Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Birutės Meškauskienės firma AGRIJA

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Birutės Meškauskienės firma "AGRIJA"

Atsiliepimai apie Birutės Meškauskienės firma "AGRIJA"

Melga
Parašyk savo nuomonę apie Birutės Meškauskienės firma "AGRIJA"

Esu ilgamete serviso kliente ir visuomet lieku patenkinta.Kaina visada protinga ir suderinta, pataisoma greitai, kokybiskai ir net su garantija, kas šiais laikais yra reta. Rekomenduoju.
Remontavau Nissan automobilį. Suremontavo labai greitai.Esu labai patenkintas darbų kokybe.
REKOMENDUOJU. Pagaliau atradau servisą kuriuo galiu pasitikėti. Patikima, greita, kokybiška.
Šią įmonę, kaip kondicionierių remonto profesionalus, man rekomendavo vienas draugas. Paskambinau ir iš karto sutiko apžiūrėti. Kai paskambinau pasitikslinti dėl darbų eigos - gavau atsakymą, kad kondicionieriaus sistema jau sutvarkyta. Tuomet užklausiau dėl kitos problemos su mano automobiliu VOLVO XC60, o būtent dėl granatos pakeitimo. Jau nuo praeitų metų negalėjau rasti serviso, kuris protinga kaina galėtų tai sutvarkyti (net keletą kartų kituose servisuose man tą granatą bandė pakeisti, bet niekur tokios nerasdavo. O žinomi - brangūs autocentrai siūlė keisti granatą su visu pusašiu). Agrijos atstovė išklausė apie šią problemą ir sutiko pabandyti ją išspręsti. Po kelių valandų gavau atsakymą, kad granata jau pakeista ir nereikėjo keisti visą pusašį.
Likau labai nustebęs ir patenkintas dėl tokio profesionalumo ir protingos kainos už viską.
Ačiū už gerą darbą. Rekomenduoju šį autoservisą.
Greitas aptarnavimas, tikrai geros kainos... Rekomenduoju
Pasivaikštai po Akropoli ir darbai jau padaryti.Rekomenduoju elektrika, darbai kokybiški ir kainos draugiškos.
Nesudetingi gedimai ar tepalu keitimas atliekami per kelias valandas, didesni max 2dienos! Kokybė garantuota!
Visiems rekomenduoju, puikus servisas tvarkome savo įmonės automobilius viskas atliekama laiku ir be priekaištų.
4metai lankausi šiame servise ir niekada nebuvau nusivylusi.Greitai ir kokybiškai atlieka darbus, visada sulaukiu skambučio dėl kainu, šauni komanda!!! Rekomenduoju!!!
Rekomendoju 5 metai naudojausi Labai greitai ir kokybiškai atlieka paslaugas.
Išsiaiškinę problemą, pasiskambina pasako kokios bus paslaugų, bei detalių kaina. Ilga laiką dirba tie patis meistrai. Esu labai patenkinta !
Greitai ir kokybiškai atliko automobilio kondicionavimo sistemos gedimo remonto darbus..Labai rekomenduoju.
Puikus servisas! Darbai atliekami greitai ir kokybiškai!!! Rekomenduoju Tomą, operatyviai, informatyviai ir kokybiškai dirba!!! 100 balų!
Greitai ir kokybiškai atlieka remonto darbus, rekomenduoju
Labai greitai ir kokybiškai atliko paslaugas. (2-3val)
Išsiaiškinę problemą, pasiskambina pasako kokios bus paslaugų, bei detalių kainos. Kainos tikrai konkurencingos.
Tvarkiau važiuoklę - rekomenduoju!
Profesionaliai atliko Mersedes w221 elektros darbus.
Esu patenkintas atliekamais darbais servise. Dirba greitai, problemas sprendzia profesionaliai ir kokybiskai
Rekomenduoju, darbai atlikti greitai ir kokybiśkai. Sugedo kuro sistema, pradėjo bėgti kuras, važiuodamas pro šalį atsitiktinai pastebėjau šį servisą, maloniai priėmė ir greitai sutvarkė problemą. Linkėjimai!
Jūra Šiaulienė
2020-02-03 13:17:49 IP 5f4sp6os
Esu patenkinta greitu ir kokybišku aptarnavimu.
Jauki laukimo salytė. Visad pasiūlyta kava ar arbata.
Malonu sugrįžti!
Nerekomenduoju. Vakar sugedus klimato kontrolei, pasiprašiau pagalbos, akcentavau, kad automobilis labai reikalingas. "Palikit". Sutarėm kad ne vėliau kaip šiandien "po pietų" paskambins. "Po pietų" nusitempė iki 16 val, kol pati pradėjau atkakliai skambinti, niekas ragelio nekėlė. Prisiskambinus pasakė kad matote "meistras susirgo"! Ryte matyt šito liūdno fakto nežinojo, pastebėjo tik man paskambinus?? Matyt vakar meistras smarkiai sirgo, jei nesugebėjo pažiūrėt, koks gi ten gedimas. O juk būčiau šiandien auto kur kitur susitvarkius... Pasakiau kad auto atsiiminėsiu šiandien pat. Raktelius atiduot paliko "atpirkimo ožiais" kažkokius serviso darbuotojus, pati ponia - spėju kad direktorė - akių neparodė. GĖDA.
Likau labai patenkintas, elektriko paslaugom, niekas nesiieme vilniuje taisyti mano automobili, paskambinau
Sako pabandom, gavosi gteitai ir nebrangiai kai kiti siule automobili vešti i savartina.
Nusivyliau autoservisu ir paslaugu kokybe. Nuveziau masina, pasakiau ir parasiau uzsakymo lape kokia problema (su tepalais), o jie tik sugebejo kompiuterine diagnostika atlikti ir pareiske, kad viskas gerai. Isvaziavau is serviso sumokejusi pinigus. Paaziavus 1 km vel uzsidege ispejimo lempute del tepalu slegio. Skambinau vel i autoservisa, kad neisprende problemos, o man tik pasake, kad masinai viskas gerai ir negi jie turi vazineti su masina kad pamatytu kas yra negerai.. Labai nepatenkinta ir nusivylusi, daugiau tikrai nevaziuosiu i Agrija servisa.
Begalo be krašto prastas servisas. Nerekomenduoju.
elektrikas kreivarankis. na ir lupa dar už viską. detalės brangesnės nei pirkti pačiam. už lapų išvalymą iš po kapoto paėmė 20 eur :) nerekomenduoju.
Prieme penktadienio vakara, nors tikrai buvo uzsieme. Labai rekomenduoju, greitas darbas ir malonus personalas!
Best car repair shop in town.
Dėkoju už mano AUDI mašinos paruošimą ir sėkmingai praeitą techninę apžiūrą. Malonu, kad nereikėjo gaišti laiko techninės apžiūros eilėse!
Vakare Akropolio stovėjimo aikštelėje sugedo mano mašina. Artimiausiame autoservise "AGRIJA" paprašiau pagalbos, nors turėjo darbo, bet neatsisakė, padėjo. Ačiū jums už suteiktą pagalbą. Rekomenduoju!
Elektrikas niekam tikęs. Gedimų neranda, tada bando keisti detales, ir gal paeis. Gedimo taip ir nepašalino, net nenustatė problemos, bet dalis keitė kurių net nereikėjo keisti. Keičia net nepaskambinę, neatsiklausę dėl kainų, kainos detalių didelės. Nuoširdžiai nerekomenduoju naudotis elektriko paslaugomis.
Nieko ten nesugeba. Nerekomenduoju, kondicionierius neveikė pajungė kompa ir pasakė kad neveikė kondicionierius o kodėl nežino :)). Pats pagooglinau patikrinau kad ateina pliusas ir nesuveikia elektromagnetas. Tai net akivaizdžiai matėsi :)))) dar 20 eur paėmė. Vienu žodžiu berankiai ;)
Serviso vadovas 2018-05-21 10:48:49
Laba diena, Gerb. Karoli,
Norime Jums priminti, kad Jūsų automobilis nebuvo pradėtas remontuoti, nes Jūs negalėjote susimokėti ne tik už automobilio remontą, bet ir už patikrą. Jums buvo pasiūlyti trys variantai: restauruota detalė, nauja ir naudota. Atsakėte, kad pinigų remontui neturite, todėl savo automobilį atsiėmete Jums patogiu laiku. Automobilio per dieną sutvarkyti nežadėjome, nes buvote priimtas be eilės ir, nesuderinus iš anksto remonto kainos, atsisakėme šio remonto.

Agrijos autoservisas
Paskambinau dėl gedimo- sakė atvaryk mašiną, šiandien sutvarkysim (ištraukit pokalbių išklotines) aš neturiu ko slėpti.
Po 2 valandų atvariau ir palikau. Vakare skambutis su eiliniais pasiteisinimais, kad nespėjo, daug darbo ir t.t. Niekas apie jokias detalių ir apžiūrų kainas nekalbėjo.
Kita diena išeiginė. Trečią dieną (trečiadienį pasakė, kad nori pirkti dėvėtą generatorių už 90eu 2x rinkos kainą ir ieško jo visa dieną) Aišku pasakiau, kad nereikia ir kad nupirksiu savo dalį ir atvešiu, bet teko 4 kartus skambinti (per 2 dienas) nes niekas nežinojo koks generatorius dedasi.
Man patogiu laiku? Po 5 dienų nieko nedarymo atėjau pasiimti, nes niekas nekreipė į mane dėmesio, kai skambinėjau dėl generatoriaus (neišėjo prasukti "varkės" tai aš neįdomus?)
Serviso vadovė (ar pašto darbuotoja?) atsiimant raktelius, jokios sąskaitos nepateikė (nes buvo padaryti tik "vizualinė" apžiūra- kaip ji pati ir sakė) Nebuvo jokios kalbos apie pinigų turėjimą/neturėjimą.

Galit bandyti pritempti prie savo versijos kiek tik norit, yra kitų žmonių kurie viską matė ir girdėjo, jeigu atsiprašant "prisi...kot" tai būkit ramūs ir nedraskykit akių.
Karolis 2018-05-20 17:33:06
Apsimetę pašto darbuotojais skambina į telefoną, bando išgauti asmens duomenis, grasina teismais. Rašo email, kad trinčiau komentarą.

Kaip dirbat- tą ir turit, kažkam reikėjo pasakyti kokia tvarka pas jus.
Laba diena, Gerb. Karoli,

Agrijos autoservisas
Karolis 2018-05-04 20:36:59
Šaraškinų kontora Nr.1 Vilniuje.
Sugedo generatorius. Žadėjo mašiną sutaisyti per dieną. Labai aiškiai pasakiau, kad praneštų prieš darbus kiek kainuos. Praėjus 3 dienom paskambinau pats, pasirodo nori pirkti generatorių už dvigubai brangiau nei rinkos kaina (90eu). Pasakiau, kad pats susirasiu už pigiau. -Buvo numestas ragelis. Teko dar karta skambinti ir tikslintis koks generatorius tinka, dar pasake, kad keitimas kainuos 70eu (2.5x rinkos kaina). Pasirodo jie nežino koks dedasi, per 2 dienas po 4 skambučių vis dar neaišku koks generatorius dedasi. 5 dieną nuvažiavau pasiimti mašinos, atidavė raktelius, teko ieškoti daugiabučių kiemuose už 100 metrų nuo serviso, nes niekas "nežinojo" kur ją paliko. Išvažiavus, mašinos skydelyje užsidege kita "klaida" mašina netekdavo galios, kildavo apsukos. Paskambinus, pasakė, kad nieko nedarė ir nelietė mašinos.

Po 5 darbo dienų:

Nieko nedarė, nieko nelietė.
Visą dieną "Ieškojo" generatoriaus už 90eu (kažkokio) patys nežino kokio.
Po serviso darbų "Nieko nedarė, nieko nelietė" mašina išviso nebevažiuoja.

Atsakymas į tai buvo: Tai reikia remontuoti- kvieskis tralą.

Kaip dirbat- tą ir turit, kažkam reikėjo pasakyti kokia tvarka pas jus.
Labai patiko kaip sutvarke automobili, buvo problemos su kondicionerium ir srs, geras aptarnavimas, konsultavimas viska padare laiku ir už prieinama kaina, rekomenduoju, planuoju ir ateiti sugrišti.
Puikus aptarnavimas, prieinamos kainos, laiku atliekami darbai. Rekomenduoju!
Šeštadienį man labai pasisekė :) Prie pat Akropolio sugedo mano mašiniukas. O jau link vakaro. Nubėgau į artimiausią servisą ir paprašiau pagalbos. Ir neatsakė, padėjo. Šeštadienio vakarą tvarkė man mašiną !!! Ir sutvarkė !!! Užtruko apie 2 val. Šaunuoliai vyrai. Taip ir toliau.
aciu Jums labia uz suteikta pagalba.
labai greitai ir kokybiskai sutvarkete mano automobili.
Šaraškinų kontora Nr.1 Vilniuje.

Po 5 darbo dienų:

Nieko nedarė, nieko nelietė.
Visą dieną "Ieškojo" generatoriaus už 90eu (kažkokio) patys nežino kokio.
Po serviso darbų "Nieko nedarė, nieko nelietė" mašina išviso nebevažiuoja.

Atsakymas į tai buvo: Tai reikia remontuoti- kvieskis tralą.
Dėkui už kokybišką remontą, gerus patarimus, dėmesingą aptarnavimą.
Paslaugomis likau patenkinta.
Dėkoju už greitą, malonų ir kokybišką darbą :) Linkėjimai Jūsų auksarankiui meistrui - Mantui!
Automobiliu servisas kurio galima pasitiketi.Greitas aptarnavimas.Visada pataria kas geriausia automobiliui, randa sprendima atsizvelgent i klijiento norus, bei poreikius.
Labai geras ir malonus aptarnavimas, greitai ir kokybiskai atlieka savo darbus. Niekada neteko grizti atgal del tos pacios bedos kaip daugeli kitu servisu. Kainos ir kokybes atzvilgiu viskas super.! ;)
Esu sio serviso pastovus klijentas ir esu labai patenkintas, visad tvarkingai atlieka savo darba ir netenka grizti del tokios pat bedos. Tikrai rekomenduoju si autoservisa
Labai geras servisas. Taisome ten visas savo įmones mašinas ir visada esame tikri kad būsime priimti tada kada reikia. Paslaugos suteikiamos tokios kokiu prašome ir visada esame įspėjami apie nereikalingus remontus ar geresnius sprendimus nei žinome patys. Labai rekomenduoju.
Pildžiausi kondicionieriu užpildė labai gerai ir nebrangiai o pakabos apziura atliko nemokamai.
Šiame servise lankausi neviena karta ir jokiu nusiskundimu neturiu esu labai patenkintas ju darbo kruopstumu ir kainomis.Tikrai geras sevisas.
Sveiki, taigi tvarkiausi mašina šiame servise, buvo trukes pagrindinis diržas. Pasirinkes ši autoservisa likau labai patenkintas. Darbai buvo atlikti labai greitai 1 darbo diena, mašinoj buvo sedėtos labai patikimos ir partvarios dalys, tai pat pasinaudojau ir serviso autoplovykla ir tai pat likau labai nustebes automobilio plovimo kokybe. Mašina išplauta tvarkingai, salonas sutvarkytas idealiai ir tikrai žadu apsilankyti dar ne karta. Todėl ir visiem siūlyčiau ši normalų servisa, nes darbai atliekami kokybiškai, dirba tikrai kvalifikuoti meistrai.
Antrą kartą serviso paslaugomis nesinaudočiau. Kreipiausi dėl kondicionieriaus. Galvojau, kad tik freonas baigėsi, tačiau jie pasakė, kad kažkur leidžia vamzdynas. Sakė, kad pirma išardys ir žiūrės, kokios problemos. Išardžius paskambino, kad remontas kainuos 140 Eur, nes reikia visą vamzdyną keist, sunkus priėjimas ir t.t. Atvažiavus pasiimti automobilio, kaina jau buvo pakilus iki 170 Eur ir neaišku kodėl. Užpildė freonu ir išvažiavau. Po dviejų dienų kondicionierius vėl nešaldė. Nuvažiavus pas juos, tik kraipė galvą, sako, gal kur tarpinės nesandarios. Reikia išardyti. Susitarėm, kad dėl kainos paskambins, o jei tik tarpines reik keisti, mokėti nereiks. Atvažiavus pasiimti automobilio, pasakė, kad pakeitė tarpines ir kaina 30 Eur. Gal tiesiog merginos lengviau už viską moka? Tada jau pakėliau toną, priminiau, kad jie man neskambino ir nesakė, kad kainuos, o tarpinės turėjo būti nemokamos. Pasimetę paliksėjo galvom ir atidavė raktelius. Kondicionierius vis dar šaldo, bet antrą kartą aš ten grįžti nenoriu ir niekam nerekomenduoju.
Nevaziuociau i sita servisa, net jei jis butu paskutinis vilniuje, kazkada buvau atvaziaves su e39 del vaziuokles, ir stabdziu vakuumo. Jie nesugebejo net vaziuokles normaliai patikrint, kur viskas gerai, jie randa beda... Stabdziu pusle pakeist sake puse dienos darbas ir pasake nesveika kaina apie 300eu pusle dar 200eu Nieko pas juos netvarkiau, pats pasikeiciau vakuuma per beveik valanda ir nuvaziavau i servisa, kad stabdzius nuorintu... Po to pildziausi kondicionieriu, buvk kiauras ir dave ju vizitke, tik as nepazinau, bet sake ivaziuot is kitos puses, as atvaziavau ir vel pamaciau ta durna meistrioko morda :D jis man aiskino, kad pakeitus ta vamzdeli gali buti dar kitur bedu or gali net 800eu kainuoti, o as tik yo vamzdelio pakeitimo kainos klausiau, tik is kokio 10 karto suprato ir pasake, kad jei atvezu vamzdeli 100eu, nes labai blogas priejimas ir daug darbo... Pats atsukau 2varztelius ir per 15 min pasikeiciau vamzdeli ir uzsidirbau 100eu :D
Nekokybiškas servisas, viska daro ne laiku, neskambina ir ne praneša kad kažkas keičiaisi, blogiausias kuriam esu buves servisas.
Del neuzsivedusio automobilio, teko naudotis sito serviso paslaugomis. Agrija diagnozavo kad mire pakaitinimo zvakiu rele. Paskambine man, mes nusprendeme ta rele pakeisti i nauja. atsiemes automobili sumokejau uz darba ir nauja pakaitinimo zvakiu rele. po 1men ziema baigesi ir problemos dingo. su nauja ziema suzinojau kad neveikia vel ta pati rele. dabar ja keiciant pamaciau, kad Agrija nedejo naujos detales, o taise sena, o pinigus paeme kaip uz nauja. nerekomenduoju taisyti masinas sitam servise, nes cia tik mazoji problemos dalis.

Autofortas
Pilnas automobilio atstatymas po autoįvykio

Adresas: 9-ojo Forto g. 63, LT-48101 Kaunas.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių prekyba; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUTOFORTAS - viena didžiausių transporto priemonių remonto įmonių Lietuvoje. Trumpai apie mus Jau daugiau nei 25 metus automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiai dienai AUTOFORTAS remontui turi virš 3900 kv.m. plotą ir surinkusi profesionalią virš 40 kvalifikuotų darbuotojų...
ARX, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
ARV SERVICE
Sunkvežimių servisas Panevėžyje

Adresas: Ūkininkų g. 12, Stanaičiai, LT-53285 Kauno r.
Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; tepalai, alyvos.
UAB ARV SERVICE - sunkvežimių servisas Panevėžyje Atliekame visų markių sunkvežimių, autobusų, priekabų , puspriekabių, mikroautobusų, šaldytuvų, techninį aptarnavimą ir remonto darbus. Atliekami šie remonto darbai: Pilnas, dalinis techninis aptarnavimas Variklių diagnostika, remontas Kuro sistemos diagnostika...
AKSTĖ-servisas
AUTO AKSTĖ Bosch servisas Kaune

Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; avarinės tarnybos; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje.
Autocentras AUTO AKSTĖ – autoservisų tinklo BOSCH CAR SERVICE narys. Autoserviso paslaugos einamasis remontas Kaune, smulkus ir kapitalinis variklių remontas bei visų variklio sistemų diagnostika, pakabos, važiuoklės, vairo sistemos patikra ir remontas bei stabdžių sistemos patikra ir remontas, ratų montavimas ir...
Šasi
VAŽIUOKLĖS REMONTO DIRBTUVĖS

Adresas: Paliūniškio g. 13, LT-35114 Panevėžys.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
„ŠASI“ savo veiklą pradėjo vykdyti 1996 m. Vienas iš pirmųjų autoservisų Panevėžyje. Individualioje įmonėje „Šasi“ atliekami lengvųjų automobilių, visureigių ir mikroautobusų važiuoklės remonto darbai. Restauruojamos automobilių pakabos detalės: šarnyrai, traukės, guminės įvorės. Taip pat restauruojame kliento...

Programišiai pavogė 2,3 mln. USD iš Respublikonų partijos
Programišiai pavogė 2,3 mln. USD iš Respublikonų partijos 10-29 20:57
Kompiuteriniai sukčiai pavogė 2,3 mln. USD iš Respublikonų partijos banko sąskaitos Viskonsine, iš kurios finansuojamos prezidento Donaldo Trumpo pastangos laimėti šioje svarbioje "svyruojančioje"...
BBC paskelbė naujas gaires darbuotojų pasisakymams socialiniuose tinkluose
BBC paskelbė naujas gaires darbuotojų pasisakymams socialiniuose tinkluose 10-29 19:47
Britų visuomeninis transliuotojas BBC ketvirtadienį pristatė naujas nešališkumo gaires, sulaukęs kaltinimų, kad žurnalistai ir kiti darbuotojai kelia grėsmę pasitikėjimui transliuotoju, skelbdami...
Helovinas Lietuvoje: objektai, apipinti šiurpiomis istorijomis
Helovinas Lietuvoje: objektai, apipinti šiurpiomis istorijomis 10-29 19:13
Panašu, kad kelionės po Lietuvą, į atokesnius, primirštus objektus, vėl tapo bene vienintele saugesne pramoga. Šį ilgesnį savaitgalį nacionalinė turizmo skatinimo agentūra "Keliauk Lietuvoje" ir...

Ar Jums kelia nerimą Covid-19 skaičiaus didėjimas?

Red Hat 187,71 0,00%
Google 1516,62 -5,46%