Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę AD Baltic, UAB

Atsiliepimai apie AD Baltic, UAB

Kauno GRŪDA
Parašyk savo nuomonę apie AD Baltic, UAB

Tadas 2019-09-18 17:47:14
Nesiūlau niekam eiti dirbti, valdžią su žmogumi elgiasi kaip su skuduru, reikia dirbti savaitgaliais už kuriuos nemoka. Kai atsisakai dirbti atleidžia, ir bando prikišti vagystę.
Sveiki Tadai, dėkojame už jūsų nuomonę. „AD Baltic“ darbuotojai yra skatinami atvirai išsakyti savo pastebėjimus, nuomone ir tartis dėl geriausių sąlygų. Apgailestaujame, kad nepavyko suderinti jūsų lūkesčių ir išspręsti jums svarbių klausimų. Gerai, kad savo patirtimi pasidalinote, į jūsų pastabas atsižvelgsime.
exWorker 2019-09-25 09:24:16
darbas apgailetinas pas juos, teko nemazai metu dirbti. pietaut nera kada, uz savaitgalius nemoka, virsvalandziai irgi ner apmokami (juos neapmoka nes virsyji virsvalandziu skaiciu ir grindzia tuom, kad tai neimanoma, nors ari kaip per juodziausia darba) atlyginimas juokingas. darbo salygos apgailetinos, atlyginimo pakelt - niekada nepakels, zada viena, gauni visai ka kita. "visi nori but virsininkais". isspaudzia is taves viska nuo A iki Z, o uzmokestis yra "kapeikos". sulauke skambucio is ju, tikrai gerai apgalvokit ar verta, atsizvelgdami i siuos komentarus.
Sveiki, dėkojame už jūsų nuomonę. Iš komentaro matyti, kad mūsų kompanijoje dirbote gana ilgai, tačiau galiausiai keliai išsiskyrė. Apgailestaujame, kad nepavyko suderinti jūsų lūkesčių ir išspręsti jums svarbių klausimų. Tačiau dėkojame, kad savo patirtimi pasidalinote. Žinodami tai tobulėsime greičiau, o jums linkime sėkmės tolesnėje karjeroje.
IšnaudokimDarbuotojus 2019-12-11 11:27:35
Šitos organizacijos kultūra yra žemiau plintuso. Jei norit dirbti "ofise - garaže" ir jausti pasenusių taukų ir kotletų kvapą bei grįžti atgal į sovietinį mąstymą ir darbuotojų išnaudojimą - tai labiausiai tinkama vieta. Nerekomenduočiau niekam gyvenime šitos skylės. :)
Sveiki, dėkojame už jūsų nuomonę. "AD Baltic" yra viena seniausių įmonių Lietuvoje. Padaliniai įsikūrę įvairiose patalpose daugelyje Lietuvos miestų. Administracija taip pat veikia prieš daug metų statytose patalpose, kurios nors nėra naujos, tačiau pakankamai tvarkingos ir švarios. Tiek administracija, tiek patys darbuotojai savo aplinka rūpiasi. Apgailestaujame jūsų patirtais nepatogumais, tačiau dėkojame, kad parašėte, nes atsiliepimų dėka tobulėjame greičiau.
IšnaudokimDarbuotojus
2019-12-11 11:27:35 IP 2i24tasv
As dirbu kelias val i diena vakare. uzdirbu 320eur..
ieskojau papildomo darbo sulaukiau pasiulymo is kazkokios Sumautos AD baltic, net nebuvau girdejas apie ja.
sakau gerai, koks darbas ir grafikas, nes as dirbu tai galiu derinti darb laika..
jie sako nuo 8- iki 17v.. mhm galvoju daug valandu, bet manau tiktu nes dirbu tik vakare, , jie sako 400eur ir dar pasijuoke kazkokia mergina.. xa sakau, tu ka eisiu as visa diena dirbti uz tokia alga...be komentaru :D
Dirbau cia, bet teko isvaziuoti i uzsieni. Mokejo alga laiku man tai labai buvo didelis pliusas. Dirbau toki darba kur nuo pasiektu rezultatu priklause alga. Nebuvo stabili bet pasistenges galedavau uzsidirbti. Bet Lietuvoj dabar tokios kainos kad net ir to nelabai uzteko. Bet kas norit stabiliu pajamu normaliu ant popieriaus rekomenduoju. Uz dyka nieks nemoka siais laikais, teks arti.
as 2016-03-07 19:59:11
Internetinam puslapy nurodomas mygtukas "Noriu tapti klientu". Tai išreiškus susidomėjimą ir paklausimą, atsakymo laukiu jau 5-as mėnuo. Gal per daug užsiėmę ir šiai dienai nepajėgūs aptarnaut naujų klientų? Bet kita vertus, kažkaip Lietuvėlė nėra jau tokia didelė rinka, kad būtų galima taip atsainiai elgtis. Nu, nieko - gerai, kad yra konkurentų.
Laba diena. Labai jūsų atsiprašome už suteiktus nepatogumus. Mes tikrai vertiname visus mūsų klientus. Prašau jūsų susisiekti su manimi. Mano elektroninis paštas - t.malinauskas@adbaltic.lt. Išpręsime jūsų problemą. Ačiū
Pirkau is ju masinos valytuvus Bosch Aerotwin, po menesio jau nevalo. Taip pat pirkau masinos langų skysti AD -21C PREMIUM, tai uzpurskus stiklas pasidengia plonyciu serksno sluoksniu ir tai prie -7, or prie -10 valytuvai pasidengia "sniego" sluoksniu.
A tai ka nera nei vieno atsiliepimo? Tai buve darbotojai tili nes uzpausta burna laiko diriektorius notolyniu budu? Nu nesiulau eidti i syta imone dirbt tikrai, issiurbs kai oboli isspaus ir ismes kaip suni. Ir dar padaris priesu ir paskui varys ant taves koks blogas buvo, o i akis sipsosi.

ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo produkciją platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. UAB “ELMO technologijos” gamina šviestuvus su savo prekiniu ženklu „ELMO light“, šiuos bei...

Saurida
SAURIDA Group

Adresas: Montuotojų g. 8, LT-89101 Mažeikiai.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dujos, dujų įranga; kuras, naftos produktai, degalinės; malkos, kuras šildymui; mažmeninė prekyba; nekilnojamasis turtas; šildymas, įrenginiai; transporto paslaugos.
SAURIDA GROUP – pažangios gamybos technologijos, inovacijos, malonus aptarnavimas ir lankstumas, nedarant kompromisų dėl aukščiausios kokybės. Kasdien tobulėdami, siekiame patenkinti savo klientų poreikius ir lūkesčius, kaskart siūlome inovatyvius ir praktiškus sprendimus. Įmonė daugiau nei 20 metų dirba ir...

Feel Group
TOP SECRET

Adresas: Molėtų pl. 47F, LT-08409 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba.
Feel.lt – apsipirkimo erdvė, kurioje susivienija kokybė, gera kaina ir pasirinkimo laisvė. Siekiame, kad mūsų internetinėje parduotuvėje visuomet rastumėte tai, ko ieškote, ir džiaugtumėtės maloniais pirkiniais. Feel.lt internetinėje parduotuvėje rasite visame pasaulyje gerai žinomų ir populiarių prekės ženklų...

Apeliacinis teismas: VLRD konkursas turėjo būti viešas
Apeliacinis teismas: VLRD konkursas turėjo būti viešas 01-24 17:53
"Lietuvos geležinkelių" antrinė įmonė Vilniaus lokomotyvų remonto depas (VLRD) prekinių vagonų atsarginių dalių konkursą turėjo skelbti viešai, dar kartą paskelbė teismas.
"KG Group" atsisako paukštyno statybos planų
"KG Group" atsisako paukštyno statybos planų 01-24 16:38
Teismuose tebesitęsiant Vilniaus rajono savivaldybės ir aplinkosaugininkų ginčui dėl "Kauno grūdų" ("KG Group") grupės valdomo Vilniaus paukštyno planų Rukainiuose statyti paukštyną, įmonė teigia...
"Ignitis gamyba" nuotoliniams vartotojams įrengs 3 MW galios saulės elektrinę
"Ignitis gamyba" nuotoliniams vartotojams įrengs 3 MW galios saulės elektrinę 01-24 16:34
AB "Ignitis gamyba" pasirašė sutartį su įmone "IMASD Energias SL" dėl naujos 3 MW saulės jėgainės įrengimo Obeniuose, Elektrėnų savivaldybėje.

Ar šilta žiema naudinga Jūsų verslui?

Walt Disney 142,20 -1,26%
Nike 103,02 -1,41%