Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Aibės mažmena, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Aibės mažmena

Atsiliepimai apie Aibės mažmena, UAB

Išregistruotas: Juridiniam asmeniui pasibaigus po reorganizavimo.
Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Aibės mažmena, UAB

Utenos Rašes parduotuveje jau nesyki teko susidurti su ypac nemalonia pardaveja, Rasa, kuri daznai aptarnauja kasoje prie terminalo. Negan bumba visad tai prekes netaip sudejot, tai arciau patraukit. Kulturos nei su sau lygiu zmogum nei su senyvo amziaus zmonemis kurie tikrai nedagirdi. O siand jau truko kantrybe, atstovejus eile susimoket mokescius uz patarnavimus prie to pacio po mokesciu paprasiau dar kad uz tara čekius paimtu. Tai kai atsove kad ne sita kasa jusu cekius aptarnauja. Stokit is naujo i eile. Paklausus ar as vel turiu sitokia eile atstovet kad butu man pinigai paduoti, prastovejo be reakcijos. Nei vienam prekybos centrevdar taip neteko susidurti. Ir ne toks zmogus turi dirbti su zmonemis ir juos aptarnauti. Kad gauna alga nuo darbo valandu, tai nereiskia kad su zmonemis gali elgtis nepagarbiai. Mes esam klientai irgi zmones.
Sveiki, noriu pranešti kad vakar 2020-09-27, Aibės parduotuvėje Rudaminoj, dirbo girta pardavėja mėsos skiriuje, iš 3 karto tik pasvere prekės, o kitam klientui net nepavyko susikalbeti su pardavėja. Gal jau reikia ten tvarka padaryti.
Sveiki, noriu pasidalinti gerom emocijom, kurias patyriau Merkinės miestelio Aibės parduotuvėje. Be galo malonios pardavėjos, aptarnavimas - aukščiausio lygio. Taip pat noriu pasakyti, kad kava, kurios puodelį galima čia įsigyti - beprotiškai skani. Skonis ir kokybė ryškiai lenkia daugelio didmiesčių kavinių kokybę. Labai Jums ačiū, o ypač Merkinės kolektyvui.
Noriu palikti tikrai labai bloga atsiliepimą apie apie darbuotoją, tai būtų parduotuvė esanti Prienų raj Veiverių sen, šendien ryte važevom pasikeisti nusipirkti dujų balioną, mama senyvo amžiaus sumokėjo pinigus atėjo darbuotoja ir atrakino ta garsą kur balionai balionas geras buvo vidurį tarp kitų balionų, ir darbuotoja liepė mamai pačiai pasiimti paliona, žinot ką tokia darbuotoja atleisčiau iš karto nes jos pareiga yra išsiimti balioną o ne klientų senų, o ji tik spovi ir žiūri kaip rašosi senyvo amžiaus žmogus aišku to mamai neleidau ir pati tai padariau, pati dirbu prekyboj, šiuo atveju tikrai klientas teisus
Sveiki, esu pasipiktinusi Klaipedos rajono, Plikiuose esančiąs Dinos ir Aibės parduotuvėmis, uz prastą aptarnavimą, atsikalbinejima, įžeidimą pirkėjų. Jokio mandagumo bei tolerancijos.
Sveiki, čia utenos r.saldutiškio parduotuvę:pardavėjos labai apgaudinėja žmones, daugiau priskaičiuoja, neduoda kartais čekių, apgauna priimdamos depozitą, vedasi svetimus vyrus į kambariukus, po sandėlius kas nori tas vaikšto (vyrai), tada dingsta prekės iš salės kai geria kavą užsidarę, dažnai išjungiamos kameros, namo darbuotojos (šeimos nar.) nešasi po kelis kart ant dienos dideles pirkinių tašes, tegu nemeluoja kad už viską sumoka, jei in dienos tris tašes nešt namo, tai minimumo algos būtų tikrai maža ir pačias brangiausias prekes.Mato žmonės kartais kad už tas prekes nededa kartais pinigų į kasą, bet prirenka kas brangiau, tipo perka bet tarp tų prekių daug įdėta ir vogtų.Skambino moterys į valdžią, bet niekas nereguoja, Kad padarytų reviziją netikėtai, tai pamatytų kad vėl tas pats, visos vagia, bet vistiek jos nekaltos.Baisu kai toks nesąžingumas!
Vienoje aibės parduotuvėje Šiauliuose, Dariaus ir Girėno gatvėje dirba dvi mainos pardavėjų. Vienoje mašinoje malonios - kitoje labai nemalonios. Niekada nesisveikina, susiviepusios. Vieną dieną ėjau apsipirkti ir paklausiau gal netyčia reikia rudų centų, nes turiu prikaupusi, suskaičiavau 5, 6€. Jog reikia pasakė darbuotoja iš geresnės mainos. Atnešiau tik po poros dienų, nes ne kiekvieną dieną einu į parduotuvę (auginu mažą mergytę). Atnešiau šiandien ir dirbo prastesnė maina. Pasakiau kaip viskas čia buvo, sako mums tai nereikia, nebent 1€ atskaičiuokt, sakau žodžiu, nuvešiu kitur, išsidirbibėjat čia. Bet ne tik dėl to ima pyktis, o ir šiaip sakau, matosi, kad pardavėjos yra nelaimingos darbuotojos...
Sausio 13-osios g. Vilniuje, esanti aibė tikrai geroje vietoje. Bet pardavėja viena galėtų būt mandagesnė. Net čekių neduoda. Iš kur man žinoti ar ji daugiau man nepaskaičiavo. Ir jau nepirmą kartą. Būna taip kad aš turiu palaukti, kad ji pradės skaičiuoti prekes, mat ji kalba telefonu. Esu nepatenkinta aptarnavimu
Stanelių.km parduotuvėj šendien labai ir seip labai nemandagios pardavėjos. Šendien gavau rėkti, kad atsiskaiciau grynais nors kortelėje pinigu nebuvo ir smulkiu neturėjau padaviau 50 eur galvojau kad sudraskys mane i gabalus
paulius mikalauskas
2020-02-19 14:47:39 IP 2anaqslk
erfurto gatveje 1aibėje jau antrą kartą radau iš galiojimo išėjusios coca-colos! Pikta ir apmaudu, pirmą kartą pirkau netikrinusi galiojimo datos, nes per tiek gyvenimo metų neteko su galiojimu pasibaigusia kola susidurti. Šiandien pradėjau tikrinti ar dar galioja, gal penkis didelius butelius iš šaldytuvo ištraukiau, visų galiojimo data pasibaigusi. Daugiai ten nieko nepirksiu, ir kitiems nesiūlau, ypač maisto ar mėsos produktų... jie manau greičiau genda, nei kola!
Gabija 2020-02-08 17:12:21
Labai nemandagi PONIA dirba banduziu gatves Aibeje. Norejome atsiskaityti grynais pinigais po 50ct, 20ct ir 10ct. O suma buvo 4 eurai. Tai ne tiek ir daug tu centu bet nenoreju priimti, sake “KUR MAN DABAR REIKES TIEK SUSIDETI CENTU?” Likome aprekti. Dar pardavejos megejos rukyti prie iejimo i parduotuve su atidarytomis durimis, visada smirda tos parduotuves. Tegul pasimoko mandagumo dirbdamos aptarnaujancioje srityje. Sekmes
P.s. KLAIPEDOJE
Butu labai nesazininga atleisti Odetą pardaveja dirbancia Sasnavoje. Ji labai gera maloni ir paslaugi. I sia parduotuve visada smagu ateiti jos deka.
Kaip yra gaila, kad vyksta tokie dalykai... Atleidžiama nuostabi pardavėja Odeta... Vedėja Asta viska pasistengia padaryti taip, kad pati parduotoja parašytų prašymą išeiti... Vien del to atleidžia, kad vedėja galėtų įdarbinti pažįstama žmogų... Nera kreipiama į žmogaus poreikius... Atėjus i parduotuve liūdna pasidaro susiraukę, nepatenkintos pardavėjos... Vienintelė Odeta su šypsena būdavo, būdavo galima net pasiteirauti ir visada sulauksim atsakymo.. O ne taip kaip iš kitų... Gaila..
Labai esu pasipiktines, kad Sasnavos aibė, vyksta tokia neteisybė, kad labai gera pardavėja, be jokios priežasties atleidžia žmogų, tik tam kad įsidarbint savą žmogų, ar tai ne korupcija, ar tai teisybė?Negaliu tylėt kaip yra tokia neteisybė, palikit senei dirbančią pardavėją.
Laba diena, esu labai nusivylusi, kad penktus metus dirbu Sasnavos aibėje. Ir mane atleidžia dėl to, kad aš nepritampu prie kolektyvo tiek metų pritapau, o dabar nepritampu. Reikėjo vietos kitam žmogui todėl vedėja mane nori išmesti iš darbo. Dirbo maximoje niekas nepadirbo per ją kol pačią išvijo iš darbo.
Kliente 2019-12-31 15:39:50
Sveiki Rudaminos seniūnija aibe parduotuve 31.12.2019 dirba visos kasininkės girtos
2019.12.31... Aišku, kad jos girtos. Kažkaip nieko neįprasto. xD
Norime palikti atsiliepimą apie Utenoje vykusį, , Rašės, , parduotuves gimtadienį. Niekas neinformavo, kad loterijoje čekiai negalios, pirkti iki 15val. Taigi mes klientai esame labai nepatenkinti tokiu administracijos nutarimu, atstovėja eilę. Kolektyvas tik ir stengiasi, kad puse skirtu dovanėlių liktų jų pačių labui. Pažįstamiems duoda geresnius prizus, diskriminacija.
Ponas, Miliauskai, prašome į tai atkreipti dėmesį, nes pusė klientų paliko parduotuvę su dideliu nusivylimu ir labai didelis klausimas ar kada nors dar vėl sugrįs...
Ateinu apsipirkt ijusu parduotuve o ten varkse pardaveje dirba su luzuseis pirstais net mergaitei sunku graza atiduot turekit sazines.ar reik darbo inspekcijai pasukt uz toki zmoniu isnaudojima
Panevėžio mieste Ramygalos gatvė 90 dirba labai nemaloni, nemandagi, nekulturinga darbuotoją 2019-08-29 18:55 prašom sureaguoti.
Marijampoles rajone Gyviškiu parduotuvej priemet nauja pardaveje kiba nebyle. Nei sveikinasi nei kiek moketi nepasako :). Ir savo automobili taip pastato kad ivaziuoti i aikstele nelabai eina. Geriau pavaziuoti iki kito kaimo pparduotuves. Tas buvo siandien 18.00
Esu labai nusivylęs pirma kartą norint apsipirkti kortele buvau neaptarnautas ir sakė galiu skųstis kam tik noriu nes 20 metų kortelių neaptarnauja jei maža suma. Tai įvyko Kaune Vilniaus g Aibė parduotuvėje šiandien 15:50
Turbūt vieninteliai Kaune dirba ir aptarnavimo lygis kaip ir sakė nepasikeitė jau 20 metų.
Ismokikit pardavėjas dirbti su Moq programėlė. Ačiū
Pilviškių aibėje sukčiaujama. Atsiskaitant kortele, viena kartą "kažkas blogai" nepriima kortelės po kodo suvedimo, antrą kartą vėl dedant kortelę ir vedant kodą viskas ok. O nuskaito du kartus ta pačią sumą!!. Pinigų niekas negrąžina. Aš to taip nepaliksiu...
Varėnos raj. Vydenių Aibės pardavėja Veronika nepagarbiai elgiasi su klientais. Arogantiška ir pasipūtusi. Pageidautina kad darbdavys atsižvelgtų į pastabas ir imtūsi atitinkamų veiksmų.
Natalija abramavicene
2019-06-10 11:30:18 IP 2juf5inn
2019-06-08 Aibeje- Erfurto gatveje apie 17 val kilus įtarimui del saldainio pakelio iskilo nesusipratimas.As ziurejau saldainius ir padejau i vieta. Uzsimokejus uz prekes mane apsauginis nusivede i savo darbo vieta ir paprase parodyti prekes.
As viska iskroviau bet saldainiu nebuvo. Apsaugos darbuotojas nesiteike nei atsiprasyti nei pasakyt kad suklydo.Sugebejo pasakyt kad saldainius ismeciau ir iskvies policija. Tuo sakydamas mane pazemino ir iskaudino. Ar gali dirbti tokie darbuotojai
Žiūrėkite savo darbuotoju elgesi su klijentais! Šeduva. Aibė parduotuvėje dirbančios kasininkės tai kosmosas, visada nepatenkintos nes mat sutrukdyta joms pliotkint ar kava gerti, o paklausus ar neturi to ar ano tai atsakymas vos ne eik tu *** nieko nera eik kitur, nu žodžiu net kojos nebekelsiu i jusu parduotuve, dar ir pažįstamiems pasakysiu kad rinktųsi kitas parduotuves!! Labai bjaurios pardavėjos!!!!
sveiki, norėjau pranešt apie pagedusį maistą Aibės parduotuvėje Pilies g. Pirkau čebureka, kuris buvo pagedęs. Po jo apsinuodijau maistu ir pykino tris dienas. Patikrinkite savo produktus, kuriuos parduodate.
Noriu palikt atsiliepimą apie Plokščiuose esančią parduotuvę. Šiandien nusipirkau pieno produktų, kurių galiojimo laikas baigiasi arba už savaitės, arba rytoj, tačiau produktai yra sugedę ir prekės nėra nukainuojamos. Be to kai kurių prekių nėra parduotuvėje arba prekių kainos neatitinka parduotuvėje pateiktų kainų.
Sveiki. Esu nepatenkinta Alsėdžių Aibės parduotuve.. nusiperku ne pirmą kartą sugedusius produktus. T.y. pasibaigusiu gailiojimu. Pardavėjos daugiau kalba, nei dirba. Norėčiau, kad tai daugiau nepasikartotu.
Noreciau pareiksti skunda del jusu utenos filialo (aukstakalnio) darbuotoju neprofesionalumo ir ankstyvo uzsidarymo bei nepagarbaus elgesio su nuotraukomis irodant fakta del ankstyvo uzsidarymo. Jei i skunda bus nereguojama busiu priverstas pranesti apie tai atitinkamom instancijom. Aciu pagarbiai

Vaidotas Bukauskas
Sveiki. 2018-06-16 Varėnos raj. Dubičių km.esančioje" Aibės" parduotuvėje po pietų teko apsipirkinėti. Pardavėja buvo labai nemandagi, tujinosi, nebuvo kainų ant kai kurių prekių. O paklausus kainos atsakė, kad jai svarbu bark kodas kaina nedomina. Paprašius paduoti tam tikrą prekę sakė ji niekur neskuba ir toliau tvarkėsi šaldytuvą o ne pirkėjus atleido, nors pirkėjų 6-7 žmonės kurie laukė. Ir dar kai kurios prekės jau su pasibaigusiu galiojimui.
Kodel aibes parduotuve skaudviles miestelyje apgaudineja zmones, jau kelinta karta pamatau leidinyje jog aroma gold 500g kavai nuolaida su kortele kur su nuolaida kaina 2.99 bet nuejus man pasako kad uz tokia kaina nera, tik uz 3.69. Tai kam tokias akcijas skelbti jai neimanoma tos prekes uz tokia kaina gauti. Ir dar galiu pabrezti kad tai ne pirmas kartas kaip apgaudineja zmones skaudvileje ir ne tik su kava.
Panevezio aibes parduotuves isvis yra tikras kosmaras, neivienam sveiko proto zmogui patariu neiti dirbti, valandos pragariskos, darbo daug o algos nieko nemoka. atostogu eiti negalima nes neturi zmogaus kuris pakeistu dirbsi ir niekada atostogu nebus nes pasakys kad nera kam dirbti. sirgti irgi negalima, nes iseisi i bileteni apsirgus kad ir smarkiai ar ka susilauzisi. taves prades nekesti sutavim nebendrauti, nes yra pasakyta aibei biletenei negalimi nera kam dirbti. plius dabar kai pasikeite alkoholio valandos i vedus ta istatyma. piktinasi valdzia kad maza apyvarta. ir pardavejos nemoka pakelti jos pritraukti zmoniu o dar kitos pardavejos alkoholi pardavineja kai negalima tom valandom.
Sveiki.Pasibaisetinai elgiasi pardavejas, kuris 01.06d.apie17val.dirbo Aibeje.Palangoje Vytauto g. pasižiurekite vaizdo yrasus ir isitikinkite ar šis pardavejas negasdina ir neatbaidys jusu klijentu.Ši parduotuve man patogi bet del tokio pardavejo yžulumo daugiau nesilankysiu ir vaiko nebeleisiu.
2017.12.30, 19:45 valanda Panevėžio Aukštaičių gatvės Aibės pardavėja pasielgė labai nemandagiai, ne priimdama smulkių monetų po 5 centus, nors jų buvo tik 2 eurai, kurie buvo gražiai sudėti ir suskaičiuoti, ne gana to išvadino vištomis ir durnėmis ir išvarė iš parduotuvės pareikšdama, kad nieko neparduos.
Panevėžyje, Aukštaičių g. Aibėje 2017-12-30 19:45 Pardavėja neprimimė smulkių euro monetų sakė iki 12 nakties neskaičiuos nors ten tebuvo 2 € po 5 centus negana to pardavėja mus išvadino vištomis ir durnėmis ir liepė išeiti iš parduotuvės sakydama, kad nieko mums neparduos.

Esu pasibaisėjusi pardavėjų aptarnavimų.
Sveiki, kaune, Vytenio gatvėja vienos pardavėjos, buvau stebimas ir paklausiau kodel stebimas pradėjo mane keikti ir ko neveikti, ir visokiais keiksmąžodžiais įžeidinėti anot jos aš atrodžiau prastai apsirenges tad ji išvadino mane vagimi ir kad aš galiu kažką pavogti, nors net nieko panašaus net nebuvo nes tik minute buvau toj parduotuvėja, žiauriai įžeidė mane, šiandien apie 21:00h. Tad aš sitaip nepaliksiu jai dar ji ten bus tai puse pirkėjų atsikratys su tokiu savo elgesiu, nežinau jos vardo bet ji buvo liekna, šviesiais plausais dažytais raudonomis sruogelėmis, jai blogai su psichika patarčiau jai eiti pas gydytoją.
Aibe, sovietmecio palikimas, atrodo senai esame nebe sovietu sajungoj, bet cia uzejas supranti atkeleves i praeiti.
Laba diena, klausimas, kokia teise parduotuves turi man neparduotu už smulkius centus. Atejau i parduotuve 12-08 diena vakare, išsirinkau pirkti prekes, pardaveja nuskanavo, aš jai daviau centais eura ir ji man pareiške kad atsisako juos imti ir pasake kad yra istatymas kad jeigu nenori ji gali neimti daugiau nei 20 centu smulkiais. Ieškau ir nerandu tokio istatymo. Kokia turejo man neparduoti?
Kaune Vytenio gatvėje esančios darbuotojos yra labai nemandagios. Vos įėjus į parsuotuvę buvau iš paskos sekama tarsi v***s. Nuėjusi prie šaldiklių ieškojausi ką gi būtų galima pasigaminti vėlų sekmadienio vakara. Po ne ilgiau 5 minučių mano rankose jau buvo šaldyta pica ir apkepėlė, vos atsigrežusi atgal pastebėjau, kad ten dirbusi moteris stebi mane pasuriėmusi į lentyną ir kažka burba savo kolegei apie patikrinimą. Nesukusi sau galvos patraukiau prie kasos susimokėti už viską. vos priėjus prie kasos mane pasitinka ta pati pardavėja ne su labas vakaras, o prašymu parodyti kas yra kuprinėje, radusi beveik išgertas cido sultis kurias pirkau ne aš, tad čekio neturėjau, buvo pareikšta kad nesinešioti prekių tokių pačių kaip kad jie pardavinėja... Tiesiog žiauriai nesmagu yra kai tu žmogelis vargšas pavarges po darbų ateini maisto į parduotuvę ir turi jaustis kaip v***s. Kamerų pilna parduotuvė, tai vietoj šnipinėjimo gal apsiimkite svarbesniais darbais? IŠėjau iš parduotuvės tuščiomis, nes po tokio įžeidžiančio patikrinimo nebenorėjau nieko. Negrįšiu ir nepirksiu daugiau iš šios parduotuvės ir tikrai nerekomenduoju niekam.
Laba diena ar gali pardavejos visam miestui pliotkit skelbt kas ka perka kas ko neperka kas ka valgo kas dietos laikos kas nesilaiko pardavynet sugedusias prekes ir daryt intrigas jai nueinu nusipirkt koki jogurta ar leda nebutina visiems islot kad as matai ledus perku tegul uz ausu ateina palaikyt kai kakoju gal biski sutramdykit ar gal televizija issikviest kad visa Lietuva suzynotu juk zvaigzdes esam cia Kretingoj Klaipedos125
Laba diena. Noriu kad paaiskintumėte kodėl reklamoje lawazza kavai taikoma 30% nuolaida. Tai kodėl man nepritaikė nuolaidos parduotuvėje esančioje Raudėnuose? Tai nukabinkite reklamas nemulkindami žmones.
Pati blogiausia parduotuve turbut kuri yra Lietuvoje.. Pirkau piena kuris kainavo 69cnt vietoj 69cnt ismuse 1 Eur pastovei vyksta apgavystes neimanoma apsipirkineti.. nemoka skaiciuoti nieko.. Sako pardavejos kompiuteris musa blogai tai cia musu bedos? darykit isvadas !!! Agrastų g. 16
Kretingos raj. Juodupėnų kaime esančia Aibės parduotuve pasibaisėjau kas darosi ar taip sunku išsirinkti galiojimus.
Kaune, Aleksote Veiverių parduotuvėje norėjau sumokėti mokesčius už butą, bet viršininkė neleido aptarnauti pardavėjai, nes plovė parduotuvę, liepė ateit ryt, nes laukė atvažiuojant kažkokios valdžios ar viršininkų.Llepė nemindžiot ir ateit ryt.Manau gal tegul uždaro parduotuvę prieš atvažiuojant valdžiai, o ne varinėja žmones iš parduotuvės.P
Sveiki. Marijampolės sav. Igliškėlių k. AIBĖ parduotuvė pati "geriausia". Visos prekės su "akcijom". Pvz. kaina uždėta 1€ sumoki 2€, paklausęs pardavėjos kodėl taip yra, kodėl nepakeičia kainos ji tave užsipuola.
Sveiki, eikit jūs visi tik į Gelgaudiškio „Aibė“ parduotuvę. Ten patikėkit labai „GEROS KAINOS“ ir pakankamai pardavėjos neturi laiko sužiūrėti ir pakeisti akcijas (Kai jos pasibaigę), mes ir visi kiti perkame ale pagal akciją, o jos laikas jau pasibaigęs, arba priešingai dar akciją neprasidėjus, o kainos jau uždėtos. Prie mėsos skyriaus nesulauksi kol ateis pardavėją ir paduos ar sūrio, mėsos, o ką jau kalbėt apie silkę. :D Neturiu iš ko rinktis, gaila, kad nėra kitų parduotuvių, tikrai neičiau į šitą parduotuvę. „Aš labai myliu aibę“!!! :D :D
Labai vakar pasibaisėjau Šiauliuose, gegužiū gatvėje esančioje parduotuvėje. Pastoviai parduotuvėje sutinku girtų asmenų, kurie atsiprašant pasidėję "bambalį" ant prekystalio geria ir bendrauja su pažįstamomis pardavėjomis. Atėjus ant prekystalio nėra kaip net susidėti prekių, nes "bambalis" padėtas. Pardavėjos rai toleruoja, nes ateina pakalbėti jų pažįstami asmenys. Man asmeniškai netrukdo tai, bet gėrimo ant prekystalio, manau, toleruoti negalima ir tai buvo visiška viršūnė. Daugiau niekada ten neisiu, nes tie išgėrę asmenys dar ir kabinėjasi prie klientų. Linkiu ateityje labiaukreipti į klientų aptarnavimo standartus, nes kitą kartą tikrai bus iškviesta policija ir toks įvaizdis jūsų parduotuvei tikrai nebus teigiamas dalykas. Ačiū.

Hilla
Riešutai Jums

Adresas: Plento g. 92, LT-19126 Širvintos.
Veiklos sritys: maisto produktai; interneto parduotuvės; maisto parduotuvės; sveiki produktai.
www.riesutaijums.lt – elektroninė maisto produktų parduotuvė, kurioje rasite platų kokybiškų ir kruopščiai atrinktų maisto produktų pasirinkimą. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje per 2 darbo dienas. Produktai: Riešutai Riešutų sviestas ir kremai Džiovinti vaisiai ir uogos Valgomosios sėklos Batonėliai Chalva...
Delikana
Didmeninė prekyba maisto produktais

Adresas: Taikos pr. 94, LT-51178 Kaunas.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; mažmeninė prekyba; sveiki produktai.
UAB Delikana – didmeninės prekybos maisto produktais įmonė, veiklą pradėjusi 2007 metais. Asortimentą sudaro: ATVĖSINTA MĖSA Atvėsinta paukštiena Atvėsinta kalakutiena Atvėsinta kiauliena UŽŠALDYTA MĖSA ŠALDYTI PUSGAMINIAI SVEIKI BEI EKOLOGIŠKI MAISTO PRODUKTAI BAKALĖJA UAB Delikana klientus aptarnauja visoje...
Žiežmarių mėsa
Senolių tradicijų kraitis

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

"Air Baltic" vėl dairosi valstybės pagalbos
"Air Baltic" vėl dairosi valstybės pagalbos 11-26 21:04
Latvijos nacionalinė skrydžių bendrovė "AirBaltic" 2020 m. gali patirti 250-280 mln. Eur nuostolį ir jai gali tekti vėl prašyti vyriausybės finansinės pagalbos, pranešė aviakompanijos vadovas...
Neapolio Šv. Pauliaus stadionas pervadinamas Diego Maradonos vardu
Neapolio Šv. Pauliaus stadionas pervadinamas Diego Maradonos vardu 11-26 20:45
Neapolio meras Luigi De Magistris pradėjo oficialią Diego Maradonos vardo suteikimo miesto stadionui procedūrą.
EP siūlo surengti tarptautinį Baltarusijos režimo tyrimą
EP siūlo surengti tarptautinį Baltarusijos režimo tyrimą 11-26 20:15
Europos Parlamentas (EP) pasmerkė smurtą Baltarusijoje, paskelbė pritariantis naujam sankcijų paketui ir siūlo surengti tarptautinį Aliaksandro Lukašenkos režimo tyrimą.

Karantino metu Jūs:

Auksas 1900,27 -1,13%