Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Mokymo centras ADPILIS, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Mokymo centras "ADPILIS"

Atsiliepimai apie Mokymo centras "ADPILIS", UAB

Gera vairavimo mokykla Vilniaus regione!
Parašyk savo nuomonę apie Mokymo centras "ADPILIS", UAB

Puiki mokykla! Puikūs dėstytojai ir instruktoriai! Atėjau, išmokau, nugalėjau. Teorija iš pirmo karto. Vairavimas iš pirmo karto.
Didžiulis AČIŪ vairavimo instruktoriui Viktorui Davenson! Išmokė, patarė ir paruošė būti pilnaverčiu ir atsakingu vairuotoju.
Dėkoju vairavimo mokyklos kolektyvui už molanų bendravimą ir suteiktas visas žinias. Vairavimo kursus baigiau tikrai gerai išmokusi vairuoti. Regitroje tiek teoriją, tiek vairavimą išlaikiau iš pirmo karto. Dar kartą ačiū Jūms!
Baigiau tarptautinius laivavedžių mokymus, išlaikiau sėkmingai egzaminus taip galiu plaukioti bet kur ir bet kada. Esu be galo dėkingas už perteiktas mums žinias profesionalams, jūreivystės mokslų žinovams mokymo centro vadovui bei teorijos dėstytojui. Ačiū Jums.
UAB Mokymo centras "ADPILIS" 2020-06-30 15:28:29
p. Violeta Strelčiene, kodėl Jūs iki paskutinių darbo valandų taip prašėtės ir norėjote dirbti įmonėje, kurią dabar taip blogai apibūdinate.
Čia yra vieta, kur žmonės rašo atsiliepimus apie įmones, bet tai, kad Jūs uždavėte tokį klausimą viešoje erdvėje, o ne asmeniškai man, daug ką apie Jus pasako...
Tiesa, prašymai buvo tik du: priimti ir atleisti.
"...prašėtės :):):)..." - ir juokinga ir gaila, kaip gerai reikia galvoti apie save ir savo įmonę, kad nesuvokti, KODĖL stiprus, pasitikintis savimi, nebijantis iššūkių ir atsakomybės, daug ką galintis ir mokantis darbuotojas, turintis savo nuomonę, laisvo laiko ir neturintis skolų:) galėtų leisti sau padirbėti artimiausius du metus (kol išeis ir grįš iš motinystės atostogų Jūsų padėjėja) tokioje įmonėje...
Jei nerastumėte tinkamo žmogaus, turėkite omenyje, sutikčiau eiti tik direktorės pareigas :):):)
Linkiu sėkmės.
UAB Mokymo centras "ADPILIS"
2020-06-30 15:28:29 IP 28mep3t6
Violeta 2020-06-29 16:49:07
Kreipiuosi į merginas ir moteris, kurioms šauna mintis įsidarbinti šioje įmonėje: Dievas te apsaugoja !!! Bėkite pro šalį neatsigręždamos !!! Direktoriaus Adolfo bendravimo su administratorėmis stilius, minkštai tariant, nekultūringas ir žeminantis. Teko padirbėti čia dvi savaites, kad suprasti: tarp giedro dangaus šis žmogus VISADA ieškos ir tikrai ras debesėlį, dėl kurio busite kalta ir gausite velnių Jūs. Valytojos nesamdo, reiškia, turėsite prisiminti, kad dulkes reikia valyti, šiukšles išsinešti ir grindis pašluoti. Dirbau 2020 vasara: lauke +32, ofise tiek pat, nes kondicionieriaus nėra. "...ir nebus" - pasakė. Skelbime dėl darbo buvo nurodytas atlyginimas 1300 eur (brutto). Kai atėjau į pokalbį apie tai, kad tai yra netiesa nieko nepasakė. Bet kai atėjau pasirašyti darbo sutartį, nurodė 980 eur. Paklausiau, kaip gi taip? Sako, jei rašytume skelbime mažiau, niekas net CV nesiųstų:) "Juodų pinigų" aš atsisakiau.

Man 44, turiu 2 aukštuosius, moku 2 kalbas, braižyti su AutoCad programa, mėgstu mokytis, išauginau tris vaikus...Ir pagaliau išgirdau visą tiesą: "...tokia buka..." Ačiū, Adolfai, pastatėt į vietą:) Jūsų dėka supratau, man reikės dar pasistengti... reiškia, turiu kur tobulėti...

O dėl atsiliepimų Rekvizituose savo ausimis girdėjau, kaip per susirinkimą ragino savo darbuotojus, kad patys apie save parašytų. Yra šioje įmonėje ir kitų dalykų, dėl ko turėtų būtį gėda... Bet tai jau ne mano reikalas.

Jau užbaigiau kursus, išlaikiau regitroje, esu patenkintas šia mokykla. Visa teorija buvo išaiškinta profesionaliai, vertinama teisingai. Rekomenduoju bandyti.
Žirmūnų ir Taikos g., administratorės super. Vairavimo instruktoriai tiesiog pasaka, kantrybės begalė! Ačiū ir direktorui už supratingumą. Visą gyvenimą būsiu dėkinga Jūsų vairavimo mokyklai!!!! Linkiu Jums gyvuoti ir turėt daug mokinių! Ačiū Jums labai :)
Esu be galo dėkinga šiai vairavimo mokyklai už sąžiningą ir tikslingą darbą. Instruktorius Bronius buvo nuostabus mokytojas, viską paaiškino suprantamai, vertino teisingai. Taip pat, labai maloni administratorė (Taikos g.) visada padeda surasti tinkamą laiką, be galo rūpinasi mokiniais ir gerai nuteikia egzaminams - ir mokyklinį ir regitros praktikos egzaminą išlaikiau iš pirmo karto :) 100% rekomenduoju Adpilį, kadangi ten dirba sąžiningi ir rūpestingi žmonės, ne taip kaip kaikuriose vairavimo mokyklose :) (Į Adpilį perėjau iš kitos vairavimo mokyklos, kur buvo elgiamasi nesąžiningai, vertinama neteisingai, praktikos egzaminai buvo neužskaityti ne vieną kartą ir pareiškus, kad noriu išeiti, buvo siūlomi absurdiški dalykai vien tam, kad neščiau pelną jiems. Labai labai džiaugiuosi, jog gavau rekomendaciją pereiti į šią mokyklą, kurioje viskas vyksta sąžiningai, "nenuplovinėjami" pinigai ir instruktorius tikrai išmano savo darbą ir dalina teisingus patarimus, tad jeigu jaučiatės apgauti, keiskit mokyklą neabejodami :) Ačiū Jums už viską! :)
Norėčiau padėkoti šiai mokyklai ir tarti dideli AČIŪ instruktoriui Dainiui, kuris idealiai ir tobulai paaiškino ir išmokė kaip reikia elgtis kelyje, bei išmokė tvarkingai parkuotis sudėtingose situacijose. Tad rekomenduoju šia mokyklą, nes jos dėka išlaikiau vairavimo egzaminą iš pirmo karto!
Noriu padėkoti šiai vairavimo mokyklai už žinias, už kantrybę. Negaliu patikėti, kad jau turiu vairuotojo pažymėjimą.Iš pirmo karto pavyko išlaikyti Regitroje.
Mokiausi B kategorija su instruktoriumi Dainiumi. Labai geras instruktorius, viska suprantamai issaiskino, patare kaip elgtis ivairiose situacijose, kaip vaziuoti sudetingomis eismo salygomis ir t.t. Rekomenduoju ir kitiems rinktis sia vairavimo mokykla. Kolektyvas labai draugiskas suprantantis reikalo esme.
Puiki įmonė, dėstytojai ir įmonės vadovas. AČIŪ už puikius mokymus ir laiką suderintą su darbo laiku. Sėkmės Jums
Negaliu nepasidžiaugti!!!! Išlaikiau Regitroje. Ačiū už mokymus uab adpilis!!!!.
Baigiau sklandžiai kursus, norėčiau padėkoti įmonės darbuotojams už šaunų darbą.
Baigiau vairavimo kursus. Sėkmingai išlaikiau egzaminus. Dėkoju mokymo centro darbuotojams. Rekomenduoju rinktis šį mokymo centrą.
Dėkingas įmonės vadovui ponui Adolfui už pagalbą padėjus suderinti darbą ir kusus, šiandiena išlaikiau egzaminą. Linkiu Jums sėkmės. Galiu pasakyti šį įmonė turi nekomercinį požiūrį i klientus. Ačiū.
Viskas labai gerai sekėsi, rekomenduoju visus mokytis šioje vairavimo mokykloje. Teko pasimokyti pas Audronį, viską labai gerai išaiškino, tai labai malonus, nuoširdus geras instruktorius. Girdėjau, kad Dainius irgi labai geras instruktorius.
Tikrai gera imone Mokiausi zinau.kad dirba profai imoneje.Islaikiau egzus is pirmo karto, esu labai dekingas sauniam kolektyvui.
Tiesa 2018-03-21 23:56:32
Taip akivaizdu, kad sau atsiliepimus rašot. Visur tik šaunus kolektyvas, ačiū įmonei, profesionalai ir t.t. Visišką tiesą Ričardas rašo, gėda jums didžiausia. Visi aplinkui kalti, tik savy bėdų nematot. Iš kur tiek teigiamų komentrų, jei žmonių nesurenkat.
Teigiami komentarai pačių rašomi. Nors, žmonės ten gerai dirba savo darbą. Dirba, kol užtenka kantrybės kęsti terorą, algą vokelyje ir kitas nesąmones. Mokiniams tai normali mokykla, darbuotojams, deja, ne. Pažiūrėkite kokia kadrų kaita. Ir dabar įmes grasinimą kreiptis į teisėsaugą - suprask tai šmeižtas. Kad visi aplinkui žino tą situaciją. Pykti galite tik ant savęs, Adpili ar Adolfai.... Nelinkiu blogo, linkiu tik keistis į gera.
Sauni mokykla! Ka tik islaikiau B kategorija Regitroje is pirmo karto. Rekomenduoju!
Ką tik baigiau vairavimo kūrsus šioje mokykloje ir tikrai drąsiai galiu ją rekomenduoti kitiems - dėmesingos vadybininkės, geri instruktoriai, naujos ir geros mašinos!!!
Širdingai dėkoju bendrovei už gerą kursų organizavimą bei žinių perteikimq. Teorijos egzaminas išlaikytas be klaidų, liko praktinis plaukiojimas. Manau įveiksiu ir šį egzaminą, o po to neaprėpiami jūrų toliai. Labai esu dėkingas ir laimingas, kad teko bendrauti su tokiais nuostabiais jūrų vilkais.
Perskaičiau UAB Adpilis atsiliepimus ir pastebėjau, kad net rusų poetai eiles parašė, koks dėmesys. O jeigu rimtai, tai teko šioje mokykloje išklausyti kursus ir Regitros egzaminus iš pirmo karto išlaikiau. Šaunuoliai instruktoriai ir visas kolektyvas.
Mokymo centre Adpilis teko susidurti su mokymo procesu ir galiu patvirtinti, kad profesionaliai paruošiama teorija ir praktiniam važiavimui. Regitroje egzaminus išlaikiau iš pirmo karto. Norėčiau padėkoti profesionaliam instruktoriui Egidijui. Rekomenduoju ieškantiems vairavimo kursų rinktis UAB Adpilis.
ЗапретитьРазрешить
× «Рутения на проводе»: Игорь Пильщиков (РВБ и ФЭБ).
РВБ

А. С. Пушкин Собр. соч. в 10 тт. Т. 2
1827

* * *
Во глубине сибирских руд
Храните гордое терпенье,
Не пропадет ваш скорбный труд
И дум высокое стремленье.

Несчастью верная сестра,
Надежда в мрачном подземелье
Разбудит бодрость и веселье,
Придет желанная пора:

Любовь и дружество до вас
Дойдут сквозь мрачные затворы,
Как в ваши каторжные норы
Доходит мой свободный глас.

Оковы тяжкие падут,
Темницы рухнут — и свобода
Вас примет радостно у входа,
И братья меч вам отдадут.
-Ričardas 2018-03-17 17:49:12
Tai tikrai nemokėjote man "vokelyje"?
Gyvenkit sau ramiai ir nebešaudykite sau į koją. Nėra juk didesnės antireklamos už tokius gąsdinimus. Nieko man iš jūsų nereikia, bet ir nebijau - nebe 1937 metai ir nebešaudo. Kritika juk padeda tobulėti. Jau prie manęs, per trumpą laiką, pasikeitė virš dešimt žmonių. Problema ir priežastis ta pati. Ir mato tai ir mokiniai.
Mokymo centras "ADPILIS" 2018-03-17 17:40:27
Noriu pabrėžti, jog Jūsų nepagrįstai parašyti išsireiškimai gali būti priimami kaip šmeižtas mūsų įmonės atžvilgiu, to pasekoje baudžiamasis kodeksas numato atitinkamas sankcijas. Juridinio asmens dalykinė reputacija suprantama kaip jo geras vardas, teigiamas vertinimas ir požiūris visuomenėje, verslo aplinkoje (Lietuvos Aukščiausiojo Teismo 2004 m. lapkričio 24 d. nutartis, priimta civilinėje byloje Nr. 3K-3-630/2004) Taip pat norėčiau priminti, kad apie juridinį asmenį paskleistos tikrovės neatitinkančios žinios, melagingas teigimas visuomenei, negali likti teisiškai neaptartos. Tad dėl šio Jūsų teiginio pradedame tyrimą ir perduodame IP adresą teisėsaugos institucijoms. Taip apgindami savo garbę bei įmonės darbuotojus.
Tai tikrai nemokėjote man "vokelyje"?
Mokymo centras "ADPILIS"
2018-03-17 17:40:27 IP 28mc1rs2
-Ričardas 2018-03-17 12:27:50
Teigiami komentarai tiek vienodi ir lėkšti, kad nenoromis blogai nuteikia. Mokytis ten visai neblogai. Bet dirbti, tai niekam nerekomenduočiau. Vokelis ir nuolatinis teroras. Ypač prieš vadybininkes.
Jonai, ką jūs radote šmeižiančio?
Inesa 2018-02-05 20:08:57
Sveiki esu dėkinga įmonei ir instruktoriui Dainiui už gerą paruošimą egzaminams ir kad puikiai išmokė vairuoti, ačiū
O ką darysite kai Dainius išeis?
IP 2018-01-07 07:40:36
Jei per kelis metus neišsiaiškinot kas yra IP adresas ir vis dar rašot sau atsiliepimus, tai abejotina ta jūsų mokymo kokybė. Sveikatos tai galima palinkėt pas jus dirbantiems.
Ačiū įmonei už puikų paruošimą egzaminams.
Labai geri instruktoriai, ypač Dainius. Puiki mokykla, puikiai paruošė vairavimo egzaminui. Rekomenduočiau!
Labai dėkoju Jums už gerai paruoštus darbų saugos ir gaisrinės saugos dokumentus. Įsivaizduojate, net tikrintojai mane pagyrė, kad taip gerai viskas paruošta, nors kaip jie sakė-skundelis ant mūsų įmonės buvo, bet viskas baigėsi gerai.
Ačiū įmonei už puikų parengimą. Per egzaminą baisu nebuvo. Visiems rekomenduoju,
Noriu padėkoti vairavimo mokyklos kolektyvui už geranorišką ir profesionalią veiklą ruošiant vairuotojus. Ir teorijos ir praktinio vairavimo egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Sėkmės !
Pritariu Jonui. Viskas ten gerai yra. Šaunus kolektvas. Dirbkite neklausydami plepalų. Sėkmės
Aplenkit iš toli, darbintis tikrai neverta, nes nei mėnesio neištempsit, nesigadinkit sveikatos. Tik patys apie save teigiamus atsiliepimus ir rašo, girdami 2 turimus darbuotojus. Tikri "profesionalai".
Tikrai niekam nerekomenduoju šios vairavimo mokyklos. Verčia pasirašyti sutartį jos nepaskaičius, su tuo nesutikus, pasigirsta žodžiai " tu čia mum nori įrodyti, kad skaityti moki?" Įrodyti tikrai nieko nenoriu, tik manau pirmiau turiu susipažinti su dokumentu prieš jį pasirašydamas. Be to kai kurie sutarties punktai neatitinka realybės, paprašius paaiškinti kodėl, deramai to padaryti nesugeba.
Dalyvavau darbo pokalby, tai dar niekur netekę taip matyt. Davė spręst žodžiu mokyklinio lygio uždavinukus, atlyginimo normalaus pagal juos darbuotojai iš vis neverti, tik skelbime rašo ką kita. Bendravimo maniera iš vis siaubinga, ten turbūt kaip vergas užguitas būtum.
Darbo atzvilgiu neverta darbintis i tokia imone
2017-01-27 12:51:31 IP 28mbsi11
Idejo skelbima, jog iesko administratores, paskambinau, iskart paklause ka baigus ir iskart pasake, jei kolegija nesiusk net cv ir rageli numete, na ir diskriminacija.. sekmes paieskose uz toki atlyginima, su tokiais reikalavimais ir su tokia elgesio kultura..
PasidomekiteKasYraIPadresasPriesKąNorsRašydami
2017-01-25 15:44:07 IP 2ivrp491
Juk kas antras komentaras su vienodu IP adresu (tokiu pat kaip ir šis). Galbūt praverstų pasidomėti, kas tai yra, kad ateityje nebekiltų tokių problemų :) Kurti apie save gerus komentarus dar yra viena, bet apsimetinėti kitais žmonėmis ir rašinėti atsiprašinėjančius komentarus jų vardu... turėtų būti gėda. Juk blogi komentarai neatsiranda iš niekur. Galbūt jeigu daugiau laiko būtų praleidžiama galvojant, kaip patobulinti įmonės darbą, o ne kuriant apie save komentarus, tai ir paslaugų kokybė pagerėtų, o kartu su ja - sumažėtų ir prastų komentarų? Nors jau įsivaizduoju, kad po keleto dienų rasiu komentarą savo vardu su ilgu atsiprašimu :)
Tai rekomendacijos verta vairavimo mokykla. Išmokau joje tai, ko nesugebėjau išmokti kitoje vairavimo mokykloje. Dirba profesionaliai. Vienu žodžiu rekomenduoju ir patariu jei bus galimybė pasirinkt instruktoriu Dainių, neapsiriksit.
Neseniai baigiau B kategorijos kursus šioje vairavimo mokykloje ir tik geriausi atsiliepimai apie instruktorių Dainių. Profesionalas ir puikus žmogus, savo srities žinovas. gera mokykla ir viduj aplinka.patarsiu visems eiti ir mokitis i ADPILIS
Aš mokiausi su instruktoriumi Audriumi. Galiu tik pasidžiaugti šiltu bendravimu ir kompetentingu mokymu. Vairuodama nejaučiau nei streso, nei baimės. Kritika būdavo labai objektyvi ir taktiška. Pats Audrius - visuomet geros nuotaikos ir šiltai bendraujantis žmogus, puikiai išmanantis savo darbą. Taip pat vien tik geri atsiliepimai apie teorijos mokytoją Egidijų, kuris pamokoms suteikė energijos - mokytis buvo įdomu ir gaudavome daug linksmų pavyzdžių „iš gyvenimo“ :) Mokytojas akcentuodavo esminius dalykus, ragindavo kiekvieną kartą tikrinti ir gilinti žinias, todėl egzaminus pavyko išlaikyti be sunkumų! Nuoširdus ačiū! :)
Aš taip pat ka tik baigiau mokintis šioje mokykloje B kategorija pas instruktorių Dainių, tai irgi galiu pasakyti, jog labai geras instruktorius, ir išlaikiau tiek mokyklinį, tiek regitros egzaminą iš pirmo karto.

Rigveda
Mokymo centras

Adresas: Vytauto pr. 57-2, LT-44330 Kaunas.
Veiklos sritys: vairavimo mokymo paslaugos; mokymo kursai.
UAB „RIGVEDA“ – vienas iš LYDERIAUJANČIŲ vairavimo mokymo centrų Lietuvoje ! Atsakingas požiūris į kiekvieną klientą bei dėmesys kokybei leido sukaupti ilgametę 28 metų vairavimo mokymo patirtį. Sėkmingai dirbame Vilniuje, Kaune, Alytuje, Druskininkuose, Prienuose, Šakiuose, Jurbarke, Kėdainiuose, Jonavoje...
ARV-Auto
Vairavimo mokykla

Adresas: A. Mickevičiaus g. 52-18, LT-44244 Kaunas.
Veiklos sritys: vairavimo mokymo paslaugos; mokymo kursai.
ARV-Auto, UAB Vairavimo mokymo centras Susisiekimo ministerijos įvertinta kaip GERIAUSIA VAIRAVIMO MOKYKLA Lietuvoje ARV-Auto – pirmaujanti vairavimo mokykla, galinti pasiūlyti ženkliai daugiau: kasmet paruošiame daugiau nei 7000 įvairių kategorijų vairuotojų bei kvalifikuotų vairavimo specialistų mokymo paslaugas...
"Linavos" mokymo centras
Adresas: Jankiškių g. 41, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: mokymo kursai; konsultacijų paslaugos; vairavimo mokymo paslaugos.
Viešoji įstaiga “LINAVOS” mokymo centras yra pagrindinis ir prestižinis krovinių bei keleivių pervežimo keliais sektoriaus kompetencijų centras Lietuvoje. Mokymo centras ugdo, moko ir konsultuoja transporto bei logistikos verslo vadovus, aukštos kvalifikacijos vadybos specialistus, ekspeditorius, finansininkus...
Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centras
Adresas: Maironio g. 11, LT-44298 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; vairavimo mokymo paslaugos.
Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centre vykdomi mokymai: vairavimo mokymo kursai A, B, C, CE, D1, D kategorijoms įgyti. Papildomas vairuotojų mokymas, papildomi vairuotojų mokymo kursai po teisės vairuoti atėmimo bei pradedantiems vairuotojams pažeidus taisykles. ADR kursai, pradinė kvalifikacija 95 kodas...
Rigveda Vilnius
Mokymo centras

Adresas: K. Baršausko g. 65-17, LT-51433 Kaunas.
Veiklos sritys: vairavimo mokymo paslaugos; mokymo kursai.

Vyriausybės ekspertų taryba siūlo atverti daugiau prekybos vietų
Vyriausybės ekspertų taryba siūlo atverti daugiau prekybos vietų 03-08 22:23
Vyriausybės ekspertų taryba siūlo atverti daugiau prekybos vietų, informavo premjerės atstovė.
Darbo rinkoje matoma teigiamų pokyčių, sako tarnybos vadovė
Darbo rinkoje matoma teigiamų pokyčių, sako tarnybos vadovė 03-08 19:42
Oficialiam nedarbui vasarį nusileidus iš rekordinių aukštumų, Užimtumo tarnybos vadovė teigia, kad darbo rinka pradeda rodyti teigiamus pokyčius.
G. Nausėda diskutuoti dėl žmogaus teisių kviečia "argumentų, o ne pykčio kalba"
G. Nausėda diskutuoti dėl žmogaus teisių kviečia "argumentų, o ne pykčio kalba" 03-08 19:08
Prezidentas Gitanas Nausėda, pirmadienį susitikęs su teisingumo ministre Evelina Dobrovolska, pabrėžė, jog būtina spręsti įsisenėjusius žmogaus teisių klausimus ir tai daryti diskutuojant...

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Oracle 69,97 +6,65%
Goldman Sachs 327,37 -0,58%