Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Aibės mažmena, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Aibės mažmena

Atsiliepimai apie Aibės mažmena, UAB

Išregistruotas: juridiniam asmeniui pasibaigus po reorganizavimo.
Parašyk savo nuomonę apie Aibės mažmena, UAB

Pilviškių aibėje sukčiaujama. Atsiskaitant kortele, viena kartą "kažkas blogai" nepriima kortelės po kodo suvedimo, antrą kartą vėl dedant kortelę ir vedant kodą viskas ok. O nuskaito du kartus ta pačią sumą!!. Pinigų niekas negrąžina. Aš to taip nepaliksiu...
Varėnos raj. Vydenių Aibės pardavėja Veronika nepagarbiai elgiasi su klientais. Arogantiška ir pasipūtusi. Pageidautina kad darbdavys atsižvelgtų į pastabas ir imtūsi atitinkamų veiksmų.
Natalija abramavicene
2019-06-10 11:30:18 IP 90.143.116.23
2019-06-08 Aibeje- Erfurto gatveje apie 17 val kilus įtarimui del saldainio pakelio iskilo nesusipratimas.As ziurejau saldainius ir padejau i vieta. Uzsimokejus uz prekes mane apsauginis nusivede i savo darbo vieta ir paprase parodyti prekes.
As viska iskroviau bet saldainiu nebuvo. Apsaugos darbuotojas nesiteike nei atsiprasyti nei pasakyt kad suklydo.Sugebejo pasakyt kad saldainius ismeciau ir iskvies policija. Tuo sakydamas mane pazemino ir iskaudino. Ar gali dirbti tokie darbuotojai
Žiūrėkite savo darbuotoju elgesi su klijentais! Šeduva. Aibė parduotuvėje dirbančios kasininkės tai kosmosas, visada nepatenkintos nes mat sutrukdyta joms pliotkint ar kava gerti, o paklausus ar neturi to ar ano tai atsakymas vos ne eik tu *** nieko nera eik kitur, nu žodžiu net kojos nebekelsiu i jusu parduotuve, dar ir pažįstamiems pasakysiu kad rinktųsi kitas parduotuves!! Labai bjaurios pardavėjos!!!!
sveiki, norėjau pranešt apie pagedusį maistą Aibės parduotuvėje Pilies g. Pirkau čebureka, kuris buvo pagedęs. Po jo apsinuodijau maistu ir pykino tris dienas. Patikrinkite savo produktus, kuriuos parduodate.
Noriu palikt atsiliepimą apie Plokščiuose esančią parduotuvę. Šiandien nusipirkau pieno produktų, kurių galiojimo laikas baigiasi arba už savaitės, arba rytoj, tačiau produktai yra sugedę ir prekės nėra nukainuojamos. Be to kai kurių prekių nėra parduotuvėje arba prekių kainos neatitinka parduotuvėje pateiktų kainų.
Sveiki. Esu nepatenkinta Alsėdžių Aibės parduotuve.. nusiperku ne pirmą kartą sugedusius produktus. T.y. pasibaigusiu gailiojimu. Pardavėjos daugiau kalba, nei dirba. Norėčiau, kad tai daugiau nepasikartotu.
Noreciau pareiksti skunda del jusu utenos filialo (aukstakalnio) darbuotoju neprofesionalumo ir ankstyvo uzsidarymo bei nepagarbaus elgesio su nuotraukomis irodant fakta del ankstyvo uzsidarymo. Jei i skunda bus nereguojama busiu priverstas pranesti apie tai atitinkamom instancijom. Aciu pagarbiai

Vaidotas Bukauskas
Sveiki. 2018-06-16 Varėnos raj. Dubičių km.esančioje" Aibės" parduotuvėje po pietų teko apsipirkinėti. Pardavėja buvo labai nemandagi, tujinosi, nebuvo kainų ant kai kurių prekių. O paklausus kainos atsakė, kad jai svarbu bark kodas kaina nedomina. Paprašius paduoti tam tikrą prekę sakė ji niekur neskuba ir toliau tvarkėsi šaldytuvą o ne pirkėjus atleido, nors pirkėjų 6-7 žmonės kurie laukė. Ir dar kai kurios prekės jau su pasibaigusiu galiojimui.
Kodel aibes parduotuve skaudviles miestelyje apgaudineja zmones, jau kelinta karta pamatau leidinyje jog aroma gold 500g kavai nuolaida su kortele kur su nuolaida kaina 2.99 bet nuejus man pasako kad uz tokia kaina nera, tik uz 3.69. Tai kam tokias akcijas skelbti jai neimanoma tos prekes uz tokia kaina gauti. Ir dar galiu pabrezti kad tai ne pirmas kartas kaip apgaudineja zmones skaudvileje ir ne tik su kava.
Panevezio aibes parduotuves isvis yra tikras kosmaras, neivienam sveiko proto zmogui patariu neiti dirbti, valandos pragariskos, darbo daug o algos nieko nemoka. atostogu eiti negalima nes neturi zmogaus kuris pakeistu dirbsi ir niekada atostogu nebus nes pasakys kad nera kam dirbti. sirgti irgi negalima, nes iseisi i bileteni apsirgus kad ir smarkiai ar ka susilauzisi. taves prades nekesti sutavim nebendrauti, nes yra pasakyta aibei biletenei negalimi nera kam dirbti. plius dabar kai pasikeite alkoholio valandos i vedus ta istatyma. piktinasi valdzia kad maza apyvarta. ir pardavejos nemoka pakelti jos pritraukti zmoniu o dar kitos pardavejos alkoholi pardavineja kai negalima tom valandom.
Sveiki.Pasibaisetinai elgiasi pardavejas, kuris 01.06d.apie17val.dirbo Aibeje.Palangoje Vytauto g. pasižiurekite vaizdo yrasus ir isitikinkite ar šis pardavejas negasdina ir neatbaidys jusu klijentu.Ši parduotuve man patogi bet del tokio pardavejo yžulumo daugiau nesilankysiu ir vaiko nebeleisiu.
2017.12.30, 19:45 valanda Panevėžio Aukštaičių gatvės Aibės pardavėja pasielgė labai nemandagiai, ne priimdama smulkių monetų po 5 centus, nors jų buvo tik 2 eurai, kurie buvo gražiai sudėti ir suskaičiuoti, ne gana to išvadino vištomis ir durnėmis ir išvarė iš parduotuvės pareikšdama, kad nieko neparduos.
Panevėžyje, Aukštaičių g. Aibėje 2017-12-30 19:45 Pardavėja neprimimė smulkių euro monetų sakė iki 12 nakties neskaičiuos nors ten tebuvo 2 € po 5 centus negana to pardavėja mus išvadino vištomis ir durnėmis ir liepė išeiti iš parduotuvės sakydama, kad nieko mums neparduos.

Esu pasibaisėjusi pardavėjų aptarnavimų.
Sveiki, kaune, Vytenio gatvėja vienos pardavėjos, buvau stebimas ir paklausiau kodel stebimas pradėjo mane keikti ir ko neveikti, ir visokiais keiksmąžodžiais įžeidinėti anot jos aš atrodžiau prastai apsirenges tad ji išvadino mane vagimi ir kad aš galiu kažką pavogti, nors net nieko panašaus net nebuvo nes tik minute buvau toj parduotuvėja, žiauriai įžeidė mane, šiandien apie 21:00h. Tad aš sitaip nepaliksiu jai dar ji ten bus tai puse pirkėjų atsikratys su tokiu savo elgesiu, nežinau jos vardo bet ji buvo liekna, šviesiais plausais dažytais raudonomis sruogelėmis, jai blogai su psichika patarčiau jai eiti pas gydytoją.
Aibe, sovietmecio palikimas, atrodo senai esame nebe sovietu sajungoj, bet cia uzejas supranti atkeleves i praeiti.
Laba diena, klausimas, kokia teise parduotuves turi man neparduotu už smulkius centus. Atejau i parduotuve 12-08 diena vakare, išsirinkau pirkti prekes, pardaveja nuskanavo, aš jai daviau centais eura ir ji man pareiške kad atsisako juos imti ir pasake kad yra istatymas kad jeigu nenori ji gali neimti daugiau nei 20 centu smulkiais. Ieškau ir nerandu tokio istatymo. Kokia turejo man neparduoti?
Kaune Vytenio gatvėje esančios darbuotojos yra labai nemandagios. Vos įėjus į parsuotuvę buvau iš paskos sekama tarsi v***s. Nuėjusi prie šaldiklių ieškojausi ką gi būtų galima pasigaminti vėlų sekmadienio vakara. Po ne ilgiau 5 minučių mano rankose jau buvo šaldyta pica ir apkepėlė, vos atsigrežusi atgal pastebėjau, kad ten dirbusi moteris stebi mane pasuriėmusi į lentyną ir kažka burba savo kolegei apie patikrinimą. Nesukusi sau galvos patraukiau prie kasos susimokėti už viską. vos priėjus prie kasos mane pasitinka ta pati pardavėja ne su labas vakaras, o prašymu parodyti kas yra kuprinėje, radusi beveik išgertas cido sultis kurias pirkau ne aš, tad čekio neturėjau, buvo pareikšta kad nesinešioti prekių tokių pačių kaip kad jie pardavinėja... Tiesiog žiauriai nesmagu yra kai tu žmogelis vargšas pavarges po darbų ateini maisto į parduotuvę ir turi jaustis kaip v***s. Kamerų pilna parduotuvė, tai vietoj šnipinėjimo gal apsiimkite svarbesniais darbais? IŠėjau iš parduotuvės tuščiomis, nes po tokio įžeidžiančio patikrinimo nebenorėjau nieko. Negrįšiu ir nepirksiu daugiau iš šios parduotuvės ir tikrai nerekomenduoju niekam.
Laba diena ar gali pardavejos visam miestui pliotkit skelbt kas ka perka kas ko neperka kas ka valgo kas dietos laikos kas nesilaiko pardavynet sugedusias prekes ir daryt intrigas jai nueinu nusipirkt koki jogurta ar leda nebutina visiems islot kad as matai ledus perku tegul uz ausu ateina palaikyt kai kakoju gal biski sutramdykit ar gal televizija issikviest kad visa Lietuva suzynotu juk zvaigzdes esam cia Kretingoj Klaipedos125
Laba diena. Noriu kad paaiskintumėte kodėl reklamoje lawazza kavai taikoma 30% nuolaida. Tai kodėl man nepritaikė nuolaidos parduotuvėje esančioje Raudėnuose? Tai nukabinkite reklamas nemulkindami žmones.
Pati blogiausia parduotuve turbut kuri yra Lietuvoje.. Pirkau piena kuris kainavo 69cnt vietoj 69cnt ismuse 1 Eur pastovei vyksta apgavystes neimanoma apsipirkineti.. nemoka skaiciuoti nieko.. Sako pardavejos kompiuteris musa blogai tai cia musu bedos? darykit isvadas !!! Agrastų g. 16
Kretingos raj. Juodupėnų kaime esančia Aibės parduotuve pasibaisėjau kas darosi ar taip sunku išsirinkti galiojimus.
Kaune, Aleksote Veiverių parduotuvėje norėjau sumokėti mokesčius už butą, bet viršininkė neleido aptarnauti pardavėjai, nes plovė parduotuvę, liepė ateit ryt, nes laukė atvažiuojant kažkokios valdžios ar viršininkų.Llepė nemindžiot ir ateit ryt.Manau gal tegul uždaro parduotuvę prieš atvažiuojant valdžiai, o ne varinėja žmones iš parduotuvės.P
Sveiki. Marijampolės sav. Igliškėlių k. AIBĖ parduotuvė pati "geriausia". Visos prekės su "akcijom". Pvz. kaina uždėta 1€ sumoki 2€, paklausęs pardavėjos kodėl taip yra, kodėl nepakeičia kainos ji tave užsipuola.
Sveiki, eikit jūs visi tik į Gelgaudiškio „Aibė“ parduotuvę. Ten patikėkit labai „GEROS KAINOS“ ir pakankamai pardavėjos neturi laiko sužiūrėti ir pakeisti akcijas (Kai jos pasibaigę), mes ir visi kiti perkame ale pagal akciją, o jos laikas jau pasibaigęs, arba priešingai dar akciją neprasidėjus, o kainos jau uždėtos. Prie mėsos skyriaus nesulauksi kol ateis pardavėją ir paduos ar sūrio, mėsos, o ką jau kalbėt apie silkę. :D Neturiu iš ko rinktis, gaila, kad nėra kitų parduotuvių, tikrai neičiau į šitą parduotuvę. „Aš labai myliu aibę“!!! :D :D
Labai vakar pasibaisėjau Šiauliuose, gegužiū gatvėje esančioje parduotuvėje. Pastoviai parduotuvėje sutinku girtų asmenų, kurie atsiprašant pasidėję "bambalį" ant prekystalio geria ir bendrauja su pažįstamomis pardavėjomis. Atėjus ant prekystalio nėra kaip net susidėti prekių, nes "bambalis" padėtas. Pardavėjos rai toleruoja, nes ateina pakalbėti jų pažįstami asmenys. Man asmeniškai netrukdo tai, bet gėrimo ant prekystalio, manau, toleruoti negalima ir tai buvo visiška viršūnė. Daugiau niekada ten neisiu, nes tie išgėrę asmenys dar ir kabinėjasi prie klientų. Linkiu ateityje labiaukreipti į klientų aptarnavimo standartus, nes kitą kartą tikrai bus iškviesta policija ir toks įvaizdis jūsų parduotuvei tikrai nebus teigiamas dalykas. Ačiū.
Dominyka Rinkevičiūtė
2016-10-02 19:04:07 IP 90.137.43.133
Nesupratau kodėl Liudvinave esančios pardavėjos išloja visiem kas paklausia ką pirkai? Jeigu taip ir toliau, pradėsiu skundus rašyti per visas įmanomas instankcijas. Tvarkykit savo bobas miela aibe
Esu nusivylusi Aibes Leipalingio savitarnos desru kokybia Nemateko gaminiais desra supelijus ir kad sios dienos 2016-09-26 dirbanti darbuotoja nepastebi tokio dalyko tai yra baisu jokios atsakomybes darbu nėra labai gaila, kad atnaujinta parduotuve ir vel betvarke yra.
Norejau paklausti, kodel parduotuveje Aibe esancioje Marijampoleje Jukneviciaus 84 niekada nebuna normaliu darzoviu, ju arba nera, o jei yra tai visos baisios, suvyte pomidorai, agurkai pagelte, tikrai ne prekines isvaizdos, sendien nuejusi tikrai nebuvo ka rinktis, argi taip sunku pasirupinti kokybiskomis darzovemis
Sveiki, esu nepatenkintas Anykščių raj. Svėdasų miestelyje esančia parduotuve "Aibė". Aptarnavimas klaikus, tik viena pardavėja normaliai aptarnauja. Nesudėtos prekių kainos, reikia visą laiką klausti kokia vienokios ar kitokios prekės kaina. O kada paklausiama kaina, atsakymo nevisada sulauki, dažniausiai klausimo - "kam tau reikia?". Pardavinėjami mėsos gaminiai išėję iš galiojimo laiko 10 dienų. Limonadai ne tik kad nebegaliojantys, bet atnešus atgal, pastatomi į vitriną ir pardavinėjami toliau, Depozinė tara priimama tik nuo 15 valandos, Kodėl nėra niekur to parašyta? Ar tai Aibės taisyklė ar vienas iš pardavėjų darbo lengvinimo išmislų? Taip pat nepriimami stikliniai buteliai bei apskritai ne visada priimama depozinė tara, nes atseit neturi kur juos dėti. Dažnai darbo metu geriama kava, būnant daug žmonių, dirba viena kasa, nes kitos pardavėjos negali, juk reikia gerti kavą. Žmonės juk palauks.. Parduotuvė uždaroma anksčiau.
Parduotuvė "aibe" esanti Židiku kaime pardavinėja sušvinkusius paukštienos šašlykus su galiojančia data
sveiki cia utenoje yra viena tokia pardaveja kuri grubiai sneka vaikam nepilnameciam parduoda alkoholi o as negeriantis net maisto nusipirkt negaliu ta kaip suprasti
Traku raj.Onuskio mst.Aibej dirba Judickine Laimute, kuri nuolat atsakineja grubiai, nepasisveikina net, ir bando pasipelniti uz pirkejus ziopluma, nuolat priskaiciuoja daugiau negu reikia pvz.perku du pakelius riesutu su ranka imusa kad paemiau du dar viena praskanuoja ir gaunasi jau tris pakeliai. dirba labai letai, apsiperkimo metu turi zmones stovet laukt kol pakalbes telefonu su savo vyru, rekia ant pirkeju kurie ja skubina, vos ne debilais vadina, po jos visada iseini sugadintos nuotaikos, Chamiska, nemaloni senute del kurios susirenka eile 10 zmoniu nors visi perka po viena dvi prekes o laukt reikia po 20 min. atkreipkit demesi, tokiu pardaveju mum nereikia. Onuskio zmoniu nuomone
Siaip niekada neturejau blogu pastebejimu, taciau apsilankiusi Lazdynu Aibeja (anksciau ten buvo Aguonele) apsalau. Atejau nusipirkti sausainiu, apvaiksciojau visus sveriamus skyrius niekur neradau maiselio, pamaniau paklausiu darbuotojo kur butu galima rasti. Poto pasigailejau. Man buvo atsakyta : Pilna parduotuve, eik ir susirasi.. As suprantu, kad darbuotojai buna pikti nes darbas parduotuveja nera lengvas, pati 2metus dirbau parduotuveja, bet kad ir kokia pikta ar pavargus budavau, taip nesielgdavau. Negana to kasoje taip pat sedejo labai nepatenkinta ksininke, kuri su niekuo nesisveikino ir labai siurksciai bendravo. Labai nusivyliau sia parduotuve. Prekiu asortimentas man patinka, bet kai joje tokia neigiama atmosfera nesinori eiti.
Vilniaus raj, Mickunose zmones tikrinkit galiojimus, prekes pigiau jau pragalioti, saldytuve mesa guli be galiojimu, reikia kokia kokybe ir audita iskviesti gal susitvarkys
Naujininkų aibėje jau antrą kartą radau iš galiojimo išėjusios coca-colos! Pikta ir apmaudu, pirmą kartą pirkau netikrinusi galiojimo datos, nes per tiek gyvenimo metų neteko su galiojimu pasibaigusia kola susidurti. Šiandien pradėjau tikrinti ar dar galioja, gal penkis didelius butelius iš šaldytuvo ištraukiau, visų galiojimo data pasibaigusi. Daugiai ten nieko nepirksiu, ir kitiems nesiūlau, ypač maisto ar mėsos produktų... jie manau greičiau genda, nei kola!
Laba Diena,

Veiverių Aibėje, daugelis produktų turi kažkokį keistą chemijos prieskonį. Lyg viskas, kas yra plaunama, butų išplauta kartu su visais produktais. Dažnai, taip būna su sausainiais, bet šikart, valgydamas sūrį, pajutau ir jame, tą šlykštynę.
Valkininkų miestelio pardavėjos, tragedija. Nieko paklausti neįmanoma, kai atsako net pirkti nesinori.
Pati parduotuvė gera, bet jei tokios chamkos dirbs ir toliau PRARASITE PIRKEJUS.
Sveiki. Parduotuveje Poilsio 1, Aukštelkeje, Šiaulių raj. Aibės parduotuveje vakar apsipirkinejau ir susiduriau su labai nemandagiomis ir atžagariomis pardavejomis. Dar nesu susikusi tokiu jaunu ir neperspektyviu zmoniu. Kaip vakar pastebejau kad jos net neišmano savo darbo pobudžio ir manau kad jos ten dirba ne iš malonumo o kad tik atstumt diena ir alga gauti. Deja ir korteliu su vardais pas pardavejas nebuvo. Cia dar prisegiau vakarykšti pirkimo ceki kaip dirba si parduotuve.
Sveiki, Jurbarko raj.Erzvilko miest.daznai gryztu pas tevus vis tenka apsilankyti parduotuveje. Esu nemaloniai nustebinta kaip sitiek metu vis dar dirba zmogus t.y pardaveja, kuri labai nemandagi (Kurlinkiene)asmeniskai zmogaus nepazystu, rysiai jokie nesieja, tik niekaip yra nesuvokiama kaip tokia pardaveja dar dirba cia?! Gal zmones kai kurie ir priprato, bet as pati dirbanti ir teikianti grozio paslaugas, negaliu suvokti zmogaus nemandagumo. Ne karta man apsiperkant ir pardavejai pasverus kazka, ar tai sausainius, ar tai saldainius jie ant prekystalio ne padedami, tiesiog pametami.Teko matyti kaip sauke ant augusio vyriskio kai jis ieskojo kazko. Pagalvokit, as lankausi cia tik atvaziavus pas tevus, idomu jei nuo ryto iki vakaro pardotuvej stoveciau, tai ko dar butu galima tiketis is sitos pardavejos. Isvada tik viena ir zmones snibzda...arba per pazintis dirba, arba tiesiog niekam neydomu, kaip sitas zmogus aptarnauja, elgesi. As drysau parasyti nes savo teviskej esu kaip svecias per tiek metu kiek gyvenau tokios pardavejos cia nebuvo. Aciu. Tikimes problema bus sprendziama (kitos pardavejos tikrai malonios ir saunios dirbancios cia)
Sveiki, gyvename Marijampolės apskrityje, Patašinės k. Ir esame nepatenkinti pardavėja. Netik su vyru, bet ir kaimynai aplinkui pasipiktinę ja, vienas kaimynas, nenorėdamas susigadinti nuotaikos važiuoja kitur apsipirkti, tai pogi mes tuoj tą patį darysime.Visų pirma ateinam apsipirkti mes pasisveikinim, o ji mums neatsako, nes ji telefonu kalba arba sėdi prie staliuko ir kažką rašo, o taip dažnai būna, staliukas sandeliukį ir neviskas ji taip greitai neprieina prie mūsų, tenka kartais užeiti į tą sandėliuką ir pasakyti atsiprašau aš labai skubu. Čiakių turi paprašyti, nes nevisada su grąža atiduoda. Irgi dar viena situacija, atėjau ir ji greitai neprieina laukiu, laukiu ir pradėjo rinktis žmonės su manim trys jau buvom parduotuvei, aš kada pirmą atėjau paprašiau kasininkės ką paduotų ir padavė jau nuskanavo sakau turit bananų, o ji ne! tai sakau pažiūrėsiu ką iš vaisių turite žiūriu, yra bananų. sakau tai kad turite ir ji nepatenkinta priėjo :kiek nori? susimokėjau ir pasakiau, ačiū, sudie. Tikiuosi, nebereikalo komentarą būsiu parašius, ačiū už mūsų supratimą.;-)
Sveiki. Vilnius, Žirmunu g. 84. Labai nemandagios ir labai nemalonios pardavėjos, labai dažnai keičiasi kolektyvas, kas ne diena keičiasi juos.. O apie maistą išvis geriau nakalbeti, kainu nera, nekokybiškas.. Nuejome su drauge sausainu nupirkti sveriamu, tai pridareme ir gyvūnėliai išskrido, tai žinoma nepirkome...Vakare taip baisiai atrodo kasininkes, kaip kokios išgerusios.. Žodžiu košmaras.
Kaune, parduotuvė AIBĖ prie 3 berželių. Labai nemandagios ir grubios pardavėjos. Situacija: atėjome su draugais apsipirkti, kai tik įėjome visos labai mus nužiūrinėjo. Draugas pasiėmė riešutų ir įdėjo juos į draugės pirkinių krepšį. Tuomet išlindo viena pardavėja ir pradėjo ant jo šaukti neva jis pavogė riešutus, mes parodėme, kad jie krepšyje ir pasakėme, kad kitą kartą tegul atidžiau pasižiūri prieš kaltindama klientus. Tuomet priėjus su pirkiniais į kasą susimokėti dvi pardavėjos kalbėjo siaubingai, liepė tylėti, neburbėti ir neva nieko jos neapkaltino. Aš atsisukau ir pasakiau, kad jos neturi teisės taip kalbėti ir turi ne diskutuoti ar burbėti ant mūsų verčiau pačios patylėtų. Jos nenusiramino. Juokingiausia tai, kad pačios apkaltino, nors nieko nebuvo, be to turėjo atsiprašyti, o ne šūkauti ir replikuoti. Žodžiu dirba labai nemandagios moterys. Džiaukitės, kad nesikrepėme kitur dėl apkaltinimo vagyste, o tiesiog nekreipėm dėmesio į tokias vištas.
Sveiki, Gal kas gavo Volfas Engelman tauriu? Cia tokia akcija, kai perki alu-gauni taure.Vilkaviskio Aibeje ju ir nebuvo..Bent jau pirkejams :)..Pardavejos uzsiraso i sasiuvini skolon, kai gausim tai ir duosim, bet...Sake jau ir nebebus.Keturios dienos kai vyksta akcija ir va!! Labai patogu, alu kazkas nuperka, o taures lieka pardavejoms...
Šakiu rajone, Išdagu kaime aibe turi atsidaryti 9:00, bet atejus 10:30 durys buvo uzrakintos! Ir nesmagu kad nera jokiu SIM korteliu ypac Pildyk...
Gyvenu Salcininku rajone, Jasiunu miestelije.atsidare pas mus parduotuviu tinklas AIBE, kaskart nesvezi prosukcija, pagal nuolaidu kortele kuria nusipirkau uz 1.50 eur nieko nera tik produktai is lenkijos ir tai sugede.kai pardavejai nori paprestarauti del sugedusiu ar netinkamu produktu tai niekas net neklauso, sako kad vartuotojo kalte, kaskur kitur nusipirkai.kur teisybe rasti...
ziiurekit savo blondines pardavejas. vakare pastoviai girtos, kad ne mandogia, , , i, is vis kaip su gyvuliais je elgesi su prkejais.Naujakiemio2 Klaipeda, mes neisim daugiau i jusu tinkla parduotuves, taip pat mes mes pateikem savo nuomone apie jusu imone savo pazistamems.
Sveiki. Kedainiu mieste setos gatveje, kasininkes taip prekiauja, kad prekes neskanuojamos, o skaiciuoja su skaiciuotuvu. Gavus spsipirkimo ceki nematau kiek ir uz ka moku. Nei laba diena nei viso gero nei panaudoja turima nuolaidu kortele. Atkreipiau demesi nemusa tu prekiu i kasa', kuriu galiojimo laikas yra pasibaiges. Idomu ka dabar tureciau daryt su siom prekem.
Sveiki, norejau suzinoti ar kas nors reaguoja i tuos komentarus?
siandien pirkau Siauliu mieste parduotuveje AIBE Kudirkos gatves kampe, mane vel eilini karta apgavo imuse 2 kartus po 2, 49 pramonines prek.as net nepirkau nieko is pramoniniu, o be to suma neatitiko 2, 49lt kai kasos aparatas pasleptas nesimato ka musa ir jos stengiasi kuo greiciau kad zmogus paduodamas prekes nespetu susiorentuoti o cekyje tik kainos, produkto pavadinimo nera, cia ir slypi apgaule daug kas skundziasi.bet grizus namo ne visi beateis jooms gerai.....tai zinoma, prasome tinklo AIBE patvarkyti kasos aparatus kad zmones matytu uz ka moka ir kiek

Žiežmarių mėsa
Senolių tradicijų kraitis

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

Jau galite sužinoti ar statybos įmonėse dirba Statybininko korteles turintys darbininkai 06-20 19:05
Nuo šiol mūsų portale galėsite ne tik rasti informaciją apie statybos sektoriaus įmonių apyvartą, vidutinį atlyginimą ar darbuotojų skaičių, bet ir sužinoti ar įmonėje dirba darbininkai su...
Paskelbti geriausi pasaulio restoranai
Paskelbti geriausi pasaulio restoranai 06-26 07:02
Singapūre birželio 25-osios vakarą paskelbtas 50-ies geriausių pasaulio restoranų sąrašas "The World’s 50 Best Restaurants". Daugiau nei 1.000 vertintojų sprendimu, geriausio 2019 m. restorano...
Pensijų ruletėje – migla ir pažadai
Pensijų ruletėje – migla ir pažadai 06-25 21:24
Liko vos kelios dienos iki galutinio sprendimo dėl pensijų, tačiau žmonėms tebelieka daugybė neatsakytų klausimų – visko išaiškinti nesugeba nei patys vadinamosios pensijų reformos sumanytojai...

Kur atostogausite šią vasarą?

Nasdaq 98,00 +1,17%
Microsoft 133,43 -3,16%