Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Akorus Real Estate, UAB

Atsiliepimai apie Akorus Real Estate, UAB

Valau Profesionalų komanda teikia visas
valymo paslaugas visoje Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie Akorus Real Estate, UAB

Esu stipriai dėkinga Aurikai už pagalba parduodant butą, už nuoširdų bendravimą, ir už įpatingą rūpestį. Aurika, Jūsų konkretumas, profesionalumas ir pagarba man kaip klientei suteikė pasitikėjimą, o svarbiausiai - ramybę, nes apie kiekvieną veiksmą tvarkant pardavimo reikalus buvau informuota nedelsiant. Dėkoju už puikų darbą. Apkabinu, linkiu sėkmes visur ir visada.
Esu labai patenkintas Ivetos Dobiliauskaitės darbu išnuomojant mano butą. Labai greitai surado nuomininką, teisingai atstovavo abi puses, nuodugniai išsiaiškino abiejų šalių pozicijas. Linkiu jai viso ko geriausio jos darbinėje veikloje, bei asmeniniame gyvenime.
Buto paieškos susipažinus su Iveta tapo ramios - profesionali, maloni, patikima specialistė. Gavau visus atsakymus į savo klausimus, dokumentai aiškiai ir lengvai sutvarkyti. Labai džiaugiuosi, kai tenka turėti reikalų su puikiais žmonėmis. Ačiū jums, Iveta!
Super brokerė Iveta Dobiliauskaitė!
Tikrai nesitikejau, kad taip greitai suras klientus ir parduos mano buta. Super gera Brokekere ismananti savo darba
Noriu padėkoti Mindaugui už puikù darbà, parduodant žemės sklypà. Malonia ir aiškiai viskà išaiškindavo dėl dokumentù.Visada patardavo ir padràsindavo. Greitai išsprendė, suderino visus klausimus su pirkėjais ir dokumentais. Ačiū, Mindaugui už kantrybę ir supratingumà!
Labai rekomenduoju rinktis profesionalią agentę Iveta! Labai nuosekliai išsiaiskina poreikius bei pasiūlo puikiui variantus.
Dėkoju Inetai už pagalbą perkant ir išnuomojant būstą!
Vyko viskas organizuotai ir profesionaliai. Labai nuoširdi, taktiška, komunikabili, puiki specialistė. Rekomenduoju visiems. Didelės sėkmės, sėkmingų sandorių!!!
pagarbiai, Reda
ačiū :)
Noriu padėkoti įmonės agentei Ivetai Dobiliauskaitei. Labai maloni, neįkyri, kultūringa ir profesionaliai bei užtikrintai atliekanti savo darbą mergina. Pardavinėjant butą Iveta buvo su mumis kiekviename sandorio žingsnyje. Visuomet iš anksto pranešė, ką, kur ir kaip reikia daryti. Buvome ramūs, kad viskas tvarkoje. Ačiū Ivetai už bendradarbiavimą. Rekomenduoju Ivetą, o įmonei linkiu, kad tokius darbuotojus saugotų ir motyvuotų! Sėkmės Jums!
Prieš šventes su žmona pirkome butą, kurį pardavinėjo šios įmonės atstovė Kristina. Atvykus į apžiūrą ir pasiūlius kainą, Kristina puikiai atliko savo darbą viso proceso metu. Pradedant kompetetinga informacija atsakant į rūpimus klausimus, baigiant maloniu ir svarbiausia sąžiningu bendravimu. Kristina procesui įnešė ramybės, užtikrintumo. Ateityje, jeigu pardavinėsime savo turtą kreopsimės tik į šią pardavėją, nes visų pirma ji žmogus, o tik po to kompetetinga savo srities ekspertė. Ačiū, Kristina!
Turėjau butą su trūkumais. Pardavimas užtruko. Reguliariai sulaukiau dėmesio su informaciją apie situacija.
Patarimais dėl kainos, ką reiktų keisti.
Nebuvo įkyrūs.
Ačiū Mantui už kantrybę.
O vat mano komentaras bus labai neigiamas. Agenturos darbuotoja Kristina Surnaite izuliai melavo, neinformavo pardavejo apie siuloma kaina. Taip dirba saves negerbiantis brokeris.
Pagalvokit ar duot tokiai agenturai pardavinet buta, kai kaina apie siuloma buta nuo jusu slepiama.
Labai nerimta agentura.
Labai dėkinga Aurikai už pagalbą parduodant butą! Viskas vyko organizuotai ir profesionaliai. Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau šią agentę, nereikėjo niekuo rūpintis ir “sukti galvos”. Ačiū!
Į NT brokerius žiūrėjau skeptiškai ir butą galvojau parduosiu pati, tačiau pabandymui pasirinkau dirbti su Akorus, kadangi siūlė lanksčias sąlygas niekuo nerizikuojant ir vieną žemiausių komisinių rinkoje. Viskas pavyko labai sklandžiai, tad noriu padėkoti Ivetai už pagalbą parduodant būstą. Puikiai ir greitai viską suorganizavo, pirkėją surado per keletą dienų. Verta pabrėžt labai gerus derybinius įgūdžius! Ačiū.
Norėčiau padėkoti Ivetai už jos atliktą darbą pardavinėjant butą karantino metu.
Procesas prasidėjo lanksčiu sutarimu, tačiau atsiradus tam tikrai nežinomybei, bet čia gal man kaip klientui, pradėjus kilti įvairiems klausimams, tiek Iveta, tiek jos kolega Mindaugas atliko savo darbą nuo A iki Z ir sudėliojo visus taškus ant 'i' nuramindami mane ir supažindinami tiek su pirkimo/pardavimo statusu, ir tiek, kad iki pat raktų perdavimo stovėjo mums už nugaros.
Ačiū dar kartą ir gerų sandorių ateityje!
Ačiū Mindaugui už pagalbą ir konsultacijas.
Žinau, kad reikėjo kantrybės.
Visa Komanda operatyvi, nori padėti. Taip ir toliau !
Esu maloniai nustebinta po daugybės nesėkmingų patirčių.
Esu labai dėkinga komandai už atsakingumą ir pastangas parduodant butą. Aurika papirko savo nuoširdumu, taigi pradėjome bendradarbiauti, o vėliau prisijungė ir Mindaugas. Jeigu ateityje prireiks, vėl rinksiuosi jus!
Labai patiko profesionalus šios įmonės darbuotojos Ivetos darbas. Jaučiausi kaip vedama už rankos - viskas paruošta, viskuo pasirūpinta, susitarta, man beliko tik atvažiuoti ir pasirašyti. Ir šios įmonės atlygis ko gero mažiausias iš visų. Rekomenduoju.
pirkom buta super padare savo darba Aurika! viska aiskiai paaiskino, padare viska kad mums butu maziau rupesciu, viska organizavo labai gerai. aciu
Džiaugiuosi pasirinkęs savo būto pardavimui šią agentūrą. Viskas buvo sklandžiai, kokybiškai ir puikiai organizuota, niekuo nereikėjo rūpintis, gaišti laiko pardavinėjant būstą.Akorus nuėmė daug rūpesčių nuo mano pečių: rado klientus, bendravo su jais, sutvarkė visus dokumentus bei suderino viską su notarais. Nors būsto pardavimas dažniausiai yra sudėtingas ir varginantis procesas, pasirinkus Akorus viskas yra ypač paprasta ir lengva, nes tai žmonės, kurie žino ką daro! Ypač dėkingas brokerei Ivetai, kuri yra savo srities profesionalė - komunikabili, reprezentatyvi ir puikiai organizuota specialistė. Rekomenduoju, sėkmės!
Tariame didelį AČIŪ Ivetai. Tai-profesionali, darbšti, protinga ir savo darbą žinanti panelė. Atsižvelgiant į mūsų šeimos norus - gana kantriai, saugiai ir kokybiškai patenkino visus mūsų lūkesčius. 100% pelnė mūsų pasitikėjimą. Jūs Akorus komanda - esate tikri šaunuoliai! Sėkmės Jums, ir dar kartą AČIŪ.
Ačiū Agne!
Labai profesionalios paslaugos!
su manimi dirbo Agnė B. visa norima informacija pateikiama išsamiai ir aiškiai. pagelbėjo net ir tiesiogiai su pardavimu nesusijusiais klausimais. neliko jokių neaiškumų ir nesusidūriau su kokiais nors nesklandumais. stresinėje situacijoje nuramina ir paaiškina tolimesnę eigą. kai pirmą kartą perkant NT klausimų ir nežinojimo buvo labai daug, bet į visus mano rūpimus klausimus Agnė turėjo atsakymus. labai viskas tiko ir patiko. pateisino lūkesčius su kaupu.
Buvau maloniai nustebinta brokerės Aurikos teikiama pagalba dėl mano iškeltų, nekilnojamo turto, klausimų. Nuoširdžiai rekomenduoju Akorus Real Estate.
Dėkoju Agnei, už profesionalumą, stiprų charakterį kasdieniniame darbe, kuris leido mums pasiekti bendrą tikslą. Galiu palinkėti tik sekmės.
Malonus aptarnavimas. Turėjome ne vieną konsultaciją bei namų apžiūrą, visais atvejais patiko konkretus, dalykiškas aptarnavimas. Teko bendrauti su Laurynu bei Gyčiu. Niekada nenuvylė.
Objektyviai ir greitai atsako į visus kylančius klausimus, suteikia papildomos informacijos, o svarbiausia labai malonus ir dalykiškas aptarnavimas. Teko turėti reikalų su keliais darbuotojais, visada likau labai patenkintas
Bendradarbiauju su akorus jau keletą metų. Ne kartą ir ne du surado man klientus nuomai. Per karantiną padėjo parduoti patalpas. Aš visuomet kreipiuosi į Onutę. Nenuvylė.
Kreipiausi dėl nuomojamo buto, skambinant skelbime nurodytu numeriu, atsiliepia žmogus, kuris perduoda informaciją kitam žmogui kuris atsakingas už konkretų objektą, vėliau su manimi susisiekia atsakingas asmuo, jei noriu apie kažką vėl pakalbėti, vėl perduoda, tada arba nesulaukiu skambučio, arba tenka vėl skambinti, ir laukti kol perskambins kitas žmogus. Kaip klientui, man tai tikrai yra nepatogu, ir manau taip dirbant tikrai prarandamas potencialių klientų skaičius.
Dirba puikiai ir labai profesionaliai. Didelis ačiū Agnei už pastangas, malonu bendravimą, operatyvumą, kvalifikuotą darbą. Ateityje jei prireiks kreipsimes tik į Jus, rekomenduosim draugams ir pažįstamiems. Sėkmės !
Dirba labai gerai ir operatyviai.Malonus darbuotojei atsako i visus klausymus, darbščiai, atydžai.Rekomenduosiu savo pažįdtamiems tikrai.
Paliko labai gerą įspūdį puikus aptarnavimas ir malonus bendravimas, taip pat operatyvumas sprendžiant visus klausimus, susijusius su buto nuoma. Be to, informacija apie nuomą buvo teikiama laiku, objektyviai ir nebandant sukurti nepagrįstų lūkesčių, ypač atsižvelgiant į esamą situaciją. Tikrai rekomenduoju konsultantę Kristiną. Sėkmės darbuose!
Labai dėkoju darbščiai, atidžiai, protingai, apsukriai, kantriai, negailinčiai savo laiko ir pastangų nekilnojamo turto brokerei Ivetai Dobiliauskaitei už pagalbą išnuomojant butą. Jauna, trapi, bet profesionali Iveta tiki ir išlieka stipri net ir sunkiose situacijose, besikeičiančiose aplinkybėse. Iveta gera psichologė, gali nuraminti ir vėl suteikti vilties. Siūlo įvairias galimybės, ieško geriausių sprendimų kol pasiekiamas geriausias rezultatas. Rekomenduoju dirbti su Iveta visais nekilnojamo turto klausimais, pati, jei reiks, tikrai ir vėl kreipiuosi pagalbos į Ivetą.
Iveta dirba labai operatyviai. Viska detaliai paaiskina ir atsako i visus klausimus. Butinai rinksimes ja ir kita karta!
Dėkoju visai šauniai Akorus komandai, parduodant butą. Išskirtinė padėka brokerei Ivetai, tai profesionalus savo darbo žinovas, kantri, maloni, atidi ir super diplomatiškas žmogus. Likau labai patenkinta Jos darbu. Rekomenduoju šią įmonę visiems kam reikia pirkti ar parduoti NT.

Ačiū Jums ir sėkmės darbuose!
Gavau daug dėmesio ir patarimų bei konsultacijų. Gyvenimiškai situacijai net nebepirkome Turto, tačiau gavome daug patarimų. Ačiū Mindaugui už kantrybę.
NT agentus skirstydavau į dvi grupes:
1. "Nežinau"
2. "Nežinau, reiks pasitikslinti."

Tai taip ir ruošdavausi į susitikimus - regia / tpdr susirandi bendrąjį, detalųjį planą, apsižiūri kur komunikacijos ir t.t., įsivertini, savarankiškai apsižiūri pats jei tik išeina - ir tikiesi agentas atsives NT savininką aptarti sandoriui (pats linksmiausias nutikimas buvo, turbūt, kai ieškojome naujo ofiso - atvykus apžiūrėti patalpų, NT agentė mane ir kolegas atsivedė į hostelį ir jame beveik išnuomojo visą aukštą. Net.. net nežinau kaip taip įmanoma.).

Kai atėjau į sutartą susitikimą su Akorus, mane pasitiko Kristina su Mindaugu, ir pranešė, kad savininkas negalėjo atvykti dėl x priežasčių. "Nu super", pagalvojau.

Susitikimo metu, man pateikė visus dokumentus ir popierius kurių reikėjo. "Ok".
Labai maloniai bendravo, rodė kur komunikacijos ir kt. "Žinau... bet OK"
Pradėjus šnekėti kaip čia susitikus su sąvininku ir aptarti pirkimą, jo vardu tiesiai suderėjo kainą. "Nu gerai". (ir man rodos, visai gerai derėjosi)

Laukiant sandorio, viską gražiai ir aiškiai sudėliojo, susiekdavo patikrinti detalių ir įsitikinti jog viskas tinkamai, kartu ir maloniai pabendravome su Kristina kitais klausimais. Sandoris įvyko sklandžiai ir greitai.

Tai čia taip per aplinkui atsiprašau Akorus komandos, kad apie jus turėjau tokią nuostatą. Jūs esate pirmi NT agentai, su kuriais tikrai nuoširdžiai buvo malonu turėti reikalų. Ačiū!
Teko bendrauti su Aurika. Labai aktyvi vadybininke. Atrasdavo klientu apziurai net ir tada, kai busto kaina buvo ryskiai uzkelta. Labai lankscios bendradarbiavimo salygos.
Labai malonu buvo bendrauti su su Mindaugu Taraškevičiumi. Džiūgina jo profesionalus požiūris į darbą, atsakingumas.
Sėkmės profesinėje veikloje! Ačiū!
Agnė nuostabus žmogus! Su šaunia savo komanda puikiai atlieka visus pirkimo- pardavimo darbus! Ačiū Jums už bendradarbiavimą, šiltą bendravimą, informacijos suteikimą! Tikrai rekomenduojame šią įmonę visiems norintiems pirkti ar parduoti nekilnojamą turtą! Sėkmės Jums!
Komanda Akorus puikiai išmano ir dirba savo darbą. Per metus trukusią buto paiešką susipažinome su daugybe pardavėjų su kuriais neradome bendros kalbos. Agnė išsiskyrė natūraliu bandravimu, eksperto lygio patarimais, greita reakcija bei 24/7 pagalba pirkimo proceso metu. Taip pat patiko lankstumas bei Mindaugo komentarai teisiniais, NT procesų klausimais. Buvo malonu bendradarbiauti.
Esu dėkinga Agnei Baltutytei už pagalbą parduodant butą, patys to daryti negalėjome, nes išvykome. Akorus atstovų bendravimas išsiskyrė iš kitų savo paslaugas siūliusių agentūrų, todėl pasirinkome juos ir nenusivylėme. Nebuvo spaudimo, gavome reikiamų patarimų, pardavimas įvyko taip sklandžiai, kaip tik galėjo: diplomatija derybose, pagrįstas vertinimas, visokeriopa pagalba tarpininkaujant sandorio užbaigimui.
Žibute Peškaitienė
2019-10-14 07:21:02 IP 5juc1jeh
Laba diena.Susiklosčius aplinkybės turėjau parduoti butą ir likimas mane suvedė su jūsų komandos konsultante Agne Baltutyte. Tai žmogus tikrai žinantis savo darbą. Butą parduodant buvo visokių niuansų, kurie kainavo daug nervų, bet susiekus, pakalbėjus su Agne viskas tapdavo ramiau. Ji labai pozityviai moka nuteikti žmogų. Butą pardavėme gana greitai ir tai tikrai Agnės dėka, nes pirkėjų ji tikrai atrasdavo. Taip pat noriu padėkoti p. Mindaugui, kuris ir dalyvavo šiame procese. Tai labai malonus, tikrai žinantis ir suprantanti savo darbą žmogus. Jie abu su Agne visada geros nuotaikos, visada su šypsena, o tai žmogui labai daug reiškia.. Taip kad dabar butas parduotas ir dar kartą dėkuju p.Agnei ir p. Mindaugui už tikrai nuoširdų ir gerą darbą.Aš netgi rekomendavau šiuo darbuotojus savo dukrai, kuri irgi šiuo metu pardavinėja butą. Dirba jie tikrai kaip profesionalai.Tegul saugo juos dievas. O kad tokių žmonių būtų
daugiau tai ir gyvenimas būtų šviesesnis.
Ir dar trumpei teko pabendrauti su kita jūsų kolege Aurita. Tai irgi nuostabus žmogutis ir jai sekmės. Ačiū labai visai jūsų Sekmės visai jūsų komadaikomandai.
NT klausimais visad kreipiuosi į Akorus komandą - bendraujam jau daugiau kaip dešimtmetį. Konsultacijos labai profesionalios ir išsamios, o sandoriai vyko labai greitai ir sklandžiai, viskuom pasirūpinta ir apgalvota - nuo skelbimo iki pardavimo. Nuoširdus dėkui Mindaugui ir kolektyvui!
Truputį ne keista, kad geri komentarai seka vienas po kito tą pačią dieną? :D
Jurga Bagdonavičiūtė-Aldošinienė
2019-07-23 17:18:48 IP 66gp4ps7
Labai noriu padėkoti p. Agnei Baltutytei, kuri puikiai, profesionaliai, konkrečiai, be pigių marketinginių elementų, sklandžiai ir greitai padėjo rasti pirkėją ir pasirašyti sandorį. Tikrai ačiū!

Taip pat noriu padėkoti Mindaugui Taraškevičiui, kurio profesionali ramybė ir užtikrintumas labai nuramina pirkėją ir pardavėją tokiu nelengvu ir įtemptu sandorio metu.

Ačiū jums ir sėkmės darbuose!

Jurga
Dėkingas Agnei ir Mindaugui už greitą ir sklandų būsto įsigijimą.
Šauniai dirbanti kompanija! Puikūs pagalbininkai, kai susiduri su NT reikalais. Labai rekomenduoju. Ypatingai ačiū Laurynui už neskaičiuojamas darbo valandas, profesionalumą ir kantrybę!
Esu labai dėkingas brokerei p.Aurikai, kuri padėjo įsigyti taip ilgai ieškotą būstą. Savo srities profesionalė!
Pirkau buta, esu labai patenkinta paslaugomis,
ypatingai noreciau padekoti Mindaugui uz profesianaluma, lankstuma ir nuosirduma, labai rekomenduoju ir ateityje kreipsiuos tik i Jusu imone.Sirdingai aciu.

Rinvest
Nauji butai ir kotedžai Vilniuje

Adresas: Pamiškės g. 2B, Miškinių k., LT-21119 Trakų r.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
UAB „Rinvest“ - nekilnojamojo turto vystytoja, sėkmingai plėtojanti gyvenamosios paskirties pastatų projektus, kuriuose ypatingą dėmesį skiria gyvenamajai aplinkai – ją kaskart stengiasi maksimaliai pritaikyti klientų gyvenimo būdui. Nuo 2012-ųjų „Rinvest“ įvykdė daugiau nei 30 įvairių naujos statybos butų, kotedžų...
Indema
Adresas: Mėnulio g. 11-101, LT-04326 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; projektavimas; statyba.
UAB INDEMA - technologiškai pažangi ir šiuolaikišku požiūriu pasižyminti bendrovė, užsiimanti nekilnojamo turto vystymu, statybų valdymu, energetiniais sprendimais bei modulinėmis sistemomis. UAB INDEMA dirba remdamasi socialiai atsakingo verslo principais. Tai atsispindi įmonės darbuose, vertybėse ir įmonės...
Lithome
Nekilnojamojo turto vystymas

Adresas: Kareivių g. 11B-4a, LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas.
Rūpestingai apgalvoti namai – mūsų išskirtinis požiūris į būsto rinką. Darome viską, jog šeimų gyvenimas būtų patogus – kruopščiai apgalvojame projektų lokaciją mieste, renkamės tik puikiu susisiekimu ir saugia kaimynyste pasižyminčius rajonus. Siekiame, jog naujakuriai su džiaugsmu grįžtų namo – pasirūpiname...
CITUS
Būsto projektų valdymas

Adresas: Lvovo g. 25-701, LT-09320 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; pastatų administravimas; patalpų nuoma.
#CitusDNR Dar vos prieš kelis metus tebuvome NT vystymo kompanija. Šiandien esame išskirtinių būsto projektų bei lanksčių sprendimų verslui generatoriai ir įgyvendintojai, miestų miestuose kūrėjai, interjerų magai. Statybų ir NT rinkoje, kur vyrauja masiniai, visiems tinkantys sprendimai, mes – CITUS – ieškome...
Omberg
NT plėtra Vilniuje

Adresas: Gynėjų g. 16, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas.
OMBERG – nekilnojamojo turto plėtotojas. Po vienu stogu sujungiame didelę patirtį sukaupusius statybos profesionalus bei polėkį ir inovatyvių idėjų turinčius marketingo ir pardavimų specialistus. Daugelis mūsų komandos kurtų projektų yra nominuoti prestižiniame, LNTPA organizacijos rengiamame, konkurse „Už darnią...

"Pfizer" vadovas gina didelę vakcinos nuo COVID-19 kainą
"Pfizer" vadovas gina didelę vakcinos nuo COVID-19 kainą 04-16 20:29
Didžiausios pasaulyje farmacijos bendrovės "Pfizer" vadovas teigia, kad kartu su biotechnologijų įmone "BioNTech" sukurta vakcina nuo COVID-19, kuri yra viena iš brangiausių rinkoje, nėra...
Atsakydama į JAV sankcijas Maskva išsiunčia 10 amerikiečių diplomatų
Atsakydama į JAV sankcijas Maskva išsiunčia 10 amerikiečių diplomatų 04-16 19:11
Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas penktadienį pareiškė, kad Maskva, atsakydama į JAV sankcijas, išsiųs 10 amerikiečių diplomatų.
Rusija pusmečiui uždaro kai kurias Juodosios jūros akvatorijas
Rusija pusmečiui uždaro kai kurias Juodosios jūros akvatorijas 04-16 18:55
Maskva iki spalio pabaigos ribos užsienio karinių ir valstybinių laivų navigaciją tam tikrose Juodosios jūros dalyse, penktadienį pranešė rusų žiniasklaida, o šį žingsnį netrukus pasmerkė Ukraina...

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Bank of America 38,74 -2,86%