Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę 365 kemperiai, UAB

Atsiliepimai apie 365 kemperiai, UAB

E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie 365 kemperiai, UAB

Esam labai patenkinti šios ymones veikla, paslaugomis. Keliaujam ne pirmus metus su šios ymones paslaugomis. Puikus kolektyvas, išsami info. Didelis AČIŪ Ymones vadovei Karolinai, techniniam skyriui kurie kelionės metu ne kartą gelbėjo patarimais, pagalba. AČIŪ tehnikui Juozui už puikias išsamias info,. AČIŪ Marijai, Nerijui. Puiki komanda. O tiems rašytojams kurie skundžiasi ne sąžiningumu patarimą, būkite patys sąžiningi, saugokite transportą ir padarė žalų neneigite.Tikrai yra tokių kurie manipuliuoja palieka žalas, nesvara po to verkšlena. Elkites su visais taip, kaip norėtumėte, kad elgtųsi su jumis. Iki greitu kitų kelionių. O šiam kolektyvui tik sekmes????????????.
KELIAUTOJAI 2021-08-05 20:56:12
Mums ta pati istorija, tuo pačiu laiku, tik šiaip ne taip pavyko, dabar galvojam pasisekė ir išvykome savaitgaliauti. Bet su užstatu vargon, kol grąžino: (
Ta pati istorijq ir mumspasikartojo nepatariu prasideti su jais
Žymantas 2021-07-26 09:50:47
Nepatariu prasidėti su šia įmone.
Istorija tokia.
Kemperis rezervuotas 2021-03-16 sumokėtas užstatas, pasirašyta sutartis.
2021-07-08 turime pasiimti kemperį. Skambinu gal kokius 8 kartus. Telefonas išjungtas arba nekelia.
Pagaliau atsiliepia ir pasako kad: pas mus žmonės keitėsi, dar porą automobilių sugedo, duomenis praradome, neturiu ką jums pasiūlyti. Kemperio taip ir negaunam.
Sugadintos atostogos.
Dar skambinėjau visą savaitę kol gražino pinigus.
Patarimas nesusidurti su šia įmone, susigadinsit atostogas.
Andrius Vnukovskis
2021-08-05 16:48:40 IP 2kui78s6
Įmonė yra itin nepatikima. Kemperio rezervacija buvo atlikta sausio mėnesį, sumokėtas avansas. Likus dienai iki numatytos nuomos pradžios (rugpjūčio) pranešė, kad kemperio nesuteiks.Aiškiai priežasčių įvardinti negali. Facebook grupėse yra labai daug atsiliepimų su panašiom istorijom- likus dienai, praneša, kad nesuteiks kemperio - žmonės patiria nuostolius, nes ruošiasi kelionėm, renginiams, yra įsigyję bilietus ir t.t. Bendravimas arogantiškas nuostolių atlyginti ne teismo keliu nesutinka. Patarimas
Darius 2021-07-28 10:16:06
Teko pasinauduoti šios įmonės paslaugomis, bet likome nusivyle, kadangi įmonė visiškai neorganizuota ir nusugeba susitvarkyti su pasikatojančiomis poblemomis. Turėjome kelionę pradėti nuo pat ryto, tačiau iš ryto paskambino ir pasakė, kad kemperiai bus tik vakare, tai reiškia kad mūsu suplanuota atostogų diena jau sugadinta. Už kemperių vėlavimą buvo pasiūlyta kompensacija su kuria mes sutikome. Kemperiai ant smugio sutvarkyti, tad buvo netvarkingi. Po kelionės velavo gražinti avansą, o pažadėtą kompensaciją atsisakė mokėti. Jei klientas veluoja, tai jam taikomos didelės baudos, o jei įmonė veluoja priduoti laiku kemperį pagal sutartį tai uz nieko neatsakinga ir sugeba tik pasakyti, , atsiprašome”. Galiausiai pasiginčije atgavome tik dalį žadėtos kompensacijos. Įmonė siekianti tik pasipelnyti nekiek negalvodamą apie klientus ir savo reputaciją. Nuotaikos liudnos, tad tikrai siulyčiau pasirinti kokią kitą įmonę, kad negandinti sau nuotaikos ir atostogų.
Sveiki, Dariau,

liūdna, kad teko nusivilti mūsų paslaugomis. Mes visada darome geriausia ką galime dėl klientų, tačiau sezono metu pasitaiko nelaimių, avarijų ir kitų gedimų, bet visada stengiamės nepavesti klientų.
Bernardas 2021-07-28 11:03:12
Visiškai nusivylę įmonės darbu. Vėlavimas nenustatytą laiką, nesiskaitymas su klientais, ignoravimas, nešvarūs kemperiai (nors buvo pažadėta, jog bus išlaižyti, pats ėjau tarpdurius pajuodusius valyt, nes užlipti neišsipurvinus neįmanoma), vėlavimas grąžinant užstatą, žadėtos kompensacijos dėl vėlavimo neišmokėjimas (tiesiog pervestas užstatas). Rašant pretenzijas, griežtai kalbant telefonu, buvo pervesta tik pusė žadėtos sumos nes a la „tokių kaip kompensacijų išmokėti nepraktikuojame“. Kai iš kliento už vienos valandos vėlavimą paimti 50 eur, pirmi, kai išmokėti už 2 kemperių visos dienos vėlavimą dėl jų pačios klaidos tai „nepraktikuojame“. Šiaip atsiliepimų nerašau, bet apie šią įmonę turi sužinoti kuo daugiau žmonių. ABSOLIUTI ANTIREKOMENDACIJA!!! Apeikit kuo platesniu lanku!
Sveiki, atsiprašome, kad teko patirti nesklandumus. Jums kemperius vėlavome priduoti 7 ir 9 valandas, kompensavome už pusę paros už abu kemperius. Deja, vasaros metu klientai vėluoja, kemperiai patiria nuostolius ir ne visada galime laiku priduoti kemperius, tačiau visada stengiamės daryti geriausia ką galime.
kornelija 2021-07-28 08:57:55
Visiskai nerekomenduoju. Gasdina baudomis, kemperiai velavo 10 valandu, turejome tiesiog laukti lauke, niekas nieko nepranese. Kemperiai pilnai neisvalyti, kaip minima sutartyje, reikejo dar paties valyti. Lauzo sutarties taisykles, avansa turejo grazinti per 3d.d., neatsako i skambucius, zada galbut dar po geros savaites.Labai nedraugiskas bendravimas su klientu, visiskai nerekomenduoju, siulau rinktis kita imone.
Sveiki, atsiprašome, kad teko patirti nesklandumus. Stengiamės visada dėl klientų daryti geriausiai kas įmanoma, tačiau sezono metu pasitaiko nelaimių, vėlavimų ir kitokių nesklandumų.
Nepatariu prasidėti su šia įmone.
Istorija tokia.
Kemperis rezervuotas 2021-03-16 sumokėtas užstatas, pasirašyta sutartis.
Sugadintos atostogos.
Dar skambinėjau visą savaitę kol gražino pinigus.
Patarimas nesusidurti su šia įmone, susigadinsit atostogas.
Nerekomenduojam niekam šitos kontoros. Pradžia iki kol n kažkas kažką apvogė, sudubliavo rezervacijas ir pan. Na tiesą pasakius tai ne kliento bėda. Kitą dieną jau lyg vėl patikino, kad viskas ok. Na atėjo toji diena, kai nuvykom.pasiimti kemperio, kuris turėjo būti suruoštas 13 val. Kemperio nėra, jis Vilniuje, bus ne anksčiau 17 val. (jei būtumėm laukę, turbūt kemperio būtumėm negavę). Na sakom netinka, randa kitą, esantį Kaune, bet ne valytą, pataria nusifilmuoti defektus, čiužinius, sėdynes susietas ir pan., tą ir padarome. Už valymą pažada neimti, kai grąžinsime. Klaida, kad nepasiimam jokio perdavimo akto, su defektų surašymas, niekas ir nedavė ir nerašė ir net sutarties neperrašė: (Na bet labai norime atostogų trumpų ir po valandos laiko iki kol gavom ne sutartyje nurodytą kemperį, jau keliaujam, išsivalo savaitgalio namus, pasikraunam ir važiuojam visi laimingi, bandom pamiršti nesklandumus, nors tiesą pasakius sunkiai sekasi ir kirba mintis, kad čia dar ne pabaiga......prieš grąžinimą išluūjam, sutvarkom, paliekam geresnės būklės nei radom. Po dienos paskambinam dėl užstato grąžinimo, sako viskas ok per savaitę pinigai bus grąžinti. Praėjo savaitė, pinigų nėra.....vėl skambinam, tada sako automobiliui cheminio valymo reikia, su tais defektais mes jau pasiėmę buvom ir darbuotojas sakė, pats patarė nusifilmuoti juos, tačiau vėl mums juos pripaišo ir siūlo žalų specialistams skambinti, tada atidavusiems auto, na lyg ir visi sutinka, kad tokį automobilį gavom ir pinigai bus grąžinti...poros dienų bėgyje grąžina dalį pinigų....skambinam ir vėl tas pats, apie tą patį sėdynes ir čiužinį, kurį neva mes išterliojom, nors tokį juk gavom, ne kartą aiškinę jau turbūt visiems. Na pažada išsiaiškinti, atsiprašo ir sako klaidą ištaisyti, pinigus grąžinsime...šnd jau dvi savaitės, bet nei pinigų skirtumo, o paskambinus vėl ta pati daina.....žodžiu tikrai stipriai pagalvokit ar su tokiu personalu norite reikalų turėti, nes nuotaika sugadinta ir prieš, ir po..ir dar apvogti esame šiai dienai...žinoma to nepaliksiu, pamoka mums ateičiai, kad be popierių nejudėdamas ir mes, bet su tokiu aptarnavimu, kai pasiūla didelė irgi nelabai ilgai tvers.

Hres
Skubus krovinių gabenimas

Adresas: Liepkalnio g. 122, LT-02121 Vilnius.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; vandens transportas.
Tarptautinis krovinių gabenimas į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Švediją, Estiją, Lenkiją. Skubus tarptautinis krovinių gabenimas per 24 valandas. Skubus krovinių gabenimas (per 24 valandas) į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Estiją, Švediją, Lenkiją. Gabenimas krovininiais automobiliais. Tarptautinis...
TIROLA
Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas

Adresas: Žalgirio g. 112A, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; sandėliavimas; transporto paslaugos.
PASLAUGOS Krovinių pervežimas standartinėmis 13,6 m ilgio puspriekabėmis, refrižeratoriais ir autotraukiniais (didžiakūbėmis); Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas iš Rusijos į Europos Sąjungos šalis, taip pat į Norvegiją, Serbiją, Turkiją; Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas iš Europos Sąjungos valstybių į Rusiją...
LINĖJA transport
Krovinių gabenimas – ekspedijavimas

Adresas: Didžioji g. 38, LT-57257 Kėdainiai.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
KROVINIŲ PERVEŽIMAI Pilni kroviniai Daliniai kroviniai Negabaritiniai kroviniai Birūs kroviniai Temperatūrinių krovinių pervežimas Pabaltijo šalyse PAGRINDINĖS KROVINIŲ KRYPTYS LT – LT Baltijos šalys – PL – Baltijos šalys LT – Baltijos šalys – LT Baltijos šalys – Vakarų Europa – Baltijos šalys TRANSPORTO...
Daroda
Transporto paslaugos | Statybų darbai

Adresas: Raudondvario pl. 150, LT-47174 Kaunas.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; ekspedijavimas; eksportas; fasadas, fasado apdaila; logistikos paslaugos; sienos, lubos; statyba.
UAB „Daroda“- tai profesionali komanda, kasdien pasiruošusi nuvažiuoti daugybę kilometrų tam, kad pristatytume Jūsų produktus į tikslinę vietą ir užtikrintume sklandų tiekimą. Savo veiklą pervežimų srityje vykdome jau ne vienerius metus, o šiandien esame patikimas partneris daugybei kompanijų Lietuvoje ir kitose...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; automobilių pervežimas; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas.
2004 m. Lietuvoje savo veiklą pradėjo vokiečių kapitalo UAB „Hegelmann Transporte“, kuri priklauso Hegelmann įmonių grupei. Šiandien įmonė įsikūrusi Kaune taip pat turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Alytuje. Hegelmann paslaugos Hegelmann Transporte sujungia pervežimą keliais, geležinkeliu, vandeniu...

Migrantų stovykloje Rukloje pasigesta 21 užsieniečio
Migrantų stovykloje Rukloje pasigesta 21 užsieniečio 09-26 21:09
Po šeštadienio vakarą kilusios protesto akcijos migrantų stovykloje Rukloje, Jonavos rajone, pasigesta 21 užsieniečio, teigia Viešojo saugumo tarnybos (VST) vadas Ričardas Pocius.
Arkivyskupas G. Grušas vadovaus Europos vyskupų konferencijai
Arkivyskupas G. Grušas vadovaus Europos vyskupų konferencijai 09-26 18:10
Lietuvos vyskupų konferencijos pirmininkas, Vilniaus arkivyskupas Gintaras Linas Grušas išrinktas Europos vyskupų konferencijų tarybos pirmininku.
Dėl bitkoinų kasimo pasaulyje kasmet susidaro tūkstančiai tonų elektronikos atliekų 09-26 16:19
Bitkoinų kasėjai kasmet generuoja maždaug tokį pat kiekį elektronikos atliekų, kaip visų Nyderlandų gyventojų nedidelių įrenginių elektronikos atliekos – apie 30.700 tonų, arba vidutiniškai 272 g...

Ką reiktų daryti su Vilniaus oro uostu?

Nike 149,59 -6,26%