Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę 8 DRAMBLIAI, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę 8 DRAMBLIAI

Atsiliepimai apie 8 DRAMBLIAI, UAB

Ir klientui , ir pacientui ! Mums be galo svarbūs Jūs abu !
Parašyk savo nuomonę apie 8 DRAMBLIAI, UAB

Visai neseniai lankėmės šioje klinikoje ir likome labai patenkinti jų paslaugomis. Nuoširdus AČIŪ Naujamiesčio klinikos komandai, kuri padarė viską kad mūsų katytė (kuriai jau 16 metų), būtų vėl pilna jėgų :) Visiems rekomenduojame šią klinką.
Niekeda ne vezkit ten serganciu papugeliu, apie jas nieko nenusimano, vaistu prirase belekokiu, po kuriu musu mazasis seimos narys mire iskart isgeres vaistus ((
Džiaugiuosi, kad šioje įstaigoje dirba savo darbą išmanantys asmenys. Paslaugos atliekamos laiku ir kokybiškai. Esant stresinei situacijai dėl augintinio, visą laiką galima pasikonsultuoti, klientas lieka išgirstas. Esu dėkinga Simonui už pagalbą, rūpestį. Saugokite tokius darbuotojus! Sėkmės gyvuojant!
Gydome savo kalytę Lotą pas gydytoją Simoną Savickaitę Saulėtekyje. Nuostabi daktarė. Tikra PROFESIONALĖ.
Nesiulyciau susidet su Robert Masoit jokiu konkreciu veiksmu nesuteikia tik amzinos speliones.
Klinikos darbuotojai atsiliepė į skubų nelaimės skambutį ir netgi nedarbo valandomis suteikė greitą ir gyvybiškai svarbią informaciją mano augintiniui. Dėkoju čia dirbantiems savo specialybės profesionalams ir mūsų augintinių sergėtojams. Nuoširdžiai visiems rekomenduoju! Ačiū už pagalbą♥️
Atsiprašau, blogai mano atsiliepime buvo parašyta daktaro pavarde- Robert Masoit.
Viena diena teko apsilankyti šioje klinikoje. Pati ne prieisiu ir kitiems siūlau ja apeiti 1 km spinduliu, ypač jei šio metu ten vykdo priėmimą Roberta Mastitas. Išbuvome 1, 5 valandos, kate gavo dramblio porcija raminamuoju, o apžiūrėti ja jis tai ir ne sugebėjo, nes bijojo kad bus apdraskytas. Taip ir išvykom namo be pagalbos.
Diana 2021-01-06 13:39:51
Šuo pradėjo smarkiai kosėti, kadangi buvo sausio pirmą neturėjome didelio pasirinkimo kur vežti. Per tris dienas padarė daug įvairių tyrimų, rentgeną, kraujo biocheminį, echoskopiją, sumokėjome daug pinigų. Pasakė siaubingą diagnozę diletacinę kardiomiopatiją plius navikas prie širdies vožtuvų arba sienelių, išrašė vaistus. Pasakė liko iki pusės metų. Gerai, kad nesiūlė migdyti :))) Kadangi, ir taip jau kilo įtarimų dėl vet kompetencijos, nuvažiavom i Petcity kliniką, pas kardiologą, kuris nuodugniai ištyręs šuns širdį pasakė kad ji yra visiškai sveika, jokios kardiomiopatijos, labiau atvirkščiai, širdis veikė per stipriai nuo duodamų vaistų. Ir naviko jokio nebuvo, o yra raumuo, kurių yra 3 (parodė ir kitus). Kaip galima taip atmestinai dalinti diagnozes? Ir ne šiaip bet kokias, o su prognozėm kad mylimam gyvūnui liko iki pusės metų :) Šiaip apart to, kad nekompetentingi gydytojai, jokios empatijos, ar suvokimo, kad atvežėm ne sugedusį kompiuterį, kuri galim paprastai pakeisti kitu. Nerekomenduoju šitos klinikos
Vežėme katinuką, turėjo traukulių, tapo apatiškas, irgi padarė pagrindinius kraujo tyrimus, jie buvo tvarkoj, pastatė lašelinę, suleido vaistų kažkokiu spėjimo būdu...Pasakė atvykti, jei vėl bus traukuliai, nes tikriausiai, kad bus epilepsija ir reiks bandyt duot vaistų nuo jos, gal padės.Traukulių priepuolis buvo, o kartu ir beveik 3 kartus padažnėjęs kvepavimas ir visiška apatija.Visa naktį šitaip, ryte supratau, kad nebevešim jo į 8 dramblius, nes gydytojas, nors ir nori padėti, bet visiškai neturi tam kompetencijos.Ir tai buvo geriausias mūsų sprendimas, kitaip jau nebeturėtume mylimo augintinio.Extra atvėju mus priėmė neurologas Marius iš Jakovo klinikos, iškart iš priepuolio video pasakė, kad ne epilepsija, viską detaliai išklausinėjo, padarė rentgeną, nes įtarė kitą problemą, taip ir buvo.Skysčių pilni plaučiai.Skubiai nusiuntė pas kardiologą PetCity, kur apžiūrėjus gyvūną rado ir širdies nepakankamumą, ir trombą širdy, skysčius, dar padarė papildomu tyrimu diagnozei nustatyti, iki to skyrė tik būklę stabilizuojančius vaistus, o tik patvirtinus diagnozę-pagrindinius gydomuosius.
Tai jei turite rimtų nusiskundimu, nepatariu naujamiesčio klinikos, nes kompetencijos gydytojai turi nebent vakcinuoti, čipuoti ir paimti kraują, nors ir turi gerų norų, bet...
Visko gyvenime būna, visko nutinka. Žmogus pilnas skausmo ir neapykantos, efekto būsenos, gali parašyti taip, kaip jam atrodo - ir jis bus teisus.

Ne pirmà karta lankomės klinikoje. Ir viskas puiku. Reikia suprasti, kad VET medikai nėra Dievai. Ir, kad nustatyti diagnozę, reikia atlikti lapildomus tyrimus, net jei jei bus nepatvirtinta diagnozė, net jei tai tik įtarimas.
Kaip daug rašo klientù, kad nemyli gyvūnų, o tik rūpi pinigai... jiems reikia būti šaltų nervų, o nesivadovauti emocijomis. O iš tų pinigų mokamos algos ir perkama aparatūra, ar kiti dalykai susiję su vet klinika. Gerbiamieji kieltai, tą reikia suprasti. Ne, aš ne dirbu toje klinikoje ir neesu vet gydytoja, as tiegsiog EMPATIŠKA! Taip, kaip siūlote ir Jūs... Bukite paprastesni ir mažiau susireikšminę dėl aptarnavimo ar nepatikusio žvilgsio. Būkite mandagesni su dirbančiais, nes teko matyti - OHO klientų! Tai, kad Jūs mokate pinigus už paslaugą, kurią Jums atlieka - Jūs netuite JOKIOS teises kalbėti nemandagisi, arogantiškai, nepagarbiai! Ta reikia suprasti ir JUMS!... Klinikai - didelis ačiū už mažo kario gydymą! (Antakalnio klinika) Būkite sveikini ir pakantūs vieni kitiems. Juk tik drauge, gaima kurti ir puoselėtai gėri! :)
Labai ačiū šiai veterinarijos klinikai už profesionalų darbą. Mūsų šuniukas Rubus iki šiol laksto patenkintas, energingas, nenusėdintis vietoje ir visiškai sveikas, nors atvežėme jį leisgyvį, galvodami, kad jis nebeišgyvens. Labai ačiū gydytojams, kolektyvui, kurie labai maloniai bendravo su šuniuku bei jį prižiūrėjo, labai ačiū chirurgui Vytautui, kuris atliko sudėtingą operaciją, labai aiškiai paaiškino visas šuns ligos priežastis, jų pašalinimo eigą. Darbas atliekamas labai profesionaliai, naudojant naujausias technologijas. Rekomenduojame visiems. Ačiū!
Didžiausia pagarba ir padėka 8 dramblių veterinarijos klinikoje dirbančiai gydytojai Dominykai Girdauskaitei. Atvykome su savo katyte skubios pagalbos į Antakalnio kliniką. Gydytojos dėmesingumas, proefesionalumas ir nuoširdumas aukščiausio lygio. Katytei suteikta skubi pagalba, o ir mes nelikomo be dėmesio.
Ačiū gydytojai ir visai komandai.
Su šia klinika turėjau ir neigiamų ir teigiamų patirčių. Pirmiausia kalbant apie administracija, tai kaip bebūtų keista bet vyrukai tikrai maloniau bendrauja nei merginos. Buvo daug niuansų, nuo netinkamų paslaugų suteikimo iki nemalonaus administracijos bendravimo, tačiau džiugu kad į pastabas buvo atsižvelgta ir gydytojas Tomas tikrai labai puikus, konkretus ir rūpestingas gydytojas.
Sekmadienį nuvežėme katę tarpais sunkiai kvėpuojančią į Antakalnio kliniką. Jauna darbuotoja (dirbo tik jauni specialistai) bandė pamatuoti temperatūrą (padėjėjos nebuvo), tačiau nesugebėjo kelis kartus ir sukėlė katei priepuolį nuo streso, pasakė, kad tai epilepsija, tuomet nubėgo ir pasikvietė kitą darbuotoją. Jis pasakė leisti vaistus, tačiau vaistų nesuleido, o išnešė gaivinti. Vėliau, darbuotoja (nemačiau kaip gaivino), grįžusi pasakė, kad neatgaivino. Kai paklausiau ar tai buvo epilepsija, kaip kad man minėjo prieš tai, pasakė, ne, ne epilepsija, šiaip katė patyrė šoką, o kadangi sirgo ir buvo metuose, tai ir numirė. Taip per 20 minučių netekome katės, kuri sirgdama patyrė didelį stresą dėl darbuotojos nekompetencijos, kas išprovokavo priepuolį ir katė numirė, ir už tai dar sumokėjome pinigus. Išvada viena: geriau nevežti augintinio pas bet ką, nes gali neparsivežti gyvo.
Paskaičiusi šiuos komentarus, nusprendžiau ir aš - piktus dalykus rašo tie kas patyrė netektį ar pan. ir už juos kalba skausmas, o ne objektyvumas. Deja, už tokią savo nuomonę brangiai sumokėjau. Visos istorijos nerašysiu, bet tai išties "pinigų kalvė" - tik tiek, jokios meilės gyvūnui aš ten nepamačiau. Linkėčiau mažiau reklamos, o daugiau rimtesnio požiūrio į savo darbą. Jokiu būdu nepaliktite gyvūno stacionare "stebėjimui", tai bus tas pats, kad jis būtų likęs namuose, niekas ten jų nestebi, o kai paskambini - bėga pažiūrėt, apie gydymą visai nėr kalbos. Niekam nerekomenduoju. Lankėmės Nemenčinės pl.
Apsilankėme šioje vet. klinijoje ir mes. Registravausi internetu su intensija, kad tiesiog apžiūrėti šuniuką, kadangi pastaruoju metu kažkaip vangiai elgėsi su maistu. Turėjau įtarimą, kad galbūt kažką suvalgė netinkamo lauke mums nematant arba kažkas su dantimis, kadangi jie vis dar auga. Tą ir parašiau komentare registracijos metu. Atvykus gydytoja iškart pradėjo klausinėti apie dantis ir tik apie juos, ar nėra kažkokio keisto kvapo, ar tas, ar anas, sakau viskas gerai, bet atvykau apžiūrai, todėl būtų smagu nesustoti ties dantų problemomis, nes pati nežinau kas yra, galbūt viskas gerai ir tiesiog veltui pergyvenu. Pamatavus gyvūnui temperatūrą man buvo pasakyta, ji yra "pakilusi, ribinė", kai viršijo normalią temperatūrą 0.1 laipsnio. Gydytojos išsireiškimas "gali būti uždegiminis procecas, arba gal tiesiog išsigandus" labai keistai nuteikė. Visgi apžiūrėjus dantis buvo pasakyta, kad yra nedidelis dantenų uždegimas ir tikriausiai dėl to, kad dantys vis dar auga. Galvoju na, galbūt dėl to ir vangiau elgiasi su maistu. Ir tuomet iškilo klausimas iš niekur "ar turėjote problemų su vidiniais organais, inkstais?", pasakiau, kad ne. Tuomet man pasiūlė iš niekur nieko pasidaryti išsamų kraujo tyrimą. Išsigandus klausimo dėl vidinių organų sutikau, juk visko gali būti, geriau pasitikrinti. Esmė tame, kad čia užsirašėme tik todėl, kad mūsų nuolatinis gydytojas negalėjo mūsų priimti ir būdami pas jį mes darėmės ir skiepus, apžiūras, ir nagus kirpomes - šuo net nespėdavo cyptelt iš išgąsčio, ant kiek profesionaliai ir greitai viskas buvo padaryta. Bet čia.. Mano šunį, kuris sveria 11kg, tikrai nėra didelis, turėjo laikyti 2 žmonės ir kraujo bandė paimti gal gerų 10-15min. Tai iš vienos letenos, tai iš kitos.. Galiausiai šunį nusivedė į kitą patalpą, kurioje dievas žino ką jie ten darė, bet galiausiai kraujo paėmė. Rezultatai nustebino, kadangi viskas absoliučiai buvo idealu (ačiū dievui), tačiau kam rekomenduoti daryti tyrimą, kuris kainuoja nesveikus pinigus, neturint tam jokio rimto pagrindo? Taigi galiausiai su augintiniu viskas gerai, kažkoks neaiškus "uždegiminis procesas", kurio taip ir nepaaiškino, vaistai nuo šio uždegimo "dėl visa ko" už 20+ eurų, apžiūra, kuri truko 2minutes - 20+ eurų ir kraujo tyrimai ~40 eurų. Personalas labiau susikoncentravęs ne ties tuo, kad padėti, bet ties tuo, kaip daugiau ištraukti pinigų iš kliento ir sugalvoti, kokių gi čia tyrimų padaryti. Man tikrai nebuvo gaila dėl mano augintinio gerovės, bet tiesiog tas faktas, kad tam nebuvo tikrai jokio pagrindo.. Kitiems žmonėms tai gali būti labai dideli pinigai. Bent jau praneškite kainas iš anksto, prieš siūlant kažką daryti, nes jos tikrai absurdiškos..
Džiaugiuosi, jog nepasitikėjau vyraujančiais blogais komentarais, nes šioje klinikoje dirba puikūs specialistai. Suprantu tuos žmones, kurie patiria mylimo gyvūno netektį ar skausmą žiūrint į juos sergančius, tačiau nereikia to išlieti ant veterinarų, patikėkit, jie daro viską, kad jums padėtų. Kaip sako - kiekvienas vertiname pagal savo išprusimo lygį. Mūsų katino bėdos prasidėjo nuo traumų iškritus pro langą iki inkstų nepakankamumo, ir nors išbandėmė, , geriausias" Vilniaus veterinarijas, grįžome čia. O grįžome dėl to, kad čia į mus jautriai žiūri, mes galiem būti šalia augintinio jam atliekant procedūras, sutaupome streso ir sau ir jam. Ir čia gydytojai supranta streso žalą ir siekia, kad jo būtų kuo mažiau, palyginus su kitų klinikų, , konvejeriu". Lenkiuosi žemai prieš visus Naujamiesčio klinikos gydytojus, kaip lenkčiausi ir prieš visus kitus, pasirinkusius šią profesiją. Žinoma, sakysit viskas priklauso nuo klinikos, tačiau prieš tikėdamiesi žvalaus, geros nuotaikos ir super paslaugaus gydytojo pažiūrėkite į veidrodį, ar toks žmogus esate pats. Ir įvertinkite kiek pykčio ir skausmo iki jūsų iš kitų šeimininkų jau, , sugėrė" veterinarai. Linkiu nepamesti sveiko proto ir padėti gydytojams gydyti jūsų guvūnus. Rekomenduoju 8 dramblius ir tikrai čia sugrįšime vos prireikus :) Ačiū jums ir laikykitės ten, esate be galo reikalingi, o jūsų jautrumas - dovana!
Net nežinau, kaip čia pasakius, skambinau į 8 dramblius Nemenčinės pl dėl to, kad reikia migdyti katiną, užregistravo, važiuodama naiviai tikėjausi, kad apžiūrės katiną ir gal būt pasiūlys dar kokį gydymą, bet ne, net apžiūrėjo, tik pasakė :sakėt, kad migdyti katiną tai tą ir darysim.
Labai prastas aptarnavimas, venkite sitos istaigos..svarbiausia ne gyvuno gerove o pinigai..
Dar iki šiol neteko patirti tokio nemalonaus ir neprofesionalaus aptarnavimo.
Priimantis asmuo susikoncentravęs į kliento duomenų suvedimą, vėliau komunikacijos netęsia, nesako nei kiek reikės palaukti, nei kas mus apžiūrės.
Gydytojas nežvilgtelėjęs į probleminę vietą žvelgia į kompiuterį ir planuoja anesteziją. Jokio įsigilinimo, jokios rimtos pagalbos ar pamokymų kaip egtis šeimininkui nebuvo. Net žaizdos nesugebėjo dezinfekuoti, jau nekalbant apie paikus klausimus ar neįkąs, kai šuo susigūžęs sėdi.
Naugarduko g. 59
Tikri profesionalai klinikoje Naugarduko g.59 !
Klinikos vadovas tiksliai ir konkrečiai diagnozavo katino sveikatos sutrikimų priežastį (kitoje klinikoje žiūrėjo, spėliojo - nieko nematė ir nerado...).
Rekomenduoju: negaiškite laiko kitur - " 8 drambliai" puiki klinika!
Gydytojai atrodo profesionalūs ir mokantys bendrauti su gyvunu, tačiau bendra klinikos administracinė politika ir bendravimas su klientais yra visiška nesąmonė.
Užsisakius klinikoje gydyto šunelio kremavimo paslaugas, praktiškai tris savaites teko laukti, be jokios informacijas - skambinant pasiteirauti girdėjome tik "nežinome, nėra sistemoje, pranešime". Nė karto nebuvo susisiekta su informacija, kada paslauga bus įvykdyta. Paskambinus - niekas nieko nežino.
Paprašius paaiškinimo, ar tai normali praktika, ir jei ne - tai kas nutiko (trijuose laiškuose!) ir atsiprašymo iš klinikos vadovo (kuris taip ir nesiteikė parašyti, sprendžiant iš Antakalnio klinikos puslapyje įvardinto vadovo bei to, kas pasirašė laišką) - atsakymas "atsiprašome, kad jums pritrūko informacijos", paaiškinimo jokio. (Nes mums jos pritrūko, o ne jie mums jos nesuteikė, išties?).
Na, bent jau iš "šią - kitą savaitę" po visų laiškų patapo "rytoj" ir galiausiai "šiandien".
Julija Abaravičiene
2020-07-06 14:36:04 IP 28lgau5r
Dekojame už pagalbą ir nuoširdų bendravimą.
Po savaitgalio mūsų jūros kiaulytė susirgo, persiėdė žalios žolės...Pirmadieny ryte pradėjau ieškoti, kas mus skubiai priimtų, vet.klinikos, kuri specializuotųsi dirbti su graužikais. Viena klinikų "8 drambliai". Aptarnavimo laikas gal ir vėluoja..., bet KOKYBE LIKAU LABAI PATENKINTA.
Labai nusivylėm personalu, kai skubia pagalba mūsų šuniukas buvo pristatytas į šią kliniką (randas Nemenčinės plentas 4c) su rimta problema. Buvo sutarta palaikyti ryšį, o į mano skambučius, dėl gyvūno būklės domėjimosi, atsakydavo, kad gydytojas susisieks vakare. Vis nesulaukus skambučio (visgi praėjo daugiau, negu 15 valandų kai gyvūną palikau klinikoje) susisiekiau dar ir dar karteli su klinika, sulaukiu be užuojautos atsakymą, kad gyvūno jau nebėra. Nebuvo pranešama gyvūno būklė šeimininkui. Labai gaila, kad taip neatsakingai.. Jeigu matė, kad gyvūno neišgelbės, susisiekus su šeimininku, kažką spręstume arba skubiai pervežtume į kitą kliniką, kurios dienos metu jau atsidarė.
Noriu parekomenduoti gydytoja Robertą❤, labai geras kaip gydytojas ir tuo pačiu labai mylintis gyvūnėlius žmogus. Labai padėjo mūsų šuniukui.
Po vizito šioje klinikoje esu labai patenkinta. Šuniukas taip pat jautėsi gerai ir nebijijo taip, kaip bijodavo prieš tai kur lankėmės. Personalas bendrauja labai maloniai. Tikrai super klinika Antakalnyje. Rekomenduoju.
Teko apsilankyti sauletekyje ir labai pasigailejome, klinikoje dirbe du vyrai buvo labai nemalonus ir nemadagus. O apie kainas isvis tyliu vien apziura 36€ kur kitoje klinikoje apziurejo dykai ir dar su meile gyvunui, prasem tableciu sake kad tyrele bus ir efektyviau uz 20€ kurio suo net i burna neiima ir susert neimanoma.esu labai nusivylusi...
Ania 2016-06-10 20:10:45
Labas vakatas.siandien apsilankem likom labai patenkinti.geros kainos ir aptarnavimas
Nu jau baikit.katiną nuo katės ir d*****s atskirt
Tragedija.
Lankėmės 6 dienas šioje klinikoje. Per šešias dienas bendravome su penkiais skirtingais gydytojais. Penkias dienas vaistukus lašinome po oda, nors reikėjo tiesiai į veną. Tik penktas gydytojas sugebėjo įstatyti gyvūnui kateterį. Nebuvo leidžiami antibiotikai, kurių reikėjo. Echoskopu taip pat nežiūrėjo vidaus organų, nes “reikia nuskusti pilva ir nesileis”, kai apsilankius kitoje klinikoje pats pirmas atliktas dalykas buvo echoskopas ir nereikėjo pilvuko plaukų skusti. Kitos klinikos gydytojai pasibaisėję gydymu ir išdraskytomis venomis. Jei tikrai rimtai susirgo Jūsų gyvūnas, ne į šios klinikos specialistus reikėtų kreiptis. Kalba eina apie 8 dramblius Pilaitėje.
Užsiregistravau vizitui ir atėjome ankščiau. Pralaukėm daugiau negu 30 min. nuo mums paskirto laiko, jokio dėmesio kaip tyruose. O kai pasisekė paklausti kada vis dėlto mus priims, po atsakymo suabejojau ar galiu pasitikėti šiais specialistais. Labai gaila, bet išgirto rūpestingumo bei paslaugumo nepajutome, o ant savo augintinės išbandyti specialistų profesionalumo jau nedrįsau. Išėjome ieškoti pagalbos savo augintiniai į kitą veterinariją.
Tik patys geriausi atsiliepimai ♥️ Jovydas Bajorinas puikus veterinaras, malonus bendravimas, viska puikiai isaiskino. Aistentas Lukas nuostabus, neispasakytos kantrybes ir svelnumo su gyvunu zmogus.
Aciu!
Puikūs specialistai, labai rūpestingi, mandagūs. Viską atliko profesonaliai.
Labai pagelbėjo mums ekstra atveju, atvykus nakties metu!
Kuo didžiausios sėkmės Jums!
Tai precedentų neturintis naujas atradimas - 8 Drambliai VET klinika. Jauni, "Up to date" šiandienos naujovėms, veterinarai, daug įrangos, tikiu savo srities - profai. Greitai pakonsultavo telefonu ir operatyviai sureagavo atvežus. Aš ir Briu labai rekomenduojam, o dabar ir visą parą!
Labai esu nepatenkinta, pati neskyriu katino nuo kates, kur paemiau sake, kad kate, o nuveziau sterilizuoti, tai nepatikrino lities. Kai perpjove pilva, tada paskambino pasake, kad katinas. Labai esu nepatenkinta

Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą?
Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą? 07-27 12:01
Echoskopija arba ultragarso tyrimas yra vienas populiariausių neinvazinių tyrimų metodų, kuris registruoja įvairių audinių struktūrinius pakitimus. Tyrimo metu greitai, be jokio skausmo ir...
"Hanner" taikiai susitarė su NŽT, imsis 50 mln. Eur vertės projekto Naujamiestyje 07-28 09:03
Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė "Hanner" pranešė taikiai susitarusi su Nacionaline žemės tarnyba (NŽT), todėl pradėsianti 50 mln. Eur vertės projekto sostinės Naujamiestyje plėtrą.
J. Bidenas kaltina Rusiją bandymais sutrikdyti 2022 metų rinkimus
J. Bidenas kaltina Rusiją bandymais sutrikdyti 2022 metų rinkimus 07-28 08:25
JAV prezidentas Joe Bidenas antradienį apkaltino Rusiją siekiu sutrikdyti 2022-ųjų Kongreso rinkimus skleidžiant "dezinformaciją".

Ar investuojate į įmonių akcijas?