Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Mokymo centras ADPILIS, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Mokymo centras "ADPILIS"

Atsiliepimai apie Mokymo centras "ADPILIS", UAB

Gera vairavimo mokykla Vilniaus regione!
Aldirma Įmonė brangiai perka miškus!
Parašyk savo nuomonę apie Mokymo centras "ADPILIS", UAB

Žirmūnų ir Taikos g., administratorės super. Vairavimo instruktoriai tiesiog pasaka, kantrybės begalė! Ačiū ir direktorui už supratingumą. Visą gyvenimą būsiu dėkinga Jūsų vairavimo mokyklai!!!! Linkiu Jums gyvuoti ir turėt daug mokinių! Ačiū Jums labai :)
Esu be galo dėkinga šiai vairavimo mokyklai už sąžiningą ir tikslingą darbą. Instruktorius Bronius buvo nuostabus mokytojas, viską paaiškino suprantamai, vertino teisingai. Taip pat, labai maloni administratorė (Taikos g.) visada padeda surasti tinkamą laiką, be galo rūpinasi mokiniais ir gerai nuteikia egzaminams - ir mokyklinį ir regitros praktikos egzaminą išlaikiau iš pirmo karto :) 100% rekomenduoju Adpilį, kadangi ten dirba sąžiningi ir rūpestingi žmonės, ne taip kaip kaikuriose vairavimo mokyklose :) (Į Adpilį perėjau iš kitos vairavimo mokyklos, kur buvo elgiamasi nesąžiningai, vertinama neteisingai, praktikos egzaminai buvo neužskaityti ne vieną kartą ir pareiškus, kad noriu išeiti, buvo siūlomi absurdiški dalykai vien tam, kad neščiau pelną jiems. Labai labai džiaugiuosi, jog gavau rekomendaciją pereiti į šią mokyklą, kurioje viskas vyksta sąžiningai, "nenuplovinėjami" pinigai ir instruktorius tikrai išmano savo darbą ir dalina teisingus patarimus, tad jeigu jaučiatės apgauti, keiskit mokyklą neabejodami :) Ačiū Jums už viską! :)
Norėčiau padėkoti šiai mokyklai ir tarti dideli AČIŪ instruktoriui Dainiui, kuris idealiai ir tobulai paaiškino ir išmokė kaip reikia elgtis kelyje, bei išmokė tvarkingai parkuotis sudėtingose situacijose. Tad rekomenduoju šia mokyklą, nes jos dėka išlaikiau vairavimo egzaminą iš pirmo karto!
Noriu padėkoti šiai vairavimo mokyklai už žinias, už kantrybę. Negaliu patikėti, kad jau turiu vairuotojo pažymėjimą.Iš pirmo karto pavyko išlaikyti Regitroje.
Mokiausi B kategorija su instruktoriumi Dainiumi. Labai geras instruktorius, viska suprantamai issaiskino, patare kaip elgtis ivairiose situacijose, kaip vaziuoti sudetingomis eismo salygomis ir t.t. Rekomenduoju ir kitiems rinktis sia vairavimo mokykla. Kolektyvas labai draugiskas suprantantis reikalo esme.
Puiki įmonė, dėstytojai ir įmonės vadovas. AČIŪ už puikius mokymus ir laiką suderintą su darbo laiku. Sėkmės Jums
Negaliu nepasidžiaugti!!!! Išlaikiau Regitroje. Ačiū už mokymus uab adpilis!!!!.
Baigiau sklandžiai kursus, norėčiau padėkoti įmonės darbuotojams už šaunų darbą.
Baigiau vairavimo kursus. Sėkmingai išlaikiau egzaminus. Dėkoju mokymo centro darbuotojams. Rekomenduoju rinktis šį mokymo centrą.
Dėkingas įmonės vadovui ponui Adolfui už pagalbą padėjus suderinti darbą ir kusus, šiandiena išlaikiau egzaminą. Linkiu Jums sėkmės. Galiu pasakyti šį įmonė turi nekomercinį požiūrį i klientus. Ačiū.
Viskas labai gerai sekėsi, rekomenduoju visus mokytis šioje vairavimo mokykloje. Teko pasimokyti pas Audronį, viską labai gerai išaiškino, tai labai malonus, nuoširdus geras instruktorius. Girdėjau, kad Dainius irgi labai geras instruktorius.
Tikrai gera imone Mokiausi zinau.kad dirba profai imoneje.Islaikiau egzus is pirmo karto, esu labai dekingas sauniam kolektyvui.
Tiesa 2018-03-21 23:56:32
Taip akivaizdu, kad sau atsiliepimus rašot. Visur tik šaunus kolektyvas, ačiū įmonei, profesionalai ir t.t. Visišką tiesą Ričardas rašo, gėda jums didžiausia. Visi aplinkui kalti, tik savy bėdų nematot. Iš kur tiek teigiamų komentrų, jei žmonių nesurenkat.
Teigiami komentarai pačių rašomi. Nors, žmonės ten gerai dirba savo darbą. Dirba, kol užtenka kantrybės kęsti terorą, algą vokelyje ir kitas nesąmones. Mokiniams tai normali mokykla, darbuotojams, deja, ne. Pažiūrėkite kokia kadrų kaita. Ir dabar įmes grasinimą kreiptis į teisėsaugą - suprask tai šmeižtas. Kad visi aplinkui žino tą situaciją. Pykti galite tik ant savęs, Adpili ar Adolfai.... Nelinkiu blogo, linkiu tik keistis į gera.
Sauni mokykla! Ka tik islaikiau B kategorija Regitroje is pirmo karto. Rekomenduoju!
Ką tik baigiau vairavimo kūrsus šioje mokykloje ir tikrai drąsiai galiu ją rekomenduoti kitiems - dėmesingos vadybininkės, geri instruktoriai, naujos ir geros mašinos!!!
Širdingai dėkoju bendrovei už gerą kursų organizavimą bei žinių perteikimq. Teorijos egzaminas išlaikytas be klaidų, liko praktinis plaukiojimas. Manau įveiksiu ir šį egzaminą, o po to neaprėpiami jūrų toliai. Labai esu dėkingas ir laimingas, kad teko bendrauti su tokiais nuostabiais jūrų vilkais.
Perskaičiau UAB Adpilis atsiliepimus ir pastebėjau, kad net rusų poetai eiles parašė, koks dėmesys. O jeigu rimtai, tai teko šioje mokykloje išklausyti kursus ir Regitros egzaminus iš pirmo karto išlaikiau. Šaunuoliai instruktoriai ir visas kolektyvas.
Mokymo centre Adpilis teko susidurti su mokymo procesu ir galiu patvirtinti, kad profesionaliai paruošiama teorija ir praktiniam važiavimui. Regitroje egzaminus išlaikiau iš pirmo karto. Norėčiau padėkoti profesionaliam instruktoriui Egidijui. Rekomenduoju ieškantiems vairavimo kursų rinktis UAB Adpilis.
ЗапретитьРазрешить
× «Рутения на проводе»: Игорь Пильщиков (РВБ и ФЭБ).
РВБ

А. С. Пушкин Собр. соч. в 10 тт. Т. 2
1827

* * *
Во глубине сибирских руд
Храните гордое терпенье,
Не пропадет ваш скорбный труд
И дум высокое стремленье.

Несчастью верная сестра,
Надежда в мрачном подземелье
Разбудит бодрость и веселье,
Придет желанная пора:

Любовь и дружество до вас
Дойдут сквозь мрачные затворы,
Как в ваши каторжные норы
Доходит мой свободный глас.

Оковы тяжкие падут,
Темницы рухнут — и свобода
Вас примет радостно у входа,
И братья меч вам отдадут.
-Ričardas 2018-03-17 17:49:12
Tai tikrai nemokėjote man "vokelyje"?
Gyvenkit sau ramiai ir nebešaudykite sau į koją. Nėra juk didesnės antireklamos už tokius gąsdinimus. Nieko man iš jūsų nereikia, bet ir nebijau - nebe 1937 metai ir nebešaudo. Kritika juk padeda tobulėti. Jau prie manęs, per trumpą laiką, pasikeitė virš dešimt žmonių. Problema ir priežastis ta pati. Ir mato tai ir mokiniai.
Mokymo centras "ADPILIS" 2018-03-17 17:40:27
Noriu pabrėžti, jog Jūsų nepagrįstai parašyti išsireiškimai gali būti priimami kaip šmeižtas mūsų įmonės atžvilgiu, to pasekoje baudžiamasis kodeksas numato atitinkamas sankcijas. Juridinio asmens dalykinė reputacija suprantama kaip jo geras vardas, teigiamas vertinimas ir požiūris visuomenėje, verslo aplinkoje (Lietuvos Aukščiausiojo Teismo 2004 m. lapkričio 24 d. nutartis, priimta civilinėje byloje Nr. 3K-3-630/2004) Taip pat norėčiau priminti, kad apie juridinį asmenį paskleistos tikrovės neatitinkančios žinios, melagingas teigimas visuomenei, negali likti teisiškai neaptartos. Tad dėl šio Jūsų teiginio pradedame tyrimą ir perduodame IP adresą teisėsaugos institucijoms. Taip apgindami savo garbę bei įmonės darbuotojus.
Tai tikrai nemokėjote man "vokelyje"?
Mokymo centras "ADPILIS"
2018-03-17 17:40:27 IP 28mc1rs2
-Ričardas 2018-03-17 12:27:50
Teigiami komentarai tiek vienodi ir lėkšti, kad nenoromis blogai nuteikia. Mokytis ten visai neblogai. Bet dirbti, tai niekam nerekomenduočiau. Vokelis ir nuolatinis teroras. Ypač prieš vadybininkes.
Jonai, ką jūs radote šmeižiančio?
Inesa 2018-02-05 20:08:57
Sveiki esu dėkinga įmonei ir instruktoriui Dainiui už gerą paruošimą egzaminams ir kad puikiai išmokė vairuoti, ačiū
O ką darysite kai Dainius išeis?
IP 2018-01-07 07:40:36
Jei per kelis metus neišsiaiškinot kas yra IP adresas ir vis dar rašot sau atsiliepimus, tai abejotina ta jūsų mokymo kokybė. Sveikatos tai galima palinkėt pas jus dirbantiems.
Ačiū įmonei už puikų paruošimą egzaminams.
Labai geri instruktoriai, ypač Dainius. Puiki mokykla, puikiai paruošė vairavimo egzaminui. Rekomenduočiau!
Labai dėkoju Jums už gerai paruoštus darbų saugos ir gaisrinės saugos dokumentus. Įsivaizduojate, net tikrintojai mane pagyrė, kad taip gerai viskas paruošta, nors kaip jie sakė-skundelis ant mūsų įmonės buvo, bet viskas baigėsi gerai.
Ačiū įmonei už puikų parengimą. Per egzaminą baisu nebuvo. Visiems rekomenduoju,
Noriu padėkoti vairavimo mokyklos kolektyvui už geranorišką ir profesionalią veiklą ruošiant vairuotojus. Ir teorijos ir praktinio vairavimo egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Sėkmės !
Pritariu Jonui. Viskas ten gerai yra. Šaunus kolektvas. Dirbkite neklausydami plepalų. Sėkmės
Aplenkit iš toli, darbintis tikrai neverta, nes nei mėnesio neištempsit, nesigadinkit sveikatos. Tik patys apie save teigiamus atsiliepimus ir rašo, girdami 2 turimus darbuotojus. Tikri "profesionalai".
Tikrai niekam nerekomenduoju šios vairavimo mokyklos. Verčia pasirašyti sutartį jos nepaskaičius, su tuo nesutikus, pasigirsta žodžiai " tu čia mum nori įrodyti, kad skaityti moki?" Įrodyti tikrai nieko nenoriu, tik manau pirmiau turiu susipažinti su dokumentu prieš jį pasirašydamas. Be to kai kurie sutarties punktai neatitinka realybės, paprašius paaiškinti kodėl, deramai to padaryti nesugeba.
Dalyvavau darbo pokalby, tai dar niekur netekę taip matyt. Davė spręst žodžiu mokyklinio lygio uždavinukus, atlyginimo normalaus pagal juos darbuotojai iš vis neverti, tik skelbime rašo ką kita. Bendravimo maniera iš vis siaubinga, ten turbūt kaip vergas užguitas būtum.
Darbo atzvilgiu neverta darbintis i tokia imone
2017-01-27 12:51:31 IP 28mbsi11
Idejo skelbima, jog iesko administratores, paskambinau, iskart paklause ka baigus ir iskart pasake, jei kolegija nesiusk net cv ir rageli numete, na ir diskriminacija.. sekmes paieskose uz toki atlyginima, su tokiais reikalavimais ir su tokia elgesio kultura..
PasidomekiteKasYraIPadresasPriesKąNorsRašydami
2017-01-25 15:44:07 IP 2ivrp491
Juk kas antras komentaras su vienodu IP adresu (tokiu pat kaip ir šis). Galbūt praverstų pasidomėti, kas tai yra, kad ateityje nebekiltų tokių problemų :) Kurti apie save gerus komentarus dar yra viena, bet apsimetinėti kitais žmonėmis ir rašinėti atsiprašinėjančius komentarus jų vardu... turėtų būti gėda. Juk blogi komentarai neatsiranda iš niekur. Galbūt jeigu daugiau laiko būtų praleidžiama galvojant, kaip patobulinti įmonės darbą, o ne kuriant apie save komentarus, tai ir paslaugų kokybė pagerėtų, o kartu su ja - sumažėtų ir prastų komentarų? Nors jau įsivaizduoju, kad po keleto dienų rasiu komentarą savo vardu su ilgu atsiprašimu :)
Tai rekomendacijos verta vairavimo mokykla. Išmokau joje tai, ko nesugebėjau išmokti kitoje vairavimo mokykloje. Dirba profesionaliai. Vienu žodžiu rekomenduoju ir patariu jei bus galimybė pasirinkt instruktoriu Dainių, neapsiriksit.
Neseniai baigiau B kategorijos kursus šioje vairavimo mokykloje ir tik geriausi atsiliepimai apie instruktorių Dainių. Profesionalas ir puikus žmogus, savo srities žinovas. gera mokykla ir viduj aplinka.patarsiu visems eiti ir mokitis i ADPILIS
Aš mokiausi su instruktoriumi Audriumi. Galiu tik pasidžiaugti šiltu bendravimu ir kompetentingu mokymu. Vairuodama nejaučiau nei streso, nei baimės. Kritika būdavo labai objektyvi ir taktiška. Pats Audrius - visuomet geros nuotaikos ir šiltai bendraujantis žmogus, puikiai išmanantis savo darbą. Taip pat vien tik geri atsiliepimai apie teorijos mokytoją Egidijų, kuris pamokoms suteikė energijos - mokytis buvo įdomu ir gaudavome daug linksmų pavyzdžių „iš gyvenimo“ :) Mokytojas akcentuodavo esminius dalykus, ragindavo kiekvieną kartą tikrinti ir gilinti žinias, todėl egzaminus pavyko išlaikyti be sunkumų! Nuoširdus ačiū! :)
Aš taip pat ka tik baigiau mokintis šioje mokykloje B kategorija pas instruktorių Dainių, tai irgi galiu pasakyti, jog labai geras instruktorius, ir išlaikiau tiek mokyklinį, tiek regitros egzaminą iš pirmo karto.
Nesirašykit sau komentarų tokių gražių ir nuodugnių - "Puikioji" vairavimo mokykla... :)
Neseniai baigiau B kategorijos kursus šioje vairavimo mokykloje ir tik geriausi atsiliepimai apie instruktorių Dainių. Profesionalas ir puikus žmogus, savo srities žinovas. Nejaučiau jokios įtampos eidamas į Regitros egzaminą- išlaikiau iš pirmo karto. Nuoširdus ačiū Dainiui.
Labas vakaras, noriu padekoti, uz varga, kantrybe paciam nuostabiausiam kuri teko pazinti instruktoriu, tai DAINIU. Aciu labai.
Nors save girdami IP adresa pakeiskit
Iš pradžių abejojau, ar rinktis šią mokyklą, bet dabar džiaugiuosi savo pasirinkimu. Mokiausi eksternu. Administratorės malonios. Ir žinoma, dėkoju instruktoriui Dainiui už tai, kad išmokė vairuoti ir padrąsino. Jau išlaikiau Regitros egzaminą :)
Rekomenduoju visiems mokytis sioje vairavimo mokykloje. Noriu padekoti teorijos mokytojui Egidijui, praktikos instruktoriui Dainiui, ir visam kolektyvui uz be galo gera mokyma, silta bendravima, kantrybe... visus egzaminus islaikiau is pirmo karto. Vairuotojo pazymejimas jau mano :)
Sekmes Jums visiems. As jusu pasiilgsiu.
Prieš pradedant mokytis turėjau didelę baimę sėsti už vairo, instruktoriaus Egidijaus dėka dabar man vairavimas - vienas didžiausių malonumų. AČIŪ.Rekomenduoju

Rigveda
Mokymo centras

Adresas: Vytauto pr. 57-2, LT-44330 Kaunas.
Veiklos sritys: vairavimo mokymo paslaugos; mokymo kursai.
UAB „Rigveda“ – vienas iš lyderiaujančių vairavimo mokymo centrų Lietuvoje. Atsakingas požiūris į kiekvieną klientą bei dėmesys kokybei leido sukaupti ilgametę 28 metų vairavimo mokymo patirtį. Sėkmingai dirbame Vilniuje, Kaune, Alytuje, Druskininkuose, Prienuose, Šakiuose, Jurbarke, Kėdainiuose, Jonavoje...
SDG akademija
Vairavimo mokymas

Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; motociklai; vairavimo mokymo paslaugos.
Vairavimo mokyklos ,,SDG akademija” instruktoriai ir mokytojai padės TAU išmokti Kelių Eismo Taisykles bei įsisavinti saugaus ir teisingo vairavimo paslaptis. Kada registruojiesi, šiandien ar rytoj? Tik nepavėluok, tapk puikiu vairuotoju, išmok už vairo jaustis saugiai bei užtikrintai. “SDG akademija” teikiamos...
ARV-Auto
Vairavimo mokykla

Adresas: A. Mickevičiaus g. 52-18, LT-44244 Kaunas.
Veiklos sritys: vairavimo mokymo paslaugos; mokymo kursai.
ARV-Auto, UAB Vairavimo mokymo centras Susisiekimo ministerijos įvertinta kaip GERIAUSIA VAIRAVIMO MOKYKLA Lietuvoje ARV-Auto – pirmaujanti vairavimo mokykla, galinti pasiūlyti ženkliai daugiau: kasmet paruošiame daugiau nei 7000 įvairių kategorijų vairuotojų bei kvalifikuotų vairavimo specialistų mokymo paslaugas...
"Linavos" mokymo centras
Adresas: Jankiškių g. 41, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; vairavimo mokymo paslaugos.
CENTRO TEIKIAMOS PASLAUGOS: 95 kodas – tai vairuotojų, vežančių krovinius ir (ar) keleivius, pradinė profesinė kvalifikacija ir periodinis profesinės kvalifikacijos tobulinimas. Transporto vadybininkų kursai – skirti asmenims suteikti reikiamų žinių pasiruošti profesinės kompetencijos egzaminui, kuris laikomas...
Autotodis
Mokyklos Joniškyje, Šiauliuose, Pakruojyje!

Adresas: Sodžiaus g. 23, Degučiai, LT-83291 Pakruojo r.
Veiklos sritys: vairavimo mokymo paslaugos.
Vairavimo mokyklos "Autotodis" specialistai yra atestuoti, kantrūs instruktoriai ir dėstytojai! Kodėl "Autotodis"? Dažniausiai mus renkasi pagal mūsų mokyklą baigusių mokinių rekomendacijas. Tad nelauk ir išmok vairuoti ir jaustis už autombilio vairo saugus! "Autotodis" paslaugos: • Ruošiame A,AM,B,C,CE kategorijų...

Kaip nepatekti į darbdavių pinkles ir gauti viską, ką pavyko išsiderėti?
Kaip nepatekti į darbdavių pinkles ir gauti viską, ką pavyko išsiderėti? 02-17 11:28
Metų pradžia darbo rinkoje - migracijų laikotarpis. Talentingiausi darbuotojai, ypač pardavimų srityje, „susirenka" metines premijas ir ima dairytis naujų darbo pasiūlymų, didesnių algų...
JAV: Rusija įgyvendina plačios apimties dezinformacijos dėl koronaviruso kampaniją 02-22 19:08
Tūkstančiai su Rusija susijusių socialinės žiniasklaidos paskyrų ėmėsi koordinuotų veiksmų skleisti paniką dėl naujojo koronaviruso plitimo, taip kenkdamos pasaulinėms pastangoms kovoti su...
TVF blogina pasaulio ekonomikos prognozę, bet tiki antru ketvirčiu
TVF blogina pasaulio ekonomikos prognozę, bet tiki antru ketvirčiu 02-22 18:33
Kristalina Georgieva, Tarptautinio valiutos fondo (TVF) generalinė direktorė pareiškė tikinti, kad koronaviruso COVID-19 poveikis pasaulio ekonomikai bus palyginti trumpalaikis, o Kinijos...

Ar reikia didinti greičio matuoklių skaičių keliuose?

Microsoft 178,59 -3,16%