Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Admi, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Admi

Atsiliepimai apie Admi, UAB

Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie Admi, UAB

Gyvenu sename daugiabutyje, kur nuolat reikalingi smulkūs remonto darbai. Noriu padėkoti staliui, kuris pakeitė durų spyną. Sumažėjo pašalinių asmenų, ir gyventojai jaučiasi saugesni.
Esu Šilo g. daugiabučio namo gyventoja. Anksčiau namo laiptines valėme patys gyventojai. Pradėjus dirbti su UAB "ADMI" supratome, kaip turi atrodyti švarios ir tvarkingos laiptinės. Dar vienas svarbus momentas, iškilus klausimams dėl namo priežiūros galima tiesiogiai susisiekti su vdybininku, buhaltere. Mūsų daugiabutis senas, todėl renovaciją planuojamės darytis su jais.
Esu Kaminkelio 19n, pirmininkė, mus administruoja Admi daug metų. Pradžioje stengėsi ir viskas buvo gerai, bet dabar labai blogai valo laptines ir prižiūri teritoriją. Skambinu kalbu su vadovais prižada, kad sutvarkys, bet lygiai 0.
Noriu padėkoti UAB „ADMI“ santechnikų brigadai už darbą daugiabučiame name, nesukeliant gyventojams didesnių problemų dėl vandens atjungimų, garsų, švaros ir panašiai. Nors kilo problemų po darbų praėjus metams ir kai kreipėmės dėl garantinių sužinojome, kad darbų vadovas pasikeitė. Išsigandome, kad darbų nesutiks atlikti, tačiau naujasis UAB „ADMI“ santechnikų darbų vadovas Aleksej paliko gerą įspūdį, nes žinojo iš kokio objekto skambiname, kokie darbai buvo daryti ir be jokių ginčų ar atsikalbinėjimų savo sąskaitą sutvarkė atsiradusias garantines vietas. Tikrai likome nuoširdžiai nustebinti ir tikimės, kad ir toliau taip darbuositės! Vilius iš Fabijoniškių g. 3 namo.
DNSB iš Antakalnio g.
2019-02-12 20:53:07 IP 78.56.55.83
Sveiki, esu ilgametis daugiabučio namo Antakalnio g. pirmininkas ir galiu pasidalinti savo patirtimi dirbant su UAB „ADMI“. Prieš 3 metus konkursavomės administratorius ir kreipėmės į UAB „ADMI“ dėl pasiūlymo pateikimo mūsų namui, visas procesas nuo kainų, darbų, sutarties sąlygų suderinimo vyko sklandžiai, po sutarties pasirašymo įvyko namo priėmimas perdavimas kuomet atvažiavo „ADMI“ komanda apžiūrėti namą nuo rūsio iki namo stogo, po apžiūros pradėjome komunikavimą su namo vadybininku, kuris taip pat vyksta sklandžiai, nepaisant to, kad vadybininkas mūsų namui pasikeitė. Esame sudėlioję kelių metų darbų planą ir jį sėkmingai vykdome toliau. Šiai dienai esame patenkinti paslaugomis ir galime rekomenduoti kitoms bendrijoms.
NEREKOMENDUOJU pasirinkti UAB ADMI. Pasirinkome šią įmonę, nes buvome suklaidinti atsiliepimų - tuo metu nė vieno blogo atsliepimo nebuvo. Realybė liūdna -NETURI KOMPETETINGŲ savų darbuotojų, prisiėmė tiek klientų, kad realiai suteikti kokybiškų paslaugų NEGALI. To pasekoje - valymas, administravimas, techninė priežiūra atliekama tik tokia apimtimi, kiek turi kantrybės skambinti, raginti, rašyti ir t.t. Buhalterija su klaidom, pastoviai vėluoja atsiskaitymo lapeliai, vadybininkė visiškai nesuvokia, ką turi daryti ir kur įsidarbino - savo pareigas suvokia kaip eilinės sekretorės.
Kainos papildomiems darbams dvigubai viršija realią rinkos vertę.
Kaip ir dauguma dar nepabėgusių klientų ieškome RIMTESNIO administratoriaus.
Noriu parekomenduoti UAB ADMI kaip gerą valymo įmonę, kuri teikia laiptines valymo paslaugą mano daugiabučiui namui. Jau 4 metai kaip plauna visas namo laiptines ir su kaimynais esame labai patenkinti teikiamų paslaugų kokybe.
Labai blogi administratoriai. Į prašymus nereaguoja. Susisiekti sunku. Meluoja. Valymo kokybė prasta. Šilumos suvartojimo neprižiūri. Įkainiai dideli. Imamas mokestis už paslaugas, kurių išviso nesuteikia. Esant nekasdienėms paslaugoms plauna pinigus, mokėdami keliolika kartų didesnius įkainius negu yra rinkoje ir visa tai padalina gyventojams. Bėkite nuo jų kuo toliau!!!! Ne vienas daugiabutis atsisakė jų ir yra žymiai kokybiškiau aptarnaujami naujų administratorių. Ir nebejuokinkite patys rašydami gerus atsiliepimus apie save. Kaip ir savo tinklalapyje, kur vien geri atsiliepimai, bet jų iš esmės niekas negali ten palikti tik jūs patys.
Panašu, kad įmonė turi didelių problemų. Jau baigiasi gruodis, o dar nesugeba suformuoti sąskaitos gyventojams už lapkritį. Į el. laiškus savaitė laiko kaip neatsako.
Norime padėkoti valytojai kuri valo druskio g. laiptines.
Norime padėkoti valytojai kuri valo druskio g. laiptines.
UAB "Admi" eilė metų nesprendžia namo fasado ir patalpų nuotekų užliejimų Antakalnio g. 38, Vilnius. Namo pamatai, sienos, lubos pūna, savininkai negali naudotis patalpomis, garažais.
ADMI įmonė dirba atsakingai, visada reaguoja į užklausas, padeda spręsti iškilusius klausimus. Rekomenduojame.
Labai dėkinga ADMI plėtros vadybininkei Evelinai už kruopštų darbą, detalios informacijos suteikimą ir pagalbą dokumentų ir formalumų tvarkyme keičiant namo administratorių.
Energetikos Rolandas musu bendrijoje šaunia padirbėjo ir isprendia senas silumos problemas. Turite ji pramijuoti.
Kai pereme admjnistruoti musu nama is pradziu maloniu ir rupestingai bendravo, o po to i paprastus uzklausimus neimanoma sulaukti atsakymu nei el.pastu nei telefonu kreipiantis. Nuvyle labai.
Jau 2 metai bendraujam su Admi ir esam patenkinti savo namo vadybininke Inga, sauni darbuotoja
Su šeima gyvenome ne viename Vilniaus rajone. Susidūremė su ne vienu namų administratorium. Nuoširdžiai noriu pasakyti, kad ADMI tai namų administratorius, kuriam rūpi juose gyvenančių žmonių gerovė. Laiptinės visada švarios, sniegas nuvalytas, aplinka prižiūrėta, vadybininkai reaguojantys į pastabas, sąskaitos atitinkančios atliktus darbus ir, kas man pasirodė labai svarbu, -nesislapstanti ir bendraujanti vadovybė!
Tik geriausi atsiliepimai apie šią įmonę. Visi darbai atlikti laiku ir kokybiškai. O ir sąskaitos nesikandžioja. Šaunuoliai ADMI, ačiū už geras paslaugas!
Maloniai nustebino Admi dirbanti vadybininke, kuri visada su sypsena ir gera nuotaika suteikia info.
Atsikraustėme į Lazdynus tik prieš kelis mėnesius ir susipažinome su įmonės ADMI administratoriais ir galiu pasakyti, kad esame tikrai nustebinti ir labai patenkinti jų bendravimu bei teikiamomis paslaugomis. Visos mūsų iškeltos užklausos buvo labai greitai, maloniai ir operatyviai išspręstos. Esame patenkinti ir paties namo administravimu. Jeigu reiktų rekomenduoti kitiems, tikrai siūlyčiau ADMI įmonę, nes palyginus su kita didele administravimo įmone, tai ADMI yra profesionalesnė, operatyvesnė ir malonesnę komandą turinti įmonė.
Įsikėlėm į naują butą, kuriame dar tik planuojama rinktis administratorių, pati siūlysiu ADMI, nes jie ir mūsų sename bute prižiūrėjo namą ir jų paslaugomis negalėjom skųstis. Vadybininkė Violeta bendraudavo maloniai, gavus mūsų prašymą organizavo namo siūlių remontą. Lyginant mūsų namą su kaimyniniu, kuriame buvo bendrija, pas mus tikrai būdavo tvarkingiau.
Sveiki. Neseniai pakeitėme namo statybinininku mums per prievarta parinkta administratorių i UAB Admi. Prieš tai name net kamerų įsirengti negalėjome. Dabar džiaugiamės saugiu namų ir daromas darbais.
Nerekomenduoju sios firmos, saskaitos tikrai nemazos, is pradziu sako viena suma o poto kita, darba atlieka nekokibiskai
Buves butu ukis nepateikdavo jokių ataskaitų, neinformuodavo gyventoju. Pakeitem juos ir dabar esame patenkinti ADMI įmone
Musu nama priziuri si imone. Zenkliai geriau nei buves administratorius, nors aisku visi administratoriai - tokie patys.
admi firma nekokia tikrai meluoja saskaitos nemazos nerekomenduoju jos

Šilėja
Pastatų administravimas

Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; langai; pastatų administravimas; santechnika; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
ŠILĖJA, UAB PASLAUGOS Pastatų administravimas Pastatų techninė priežiūra Pastatų šilumos ūkio priežiūra Pastatų dujų ūkio priežiūra Pastatų termoviziniai tyrimai Patalpų valymo paslaugos Paslaugos bendrijoms Bendrijų administravimas Plastikinių langų bei durų gamyba ir montavimas Meistras į namus Statybos remonto...
Servico
Pastatų administravimas ir priežiūra, valymo paslaugos

Adresas: Savanorių pr. 193, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; švaros, valymo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
"Servico" – ilgametę patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti kompleksines pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Siekiant aukščiausios klientams teikiamų paslaugų kokybės ir nuolatinio aplinkosaugos veiksmingumo bei darbuotojų saugos ir sveikatos gerinimo, įmonėje įdiegta Integruota kokybės...
Agentus
Generalinis rangovas. Statybos projektų valdymas.

Adresas: Sandėlių g. 9, LT-45190 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; geodezija, kartografija; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; metalo konstrukcijos, angarai; pastatų administravimas; projektavimas; santechnika; sienos, lubos; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB “Agentus” stato naujus pastatus bei renovuoja ir rekonstruoja senus statinius: Naujų pastatų statyba: visuomeniniai pastatai ir prekybos paskirties pastatai, gyvenamieji pastatai bei įvairūs individualūs pastatai, sandėliavimo paskirties pastatai, biurų statyba visoje Lietuvoje Pastatų remontas, renovacija...
PROMONTA
Inžinerinių sistemų projektavimas ir montavimas

Adresas: Raudondvario pl. 162C, LT-47174 Kaunas.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; automatizavimas, automatika; elektros dalys ir įranga; elektros instaliacijos darbai; energetika; inžineriniai tinklai ir sistemos; pastatų administravimas; priešgaisrinė sauga, sistemos; projektavimas; statyba; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; šviesos sistemos, šviestuvai; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Promonta“ - tai daugiau nei 10 metų veikianti įmonė, kurios pagrindinė veiklos sritis yra statinių inžinerinių sistemų montavimas, projektavimas bei priežiūra. Mūsų sėkmės garantas – kvalifikuoti specialistai, ilgametė patirtis, finansinės būklės stabilumas, patikimi partneriai ir tiekėjai bei nuolat...
SIMPER statyba
Statybos darbai, statybų valdymas ir priežiūra

Adresas: Karaliaus Mindaugo pr. 66-1, LT-44351 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; geodezija, kartografija; geologija; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; konsultacijų paslaugos; metalo konstrukcijos, angarai; projektavimas; santechnika; statyba; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „SIMPER statyba“ veiklos sritys: Statybos darbai Rekonstravimo darbai Remonto darbai Bendrieji statybos darbai Specialieji statybos darbai Statybos užbaigimo organizavimas Statybos valdymas ir konsultavimas UAB „SIMPER statyba“ vykdo veiklą pastatų statybos ir statybos valdymo srityje. Statome, rekonstruojame...

Už ekstremistinį turinį JAV milžinams Europoje grės baudos iki 4% apyvartos
Už ekstremistinį turinį JAV milžinams Europoje grės baudos iki 4% apyvartos 04-20 14:39
Europos Parlamentas (EP) pritarė pasiūlymui bausti tokias įmones kaip "Facebook", "Google" ir "Twitter" net iki 4% pasaulinės apyvartos siekiančiomis baudomis, jei jos per valandą nuo valdžios...
Stresas darbe: pagrindiniai kaltininkai
Stresas darbe: pagrindiniai kaltininkai 04-20 12:31
Beveik pusė darbuotojų šiuo metu jaučia stresą savo darbe, rodo "LinkedIn" tyrimas, kuris taip pat identifikuoja penkias didžiausias nerimo priežastis.
Reitingų lentelėje į pirmą vietą pakilo I. Šimonytė
Reitingų lentelėje į pirmą vietą pakilo I. Šimonytė 04-20 12:13
Konservatorių kandidatė prezidento rinkimuose Ingrida Šimonytė pakilo į pirmąją reitingų lentelės poziciją, nedidele persvara aplenkusi iki šiol apklausose pirmavusį ekonomistą Gitaną Nausėdą...

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Pfizer 39,38 -1,25%