Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Ageseta, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Ageseta

Atsiliepimai apie Ageseta, UAB

Melga
Parašyk savo nuomonę apie Ageseta, UAB

Niekam NEREKOMENDUOJU švaistyti savo pinigų, laiko ir nervų VCUP'e esančioje A&G batų parduotuvėje. Tragiškas, nemandagus aptarnavimas, akivaizdžiai NEORIGINALŪS, NEKOKYBIŠKI batai. Apie pinigų grąžinimą galite tik pasvajoti. Gerbiamai šios "parduotuvės" vedėjai I.G. nuoširdžiai rekomenduoju rinktis kitą specialybę - Jums tikrai neskirta dirbti aptarnavimo srityje... Jau kreipiausi į oficialų Rieker atstovą EU šalyse ir atitinkamas institucijas Lietuvoje bei raginu kitus nukentėjusius ir apgautus pirkėjus netylėti ir viešinti šiuos "verslininkus".
Dar vienas pirkėjas
2020-09-22 13:47:50 IP 5f4sor2g
Pirkau bugatti batus gegužės mėnesį. Liepą jau pradėjo trūkinėti padas ir galų gale suplyso abiejų batu. Atsirado skyles paduose. Batai pirkti Kauno akropoly. Nesitikėjau švelnaus aptarnavimo, bet kad akis draskys- taip pat. Pardavėja man aiškino kad nemoku nešioti batu ir kad jos dukrai kažkodėl tai neplyšta. “Ekspertize” nesutiko jog cia brokas ir aisku nieko nekeitė. Kad batai nekokybiški tai dar dzin, toliau aiškinsis vartotojų teises, bet koks šlykštus yra Akropolio a&g merginų aptarnavimas, vis bando mokyt klientą kaip nešioti batus ir įrodyt koks klientas neteisus, kad atnešė batus suplysusius po 3 mėnesių, kurie kainavo virš 60EUR. keiskit ta klaikų Kauno Akropolio a&g personalą.
2020-08-25 d. pirkau rudeninius batus A&G rinktiniai batai UAB "AGESETA". Pirma kartą juos apsiavus (lijo lietus), koja buvo šlapia nuo pirštų iki pusės pėdos. Nunešiau grąžinti. Priėmė tik pretenziją. Nes pasirodo, kad ant čekio yra užrašas, kad apsiūti batai, gali praleisti vandenį. Po savaitės laiko parašė sms, kad ateičiau pasiimti ir informavo, kad tai nėra gamyklinis brokas, todėl prekės nepriims. Nepriėmė ir 14d. nuo pirkimo (tada tik gavau pretenzijos atsakymą), nes batai dėvėti (apsiavus buvau tik tą vieną kartą). Tai kokiu būdu žinoti, kad batai kokybiški, jei jų neapsiavus??? Ir nuo kada rudeniniai batai praleidžia vandenį ir tai yra normalu? Tiek pardavėjos, tiek vedėja kalbėjo nelabai maloniai. Tikrai niekam NEREKOMENDUOJU pirkti A&G batai batų parduotuvėje. Būtų grąžinę pinigus už batus, skundo būčiau nerašiusi ir į vartotojų teises nebūčiau kreipusi. Nebūtų šio nesusipratimo, jei būčiau informuota, kad rudeniniai batai gali praleisti vandenį.
2020-01-25 Šiaulių akrolopyje A&G pirkti žieminiai batai už 127 eurus. Po 3 savaičių pradėjo atsiklijuoti padas. Batus nunešus į parduotuvę vedėja paaiškino, kad čia ne plyšimas, o tik klijų trūkumas. Vėdėjos namymu klijų trūkumas nelaikomas broku, padas atsiklijuoti gali ir po kelių dienų, tai normalu. Apie pinigų grąžinimą negali būti nei kalbos, pasiūlyta batus sutaisyti. Jokių kitų batų pirkti šiose parduotuvėse nepatariu.
Labai nusivyliau. 2018 m. gruodžio viduryje Kauno Akropolio A&G parduotuvėje pirkau odinius žieminius batus už 99, 99 Eur. Jau po poros savaičių atsilupo platforma. Nunešiau grąžinti, pasakė, kad pataisys per porą dienų. Taisė porą savaičių. Be to, kad likau viduržiemį be batų, netrukus po pataisymo platforma vėl atsilupo. Dar kartą nunešiau atgal - ta pati giesmelė. Taisė vėl porą savaičių. Šiemet vasarį nunešiau pakartotinai atsilupusia platforma, atsilupusiu vidpadžiu, nesilaikančiais užtrauktukais ir nusidėvėjimu lyg po 5 sezonų. Eilinį kartą pasiūlė sutaisyti (pametėjant priekaištą, kad "taigi čia visą sezoną nešioti"). Atsakiau, kad taisyti atsisakau, reikalauja grąžinti pinigus, nes per 1, 2 m. taisiau jau 2 k., batų kokybė akivaizdžiai nepatenkinama. Pardavėjos bendravimas buvo arogantiškas, surauktu veidu informavo, kad "Jums pasiūlys taisyti". Atsakiau, kad tokiu atveju kreipsiuosi į vartotojų teises, dėl ko ji ironiškai replikavo "tai - Jūsų teisė". Nors batai neištarnavo nė dviejų sezonų (ir dar per tą laiką taisyti 2 k. po 2 sav.), manęs ne tik nė karto neatsiprašė, bet pareikalavus grąžinti pinigus dar išsišaipė, kad ieškau, ko nepametusi. Jei negrąžins, tikrai kreipsiuosi į Vartotojų teisių tarnybą. Niekam nerekomenduoju - batų koybė baisi, o aptarnavimas dar baisesnis.
Sveiki, pirkom batus Kauno Akropolio A&G, paavėjus 3 dienas kojos buvo nutrintos iki žaizdų (pakulnės ir kairės kojos pirštai), nuvežus batus į parduotuvę, 5 dienos po pirkimo, batus apžiūrėjus tik iš išorės, moteris prisistačiusi A&G vadove, pasakė, kad batus reikėjo 14 dienų nešioti namuose ir rinktis tinkantį modelį, o dabar galit nešt pratempt pas batsiuvį arba pirktis pas mus pratempėją, daugiau padėti negalim”, nebuvo pasiūlyta grąžinimas, keitimas ar pretenzijos rašymas. Batai pasiūti nekokybiškai-pakulnės netolygiai paskirstytos pašiltinimu, kairio bato pirštų sritis susibangavus, batai drėgsta pirštų srity, šito ir nepatikrino, nes “ neturiu pirštinių”. Savo iniciatyva surašėm pretenzią, apie tokią galimybę sužinojom kitoje Akropolio batų parduotuvėje. Teko grįžti ir pareikalauti pretenzijos blanko. Pretenziją priėmė. Nerekomenduoju šios parduotuvės, su vadove, kuri nekompetentinga savo profesinėje srityje, elgiasi arogantiškai.
Laba diena UAB Ageseta vadovai darbuotojai. Norečiau padekoti už puikiai atliktus visu darbus. Nuo vadovu jūsų firmos, kad puikiai mato ir randa puikius žmones parduotuvese. Profesonaliai dirbančius ir žinančius ko žmogui reikia. Nuo stiliaus iki tepalų parinkimo jusu puikiems batams. Aš ir mano šeima jūsų batais džiaugiames jau daug metų. Norečiau padėkoti kauno stoties Rieker pardavejom, Danguolei ir Kornelijai už puiku darba ir malonu aptarnavima. Ačiū dar syki visiems. Gryšiu tik i jūsų firma pirkti batus.
Esu buvuse darbuotoja vedėja, priimant į darbą žmogu labai gražiai šneka, paskui virsta tesiog košmaras, apgaudinėja darbuotojus, dirba viršvalandžius jie yra įrašomi į priedus nuo kuriu paskui atskaičiojami visi mokesčiai ir gauni kapeikas, klastojami grafikai.Personalo vadovė koordinatorė Rima Andriuškevičiene tave gali apvadidinti, kaimiečiu, d*****s ir panašiai.Parduoda batus 2014 m.smirdančius pelesiais, atsiklijuoja po mėnesio, pakaitalas, bet liepta sakyti kad čia yra eko oda, kuri atsilupa, bukite atidus.pagarbiai.
Violeta 2019-09-03 18:11:10
Pirkau basutes birzelio menesi CUPE Riekes parduotuveje. Po 10 dienu suplyso, parasiau pretenzija, pinigu negrazino sutaise. Panesiojus pora dienu vel atsiklijavo. Pasirodo blogai buvo suklijuotos, pedos batu neturejo buti priklijuotos... Parasiau vel pretenzija, bet vel paskambino, ka pataisyta, nepripazysta, kad sugadino basutes. Dabar liepe laukti rasto, kad kreiptis i vartotoju teises. Matau, kad savo klaidu nemokanti pripazinti imone, labai nusivyliau, kreipsiuos i vartotoju teises. Vieni pazadai, kai perki zada, jeigu kas pakeis i kita modeli ar grazins pinigus, bet realybeje, kai susiduri su problema, niekas net nesiteikia to daryti, nors patys basutes ne taip suklijavo. Iseina pirkejas kas menesi turi eiti taisytis batus? Gal kazkam 60 euru ne pinigai, bet man tai pinigai, jeigu zadate tai tesekite zodi. Jokiu garantiju... Tai sakykite is karto, kad tik taisyti galesite, o jokiu kitu variantu nebus. Zodziu melas. Juokingiausia, kad pati direktore, kai nunesiau basutes pripazino kad blogai suklijuotos, o dabar kitaip sneka. Tikiuosi Varotoju teises sutvarkys si reikala.
Pinigus grazino.
Pastaruoju metu PC SAVAS esančioje parduotuvėje neįmanoma apsilankyti. Ateini - pertrauka. Nežinau kas vyksta diena, bet vakare - visada. Šiandieną (07.07) norėjau jūsų parduotuvėje PC SAVAS nusipirkti batus už jūsų dovanų čekį, tačiau atėjus 17:50h buvo pakabintis laikrodukas, kad parduotuvė dirba 18:25. Manyčiau pietų pertrauka, bet kas pietauja tokiu laiku. Tuo labiau esu pastebėjusi, kad dažniausiai dirba dvi panelės, todėl pietų metu parduotuvė neturėtų būti uždaryta, nebent abi darbuotojos darbo metu eina pasisėdėti kavinėje. Esu jūsų lojali klientė, visada apsipirkinėdavau PC SAVAS, nes arčiausiai namų, tačiau pastaruoju metu visada ateinu kai pertrauka. Šiandieną laukiau darbuotojos kol pareis, norėjau paklausti kada galima ateiti kai nėra pertraukos, tačiau laukti 35minutes laiko švaistymas. Deja teks rinktis kitą avalynės parduotuve esančia PC SAVAS.
Pardavinėja nekokybiškus batus. Ir turbūt kas susidūrę, negali per niekur pranešti, nes įmonė socialiniuose tinkluose išjungę funkciją, kurioje gali komentuoti pirkėjai, matyt neatlaikė neigiamų komentarų lavinos, manau, tai daug ką pasako apie įmonę. Mano situacija paprasta. Pirkau žieminius batus Rieker. Mūsų žiemos dabar trunka kiek 4 mėnesius? Batai nešioti tik žiemą ir po 2 metų ir 2 mėnesių įtrūko padas. Tai yra gamybinis brokas (žinau, nes su tokiu pat defektų Ecco batai siuntė ekspertizei ir nustatė, kad tai gamybinis brokas ir gražino pinigus). Kadangi praėjo daugiau nei 2 metai nuo pirkimo fakto, gražioj formoj mane pasiuntė. Ir niekur nėra galimybės apie juos pranešti socialinėse erdvėse. Tikiuosi kas prieš pirkdamas paskaitys komentarus bent čia..:)
Nusipirkus batus Šiauliuose, , Akropolyje” jie trynė kulno dilbį.Nešiojau 3 dienas.Atnešus batus jie atsisakė gražinti pingus, nes jie buvo naudoti.Labai nusivyliau jūsu parduotuvės paslaugomis.Nerekomenduoju niekam turėti pirkiniu iš, , A&G” parduotuvės.
Sweiki, Ar dar dirba Asta Peceliuniene Megoje? Kas cia per weikeja! Wisiska sawanaude. Nemoka elgtis su klijantais, akis drasko, tyciojasi. Atnesdawo zmones batus su broku, tai ji juos taip iskoliodawo kad maza nepasirodydawo. Lygiai tai pat, elgdawosi ir su darbuotojais. Dar baisiau. Tyciodawosi, zemindawo, apkalbedawo, kurstidawo intrigas. toliau budawo ir taip, kad darbo metu, po parduotuwes lakstydawo, arba sededawo sandelyje ir isgerinedawo.buwo kad wos kojas pawilko namo waziuoti. Kokia politika AGESETOS laikyti tokias weikejas!, slykstu. Todel ir keiciasi ten zmones kas menesi.
Kaip matau istorijos kartojasi visuose miestuose... Šį kartą Klaipėdoje. Nusipirkus batus ir juos panešiojus vos 3 mėnesius suplyšo batai palei padą. Buvau šokiruota, kai nunešus juos grąžinti, pardavėja ar tai vedėja nustebo, kad čia nieko tokio ir pasiūlė juos sutvarkyti, giriant be galo profesionalų meistrą. Pasidaviau jų įtikinėjimams ir palikau tvarkyti. Bet kaip ir tikėtasi, batai kur ne kur tik buvo klijuoti ir tai nekokybiškai, bele kaip, nes akivaizdu, kad kitur jų neįmanoma net tvarkyti :) Darbuotojai parodžius kaip "sutvarkyta" joms atrodė normalu :) Bet matomai darbuotojams įdiegta, kad priimti batus/pakeisti ar grąžinti negalima, kas netaikoma kitose prduotuvėse, ir surašė pretenziją, kad patenkinti kliento noro grąžinti batus - negali :) Supuvusi valdymo sistema toje įmonėje!!! Su tokiais bajeriais jie gadina ir Rieker firmos vardą. Vartotojų teisės, kaip matau, turi darbų su šia įmone.
Sveiki, teko nusivilti Jūsų įmonėje parduodamais batais. Nusipirkau aulinius vyriškus „Rieker“ batus 2016.12.18d, „CUP“ Vilniuje prekybos centre "A&G" parduotuvėje, juos panešiojau penkias dienas. Mano nustebimui- batų padas pragriuvo. Mano supratimu kokybiškai pagamintų batų padai neturėtu pragriūti po kelių dienų. Aplamai "A&G" platina, kad „Rieker“ batai yra gaminami Vokietijoje, tačiau pas gamintojas nurodo, kad avalinę jie ilga laika gamina kitose šalyse ir Vokietijoje gamybos nėra. 2016.12.23d. kreipiausi į parduotuvę, esančią CUP“ Vilniuje prekybos centre "A&G" parduotuvę. Parduotuvės darbuotoja, priėmusi iš manęs batus ir parašytą pretenziją, liepė laukti atsakymo.
Kaip mes matome pirkėjas lieka be batų ir pinigu, bet laukia malones iš generalinės direktorės Gražinos Juotkienės
Labai gaila, kad įmonės darbuotojai nesprendžia jokių klausimų, kuriuos galima išspręsti tiesiog parduotuvėje. O dėl batų kokybės tikrai nežadu tylėti. Kreipsiuosi į Valstybinė vartotojų teisių tarnybą bei į pati „Rieker“ gamintoja.
Sveiki, labai liūdna, kad teko nusivilti Jūsų įmonėje parduodamais batais, nors buvau ilgametė ir lojali Jūsų klientė, šiandien jau daugiau tokia nebūsiu. Istorija paprasta- nusipirkau lakinius moteriškus batelius 2015.09.16d, Kaune Akropolio prekybos centre "A&G"parduotuvėje, juos panešiojau apie tris mėnesius biure. Mano nustebimui- batų šonuose atsirado lakinės odos defektas- pūslelės. Mano supratimu kokybiškai paruošta oda tokių defektų neturi. 2016.01.30d. kreipiausi į parduotuvę, esančią Kaune, Karaliaus Mindaugo pr.49. "A&G". Parduotuvės konsultantė, priėmusi iš manęs batelius ir parašytą pretenziją, liepe laukti atsakymo.Šiandien atsakymą aš gavau neigiamą, kas mane dar labiau nuliūdino, nes buvau apkaltinta nepagrystai. Labai gaila, kad įmonės prestižas kenčia dėl tokių paprastų dalykų, kuriuos galima išspręsti tiesiog parduotuvėje. Labai tikiuosi, kad šis skundas pasieks generalinę direktorę Gražiną Juotkienę. O dėl batų kokybės tikrai nežadu tylėti. Kreipsiuosi į Valstybinė vartotojų teisių tarnybą.
Nusivyles sios imones batu kokybe ir darbuotoju aptarnavimu Alytuje.

Inaigė
Didmeninė prekyba avalyne ir drabužiais

Adresas: Vilniaus g. 37, Karmėlava, LT-54449 Kauno r.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys.
DIDMENINĖ PREKYBA VYRIŠKA, MOTERIŠKA BEI VAIKIŠKA AVALYNE UAB „Inaigė“ vykdo žinomų pasaulinių prekių ženklų avalynės, drabužių ir aksesuarų didmeninę prekybą. Turėdami 15 metų patirtį galime pasiūlyti aukštos kokybes prekių už patrauklią kainą. Turime daug tiekėjų Europoje, todėl prekes gauname iš pirmų rankų...
Greater Outdoors
HIATUS, COLUMBIA, DIDRIKSONS, JACK WOLFSKIN

Adresas: Ozo g. 18, LT-08243 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pramogos ir poilsis; sporto, turizmo reikmenys; vaikų prekės.
„Hiatus“ – „Columbia“, „Sorel“, „Didriksons“ ir „Jack Wolfskin“ prekių ženklų drabužiai Lietuvoje. Esame pirmoji ir vienintelė specializuota parduotuvė Baltijos šalyse, prekiaujanti išimtinai „Columbia“, „Sorel“, „Didriksons“ ir „Jack Wolfskin“ prekių ženklų drabužiais, avalyne ir aksesuarais. Šie amerikiečių...
RM STOKAS
Didmeninė prekyba drabužiais, avalyne, aksesuarais

Adresas: Žalioji g. 1, Eišiškės, LT-17176 Šalčininkų r.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; eksportas; galanterija; importas; vaikų prekės.
UAB “RM Stokas” pagrindinė veikla - didmeninė prekyba vyriškais, moteriškais, vaikiškais drabužiais bei aksesuarais. Didmeninė prekyba GEOX, DIESEL, LIUYJO, ir MOSCHINO, ANTONY MORATO, TOMMY HILFIGER, bei BORSALINO, RINASCIMENTO, STATE OF ART naujais drabužiais, avalyne, rankinėmis bei kitais aksesuarais. Nauji...
Pirmas žingsnis, UAB
Ortopedijos prekės

Adresas: Vytauto pr. 37B, LT-44352 Kaunas.
Veiklos sritys: medicininė įranga; avalynė, batai; gamyba; mažmeninė prekyba; medicinos įstaigos, paslaugos; odos gaminiai; plastikas, guma, jų gaminiai.
UAB “Pirmas žingsnis” – tai profesionalus, kūrybingas kolektyvas, artimai bendradarbiaujantis su daugeliu Kauno, bei kitų Lietuvos gydymo ir reabilitacijos įstaigų bei vykdantis prevencines programas vaikų stuburo ir pėdų deformacijoms išvengti. Mūsų įstaiga “Pirmas žingsnis” yra įkurta 1993 spalio 29 dieną ir...

Per paskutinius J. Bideno ir D. Trumpo debatus nokautų nebuvo
Per paskutinius J. Bideno ir D. Trumpo debatus nokautų nebuvo 10-23 08:17
JAV prezidentas Donaldas Trumpas ir jo varžovas rinkimuose Joe Bidenas ketvirtadienį per savo paskutinius debatus, surengtus likus 12 dienų iki rinkimų, apsikeitė kaltinimais kyšininkavimu ir...
JAV patvirtino remdesivirą kaip vaistą nuo COVID-19
JAV patvirtino remdesivirą kaip vaistą nuo COVID-19 10-23 08:07
JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) patvirtino antivirusinį preparatą remdesivirą kaip pirmąjį preparatą koronavirusinei infekcijai COVID-19 gydyti ir leido jo duoti intraveniniu būdu...
V. Šapoka: pinigų mokytojų poilsiui biudžete nėra
V. Šapoka: pinigų mokytojų poilsiui biudžete nėra 10-23 07:38
Vyriausybės žadėtų 100 Eur pedagogų poilsiui kitų metų biudžete kol kas nenumatyta, nes ši priemonė nėra suderinta su Europos Komisija (EK), sako finansų ministras Vilius Šapoka. Tuo metu...

Už kurią partiją balsuosite antrame rinkimų ture?

AT&T 28,28 +5,84%
Nasdaq 130,09 -1,72%