Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB 4office

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę 4office

Atsiliepimai apie UAB "4office"

Valau Profesionalų komanda teikia visas
valymo paslaugas visoje Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie UAB "4office"

Vilniaus universiteto leidyklos vardu norėčiau padėkoti UAB "4office" kolektyvui už itin malonų bendravimą, greitus ir konkrečius atsakymus telefonu ir laiškais į visus mums rūpimus klausimus dėl prekių užsakymo ir pirkimo. Prekių pageidavome skubiai. Ir net kai greičiausias terminas joms įsigyti atrodė ne anksčiau nei per savaitę, "4office" darbuotojai sugebėjo viską organizuoti ir pristatyti vos per 2 dienas. Šios įmonės kolektyvas dirba sklandžiai, operatyviai, tikrai jaučiasi noras padėti, rūpintis savo klientais. Linkime UAB "4office" tvarumo ir klestėjimo jų profesiniame kelyje.
Ačiū. Malonu šioje įmonėje pirkti, bet dar daugiau konsultuotis, tartis. Profesionalumas ir kultūringas, pagarbus bendravimas pritraukia klientą.
Sėkmės linkiu. Manau, kad tikrai liksiu Jums lojali klientė
Apie UAB "4office" tik geri atsiliepimai. Per patį pirmą susitikimą, įmonės atstovas dėmesingai įsiklausė į poreikį organizuoti mūsų biure ypač spartų dokumentų judėjimą tarp skenavimo aparato, kelių kompiuterių ir elektroninio pašto. Nuomai pasiūlė optimaliausią pagal skenavimo-spausdinimo spartos ir nuomos kainos santykį, aparatą. Sukūrė biuro vidinį tinklą, apjungiant kelis kompiuterius su spausdinimo-skenavimo aparatu, kas ypač taupo biuro darbuotojų darbo laiką apadoruojant gaunamus ir siunčiamus dokumentus. Šios įmonės paslaugomis mūsų biuras naudojasi apie 3 metus. Per šį laiką įsitikinome, kad nuolatiniams, ilgalaikiams klientams įmonė yra lojali, nemokamai suteikia kai kurias papildomas paslaugas, profesionaliai konsultuoja apie biurams aktualiausių IT sprendimų naujoves. Nuoširdžiai rekomenduoju savo partneriu rinktis UAB „4office“. Patikima, kokybiška, profesionalu!
Hidrostatybos servisas, UAB
2019-11-25 14:11:24 IP 1b2ce4ud
Patikimas partneris, paslaugus, dėmesingas. Operatyvus aptarnavimas. Malonu bendradarbiauti:)
Rekomenduojame!
Smagu daug metų dirbti su profesionalais savo srityje ! Patikima, saugu, greita, opertatyvu, paslaugu !
Kuo daugiau tokių partnerių versle !
Erika (UAB "DEINAVA)
2019-10-22 09:59:26 IP 2be6cqv9
Greitas, paslaugus aptarnavimas. Gera turėti patikimus partnerius!
Puikus aptarnavimas, greitas reagavimas, dėmesys klientui - mums. Esame patenkinti ir rekomenduojame šią įmonę, kaip patikimą!
UAB "Femina Bona"
2018-05-18 11:58:22 IP 2cfq7m2k
Labai malonu bendradarbiauti su sia imone, ypac geras aptarnavimas, greitai reaguoja i iskilusias problemas ir dar greiciau jas issprendzia!
Labai operatyvus aptarnavimas, atveža prekes jau kitą dieną po užsakymo! Sukasi kaip voverytės. Kainos tikrai konkurencingos, nėra brangininkai. Antrus metus su jais jau dirbame ir esame tikrai patenkinti. Rekomenduotina įmonė, pavyzdys visam smulkiajam verslui kaip užsitarnauti vardą ir augintis klientūrą.
Amicorp Baltic, UAB
2018-03-22 12:34:42 IP 2i24tapn
Prekiu ir paslaugu asortimentas tikrai platus ir nepriekaistingas! Taciau svarbiausia supratimas ir bendravimas su mumis - klientais. Esame ramus ir uztikrinti del operatyviu paslaugu ir neturie jokiu nusiskundiumu. Tik geriausi atsiliepimai!
DS Construction, UAB
2018-03-06 07:32:02 IP 2i24urjt
4office tikrai yra savo srities profesionalai. Dirbti su jais vienas malonumas. Kitiem reiktų imti pavyzdį iš jų kaip reikia dirbti. Ačiū jums, esate tikrai vieni iš geriausių šita drąsiai galiu pasakyti.
Transmedos valda UAB
2018-01-23 13:48:16 IP 2i51g3ca
Nuostabus aptarnavimas, kokybiškos ir greitai pristatomos prekės. Puikus kainos ir kokybės santykis.Tikrai rekomenduojame šią įmonę tiek užsakant kanceliarines prekes tiek norint turėti greitus ir gerus printerius savo įmonėje :)

10/10
Sekmės!
profesionalai !!!
Renkamės šios įmonės paslaugas, nusiskundimų neturime jokių. Greitas pristatymas, platus asortimentas, puikus kainos ir kokybės santykis, o kas mums svarbiausia - aptarnavimas ir greita reakcija į užklausas.

Dvi kryptys Plius
BIURO ĮRANGA, TELEKOMUNIKACIJOS, INŽINERINIAI SPRENDIMAI

Adresas: S. Stanevičiaus g. 96A, LT-07103 Vilniaus r.
Veiklos sritys: biuro įranga; kanceliarijos prekės; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; popierius, jo gaminiai; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
UAB „Dvi kryptys Plius“ - BIURO ĮRANGA; ELEKTRA, TELEKOMUNIKACIJOS BEI INŽINERINIAI SPRENDIMAI. UAB „Dvi kryptys Plius“ yra privataus kapitalo įmonė įkurta 2010 gegužės 6 d. išskirščius buvusios įmonės UAB „Dvi kryptys“ (įkurtos 1999 gegužės 14 d.) atskiras sritis (veiklos kryptis) į atskiras įmones. Kaip ir...
Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Adresas: Piliakalnio g. 23, Karmėlava, LT-54447 Kauno r.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...

Oliveris
Biurui. Mokyklai. Kūrybai.

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: kanceliarijos prekės; biuro įranga; dovanos; gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; interneto parduotuvės; kava, arbata; kompiuteriai ir programinė įranga; konditerija, saldumynai; maisto produktai; mažmeninė prekyba; popierius, jo gaminiai; vaikų prekės; valymo priemonės.
Oliver.lt – viena didžiausių Lietuvoje specializuotų el. parduotuvių, kurioje rasite platų asortimentą biuro, mokyklinių ir kūrybos prekių. Asortimente daugiau nei 20 000 prekių, daugiau nei 1000 prekinių ženklų. Prekės siunčiamos iš 2000 kv.m. sandėlio Vilniuje. Oficialus „Būtiniausių pirmoko mokyklinių prekių...
ALMA
Didmeninė prekyba kanceliarijos prekėmis, PINOKIS

Adresas: H. Manto g. 4-21, LT-92133 Klaipėda.
Veiklos sritys: kanceliarijos prekės; biuro įranga; didmeninė prekyba; dovanos; galanterija; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; popierius, jo gaminiai; vaikų prekės.
Alma |Pinokis| Didmeninė ir mažmeninė prekyba El.parduotuvė www.alma.lt Per 25 metus tapo viena pagrindinių mokyklinių ir biuro reikmenų tiekėjų Lietuvoje. Įmonė valdo 8 mažmeninės prekybos parduotuvių tinklą bei didmeninės prekybos ir biurų aptarnavimo padalinius Vilniuje ir Klaipėdoje. Siūlome platų pirkėjų...

Karibų jūros saloje dėl ugnikalnio išsiveržimo evakuojami gyventojai
Karibų jūros saloje dėl ugnikalnio išsiveržimo evakuojami gyventojai 04-10 19:38
Sufriero ugnikalnio išsiveržimas privertė tūkstančius žmonių Karibų jūros Sent Vinsento saloje palikti savo namus.
Kretinga ieško sklypo naujo policijos komisariato statyboms
Kretinga ieško sklypo naujo policijos komisariato statyboms 04-10 18:40
Kretingoje planuojama iš centrinės miesto dalies iškeldinti policijos komisariato darbuotojus ir pastatyti naują pastatą priemiestyje. Projektui ketinama skirti virš 1 mln. Eur.
A. Merkel dalyje Vokietijos nori įvesti komendanto valandą
A. Merkel dalyje Vokietijos nori įvesti komendanto valandą 04-10 17:53
Vokietijos kanclerės Angelos Merkel valdančioji koalicija parengė įstatymo projektą, pagal kurį federalinei vyriausybei būtų perduoti įgaliojimai nustatyti COVID-19 apribojimus regionuose.

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Procter & Gamble 136,37 -0,65%