Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Ajo makaronai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Ajo makaronai

Atsiliepimai apie Ajo makaronai, UAB

Hiatus ŠILTOS STRIUKĖS Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Ajo makaronai, UAB

Fabio gnyda !!! Gaili paskutinio cento darbuotojam VARGSAI tie kas ten dirba ! Jis ne italas o babajus jibanas!!!
Supuvusios daržovės ir labai įtartina mėsa (užsakymas per wolt)
Šiandien pietavome jūsù restoranėly Kaune senamiestyje, jauki aplinka malonus aptarnavimas
Labai gaila, tačiau po šiandienos apsilankymo esu labai nusivylusi... Valgiau makaronus, skonis tiesiog katastrofa ir kvapas LABAI nekoks... Ne suvalgiau nei trečdalio porcijos, nes toks jausmas, kad su grietinėle tikrai kažkas ne to.... Buvau pas jus antrą kartą, pirmasis buvo tikrai visai nieko, bet po šiandienos kai apsinuodijau jūsų pateiktu maistu labai abejoju ar kada sugrįšiu... Gaila...
Prieš mėnesį prisėdome Senamiestyje lauke papietauti. Užsisakėm kažkokių makaronų ir stalo vandens. Padavėja atnešė stalo vandens ąsotį su kažkokiom juodom drumzlėm ant dugno (taip normali sauja buvo). Nunešiau administratorei ir paklausiau kodėl vaduo su žemėmis. Atsakymas užmušė - čia ne žemės, gal kavos tirščiai? :DDD Sakau nors aukso dulkės, jų čia vistiek neturėtų būti. Tai ta mergaitė atsisuko į barmeną ir sako - daugiau nepilk vandens iš krano. Šitas pasakymas apskritai nokautavo :DDD
Atnešė makaronus kuriuose buvo daug juodų taškelių (gal ir pipirai). Paklausiau padavėjos ar makaronus irgi verda tame pačiame žemėtame vandenį? Sako - ne, makaronams apskritai vandens nenaudojam :DDD
Žodžiu pasilinksminau iš peties. Apie kažkokį atsiprašymą iš personalo pusės jau net nekalbu.
Parašiau komentarą FB, tai ne tik komentarą ištrynė, bet ir mane užblokavo. Matyt nemėgsta kai teisybė akis bado.
Daugiau ten nei kojos, o ir kitiems nepatariu.
P.S. gailiuosi, kad to žemėto vandens nenufotkinau ar nenufilmavau, bet manau savininkai ir darbuotojai puikiai žino apie ką kalbu.
VMI tyrimas: „Casa della pasta“ restorane Kaune veikė neregistruotas kasos aparatas Aliaus Koroliovo Karolina Stažytė Aktualijų žurnalistė Kaune Šaltinis: 1 5 min Pernai gegužę Kauno restorane „Casa della pasta“ bandyta nuslėpti apie 157 tūkst. eurų pajamų. Baudos išvengusi įmonė patikslino PVM deklaracijas ir į biudžetą sumokėjo beveik 33 tūkst. eurų. „Casa della pasta“ vadovybė tuomet tikino, kad įmonė - jauna, tad nėra apsaugota nuo klaidų, tačiau po pusmečio VMI šioje maitinimo įstaigoje ir vėl aptiko pažeidimų. Šių metų vasarį 15min informavo, kad restorane „Casa della pasta“, veikiančiame Laisvės alėjoje, ir „Casa della pasta/Edizione California“, veikiančiame Vilniaus gatvėje, Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) atlieka tyrimą. Ketverius metus gyvuojantis „Casa della pasta“ priklauso įmonei „Ajo makaronai“, Vilniaus gatvėje pernai duris atvėręs „Casa della pasta/Edizione California“ - įmonei „Trys tūzai“. Abi įmones valdo italas Fabio Manconi.
Kestas 2018-07-16 15:07:22
Viena iš šlykščiausių picų kurias teko aplamai kada ragauti..: (
Eik į čili pica padažo užsipilsi kitą kartą
Viena iš šlykščiausių picų kurias teko aplamai kada ragauti..: (
Vakar teko lankytis restorane - pinigus padavėja paėmė ir dingo kaip į vandenį. Fiskalinio čekio taip ir nesulaukėm. Galėtų VMI dažniau apsilankyt šitam restorane.
Skanūs ledai, ačiū !
Įdomu kokia gi 2016 metais apyvarta? 2015 100 000 per metus? Tai po 8333 per menėsį. Tarkime Na 15 darbuotojų. Per menesį..... įdomu idomu :-) Tikiu. Skanu
Gal jau gana tą konkurentų užsakytą purvą pilti?
Ajo, čia gi tie, kur darbuotojams už viršvalandžius atsimoka grasinimais. sprangių makaronų su prakaito padažu, mielieji!
NEMOKA ATLYGINIMŲ DARBUOTOJAMS
kad atsiranda drasiu zmoniu pasipriesinanciu slyksciai sistemai
Na kazkada gi turejot prieiti liepto gala. Cia su savo italiska mafija daug neprasisuksite.. deja.. apmaudu, kad saipotes is darbuotoju ir dziugu
Maloniai siūlyčiau šiai įmonei persiskaityti, ką reiškia darbuotojų teisės ir darbo teisė, beje darbo kodeksas yra ir anglų kalba, nes nežinojimas nuo įstatymų neatleidžia.
Aleksa 2017-01-04 19:00:03
Italiskas restoranas, bet versliuka suka labai lietuviskai - algos vokeliuose, darbuotoju visiskai negerbia ir taupo kiekviena serveteles lapeli. Idarbina kaip padaveja, o is tikruju gauni plaut indus. Apie normalu vadovavima ar motyvacija net kalbos nera.
Klientui save pateikia graziai, bet i kolektyva ziuri su panieka.
O man tai viskas super, kolektyvas labai geras, maistas puikus, tvarka yra, o ir nuomonė visada iš klausoma, yra galimybė gauti geresnę algą už geresnį atlygį, tik reikia pastangas parodyti ☺️ super, taip ir toliau ☺️
Klientui save pateikia graziai, bet i kolektyva ziuri su panieka.
Darbuotojai keiciasi nuolatos, neisbuna menesio, reikalauja daug, o moka juokingai.

Hilla
Adresas: Plento g. 92, LT-19126 Širvintos.
Veiklos sritys: maisto produktai; interneto parduotuvės; maisto parduotuvės; sveiki produktai.
www.riesutaijums.lt – elektroninė maisto produktų parduotuvė, kurioje rasite platų kokybiškų ir kruopščiai atrinktų maisto produktų pasirinkimą. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje per 2 darbo dienas. Produktai: Riešutai Riešutų sviestas ir kremai Džiovinti vaisiai ir uogos Valgomosios sėklos Batonėliai Chalva...
Tandemus
MUSHROOMS, BERRIES, IQF PRODUCTS

Adresas: J. Basanavičiaus g. 41, LT-65204 Varėna.
Veiklos sritys: šaldyti maisto produktai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; maisto produktai; mediena, jos gaminiai; miško gėrybės; sandėliavimas; sveiki produktai; tara, pakuotės.
Bendrovė "Tandemus" įkurta 1996 m. kovo 13 d. Varėnoje. Iki 2009 m. gruodžio 24 d. įmonės pavadinimas buvo "Mėlynoji uoga". Pirmus veiklos metus įmonė užsiėmė tik didmenine miško uogų ir grybų prekyba. Nuo 1997 m. pradėjo gaminti medinę pintą bei kaltą tarą grybų, uogų, vaisių, daržovių, duonos ir kitų maisto...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: kuras, naftos produktai, degalinės; autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; maisto produktai; tepalai, alyvos.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Lomista
„Obelių“ produktai, aliejus „Vilnius“

Adresas: Pramonės g. 5, LT-56110 Kaišiadorys.
Veiklos sritys: maisto produktai; daržovės; didmeninė prekyba; gamyba; importas; maisto gamyba; mažmeninė prekyba.
UAB LOMISTA – lietuviško kapitalo įmonė užsiimanti aliejaus importu, gamyba, išpilstymu bei kitų, maisto produktų gamyba. Nuo 2013 metų įmonė užsiima eksportu į Baltijos, Skandinavijos šalis, Centrinę ir Vakarų Europą. „Obeliai“ – labiausiai išvystytas ir geriausiai žinomas šios įmonės prekės ženklas, kurio...
Naujas uostas
Enjoy Meistrai

Adresas: S. Žukausko g. 41, LT-09130 Vilnius.
Veiklos sritys: buities paslaugos; biuro įranga; buitinė technika; didmeninė prekyba; gėrimai (nealkoholiniai); interneto parduotuvės; kava, arbata; maisto produktai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga.
Savo misiją grindžiame kasdieniu nuosekliu darbu keliant žmonių gyvenimo kokybę per geresnę kavos patirtį tiek darbe, tiek namuose. Sąžiningas bendradarbiavimas, profesionalumas ir kokybė - mūsų vertybinis pagrindas, kuriuo vadovaujamės kasdien spręsdami įvairaus lygio problemas mūsų klientams. Mūsų klientai - nuo...

Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021 10-08 13:42
Nors šiuo pandemijos laikotarpiu ne viena įmonė patyrė įvairiausių iššūkių, nemažai jų sugebėjo augti, kartais netgi rekordiškai. Rekvizitai.lt kiekvienais metais...
JT reikalauja imtis veiksmų, kad ES ir Baltarusijos pasienyje būtų išvengta mirčių 10-22 20:42
Jungtinės Tautos penktadienį pareikalavo imtis skubių veiksmų gelbstint gyvybes ir išvengiant žmonių kančių Europos Sąjungos ir Baltarusijos pasienyje po kelių prieglobsčio prašytojų mirties.
Lietuva ir Lenkija svarsto galimybę mažinti GIPL tarifus
Lietuva ir Lenkija svarsto galimybę mažinti GIPL tarifus 10-22 20:29
Lietuvai ir Lenkijai baigiant tiesti 500 mln. Eur vertės 508 km ilgio magistralinį dujotiekį (GIPL) – jis turėtų pradėti veikti kitų metų viduryje – šalys svarsto galimybę mažinti jo naudotojų...

Ar reiktų taikyti PVM lengvatą energijai?

American Express 187,08 +5,41%
Oracle 98,25 +2,02%