Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB 4office

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę 4office

Atsiliepimai apie UAB "4office"

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie UAB "4office"

Apie UAB "4office" tik geri atsiliepimai. Per patį pirmą susitikimą, įmonės atstovas dėmesingai įsiklausė į poreikį organizuoti mūsų biure ypač spartų dokumentų judėjimą tarp skenavimo aparato, kelių kompiuterių ir elektroninio pašto. Nuomai pasiūlė optimaliausią pagal skenavimo-spausdinimo spartos ir nuomos kainos santykį, aparatą. Sukūrė biuro vidinį tinklą, apjungiant kelis kompiuterius su spausdinimo-skenavimo aparatu, kas ypač taupo biuro darbuotojų darbo laiką apadoruojant gaunamus ir siunčiamus dokumentus. Šios įmonės paslaugomis mūsų biuras naudojasi apie 3 metus. Per šį laiką įsitikinome, kad nuolatiniams, ilgalaikiams klientams įmonė yra lojali, nemokamai suteikia kai kurias papildomas paslaugas, profesionaliai konsultuoja apie biurams aktualiausių IT sprendimų naujoves. Nuoširdžiai rekomenduoju savo partneriu rinktis UAB „4office“. Patikima, kokybiška, profesionalu!
Hidrostatybos servisas, UAB
2019-11-25 14:11:24 IP 1b2ce4ud
Patikimas partneris, paslaugus, dėmesingas. Operatyvus aptarnavimas. Malonu bendradarbiauti:)
Rekomenduojame!
Smagu daug metų dirbti su profesionalais savo srityje ! Patikima, saugu, greita, opertatyvu, paslaugu !
Kuo daugiau tokių partnerių versle !
Erika (UAB "DEINAVA)
2019-10-22 09:59:26 IP 2be6cqv9
Greitas, paslaugus aptarnavimas. Gera turėti patikimus partnerius!
Puikus aptarnavimas, greitas reagavimas, dėmesys klientui - mums. Esame patenkinti ir rekomenduojame šią įmonę, kaip patikimą!
UAB "Femina Bona"
2018-05-18 11:58:22 IP 2cfq7m2k
Labai malonu bendradarbiauti su sia imone, ypac geras aptarnavimas, greitai reaguoja i iskilusias problemas ir dar greiciau jas issprendzia!
Labai operatyvus aptarnavimas, atveža prekes jau kitą dieną po užsakymo! Sukasi kaip voverytės. Kainos tikrai konkurencingos, nėra brangininkai. Antrus metus su jais jau dirbame ir esame tikrai patenkinti. Rekomenduotina įmonė, pavyzdys visam smulkiajam verslui kaip užsitarnauti vardą ir augintis klientūrą.
Amicorp Baltic, UAB
2018-03-22 12:34:42 IP 2i24tapn
Prekiu ir paslaugu asortimentas tikrai platus ir nepriekaistingas! Taciau svarbiausia supratimas ir bendravimas su mumis - klientais. Esame ramus ir uztikrinti del operatyviu paslaugu ir neturie jokiu nusiskundiumu. Tik geriausi atsiliepimai!
DS Construction, UAB
2018-03-06 07:32:02 IP 2i24urjt
4office tikrai yra savo srities profesionalai. Dirbti su jais vienas malonumas. Kitiem reiktų imti pavyzdį iš jų kaip reikia dirbti. Ačiū jums, esate tikrai vieni iš geriausių šita drąsiai galiu pasakyti.
Transmedos valda UAB
2018-01-23 13:48:16 IP 2i51g3ca
Nuostabus aptarnavimas, kokybiškos ir greitai pristatomos prekės. Puikus kainos ir kokybės santykis.Tikrai rekomenduojame šią įmonę tiek užsakant kanceliarines prekes tiek norint turėti greitus ir gerus printerius savo įmonėje :)

10/10
Sekmės!
profesionalai !!!
Renkamės šios įmonės paslaugas, nusiskundimų neturime jokių. Greitas pristatymas, platus asortimentas, puikus kainos ir kokybės santykis, o kas mums svarbiausia - aptarnavimas ir greita reakcija į užklausas.

Dvi kryptys Plius
BIURO ĮRANGA, TELEKOMUNIKACIJOS, INŽINERINIAI SPRENDIMAI

Adresas: Žaros 20-oji g. 7, Brinkiškės, LT-14228 Vilniaus r.
Veiklos sritys: biuro įranga; kanceliarijos prekės; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; popierius, jo gaminiai; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
UAB „Dvi kryptys Plius“ - BIURO ĮRANGA; ELEKTRA, TELEKOMUNIKACIJOS BEI INŽINERINIAI SPRENDIMAI. UAB „Dvi kryptys Plius“ yra privataus kapitalo įmonė įkurta 2010 gegužės 6 d. išskirščius buvusios įmonės UAB „Dvi kryptys“ (įkurtos 1999 gegužės 14 d.) atskiras sritis (veiklos kryptis) į atskiras įmones. Kaip ir...
Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Adresas: Piliakalnio g. 23, Karmėlava, LT-54447 Kauno r.
Veiklos sritys: biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...

Adresas: V. Krėvės pr. 82B-22, LT-50385 Kaunas.
Kulik Company LT
Ergonominės kėdės Kulik System

Adresas: A. Vivulskio g. 7, LT-03162 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); biuro įranga; eksportas; gamyba; importas.
Italų kompanija KULIK SYSTEM yra viena iš lyderių ergonominių kėdžių srityje. Įmonė turi galingą intelektualinę bazę ir aukštųjų technologijų gamybinius kėdžių pajėgumus. Pagrindinė KULIK SYSTEM kėdžių koncepcija – tai patentuota stuburo palaikymo, korekcijos ir reabilitacijos sistema. O taip pat kėdės dizaino...
Oliveris
Biuro ir mokyklinės prekės

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: biuro įranga; dovanos; gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; interneto parduotuvės; kanceliarijos prekės; kava, arbata; kompiuteriai ir programinė įranga; konditerija, saldumynai; maisto produktai; mažmeninė prekyba; popierius, jo gaminiai; vaikų prekės; valymo priemonės.
Oliver.lt - el. parduotuvė, kuri padeda lengviau įveikti sunkumus aptarnaujant biurą būtiniausiomis priemonėmis - kanceliarinėmis prekėmis, konferencijų technika ir įranga, maisto prekėmis, buities ir elektronikos prietaisais. Jokio vargo: nereikia ieškoti prekių skirtingose parduotuvėse - užtenka kelių mygtukų...

Pandemijos grėsmę menkinusiam Brazilijos prezidentui patvirtintas COVID-19
Pandemijos grėsmę menkinusiam Brazilijos prezidentui patvirtintas COVID-19 07-07 19:11
Brazilijos prezidentui Jairui Bolsonaro, dažnai neigdavusiam naujojo koronaviruso pandemijos grėsmę, nustatyta šio užkrato infekcija, antradienį pranešė Britanijos visuomeninis transliuotojas BBC.
"Ignitis grupė" ir "Litgrid" užbaigė DLC pardavimo sandorį
"Ignitis grupė" ir "Litgrid" užbaigė DLC pardavimo sandorį 07-07 19:02
Valstybės valdomas energetikos holdingas "Ignitis grupė" ir elektros perdavimo sistemos operatorė "Litgrid" pirmadienį užbaigė Duomenų logistikos centro (DLC) akcijų pardavimo "Quaero Capital"...
Automobilių gamintojai prašo atidėti naujų taršos standartų įsigaliojimą
Automobilių gamintojai prašo atidėti naujų taršos standartų įsigaliojimą 07-07 18:43
Argumentuojant COVID-19 pandemijos poveikiu visai automobilių pramonės ekosistemai, prašoma 6 mėnesiais vėliau perkelti numatytas naujų taršos reikalavimų įvedimo datas.

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Goldman Sachs 207,36 +5,05%