Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Agrava, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Agrava

Atsiliepimai apie Agrava, UAB

Mūsų misija - dovanoti emocijas!
Valau Profesionalų komanda teikia visas
valymo paslaugas visoje Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie Agrava, UAB

Ingrida 2020-12-15 16:11:32
Labai nemandagi mergina dirbanti 11 sandėlį su akinukais, pasiprašiau pagalbos tai pažvelgusi toliau liko sulindus prie kompiuterio, uždavus klausyma negali konkrečiai atsakyti, murma sau po nosim pasisveikinti ir atsisveikinti negali maišelio turi prašyti pati tik išdrėbė visas prekes ant stalo, daug laiko perku agravos 14 sandeli ir niekad neesu susidurusi su tokiu nemandagiu jaunu zmogum, mergina is 14 visad patarsavo padedavo galima ir pasijuokti ir pasitarti o cia tokia akiplesa sedi ir dar su dėžučiu kainom apgaudinėja paskaičiavo po 2 eurus nors tu pačiu matmenu dėžutė 14 kainuoja po 1.60
Ačiū už nuomonę, būtų puiku, jeigu parašytumėt mums email info@agrava.lt, aptartume situaciją asmeniškai.
Super Uzsakaii ir ups ir jau turi
Nerijus Klaipėda
2020-09-18 12:21:09 IP 28m95fsm
Paskambinau į darbo pabaigą, paprašiau, kad skubiai nurodytos prekės reikia Klaipėdoje, sutarėm, apmokėjau, iš pat ryto buvo jau Klaipėdoje. Tobulas aptarnavimas ir požiūris į klientą.
Puikūs darbai, kurie maloniai nustebino, greitas išsiuntimas, malonus bendravimas. Rekomenduoju!
Viskas sklandžiai ir greitai, darbai nuostabūs. Rekomenduoju
Rekomenduoju!Tikrai šauni imonė.Užsisakiau statulėles su užrašu, vėliau persigalvojau ir be jokių nesklandumų pakeitė kaip norėjau.Ir labai greitai pristatė.Labai likau patenkinta.Labai ačiū
Ištikrųjų tai labai rekomenduoju !!!! Skubiai reikėjo maikutes su užrašu jie padare tai per nepilna para, o geriausia tai, kad gavau kita diena ryte jau !!!! Nu wow
Puiki įmonė. Greitas ir kokybiškas aptarnavimas. Išpildė visus norus, padarė visus pakeitimus. Rekomenduoju!
Šauni įmonė. Ne pirma kartą užsisakinėju prekes. Prekes nuostabios, greitas pristatymas. Didžiausios rekomendacijos.
Patikima imone. Gavome kokybiska preke. Rekomenduojame!
Esu patenkinta maloniu, greitu ir konkreciu bendravimu. Visi gaminiai atkeliauja saugiai supokuoti. Greitas uzsakymo vykdimas.

APUNTA
REKLAMINIAI SALDAINIAI | VERSLO DOVANOS

Adresas: J. Jasinskio g. 10, LT-01112 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; didmeninė prekyba; dovanos; eksportas; grafika, dizainas; konditerija, saldumynai; renginių organizavimas; spaustuvės, leidyba; tara, pakuotės.
„Saldi reklama“ — originalios verslo dovanos ir saldūs reklaminiai suvenyrai, proginiai sveikinimai. Didžiausia saldžių verslo suvenyrų kolekcija Lietuvoje. Leidyklėlė „Šokoladukai ir vaizdai“ — unikalus produktas „Šokoladinė mozaika“. Tai naujas požiūris į leidinį, reklamą, šokoladą ir įmonės pristatymą. Leidžiame...
Aola
Reklamos sprendimai

Adresas: Skroblų g. 19, LT-03141 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; dovanos; grafika, dizainas; popierius, jo gaminiai; spaustuvės, leidyba.
AOLA - visos reklaminės galimybės Jūsų verslui. Mūsų filosofija paprasta - kiekvienas daiktas gali tapti reklaminiu sprendimu. Dirbame jau 17 metų, šiandien didžiuojamės, galėdami Jums pasiūlyti neribotas reklamines galimybes. STIKLO IR KERAMIKOS DEKORAVIMAS Naudojame technologiją, leidžiančią spausdinti neribotą...
Pin Pin
PIN PIN

Adresas: Architektų g. 41-66, LT-04106 Vilnius.
Veiklos sritys: dovanos; didmeninė prekyba; fejerverkai, pirotechnika; mažmeninė prekyba; meno salonai ir galerijos, dirbiniai; pramogos ir poilsis; vaikų prekės.
Pin Pin - viskas Jūsų Šventei! Mes suteiksime gerą nuotaiką Jūsų šventei. Siūlome didžiulį pasirinkimą įvairių spalvų, dydžių ir figūrų balionų. Sukursime išskirtines dekoracijas, papuošimus pagal Jūsų norus, supakuosime dovanas. Pasiūlysime skirtingų formų ir įvairių spalvų dangaus žibintų, fejerverkų. Turime itin...
GIFTIKA
VERSLO DOVANŲ GIDAS

Adresas: Pramonės g. 15, LT-78137 Šiauliai.
Veiklos sritys: dovanos; apranga, drabužiai; keramikos gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Namų tekstilė
Natūralaus pluošto tekstilės gaminiai

Adresas: Fabriko g. 48, LT-55111 Jonava.
Veiklos sritys: audiniai, patalynė; apranga, drabužiai; didmeninė prekyba; dovanos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pirtys ir baseinai; siuvimas, medžiagos; vaikų prekės.
UAB “Namų tekstilė” pradėjo savo veiklą nuo 2003m. spalio mėn. Pagrindinis mūsų įmonės tikslas – įvairių tekstilės gaminių, kurių pagrindą sudaro natūralus pluoštas (pvz.: natūrali avies vilna, linas ar medvilnė) gamyba. 60 % visų UAB “Namų tekstilė” klientų sudaro viešbučiai, ligoninės, darželiai ir kitos įmonės...

Karibų jūros saloje dėl ugnikalnio išsiveržimo evakuojami gyventojai
Karibų jūros saloje dėl ugnikalnio išsiveržimo evakuojami gyventojai 04-10 19:38
Sufriero ugnikalnio išsiveržimas privertė tūkstančius žmonių Karibų jūros Sent Vinsento saloje palikti savo namus.
Kretinga ieško sklypo naujo policijos komisariato statyboms
Kretinga ieško sklypo naujo policijos komisariato statyboms 04-10 18:40
Kretingoje planuojama iš centrinės miesto dalies iškeldinti policijos komisariato darbuotojus ir pastatyti naują pastatą priemiestyje. Projektui ketinama skirti virš 1 mln. Eur.
A. Merkel dalyje Vokietijos nori įvesti komendanto valandą
A. Merkel dalyje Vokietijos nori įvesti komendanto valandą 04-10 17:53
Vokietijos kanclerės Angelos Merkel valdančioji koalicija parengė įstatymo projektą, pagal kurį federalinei vyriausybei būtų perduoti įgaliojimai nustatyti COVID-19 apribojimus regionuose.

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Procter & Gamble 136,37 -0,65%