Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Admen Baltic, UAB

Reklamos gamyba, projektavimas. Užsakymai priimami R. Kalantos g. 49, Kaunas

Parašyk savo nuomonę apie Admen Baltic, UAB

Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija
2019-09-15 05:04:56 IP 2noao7km
Esame labai patenkinti profesionalumu, moderniu darbo stiliumi ir operatyvumu. Kokybiškai viskas atlikta. Rekomenduojame.
Profesionaliausi, kūrybiški, sumanūs ir svarbiausia tikrai patikimi matomos reklamos gamintojai. Rekomenduoju!
Darbu patenkintas. Greitai ir kokybiškai. Malonus aptarnavimas. Sėkmės !
Fashion boutique LookBook Klaipėdoje labai dėkinga už greitai ir kokybiškai atliktą darbą. Ačiū Raimund Volkov už dėmesį ir visą reikiama informaciją bet kuriuo laikų. Rekomenduojame☺️
jei reikia iskabos - tai tik cia darytis, niekur kitur!!!!
Admen Baltic, UAB
2018-09-12 16:23:12 IP 2i24ujqg
Sandra 2018-08-22 17:03:42
Pagamino reklamą su gramatine klaida, turėtų būti gėda tokiai įmonei!!!
Gal galite patikslinti kokia tai buvo reklama ir kokia padaryta klaida?
Pagamino reklamą su gramatine klaida, turėtų būti gėda tokiai įmonei!!!
Tai įmonė turinti didelę ir ilgametę patirtį.Profesionalūs darbuotojai išpildė ir realizavo mūsų pageidavimus. Laiku ir kokybiškai atlikti darbai jau keletą metų džiugina mus ir mūsų užsakovus.
Visiems rekomenduoju savo reklamos kūrimą patikėti “Admen Baltic” įmonei”.
Greitai, tiksliai, profesionaliai- kas gali buti geriau siais laikais! Dekingi labai uz operatyviai ispildyta uzsakyma ir issprestas problemas su svieciancios reklamos sumontavimu sudetingomis salygomis. Profesionalus poziuris ir isiklausymas i kliento poreikius- dideles vertybes.
Jei visi partneriai būtų kaip Admen'as, verslauti taptų nepaprastai lengva:) Ačiū ir sėkmės!!
"ARCHITEKTAS" UAB
2016-12-19 11:55:27 IP 28mdtaa1
Kūrybiškas požiūris, profesionalus išpildymas, malonus aptarnavimas.
Profesionalumas, kokybė, dalykiškumas, greitis - taip apibūdintume, , Admen Baltic" komandos darbą.
Tai tikrai puikūs reklamos specialistai - nuoširdžiai rekomenduojame, o savo įmonės reklamos sprendimus ir toliau patikėsime tik, , Admen Baltic".
Ar kada pagalvojate kaip reklama gali jums patikimai "tarnauti". "Admen Baltic" visada apie tai pagalvoja, ir ne tik - jie įrodo tai savo profesionalumu ir greita reakcija. Tiesiogiai susidūriau su "Admen Baltic" specialistais, kai reikėjo sukurti įmonės logotipą ir parinkti geriausius, įmonės įvaizdį ir viziją atspindinčius sprendimus. Be abejonės mano matymai buvo kaip kaimo mergelės, kuri apie dizainą nieko nenutuokia. Šioje vietoje tikslinti ir kryptingi reklamos profesionalų patarimai bei savalaikis darbų atlikimas leidžia man dabar konkiurencingai pozicionuoti savo įmonę rinkoje. Nuoširdžiai rekomenduoju geriausius reklamos specialistus Lietuvoje - "Admen Baltic". Aš jau trečius metus naudojuosi jų paslaugomis ir toliau naudosiuos :-)
Puikiai atlikti užsakymai. Profesionalūs darbuotojai padėjo įgyvendinti nestandartines mūsų idėjas. Užsakymai atlikti laiku, net atsižvelginat į maksimalų įmonės apkrovimą.
Dėkui.
Sėkmės darbuose!
UAB "INIJA" direktorius
arch. Gediminas Preišegalavičius
....labai malonu spręsti klausimus ir reikalus su tokia kompanija - visada turi sprendimą, išskirtinį ir gerą! jei problema, visada padeda ją išspręsti ! Šaunu, kad tokios įmonės egzistuoja.

Švedijoje pandemijos įkarštyje užfiksuotas rekordinis BVP nuosmukis
Švedijoje pandemijos įkarštyje užfiksuotas rekordinis BVP nuosmukis 08-05 11:58
Švedija trečiadienį paskelbė, kad šalies BVP antrajame metų ketvirtyje, palyginus su pirmuoju metų ketvirčiu, smuko 8,6%. Tai yra gerokai mažesnis krytis negu kitose Europos valstybėse, tačiau...
Ne visi investicinio draudimo teikėjai išsižada sukčiavimo prieš klientus
Ne visi investicinio draudimo teikėjai išsižada sukčiavimo prieš klientus 08-05 11:44
Net ir po Lietuvos banko (LB) pagrūmojimo kol kas ne visi investicinio gyvybės draudimo teikėjai sutinka sąžiningai elgtis klientų atžvilgiu ir sugrąžinti jiems priklausančias lėšas.
Ekspertai: būsto nuomos rinka grįžta į vėžes, tačiau ateitis sunkiai prognozuojama 08-05 11:27
Pasibaigus karantinui, būsto nuomos rinka didžiuosiuose šalies miestuose grįžta į vėžes. Vis dėlto, nekilnojamojo turto (NT) rinkos ekspertų teigimu, ateities scenarijai priklauso nuo antrosios...

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

Microsoft 213,29 -1,50%
Moody's 276,00 -1,65%