Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Agrava, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Agrava

Atsiliepimai apie Agrava, UAB

Mūsų misija - dovanoti emocijas!
Parašyk savo nuomonę apie Agrava, UAB

Labai malonus bendravimas, greitas užsakymo pagaminimas. Dėkojame už nerealaus grožio vazonus, kurie papuoš mūsų šventę. ❤️
Ačiū už gražų bendravimą, greita sureagavimą, kokybiškas bei gražias dovanas ir greita pristatymą
Labai ačiū, visada viska padaro 100 proc. Esu labai patenkinta
Tik geriausi atsiliepimai apie šitą įmonę, perku ne pirmą kartą, visada pranoksta lūkesčius....Labai malonus bendravimas ir greitas pristatymas
Užsakyta prekė prieš 2 dienas, kuri dar nepajudejusi iš sandėlio.Pasiteiravus gavau atsakymą kad per 3-4 d išsiunčia.Tikiu kad čia ne Amazon sandėliai, manyčiau trūksta tiek bendravimo įgūdžiu tiek apsukrumo norint konkuruoti
Sėkmės Jums
Labai rekomenduoju šią parduotuvę:) viskas kokybiška ir greitai :) kainos kokybės santykis :)
Dar labai nustebino kad mano pačios sulaužytą rėmelį namuose
, atnešus sutvarkyti - pakeitė į naują nemokamai :)
Sveiki, ačiū už velykinius rinkinukus vaikams, laaabai gražiai padaryti margučiai, išraižyti su lazeriu, su palinkėjimais, nustebinot, kuo geriausios sėkmės jums.
Viskas tobula, tiek pristatymas tiek remelis!!! Beja, remelis grazesnis nei nuotraukoje!!! Ačiū ❤️❤️
Nuoširdus AČIŪ tariu už nuostabaus grožio kūrybinius rinkinius vaikams. Rekomenduoju užsisakyti, tikrai nesigailėsite. Margučiai labai gražiai išraižyti lazeriu, spalvoti ir net su sveikinimu. Manau pradžiugintų kiekvieną, kuris gautų dovanų šv. Velykų proga ir pasipuoštų savo namus. Dar kartą ačiū už grožį, kurį padovanojote????
Labai džiaugiausi sulaukus savo siuntinio. Ačiū
Malonus aptarnavimas, visada galima susitarti jei reikia kažko skubiai. Faina pardavėja 11 salės Urme, linkėjimai! Rekomenduoju!
Man labai patinka padaryti darbai, visada laiku!
Ne pirmą kartą perkame, visada maloniai aptarnauja, prekes gauname greitai. Visada liekame patenkinti ir prekėmis ir labai greitu pristatymu ☺️
Jau ne pirmą kartą perku, esu labai patenkinta ir prekėmis ir greitu pristatymu. Tik patys geriausi atsiliepimai????
Labai šiltas ir skubus aptarnavimas. Esu labai dėkinga gavusi prekę kurią išsirinkau. Likus tiek mažai laiko iki švenčių bijojau, kad prekė nepasieks iki švenčių, bet klydau. Gauta prekė nudžiugino mano ir artimųjų širdis. Nuoširdžiai dėkinga. ☺️
Likau labai nusivylusi šia kontora!!! Prekės nuotraukoje visiškai nesutampa su tuo ką gavau. Užsisakiau prijuostę, kaip parodyta jų tinklapyje, o gavau visiškai, absoliučiai kitokią! Aiškinuosi kame replės, gal klaida įvyko ar panašiai. Ups, sako, apgailestaujame, kad jums nepatiko. Nu, visiška nesąmonė! Nerekomenduoju.
Ingrida 2020-12-15 16:11:32
Labai nemandagi mergina dirbanti 11 sandėlį su akinukais, pasiprašiau pagalbos tai pažvelgusi toliau liko sulindus prie kompiuterio, uždavus klausyma negali konkrečiai atsakyti, murma sau po nosim pasisveikinti ir atsisveikinti negali maišelio turi prašyti pati tik išdrėbė visas prekes ant stalo, daug laiko perku agravos 14 sandeli ir niekad neesu susidurusi su tokiu nemandagiu jaunu zmogum, mergina is 14 visad patarsavo padedavo galima ir pasijuokti ir pasitarti o cia tokia akiplesa sedi ir dar su dėžučiu kainom apgaudinėja paskaičiavo po 2 eurus nors tu pačiu matmenu dėžutė 14 kainuoja po 1.60
Ačiū už nuomonę, būtų puiku, jeigu parašytumėt mums email [email protected], aptartume situaciją asmeniškai.
Super Uzsakaii ir ups ir jau turi
Nerijus Klaipėda
2020-09-18 12:21:09 IP 28m95fsm
Paskambinau į darbo pabaigą, paprašiau, kad skubiai nurodytos prekės reikia Klaipėdoje, sutarėm, apmokėjau, iš pat ryto buvo jau Klaipėdoje. Tobulas aptarnavimas ir požiūris į klientą.
Puikūs darbai, kurie maloniai nustebino, greitas išsiuntimas, malonus bendravimas. Rekomenduoju!
Viskas sklandžiai ir greitai, darbai nuostabūs. Rekomenduoju
Rekomenduoju!Tikrai šauni imonė.Užsisakiau statulėles su užrašu, vėliau persigalvojau ir be jokių nesklandumų pakeitė kaip norėjau.Ir labai greitai pristatė.Labai likau patenkinta.Labai ačiū
Ištikrųjų tai labai rekomenduoju !!!! Skubiai reikėjo maikutes su užrašu jie padare tai per nepilna para, o geriausia tai, kad gavau kita diena ryte jau !!!! Nu wow
Puiki įmonė. Greitas ir kokybiškas aptarnavimas. Išpildė visus norus, padarė visus pakeitimus. Rekomenduoju!
Šauni įmonė. Ne pirma kartą užsisakinėju prekes. Prekes nuostabios, greitas pristatymas. Didžiausios rekomendacijos.
Patikima imone. Gavome kokybiska preke. Rekomenduojame!
Esu patenkinta maloniu, greitu ir konkreciu bendravimu. Visi gaminiai atkeliauja saugiai supokuoti. Greitas uzsakymo vykdimas.

APUNTA
REKLAMINIAI SALDAINIAI | VERSLO DOVANOS

Adresas: J. Jasinskio g. 10, LT-01112 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; didmeninė prekyba; dovanos; eksportas; grafika, dizainas; konditerija, saldumynai; renginių organizavimas; spaustuvės, leidyba; tara, pakuotės.
„Saldi reklama“ — originalios verslo dovanos ir saldūs reklaminiai suvenyrai, proginiai sveikinimai. Didžiausia saldžių verslo suvenyrų kolekcija Lietuvoje. Leidyklėlė „Šokoladukai ir vaizdai“ — unikalus produktas „Šokoladinė mozaika“. Tai naujas požiūris į leidinį, reklamą, šokoladą ir įmonės pristatymą. Leidžiame...
Aola
Reklamos sprendimai

Adresas: Skroblų g. 19, LT-03141 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; dovanos; grafika, dizainas; popierius, jo gaminiai; spaustuvės, leidyba.
AOLA - reklamos profesionalai. Pasirinkę mus, pasirenkate geriausią partnerį. Siūlome visas reklamos paslaugas, per 20 metų esame užsitarnavę klientų pasitikėjimą, su daugeliu įmonių bendradarbiavimas yra ilgametis. VERSLO DOVANOS IR DOVANINĖ PAKUOTĖ - kuriame nepamirštamas dovanas, kurios sukelia emocijas...
Displėjaus sistemos
Adresas: Vilkpėdės g. 20A, LT-03151 Vilnius.
Veiklos sritys: prekybos įranga; dovanos; grafika, dizainas; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Viskas iš vienų rankų Ieškote tik kainų juostų mažai specializuotai parduotuvei? Ar norite sukurti unikalią apsipirkimo sistemą dideliame prekybos centre? O gal jūsų prekės ženklui reikia nestadartinio reklamos stendo? Kreipkitės į mus bet kuriuo atveju. Mes žinome, ir kaip efektyviai sutvarkyti prekybos vietą, ir...
Admen Baltic
Reklamos gamyba, projektavimas. Užsakymai priimami R. Kalantos g. 49, Kaunas

Adresas: R. Kalantos g. 49k, LT-52303 Kaunas.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; eksportas; grafika, dizainas; plastikas, guma, jų gaminiai.
UAB „Admen Baltic“ reklamos projektavimo, gamybos ir aptarnavimo rinkoje veikia jau nuo 1992 m. Per šį laiką tapome didžiausia reklamos gamybos kompanija Baltijos šalyse, kurioje dirba apie 160 profesionalų. Generuojame maždaug 11 mln. eurų metinę apyvartą. Turime didžiausią ir moderniausią gamybos bazę, pritaikytą...
GIFTIKA
VERSLO DOVANŲ GIDAS

Adresas: Pramonės g. 15, LT-78137 Šiauliai.
Veiklos sritys: dovanos; apranga, drabužiai; keramikos gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
GIFTIKA - verslo dovanos, reklaminė tekstilė, reprezentaciniai gaminiai. Mūsų koordinuojamus projektus rasite paspaudę ant nuorodų apačioje! JUOSTELES.LT - identifikavimo priemonių asortimentas: kontrolinės juostelės, kaklajuostės, apyrankės, ženkliukai, atšvaitiniai gaminiai, vardo kortelės ir kt. PUODELIAI.EU -...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Papildomos lengvatos darbuotojams derinti šeiminius ir darbo įsipareigojimus – ką turėtų žinoti darbdaviai ir darbuotojai arba - kas keičiasi? 07-05 01:17
2022 m. birželio 28 d. Seimas pritarė Darbo kodekso bei Ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatymo pakeitimų paketui, kuriuo kartu įgyvendinant Europos Parlamento ir Tarybos direktyvų dėl...
Darbus Klaipėdos uoste pradeda didžiausias hidraulinis kranas Baltijos šalyse
Darbus Klaipėdos uoste pradeda didžiausias hidraulinis kranas Baltijos šalyse 07-05 01:12
Iš Suomijos į Klaipėdą uostą atplukdytas didžiausias Baltijos šalyse hidraulinis kranas "Mantsinen 300", kurio pajėgumas siekia iki 1300 tonų per valandą. Naująjį kraną pagal specialų užsakymą...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?