Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Ageseta, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Ageseta

Atsiliepimai apie Ageseta, UAB

Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie Ageseta, UAB

Violeta 2019-09-03 18:11:10
Pirkau basutes birzelio menesi CUPE Riekes parduotuveje. Po 10 dienu suplyso, parasiau pretenzija, pinigu negrazino sutaise. Panesiojus pora dienu vel atsiklijavo. Pasirodo blogai buvo suklijuotos, pedos batu neturejo buti priklijuotos... Parasiau vel pretenzija, bet vel paskambino, ka pataisyta, nepripazysta, kad sugadino basutes. Dabar liepe laukti rasto, kad kreiptis i vartotoju teises. Matau, kad savo klaidu nemokanti pripazinti imone, labai nusivyliau, kreipsiuos i vartotoju teises. Vieni pazadai, kai perki zada, jeigu kas pakeis i kita modeli ar grazins pinigus, bet realybeje, kai susiduri su problema, niekas net nesiteikia to daryti, nors patys basutes ne taip suklijavo. Iseina pirkejas kas menesi turi eiti taisytis batus? Gal kazkam 60 euru ne pinigai, bet man tai pinigai, jeigu zadate tai tesekite zodi. Jokiu garantiju... Tai sakykite is karto, kad tik taisyti galesite, o jokiu kitu variantu nebus. Zodziu melas. Juokingiausia, kad pati direktore, kai nunesiau basutes pripazino kad blogai suklijuotos, o dabar kitaip sneka. Tikiuosi Varotoju teises sutvarkys si reikala.
Pinigus grazino.
Pastaruoju metu PC SAVAS esančioje parduotuvėje neįmanoma apsilankyti. Ateini - pertrauka. Nežinau kas vyksta diena, bet vakare - visada. Šiandieną (07.07) norėjau jūsų parduotuvėje PC SAVAS nusipirkti batus už jūsų dovanų čekį, tačiau atėjus 17:50h buvo pakabintis laikrodukas, kad parduotuvė dirba 18:25. Manyčiau pietų pertrauka, bet kas pietauja tokiu laiku. Tuo labiau esu pastebėjusi, kad dažniausiai dirba dvi panelės, todėl pietų metu parduotuvė neturėtų būti uždaryta, nebent abi darbuotojos darbo metu eina pasisėdėti kavinėje. Esu jūsų lojali klientė, visada apsipirkinėdavau PC SAVAS, nes arčiausiai namų, tačiau pastaruoju metu visada ateinu kai pertrauka. Šiandieną laukiau darbuotojos kol pareis, norėjau paklausti kada galima ateiti kai nėra pertraukos, tačiau laukti 35minutes laiko švaistymas. Deja teks rinktis kitą avalynės parduotuve esančia PC SAVAS.
Pardavinėja nekokybiškus batus. Ir turbūt kas susidūrę, negali per niekur pranešti, nes įmonė socialiniuose tinkluose išjungę funkciją, kurioje gali komentuoti pirkėjai, matyt neatlaikė neigiamų komentarų lavinos, manau, tai daug ką pasako apie įmonę. Mano situacija paprasta. Pirkau žieminius batus Rieker. Mūsų žiemos dabar trunka kiek 4 mėnesius? Batai nešioti tik žiemą ir po 2 metų ir 2 mėnesių įtrūko padas. Tai yra gamybinis brokas (žinau, nes su tokiu pat defektų Ecco batai siuntė ekspertizei ir nustatė, kad tai gamybinis brokas ir gražino pinigus). Kadangi praėjo daugiau nei 2 metai nuo pirkimo fakto, gražioj formoj mane pasiuntė. Ir niekur nėra galimybės apie juos pranešti socialinėse erdvėse. Tikiuosi kas prieš pirkdamas paskaitys komentarus bent čia..:)
Nusipirkus batus Šiauliuose, , Akropolyje” jie trynė kulno dilbį.Nešiojau 3 dienas.Atnešus batus jie atsisakė gražinti pingus, nes jie buvo naudoti.Labai nusivyliau jūsu parduotuvės paslaugomis.Nerekomenduoju niekam turėti pirkiniu iš, , A&G” parduotuvės.
Sweiki, Ar dar dirba Asta Peceliuniene Megoje? Kas cia per weikeja! Wisiska sawanaude. Nemoka elgtis su klijantais, akis drasko, tyciojasi. Atnesdawo zmones batus su broku, tai ji juos taip iskoliodawo kad maza nepasirodydawo. Lygiai tai pat, elgdawosi ir su darbuotojais. Dar baisiau. Tyciodawosi, zemindawo, apkalbedawo, kurstidawo intrigas. toliau budawo ir taip, kad darbo metu, po parduotuwes lakstydawo, arba sededawo sandelyje ir isgerinedawo.buwo kad wos kojas pawilko namo waziuoti. Kokia politika AGESETOS laikyti tokias weikejas!, slykstu. Todel ir keiciasi ten zmones kas menesi.
Kaip matau istorijos kartojasi visuose miestuose... Šį kartą Klaipėdoje. Nusipirkus batus ir juos panešiojus vos 3 mėnesius suplyšo batai palei padą. Buvau šokiruota, kai nunešus juos grąžinti, pardavėja ar tai vedėja nustebo, kad čia nieko tokio ir pasiūlė juos sutvarkyti, giriant be galo profesionalų meistrą. Pasidaviau jų įtikinėjimams ir palikau tvarkyti. Bet kaip ir tikėtasi, batai kur ne kur tik buvo klijuoti ir tai nekokybiškai, bele kaip, nes akivaizdu, kad kitur jų neįmanoma net tvarkyti :) Darbuotojai parodžius kaip "sutvarkyta" joms atrodė normalu :) Bet matomai darbuotojams įdiegta, kad priimti batus/pakeisti ar grąžinti negalima, kas netaikoma kitose prduotuvėse, ir surašė pretenziją, kad patenkinti kliento noro grąžinti batus - negali :) Supuvusi valdymo sistema toje įmonėje!!! Su tokiais bajeriais jie gadina ir Rieker firmos vardą. Vartotojų teisės, kaip matau, turi darbų su šia įmone.
Sveiki, teko nusivilti Jūsų įmonėje parduodamais batais. Nusipirkau aulinius vyriškus „Rieker“ batus 2016.12.18d, „CUP“ Vilniuje prekybos centre "A&G" parduotuvėje, juos panešiojau penkias dienas. Mano nustebimui- batų padas pragriuvo. Mano supratimu kokybiškai pagamintų batų padai neturėtu pragriūti po kelių dienų. Aplamai "A&G" platina, kad „Rieker“ batai yra gaminami Vokietijoje, tačiau pas gamintojas nurodo, kad avalinę jie ilga laika gamina kitose šalyse ir Vokietijoje gamybos nėra. 2016.12.23d. kreipiausi į parduotuvę, esančią CUP“ Vilniuje prekybos centre "A&G" parduotuvę. Parduotuvės darbuotoja, priėmusi iš manęs batus ir parašytą pretenziją, liepė laukti atsakymo.
Kaip mes matome pirkėjas lieka be batų ir pinigu, bet laukia malones iš generalinės direktorės Gražinos Juotkienės
Labai gaila, kad įmonės darbuotojai nesprendžia jokių klausimų, kuriuos galima išspręsti tiesiog parduotuvėje. O dėl batų kokybės tikrai nežadu tylėti. Kreipsiuosi į Valstybinė vartotojų teisių tarnybą bei į pati „Rieker“ gamintoja.
Sveiki, labai liūdna, kad teko nusivilti Jūsų įmonėje parduodamais batais, nors buvau ilgametė ir lojali Jūsų klientė, šiandien jau daugiau tokia nebūsiu. Istorija paprasta- nusipirkau lakinius moteriškus batelius 2015.09.16d, Kaune Akropolio prekybos centre "A&G"parduotuvėje, juos panešiojau apie tris mėnesius biure. Mano nustebimui- batų šonuose atsirado lakinės odos defektas- pūslelės. Mano supratimu kokybiškai paruošta oda tokių defektų neturi. 2016.01.30d. kreipiausi į parduotuvę, esančią Kaune, Karaliaus Mindaugo pr.49. "A&G". Parduotuvės konsultantė, priėmusi iš manęs batelius ir parašytą pretenziją, liepe laukti atsakymo.Šiandien atsakymą aš gavau neigiamą, kas mane dar labiau nuliūdino, nes buvau apkaltinta nepagrystai. Labai gaila, kad įmonės prestižas kenčia dėl tokių paprastų dalykų, kuriuos galima išspręsti tiesiog parduotuvėje. Labai tikiuosi, kad šis skundas pasieks generalinę direktorę Gražiną Juotkienę. O dėl batų kokybės tikrai nežadu tylėti. Kreipsiuosi į Valstybinė vartotojų teisių tarnybą.
Nusivyles sios imones batu kokybe ir darbuotoju aptarnavimu Alytuje.

Greater Outdoors
HIATUS, COLUMBIA, DIDRIKSONS, JACK WOLFSKIN

Adresas: Ozo g. 18, OZAS PPC, 1 aukštas, LT-08243 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pramogos ir poilsis; sporto, turizmo reikmenys; vaikų prekės.
„Hiatus“ – „Columbia“, „Sorel“, „Didriksons“ ir „Jack Wolfskin“ prekių ženklų drabužiai Lietuvoje. Esame pirmoji ir vienintelė specializuota parduotuvė Baltijos šalyse, prekiaujanti išimtinai „Columbia“, „Sorel“, „Didriksons“ ir „Jack Wolfskin“ prekių ženklų drabužiais, avalyne ir aksesuarais. Šie amerikiečių...
RM STOKAS
Didmeninė prekyba drabužiais, avalyne, aksesuarais

Adresas: V. Sirokomlės g. 40, Nemėžis, LT-13260 Vilniaus r.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; eksportas; galanterija; importas; vaikų prekės.
UAB “RM Stokas” pagrindinė veikla - didmeninė prekyba vyriškais, moteriškais, vaikiškais drabužiais bei aksesuarais. Didmeninė prekyba GEOX, DIESEL, LIUYJO, ir MOSCHINO, ANTONY MORATO, TOMMY HILFIGER, bei BORSALINO, RINASCIMENTO, STATE OF ART naujais drabužiais, avalyne, rankinėmis bei kitais aksesuarais. Nauji...
Pirmas žingsnis, UAB
Ortopedijos prekės

Adresas: Vytauto pr. 37B, LT-44352 Kaunas.
Veiklos sritys: avalynė, batai; gamyba; mažmeninė prekyba; medicininė įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odos gaminiai; plastikas, guma, jų gaminiai.
UAB “Pirmas žingsnis” – tai profesionalus, kūrybingas kolektyvas, artimai bendradarbiaujantis su daugeliu Kauno, bei kitų Lietuvos gydymo ir reabilitacijos įstaigų bei vykdantis prevencines programas vaikų stuburo ir pėdų deformacijoms išvengti. Mūsų įstaiga “Pirmas žingsnis” yra įkurta 1993 spalio 29 dieną ir...
Atvila
VENNER

Adresas: Savanorių pr. 180, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: avalynė, batai; darbo apranga; darbo sauga; didmeninė prekyba.
UAB "ATVILA" - vienas iš lyderių darbo pirštinių didmeninėje prekyboje Lietuvoje. Mes sėkmingai vykdome savo veiklą jau 20 metų. Mes garantuojame prekių kokybę, užtikriname reguliarų prekių tiekimą bei asortimento atnaujinimą ir papildymą. Nuolatiniams klientams taikome lanksčias nuolaidų sistemas. Partneriški...
Inaigė
Didmeninė prekyba avalyne ir drabužiais

Adresas: V. Landsbergio - Žemkalnio g. 22, LT-49267 Kaunas.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys.
DIDMENINĖ PREKYBA VYRIŠKA, MOTERIŠKA BEI VAIKIŠKA AVALYNE UAB „Inaigė“ vykdo žinomų pasaulinių prekių ženklų avalynės, drabužių ir aksesuarų didmeninę prekybą. Turėdami 15 metų patirtį galime pasiūlyti aukštos kokybes prekių už patrauklią kainą. Turime daug tiekėjų Europoje, todėl prekes gauname iš pirmų rankų...

„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių 11-11 15:17
Nepaisant nusistovėjusių tarp Lietuvos žmonių pamėgtų krypčių, lėktuvu lankomos šalys kasmet keičiasi. Pigių skrydžių paieškos ir pardavimo sistema „Skrendu.lt" suskaičiavo 15...
Trys interneto ir mobiliųjų sprendimų tiesos verslui pagal iMAS
Trys interneto ir mobiliųjų sprendimų tiesos verslui pagal iMAS 11-05 15:29
Verslo aplinka nuolat kinta, bet laiko patikrintos tiesos išlieka. Penktus metus skaičiuojanti internetinių ir mobiliųjų sprendimų įmonė iMAS dalijasi trejomis įžvalgomis, kaip neklystant...
Rinkimų rezultatai pakoregavo dotacijas: daugiau gauna konservatoriai ir "valstiečiai" 11-12 20:09
Savivaldybių tarybų bei Europos Parlamento rinkimai pakoregavo partijų dotacijas: jos auga konservatoriams ir "valstiečiams", kitoms partijoms daugiausiai mažėja.

Ar reikia apmokestinti bankus papildomai?

Nasdaq 102,53 +1,86%
Goldman Sachs 219,03 -1,74%