Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Affidea Lietuva, UAB

– sveikata svarbiausia!
SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie Affidea Lietuva, UAB

Kristina 2022-01-14 21:27:42
Sveiki, dariausi MRT tyrima Utenoje, priverstinai liepe pirkti vienkartinius rubus, nesutikus, liepe nuogai eiti koridoriumi ir gultis ant stalo, labai nemandagi registraturoje dirbanti Aiste ar Asta...Zinau, kad jei zmogus yra draustas PSD, jam uz vienkartinius rubus nereikia moketi turint gydytojo siuntima...Labai izuliai nemandagiai su manimi snekejo, labai nusivylusi esu tokiu nemandagiu aptarnavimu... https://ligoniukasa.lrv.lt/lt/naujienos/ligoniu-kasos-del-mrt-tyrimo-neskubekime-moketi-kur-nereikia straipsnio nuoroda imetu, kad uz rubus nepriklauso moketi...
Laba diena Kristina,

Labai apgailestaujame, jei mūsų medicinos centre Jums teko susidurti su nesklandumais.
Norėtume išsamiai situaciją išanalizuoti ir imtis koregavimo veiksmų, tad labai prašytume, kad su mumis susisiektumėte el. paštu kokybe@affidea.lt.

Rita 2022-01-05 19:42:26
Dariausi KT Klaipėdoje. Labai nusivyliau gydytojos Justinos Jankauskienės darbu. Išvados dvi: arba visai nesupranta savo darbo, arba aprašinėja copy- paste. Ištiko šokas pamačius KT aprašymą. Ji mato, kad blužnis nepadidėjusi, homogeniška, antinkščiai be pakitimų, o pas mane po kasos operacijos blužnis pašalinta vieno antinkščio dalis nupjauta. Ir dar parašė, kad duomenų už ligos recidyvą nepakanka. Kas tris mėn. darausi KT tyrimą, ir kitiems duomenų pakakdavo. Patariu nepasitikėti Justinos Jankauskienės padarytu aprašu.
Laba diena Rita,

Pacientas 2021-12-06 22:28:23
Teko darytis MRT tyrimą Vilniuje, Antakalnio 57 spalio 29 d. Iš tiesų privati įstaiga net kartais nepagalvotum, kad aptarnavimo lygis kvepiantis tarybiniu palikimu. Registratorių net 4, tarpusavyje kalbasi, piktinosi nuolat kažkuo, ką laukiantys pacientai mato..
Užėjus darytis tyrimo, atliko Bagdonas Marius tai irgi, paklausė ar žinau kaip bus atliekama viskas, atsakiau jog ne. Davė drabužius, murmtelėjo apsirengti ir ateiti, nurodė gultis. Paskubomis pasakė, kaip viskas bus, kažko mėginau paklausti, sakiau, kažkaip neramu kaip čia viskas bus tai neiškentęs atšovė “ galite ir nesudaryt tyrimo”, na, galvoju nieko sau, rimtai čia konvejeris vyksta net nėra kada darbuotojų išsiųst į bendravimo su klientais kursus..vėlgi paskubomis uždėjo ausų kimštukus, bet kaip, kad vienas liko nepatogiai uždėtas.. ir taip turint klausos problemų ne kažin ką pragulėt kažkur 20 min..
Taip ten ir rūpi tokiems darbuotojams atlikimo kokybė.. būčiau mačiusi tiek prastų atsiliepimų tai nebūčiau net registravusis čia

Austėja Sudeikytė
2021-12-06 13:53:55 IP 2i24036a
Dainius 2021-12-06 00:13:12
Labai nemaloniai nustebino darbuotojos neprofesionalumas. Atvykus tyrimui į Santariškių skyrių, reikėjo pastatyti kateterį. Pirmu bandymu buvo pataikyta į arteriją o ne veną. Ši vieta ištikusi ir skauda jau kelias dienas. Antru bandymu, labai skausmingai, buvo bandoma vėl įvesti kateterį, bet nepavykus, sesutė nieko nesakiusi pasišalino, palikusi pusiau įvesta kateterį. Ir labai didelis ačiū vyresnei sesutei, kuri atėjo ir normaliai, be jokio skausmo pastatė kateterį į kitą vietą. Nemanau, kad tokioje įstaigoje turėtų dirbti personalas, nesugebantis įvesti kateterį į ir tuo labiau neskiriantis arterijos nuo venos
Laba diena Dainiau,

Affidea
Esu labai dėkingas už greitą, kokybišką ir malonų aptarnavimą.
Irma 2021-11-21 17:50:12
Malonus bendravimas, suteikta visa reikalinga informacija. Pateikti tyrimo atsakymai greičiau nei tikėjausi.
Laba diena Irma,

Labai džiaugiamės, jog patiko Jūsų apsilankymas mūsų klinikoje. Stengiamės, kad Jums būtų kuo patogiau, o laikas, praleistas mūsų klinikoje, būtų kuo malonesnis.

Ačiū už atsiliepimą.
Enrika 2021-11-09 20:16:39
Nuvylė personalo aptarnavimas. Atvykus apsižiūrėjome, kad neatsivežėm kraujo tyrimo. Aišku, mūsų klaida, bet 21 amžiuje juk viskas kompiuterizuota, tačiau jūsų įmonė Druskininkuose dar nepasiruošusi tokiam aptarnavimui. Susikambinom su gydytoja, kad atsiųs elektroniniu paštu, bet deja mūsų neaptarnavo dėl 5 minučių vėlavimo. Žmogiška klysti bet ar tos penkios minutės vertos, kad paslaugos nereikia teikti? Čia greičiau ambicijos, nejautra senam žmogui. Atvykom iš kito miesto, pralaukėm dar 25 minutes ir tik tada apsižiūrėjo, kad kažko trūksta. O likusios 35 minutės personalo kalba "kas kaltas?" Buvo galima atlikti per tą laiką MRT tyrimą.

Affidea
Betvarke išviso tos endemik affidea.dvi savaites sutvarkyt medicinines negali tai dar ir plaučius nusiunčia šviestis nežinia kur, kol prisiskambini tai ten pasako isviso kita menesi tik, nesamones nerekomenduoju, pačioi klinikoi visalaik lauki 1 2 h o tos seseles be darbo laksto kavos pirmyn atgal.Idiotes ir i*****i niekam nerekomenduosiu, tos registratores/seseles košmaras durnes išviso.
Eva Misiūnaitė
2021-09-23 14:51:38 IP 2i24036a
Laimutė 2021-09-23 14:34:30
Šiandien, t.y., 2021-09-23 d. Šiaulių diagnostikos centre Affidea man buvo atliktas kompiuterinės tomografijos testas. Jau pirmas kontaktas diagnostikos centre (registratūroje mane priėmė Evelina) paliko itin teigiamą įspūdį, paveikė raminančiai.Jauki, šilta aplinka, malonus darbuotojų bendravimas su klientu nuteikia itin pozityviai. Tokioje aplinkoje norėjosi dar pabūti. Visiems centro darbuotojams linkiu ištvermės ir stiprybės.
Sveiki, Laimute,

Ačiū už atsiliepimą.
Irma 2021-09-13 08:00:48
Labai nusivylę esam. Laukiam atsakymo 10dienu. Kai turėjo būti per 3 arba per savaitę. Kaip paskambini gauni atsakymą, kad šiandien bus laukite ir taip lauki. Nereikia žmonių apgaudinėti.

Apgailestaujame, jei mūsų medicinos centre Jums teko susidurti su nesklandumais.

Affidea administracija
Virginija Adamkavičienė 2021-06-01 20:17:59
Pirmiausiai tai įdomu ar kas nors skaito ir nagrinėja kliento nuomones!!!
Dar niekur, nei vienije privačioje medicinos įstaigoje neteko susidurti su tokiu neatsakingumu ir nepagarba klientui kaip Affidea, konkrečiai Santariškių filiale. 05-25, po begalės bandymų prisiskambinti, pavyko užsiregistruoti KT tyrimui dėl sveikatos būklės po onkologinės ligos. Priėmė maloniai, nors nors po injekcijos į veną liko didelė mėlynė. Atsakymą źadėjo po trijų dienų atsiusti el.paštu ir taip pat įkelti į esveikatą. Nesulaukusi nurodytu terminu, bandžiau prisiskambinti. Pasirodė kad tai "" misija neįmanoma"", teko n kartu klausyti muzikytes ir reklaminį skelbimą. Kai po savaitės 06-01 prisiskambinau, informuotoja patikino, kad jau duomenis yra, bet nei el.laiško nei esveikatoje nieko nebuvo. Teko atvykti į Santariškių f. kur paaiškėjo, kad tyrimas dar NET NEAPRAŠYTAS !!!
Nežinau kada pagaliau sužinosiu savo sveikato būklę, rekomenduoju nesitirti Affidejoje kad nesusigadinti dar ir nervų sistemą. Atsakymo, matyt, neverta tikėtis.

!!
O aš pagalvojau, kad čia tik man taip pasisekė atsakymo negaunu 10 dienų.
Po begalės kartų, neimanoma prisiskambinti, Savanorių pr. Kaunas.
Talibas 2021-08-17 07:22:48
Kaune Savanoriu pr. nekokybiškos magnetinio rezonanso paslaugos, darbuotojom trūksta patirties.

Affidea administracija
Esu labai nusivylusi Affidea aptarnavimu. Gavau siuntimą pasidaryti galvos MRT. Pasiskambinau, pasiūlė datą po 1, 5 mėn, nes bus gi apmokamas iš PSD. Sutikau, nors laikas buvo 21 val. vakaro... Tyrimo dieną paskambina ir pasako, kad sugedo aparatas - atsiprašinėjo, "lankstėsi" ir t.t. Tada pasiūlo kitą datą po 2 savaičių ir neinformuoja, jog negaliu atsisakyti, nes tokiu atveju mano siuntimo galiojimo laikas baigiasi!!!- o va čia jau jokio iš jų pusės derėjimosi - pagal taisykles baigėsi - gaukite naują. Visi mandagumai dingsta! Priminus, jog jie nepriėmė, kai aš galėjau atvykti, tepasakė, kad taip nutiko. Kadangi aš atvykti negalėjau, tai dabar jau Affidea sako, kad gaukite naują siuntimą, o Santariškės sako, kad jie atsakingi, jog pirmą kartą atšaukė dėl aparato gedimo. Tai gal tuomet, SAM, kuri sudaro sutartį su šia bendrove pasidomi, per kiek laiko jie pasiūlo tyrimus pagal siuntimus ir prailgina gydytojų siuntimų galiojimą, nes UAB Affidea yra komercinė bendrovė ir už valdiškus tyrimus gaudama mažiau juos stumia į toliausias datas. Kaip pvz. sekantis pasiūlytas laikas - rugsėjo 20 d. 7 val. ryto, jeigu išsiprašysiu siuntimą. Vieną kartą per gyvenimą pasiuntė gydytoja atlikti tyrimą, turint 30 metų stažą ir mokėjus visus mokesčius ir še tau, kad nori :)
Virginija Adamkavičienė
2021-06-01 20:17:59 IP 2g5vhnjg
Pirmiausiai tai įdomu ar kas nors skaito ir nagrinėja kliento nuomones!!!

!!
VIOLETA BIELSKIENĖ
2021-05-20 14:35:21 IP 2i23sl2a
2021-05-15 buvo atliktas MRT Šiauliuose. Siuntimo diagnozė G57.3 Lateralinio pakinklio nervo pažeidimas. Simptomai: dešinės pėdos parezė, blauzdos nejautra.Tyrimo apraše aprašyta tik sąnario ir šlaunikaulio būsena. Prašau iš naujo aprašyti tyrimą ir įvertinti laterinio pakinklio nervo būklę. Tyrimą aprašė gyd. Eglė Monartyreckienė. Dėkoju.
Nuosirdus Aciu Utenos Magnetinio rezonanso tyrimo darbuotojoms uz malonu apternavima.
leticija juškuviene
2021-05-12 13:07:41 IP 28mephfk
Dėl magnetinio rezonanso tyrimo (2021-04-29) lankiausi Affidea (Kaunas, Josvainių 2).Maloniai aptarnavo.Mano pageidavimu tyrimo rezultatus aprašė gyd.Gleznienė Rimantė, kuriai esu nuoširdžiai dėkinga už daugiamečių tyrimo rezultatų palyginimą.
Kai atvykau į Vilniuje, (Santariškių g.1c) iškart atkreipiau dėmesį į personalo profesionalu tvarkos palaikymą, bijojau procedūros, tačiau registratūroje gražiai viską paaiškino, nuramino, dar pagalvojau, tik tokie žmonės ir gali dirbt su žmonėmis. Specialistė kuri atliko procedūra, buvo nemažiau maloni ir rūpestinga. Nuoširdžiausiai Ačiū, Genovaitė 2021.05.11
Dariausi MRT tyrimą Klaipėdoje, telefonu gavau du pasiūlymus po savaitės mokamai arba su siuntimu nemokamai po mėnesio. Rinkausi mokamai, pasakė konkrečią kainą. Atėjo tyrimo diena likus 50min iki tyrimo gaunu skambutį su paaiškinimu jog tyrimas kainuoja 40€ daigiau ar sutinku su tuo ar ne. Kur dėsies (matomai tuo ir naudojasi jie). Tol kol laukiau registratūroje girdėjau analogišką konsultaciją telefonu MRT tyrimas to paties sanario ir kaina ta mažesnė. Kai reikėjo jau man apsimokėti paprašius paaiškinti kodėl taip, gavau atsakymą- negali būti šis tyrimas kainuoja daugiau kažkas mane neteisingai informavo. Likau nesupratęs bet pinigų atsikratęs.
Lankiausi klinikoje Kaune, Savanorių pr. Iš pradžių atrodė viskas gerai, bet vėliau pasirodė tragiškas aptarnavimas...Kadangi sergu diabetu, turiu sensorių. Prieš registruojantis paklausiau ar jis trukdys atlikti MRT, mane patikino, kad tikrai netrukdys. Atvykus tyrimo dieną, prieš pildant dokumentus dar kartą paklausiau ar trukdys sensorius. Dvi darbuotojos pasikalbėjo tarpusavyje ir vėl pasakė, kad viskas gerai, sensorius netrukdys. Galiausiai, kai jau susimokėjau pinigus ir tyrimas turėjo būti pradėtas darbuotoja pareiškė, kad sensorių turiu išsiimti... o deja, aš jo išimti taip paparastai negaliu, nes išėmus prarandu ir visa sensorių, kuris 10 dienų man kainuoja beveik 100€... Visaip vargau bandydama išimti tik vieną sensoriaus dalį, kuri trukdo, bet galiausiai man nepavyko ir turėjau išsilupti 100€ sau iš rankos :) darbuotojos stovėjo ir nieko nebandė padėti, o tik skubino, nes sakė nėra laiko laukti. Tragedija, o ne klinika. Tokių neprofesionalių darbuotojų turbūt dar neteko matyti.
Šiandien dariausi MRT tyrimą Vilniuje, Lazdynuose. Aptarnavimas malonus, labai griežtai laikosi visų priemonių dėl Covid. 2 kartus prieš tyrimą buvau informuotas SMS ir dieną prieš tyrimą paskambino, pakartojo ko reikia. Su gražia puse viskas. Vienkartiniai rūbai 6 EUR, tyrimo foto:15 EUR. Šiaip, kai labai detaliai viską pasako telefonu, to irgi neverta nutylėti. Prieš tyrimą dedant plastikinį fiksatorių, stipriai užspaudė žandikaulį, pasakiau kad taip tikrai neišbūsiu. Bandė, reguliavo- jei ne ten, tai kitur labai stipriai spaudžia, praktiškai sunku fiksuot, galiausiai pakeitė į atvirą, įstūmė į kamerą ir patestavo. Netinka. Nes jis kaklo MRT skirtas. Išvada: mano galva per didelė, nors aš ne ateivis, o sprandas per stambus, nors aš ne jautis. Tyrimas baigtas. Ačiū. Pasiūlius susimokėti už rūbus, atsisakiau, bet už tai atgal į MRT kamerą areštui neįkišo, už ką labai ačiū. Visai nureitinguot nėra noro, bet kažkoks keistas nesusipratimas ir kyla klausimų- negi ant tokio kosminio brangumo aparatūros tėra vienas dydžio standartas "kaukei", ar tai visgi perdaug brangi papildomo pirkimo opcija, kad turėt kelis variantus ir neturėt problemų?
Balandžio 16 d. 11/30 val. lankėmės klinikoje esančioje Klaipėdos m. Donelaičio gatvėje ir esame labai dėkingi tuo metu dirbusioms specialistėms už puikų, nuoširdų aptarnavimą bei išsamius atsakymus į pateiktus klausimus.
Klaidinanti informacija
2021-04-12 18:39:06 IP 28m816o7
Registruojantis skiepams pasako klaidinga informacija apie skiepa
Be paaiškinimo bruka savo vienkartinius drabužius ir laikmenas. Einantys darytis tyrimą visiškai gali atsisakyti vienkartinių drabužių, o turėti savus, su sąlyga, kad be jokių metalo elementų, laikmeną taip pat reikia turėti savo. Apie tai nutylima ir žmogus statomas prieš faktą, pažeidžiamos žmogaus teisės į teisingą ir išsamią informaciją, to pažeidimu piktnaudžiaujama, pasipelnymo tikslu.
Telefonu (pokalbis turėjo būti įrašytas) buvo užsakytas pagyvenusiam ir turinčiam emocinių sunkumų žmogui SARS-CoV-2 IgM antikūnų testas, kuris parodo ankstyvąją Covid-19 stadiją. Į kliniką įleidžiamas pacientas vienas, be lydinčio asmens. Klinikoje žmogus pasimetė, nežino, ko jam reikia, jis pasirašė sutikimą neįsigilinęs, dėl ko sutinka. Ir gauna žmogus rezultatą apie IgG antikūnų testą, kurio visiškai nereikėjo ir, kurio rezultatas aiškus buvo ir be testo, nes žmogus niekada nesirgo Covid-19. Klinika dabar komentuoja taip: žmogus su viskuo sutiko, visur pasirašė. Kaip sakoma, kvailį ir bažnyčioje muša.
Papildau savo 2021 03 08 komentarą. Užsirašant atlikti PSD kompensuojamą MRT tyrimą pas jus reikėjo laukti apie 4 savaites, vienkartinių drabužių kaina 6 €, siūlė nusipirkti laikmeną su duomenimis už 15 €, galų gale dėl klaikaus požiūrio į pacientą ir dėl nepaaiškina-mų priežasčių (registratorei pasivaidenus apie kūne kažkurioje vietoje esantį nenustatytos kil-mės rūšies bei dydžio metalo gabalą) tyrimas nebuvo atliktas, o pradėjus aiškintis situaciją iš klinikos buvau vejamas motyvuojant karantinu nors buvau tuo metu vienintelis pacientas klinikoje ir per valandą joks kitas neatėjo. Pacientams siūlau pažiūrėti į Antakalnio skyriaus atsiliepimų knygą. Joje palikau savo neigiamą komentarą. Nustebčiau, jeigu jis nebus iš tos knygos išplėštas.
Tą pačią dieną užsirašiau į Kauno Kardiolitą ir supratau ką reiškia rūpestis klientu. Buvau priimtas po 4 dienų (t.y tą pačiądavaitę), rūbai kainavo 4 €, laikmena (jos kaina 13, 80 €), pasi-rodo, buvo apmokama PSD, malonus priėmi-mas, visur šypsenos ir paslaugumas. Pasiklau-sus apie kūne esančius metalus personalas nusijuokė, kadangi pavojų gali kelti kišenėse esantys arba laisvai kabantys raktai, monetos, pakabukai, auskarai ir kitokie įmagnetinami laisvi daiktai, o kūne esantys svetimkūniai gali (bet nebūtinai) kelti nemalonius pojūčius tik pacientui.
IŠVADA: NR.1 tik dėl personalo kaltės pacientų AFFIDEA turi apie nulį, išlaikymui kelia įkainius bei bando žulikavoti.
NR.2 kreiptis TIK Į KARDIOLITĄ
Antakalnio skyriuje buvo atsisakyta mane aptarnauti, nors turėjau siuntimą ir buvau atsiprašęs iš darbo 2021 03 08. Maža to, kai pabandžiau aiškintis situaciją buvau išvytas iš klinikos į lauką motyvuojant karantinu. Buvau vienintelis pacientas tuo metu laukiamąjame
Ačiū Utenos diagnostinio centro kolektyvui už operatyvumą, paslaugumą, malonų bendravimą.
Viskas atlikta pagal laika, registratorė paiškino viska aiškiai ir viska atliko maloniai tyrima atliekanti darbuotoja
MB ''Klinika tau"
2020-12-23 13:03:32 IP 2g44dlm0
Esu labai dėkinga ir kaip gydytoja, ir kaip įmonės vadovė, ir kaip žmogus už labai puikų Jūsų įmonės darbą, labai aukštas Jūsų įmonės darbuotojų, gydytojų konsultacijas!
Ačiū! Ačiū! Ačiū ir šimtų šimtus kartų ačiū!
Linksmų Švenčių!
Pagarbiai.
MB '' Klinika tau'' direktorė, gydytoja neurologė Palmira Ruikaitė,
Dèkoju Affidea darbuotojams Birutei ir Aldutei (Sveikatos g. 30, Druskininkai), registruojantis paaiškino, kaip teisingai pasiruošti tyrimui, atvykus - maloniai paaiškino, kaip vyks tyrimas. Malonios, kompetentingos darbuotojos. Ačiū. Linkiu gražių sveikų
ateinančių švenčių.
Laba diena, dèkoju Affidea darbuotojams (Santariškių g. 1, Vilnius), registruojantis paaiškino, kaip teisingai pasiruošti tyrimui, atvykus - maloniai paaiškino, kaip vyks tyrimas. Malonios kompetentingos darbuotojos. Ačiū. Linkiu gražių sveikų
ateinančių švenčių.
"Affidea Lietuva" 2020-10-05 14:04:10
Apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Dedame visas pastangas, siekdami užtikrinti aukštos kokybės pacientų aptarnavimą ir tinkamą paslaugų suteikimą.

Jei turėtumėte papildomų komentarų - lauktume jų el. paštu kokybe@affidea.lt
Bent jau išmokite prisiimti atsakomybę, o ne bandykite perkelti atsakomybę ant "susiklosčiusios situacijos".Kas tą situaciją suklostė, gal horoskopas? O nukentėjusiam pacientui - kokia paguoda iš jūsų apgailestavimo?
"Affidea Lietuva"
2020-10-05 14:04:10 IP 29mbalt0
Audrius 2020-10-05 08:24:37
Utenos skyriuje nesugebėjo vaizdų įrašyti į kompaktinį diską. Suvažinėjau virš 200 km, gydytojas gaišo, bandydamas atsidaryti diskelį, bet nepavyko. Kitiems pacientams susidarė papildoma eilė. Konsultacija nuėjo šuniui ant uodegos. Dėl higienos - net kirpykloje sugeba panaudoti vienkartinės paklodėles, o afidea nesugeba, siūlo nusipirkti kažkokias vienkartines drapanas. Jeigu turite galimybę, darykitės tyrimus kitur, afidea darbuotojai Utenoje sudarė įspūdį nemandagių, pasipūtusių, nesugebančių teisingai atlikti pareigų.

Jei turėtumėte papildomų komentarų - lauktume jų el. paštu kokybe@affidea.lt
2020-09-23 lankiausi Affidea Santariškių skyriuje, nors buvau pirmas žmogus kuriam buvo atliekamas tą dieną MRT, personalas pasitiko labai maloniai su šypsena ir viskas išaiškinta smulkmeniškai. Išties esu maloniai nustebintas operatyvumu ir geranoriškumu suteikiant paslaugas ir nuoširdžiu bendravimu. Atsakymą su aprašymu gavau kitą dieną el. paštu. Sėkmės Affidea kolektyvui.

Ačiū.
Kai už magnetinio rezonanso tyrimą moki beveik 300 eurų tai norisi aukštesnio lygio ir aptarnavimo. Deja - nuvylė. Tyrimas vėlavo pusė valandos. Po jo nebuvau perspėta, kad reikia gerti daugiau skysčių. Kitą dieną paskambinusi paklausiau ar būtų galima išrašą dariusios gydytojos pasiteirauti dėl kelių man neaiškių terminų tyrimo atsakyme...Atsakymą gavau, kad ne. Pasiūlė nusipirkti už 90 eur konsultaciją pas jų gydytoją, kuris ir galės pakomentuoti Pasakiau, kad gydausi ne Lietuvoje ir tuomet paprašiau vakarykščio tyrimo išrašo anglų kalba. Atsakymas buvo toks, kad "prieš tyrimą reikėjo prašyti, nes vėliau gydytojai nenori to daryti. Ir už išrašą anglų kalba reikia susimokėti dar 38 eurus." Esu nustebinta privačios įstaigos nelankstumu. Lygis tas pats kaip ir valdiškoje įstaigoje. Daro viską gerai formaliai ir piršto nepajudins papildomai. NEREKOMENDUOJU.
Laba diena, deja, ir man teko patirti nemalonią situaciją su šia klinika Antakalnyje. Buvau užsiregistravusi kompiuterinei tomografijai jau seniai, dar prieš paskelbiant karantiną. Praeitą savaitę man paskambino, kad vėl priima pacientus ir vakar (sekmadienį) gavau dar žinutę kad mano vizitas būtent šiandien (pirmadienį) 7h ir kad niekas nesikeičia. Žodžiu... Atvažiuoju aš gerokai prieš septynias - lauke lyja, vėjuota ir šalta. Jau 7.10 atidaro administratorė duris ir liepia vėl laukti lauke (į vidų neįleidžia, dėl viruso). Po kiek laiko išlindus ji man aiškina, kad manęs nepriims nes nėra gydytojo neva jis dirba tik nuo 10h. Tai kaip taip būna... Turiu taloną, jų žinutę nuo sekmadienio gauta dėl vizito 7h ryto patvirtinimo ir jie man aiškina kad gydytojas dirba nuo 10h. Administratorės grubumas neapsakytas... Aiškinu jai dėl jų pačių siųstos vakarykštės žinutės, o ji man sako kad čia jų sistemos klaida ir liepia arba atsisakyti vizito aplamai pas juos klinikoj arba tiesiog persirašyti kitai dienai. Labai nusivyliau jų neatsakingumu, nemandagumu ir gaila kad tokiais atvejais žmonėms trūksta supratimo atsiprašyti už jų pačių daromas klaidas. O aš šiandien nenuvažiavau į darbą, sušalau ir susigadinau nuotaiką visai dienai jų neapdairumo.
Laba diena labai noreciau suzinoti, kada baigs uzsiimineti NELEGALIA RINLIAVA uz vienkartinius rubus, darant magnetini rezonansa su siuntimu Registratores nepaaiskina, kad rubu pirkti NERA PRIVALOMA ir juos turi duoti NEMOKAMAI, nes tai yra kompensuojama ligoniu kasu Ta suzinojau paskambinus i VLK bendruoju numeriuTikiuosi atsakymo
Ačiū Kauno kolektyvui, už greitą darbą ir malonu bendravimą. Tikiuosi greito atsakymo. Laukiu. Didelis Ačiū!!!

Vokietija neleido Estijai perduoti haubicų Ukrainai
Vokietija neleido Estijai perduoti haubicų Ukrainai 01-21 23:52
Vokietija neleido Estijai suteikti karinės paramos Ukrainai, neišduodami leidimo atlikti sandorio dėl vokiškos kilmės 122 milimetrų haubicų perdavimo.
ES ligų centras: omikron Europoje tapo dominuojančia atmaina
ES ligų centras: omikron Europoje tapo dominuojančia atmaina 01-21 21:52
Pandeminio koronaviruso omikron atmaina tapo vyraujančia Europos Sąjungoje ir Europos ekonominėje erdvėje (EEE), penktadienį pranešė bloko sveikatos agentūra.
"Ignitis grupė" sumažino paskolą "Ignitis renewables"
"Ignitis grupė" sumažino paskolą "Ignitis renewables" 01-21 21:14
Valstybės kontroliuojama energetikos bendrovė "Ignitis grupė" nuo 293 mln. iki 260 mln. Eur mažina maksimalią 10 metų trukmės paskolos sumą antrinei bendrovei "Ignitis renewables", o jos...

Ar pateisintumėte PVM mažinimą maisto produktams Lietuvoje?

Texas Instruments 175,64 +1,26%
Walt Disney 137,38 -6,94%