Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Admi, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Admi

Atsiliepimai apie Admi, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Admi, UAB

Teigiamai vertinu šios įmonės darbą, namas prižiūrimas, laiptinės valomos, į pranešimus reaguojama laiku. Iškilus problemoms galima skambinti, ieškoti problemos sprendimo būdų, konsultuotis ne tik su namo vadybininku, bet ir įmonės vadovais. Jeigu prireikia, į atsiradusią problemą reaguoja ir vidury nakties.
Su Admibuvome pasirašę daugiabučio namo renovacijos organizavimo sutartį, visi procesai vilkosi pagal pradelstus terminus, įstrigo Technins Darbo projektas, buvo nederinta su gyventojais medžiagiškumas, nemažai klausimų ir taisymų buvo ko pasekoje ADMI staiga vienašališkai be jokių komentarų nutraukė sutartį su mumis ir paliko be projekto bei sustojo visa renovacija! taigi netikėkite jokiais jų pažadais ir sutartimis nes bet kada jie gali be jokios priežąsties nutraukti savo įsipareigojimus! ruošiamės su jais bylinėtis, nes neatliko savo darbo, visai nesirūpina žmonėmis, neturi jokios kvalifikacijos reikiamoms sritims, visiškai nekvalifikuoti renovacijos techniniuose ir proceso valdymo reikaluose
Hrm 748 moteriškė važiuoja už vairo su mobiliuoju telefonu ir kelia grėsmę kitiems eismo dalyviams. Būtų malonu, kad tokie žmonės naudotų laisvų rankų įrangą kelyje.. tikrai labai profesionaliai atrodo
Grizau i UK ir galvoju, tikrai turiu parasyti atsiliepima! Prie to paties paskaiciau ir esancius... Zmones, jus rimtai? Mokestiniai veluoja? Viena menesi? Galbut nesate susidure su kitais administratoriais, kai nieko negalima prisikviesti esant rimtom problemom, nieks nieko nezino apie nama ir nenori zinot, svarbu mokescius susirinkt? Man teko!
Aplankiau savo isnuomota buta. Admi per balsavimus pasirinkom senai, bet tik pries kelis menesius pradejo musu name dirbt. Wau!! Tebunie sviesa, ji pasirodo gali degti pirmam aukste! Kabo laiptines valymo grafikas, kuriam matau ka ir kada valys, laiptine kvepia, i plaukus nekimba voratinkliai! Nuomininke buvo susirinkime (tokio nepamenu, kad butu buves anksciau), iki jo namo vadybininke jau buvo surinkus info, ka reikia tvarkyti, kur name didziausios bedos, pasiule aptart preoritetus. Aisku, nebuvo tiek atejusiu, kad surinkti zmoniu nuomones, priimt sprendima, bet jie kazka daro, nesustoja!! Jau gavau balsavimo biuleteni, kuriam tos pacios problemos, palikau atiduoti su savo balsu, pritarianciu namo tvarkymui. Pagaliau! As nustebus, geraja prasme! Administratorius mano supratimu neturi perstatyt musu namu is naujo, jei jie paseno, susidevejo, bet gali, siuo atveju ir daro (tikrai ne visi) visus veiksmus, kad pagerintu, pagrazintu - siulo, derina, organizuoja. Kaip finise atrodys laiptine ar namas, priklauso nuo visu aktyvumo ir susirinkimuose ir balsavime. Bukime aktyvus! Esu dekinga, sekmes tolimesniuose darbuose, seksiu savo namo naujienas!
Esame bendrija Kalvarijų gatvėje, dirbome su ADMI vienerius metus. Artėjant sutarties galiojimo pabaigai, svarstėme galimybę dirbti su kitais administratoriais, rengėme konkursą, darėme apklausas. Nebuvome patenkinti teritorijos priežiūra, taip pat vis prašėme išvalyti rūsius. Gavome naują valymo skyriaus vadybininkę, kuri suprato ir išgirdo, ko norime. Taip pat vienas pagrindinių kriterijų dėl kurių likome - techninio padalinio specialistų darbas. Dar svarbus momentas, turime skolininkų, teisinių problemų, teisininkė konsultacijas teikia telefonu.
Netikėkite tokiais gausiais teigiamais atsiliepimais. Jie parašyti to paties žmogaus: visi iki vieno tuo pačiu braižu. Teisybė yra ta, kad kokybė paslaugų prasta, o kainas išpučia (pvz. už laiptinės lango nuvalymą paskaičiuoja 100 eurų, už vejos nupjovimą paima 25 eurus nuo vieno gyventojo). Sutartų kainų laikysis tik pirmais mėnesiais.
Gyvename Šimulionio g. 3 name. Ilgą laiką namą prižiūrėjo Corpus A, tačiau niekaip nepavyko gauti kokybiškos valymo ir teritorijos paslaugos, nors daug kartų rašyta ir prašyta. Pakeitėme administratorių, kuris atliko pilną visų laiptinių valymą, sutvarkė teritoriją. Namo gyventojai patenkinti dėl atliekamų darbų.
Esu Eitminų g. 12 gyventojas. Turime bendriją ir naują namo pirmininką Rolandą, kuris yra reiklus, pareigingas ir rūpinasi mūsų namu. Vasaros pradžioje pakeitėme administratorių, ir esame labai patenkinti, didelį dėmesį skiriame bendruomeniškumui. Su ADMI pagalba nuplovėme purviną fasadą, taip pat tvarkome namo priešgaisrinę sistemą, kuri nebuvo tvarkome eilę metų.
Norėjau parašyta atsiliepimą už blogai atliekamą darbą nors, pinigai yra imami kiekvieną mėnesį ši įmone, , Admi’’ aptarnauja mano gyvenamajį namą ir buvo tvarkomas vandens latakai jei būtų smarkus lietus, ir jau šia vasara kartojasi antrą kartą todėl įkeliu nuotraukas per -2 aukšta nėra galimybės nueiti iki mašinos.... namas kernavės g 88. (nuotraukos darytos atsidarius lifto durims)
Gyvename nestandartiniame daugiabutyje miesto centre. Namas reikalauja priežiūros, todėl labai svarbu, kad įmonė turėtų visus specialistus, kad prireikus pagalbos, būtų laiku atlikti darbai. Daugiabutyje gyvena daug šeimų, daug nuomininkų, todėl mūsų namui aktuali nuolatinė komunikacija. Pasirinkus ADMI, susidėliojome svarbiausius, prioritetinius darbus, ir laikomės darbų plano. Esame patenkinti, nes mums rūpi mūsų namas, ir aplinka, kurioje gyvename.
Gyvenu sename daugiabutyje, kur nuolat reikalingi smulkūs remonto darbai. Noriu padėkoti staliui, kuris pakeitė durų spyną. Sumažėjo pašalinių asmenų, ir gyventojai jaučiasi saugesni.
Esu Šilo g. daugiabučio namo gyventoja. Anksčiau namo laiptines valėme patys gyventojai. Pradėjus dirbti su UAB "ADMI" supratome, kaip turi atrodyti švarios ir tvarkingos laiptinės. Dar vienas svarbus momentas, iškilus klausimams dėl namo priežiūros galima tiesiogiai susisiekti su vdybininku, buhaltere. Mūsų daugiabutis senas, todėl renovaciją planuojamės darytis su jais.
Esu Kaminkelio 19n, pirmininkė, mus administruoja Admi daug metų. Pradžioje stengėsi ir viskas buvo gerai, bet dabar labai blogai valo laptines ir prižiūri teritoriją. Skambinu kalbu su vadovais prižada, kad sutvarkys, bet lygiai 0.
Noriu padėkoti UAB „ADMI“ santechnikų brigadai už darbą daugiabučiame name, nesukeliant gyventojams didesnių problemų dėl vandens atjungimų, garsų, švaros ir panašiai. Nors kilo problemų po darbų praėjus metams ir kai kreipėmės dėl garantinių sužinojome, kad darbų vadovas pasikeitė. Išsigandome, kad darbų nesutiks atlikti, tačiau naujasis UAB „ADMI“ santechnikų darbų vadovas Aleksej paliko gerą įspūdį, nes žinojo iš kokio objekto skambiname, kokie darbai buvo daryti ir be jokių ginčų ar atsikalbinėjimų savo sąskaitą sutvarkė atsiradusias garantines vietas. Tikrai likome nuoširdžiai nustebinti ir tikimės, kad ir toliau taip darbuositės! Vilius iš Fabijoniškių g. 3 namo.
DNSB iš Antakalnio g.
2019-02-12 20:53:07 IP 28m81o9b
Sveiki, esu ilgametis daugiabučio namo Antakalnio g. pirmininkas ir galiu pasidalinti savo patirtimi dirbant su UAB „ADMI“. Prieš 3 metus konkursavomės administratorius ir kreipėmės į UAB „ADMI“ dėl pasiūlymo pateikimo mūsų namui, visas procesas nuo kainų, darbų, sutarties sąlygų suderinimo vyko sklandžiai, po sutarties pasirašymo įvyko namo priėmimas perdavimas kuomet atvažiavo „ADMI“ komanda apžiūrėti namą nuo rūsio iki namo stogo, po apžiūros pradėjome komunikavimą su namo vadybininku, kuris taip pat vyksta sklandžiai, nepaisant to, kad vadybininkas mūsų namui pasikeitė. Esame sudėlioję kelių metų darbų planą ir jį sėkmingai vykdome toliau. Šiai dienai esame patenkinti paslaugomis ir galime rekomenduoti kitoms bendrijoms.
NEREKOMENDUOJU pasirinkti UAB ADMI. Pasirinkome šią įmonę, nes buvome suklaidinti atsiliepimų - tuo metu nė vieno blogo atsliepimo nebuvo. Realybė liūdna -NETURI KOMPETETINGŲ savų darbuotojų, prisiėmė tiek klientų, kad realiai suteikti kokybiškų paslaugų NEGALI. To pasekoje - valymas, administravimas, techninė priežiūra atliekama tik tokia apimtimi, kiek turi kantrybės skambinti, raginti, rašyti ir t.t. Buhalterija su klaidom, pastoviai vėluoja atsiskaitymo lapeliai, vadybininkė visiškai nesuvokia, ką turi daryti ir kur įsidarbino - savo pareigas suvokia kaip eilinės sekretorės.
Kainos papildomiems darbams dvigubai viršija realią rinkos vertę.
Kaip ir dauguma dar nepabėgusių klientų ieškome RIMTESNIO administratoriaus.
Noriu parekomenduoti UAB ADMI kaip gerą valymo įmonę, kuri teikia laiptines valymo paslaugą mano daugiabučiui namui. Jau 4 metai kaip plauna visas namo laiptines ir su kaimynais esame labai patenkinti teikiamų paslaugų kokybe.
Labai blogi administratoriai. Į prašymus nereaguoja. Susisiekti sunku. Meluoja. Valymo kokybė prasta. Šilumos suvartojimo neprižiūri. Įkainiai dideli. Imamas mokestis už paslaugas, kurių išviso nesuteikia. Esant nekasdienėms paslaugoms plauna pinigus, mokėdami keliolika kartų didesnius įkainius negu yra rinkoje ir visa tai padalina gyventojams. Bėkite nuo jų kuo toliau!!!! Ne vienas daugiabutis atsisakė jų ir yra žymiai kokybiškiau aptarnaujami naujų administratorių. Ir nebejuokinkite patys rašydami gerus atsiliepimus apie save. Kaip ir savo tinklalapyje, kur vien geri atsiliepimai, bet jų iš esmės niekas negali ten palikti tik jūs patys.
Panašu, kad įmonė turi didelių problemų. Jau baigiasi gruodis, o dar nesugeba suformuoti sąskaitos gyventojams už lapkritį. Į el. laiškus savaitė laiko kaip neatsako.
Norime padėkoti valytojai kuri valo druskio g. laiptines.
Norime padėkoti valytojai kuri valo druskio g. laiptines.
UAB "Admi" eilė metų nesprendžia namo fasado ir patalpų nuotekų užliejimų Antakalnio g. 38, Vilnius. Namo pamatai, sienos, lubos pūna, savininkai negali naudotis patalpomis, garažais.
ADMI įmonė dirba atsakingai, visada reaguoja į užklausas, padeda spręsti iškilusius klausimus. Rekomenduojame.
Labai dėkinga ADMI plėtros vadybininkei Evelinai už kruopštų darbą, detalios informacijos suteikimą ir pagalbą dokumentų ir formalumų tvarkyme keičiant namo administratorių.
Energetikos Rolandas musu bendrijoje šaunia padirbėjo ir isprendia senas silumos problemas. Turite ji pramijuoti.
Kai pereme admjnistruoti musu nama is pradziu maloniu ir rupestingai bendravo, o po to i paprastus uzklausimus neimanoma sulaukti atsakymu nei el.pastu nei telefonu kreipiantis. Nuvyle labai.
Jau 2 metai bendraujam su Admi ir esam patenkinti savo namo vadybininke Inga, sauni darbuotoja
Su šeima gyvenome ne viename Vilniaus rajone. Susidūremė su ne vienu namų administratorium. Nuoširdžiai noriu pasakyti, kad ADMI tai namų administratorius, kuriam rūpi juose gyvenančių žmonių gerovė. Laiptinės visada švarios, sniegas nuvalytas, aplinka prižiūrėta, vadybininkai reaguojantys į pastabas, sąskaitos atitinkančios atliktus darbus ir, kas man pasirodė labai svarbu, -nesislapstanti ir bendraujanti vadovybė!
Tik geriausi atsiliepimai apie šią įmonę. Visi darbai atlikti laiku ir kokybiškai. O ir sąskaitos nesikandžioja. Šaunuoliai ADMI, ačiū už geras paslaugas!
Maloniai nustebino Admi dirbanti vadybininke, kuri visada su sypsena ir gera nuotaika suteikia info.
Atsikraustėme į Lazdynus tik prieš kelis mėnesius ir susipažinome su įmonės ADMI administratoriais ir galiu pasakyti, kad esame tikrai nustebinti ir labai patenkinti jų bendravimu bei teikiamomis paslaugomis. Visos mūsų iškeltos užklausos buvo labai greitai, maloniai ir operatyviai išspręstos. Esame patenkinti ir paties namo administravimu. Jeigu reiktų rekomenduoti kitiems, tikrai siūlyčiau ADMI įmonę, nes palyginus su kita didele administravimo įmone, tai ADMI yra profesionalesnė, operatyvesnė ir malonesnę komandą turinti įmonė.
Įsikėlėm į naują butą, kuriame dar tik planuojama rinktis administratorių, pati siūlysiu ADMI, nes jie ir mūsų sename bute prižiūrėjo namą ir jų paslaugomis negalėjom skųstis. Vadybininkė Violeta bendraudavo maloniai, gavus mūsų prašymą organizavo namo siūlių remontą. Lyginant mūsų namą su kaimyniniu, kuriame buvo bendrija, pas mus tikrai būdavo tvarkingiau.
Sveiki. Neseniai pakeitėme namo statybinininku mums per prievarta parinkta administratorių i UAB Admi. Prieš tai name net kamerų įsirengti negalėjome. Dabar džiaugiamės saugiu namų ir daromas darbais.
Tiesiai sviesiai
2016-11-11 11:25:00 IP 28m81v3t
Nerekomenduoju sios firmos, saskaitos tikrai nemazos, is pradziu sako viena suma o poto kita, darba atlieka nekokibiskai
Buves butu ukis nepateikdavo jokių ataskaitų, neinformuodavo gyventoju. Pakeitem juos ir dabar esame patenkinti ADMI įmone
Musu nama priziuri si imone. Zenkliai geriau nei buves administratorius, nors aisku visi administratoriai - tokie patys.
admi firma nekokia tikrai meluoja saskaitos nemazos nerekomenduoju jos

Šilėja
Pastatų administravimas

Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; langai; santechnika; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
ŠILĖJA, UAB PASLAUGOS Pastatų administravimas Pastatų techninė priežiūra Pastatų šilumos ūkio priežiūra Pastatų dujų ūkio priežiūra Pastatų termoviziniai tyrimai Patalpų valymo paslaugos Paslaugos bendrijoms Bendrijų administravimas Plastikinių langų bei durų gamyba ir montavimas Meistras į namus Statybos remonto...
Servico
Pastatų administravimas ir priežiūra, valymo paslaugos

Adresas: Savanorių pr. 193, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; švaros, valymo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
"Servico" – ilgametę patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti kompleksines pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Siekiant aukščiausios klientams teikiamų paslaugų kokybės ir nuolatinio aplinkosaugos veiksmingumo bei darbuotojų saugos ir sveikatos gerinimo, įmonėje įdiegta Integruota kokybės...
Agentus
Generalinis rangovas. Statybos projektų valdymas.

Adresas: Bituko g. 127, Laumėnų k., LT-53177 Kauno r.
Veiklos sritys: statyba; elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; geodezija, kartografija; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; metalo konstrukcijos, angarai; pastatų administravimas; projektavimas; santechnika; sienos, lubos; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB “Agentus” stato naujus pastatus bei renovuoja ir rekonstruoja senus statinius: Naujų pastatų statyba: visuomeniniai pastatai ir prekybos paskirties pastatai, gyvenamieji pastatai bei įvairūs individualūs pastatai, sandėliavimo paskirties pastatai, biurų statyba visoje Lietuvoje Pastatų remontas, renovacija...
Nobaltis
Patalpų valymas | Teritorijų priežiūra

Adresas: Šaltoniškių g. 93, Pikeliškės, LT-15140 Vilniaus r.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; valymo priemonės.
Socialinė įmonė UAB ,,Nobaltis“ yra valymo paslaugas teikianti įmonė, kurios specialistai yra sukaupę 20 metų patirtį visose valymo ir pastatų administravimo sferose. Įmonės veikla atitinka šiuos ISO standartus: ISO 14001:2004 , OHSAS 18001:2007 , ISO 9001:2008. Turime visas reikalingas saugumo pažymas ypač...
SIMPER statyba
Statybos darbai, statybų valdymas ir priežiūra

Adresas: Karaliaus Mindaugo pr. 66-1, LT-44351 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; geodezija, kartografija; geologija; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; konsultacijų paslaugos; metalo konstrukcijos, angarai; projektavimas; santechnika; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „SIMPER statyba“ veiklos sritys: Statybos darbai Rekonstravimo darbai Remonto darbai Bendrieji statybos darbai Specialieji statybos darbai Statybos užbaigimo organizavimas Statybos valdymas ir konsultavimas UAB „SIMPER statyba“ vykdo veiklą pastatų statybos ir statybos valdymo srityje. Statome, rekonstruojame...

JAV teiks JT rezoliucijos projektą dėl ginklų embargo Iranui pratęsimo
JAV teiks JT rezoliucijos projektą dėl ginklų embargo Iranui pratęsimo 08-06 21:35
Jungtinės Valstijos ateinančią savaitę pateiks Jungtinių Tautų Saugumo Tarybai rezoliucijos projektą, kuriuo numatoma pratęsti ginkluotės pardavimo Iranui embargą, nors tokiam žingsniui nepritaria...
Kaune atidarytas 175 kambarių viešbutis "Moxy"
Kaune atidarytas 175 kambarių viešbutis "Moxy" 08-06 19:40
Kauno centre atidarytas pirmasis Baltijos šalyse tarptautiniam tinklui "Marriott" priklausančio ženklo "Moxy" viešbutis.
Lietuva oficialiai informuota apie kuro pakrovimą į Astravo AE
Lietuva oficialiai informuota apie kuro pakrovimą į Astravo AE 08-06 19:32
Lietuva ketvirtadienį gavo oficialų patvirtinimą, kad į Astravo atominės elektrinės (AE) pirmojo bloko reaktorių pradedamas vežti branduolinis kuras, pranešė Valstybinė atominės energetikos saugos...

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

Walt Disney 127,61 +8,80%
Walmart 129,81 -1,39%