Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Affidea Lietuva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Affidea Lietuva

Atsiliepimai apie Affidea Lietuva, UAB

Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie Affidea Lietuva, UAB

laba naktis, 23, 30 grįzau iš tyrimo namo, neduok dieve tokio aptarnavimo, nors atsiprašytų, tokioj dienoj ir dar d******s vietoj laiko ar nėbėra dienų darbui ir taip laukiau beveik mėnesį, tokius pinigus lupa, gerai šalia vietinis zmogus pasakė, kad išeiti galima tik pro priėmimą, otai dar ilgai būčiau koridoriais vaikščiojus, otaip skauda....nuvaziavau 19 20 priėmė 19 35 tyrimą padarė apie 21...... ar dekot Verygai, ar rašyti toliau....
2019-04-15 13:04:10 IP 88.118.136.10
Virgis 2019-04-08 16:39:22
Kodėl pas jus tyrimai tik vakarais?Kiti sako jei nori ankščiau, reikia kyši duoti?

Dėkojame, kad kreipėtės.
Informuojame, Jus, kad diagnostikos centrai pradeda dirbti nuo 6 - 8 val. ryto. Išsamesnę informaciją, susijusią su konkretaus diagnostikos centro darbo laiku, galite matyti paspaudus šią nuorodą:

Norime pabrėžti, kad Affidea labai griežtai laikosi kovos su korupcija politikos, tad asmenys, siūlantys kyšius, yra perduodami atsakingoms institucijoms.
2019-03-07 13:51:47 IP 88.118.136.10
juozas 2019-03-07 12:01:53
Dekoju uz atsakyma. Patikslinkit prasau, kiek % maziau gausiu spinduliuotes jusu istaigose palyginus su kitais aparatais, kuriuose nenaudojama "Apsvitos dozes mazinimo programa" ?.
Vienareikšmiškai atsakyti į jūsų pateiktą klausimą neįmanomą. Apšvitos dydis priklauso daugelio faktorių, tačiau svarbiausi: paciento ūgis ir svoris, raumeninės ir riebalinės masės santykis, tiriamoji sritis, tyrimo apimtis ir klinikinis klausimas, kurį kelia gydytojas siuntėjas, bei tyrimui naudojami protokolai. Kokie protokolai naudojami kitose gydymo įstaigose, deja, nežinome.

"Apšvitos dozės mažinimo" programos dėka mūsų diagnostikos centruose pavyko KT tyrimų metu paciento gaunamos apšvitos dozę sumažinti iki vidutiniškai 40 proc. (lyginant su tuo, kokios apšvitos dozės buvo taikomos anksčiau) be jokio neigiamo poveikio tyrimo vaizdų kokybei. Tai gi, galime garantuoti, kad gausite optimaliai mažą apšvitos dozę - tiek, kiek užtenka gerai vaizdo kokybei gauti.
UAB "Affidea Lietuva" 2019-03-07 11:08:46
Vilniaus diagnostikos centruose, kuriuose atliekame kompiuterinės tomografijos tyrimus (Šiltnamių g. 29 ir Antakalnio g. 57) yra įgyvendinama "Apšvitos dozės mažinimo programa", todėl gaunami apšvitos dozių lygiai, atliekant juosmens kompiuterinę tomografiją, bus vienodai optimizuoti pagal standartizuotus tyrimo protokolus.
2019-03-07 11:08:46 IP 88.118.136.10
juozas 2019-03-07 11:01:22
Sveiki, noriu suzinoti kurioje jusu gydymo istaigoje Vilniuje gausiu maziausia spinduliuote atliekant juosmens kompiuterine tomografija ?. Aciu.
2019-02-15 17:07:12 IP 88.118.136.10
Greta Parker 2019-02-15 16:26:56
Visų pirma neįmanoma Vilniaus padaliniams prisiskambinti, teko daug kartų ir ilgai klausytis muzikėlės. Pagaliau užsiregistravus Šiltnamių g.29 Vilniuje ir atvykus anksčiau, kaip prašyta užpildyti anketoms- tenka laukti valandą iki kol atliks tyrimą. Nežinau kam yra laiko skyrimo sistema, jeigu mokant pinigus sėdi lauki ir matai, kaip užleidžiami žmonės atvykę ne savo laiku. Rekomenduočiau apsvarstyti registraciją ne tik telefonu ir skirti laikus atsižvelgiant į užimtumą, juk visi žinote kiek tiksliai laiko trunka vienas ar kitas tyrimas ir jokių ekstra atvejų nebūna. Netgi atlikus tyrimą buvo pranešta, kad gausime laikmeną po 10min, laukėme pusvalandį. Pasirinkom privatų diagnostikos centrą, bet likom nuvilti paslaugų kokybe.
Atsiprašome dėl kilusių nesklandumų. Šiuo metu nemaža dalis darbuotojų serga, todėl susiduriame su situacija, kuomet bandantiems prisiskambinti į diagnostikos centrus tenka ilgiau palaukti.
Taip pat norėtume atkreipti dėmesį, kad tyrimai kartais užsitęsia dėl jų sudėtingumo ar atlikimo specifikos, o sunkios būklės pacientus, kuriems teikiamos stacionarinės asmens sveikatos priežiūros paslaugos, esame įsipareigoję priimti tyrimams nedelsiant.
Tačiau suprantame jūsų nepasitenkinimą ir dar kartą atsiprašome dėl susiklosčiusios situacijos. Jei turėtumėte papildomų pastebėjimų - lauktume jų el. paštu kokybe@affidea.lt
Įmonė, deklaruojanti, kad atitinkanti aukščiausius tarptautinius standartus, bet....personalo atrankos specialistės nelabai kompetetingos. Teko bendrauti su jomis, tai net pokalbio metu buvo jaučiama arogancija. Ejau į pokalbį dėl darbo. Po jo abi specialistės pažadėjo, jog po kelių dienų paskambins dėl pokalbio rezultatų (nesvarbu koks atsakymas bus). Deja, nei laisko, nei skambučio taip ir nesulaukiau. Tiesiog rašau dėl to, jog įmonei labai svarbu kiekvieno kliento atsiliepimai ir nuomonė, tai, manau, jog to paties žmonės tikisi ir is Affidea Lietuva personalo skyriaus. Taigi, specialistėms yra kur dar stengtis ir tobulėti
2018-12-17 22:33:26 IP 79.133.235.104
Liucija 2018-12-17 20:17:21
Paaiškinkite, prašau, kokiu būdu būtų galima prisiskambinti Vilniaus į padalinius Šiltnamių g.29 ir Antakalnio g. 57???Skambinau 3 valandas be perstojo, ir nepavyko. Antakalnio g. tiesiog numeta skambutį, o Šiltnamių g. tiesiog nekelia ragelio ir po to atsijungia. Tai tiesiog pasityčiojimas iš pacientų. Ar nėra galimybės tiesiog pasodinti dar po vieną registratorę, kuri teiktųsi pakelti telefoną? Ar pacientų ir taip pakanka, nėra ko stengtis?
Atsiprašome už kilusius nesklandumus. Maloniai prašome į info@affidea.lt parašyti tel. nr., iš kurio bandėte prisiskambinti į jūsų minėtus diagnostikos centrus, taip galėsime patikrinti sistemoje, kurioje vietoje yra trigdžiai.
Neseniai, gruodžio mėnesį, buvau užsiregistravęs magnetino rezonanso atlikimui Klaipėdos skyriuje. Atvykus, skyriuje maloniai nustebino švara, sterilumas, maloni registratorė Inga. O ypač jaukiai, mane, kaip pacientą, nuteikė darbuotoja Gabrielė. Ji mandagiai, išsamiai išaiškino procedūros atlikimo tvarką, o jos mokėjimas švelniai elgtis su pacientu - tai geras vaistas pacientui ir jo nuotaikai. Gera kolektyvui turėti tokią nuostabią darbuotoją.
Panevėžio smelynės g. 25 affideos darbuotoja Ingrida yra tikra savo sryties specialistė. Ačiū jai už malonų ir šilta aptarnavimą! Esu labai dėkinga, sekmės darbuose!
Laba Diena,

Norejau pranesti del nemalonios patirties naudojantis jusu kompanijos paslaugomis.
Pasinaudojus mokama magnetinio rezonanso tyrimo paslauga mums buvo pranesta apie 24val.laukimo perioda iki atsakymu gavimo, deje to neivyko.
Susisiekus su Siauliu filialu ir pranesus apie el.pasto negavima, buvo pazadeta jusu darbuotoja, kad rezultatai privalo buti. Patikrinus savo el.pasta, deje nieko nebuvo gauta.
Puse valandos begyje, gavome skambuti is tos pacios paneles ir ji pranese, kad rezultatai tikrai yra issiusti.
Del savo ramybes as sudiktavau ir pakartojau paraidziuj savo el.pasto adresa, kad buti tikriems 100% kad nebuvo ivelta klaida ir vel buvome uztikrinti kad viskas atitinka.
Deje ir vel mes negavome atsakymu.
Mano mamai yra itariamas vezys ir mums svarbi kiekviena minute, todel ir naudojomes mokama paslauga ir tikejomes profesionalaus serviso.
Bet del labai ne profesionalaus darbuotoju poelgio musu seima priversta laukti.
Labai prasyciau atsizvelgti rimtai i si nusiskundima ir imtis atitinkamu veiksmu, nes kam tada teikiamas mokomas servisas, jei servisas neegzistuoja.
Laukiu jusu atsakymo.
Aciu
Šiauliu Affidea maloniai nustebino šviesia ir draugiška aplinka.Registratores malonios, technologė išsamiai ir ramiai paaiškino apie tyrimo eigą.Sakau nuoširdù Ačiū!!!
Sveiki.lankiausi2018.07.23.affidea kaune josvainiu g del kirksnies problemu, ir tik profesionalumo ir kompetencijos deka buvo nustatytas issamus ligos zidinys
Noriu padekoti visam kolektyvui affidea uz nuosirdu priemima ir darba.Didelis visiems Aciu!!!
Jei nenorit problemu prisidaryt sveikatai papildomai labai daug (gal net invalidais tapt, jei ne vienasyk darysites tyrima), tai gerai pagalvokit pries eidami darytis tyrima su kontrastu (kuris yra gadolinio metalas skystas retasis, naudojamas branduoliniu reaktoriu statybose, bet nieks nevadina jo tuo kas tai yra - tai yra neurotoksiskas metalas, kuris nepasisalina kaip rodo nauji tyrimai is organizmo pilnai, ypac pavojinga tiem kas turi problemu su insktais!!) Patikrinkit grupes facebook kas anglu moka. ''gadolinium'' iveskit paieskoj grupiu ir rasit kiek daug zmoniu nuo to nukenteje ir visi tuos pacius simptomus patiria. Daugelis to net nesupranta, tik po daug metu susipranta, nes ne visi iskart patiria kazka. Ziauru. Chuck Norris zmona ciut nenumire del to metalo, Europoj uzdraudineja jau tuos kontrastus naudot del nauju tyrimu ir radiologu melo. Tikiuos kazkam pades, gaila pats nepasidomejau pries tai ir pasitikejau daktarais....... Viskas ant pinigu paremta. Geriau mirt savo mirtim jei kas ir blogai nei papildomu ligu prisikurt
Šaunuolės Panevežio filialo registratores ir technologai.Kultūringas, demesingas elgesys, bendravimas ir kompetencija maloniai nustebino.Esu dėkinga.
UNĖ 2018-06-08 20:52:17
O atsakymas buvo informatyvus?Jei sąnarį nuskenuoja per 7 min., kaip jūs manot, ar daug naudos iš tokio tyrimo?/dar gerai, jei su siuntimu, o ne už pingus.../
Dėkojame už Jūsų nuomonę. Norėtume atkreipti dėmesį, kad tyrimo trukmę nulemia indikacijos, dėl kurių pacientai yra siunčiami tyrimams. Taip pat pažymime, kad tyrimo trukmė neįtakoja tyrimo kokybės ir atsakymo informatyvumo.
Jei turite papildomų pastebėjimų, maloniai prašome susisiekti su mumis el. paštu info@affidea.lt.
Paulius 2018-05-24 16:08:57
2018m. Vasario 27d. teko lankytis AFFIDEA, Kaune, Savanoriu pr. Greita ir operatyvi registracija, profesionalus ir malonus aptarnavimas. Padeka personalui.
Gavau gydytojo siuntimą MRT.Atvykus tyrimui sužinojau, kad esu užregistruota KT.Administratorė Antakalnio 57, Vilnius teigė, kad ji nedirbo tada, kai registravo mane jos kolegė, tačiau mergina dirba seniai ir suklysti negalėjo.Registruodamąsi perskaičiau, kas parašyta ant siuntimo, tačiau ji atkakliai teigė, kad pacientai nežino, kur registruojasi, dažnai sako, kad reikia kompiuterinio rezonanso ir panašiai. Paklausus, ką daryti dabar man, nes iki operacijos nespėsiu kitur MRT pasidaryti, atrėžė (ne, ne mandagiai pasakė, o būtent atrėžė pakeltu tonu), kad tai ne jos problema. Susinervinusi išėjau. Gydytojas sužinojęs situaciją pasiūlė affidea padalinį kitame mieste. Žiūrėjau tikrai skeptiškai, tačiau laiko vizitui atsirado dar iki operacijos, administratorės elgėsi labai maloniai, atsakė į visus klausimus, radiologė nepatingėjo pakalbinti nukreipiant mintis, nes matė, kad jaudinuosi. Viskas praėjo puikiai. Įstaigos vadovams ir personalo atrankai galiu tik pasakyti, kad nežinau, ar čia kaltas sostinės statusas, ar darbų gausa, ar tiesiog charakterio savybės, tačiau, dirbant su žmonėmis paradinį darbą, neužtenka tik gražiai estetiškai atrodyti su priaugintais nagais ir blakstienom, bet reikia turėti kitų savybių. Rekomenduočiau geriau rinktis personalą, nes jei ne kito padalinio patirtis, tikrai visiems kitiems nerekomenduočiau Jūsų įstaigos.
Aldona Šidlauskienė
2018-05-31 17:10:11 IP 86.100.211.50
Nuoširdžiai dėkoju, Jūratei Kazlauskienei ir Gintautei Brazauskaitei už mielas šypsenas, už dėmesį, užuojautą ir supratingumą.Kuo daugiau būtų tokių medikų, mes ligoniai greičiau pasveiktume.
2018.03.19 dariausi kaklinės stuburo dalies radiologinį tyrimą. Norėčiau padėkoti registratorėms ir technologei už puikų ir greitą aptarnavimą. Moterys dirba labai gerai. Kai vėl reikės, eisiu tik į Affidea Josvainių g.
Tyrimą atlikau Utenoje, tačiau seselės aptarnavimas nuvylė labai nemaloniai bendravo atliekamos procedūros metu. Aptarnavimo lygis žemas.
UAB "Affidea Lietuva" 2018-02-20 09:31:50
Gerb. Justina,
Atkreipiame dėmesį, kad į tyrimą jūs atvykote su šeimos gydytojo siuntimu, kuris buvo skirtas neurologo konsultacijai ir jame papildomai pateikta rekomendacija atlikti KT.
Siuntimą brangiąjam tyrimui gali išduoti tik gydytojas specialistas (šiuo atveju turėjote turėti neurologo siuntimą KT tyrimui), todėl tyrimą atliekant su šeimos gydytojo siuntimu, tyrimas nėra kompensuojamas PSDF biudžeto lėšomis.
Tuo pačiu pažymime, kad Affidea Lietuva diagnostikos centruose gydytojų specialistų konsultacijos nėra teikiamos, atliekami tik diagnostiniai tyrimai.
Kodėl nebuvau informuota kai skambinau į registratūrą?! Pasakiau turiu siuntimą šeimos gyd.KT tyrimui su neurologo konsultacija, taip gerai viskas tinką! Registratūroje iškarto turėjo pasakyti, kad mūsų neurologas turi nuspręsti o ne jūsų šeimos gyd.! Stovi dvi darbuotojas ir kalbėsi mes negalim atlikti bet mes uzrasem taip kaip parašyta siuntime, ką daryti.... Išeina darbuotojos kuriuos užrašo nežino kokią pas juos sistemą, kas tinką kas ne?! O kai atvažiuoji 50 km sako žinot mes uzrasem bet taip kaip pas jūs siuntime parašyta bet mes negalim priimti!!!
2018-02-20 09:31:50 IP 88.118.136.10
Justina 2018-02-19 22:16:42
Sveiki. Buvau uzsirasius šiandienai neurologo konsultacijai su kompiuterinia galvos tomografija. Kai skambinau į registratūrą taip ir pasakiau, kad turiu siuntimą kompiuteriniai galvos tomografijai su neurologo konsultacija, kad gyd.neurologas pakomentuotu KT. Paklausiau kiek mokėti reikės pasakė su siuntimu 4 eur. Atvykus šiandien į Antakalnio 57 g. padaviau siuntimą pasakė mes negaline jūsų priimti nemokamai, tai mūsų neurologas turi nuspręsti ar jums yra reikalinga KT. Siuntimas negalioja. Galime pasiūlyti tik mokamą neurologo konsultaciją už 80 eur.ir jis pasakys ar TAIP reikia atlikti NE nereikia...
Gerb. Justina,
Vasario 13 dieną vėlai vakare teko lankytis Affidea diagnostikos centre esančiame Šiltnamių g.29 Sakau didelį AČIŪ dirbančiam personalui už nuoširdumą, operatyvumą, šiltą ir malonų bendravimą.
UAB "Affidea Lietuva" 2018-01-22 14:53:34
Gerb. Ona,
Įvertinome Jūsų pateiktą informaciją. Šiais metais diagnostikos centre, esančiame adresu Šiltnamių g. 29, Vilnius, neturėjome nė vienos savo lėšomis mokėjusios pacientės, kurios vardas Ona. Taip pat situaciją buvo aptarta ir su padalinio darbuotojais, kurių teigimu šiemet jokios panašios į Jūsų minėtą situaciją nėra buvę.

Jei, visgi, norėtumėte, kad Jūsų nepasitenkinimas būtų išnagrinėtas detaliau, maloniai prašome susiekti asmeniškai el. paštu info@affidea.lt, nurodant detalesnę informaciją (tyrimo atlikimo data, jūsų nurodytos situacijos data), įskaitant ir pilną paciento vardą bei pavardę.

Dėkojame už supratingumą.
Gerb. Affidea,
Labai keista, kad galite “įvertinti” mano pateiktą įvertinimą be jokios informacijos apie tikslią procedūros atlikimo datą, laiką bei paciento, kuriam buvo atlikta procedūra, vardą bei pavardę.
Procedūra buvo pirkta ir atlikta ne šiais metais, o 2017 m. pabaigoje. Nenorėjau sau toliau gadintis šventinių nuotaikų, todėl įvertinimą parašiau vėliau. Kitos privačios informacijos Jūsų “įvertinimui” nenoriu skelbti viešai, o bendru info paštu komunikuoti su Jumis man regis tik laiko gaišimas - visas detales turite, įskaitant ir mano nuomonę, kad Šiltnamių g. Jūsų recepcijoje dirbančios merginos yra arogantiškos, nepaslaugios ir labai nemalonios, t.y. visiškai netinkančios tokiam darbui.
2018-01-22 14:53:34 IP 88.118.136.10
Ona 2018-01-17 09:50:26
Pirkau magnetinio rezonanso paslaugą Vilniuje, jų klinikoje Lazdynų ligoninėje. LABAI nemalonios, piktos ir arogantiškos darbuotojos priėmime. Negavus per parą žadėto (ir apmokėto!) aprašymo/diagnozės ir atėjus tik paklausti, kada man jis visgi bus atsiųstas, apšaukė ir liepė pasiėmus talonėlį laukti eilėje po kitų 9 žmonių, kurie atėję registracijai ir procedūroms... Žodžiu, sėdėk ir lauk dar kokias 2-3 valandas, o tada mes galėsim suvesti tavo vardą ir pavardę kompiuteryje ir pasakyti, kada pagaliau galėsime paspausti “siųsti” mygtuką - ką turėjome padaryti jau vakar... Niekam nerekomenduoju ten kreiptis - vien nuo aptarnavimo ir bendravimo su priėmime dirbančiomis merginomis galima susirgti!
Gerb. Ona,

Dėkojame už supratingumą.
Aptarnavimas kosmariskas atvikus savo apsilankimo laiku turiu laukti dvi valandas galiausei pasiulo atvazioti kita diena.Atvaziavus kita diena vel sedziu laukiu jau 1.5 valandos nulis imociju pas registratores apsurdas kazkoks.
Sveiki, noreciau as su mama padekoti LABAI LABAI is visos sirdies dirbusiam personalui (Antakalnio 57)vakar t.y. 2017-11-23 d. 16val. registraturoje uz zmoniskuma, supratinguma ir didele pagalba " nelabai greitai " vaikstanciam zmogui. Dideles sekmes netik darbe bet ir asmeniniame gyvenime JUMS visoms ir DEKUI dar karta.
Iš anksto užsiregistravus ir atvykus sutartu laiku teko luktelti pusvalandį. Tuomet pasiteiravus kiek dar teks laukti, administratorė patikino kad jau tuoj, dar gal 10 minučių. Žodžiu 40 min. delay norma. Ir čia dirba privati įmonė 2017-iems einant į pabaigą.
Aptarnaujančiam personalui trūksta supratimo, kaip mandagiai ir korektiškai bendrauti su klientais.
Ačiū, bet Jūsų paslaugomis nesinaudosiu.
Maloniai nustebino šviesi ir draugiška aplinka baisioje Panevezio ligonineje. Registratores malonios, technologe išsamiai paaiškino tyrimo eigą. Smagu sutikti europietišką aptarnavimą provincijoje.
Vakar teko lankytis Antakalinio g. 57 filiale, bendravimas registratorės yra tiesiog siaubingas, uždavus porą klausimų iš karto pradėjo kalbėti pakeltu tonu, kuo toliau tuo labiau pokalbis darėsi grubus ir chamiškas, tiesiog akių draskymas, daugiau gyvenime nenorėsiu kreiptis į šią įstaigą. Vietoj to, kad nuramintų ir taip prisikamavusius pacientus, kuriems įtariamas vėžys ir pabandytų bent kiek žmogiškiau kalbėtis ir elgtis (jau nekalbu apie elementarią pagarbą ir užuojautą) - išgirdau tik kad jų labai sunkus darbas, nes per dieną tenka klausytis pacientų nepasitenkinimą ir skundus. Visiška nekompetencija, kultūros, klientų aptarnavimo ir konfliktinių situacijų valdymo įgūdžių nebuvimas.
Kauno savanorių pr. Klinika kažkoks nesusipratimas. 2kartus buvo klausta ar gydymas kompencuojamas atsakė, kad taip. Kaip jau buvo tyrimų atsakymai paskambino ir pasakė, kad teks mokėt 120€. Jeigu administratorės neišmano savo darbo tai gal išvis joms ten nereiktų dirbt?
Antakalnio g. 57, Vilnius
Labai žema šios klinikos aptarnavimo kokybe, tad linkiu kitiems neapsigauti....
Pirmą kartą buvau prieš Kalėdas, pagalvojau, gal metų pabaiga, žmonės pavargę. Pavasarį dar kartą nustebau..., sunku buvo patikėti, kad tokios žemos kultūros žmonės dirba sveikatos priežiūros įstaigoje... Trečią kartą - tiesiog pasibaisėjau. Daugiau niekada nesikreipsiu.
Vadovui siūlyčiau atidžiau rinktis personalą, nes bent jau aš čia tikrai negrįšiu.
Siaubingas registratorių bendravimas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Labai norėčiau padėkoti Šiaulių padalinio kolektyvui, už šiltą priėmimą, iki smulkmenų paaiškinimą, šypsenas, visų reikiamų klausimų atsakymus, operytivumą :) Sako norėdamas atsidėkoti pasakyk AČIŪ. Tad sakau labai didelį ir nuoširdų Ačiū. Sėkmės Jums ir būkit tokie kokie esate. Tai iš tikro daro mus laimingus!
Siaubingas registratorių bendravimas. Labai nemandagios ir nemalonios. Antakalnio g.
Norėčiau padėkoti Šiltnamių g. diagnostikos centro personalui už malonų darbą, rūpestingumą, užjautimą ir supratimą. Paliko neišdildomą įspūdį, kad, visgi, medicinos sektoriuje Lietuvoje dar yra dirbančių žmonių, kurie supranta "svetimo skausmą". Dėkoju už laiku suteiktą pagalbą. Jūsų dėka vėl galiu džiaugtis gyvenimo, nes po tyrimo ir tikslios išvados man buvo atlikta reikalinga operacija.
Lankiausi Affidea Lietuva Santariškių g. 1 skyriuje, maloniai nustebino šiltas aptarnavimas bei paslaugumas. Nors turėjau man priskirtą vizito laiką, paskambinusi darbuotoja informavo, kad atsilaisvino vieta anksčiau - labai apsidžiaugiau ir nedelsiant nuvykau. Džiugu, kad po truputį iš Lietuvos sveikatos apsaugos sistemos yra išgyvendinama sovietmečio kultūra ir vietą užima pasaulinio lygio paslaugos ir aptarnavimas!
Labai nusivyliau personalo darbu Šiauliuose.Maža to, kad eilės laukiau 2 mėnesius magnetinio rezonanso tyrimui, tai atvykus nustatytu laiko teko laukti pusantros valandos, o esu neįgali, vaikštau tik su vaikštyne..Buvo pasakyta, kad tyrimo atsakymo teirautis penktadienį.Šiandien paskambinus, atsakė, kad tyrimas yra, galime atvažiuoti.Man sunku važinėti, vyras iš darbo nuvažiavo, pasirodo tyrimas neparuoštas.Esu labai nepatenkinta, žmonės nevertina savo darbo vietos, nors aplinka labai maloni.
Vilniaus vėžio institute esančioje affidea klinikoje dirbanti registratorė nepagarbiai elgiasi su pacientais, šaukia. Ilgai buvau jų pacientė, bet matyt teks keisti juos į kitą įstaigą. Vieno tyrimo metu nebuvo suleista kontrastinė medžiaga (siuntime buvo parašyta kad MRT atlikti su kontrastine medžiaga. Teko daryti tyrimą dar kartą (klinikai pripažinus savo klaidą pakartotinė paslauga buvo suteikta nemokamai), bet vėl gi, ar man reikalingas papildomas spinduliavimas, kuris taip pat turi savo šalutinį poveikį. Dabartinei registratorei dirbančiai Affidea Lietuva UAB adresu Santariškių g. 1, Vilniaus m. siūlyčiau pasimokyti elementarios kalbos kultūros!
Sveiki.Retai kada rašau atsiliepimus.Šį kartą labai noriu padėkoti Šiauliú Affidea personalui už profesionalumą, malonú elgesį.Kai registravausi, laikas buvo rugpjūčio mėnesiui.Atsiradus galimybei, man paskambino ir maloniai pasiūlė ateiti anksčiau.
Labai jauki aplinka, malonus personalas.Ačiū.
Sveikatos problemos privertė apsilankyti magnetinio rezonanso (Affidea) Šiaulių skyriuje. Maloniai nuteikė ne tik kabineto aplinka, bet ir darbuotojų nuoširdus dėmesys. Viskas buvo atlikta kvalifikuotai, gavau visą reikalingą informaciją, o ir atsakymo laukti ilgai nereikėjo. Nuoširdi padėka Šiaulių kabineto darbuotojoms! Pasirodo ir Šiauliuose galima gauti kvalifikuotą ir savalaikę pagalbą.
Įmonė, deklaruojanti, kad atitinkanti aukščiausius tarptautinius standartus ir tai puikiai įrodanti!
Gavau traumatologo siuntimą kelio magnetinio rezonanso tyrimui. Paskambinau į Santariškes - eilė rugpjūčio mėnesiui. Paskambinau į Affidea naują filialą Antakalnyje - eilė gėgužės pabaigai, tačiau kaip alternatyva buvo pasiūlytas laikas Šiltnamių g. esančiame filiale (net nereikėjo skambinti kitur, viskas buvo sutvarkyta vieno pokalbio metu). Nepalyginsi su valdiškomis gydymo įstaigomis - gražu, švaru, besišypsantis personalas, taktiškai viskas paaiškinta prieš patį tyrimą ir pan. Tikrai esu patenkintas, kad pasirinkau šitą įstaigą. Nesinori, kad panašių problemų būtų ateityje, tačiau jei bus, tikrai grįšiu atgal ir neklausysiu, kad gydytojas liepia skambinti registruotis į Santariškes ar Grybo g.
Nužmogėjusi, nekompetentinga, arogantiška, neatsakingai besielgianti su dokumentacija įstaiga.

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Pošiūno klinika
HEMANGIOMOS GYDYMAS

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 13, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
MISIJA IR VIZIJA Mes pasiruošę Jums padėti nuo tada, kai Jūsų mažylis kenčia dėl įgimto defekto ar ligos, iki tada, kai žmogus ruošiasi oriai senatvei ir nori išlikti gražus sau ir savo artimiesiems. Mūsų misija - suderinti daugiametę patirtį ir jaunystės entuziazmą, klasikines medicinos žinias ir naujausias...
AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras, įsikūręs pačiame Kauno centre – Savanorių prospekto pradžioje, turintis strategiškai patogų susisiekimą su kitais miestais, Vilniaus bei Kauno oro uostais, o miesto širdis - senamiestis, matomas tiesiog pro langus. SV plastinės chirurgijos centras – tai prestižinis plastinės ir...

Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį
Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį 04-23 20:17
Lietuvos statybininkų asociacija nuo 2020 metų siūlo įteisinti privalomą statybininko kortelę – pasak jos, tai padėtų kovoti su šešėliu statybų sektoriuje. Aplinkos ministerijos atstovas sako, kad...
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų 04-23 18:10
Šiandien vykusiame Trišalės tarybos posėdyje nuspręsta pradėti derybas dėl vairuotojų atlyginimų.

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Chevron 121,90 +1,70%
CBS 51,11 -2,44%