Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę MB Airkon LT

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Airkon LT

Atsiliepimai apie MB "Airkon LT"

Kondicionierių meistras

Oro kondicionieriai - šilumos siurbliai
Valau Profesionalų komanda teikia visas
valymo paslaugas visoje Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie MB "Airkon LT"

Labai profesionali ir savo darbą išmananti įmonė. Pateikė geriausią rinkoj pasiūlymą, profesionaliai konsultavo, greitai ir kruopščiai sumontavo. Darbai vyko Vilniuje.
Tikrai rekomenduoju!!!
Atsiliepimas dėl pasirinktos įrangos ir montavimo darbų.
Daugiau kaip metus laiko eksploatuoju iš "Airkon LT" bendrovės įsigytą įrangą.
1. Įrangos parinkimas vyko sklandžiai, patarimuose atsispindėjo darbuotojo profesionalumas.
2. Įrangos montavimo darbus atliko raštingai.
3. Išrinkta ir sumontuota įranga pateisino mano lūkesčius, įrangoje integruoti funkcionalumai veikia sklandžiai.
Asmeninė išvada: Rekomenduoju.
Jau 3 kartą perkame iš šios įmonės kondicionavimo sistemą. Darbų kokybė aukščiausiame lygyje. Meistrai lankstus, pataria kaip geriau ir viršija visus lukesčius. Rekomenduoju!
Jonas iš Kupiškio
2020-06-05 18:50:27 IP 28merc85
Jūsų meistrai iš Kauno, sumontavo multi split kondicionavimo sistemą. Nuo užsakymo iki montavimo praėjo ypač mažai laiko. Meistrai yra tikri savo srities profesionalai. Aukšta darbo ir bendravimo kultūra. Įrangos ir montavimo kaina, viršijo lūkesčius. Projektų vadovas Mantas, suteikė profesionalų įrangos pirkimo pasiųlymą. Galiu pagirti įmonės vadovą p. Saulių už suformuotą puikią komandą.Saugokite ją, ir sėkmės versle ! Rekomenduoju !
Noriu padėkoti vyrukams iš įmonės "Kondicionierių meistras" už atliktus šilumos siurblio montavimo darbus. Kai kitos įmonės po švenčių dar atostogavo "Kondicionierių meistras" ne tik pasiūlė geriausią kainą, bet ir viską atliko be priekaištų ir laiku. Ačiū už šilumą namuose.
Šią vasarą mūsų įstaigoje sumontavo 7 kondicionierius per 3 dienas.
Dėl didelių karščių prašėme skubaus montavimo, tad susitarėme per 2 savaites.
Pastatai yra Klaipėdoje-Gargžduose, be problemų atvyko vyrukai iš Kauno.
Kaina ir atlikti darbai mus netgi labai tenkino.
Viską paaiškino, parodė, todėl priekaištų neturime ir galime rekomenduoti kitiems.
Nusivyliau vilniaus meistro darbu, matosi kad daug ko neismano savo srityje. Moka pajungt laidus, prisukt varztus, tik tiek. Paklausus apie montuojamo irenginio galimybes, grieztai atsako skaityti instrukcija, matyt kad nelabai ir zino kazka apie ji. Dave garantija visai irangai 2metam, bet kazkodel atrodo, kad gedimo atveju problemos tektu ieskoti paciam...
Pirmadienį užsakius, pastatė trečiadienį. Dirbo nuoširdžiai, puikiai sprendė netikėtas problemas. Ačiū už darbą.
Mane iš pradžių baugino perskaityti internete neigiami atsiliepimai apie šią įmonę. Kadangi jie yra rašyti tik vieno žmogaus ir 2016 m., nusprendžiau nekreipti į juos dėmesio ir tikrai nenusivyliau.
Bendravau telefonu su projektu vadovu Mantu, kuris kantriai ir išsamiai atsakė į visus mano klausimus, padėjo išsirinkti tinkamiausius mano namui šilumos siurblius, taip pat padarė didelę nuolaidą užsakymui.
Šilumos siurblius atvyko montuoti (šeštadienį) du meistrai: Vaidas ir Mantas. Vyrai dirbo profesionaliai - viską atliko kokybiškai (pasirūpinta viskuo: laidai, izoliacija, loveliai) ir greitai (be "perekūrų"). Po montavimo tvarkingai sutvarkė aplinką, surinko šiukšles ir supažindino, kaip teisingai naudoti ir prižiūrėti įrenginius.
Išvadas darykite patys, bet aš labai patenkintas suteiktomis paslaugomis ir rekomenduoju visiems http://kondicionieriu-meistras.lt
Greitai, kokybiškai, tvarkingai atlikti darbai.Meistriukas savo darbą atlieka tikrai profesionaliai.Ačiū.
Kondicionieriu Meistras
2017-05-10 13:35:10 IP 2i574eru
Tomas 2017-03-29 22:52:26
Man asmeniskai irgi uzkliuvo, kad maza imone ir dar MB, bet buvau labai nustebintas pritaikyta nuolaida, kurios net nereikejo prasyt. Labai labai patenkintas meistro Armino darbu (varda paminejau tam, kad vadovai gal kaip nors ji paskatintu ar kokia premijike israsytu :)). Viska padare labai kruopsciai ir kokybiskai, nepaliko jokiu siuksliu o or siaip labai mandagus ir kulturingas. Buvau nusipirkes plastmasini loveli vamzdukams o ir to nereikejo - viska padare tobulai.
Tiesa cia dar komentaras zemiau yra apie ale bloga "supporta" - kol kas negaliu nieko pasakyti, mat savaite tepraejo ir viskas veikia gerai, bet kol kas tik geri atsiliepimai ir tikrai siais metais pirksiu dar viena.
Ačiū už gerus atsiliepimus. Arminą paskatinome. :)
Kondicionieriu Meistras
2016-06-21 12:46:32 IP 2i574eru
GEOTECH Baltic 2016-06-20 02:45:18
Servisas gauti iš jų sunkoka. Niekam nerekomenduoju pirkti paslaugas iš šitos įmonės.
Gerbiamas kliente Gediminai Kadūnai,
Dėl susidariusios situacijos esate kaltas Jūs pats:
1. Laiku neapmokėjote sąskaitos. Prekės pereina Jūsų nuosavybėn ir įsigalioja garantija, kai Jūs pilnai už jas atsiskaitote;
2. Paskambinote penktadienį ne darbo metu, neblaivus ir pareikalavote nedelsiant pas Jus atvykti.
3. Mes pasiūlėme atvykti per 1-2 darbo dienas po apmokėjimo ir atlikti įrangos aptarnavimą bei padengti susidariusias išlaidas, tačiau iki šiol negavome sąskaitos;
4. Po paskutinio pokalbio visą savaitę negalime su jumis susisiekti, neatsiliepiate telefonu nei serviso darbuotojui, nei administracijai.

Pradėjome nerimauti ar neatsitiko su Jumis kas nors blogo, tačiau sprendžiant iš paskutinių komentarų Jūs gyvas ir sveikas :).

Mes norime nedelsiant išspręsti šią situaciją, tad jei Jūs gyvas ir sveikas susisiekite su mumis kuo skubiau.
Na serviso sulaukti nepavyksta jau apie pora savaičių.Turejau savo lėšomis remontuoti kondicionierių. Įdomi įmonė. Matyt laukia vartotojų teisių tarnyba ir teismas. Kitaip su jais susitarti man nepavyko.
Nepatiko įmonė. Bent jau aptarnaujantis personalas. Nagli kaip tankas, servisą prisikviesti neįmanoma. Nerekomenduoju.

Technogaja
TGfilter.eu

Adresas: Sėmenos g. 52A, Patamulšėlio k., LT-46164 Kauno r.
Veiklos sritys: ventiliacija, kondicionavimas; didmeninė prekyba; gamyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; įrankiai; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; pramonės įrengimai; technologinė įranga.
UAB „TECHNOGAJA“ – specializuotos veiklos bendrovė. Ilgametė darbo patirtis ir augantys klientų poreikiai skatino įmonės darbuotojus tiekti ypatingus produktus, kurie pateisintų reiklių klientų reikalavimus kokybei ir ilgaamžiškumui. UAB „TECHNOGAJA“ gamina ir siūlo įsigyti: Oro valymo filtrai, dažykloms...
GL CO
LG Electronics

Adresas: Žalgirio g. 90, LT-09303 Vilnius.
Veiklos sritys: ventiliacija, kondicionavimas; automatizavimas, automatika; didmeninė prekyba; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai.
LG Electronics oro kondicionavimo sistemų tiekėjai. Vieninteliai tiesioginiai LG Electronics partneriai ir atstovai Baltijos valstybėse. Turime visą asortimentą kondicionavimo įrangos (buitiniai, komerciniai, pramoniniai, šilumos siurbliai). Nuo 2015 metų atnaujintas visas LG Electronics kondicionierių sąrašas...
Politesna
EcoProTest. Patalpų ekologinė ekspertizė

Adresas: A. Vivulskio g. 7, LT-03162 Vilnius.
Veiklos sritys: ventiliacija, kondicionavimas; avarinės tarnybos; didmeninė prekyba; eksportas; importas; kenkėjų naikinimas, dezinfekcija; mažmeninė prekyba.
Patalpų ekologinė ekspertizė Kompleksinis ozonavimas Pelėsio naikinimas Ekologinis valymas Mini rekuperatoriai Mūsų darbe mes naudojame tik naujausias ekologiškas technologijas ir intelektualią programinę įrangą. Toks požiūris mums leidžia garantuoti visiems klientams gerus rezultatus, nepriklausomai nuo problemos...
Ivalta
Vėdinimo sistemų gamyba, montavimas

Adresas: Slėnio g. 7-1, Akuotų k., LT-54213 Kauno r.
Veiklos sritys: ventiliacija, kondicionavimas; apsaugos sistemos patalpoms; automatizavimas, automatika; didmeninė prekyba; gamyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; mažmeninė prekyba; priešgaisrinė sauga, sistemos; statyba; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB Ivalta - tai dinamiška ir sparčiai auganti įmonė, kuri specializuojasi vėdinimo sistemų gamyboje bei atlieka visus montavimo ir įrengimo darbus. Mūsų komandą sudaro tik kvalifikuoti ir savo darbą profesionaliai atliekantys darbuotojai, kurie visuomet siekia patenkinti net ir aukščiausius klientų reikalavimus...
Baltic Master
Šaldymo, kondicionavimo, restoranų įranga, baldai

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 175, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: šaldymo įrenginiai; baldai (gamyba); baldai (prekyba); maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pardavimo automatai; pramonės įrengimai; prekybos įranga; projektavimas; restoranų, kavinių, barų įranga; statyba; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Baltic Master“ veiklą pradėjo 1993 metais. Solidus kompanijos specialistų žinių bagažas, išplėtota logistikos sistema, platus tiekėjų ratas, 27 metų darbo patirtis, leido kompanijai tapti pripažintu Partneriu daugeliui Lietuvos ir užsienio įmonių, dirbančių prekybos, gamybos, pramonės, restoranų verslo...

Rusija išsiunčia 20 Čekijos diplomatų
Rusija išsiunčia 20 Čekijos diplomatų 04-18 22:31
Reaguodama į 18 Rusijos diplomatų išsiuntimą iš Prahos, Rusija paskelbė 20 Čekijos ambasados Maskvoje darbuotojų nepageidaujamais Rusijoje. Jiems nurodyta iš Rusijos išvykti per kiek daugiau nei...
PSO: naujų COVID-19 atvejų ir mirčių skaičiaus augimas šią savaitę sulėtėjo
PSO: naujų COVID-19 atvejų ir mirčių skaičiaus augimas šią savaitę sulėtėjo 04-18 21:56
Naujų COVID-19 atvejų pasaulyje augimas šią savaitę sumenko iki 4% nuo 11,6% ankstesnę savaitę, o mirčių dėl šios ligos prieaugis – nuo 5,5% iki 2,9%, rodo Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO)...
Čekijoje protestuotojai susirinko prie Rusijos ambasados
Čekijoje protestuotojai susirinko prie Rusijos ambasados 04-18 20:11
Čekijoje protestuotojai aplaistė Rusijos ambasados sieną kraują primenančiu kečupu, tuo tarpu politikai sekmadienį įspėjo apie laukiančius padarinius reaguodami į Čekijos vyriausybės pranešimą...

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Cisco 52,80 +2,25%