Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Citadele bankas, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę „Citadele" bankas, AB

Atsiliepimai apie „Citadele" bankas, AB

Išregistruotas: Juridiniam asmeniui pasibaigus po reorganizavimo.
Parašyk savo nuomonę apie „Citadele" bankas, AB

Tenka tik apgailestauti, kad bankas visai nepaėjus vykdyti USD pavedimų, net jeigu norim juos pervesti į kitą Lietuvos banko sąskaitą. Pavedimas galimas jei Lietuvos, ar kitas bankas yra CITI grupės tinkle. Apie tai sutartyje nebuvo nurodyta. Koks absurdas, buvau priversta atidaryti sąskaitą kitame banke, kuris yra Citi narys, nuskaičiavo tarptautinius mokesčius, už ką ? Elektroninių užklausų, paraiškų jei negali įvykdyti, tai juos tiesiog atmeta ir tiek, su prierašu pateikite iš naujo. Per 20 metų su banku tiek daug problemų, dar nesame turėję. Su kiekviena diena, vis liūdniau darosi.
Visiškai nekompetetingi žmones, užpildes paraiška NT isigyjimui papraše iškart turto vertinimo kuris kainuoja 200eu, paskui tik pradeda tikrinti žmogu, kodėl to negalima padaryti ankščiau kam žmogui išmesdinet pinigus. Paskui kaip padarem įvertinima atsisake, nes Šio banko vidine tvarka kad NT negali buti toliau negu 30km iki Gedimino prospekto : nesamone įšmesti 200eu be jokios banko atsakomybes
Konsultacijoje dirba absoliučiai nekompetetingi žmonės. Konsultacijos kaina 9 ct/min, o paklausus paslaugos kainos reikėjo laukti 7 min, kol konsultantas tikslino atsakymą, už ką turiu mokėti. Pasiteisinimas "aš nedirbu su banko sąskaitų atidarymu, tai nežinau". Tai taip išeina, kad kompetencijos turi konsultuoti tik konsultavimo klausimais? Greičiau per google būčiau kainą radusi. Ir tai dar klaidingą info nurodė, nes pačiame banke pasakė kitaip.
Bankas kuris negerbia savo kliantų ir jų laiko! Paskambinau norėdamas pasiteirauti kokiu laiku yra įskaitomi pinigai vedant į jų banką iš kito, negalėjo darbuotoja atsakyti, pasiūlė sujungti anglų kalba. Pametus korteles buvo bandoma išsiaikinti ar buvo bandoma jomis atsiskaityti, sakė susisieks, na taip niekas ir nepaskambino. Na ir po tokių nuotykių galvoju užteks, komunikacija tragiška, galvoju gryšiu į buvusį banką. Nueinu i Citadele padalinį sakau noriu užsidaryti sąskaitas, sako dar negalite, nes yra rezervuoti pinigai, na viskas ok suprantu..sako kai tik bus nuimta rezervacija jūs pasiskambinkite ir tai galėsime sutvarkyti telefonu. Praėjus savaitei paskambinu ir sako negalima telefonu, reikia atvykti į banką, nenormalu!
Skelbiasi, kad sprendimą apie paskolos gavimo sprendimą praneš per 15 min. Ateina el. paštu žinutė, kad per 30min. Praėjo 2 paros (48 val.) - jokių žinių, net ir po papildomo laiško siuntimo.
Tragiškas bankas, palūkanas priskaičiuoja taip, kad vėliau net negali paaiškinti už ką tiek priskaičiavo, ir iš kur tos kosminės sumos, tikrai niekam nepatarčiau.
Niekas netikėkite banko skaičiuoklė.Palūkanos paskoloms labai didelės.Tiesiog diskriminuojami žmonės pagal pajamas.Jei tu turtingas-tau ir palūkanos žemesnės.Vadybininkai-glūžpetriai, nemoka atsakymo suregzti, vadovaujasi kažkiomis nesveikomis skaičiuoklėmis. Kažkoks vadyb.rusiška pavardė lyg tai Borodino ar pan.-neina su juo susikalbėti nekompetatingas.... Citadelė ššš.....
MB"Verslo idėja"
2018-09-29 12:36:57 IP 2h85ahre
Tikrai savo srities profesionalai. Labai malonus bendravimas ir įsigilinimas į tai, ko konkrečiai reikia klientui.
Neseniai kreipiausi i CITADELE banka del saskaitos uzdarymo, bei didesnio nuskaiciuoto saskaitos/korteles tvarkymo mokescio nei tiketasi. Net zinodami, kad banka paliksiu, padalinio darbuotojai elgesi su manimi labai profesionaliai, paasikino apie uzpildomas formas, bei tikimybes dydi atsizvelgti i mano pretenzija. Po to sulaukiau skambuciu tiesiai is padalinio, paaiskinanciu, kokias operacijas turiu atlinkti internetiniame banke, kad galetu man pinigu likuti grazinti.Grazine, paskambino apie tai pranesti. Aciu bankui ir darbuotojams. Pinigu suma buvo labai mazyte, bet malonu, kad net tokiu atveju buvo suteiktos auksciausio lygio paslaugos.
UAB Admen Baltic
2018-09-24 14:11:54 IP 2i24ujqg
Dėkojame už operatyvų ir kokybiškai atliktą darbą.
Bankas visiškai negerbiantis savo klientų. Kreipėmės dėl paskolos, užpildėmė krūva formų, pristatėme dokumentų, žodžiu pasakė, kad paskolą gausime, viskas puikiai tinka, ir tada prasidėjo slapstymasis. Kelis mėnesius vadybininkės nekėlė telefono, neatrašė meilų. Kai galiausiai pavyko priskasti prie Kauno filialo vadovo, jis pasakė, kad vadybininkė buvo užsiėmusi. Dar praėjo mėnuo, papildomai laiškai ir skambučiai vis dar ignoruojami. Galiausiai kreipėmės į kitą banką, kuris normaliai bendrauja su savo klientais, ir viską susitvarkėme per mėnesį.
Trumpai tariant, į Citadele verta eiti tik, jei niekur kitur nepavyko, nes tik nervus susigadinsite ir prarasite pusę metų.
Laiškų siuntėjas
2018-01-23 08:03:48 IP 2i51g3h4
Jei liepiate klientam siųsti laiškus ir tikinate, kad jūs tuos laiškus tikrai skaitote. Negana to, dar atrašo automatinis laiškas, kad „atsakysime per 24h“ tai būkit malonūs atsakykite ;)
Ne pats patikimiausias bankas. Būkite labai atidūs su šio banko išduodamomis mokėjimo garantijomis. Bankas garantijose įvelia kazuistines nuostatas, kurias vėliau pritaiko savo naudai. Gauti apmokėjimą arba grąžinimą pagal banko suteiktą garantiją, garantijos gavėjui yra arba labai sunku arba neįmanoma. Nerekomenduočiau naudotis arba pasitikėti šio banko suteikiamomis garantijomis. Jei tokias turit - dar kartą atidžiai patikrinkite jų tekstą. O šiaip apskritai rekomenduočiau vengti šio banko suteikiamų garantijų, ypatingai garantijų gavėjams.
Ignas 2017-10-13 15:40:58
Didelė profesionalumo stoka. Norėjom gauti paskolą smulkiam verslui su invegos garantija. Pradžioje viskas atrodė gražiai, bendravo maloniai ir visai konkrečiai. Bet vėliau pradėjo neatsakinėti į elektroninius laiškus, telefono skambučius ir neperskambindavo. Po geros savaitės patys paskambinom skyriaus vadovei ir paklausėm gal kas atsitiko kažkas, gal vadybinikė susirgo. Vadovė, pasakė, kad ne vadybininkė šalia ir pasakė, kad mums perskambins. Perskambino pati vadovė, pasakėm jog negaunam jokių žinių ar atsakymų į mūsų meilus ir skambucius jau visą savaitę, vadovė labai susijaudino ir priėmė labai asmeniškai pradėjo dėstyti mums kad jinai žino reikalavimus susijusius su paskolos teikimu ir t.t.
Prašėm nedaug, bet gavom "su kaupu".
Profesinalumas pusėtinas, bendraujant su vadove pasijaučiau kaip bendraudamas su kasininke maximoje, kuri šiandiena "be nuotaikos". na galima suprasti, moterims būna....
Beja vadybinkės vardas JUDITA LEKAVIČIENĖ, o skyriaus vadovės LAURA PRUSINSKAITĖ.
ŠAUNUOLIAI!!!! PO NESĖKMINGOS PRADŽIOS, KOLEKTYVAS LABAI PASITEMPĖ...VISKĄ SUTVARKĖM IR GAVOM PASKOLĄ.
Ačiū JUDITAI LEKAVIČIENEI ir GIEDREI KUBILIŪNIENEI :)

P.s Smulkus verslas, galit drąsiai kreiptis.
Prašėm nedaug, bet gavom "su kaupu".
Apgavikų kompanija! Paleido reklamą kad kreditines korteles dalija o iš tikrųjų tiesiog norejo prisitraukti klientų atsidaranciu saskaitas.. neprasidėkit!
Niekam tikęs bankas. Nori pervesti pinigus į kito banko sąskaitą - reikia pereiti visus pragaro ratus. Interneto svetainė sunkiai suvokiama, ne visos nuorodos atsidaro. Tragiškas bankas, žodžiu. Palyginus su kitais tai smėlio dėžė.
Norėjau lizinguotis automobilį, užpildžiau paraišką, vieną, po kelių dienų kitą, tokio atsakymo, nei teigiamo, nei neigiamo. Labai neatsakingas požiūris.
Nesąžiningai elgiasi su verslo klientais, pritraukia verslo klientus stebuklingai žemais įkainiais, pažada, kad jie išliks tokie ilgą laiką, po kažkiek laiko vienašališkai pakelia įkainius ir net nesileidžia į derybas, nes žino, kad įmonėms nėra lengva greitai pereiti į kitą banką. Atrodo mažesnis bankas turėtų labiau skaitytis su klientu, bet matyt kiekvienas bankas žiūri ne kaip verslui padėt, bet kaip tik jį smukdyt...

Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; greitieji kreditai, paskolos; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...
Debitum fori
Factris (buvęs DEBIFO)

Adresas: Vokiečių g. 26, 3 aukštas, LT-01130 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; bankai, bankinės operacijos; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
Factris - tai ne bankinis alternatyvus finansavimas Lietuvos bei užsienio rinkoms – sąskaitų finansavimas - faktoringas. Mūsų sukurtas Factris sąskaitų finansavimo produktas suteikia galimybę klientams atlaisvinti ilguose apmokėjimo terminuose užšaldytas apyvartines lėšas, kurios yra itin svarbios verslo plėtrai...
Paskolų brokeris
Adresas: Kniaudiškių g. 46-2, LT-37122 Panevėžys.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos; tarpininkavimas.
Padedame gauti finansavimą (paskolas, lizingą ir pan.) įmonėms ir ūkininkams, tarpininkaujame bankuose ir kredito unijose, rengiame verslo planus, investicinius projektus, taip pat paraiškas ES paramai gauti. Dirbame Vilniuje ir visoje Lietuvoje!
Kredito unija "Litas"
Adresas: Taikos pr. 21B, LT-50210 Kaunas.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; tarpininkavimas.

Nauja „Solemlux“ elektroninė parduotuvė siūlo žaliuzes įsigyti internetu
Nauja „Solemlux“ elektroninė parduotuvė siūlo žaliuzes įsigyti internetu 08-19 11:50
Greitas gyvenimo tempas, laiko branginimas ir noras apsipirkti patogiai lemia tai, kad vis daugiau parduotuvių kraustosi į virtualią erdvę. Siekdama patenkinti šiuos vartotojų poreikius...
Į ką atkreipti dėmesį perkant oro kondicionierių? BALTIC MASTER ekspertai padės Jums išsirinkti geriausią variantą! 08-13 11:10
Vasaros metu Jūs dažniausiai esate nualintas nepaprastai didelių karščių, o šaltą žiemą radiatoriai nesuteikia pakankamai šilumos? Geriausias sprendimas šioms...
Dantų implantai – saugūs, inovatyvūs ir ilgaamžiai
Dantų implantai – saugūs, inovatyvūs ir ilgaamžiai 08-09 14:44
Dantų netekimas turi įtakos ne tik burnos sveikatai, bet ir bendrai organizmo būklei bei psichologinei gerovei - sunkiau sukramtyti maistą, padaugėja odontologinių problemų, ima silpti visas...

Ar Lietuva turėtų mažinti akcizus alkoholiui?

Western Union 21,39 0,00%
Red Hat 187,71 0,00%