Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB AJ paslaugos

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę AJ paslaugos

Atsiliepimai apie UAB "AJ paslaugos"

AJauto

Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie UAB "AJ paslaugos"

Jau kiek metų tenka naudotis paslaugomis, dar nei karto nėra nuvylę. O personalo ir vairuotojų mandagumas bei malonus bendravimas galėtų būti įmonės vizitinė kortelė.
Taip ir toliau!
Esu tiesiog pakraupusi, deze vos svere apie 8kg sumokejau 350kr, kosmusas...
"AJ paslaugos" - patikima ir konkreti įmonė. Jau daug metų perveža ir smulkius, ir didelius krovinius. Paslaugūs ir draugiški vairuotojai, paprastas užsakymas, legalumas, patikimumas - štai kokia jų vizitinė kortelė.
Daug kartu veze siuntas. Saunuoliai! Dar ne karto nebuvo iskile problemu.
Daug metu siunciu siuntas i Osla. Esu labai patenkinta, pristatomos siuntos greitai ir saugiai, aptarnaujantys vaikinukai labai mandagus.
Kiekvieną kartą pasinaudoję "AJ paslaugomis", sakome - štai taip dirba profesionalai! Mandagumas ir žmoniškumas - jūsų vizitinė kortelė! Nepameskit jos, sėkmės!
Siunta atejo greiciau nei zadeta, didziule pagarba vairuotojam ir paciam direktoriui uz susisiekima ir padaryta nuolaida :)
V 2018-05-06 01:12:02
Aplenkit situos vezejus. Visiskas neprofesionalumas ir paliktos ant ledo siuntos. Turbut patys sau raso gerus atsiliepimus
Jus atsiuntet uzsakymo forma internetu penktadieni po darbo valandu, mes nepatvyrtinome, kad siunta paimsime, kadangi transportas buvo visas uzsakytas.Yra duoti telefonai, kuriais galejote pasiteirauti ar turetumeme mes laisvos vietos, taciau to nepadarete.Tai mes tikrai neatsakyngi, kad Jusu siunta nebuvo paimta.Kiekvienas klientas uzsiskes siunta, gauna patvyrtinima internetu ar telefonu is musu.Jus musu paslaugomis naudojotes jau ilga laika ir tai zinote.Bet kokiu atveju atsiprasome uz nesklandumus.
Žemai lenkiu galvą prieš šios įmonės kolektyvą, vairuotojus. Pirmą kartą pasinaudojau šios įmonės paslaugomis - 100 balų iš šimto. Siuntą buvo pristatyta iki durų Norvegijoje. Ar gali būti geriau? Ne. Ačiū Jums labai už nelengvą Jūsų darbą. Linkiu Jūsų įmonei didelės sėkmės, kad ilgai gyvuotumėte ir klestėtumėte! Gražių artėjančių švenčių visam kolektyvui!
Ona
Jau ne vieną kartą teko naudotis AJ paslaugomis. Tikrai visiems rekomenduoju naudotis šios pervežimo įmonės paslaugomis, nes tai tiesiog puiku. Vežėme plastikinius langus iš Lietuvos į Norvegiją. Jie sutvarkė visus pervežimo, muitinės dokumentus. Be to ir krovinį paėmė iš nurodytos vietos, mums net nedalyvaujant. Esu labai dėkinga ir TIKS langų vadybininkei, kuri mums šią firmą rekomendavo. Ačiū Jums.
Pirma karta teko bendrauti ir drąsiai skiriu 10/10. Siunta is Norvegijos buvo pristatyta laiku kaip ir sutarta. Tikiuosi bendrauti ir ateityje. Ačiū!
Ačiū Jums už servisą, išpildėte su kaupu ir atvežėte sutartu laiku ir netgi perspėjo vairuotojas iš anksto kaip buvom prašę ir pristatė ten kur pageidavom nors radikaliai pakeitėm pristatymo vietą. Didelis Jums Ačiū
Išbandžiau ir aš pirmą kartą tokio tipo paslaugą. Prireikė iš Norvegijos parvežti 8 kibirus dažų. Paskambinus į pirmą pasitaikiusią firma gavau neigiamą atsakymą. Neva dažus jie vežti atsisako dėl liūdnos patirties vežant panašų krovinį. Tada pasitaikė antra google pasiūlyta įmonė AJ PASLAUGOS paskambinau tiesiai vairuotojui (vėliau sužinojau, kad jo vardas Arūnas) ir jis sutiko sekančią dieną paimti mano dažus. Tiesa atvykti mano adresu atsisakė, teko pačiam privežti 45 km iki miestelio pro kurį driekiasi jo maršrutas. Man tai nesukėlė problemų. Ir susitikome sutartoje degalinėje. Vairuotojas, Arūnas, bendravo labai mandagiai. Susidarė įspūdis jog jis "savekas" :) įdaviau siuntinį ir tik išsiskyrus supratau, kad neturiu jokio įrodymo, kad mano daigtai pas jį (be dokumentų). Perdaviau šestadienio vakarą, o pristatyti pažadėjo trečiadienį (pasirodė per ilgai) Nelabai turėjau iš ko rinktis, pro tą vietą tik jis ir tevažiavo. Pristatė kaip ir pažadėjo. Ir kaina pasiderėjau ir žmona priėmusi siuntinį sakė, kad vairuotojas (nežinau ar tas pats) dažus padėjo atnešti iki durų. Tas dienas kol laukiau pristatymo skaitinėjau atsiliepimus ir skundis. Man taippogi pasirodė, kad įtartinai jau čia daug teigiamų komentarų. Paskaičiau ir apie kitas tokias įmones komentarus. Tai ten vieni skundai ir nepasitenkinimas. Džiaugiuosi, kad pirma mano patirtis pasitaikė su šia įmone. Sėkmės šiai firmeliai ir limkėjimai iš Klaipėdos.
Sveiki, labai labai noriu padekoti jusu imones vairuotojui uz gera serviza ir supratinguma pristatant siunta, jis mums veze 10.06.16 i Siljana, tokiu geru ir paslaugiu zmoniu reta, nors musu buvo kalte del pristatymo, taciau jis sutvarke viska, ir mes labai jam uz tai dekojame, mes visada su jumis, aciu labai vairutojui, ir pagarba jusu imonei, kad dirba pas jus tokie zmones, ACIU
Tiana 2015-12-05 15:26:55
Mes naudojomes Aj paslaugomis daug kartu ne vienus metus. Pirmi vezimai (siuntemes tases is LT I NO) buvo nepriekaistingi, bet tada jie buvo tik pradeje savo veikla. Paskutiniais metais kokybe ZENKLIAI suprastejo. Vairuotojai nemandagus. Raso kad pristato is namu iki namu, bet realiai kas kart praso paciu atvaziuoti pasiimti I tam tikra vieta. Paskutini karta kai pasakiau kad neturiu galimybes privaziuoti (as be masinos), sako draugu ar neturit kas galetu paimt? Galu gale susitarem kad atves iki namu, bet daugiau nebesinaudosime ju paslaugomis. Pries si karta, vezemes baldus is LT, atveze sudauzytus, teko is naujo uzsakyti atskiras dalis, uz kurias jie patys mokejo. Gamintojas viska buvo tvarkinngai sudejes, kad baldai atvaziuotu nesugadinti (del to laukem viena savaite kad butu tuscias autobusas). Tai atveze viska priekaboj, perdeje bele kaip. Del to ir sudauze baldus. Zodziu, nera jie patikimi, zinau ir daugiau atveju ir draugu kurie siuntesi per juos..Beje, pats savininkas yra mandagus, bet siulyciau atrusiuoti vairuotojus...
pas mus niekur nera parasyta, kad pristatome nuo duru iki duru ir niekada nebuvo.Nemaisykite su kitomis firmomis.Del baldu detaliu sugadinimo tai mes kompensavome viska, visiems visko pasitaiko.Jeigu vairuotojas pasiklausia ar nera galimybes davaziuot kelis kilometrus pasiimti siuntos tai nera nieko blogo, jei nera galimybes tai davezame.Ne i visas gatves Norvegijoje mes galime ir ivaziuoti, nes kartais bendras automobilio sastato ilgis buna 13 metru, tai mes niekaip negalime ivaziuot, supraskite ir mus (tai netaikau konkreciai Jums).Visi klystam ir visko pasitaiko siam nelengvam darbe, neklysta kas nieko nedaro.Atsiprasome uz nepatogumus.
Galiu pasakyti tik viena, imone dirba TIKRAI SUPER!!!!! ir esu labai patenkintas sita imone (nors ir buvo viena karta nesusipratimas) bet kas neklysta? tik tas kas nedirba :) kaip Alvydas taip ir Marius visada atsako i visus klausimus ir labai maloniai bendrauja, visada aiskus vaziavimo grafikas, del kainu negaliu nieko pasakyti, nes su kitom imonem nelyginau, nes man svarbu kokybe ir patikimumas. Ateityje visada zadu naudotis sita imone ir siulau kitiems, o kad vairuotojai atvaziuoja nakti ar velai vakare, tai zmones turetu suprasti, kad musu daug o vairuotojas vienas.

P.S visiems neitiksit :)
Esu labai patenkinta visu siuntos pervežimo procesu: siuntą Lietuvoje paėmė sutartu laiku, prieš pristatydami pakankamai iš anksto pasiskambino, atvežė nevėluodami, siuntinį gavau tvarkingą. Jokių priekaištų neturiu. Ir sesuo per juos siuntėsi, taipogi viskas gerai. Džiaugiuosi, kad vežiausi per AJ paslaugas ir esu rami, kad kitąkart nereikės ieškotis kitų firmų.
Įmonės paslaugomis naudojausi jau 8 kartus ir neturiu nei mažiausio nusiskundimo. Darbuotojai kultūringi ir dirba atsakingai. Operatyviai atsako į elektroninius laiškus, paskambina iš anksto atvykadami, laikosi žodžio. Siuntinius pristatė sutartu laiku tvarkingus ir nepažeistus (nors buvo ir dūžtančių daiktų) Žadu ir ateityje naudotis būtent šios įmonės paslaugomis ir kitiems rekomenduoju.
Renata 2015-03-29 12:39:20
Naudojuosi AJ paslaugos daznokai, bet paskutini karta teko LAAABAI nusivilti!!!! Krovini nepristate i nurodyta vieta, teko paciai vykti pasiimti viduri nakties apie 40km, nors buvo zadeta, kad pristatys!!, kaina paeme aiskiai per didele, net jokio pristatymo dokumento ar saskaitos nesugebejo pateikti!!! Paslaugos aiskiai suprastejo, o vairuotojo pasiaiskinimai, tiesiog juokingi pasirode!!! Teks ieskotis naujo vezejo deja, o AJ paslaugoms palinkesiu, kad saugotumete kiekviena klienta, nes konkurencija tik auga.
Su pagarba Renata
Renata,
Vairuotojai rode Jusu zinute su uzklausimu kur privaziuoti 20 val30 minuciu.Tai nebuvo joks vidurys nakties.Vairuotojai klause ar nebutu galimybes privaziuoti pasiimti sestadieni, jei ne tada siunta butu buvusi pristatyta sekmadieni i namus.Saskaitos su pajamu orderiu Jums buvo irgi persiusta elektroniniu pastu.Paimant siunta buvo pasirasytas siuntos priemimo kvitas.Jeigu Jus negalejote laukti sekmadienio ir norejot siunta pasiimti sestadieni, mes negalime visko mesti ir lekti pas Jus, kadangi vaziuojam pagal marsruta ir vezame siuntas bei krovinius ne vien Jums.
ANDRIUS 2015-01-30 00:12:24
visi geri atsiliepimai is aj pazystamu lupu, siaip jau nieko cia gero ta firma
Tiek ANDRIUS, tiek andrius tas pats IP adresas, turbut konkurentai bando pazmeist.ANDRIAU ir andriau Jusu niekas nevercia per mus siustis, siuskites per lietuva-norvegija.Bet kaip matau norejot tik pareklamuoti sia firma ir ikasti mums.Jeigu musu paslaugom nesinaudojot, tai is kur Jus zinot, kad nieko gero?Sekmes toliau smeiziant ir ieskant kitu firmu kur galesit isreikst savo neigiama nuomone naudojant skirtingus vardus bet is to pacio kompiuterio.
Su pagarba Renata
visi geri atsiliepimai is aj pazystamu lupu, siaip jau nieko cia gero ta firma
Aj svoris iki 30kg., kaina 200lt.,
lietuva -norvegija iki 40kg., kaina 120 lt.
tai kas yra geriau?????????????
Pranas 2013-07-07 09:42:40
A j paslaugos siuntos i norvegija yra apgailetinos. Nesusitvarko su jiems patiketu siuntos pristatymu iki vietos bet dar ir sugadina o apie kompensacija uz sugadintus daiktus nenori nei kalbeti.
Nepatikima A J Paslaugos pasisaugokite siu a******u.

Pranas
Tikrai AJ paslaugos kompensuoja padarytas zalas. Patys tai patyrem, siuntemes is Lt i NO automobilini stikla ir jie netycia susklade ji..., bet po dvieju savaiciu mums atkeliavo naujas sveikas stiklas :) Jokiu papildomu pinigeliu nepaime. Taip, kad nepurkstaukit, jei kokia deze gavot truputi aplamdyta! Juk veza ne viena siuntini, o daugybe! Esu patenkinta ir rekomenduoju kitiems ;)
Puiki imone. Greitai reaguoja i emailus, maloniai ir geranoriskai bendrauja. Siuntini atveze greitai ir tvarkingai, prie pat duru. Rekomenduoju visiems naudotis siomis paslaugomis.. likau tikrai labai maloniai nustebintas profesionalumu.
Ka tik laiku, kokybiskai nukeliavo siuntinys is Vilniaus i Osla.Buvo ir duztamu daiktu.
Labai aciu sauniems vyrams, gerai susidirbusiai komandai, mandagiems vyrams.
Kadangi suntini siunciau savo vaikams, taip pat noreciau kad ir kitos mamos ar gimines galetu patikimai siusti, todel tikrai rekomenduoju sia firma, kuri ir kainomis tikrai "nesikandzioja".
Del neigiamu atsiliepimu galiu pasakyti tiek - LIETUVIAI PAVYDI KITAM GERO :)) Mano atsiliepimas is geros puses. Dekoju direktoriui uz kantrybe ir malonu bendravima ir dekoju vairuotojui M.MASYS (jei gerai perskaiciau pavarde) uz pagalba isnesant siuntini.
Vežėme keletą nedidelių krovinukų - viskas laiku ir vietoje, kainos geros. Maloniai bendrauja tiek direktorius, tiek patys vairuotojai. Dirbsime su šia įmone ir toliau, sėkmės.
Man tai pch kas ka raso.Malaciai.Daug kam pasimokyt is ju.Kreipkites kitur jei nepatinka.Cia matosi, kad tas pats dch purkstauja.Turbut Aj uzdejo ir nervas ima.Neklausykit tu a-lu ir varykit kaip varot.Paklauskit Alesunde kas geriausi vezejai.Aj paslaugos.Veziau ir vesiuos per juos.Rastas tas pats, jus gal kazkokie ekspertai ?Net nervas ima is as- lu.Vieni metai jau naudojuos, pavelavo diena.Is bado nenumiriau.
Is tikruju, rasymo stilius visuose teigiamuose atsiliepimuose toks pats.Jau buvau pasirinkusi sia firma, bet netgi suabejojau dabar.Galbut ir FB kasnors suklastota.Galbut ne tokie jau jie ir geri, nes ir neigiamu atsiliepimu turi.O teigiamu, kazin....Tikriausiai rimtai patys prisiraset.
Atidžiau isiskaičius į "gerųjų" komentatorių parašytus komentarus, galima pastebėti, kad rašymo stilius yra lygiai toks pats.
Esu stipriai nusivylusi AJ paslaugomis, "aciu" jiems uz sugadintas Kaledas, nes pasirodo Lietuvoje 170km yra toks didelis atstumas, kaip i JAV is LT, kainuojantis papildomus pinigus. Mes padareme didele klaida- sumokejome uz siuntini is ansto.VISIEMS patariu niekuomet nemokekite is anksto, nes suntinys lieka be vertes- ziauru. Dar karta "dekoju" uz tai, kad nepristatete siuntinio.
Na vyrai tikrai tvarkingai dirba.Kitiems linkeciau to pacio.Kas raso komentarus man skirtumo nera.Bendrauju su jais ir patekintas.Geru svenciu Ju kolektyvui.
Oslas 2013-12-23 21:15:20
Paklauskit admino, puse siu komentaru parasyta is to pacio IP adreso..patys sau atsiliepimus rasosi.mulkiai..
Turim svarbesniu darbu, negu kad sau rasyti komentarus, klausineti admino kas kur ka parase.Labai jau uzimti, kad uzsiimineti tokiom nesamonem.Gal ir feisbuke patys su pientavom, pamegom savo puslapi 600 kartu?
Oslas 2013-12-23 21:15:20
Kokiu stebuklingu budu Jus paklauset admino?Gal asmeniskai pazystat?Adminas jokios informacijos nesuteikia is kur ir kas rase Jusu ziniai.Ir mes nematom tikslo rasytis sau komentaru.Na o jeigu Jums pavydas ima (konkurentai), nelabai sekasi tai cia Jusu beda ir nereikia ant kitu pykti, ieskoti kur prisikabinti.Dirbkit tvarkingai ir Jus gausit gerus klientu atsiliepimus ir nereikes paciam mulkiu bunant kitus mulkinti.
Geriau nebuna, daug kitu bandziau, sita firma geriausia.Siunciau siunta, nuo duru iki duru.Nuostabu.Sugedo masina, palaukiau eileje menesiuka, atvaziavo sutartu laiku uz menesio (nereikejo nei skambineti nei klausti), sutarta diena paikrove ir automobilis uz 4 dienu Vilniuje vw centre.Aciu nuostabiam kolektyvui ir vadovams.Sekmes Jums ir iki pasimatymo.
Paskambinu, užsakau, pristato.Manau, kad tai ir yra svarbiausia.Aš esu patenkintas šios firmos paslaugomis todėl rekomenduoju ir kitiems, o kas liečia tokius kaip Pranas tai gyvenimu nepatenkintų buvo ir bus.Nekreipkit i tokius dėmesio.
Liuks Firma.Viskas sklandziai ir tvarkingai.Patariu ir kitiems.
nezinau bent 3 kartus veze viskas tikrai labai gerai buvo jokiu problemu va o pranas tai matau paranojiskas konkurentas tiesiog labai piktas savimi nepasitikintis zmogeliukas,
sekmess chebra sunku ziauriai sunku dirbat ir tikrai nebrangiai
Mes labai patenkinti firmos darbu. Direktorius ir vairuotojai bendrauja maloniai, viskas vyko sklandžiai ir laiku. Manau, dabar dažniau naudosimės jų paslaugomis
atsiprasau bet nepalaikau siu atsiliepimu imone tikrai nekokybiskai dirba ir nesilaiko duoto zodzio tikrai nerekomenduociau ju niekam.
Puiki firma.Puikiai dirba.Viskas laiku, maloniai bendrauja.Daug firmu pabandziau, sita geriausia.
As taip pat patenkintas Aj paslaugomis. Ir visiem juos rekomenduoju!
Per juos transportavau automobili i Lietuva. Viskas buvo kaip sutarta - atvaziavo laiku, nurodytu adresu. Automobilis buvo saugiai parveztas per 2d.
Tokiomis paslaugomis naudojausi pirma karta gyvenime, daug skambinau ir klausinejau. Visada maloniai bendravo tiek direktorius tiek vairuotojai. Saunuoliai!
Neabejoju, kad ju paslaugomis naudosiuosi dar ne viena karta. Sekmes!

Mantas
Viskas puiku. 3 kartus užsisakėm paslaugas. Gera kaina, paima iš namų ir atveža į vietą. Kambariokui rekomendavau, jis vis dėl to nusprendė pasirinkti kitą firmą, susitarė laiką ir datą, kad atvažiuos į namus, pasakė kad siuntinys bus paimtas ir t.t. Tačiau, vėliau nebeisėjo prisiskambinti, po to pareiškė kad nebuvo jokio užsakymo (nenoriu skelbti firmos, nes skūstis turėčiau ne aš o kambariokas). Tada paskambino AJ ir jie paėmė siuntinuką, tačiau kitai savaitei, nes jau buvo išvykę i Norvegiją. Visko pasitaiko, tačiau kai viską susitari ir tau pareiškia kad tu nieko neužsakei ir apsimeta kvailiais, negerai, verčiau atsiprašytų ir pripažintų kad įvyko klaida. Taigi, ačiū už kokybiškas paslaugas :)
su se firmuke jokiu problemu automobili parveze laiku siuntini pristate ir laiku. bendravimas su klijentais itin malonus.
Noriu padėkoti darniam UAB '' AJ Paslaugos'' kolektyvui už laiku ir kokybiškai pristatytą siuntą į Norvegiją. Siuntą siunčiau pirmą kartą, todėl buvo daug klausimų į kuriuos darbuotojai atsakinėjo maloniai ir mandagiai. Skambinau daug kartų, bet nebuvo taip, kad neatsilieptų ir nepaaiškintų. Dėkoju darbuotojui (deja vardo nežinau), kuris pamokė kaip supakuoti produktus, kad jie nesugestų, dėkoju vairuotojui p. Mariui kuris be priekaištų atliko savo darbą ir visiems kas prisidėjo prie šio darbo. Siunta atgabenta laiku ir kokybiškai, produktai nesugedo ir niekas nedingo, pakuotės nepažeistos (kaip, kad rašo) siuntinys buvo atvežtas iki namų. Noriu ne tik padėkoti visam kolektyvui, bet ir palinkėti pasisekimo tolesnėje veikloje. Linkiu daug gerų klientų ir sėkmės darbe. Ačiū, kad jūs esate.
Pirmą kartą siunčiau siuntą per "AJ paslaugos". Kadangi daug ko nežinojau, nuolat skambinau tikslintis. Džiugino labai malonus bendravimas, išsamūs paaiškinimai. Siunta buvo pristatyta žadėtu laiku. Paimta iš pat namų, pristatyta iki durų Norvegijoje. Atsiliepimai tik patys geriausi. Malonu kai paslaugos kokybiškos ir ypač malonus bendravimas. Ačiū Jums ir sėkmės.

Junoma
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Alyvų takas 9, LT-62142 Alytus.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Trumpalaikė ir ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma trumpesniam bei ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo...
DITRA | Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas.
Automobilių nuoma Tai modernūs, visiškai nauji, techniškai nepriekaištingai prižiūrimi lengvieji automobiliai, kurie suteiks galimybę kiekvienam keleiviui mėgautis komfortiška kelione. Viskas ką reikia padaryti, kad be jokių rūpesčių pasiektumėte numatytą kelionės tikslą – pasinaudoti UAB „Didneriai“ teikiamomis...
Autobanga
Adresas: Arklių g. 24, LT-01305 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; transporto paslaugos.
UAB „Autobanga“ - per ilgą penkiolikos metų laikotarpį didelę patirtį sukaupusi įmonė, savo klientams siūlanti pačių įvairiausių kategorijų ir modelių automobilių nuomą. UAB „Autobanga“ trumpalaikė auto nuoma. Automobilis — dienai, savaitei, savaitgaliui ar mėnesiui — mūsų įmonėje galima lengvai bei už prieinamą...
Admita
AUTOMOBILIŲ NUOMA

Adresas: Oslo g. 5, LT-05129 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių garso ir apsaugos sistemos; automobilių nuoma; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB "ADMITA" automobilių nuoma – tai nauji ir patikimi automobiliai Jūsų kelionei. Suprasdami jūsų lūkesčius ir kelionės svarbą, siūlome naujus ir patikimus automobilius – užtikriname geriausią kainą ir malonų aptarnavimą. Paprastas dokumentų pildymas, greitas automobilio paėmimas – grąžinimas oro uoste. UAB...
Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...

Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta?
Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta? 11-13 16:28
Namo renovacija ar naujo pastato statyba kiekvienam apie tai galvojančiam padovanoja keletą iššūkių - statybos ar remonto kaštai, atliktų darbų tvarumas ir energinis...
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių 11-11 15:17
Nepaisant nusistovėjusių tarp Lietuvos žmonių pamėgtų krypčių, lėktuvu lankomos šalys kasmet keičiasi. Pigių skrydžių paieškos ir pardavimo sistema „Skrendu.lt" suskaičiavo 15...
URM planuoja kapitalinį pastatų remontą už 9,5 mln. Eur
URM planuoja kapitalinį pastatų remontą už 9,5 mln. Eur 11-17 07:51
Užsienio reikalų ministerija 2022 m. planuoja atlikti kapitalinį pastatų remontą.

Ar reikia apmokestinti bankus papildomai?

Walmart 118,87 -1,48%
Walt Disney 144,67 -1,69%