogui ir jo poreikiams. Didelis Ačiū
10 balu. Gavome puikia konsultacija ir priememe sprendimus. Neverte pardavineti turto kaip kiti. Rekomenduoju visiems ieskantiems zmogiskumo.
talpina neteisingą informaciją, nenurodo tikslios vietos žemėlapiuose, nesiskaito su klientais
Įmonė, kurioje dirba visiški megėjai, skelbimuose skleidžiantys dezinformaciją apie būstą. Dažniausiai įvedami neteisingi statybos metai. Su tokiais brudais geriau neturėti jokių reikalų.
Mindaugas ir Vaida - profesionalūs, nuoširdūs, draugiški. Jie dirba labai sklandžiai, be galo etiškai. Jaučiausi saugiai visą bendradarbiavimo laiką. Greitai ir sėkmingai pavyko išnuomoti namą. Viskas vyko punktualiai, puikiai suderinant laikus. Jokios įtampos. Esu laiminga ir labai dėkinga už tokią kokybę. Rekomenduosiu Jus visiems, kam reikės tokio pobūdžio paslaugų. Ačiū, esate tikri profesionalai, savo srities žinovai, be galo darbštūs ir šilti žmonės.
skelbimuose nuolat ka nors privelia, nutyli, klaidina, ideda nuotraukas "panasiu" objektu, kai realus objektas dar nepastatytas ir t.t. ir pan.; nedaug yra nt agenturu, kad zemelapyje butu problema bent apytiksliai nurodyti kur yra parduodamas nt. sitiems probolema. tiesiog gaisina zmoniu laika.
Teko ir parduoti ir pirkti su šios įmonės pagalba. Greit rado pirkėją, patarė dėl kainos, puikiai atstovavo derybu metu bei padėjo surasti kitą butą. Jei ateityje reikės tokio pobūdžio pagalbos, kreipsiuosi tik į juos. Bendravau su Mindaugu ir mergina, kurios vardo nepamenu. Abu vertinu 10/10.
Ne kartą Akorus Real Estate yra pagelbėję, tiek konsultacijomis, tiek NT pirkimo / pardavimo klausimais. Tikri savo srities profesionalai!!!
Viskas puiku, bendradarbiavimas pasižymėjo atidumu, dėmesiu, žodžio laikymusi. Patikima įmonė.
Gerbiami pirkėjai,
Nerekomenduoju pirkti butų Akorus parduodamame sublokuotame name Vilniuje, Balsiuose (ID 8091: adresas nurodytas klaidingai - turėtų būti Kaukų g. 33), nes šis pastatas yra tikra uždelsto veikimo bomba: namas pastatytas ant prieš 25 metus sumontuotų rūsio blokų, tarp kurių esantys tarpai palikti atviri, ir į paslėptą rūsį laisvai patenka vanduo. Be to, 10 cm storio rūsio šiluminė izoliacija įrengta tik maždaug iki 20 cm nuo žemės paviršiaus. Antžeminės sienų dalies šiluminės izoliacijos storis (20 cm) irgi neatitinka šiuolaikinių reikalavimų. Pradedant statyti šį namą, buvo pakabinta informacinė lenta žiūr. nuotraukas), kurioje buvo nurodyta, kad statomas dviejų butų namas. Nežiūrint į tai, pastatytas keturių butų namas, tačiau Vilniaus miesto savivaldybės įsakymu namui suteikti tik du adresai. Atkreipiu dėmesį, kad būsimi keturių butų pirkėjai, norėdami gauti banko paskolas butams įsigyti bei eksploatuodami šiuos butus šiame daugiabučiame sublokuotame name, neišvengiamai susidurs su problemomis, nes kiekvienas iš dviejų pagal savivaldybės suteiktą adresą įregistruotų butų bendros nuosavybės teise priklausys dviem savininkams.

Like · Comment
Jokiu priekaistu. Maloniai nustebintas, kad tavimi rupinasi. Didelis ACIU uz pagalba
renkantis, aprodymus, patarimus ir kantrybe!
Ačiū, Akorus Real Estate, už tokį nuoširdų ir profesanalų darbą, bandant parduoti mūsų sklypą, Vilniuje, Tvenkinių g. Skelbimas pateiktas labai gražiai.Gal kaina ir šiek tiek aukštoka, tačiau negalime atistebėti pastangomis ieškant pirkėjo.Puikūs specialistai, atsakintys ir patariantys į visus iškilusius klausimus.
Akorus mums rekomendavo draugai, mes taip pat užtikrintai Juos rekomenduosime kitiems.
Dar kartą Ačiū!
Labai noriu padėkoti Akorus Real Estate už jų pagalbą renkantis Nekilnojamą turtą. Visu pirma tai mane labai sužavėjo dėmesys klientui, nuoširdumas, atvirumas. Turėjau krūva klausimų, bet šį įmonė man į juos padėjo labai greitai, konkrečiai atsakyti. Dar kartą ačiū už profesionalų darbą.
Bandėme nupirkti turtą. Brokerė melavo buto savininkams, kad siūlome tik 100tūkst. eur., nors iš tikrųjų siūlėme 106. Pokalbio metu prakalbus apie kainą buvo aišku, kad brokerė melavo ir tuos pinigus norėjo pasilikti sau. Išėjus iš buto, bandant su brokere išsiaiškinti situaciją, ji vis tiek žiūrėdama į akis melavo, kad sakė tikrąją kainą savininkams. Kadangi turtas buvo pardavinėjamas per keletą skirtingų įmonių, nusprendėme bendradarbiauti su kita agentūra. Nelinkėčiau niekam su jais susidurti.

Paskambinus dėl NT apžiūros - sako, kad perskambins - niekada neperskambina.

Rinvest
Nauji butai, kotedžai ir namai Vilniuje

Adresas: Žirgų g. 19, Antežerių k., LT-14158 Vilniaus r.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
Rinvest, UAB – 3 didžiausia naujos statybos butų vystytoja Vilniuje. Pagrindinė veiklos sritis – nekilnojamojo turto projektų vystymas, plėtra. Įmonė specializuojasi gyvenamojo būsto: daugiabučių namų, individualių, blokuotų vienbučių gyvenamųjų namų / kotedžų statybos sektoriuje. Nuo 2012 metų pastatė daugiau nei...
Indema
Adresas: Mėnulio g. 11, 8 aukštas, LT-04326 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; projektavimas; statyba.
UAB INDEMA - technologiškai pažangi ir šiuolaikišku požiūriu pasižyminti bendrovė, užsiimanti nekilnojamo turto vystymu, statybų valdymu, energetiniais sprendimais bei modulinėmis sistemomis. UAB INDEMA dirba remdamasi socialiai atsakingo verslo principais. Tai atsispindi įmonės darbuose, vertybėse ir įmonės...
Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; greitieji kreditai, paskolos; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...
Kaminta
Komercinė, pramoninė, gyvenamoji statyba

Adresas: Partizanų g. 47A, LT-49363 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; nekilnojamasis turtas; patalpų nuoma; santechnika; sertifikavimo paslaugos; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; šiltinimas, renovacija; šviesos sistemos, šviestuvai; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB “Kaminta” – tai viena didžiausių statybos kompanijų Lietuvoje, įkurta 1994 metais. Ilgametė patirtis statybų sektoriuje pasižymi sukauptą darbo branda bei patirtimi, naudojama/naudinga statybos projektuose ne tik Kauno regione, bet ir visoje Lietuvoje. Per visą bendrovės darbo laikotarpį plėtėsi veikla, didėjo...
Ekokodas
IZODOM2000 LIETUVA

Adresas: Verkių g. 48, LT-44499 Kaunas.
Veiklos sritys: energetika; konsultacijų paslaugos; nekilnojamasis turtas; projektavimas; statyba; statybinės medžiagos; šildymas, įrenginiai; tarpininkavimas.
Izodom2000 technologijos unikalumas Izodom2000 technologija yra skirta greitai ir kokybiškai statybai Izodom2000 elementai yra tarsi LEGO kaladėlės, kurias sudėjus ir užpildžius betono mišiniu sienos yra GALUTINAI baigtos Izodom2000 sistema išsprendžia 3 iš 5 būtiniausių sąlygų pasyvaus (A+, A++) namo statyboje...

I. Šimonytė ir G. Nausėda paskutinį kartą susiremia debatuose
I. Šimonytė ir G. Nausėda paskutinį kartą susiremia debatuose 05-24 21:37
Tiksint paskutinėms prezidento rinkimų agitacijos valandoms, penktadienio vakarą Daukanto aikštėje Vilniuje rengiami kandidatų į prezidentus, Gitano Nausėdos ir Ingridos Šimonytės, debatai...
I. Šimonytė ir G. Nausėda paskutinį kartą susiremia debatuose
I. Šimonytė ir G. Nausėda paskutinį kartą susiremia debatuose 05-24 20:49
Lione sprogęs paketas sužeidė kelis praeivius
Lione sprogęs paketas sužeidė kelis praeivius 05-24 20:26
Liono mieste Prancūzijoje gatvėje nugriaudėjęs sprogimas sužeidė bent aštuonis praeivius.

Kur atostogausite šią vasarą?

Intel 44,53 +1,20%
Coca-Cola 49,85 +0,40%