Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Akeso LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Akeso LT

Atsiliepimai apie Akeso LT, UAB

Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie Akeso LT, UAB

Pirkau suniukui papildus canhydrox GAG.Idomu kodel parduodate su besibaigianciu galiojimu.Lapkricio pabaigoje pirkau, o galioja iki 2919 gruodzio menesio.
Gera tampa apsilankius pas jus, net nerimas dėl gyvūno pasitraukia, kai dirba tokie nuostabūs gydytojai kaip Karolina.
Labai dekoju gydytojui Pauliui uz kompetetinga ir nuosirdzia pagalba diagnozuojant ir gydant mano jorksyriuke Perla (buvo atlikta operacija).Rekomenduoju visiems si nuostabu gydytoja.
Pagarbiai, Greta.
Malonus aptarnavimas, kokybiskai atliktas darbas, rekomenduoju.
Didelis bei nuoširdus ačiū Jums, jog išgelbėjote mūsų šuniuką 2018-10-20!
Nuostabūs darbuotojai skubiai ištiesė pagalbos ranką ir padėjo mūsų augintiniui. Labai džiugu žinoti, jog yra tokių kvalifikuotų bei su meile gyvūnams dirbančių veterinarų!
NUOŠIRDUS AČIŪ! Spalio 11 d. pavakary jūsų klinikoje jauna Vet. gydytoja suteikė pagalbą - operavo mūsų šunį Vilį, nukentėjusį nuo bebro. Vilis sveiksta, o Kauno Vet. gydytojai operaciją įvertino puikiai..., sakė, kad gydymas pritaikytas tiesiog profesionaliai, tvarkingai susiūtos žaizdos. Mūsų atvejis, turbūt, neeilinis, todėl ir jūsų klinikos gydytojai teko pasitelkti išradingumą. Dėkojame "akeso" kolektyvui ir gydytojai už rūpestingumą, linkim jums sėkmingo darbo, idėjų įgyvendinimo ir sveikatos.

Jakovo veterinarijos centras
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE

Adresas: Gerosios Vilties g. 1-7, LT-03147 Vilnius.
Veiklos sritys: gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; veterinarija.
Jakovo veterinarijos klinika Vilniuje - tai smulkių gyvūnų veterinarijos klinika Vilniuje, besispecializuojanti šunų ir kačių gydyme. Gydykla dirba be poilsio dienų nuo 9.00 iki 22.00 val. vakaro, sekmadieniais iki 21.00 val. vakaro. Čia dirba puikūs aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie padės išspręsti visus...
Greitoji žirafa
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE | VISĄ PARĄ

Adresas: Žemynos g. 2B, LT-06135 Vilnius.
Veiklos sritys: veterinarija; gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas.
„GREITOJI ŽIRAFA“ VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE VISĄ PARĄ TEIKIA VETERINARINĘ PAGALBĄ ŠUNIMS, KATĖMS IR KITIEMS SMULKIEMS GYVŪNAMS JŪSŲ NAMUOSE IR VETERINARIJOS KLINIKOJE. VETERINARIJOS KLINIKA DIRBA VISĄ PARĄ: 8-606 98886: VETERINARIJOS KLINIKOS REGISTRATŪRA VISĄ PARĄ VETERINARO IŠKVIETIMAS Į NAMUS VISĄ PARĄ...
Indrės veterinarijos gydykla
Veterinarinė pagalba visą parą Vilniuje

Adresas: Žemynos g. 1, LT-06126 Vilnius.
Veiklos sritys: veterinarija; konsultacijų paslaugos; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas.
Indrės veterinarijos gydykla įkurta 2002 metais. Mes siūlome platų paslaugų spektrą Jūsų augintiniui – nuo ligų profilaktikos iki gyvybiškai svarbių operacijų. Gydykloje dirba tik kvalifikuoti, daug patirties turintys veterinarijos specialistai, visada pasiruošę padėti Jūsų augintiniui. Mūsų tikslas – profesionali...
RUMINAVET
Veterinarijos klinika Kaune

Adresas: Baltijos g. 26A, Šilainiai, LT-48251 Kaunas.
Veiklos sritys: veterinarija; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba.
APIE MUS Veterinarijos klinika RuminaVet dirbanti daugiau nei 14 metų kartų su Jumis. Tai viena seniausių veterinarijos klinikų, teikianti paslaugas smulkiems gyvūnams Kauno mieste. Mes pelnėme Jūsų ir Jūsų augintinių pasitikėjimą. Mums rūpi Jūsų augintinių sveikata! PASLAUGOS Gyvūnų rentgeno tyrimai: Skaitmeninis...
K. Aleksejūno įmonė
Jeruzalės veterinarijos klinika

Adresas: Jeruzalės g. 7, LT-08420 Vilnius.
Veiklos sritys: veterinarija; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas.
Įmonės aprašymas: Jeruzalės veterinarijos klinika - tai jau 20 metų darbo patirtį turinti smulkių gyvūnų veterinarijos klinika Vilniuje, besispecializuojanti šunų, kačių bei šeškų ligų profilaktikoje, diagnostikoje ir gydyme. Jeruzalės veterinarijos klinikoje kvalifikuoti specialistai suteiks visokeriopą...

"Thermo Fisher Scientific": Vilniuje nėra gaminamos koronaviruso vakcinos
"Thermo Fisher Scientific": Vilniuje nėra gaminamos koronaviruso vakcinos 09-24 21:27
Biotechnologijų įmonė "Thermo Fisher Scientific" teigia, kad Vilniaus padalinyje nėra gaminamos vakcinos nuo koronaviruso, tačiau tiekiami reagentai, kurie gali būti naudojami vystant vakcinas.
"Spotify" įkūrėjas startuolių finansavimui skiria 1 mlrd. Eur
"Spotify" įkūrėjas startuolių finansavimui skiria 1 mlrd. Eur 09-24 20:20
"Spotify Technology SA" įkūrėjas Danielis Ekas investuos 1 mlrd. Eur pradiniam startuolių finansavimui Europoje.
ES grąžins Lietuvai 1,6 mln. Eur už "Toksikos" gamyklą
ES grąžins Lietuvai 1,6 mln. Eur už "Toksikos" gamyklą 09-24 20:11
Europos Sąjunga dar šiemet turėtų išmokėti Lietuvai 1,6 mln. Eur – ši parama anksčiau nebuvo išmokėta ES finansuojamai valstybės valdomos įmonės "Toksika" pavojingų atliekų deginimo gamyklos statybai.

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?

Nike 127,11 +8,76%