Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Admen Baltic, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Admen Baltic

Atsiliepimai apie Admen Baltic, UAB

Reklamos gamyba, projektavimas. Užsakymai priimami R. Kalantos g. 49, Kaunas

Parašyk savo nuomonę apie Admen Baltic, UAB

Darbu patenkintas. Greitai ir kokybiškai. Malonus aptarnavimas. Sėkmės !
Fashion boutique LookBook Klaipėdoje labai dėkinga už greitai ir kokybiškai atliktą darbą. Ačiū Raimund Volkov už dėmesį ir visą reikiama informaciją bet kuriuo laikų. Rekomenduojame☺️
jei reikia iskabos - tai tik cia darytis, niekur kitur!!!!
Sandra 2018-08-22 17:03:42
Pagamino reklamą su gramatine klaida, turėtų būti gėda tokiai įmonei!!!
Gal galite patikslinti kokia tai buvo reklama ir kokia padaryta klaida?
Pagamino reklamą su gramatine klaida, turėtų būti gėda tokiai įmonei!!!
Tai įmonė turinti didelę ir ilgametę patirtį.Profesionalūs darbuotojai išpildė ir realizavo mūsų pageidavimus. Laiku ir kokybiškai atlikti darbai jau keletą metų džiugina mus ir mūsų užsakovus.
Visiems rekomenduoju savo reklamos kūrimą patikėti “Admen Baltic” įmonei”.
Greitai, tiksliai, profesionaliai- kas gali buti geriau siais laikais! Dekingi labai uz operatyviai ispildyta uzsakyma ir issprestas problemas su svieciancios reklamos sumontavimu sudetingomis salygomis. Profesionalus poziuris ir isiklausymas i kliento poreikius- dideles vertybes.
Jei visi partneriai būtų kaip Admen'as, verslauti taptų nepaprastai lengva:) Ačiū ir sėkmės!!
Kūrybiškas požiūris, profesionalus išpildymas, malonus aptarnavimas.
Profesionalumas, kokybė, dalykiškumas, greitis - taip apibūdintume, , Admen Baltic" komandos darbą.
Tai tikrai puikūs reklamos specialistai - nuoširdžiai rekomenduojame, o savo įmonės reklamos sprendimus ir toliau patikėsime tik, , Admen Baltic".
Ar kada pagalvojate kaip reklama gali jums patikimai "tarnauti". "Admen Baltic" visada apie tai pagalvoja, ir ne tik - jie įrodo tai savo profesionalumu ir greita reakcija. Tiesiogiai susidūriau su "Admen Baltic" specialistais, kai reikėjo sukurti įmonės logotipą ir parinkti geriausius, įmonės įvaizdį ir viziją atspindinčius sprendimus. Be abejonės mano matymai buvo kaip kaimo mergelės, kuri apie dizainą nieko nenutuokia. Šioje vietoje tikslinti ir kryptingi reklamos profesionalų patarimai bei savalaikis darbų atlikimas leidžia man dabar konkiurencingai pozicionuoti savo įmonę rinkoje. Nuoširdžiai rekomenduoju geriausius reklamos specialistus Lietuvoje - "Admen Baltic". Aš jau trečius metus naudojuosi jų paslaugomis ir toliau naudosiuos :-)
Puikiai atlikti užsakymai. Profesionalūs darbuotojai padėjo įgyvendinti nestandartines mūsų idėjas. Užsakymai atlikti laiku, net atsižvelginat į maksimalų įmonės apkrovimą.
Dėkui.
Sėkmės darbuose!
UAB "INIJA" direktorius
arch. Gediminas Preišegalavičius
....labai malonu spręsti klausimus ir reikalus su tokia kompanija - visada turi sprendimą, išskirtinį ir gerą! jei problema, visada padeda ją išspręsti ! Šaunu, kad tokios įmonės egzistuoja.

Anglų ir rusų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su galimybe gauti iki 80% išlaidų kompensaciją 03-18 12:40
Užsienio kalbos žinios - įmonės sėkmės kriterijus Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau daugiau kaip keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik...
Lazerinis sezonas atidarytas
Lazerinis sezonas atidarytas 03-18 09:53
Išsiplėtę kojų kapiliarai vargina daugelį žmonių, ypač moteris. Tikriausiai kas antra moteris pastebi keletą, keliolika ar kelis šimtus išsiplėtusių kapiliarų kojų odoje...
"Deutsche Buchpreis" premijos laureatas R. Menasse: Europos sąjunga – pasaulio ateitis 03-24 20:09
Leidykla "Tyto alba" paskelbė laukianti ypatingo svečio – balandžio 11 d. Vilniuje, MO muziejuje, su skaitytojais susitiks vienas žymiausių šiuolaikinių austrų rašytojų Robertas Menasse. Leidykla...

Kuris kandidatas gautų Jūsų balsą, jei Prezidento rinkimai vyktų rytoj?

PepsiCo 120,72 +1,07%
Coca-Cola 45,93 +0,92%