Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Active solar

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Active solar

Atsiliepimai apie UAB "Active solar"

Apie šildymą žinome viską
Solemlux NUOLAIDOS NET IKI 80%
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Active solar"

Sveiki, kas nukentėję, susisiekite su mumis. Keliama baudžiamoji byla. 860884140
apgauti klientai
2018-04-16 17:01:27 IP 27p496g6
Įmonė ir įmonės atstovas Vytautas Kulvietis figūruoja daugelyje bylų dėl įsipareigojimų nevykdymo. Pasisavintos didžiulės sumos iš tiekėjų, klientų. Skolininkas NT neturi, sąskaitos areštuotos, oficialiai nedirba, jokių oficialių pajamų negauna. Turi daug skolų pas įvairius antstolius. Venkite šio asmens. s*****s iš didžiosios raidės!
ŠILUMOS SPECIALISTAI - a******ų kontora, venkite šios įmonės ir atstovo Vytauto Kulviečio, kurio atžvilgiu šiuo metu ruošiama baudžiamoji byla, labai daug nukentėjusių (tiek fizinių, tiek juridinių asmenų). Vytauto Kulviečio ir įmonės atžvilgiu susidarė nemaža eilė skolų išieškojimui (patenkinti civiliniai ieškiniai perduoti antstoliams skolų išieiškojimui). Laiko klausimas, kada minėtas pilietis pabėgs iš Lietuvos.
Tadas 2017-10-20 22:46:49
Paskutine melagiu kontora, teko bendrauti su vadybininku Vytautu. Meistrai kurie net irankiu neturi, skolinasi is namo seimininku ir ja sugadine net nesiteikia kompensuoti ar sutvarkyti nuostoliu. Darbu atlikimo trukme neprognuozuojama. Susitariama atlikti darbus ir paskui pusantro menesio diena is dienos meluojama apie terminus. Niekam nerekomenduoju dirbti su sia firma
Sveiki, mes labai skaudžiai nukentėję nuo Vytuto Kulviečio. Mano telefono numeris. 867529846
Prašau - neignoruokite ir paskambinkite mums. Iš mūsų buvo paimta 5300 eurų už židinį ir jau beveik metai kaip nei židinio, nei pinigų. Kreipiamės į teismą. Norime, kad mūsų susirinktų daug. Norime, kad juos nubaust ir kiti nenukentėtų. Dar kreipiamės į Lietuvos rytą, jei reikės ir į televiziją. Lauksime Jūsų skambučio. Ačiū.
Arvydas 2017-12-08 23:55:48
Cia idetos kelios musu namo foto del kuriu aisku nebuvo paklausta ar gali naudotis. Melagis didziausias, paeme visa suma irangai pirkti oras vanduo ir rekoperatoriu. Prizadejo viska paleisti per 3 menesius. Iranga sumontavo po 9 menesiu tiktais, o iranga paleisti galejo tik irangos pardavejas Tenko, bet tas Kulvietis Vytautas tai parduotuvei buvo prisiskolines ir Tenko nevaziavo pajungti. Beto sumontavo tik oras vanduo, o rekoperatoriu isvis neatveze nors uz ji ir pinigus buvo paemes, tai kad Tenko atvaziuotu pajungti teko dar karta pirkti rekoperatoriu kad atvaziuotu pajungti (sumoketi jo dali skolos parduotuveje) Melavo kiekviena karta kai kalbejo, bedu kruvos ir visikiti kalti tik nejis. BEKITE NUO JO.
Arvydas 2017-12-08 23:55:48
Xxxxxxxxxxxx 2017-11-26 18:10:01
Žmonės būkite budrūs.. Nesusidekite su šia firma... Tikra melagiu kontora... Žada vis žada kad pradės darbus, bet nieko nevyksta.. Tiktai vienas melas. Ir darbų kainos labai brangios...
Įmonė nevykdo savo finansinių įsipareigojimų!

Gerunda
Santechnika | Šildymas | Vandentiekis

Adresas: Kalvarijos g. 7, LT-46349 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; kompresoriai, siurbliai; matavimo prietaisai; mažmeninė prekyba; santechnika; statybinės medžiagos; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; židiniai, krosnys.
Didmeninė ir mažmeninė prekyba santechnikos prekėmis, šildymo prekėmis, vandentiekio prekėmis, kanalizacijos sistemų ir nuotekų šalinimo prekėmis. Tiekiame platų kokybiškų santechnikos prekių asortimentą tiesiai iš gamintojų: APE, Ravani, ITAP, Officine Rigamonti, Good Work, Akwedukt, Manomer ir daugelio kitų...
Dahlgera
Didmeninė prekyba santechnine,priešgaisrine įranga

Adresas: Savanorių pr. 180B-101, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; įrankiai; kompresoriai, siurbliai; mažmeninė prekyba; santechnika; statybinės medžiagos; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Dahlgera“ yra DAHL koncerno (didmeninė prekyba santechnine įranga) dukterinė įmonė Lietuvoje. DAHL tai Saint-Gobain įmonių grupės prekybinis koncernas Skandinavijoje. Šiuo metu DAHL koncernui priklauso bendrovės, kurios dirba Švedijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Lenkijoje, Danijoje, Estijoje, Latvijoje ir...
Gansta
Šiluminių punktų gamyba 861233700

Adresas: Darbo g. 26, LT-52102 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; įrankiai; mažmeninė prekyba; priešgaisrinė sauga, sistemos; santechnika; statybinės medžiagos; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
Gansta, uab- tai specializuota didmeninės prekybos įmonė. Įmonės asortimentas yra suskirstytas i pagrindines produktų grupes tokias kaip: -Priešgaisrinė įranga; -Santechninė įranga; -Šildymo įranga; -Techninė izoliacija; Dėl per ilgus metus sukauptos personalo patirties UAB Gansta siūlo sprendimus tiek...
Vandens ratas
Prekyba santechnikos prekėmis

Adresas: Kalvarijų g. 125, LT-08221 Vilnius.
Vandentiekio, šildymo, santechnikos prekės - gamybinėms, prekybinėms bei montavimo įmonėms, jūsų namams, sodyboms bei ūkiams. Platus asortimentas parduotuvėse Vilniuje: Kalvarijų g. 125, Savanorių 176 (PC Norfa bazė), taip pat mūsų el. parduotuvėse: vandensratas.lt, geraskatilas.lt ir voniajums.lt. UAB “Vandens...
Baltic system
Adresas: Žalgirio g. 88A, LT-09303 Vilnius.
Veiklos sritys: santechnika; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB "Baltic System" savo veiklą pradėjo 2010 m. Siūlome vėdinimo, oro kondicionavimo, šildymo, vandentiekio, nuotekų sistemų projektavimo, montavimo paslaugas. Taip pat atliekame jų eksploatacinę priežiūrą, sistemų derinimą. Mūsų paslaugų spektrą taip pat apima: santechnikos darbai, santechnikos montavimas...

Šildymas dujų balionais arba kodėl dujinis šildymas vėl madingas?
Šildymas dujų balionais arba kodėl dujinis šildymas vėl madingas? 10-14 14:04
Šaltuoju metu opiausia apkalbų tema tampa - šildymo sąskaitos. Ir tai galioja tiek gyvenantiems butuose, kas mėnesį mokantiems pateiktą sumą, tiek gyvenantiems nuosavuose namuose...
Dantų implantavimas ir protezavimas: panašumai, skirtumai ir individuali galimybė rinktis 10-14 09:00
Apsilankius odontologijos klinikoje ar savarankiškai besidomint įvairiomis dantų gydymo procedūromis (plombavimu, implantavimu, protezavimu ir kt.), natūralu ir įprasta, kad dažnai kyla...
D. Trumpas įvedė sankcijas Turkijos ministerijoms ir pareigūnams, žada didinti tarifus plienui 10-15 08:07
Donaldas Trumpas, JAV prezidentas, įvedė sankcijas keletui Turkijos ministrų ir ministerijų, reaguodamas į Turkijos puolimą Šiaurės Sirijoje. Jis taip pat sako, kad padvigubins muitus Turkijos...

Pasaulinis atšilimas..

3M 160,51 +1,52%