Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę GGB Law, advokatų profesinė bendrija

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę GGB Law

Atsiliepimai apie GGB Law, advokatų profesinė bendrija

Parašyk savo nuomonę apie GGB Law, advokatų profesinė bendrija

Giedrė Gabrielė Stepankevičienė labai kompetentinga ir puiki specialistė, tikrai rekomenduoju kreiptis
Kazimieras Staškevičius
2022-07-12 10:01:48 IP 12em54ak
Labai ačiū advokatei Giedrei Gabrielei Steponkevičienei už profesionaliai atliktą darbą dėl nekilnojamo turto atidalijimo.
tai labai nuoširdi, maloniai bendraujanti, visada atsako į iškilusius klausimus. Prireikus pagalbos rekomenduočiau kreiptis jos teisinės pagalbos.
Labai ačiū Giedrei Gabrielei Stepankevičienei uż puikiai atlikta darbą, malonu bendravima ir profesionaliai atlikta darbą sudėtingoje skyrybu byloje. AČIU LABAI. Rekomenduoju.
Nuoširdus ačiū Giedrei Gabrielei Stepankevičienei už malonų bendravimą skyrybų proceso metu.Advokatė profesionaliai ir puikiai išmananti, ir atliekanti savo darbą.Prireikus advokatų pagalbos - tikrai kreipčiausi dar kartą.Nuoširdžiai rekomenduoju.
Ačiū advokatei Giedrei Gabrielei Stepankevičienei už malonų bendravimą, tiksliai atsakytus klausimus ir greitai atliktą darbą. Advokatė ne tik profesionali, bet ir labai maloni bei supratinga. Jei prireiktų, tikrai kreipčiausi dar kartą.
Esu labai patenkinta advokatės Giedrės Gabrielės Stepankevičienės paslaugomis. Viskas buvo padaryta greitai ir profesionaliai, atsakyta į visus klausimus. Rekomenduoju.
Patikima advokatu bendrija, profesionalus aptarnavimas, sutvarko reikalus greitai, bei paaiskina viska draugiskai suprantamais zodziais be jokios ten spec terminologijos. Padejo man gauti keleta LT teismo leidimu del mano nepilnamecio vaiko, nors patys gyvenam Anglijoje. Bendravimas el. Pastu, nereikejo nei karto vaziuot del sito i Lietuva. Paslaugu kainos taip pat prieinamos. Rekomenduoju 100 proc.
Gerai šeimos teisę ir teismų praktiką išmananti advokatė Giedrė Gabrielė Stepankevičienė. Pasižymi ne tik profesionalumu ir pareigingumu, bet ir aukščiausiom žmogiškom savybėm. Geba nuoširdžiai įsigilinti į kliento situaciją ir padeda ją efektyviai spręsti. Dirbome 2 kartus ir rezultatai nenuvylė.
Labai maloniai aptarnavo advokatė Giedrė Gabrielė Stepankevičienė. Dėkoju už patarimus ir profesionalų darbą. Rekomenduojų.
Rekomenduoju. Viskas buvo išaiskinta, priimtas sprendimas, laimeta byla. Aciu Jums.
Sigita Šulčytė
2022-06-01 15:42:07
Kreipiausi kelis kartus į advokate Giedrė Gabrielė Stepankevičienė. Abi bylas laimėjome. Konsultacijos metu matėsi, kad advokatė išmano puikiai savo darbą. Jei ateityje prireiktu, tai tikrai rinkčiausi vėl šią advokatę.
Irena Šeputienė
2022-06-01 15:08:17
Dėkoju advokatei Giedrei Gabrielei Stepankevičienei už greitą ir profesionalų darbą. Iškilus klausimui į skambutį atsako net per išeigines. Linkiu geriausios kloties.
Norėčiau padėkoti advokatei Giedrei Gabrielei Stepankevičienei už atsakingą darbą bei malonų bendravimą ir supratingumą.
Rekomenduoju !
Ačiū advokatei Giedrei Gabrielei Stepankevičienei už malonų bendravimą, tiksliai atsakytus klausimus, ir greitai atliktą darbą
Skyrybos byloje Giedrė Gabrielė Stepankevičienė patare, kaip viska padaryti taip, kad teisme nebutu klausimu. Konsultavo dalybos klausimais ir dave bendru patarimu is patirties. Kaip rezultas skyrybos baigtos per pora menesiu, be jokiu keblumu.
Visada noriai ir greitai atsako i papildomus klausimus.
Ačiū advokatei Giedrei Gabrielei Stepankevičienei už greitai ir profesionaliai suteiktas paslaugas paruošiant dokumentus skyrybų byloje. Advokatė kantri, nuoširdi ir dėmesinga. Rekomenduoju.
Advokatė Giedrė Gabrielė Stepankevičienė savo darbą atliko puikiai. Esu labai patenkinta ir dėkinga.
Civilinėje paveldėjimo teisių atstatymo byloje mano interesus atstovavo Advokatų profesinės bendrijos "GGB Law" Vadovaujanti partnerė, advokatė Giedrė Gabrielė Stepankevičienė. Visi procesiniai veiksmai atlikti profesionaliai ir operatyviai, bendravimas dalykiškas ir malonus. Dėkoju už puikiai atliktą darbą. Rekomenduoju.
Dvi bylas atstovavo advokatė Giedrė Gabrielė Stepankevičienė. Darbu esu labai patenkintas, konkretumas, aiškumas ir tikslumas stiprioji pusė. Rekomenduoju.
Advokatė Giedrė Gabrielė Stepankevičienė - labai nuoširdi, darbšti ir dėmesinga! Skyrybų dokumentai buvo paruošti labai greitai, taip pat sulaukiau nemažai naudingų patarimų ir gavau visus atsakymus į begalybę savo klausimų! Per "gyvą" pokalbį ofise advokatė buvo labai dėmesinga ir kantriai išklausė visą mano " istoriją". Dėkoju advokatei už puikiai ir profesionaliai atliktą darbą!
Rekomenduoju ! :)
Turėjau kontaktą su Giedrė Gabrielė Stepankevičienė. Kreipiausi el. paštu, pasiūlė konsultaciją, sutikau, susimokėjau iš anksto. Į konsultaciją vėlavo, paprašiau disciplinos ir kokybės, konsultuoti atsisakė iš vis, visas pokalbis truko minutę ar dvi. Paprašiau padengti nuostolius už iššvaistytą laiką, nurodė kreiptis į teismą.
Per 2mėn sutvarkė visus popierizmus ir išskyrė. Esu labai patenkinta. Rekomenduoju :)
Greitai sutvarke skyrybu dok ir laimejo byla. ACIU. Rekomenduoju
Advokatė, Giedrė Gabrielė Burbienė, puikiai paruošė reikiamus dokumentus. Nuoširdus bendravimas ir gera kaina. Tiesiog puiku. Rekomenduoju !

Luxlex MB
Luxlex Law

Adresas: V. Nagevičiaus g. 3, LT-08237 Vilnius.
Veiklos sritys: teisinės paslaugos; darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; tarpininkavimas; teisėtvarka.
Luxlex yra įmonė, orientuota į aukščiausios kokybės klientų aptarnavimą teisės ir verslo srityse. Ilgametė ir įvairiapusė komandos patirtis garantuoja ne tik aukščiausio lygio paslaugų kokybę, tačiau ir visada malonų bei klientų vertinamą bendradarbiavimą. Esame maksimalistai, siekiantys geriausių rezultatų, todėl...
Juridicon, UAB
Adresas: Totorių g. 5-7, LT-01121 Vilnius.
Veiklos sritys: teisinės paslaugos; konsultacijų paslaugos; skolų išieškojimas; tarpininkavimas.
„Teisės departamentas kaip paslauga Allaw“ ir „Duomenų apsaugos pareigūnas Allaw“ tradiciniuose Lietuvos verslo konfederacijos organizuojamuose prestižiniuose „Metų paslauga 2019“ ir „Metų paslauga 2020“apdovanojimuose laimėjo nominaciją „Metų teisės paslauga“! Teikiamos paslaugos už fiksuotą prenumeratos mokestį:...
Gelvorasergel
Skolų išieškojimas

Adresas: Švitrigailos g. 11H, LT-03228 Vilnius.
Veiklos sritys: skolų išieškojimas; finansai; teisinės paslaugos.
Esame viena didžiausių mokėjimų ir skolų valdymo bendrovių Lietuvoje, turinti daugiau nei 20-ies metų patirtį rinkoje. Savo pozicijas dar labiau sustiprinome 2022 kovą susijungus UAB Gelvora ir UAB Sergel ir Lietuvai pristačius Baltijos šalyse jau pažįstamą prekės ženklą „GelvoraSergel“. Gelvora Sergel...
Sakurų sodas
Buhalterinės apskaitos paslaugos, apskaitos kursai

Adresas: Kovo 11-osios g. 100-15, LT-50407 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; teisinės paslaugos.
UAB"Sakurų Sodas" jau daugiau nei 5 metus sėkmingai teikia buhalterinės apskaitos ir finansų paslaugas įmonėms, bei konsultuoja įvairius verslo sektoriaus subjektus. Galime pasigirti atsakingais darbuotojais, stabiliu augimu ir kompetencija siekiančia daugiau nei 2 dešimtmečius patirties buhalterijos ir finansų...
Audena
Auditas | Apskaita | Mokesčiai

Adresas: Kumelių g. 9-3, LT-44281 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; auditas; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
Finansinis auditas. Auditas (mokesčių, veiklos, valdymo, įmonės). Audito paslaugos ir konsultacijos. Metinės finansinės atskaitomybės ir mokesčių auditas. Mokesčių tikrinimas (įmonių). Konsultacijos finansų, apskaitos, mokesčių klausimais. (Europos Sąjungos) ES fondų teikiamos paramos auditas. Tarptautinis auditas...

"Adampolis Rental": vis daugiau verslų supranta, kad technikos nuoma verta didelio dėmesio 09-28 07:52
Nuo mažiausio, į vonios kambarį įvažiuoti galinčio ekskavatoriaus, iki teleskopinių rotacinių krautuvų ir 3D įrangos planiravimo darbams. Specialiosios technikos nuomos bendrovės "Adampolis...
Kodėl finansiniams investuotojams turėtų rūpėti jų portfelio įmonių antikonkurencinis elgesys? 09-27 22:42
Atitiktis konkurencijos teisei sparčiai plečia ribas ir vis giliau skverbiasi į finansų sektorių. Vienas didžiausių pokyčių, į kurį turėtų atkreipti dėmesį visi finansiniai investuotojai, – jau...
Kviečia pirmasis "Foreign Investors Annual Summit 2022": kaip stiprinti Lietuvos investicinį patrauklumą? 09-27 22:33
Nors Lietuva išlieka svarbia strategine vieta investuoti tarptautinėms įmonėms, tačiau neramiais laikais svarbu ne tik išlaikyti, bet ir didinti investicinio klimato bei verslo aplinkos...

Ar per šiuos metus dalyvavote mokymuose/konferencijose?

FedEx 144,95 +1,43%
Colgate-Palmolive 72,58 -3,23%