Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Air Baltic Corporation filialas Lietuvoje

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Air Baltic Corporation filialas Lietuvoje

Atsiliepimai apie Air Baltic Corporation filialas Lietuvoje

airBaltic

Išregistruotas: Juridinio asmens, filialo, atstovybės išregistravimas.
Parašyk savo nuomonę apie Air Baltic Corporation filialas Lietuvoje

Naujausios naujienos.
Jei uzsakei skrydžio atšaukima už 20€, gaudavai vouceri su pilna skrydžio kaina, dabar, dar 25€ nu skaičiuoja, tai jau gaunasi atšaukimas 45€, o jei nori pinigus į sąskaitą gauti tai dar 50€ nuskaičiuos... ???? Gausis 70...pffff ne kažką.
Labai nusivylusi Air Baltic kompanijos paslaugomis.Pirma kartą skridau su šia kompanija Vilnius-Ryga-Milanas.Galutiniame taške Milane atsiimant registruotą bagažą, 20 kg lagaminą, išsigandau.Lagamino ratelių nebelikę, šlapias.Pasiemus reikėjo jau ne vežti, o tempti tokį svorį.Bilieto kaina didžiulė, reg.bagazo kaina 35€.Jei tokios kainos tai ir paslaugos turi būti kokybiškos.
Siandien skridau su Airbaltic ir jau nebestebina, kad kelione nepaliko geru ispudziu. Viskas kaip visada. Lietuviu komanda dar paciam oro uoste, prie vartu, buvo labai nemaloni ir visiskai neorientuota i keleivi. Kalbejo su keleiviais is auksto, nemaloniu tonu. Ypac tokia blondine, nedidelio ugio, plaukais iki peciu. Greiciausiai komandos vadove, kuri kalbejo isakmiai, aiskino kaip kas. Skridau su BT609 is Vilniaus i Amsterdama 2020.01.07. Kelione nepaliko malonaus ir gero ispudzio. TNesuprantu kodel kainos yra tokios aukstos - jei aptarnavimas yra blogesnis nei wizzair. Neaisku kodel jie pozicionuoja, kaip geresnes avialinijos, jei patogumo prasme ir keleiviu aptarnavimo kokybe visa galva nusileidzia wizzair.
Pirkau bilietus per kompanija KLM is Chicagos, kuriame buvo nurodytas bagazo svoris 23 kg registruoto bagazo ir su rankiniai, : per abu 12kg.Parskrendant iki Vilniaus nebuvo jokiu problemu o va skrendant namo nemalonus pojuciai su bagazo pasikeitimu, tik 20 kg ir vienas rankinis, uz kuriuos teko sumoketi dideles sumas, Manyciau taip, jei As pirkau bilietus per KLM tai ir turetu galioti ju taisykles iki pat Vilniaus ar is jo.Tai kaip sakoma kita kart ziuresiu, kad tik duok dieve neskrist su AirBaltik, nes nei su viena kita kompanija nebuvome taip nemaloniai susidure.
Dear AirBaltic, Today I had a flight BT35 from Riga to Palanga. I was in hurry because my first flight from Brussels delayed. I’m not frequently traveler. So I was surprised about weighting of small cabin baggage at the boarding gates. I was weighted and it was found that I’am overweighted in 1 kilo (total 9 kg). I was charged for 60 euros! For 1 kilo 60 euros!!! I know, you will say that this is your policy etc… But where is your humanity? In this situation you have charged me for 1 kilo 60 eur. Maybe it’s time to think about human values not only about your policies and yourself.
So, why then duty free shops are established in airport? According to your policy you can buy nothing there.
Why don’t you measure the dimensions of cabin luggage? Why overweight of few kilos are so important?
I believe some day you will change your policy and there will no need to hide the items for travellers in pockets, trousers, jackets etc… I hope I warned some travellers.
AirBaltic, enjoy with my money.
I believe karma exists.
Airbaltic visada skrisdavome is Rygos oro uosto. Niekada neturejome jokiu problem nei su bagazu nei su aptarnavimo kultura. Vienintelis skrydis I Vilniaus oro uosta, taip ir prasidejo tevynainiu siurprizai. Musu skrydis international su persedimu Amsterdam. Check in online Vilnius nepriima, sedinti mergiote prie registracijos pranesa naujiena jusu lagaminai persumkus nestis I lektuva. Pradedam diskusija, klausiu nuo kada trumpai atsauna nuo vakar, bet jokio istatiminio dokumento neturi ka pateikt. Skambinu tiesiogiai I Ryga, jokio konkretaus atsakymo. Vilniuje tiesioginis siu dienu reketas islikes turi moket nors turiu visus irodancius fokumentus kad jie neteisus. Taigi mieli tautiecai Letuvos oro uoste Vilniuje savi istatymai. Niekada, niekada daugau jokiu skrydziu per Vilniu.
Atgavus bagažą, viduje esantys daiktai pažeisti, lagaminas sulaužytas, matosi kad buvo metytas, purvinas
Likau patenkinta.
Sveiki, sestadieni skridau is rygos i osla ir esu begalo nepatenkintas, todel kad mano 20kg bagazas (t.y. tvirtas lagaminas) as neisivaizduoju kaip jis buvo metomas, kad jame visi esantys skysciai, net plastikinis indelis ir tas sudauzyti. Kainos dideles, lektuvas vos dvidesimt keliu vietu ir dar sitaip elgiamasi su bagazu. Apgailetina
Skridau 06 mėn. iš Vilniaus į Amsterdamą. įlaipinimas ir skrydis buvo be problemų. Sėkmės šiai kompanijai.
Skrydis buvo atsauktas. Po valandos nuo planuoto skrydzio laiko atvaziavo autobusas, kuris nuvo labai, labai senas, purvinas. Lauke, - 9 laipsniai salcio. Sninga, stiprus vejas. Per kelione kuri uztruko 4, 5 val. du kartus sugedo sildimas. Vairuotojas stengesi sutvarkyti sutuacija ir paskau suveike sildymas, bet dvi valandos tikrai visi labai susale buvo. Servicas nekokos!

RM CARGO BALTIC
JŪRA ORU ŽEME

Adresas: Smolensko g. 6, LT-03201 Vilnius.
Veiklos sritys: oro transportas, aviacija; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; transporto paslaugos; vandens transportas.
UAB „RM Cargo Baltic“ – krovinių gabenimo paslaugas teikianti įmonė, kuri specializuojasi pervežimuose oro, jūros bei žemės transportu. Profesionali komanda, klientų pasitikėjimas bei platus partnerių tinklas užsienyje ir Lietuvoje leidžia efektyviai aptarnauti mums patikėtus krovinius bet kuriame pasaulio taške...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
Baltic Tours Group
Skrendu.lt, Lektuvubilietai.lt, Aero.lv

Adresas: Vašingtono a. 1-66, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Baltic Tours Group, UAB – kelionių agentūra, kelionių organizatorius, turizmo paslaugų rinkinio pardavėjas ir lėktuvo bilietų platintojas, sėkmingai veikiantis nuo 1991 m. Įmonei priklauso registruoti prekės ženklai: poilsinių ir pažintinių kelionių rezervavimo sistema Baltictours.lt, atvykstamojo turizmo kelionių...
Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Adresas: Savanorių pr. 128-1, LT-44148 Kaunas.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Aurida Logistics Solutions
Kompleksiniai logistikos sprendimai

Adresas: Laisvės pr. 60-1107, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
FTL/LTL/Air/Sea/Rail Projektinių / Negabaritinių krovinių logistika (Jūra, oru, geležinkeliu, spec. transportu); Individualūs sprendimai pagal Jūsų verslo poreikius. 2018m. savo veiklą pradėjusi UAB "Aurida Logistics Solutions" specializuojasi pilnų, dalinių ir nestandartinių krovinių pervežimuose visame pasaulyje...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
"Eurovaistinė internete" darbo užkulisiai: griežtos kontrolės ir intuityvaus aptarnavimo balansas 07-01 01:30
Nors e. vaistinių sektoriaus specifika paremta griežtu reguliavimu ir kontrole, jai galioja bendri e. komercijos dėsniai – vartotojai internetu apsiperka vis drąsiau ir dažniau, tikisi...
D. Libeskindo sukurtame "Artery" net ir dideli vasaros karščiai nevargins žmonių 06-30 01:04
Nors dėmesį paprastai pirmiausiai atkreipia pastatų architektūra, jų eksterjero ir interjero sprendimai, verslo centrų vertė slypi ne tik juose. Ne mažiau svarbu ir tai, kas lieka nematoma, tačiau...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?